مهاجرت به فرانسه

فرانسه یکی از رویایی ترین کشورهای دنیاست که بسیاری از مردم آرزوی مهاجرت به آن را دارند. این کشور یادآور زیبایی های برج ایفل، موزه لوور و کوه های پوشیده از برف آلپ است. اگر شما هم علاقه مند به مهاجرت به فرانسه و دریافت اقامت این کشور هستید این مقاله از رویال مهاجرت را از دست ندهید. همچنین اگر قصد مهاجرت به فرانسه را دارید و در این زمینه اطلاعات و تجربه کافی را ندارید، می توانید از وکلا و مشاوران با تجربه ما در رویال مهاجرت مشورت بگیرید. برای این کار می توانید با شماره تلفن های ما تماس حاصل فرمایید.

شهروندان ایرانی برای مهاجرت به فرانسه می‌توانند از طریق تحصیل، تمکن مالی، کار، ثبت شرکت و… ویزا دریافت کنند. هر کدام از این روش‌ها پروسه کاملا متفاوتی دارند. شما عزیزان این امکان را دارید تا با کمک کارشناسان ما در رویال مهاجرت بسته به اهداف و شرایط خود روش مناسبی را برگزینید.

جمعیت فرانسه

۶۵۶۷۰۳۸۷ نفر

جمعیت مهاجران

7میلیون نفر

شاخص رفاه اجتماعی

۱۰

درآمد سرانه

۴۴۴۰۸ دلار برای هر نفر

زبان رسمی

فرانسوی

درخواست فوری مشاوره

  درخواست فوری مشاوره

    

   برای افرادی که متقاضی مهاجرت از پاریس یا سایر شهرهای کشور فرانسه هستند، بسیار اهمیت دارد که روش های مختلف اداره مهاجرت فرانسه را بشناسند تا بتوانند بهترین روش را انتخاب کنند. از جمله شرایط مهاجرت این است که بتوانید یکی از ویزا های کاری، تحصیلی، سرمایه گذاری، ازدواج و غیره را دریافت کنید. اغلب افرادی که به فرانسه مهاجرت کرده اند، به این نکته اشاره می کنند که زندگی در این کشور از کیفیت بالایی برخوردار است. مردم فرانسه بین کار و زندگی خود تعادل برقرار کرده اند و از طرفی مهاجران می توانند از مدارس فرانسوی با کیفیت آموزش بالا بهره مند شوند. هزینه های زندگی نیز در کشور فرانسه بسیار مناسب است و همین باعث می شود تا این کشور بهشت مهاجران باشد. متقاضیان این امکان را دارند تا بر اساس شرایط خود، روش های مختلفی از جمله تحصیل در فرانسه یا اخذ ویزای کاری را برای مهاجرت به این کشور انتخاب کنند.

   مشاوره تخصصی مهاجرت به فرانسه رویال مهاجرت

   کشور فرانسه برای مهاجرت مقصد بسیار خوبی محسوب می شود زیرا همانطور که در بخش های قبلی گفتیم، هزینه های زندگی در این کشور قابل کنترل است و مهاجران شرایط خوبی از نظر برخورداری از امکانات اجتماعی و تحصیلی دارند.

   اگر شما هم متقاضی دریافت اقامت فرانسه و مهاجرت به این کشور هستید حتماً باید در زمینه روش های مهاجرت و شرایط قانونی آن اطلاعات کاملی داشته باشید. با توجه به این که ممکن است افراد در زمینه مهاجرت مهارت و اطلاعات کافی را نداشته باشند همواره توصیه می شود در این زمینه از مشاوران و وکلای مهاجرتی با تجربه کمک بگیرید تا دچار اشتباه در این مسیر نشوید.

   ما نیز در موسسه مهاجرتی رویال تمامی مراحل مهاجرت به فرانسه از جمله مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل و سایر روش ها را برای متقاضیان انجام می دهیم.

