مهاجرت به فرانسه

فرانسه یکی از رویایی ترین کشورهای دنیاست که بسیاری از مردم آرزوی مهاجرت به آن را دارند. این کشور یادآور زیبایی های برج ایفل، موزه لوور و کوه های پوشیده از برف آلپ است. اگر شما هم علاقه مند به مهاجرت به فرانسه و دریافت اقامت این کشور هستید این مقاله از رویال مهاجرت را از دست ندهید. همچنین اگر قصد مهاجرت به فرانسه را دارید و در این زمینه اطلاعات و تجربه کافی را ندارید، می توانید از وکلا و مشاوران با تجربه ما در رویال مهاجرت مشورت بگیرید. برای این کار می توانید با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.

از ما مشاوره رایگان دریافت کنید!

با ما در ارتباط باشید و سوالات، ابهامات و نگرانی های خود را از طریق راه های ارتباط زیر با ما در میان بگذارید. از طریق شماره تماس زیر میتوانید با مشاورین ما گفتگو کنید 

درخواست فوری مشاوره

  مهاجرت به فرانسه + جدیدترین شرایط مهاجرت و هزینه ها 2023

  برای افرادی که متقاضی مهاجرت از پاریس یا سایر شهرهای کشور فرانسه هستند، بسیار اهمیت دارد که روش های مختلف اداره مهاجرت فرانسه را بشناسند تا بتوانند بهترین روش را انتخاب کنند. از جمله شرایط مهاجرت این است که بتوانید یکی از ویزا های کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری، ازدواج و غیره را دریافت کنید. اغلب افرادی که به فرانسه مهاجرت کرده اند، به این نکته اشاره می کنند که زندگی در این کشور از کیفیت بالایی برخوردار است. مردم فرانسه بین کار و زندگی خود تعادل برقرار کرده اند و از طرفی مهاجران می توانند از مدارس فرانسوی با کیفیت آموزش بالا بهره مند شوند. هزینه های زندگی نیز در کشور فرانسه بسیار مناسب است و همین باعث می شود تا این کشور بهشت مهاجران باشد. متقاضیان این امکان را دارند تا بر اساس شرایط خود، روش های مختلفی از جمله تحصیل در فرانسه یا اخذ ویزای کاری را برای مهاجرت به این کشور انتخاب کنند.

  مشاوره تخصصی مهاجرت به فرانسه رویال مهاجرت

  کشور فرانسه برای مهاجرت مقصد بسیار خوبی محسوب می شود زیرا همانطور که در بخش های قبلی گفتیم، هزینه های زندگی در این کشور قابل کنترل است و مهاجران شرایط خوبی از نظر برخورداری از امکانات اجتماعی و تحصیلی دارند.

  اگر شما هم متقاضی دریافت اقامت فرانسه و مهاجرت به این کشور هستید حتماً باید در زمینه روش های مهاجرت و شرایط قانونی آن اطلاعات کاملی داشته باشید. با توجه به این که ممکن است افراد در زمینه مهاجرت مهارت و اطلاعات کافی را نداشته باشند همواره توصیه می شود در این زمینه از مشاوران و وکلای مهاجرتی با تجربه کمک بگیرید تا دچار اشتباه در این مسیر نشوید.

  ما نیز در موسسه مهاجرتی رویال تمامی مراحل مهاجرت به فرانسه از جمله مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل و سایر روش ها را برای متقاضیان انجام می دهیم.

  راه های مهاجرت به فرانسه

  روش های متنوعی برای مهاجرت و دریافت اقامت فرانسه وجود دارد. به عنوان مثال در سال های اخیر مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک یکی از بحث های داغ در این زمینه بوده است. بسیاری از افراد نیز به دنبال مهاجرت از طریق هنر هستند زیرا این کشور مهد هنر و موسیقی محسوب می شود. مهمترین و متداول ترین روش ها برای مهاجرت به فرانسه عبارت اند از:

  • مهاجرت از طریق کار
  • مهاجرت از طریق تحصیل
  • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری
  • مهاجرت از طریق ثبت شرکت در فرانسه
  • مهاجرت از طریق خرید ملک در فرانسه
  • مهاجرت از طریق همراه

  مهاجرت به فرانسه از طریق کار

  افرادی که متقاضی مهاجرت کاری به فرانسه هستند باید بدانند که این روش در مقایسه با سایر روش های مهاجرت به فرانسه کمی سخت و پیچیده است. در سال های اخیر دریافت اقامت فرانسه از طریق کار برای ایرانیان سخت تر شده است. با این حال به طور کلی فرد متقاضی باید از سوی یکی از کارفرماهای فرانسوی پیشنهاد شغلی دریافت کند و کارفرما بتواند تایید دولت فرانسه را برای استخدام متقاضی بگیرد.

  مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل

  دانشگاه های فرانسه از نظر اعتبار علمی در جهان جایگاه بسیار خوبی دارند، به نحوی که در لیست ۵۰۰ دانشگاه برتر جهان بیش از ۱۴ دانشگاه فرانسوی حضور دارند. به همین دلیل هم بسیاری از دانشجویان بین المللی خواهان تحصیل در دانشگاه های تراز اول فرانسه هستند.

  افرادی که قصد مهاجرت تحصیلی به فرانسه را دارند باید بتوانند از یکی از دانشگاه ها یا کالج های معتبر این کشور پذیرش تحصیلی دریافت کنند. این افراد بعد از ارائه گواهی تمکن مالی و نامه پذیرش از دانشگاه می توانند ویزای تحصیلی فرانسه را دریافت کرده و به این کشور مهاجرت کنند.

  مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه گذاری

  سرمایه گذاری از جمله روش های ساده و آسان برای مهاجرت به فرانسه است. در این روش افراد باید سرمایه قابل توجهی را وارد چرخه اقتصادی کشور فرانسه کنند. سرمایه گذاری روش های متنوعی دارد یعنی افراد می توانند به شیوه های مختلف در فرانسه سرمایه گذاری کنند و از این طریق ویزای فرانسه را دریافت نمایند. تمکن مالی، راه اندازی استارتاپ، ثبت شرکت و خرید ملک از جمله متداول ترین روش های سرمایه گذاری در فرانسه هستند.

  مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه گذاری

  مهاجرت از طریق ثبت شرکت در فرانسه

  همانطور که در بخش قبل گفتیم از طریق روش هایی همچون سرمایه گذاری در فرانسه مهاجر می پذیرد. یکی از انواع روش های سرمایه گذاری در این کشور ثبت شرکت است. متقاضی در فرانسه یک شرکت قانونی ثبت کرده و چنانچه شرکت ثبت شده از گردش مالی خوبی برخوردار باشد به این طریق ویزای فرانسه را دریافت می کند.

  اگر می خواهید از شرایط مهاجرت به فرانسه به صورت دقیق با خبر شوید و بهترین روش برای مهاجرت به این کشور را بر اساس شرایط خودتان انتخاب کنید، می توانید با مشاوران ما در رویال مهاجرت تماس حاصل فرمایید تا شما را بر اساس جدیدترین و به روز ترین اطلاعات مهاجرتی راهنمایی کنند.

  مهاجرت از طریق خرید ملک در فرانسه

  یکی از بازارهای پرسود در فرانسه، بازار املاک و مستغلات است. افراد می توانند از طریق خرید ملک، اقامت فرانسه را دریافت کنند. البته به این نکته توجه داشته باشید که ملک خریداری شده باید حداقل ارزش مشخصی را داشته باشد تا بتوانید از طریق آن برای دریافت اقامت فرانسه اقدام کنید. حداقل هزینه مورد نیاز برای خرید ملک در این کشور ۹۰ هزار یورو می باشد. به طور کلی هزینه خرید ملک در این کشور در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی مناسب تر می باشد. همچنین برای این که از طریق خرید ملک اقامت فرانسه را دریافت کنید، باید حداقل دوبار در سال وارد فرانسه شوید.