   راه های مهاجرت به فرانسه

   روش های متنوعی برای مهاجرت و دریافت اقامت فرانسه وجود دارد. به عنوان مثال در سال های اخیر مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک یکی از بحث های داغ در این زمینه بوده است. بسیاری از افراد نیز به دنبال مهاجرت از طریق هنر هستند زیرا این کشور مهد هنر و موسیقی محسوب می شود. مهمترین و متداول ترین روش ها برای مهاجرت به فرانسه عبارت اند از:

   • مهاجرت از طریق کار
   • مهاجرت از طریق تحصیل
   • مهاجرت از طریق سرمایه گذاری
   • مهاجرت از طریق ثبت شرکت در فرانسه
   • مهاجرت از طریق خرید ملک در فرانسه
   • مهاجرت از طریق همراه

   مهاجرت به فرانسه از طریق کار

   افرادی که متقاضی مهاجرت کاری به فرانسه هستند باید بدانند که این روش در مقایسه با سایر روش های مهاجرت به فرانسه کمی سخت و پیچیده است. در سال های اخیر دریافت اقامت فرانسه از طریق کار برای ایرانیان سخت تر شده است. با این حال به طور کلی فرد متقاضی باید از سوی یکی از کارفرماهای فرانسوی پیشنهاد شغلی دریافت کند و کارفرما بتواند تایید دولت فرانسه را برای استخدام متقاضی بگیرد.

   مهاجرت به فرانسه از طریق تحصیل

   دانشگاه های فرانسه از نظر اعتبار علمی در جهان جایگاه بسیار خوبی دارند، به نحوی که در لیست ۵۰۰ دانشگاه برتر جهان بیش از ۱۴ دانشگاه فرانسوی حضور دارند. به همین دلیل هم بسیاری از دانشجویان بین المللی خواهان تحصیل در دانشگاه های تراز اول فرانسه هستند.

   افرادی که قصد مهاجرت تحصیلی به فرانسه را دارند باید بتوانند از یکی از دانشگاه ها یا کالج های معتبر این کشور پذیرش تحصیلی دریافت کنند. این افراد بعد از ارائه گواهی تمکن مالی و نامه پذیرش از دانشگاه می توانند ویزای تحصیلی فرانسه را دریافت کرده و به این کشور مهاجرت کنند. در ادامه برترین دانشگاه های فرانسه به همراه رتبه آن ها قبال مشاهده است.

   رده‌بندی فرانسهرتبه‌بندی جهانینام دانشگاه
   یک   ۵۲دانشگاه PSL (علوم و ادبیات پاریس)
   ۲   ۶۸دانشکده پلی‌تکنیک
   ۳   ۸۳دانشگاه سوربن
   ۴   ۱۳۸CentraleSupelec
   ۵   ۱۶۱Ecole Normale Superieure de Lyon
   ۶   ۲۴۲Ecole des Ponts ParisTech
   ۶   ۲۴۲Sciences Po Paris
   ۸   ۲۷۵دانشگاه پاریس
   ۹   ۲۸۷دانشگاه پاریس ۱ پانتئون سوربن
   ۱۰   ۲۹۱ENS Paris-Saclay

   هزینه تصحیل در مقاطع مختلف فرانسه

   مقطع تحصیلی مورد نظرهزینه دانشگاه‌های دولتی در سالهزینه دانشگاه‌های خصوصی در سال
   لیسانس

   ۱۷۰ یورو

   رشته‌های مهندسی ۶۲۰ یورو

   رشته‌های پزشکی ۴۵۰ یورو

   3 تا 20هزار  یورو
   فوق‌لیسانس۲۷۳ یورو3 تا 20هزار  یورو
   دکترا۳۹۶ یورو۳۸۰ یورو

   مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه گذاری

   سرمایه گذاری از جمله روش های ساده و آسان برای مهاجرت به فرانسه است. در این روش افراد باید سرمایه قابل توجهی را وارد چرخه اقتصادی کشور فرانسه کنند. سرمایه گذاری روش های متنوعی دارد یعنی افراد می توانند به شیوه های مختلف در فرانسه سرمایه گذاری کنند و از این طریق ویزای فرانسه را دریافت نمایند. تمکن مالی، راه اندازی استارتاپ، ثبت شرکت و خرید ملک از جمله متداول ترین روش های سرمایه گذاری در فرانسه هستند.