  حداقل هزینه موردنیار برای خرید ملک در فرانسه

  مهاجرت به فرانسه از طریق همراه

  افراد می توانند از طریق ویزای پیوست به فرانسه مهاجرت کنند. به عنوان مثال فردی که همسرش مقیم فرانسه باشد این امکان را دارد که با ارائه مدارک رسمی ازدواج به فرانسه مهاجرت کند. همچنین والدین این امکان را دارند تا فرزندان زیر ۱۸ سال خود را به عنوان همراه به فرانسه ببرند.

  در صورتی که علاقمند به تحصیل پزشکی در فرانسه هستید می توانید با مشاوران ما در موسسه مهاجرتی رویال مهاجرت تماس بگیرید.

  شرایط مهاجرت به فرانسه

  بر اساس آمارهای اعلام شده از سوی سازمان ملل متحد، 7 میلیون نفر از جمعیت ۶۷ میلیونی فرانسه را مهاجران تشکیل می دهند. این یعنی بیش از ۱۰ درصد کل جمعیت این کشور مهاجر هستند. ایرانیان موجود در این کشور نیز حدود ۱۰۰ هزار نفر می باشند. برای مهاجرت به فرانسه متقاضی باید بتواند از یکی از روش هایی که گفتیم ویزای این کشور را دریافت کند. شرایط مهاجرت به فرانسه، با توجه به روشی که برای ورود به این کشور انتخاب می کنید متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال اگر بخواهید از طریق تحصیل در فرانسه وارد شوید باید مدارک پذیرش و سوابق تحصیلی خود را نیز ارائه دهید.

  شرایط مهاجرت به فرانسه

  هزینه مهاجرت به فرانسه

  یکی از موضوعات مهم در زمینه مهاجرت موضوع هزینه هایی است که متقاضی باید بپردازد. بسته به روشی که انتخاب می کنید هزینه مورد نیاز برای مهاجرت و اخذ اقامت فرانسه متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال اگر بخواهید از طریق سرمایه گذاری به این کشور مهاجرت کنید باید مبلغ بیشتری بپردازید تا زمانی که بخواهید از طریق تحصیلی یا کاری وارد این کشور شوید.

  یکی از مهمترین هزینه هایی که متقاضیان مهاجرت به فرانسه باید در نظر بگیرند تمکن مالی است. تمکن مالی مدارک حساب بانکی است که نشان می دهد فرد می تواند از پس مخارج زندگی خود در فرانسه بر بیاید. از دیگر هزینه های مهاجرت به فرانسه هزینه های مربوط به صدور ویزا و پیگیری پرونده می باشد. معمولاً برای دریافت ویزای بلند مدت این کشور باید حدود ۱۰۰ یورو و برای دریافت ویزای شینگن کوتاه مدت نیز ۸۲ یورو بپردازید.

  شرایط اخذ اقامت دائم فرانسه

  از جمله دغدغه های مهم متقاضیان مهاجرت این است که بعد از چند سال اقامت در فرانسه بتوانند اقامت دائم این کشور را دریافت کنند. خوشبختانه شرایطی وجود دارد تا مهاجران بتوانند اقامت دائم این کشور را به دست بیاورند. به این منظور متقاضی، باید چند سال در این کشور ساکن شده باشد. همچنین ناگفته نماند که فرانسه جزو کشورهایی است که قانون تابعیت دوگانه را به رسمیت می شناسد.

  مدارک لازم جهت اخذ ویزا فرانسه

  یکی از بخش های مهم در زمینه مهاجرت تهیه مدارک مورد نیاز است. بسته به روشی که انتخاب می کنید مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به این کشور متفاوت می باشد؛ اما به طور کلی مهمترین مدارک برای مهاجرت به فرانسه عبارت است از:

  • پاسپورت معتبر و مدت دار متقاضی
  • مدارک شخصی متقاضی
  • مدارک و سوابق تحصیلی متقاضی به همراه ترجمه
  • سوابق کاری
  • گواهی تمکن مالی
  • عکس
  • رسید پرداخت هزینه ها

  کلام آخر

  ما در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با تمامی شرایط مهاجرت از طریق کار، تحصیل، ویزای همراه، سرمایه گذاری و غیره آشنا کنیم. اگر متقاضی مهاجرت هستید و میخواهید در این زمینه از جدیدترین اطلاعات مهاجرتی با خبر شوید یا سوالات خود را بپرسید، می توانید با مشاوران و وکلای متخصص ما علی الخصوص وکیل مهاجرت به فرانسه در رویال مهاجرت تماس حاصل فرمایید تا به بهترین شکل ممکن راهنمایی شوید.

  سؤالات متداول درباره مهاجرت به فرانسه

  بله. بعد از چندسال متقاضی می تواند اقامت دائم فرانسه را دریافت کند.

  حداقل هزینه لازم برای خرید ملک در این کشور، 90 هزار یورو می باشد.

  مهاجرت از طریق پناهندگی گرچه ممکن است اما راه بسیار خطرناکی می باشد و بهتر است از سایر روش های قانونی و امن استفاده کنید.

  مقالات مرتبط

  همه چیز درباره ثبت شرکت در فرانسه

  ثبت شرکت در فرانسه

  فرانسه از جمله مقاصد محبوب برای مهاجرت است که در غرب اروپا واقع شده است. این کشور با جمعیتی بالغ بر 66 میلیون نفر پنجمین...
  وکیل و مشاوره مهاجرت به فرانسه

  وکیل و مشاور مهاجرت به فرانسه

  استخدام وکیل مهاجرت به فرانسه، روند مهاجرت و اخذ اقامت به این کشور را ساده‌تر می‌کند، زیرا یک وکیل حرفه‌ای با همه قوانینی که شانس...
  سرمایه گذاری در فرانسه

  سرمایه گذاری در فرانسه

  افرادی که قصد مهاجرت به کشور فرانسه را دارند، همواره این سؤال بسیار مهم را مطرح می‌کنند که آیا امکان مهاجرت به فرانسه از طریق...
  روش‌های اخذ شهروندی و تابعیت فرانسه + شرایط و هزینه

  تابعیت فرانسه

  طبیعی است کشور فرانسه را بنا به دلایل خاصی برای ادامه تحصیل، کار یا زندگی انتخاب کنید. اقتصاد و سیستم آموزشی خوب در کنار طبیعت...
  ویزای خودحمایتی فرانسه

  ویزای خودحمایتی فرانسه

  بسیاری از افراد دنیا آرزوی مهاجرت به کشور فرانسه را در ذهن خود می پرورانند. از طرفی روش های متنوعی برای ورود به خاک کشور...
  ویزای استارتاپ فرانسه

  ویزای استارتاپ فرانسه

  پیشرفت روزافزون تکنولوژی و رونق بازار های مربوط به آن، باعث شده تا ایده پردازی و راه اندازی کسب و کارهای مبتنی بر ایده های...
  کاریابی در کشور فرانسه

  کاریابی در کشور فرانسه

  مردم کشور فرانسه به خوبی توانسته اند، بین زندگی و کار تعادل برقرار کنند. از این رو در این کشور، شاهد رفاه بالا و ارزش...
  تحصیل در مقطع دکترا در فرانسه در سال 2023-2024

  تحصیل دکترا در فرانسه

  دانشجویان مقطع دکترا در کشور فرانسه از امکانات آموزشی پیشرفته دانشگاه های جهانی و سیستم آموزش عالی بهره می برند. فرانسه چهارمین برنده جایزه نوبل...
  تحصیل در کالج‌های فرانسه

  تحصیل در کالج های فرانسه

  کشور فرانسه یکی از کشورهایی است که همواره بسیاری از دانشجویان بین‌المللی برای تحصیل در خارج از کشور خود، آن را به‌عنوان مقصد انتخاب می‌کنند....
  تحصیل در مدارس فرانسه

  تحصیل در مدارس فرانسه

  فرانسه یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی ایرانیان در تمام کشورهای اروپایی به شمار می‌رود. این کشور به علت جاذبه‌های فراوان توریستی و شرایط...

  کارآفرینی در فرانسه

  بسیاری از افراد در سراسر دنیا، تمایل دارند تا بعد از مهاجرت نیز کسب و کار خود را اداره کرده و از این طریق به...
  خرید ملک در فرانسه

  خرید ملک در فرانسه

  بدون شک فرانسه یکی از زیباترین کشورهای دنیا می باشد که بسیاری از افراد علاقه دارند تا برای ادامه زندگی خود به آن مهاجرت کنند....
  زندگی در فرانسه

  زندگی در فرانسه

  در صورتی که قصد زندگی در یک کشور اروپایی را دارید، گزینه‌های مختلفی پیش روی شما وجود دارد. در این بین فرانسه یکی از بهترین...
  حقوق کارگر در فرانسه چقدر است؟

  حقوق کارگر در فرانسه چقدر است؟

  فرانسه یکی از بهترین بازارهای کار را در کشورهای جهان دارد. اقتصاد پرقدرت و نرخ بیکاری پایین و نیز میزان حقوق و مزایای شغلی بسیار...
  شرایط و هزینه زندگی در فرانسه

  شرایط و هزینه زندگی در فرانسه

  فرانسه یکی از بزرگترین کشورهای اتحادیه اروپا بوده که از گذشته تا کنون یکی از محبوب ترین مقاصد مهاجرتی برای ایرانیان محسوب می شود. بسیاری...
  مهاجرت تحصیلی به فرانسه

  مهاجرت تحصیلی به فرانسه

  مهاجرت تحصیلی به فرانسه یکی از روش های دریافت اقامت دائم این کشور به صورت غیر مستقیم می باشد. در حال حاضر کشور فرانسه، کالج...
  مهاجرت کاری به فرانسه

  مهاجرت کاری به فرانسه

  دریافت ویزای کاری یکی از روش های مناسب، برای مهاجرت به فرانسه می باشد. فرانسه جزو کشورهای توسعه یافته بوده که بخش صنعت آن رشد...
  تحصیل داروسازی در فرانسه

  تحصیل داروسازی در فرانسه

  داروسازی یکی از رشته های محبوب در سراسر دنیا می باشد، که بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان تمایل دارند این رشته را تحصیل کنند....
  خرید سهام در فرانسه

  خرید سهام در فرانسه

  سرمایه گذاری در کشور فرانسه، یکی از روش های محبوب برای مهاجرت به این کشور و اخذ اقامت آن می باشد. در این میان خرید...
  رشته های تحصیلی در فرانسه

  رشته های تحصیلی در فرانسه

  فرانسه یکی از پیشرفته‌ترین و مهم‌ترین کشورهای اتحادیه اروپا است. این کشور به دلایل گوناگون به یک مقصد جذاب برای مهاجرت تحصیلی برای بسیاری از...
  دانشگاه های فرانسه

  دانشگاه های فرانسه

  فرانسه یکی از بهترین گزینه‌های برای مهاجرت تحصیلی برای ایرانیان به شمار می‌رود. دانشگاه‌های خوب و سیستم آموزشی باکیفیت و نیز هزینه بالایی که دولت...
  حقوق پناهندگی در کشور فرانسه

  حقوق پناهندگی در فرانسه

  کشور فرانسه یکی از کشورهای مهاجر پذیر است و به همین دلیل می‌توان با آگاهی کامل نسبت به شرایط اقدام به مهاجرت کرد. اگر قصد...
  کار دانشجویی در فرانسه

  کار دانشجویی در فرانسه

  افرادی که قصد تحصیل در کشور فرانسه را دارند، یکی از موضوعات بسیار مهمی که باید به آن توجه داشته باشند، امکان کار دانشجویی در...
  مشاوره رایگان مهاجرت