   روش‌های مختلف سرمایه‌گذاری در فرانسهمیزان سرمایه لازم
   پاسپورت تلنت فرانسه300هزار یورو
   راه‌اندازی کسب‌وکارحداقل 30هزار یورو
   استارتاپ20هزار یورو

   مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه گذاری

   مهاجرت از طریق ثبت شرکت در فرانسه

   همانطور که در بخش قبل گفتیم از طریق روش هایی همچون سرمایه گذاری در فرانسه مهاجر می پذیرد. یکی از انواع روش های سرمایه گذاری در این کشور ثبت شرکت است. متقاضی در فرانسه یک شرکت قانونی ثبت کرده و چنانچه شرکت ثبت شده از گردش مالی خوبی برخوردار باشد به این طریق ویزای فرانسه را دریافت می کند.

   اگر می خواهید از شرایط مهاجرت به فرانسه به صورت دقیق با خبر شوید و بهترین روش برای مهاجرت به این کشور را بر اساس شرایط خودتان انتخاب کنید، می توانید با مشاوران ما در رویال مهاجرت تماس حاصل فرمایید تا شما را بر اساس جدیدترین و به روز ترین اطلاعات مهاجرتی راهنمایی کنند.

   مهاجرت از طریق خرید ملک در فرانسه

   یکی از بازارهای پرسود در فرانسه، بازار املاک و مستغلات است. افراد می توانند از طریق خرید ملک، اقامت فرانسه را دریافت کنند. البته به این نکته توجه داشته باشید که ملک خریداری شده باید حداقل ارزش مشخصی را داشته باشد تا بتوانید از طریق آن برای دریافت اقامت فرانسه اقدام کنید. حداقل هزینه مورد نیاز برای خرید ملک در این کشور ۹۰ هزار یورو می باشد. به طور کلی هزینه خرید ملک در این کشور در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی مناسب تر می باشد. همچنین برای این که از طریق خرید ملک اقامت فرانسه را دریافت کنید، باید حداقل دوبار در سال وارد فرانسه شوید.

   حداقل هزینه موردنیار برای خرید ملک در فرانسه

   اقامت فرانسه از طریق تمکن مالی

   اجازه اقامت در فرانسه برای اتباع خارجی با تمکن مالی کافی برای یکسال صادر می‌شود و می‌توان آن را به تعداد نامحدود بارها تمدید کرد. دریافت این نوع اجازه اقامت با داشتن سرمایه کافی و اجاره یا خرید ملک در فرانسه امکان دارد. افراد متقاضی پس از پنج سال زندگی در فرانسه تحت مجوز اقامت از حق درخواست برای اقامت دائم و بلافاصله پس از آن شهروندی این کشور برخوردار می‌شوند.

   افراد متقاضی مهاجرت به فرانسه با این روش یک ویزای بلندمدت معادل اجازه اقامت دریافت می‌کنند. دارنده این ویزای بلندمدت نوع D بر اساس تمکن مالی اقامت می‌گیرد و به فرانسه می‌رود. فرد موردنظر پس از ورود به این کشور باید ظرف سه ماه در اداره مهاجرت ثبت‌نام خود را انجام دهد.

   سپس فرد خارجی کارت اجازه اقامت دریافت می‌کند. مدت‌زمان اخذ اقامت دو الی سه ماه از تاریخ ارائه مدارک خواهد بود. اگر یک مهاجر قصد دارد در آینده اقامت دائم و شهروندی فرانسه را به‌دست آورد، باید حداقل در اکثر اوقات سال به‌طور دائم در این کشور اقامت داشته باشد و مقیم مالیاتی شود.

   الزامات مهاجرت به فرانسه از طریق تمکن مالی

   ویژگی این نوع اجازه اقامت این است که به افراد حق کار یا تجارت در فرانسه را نمی‌دهد. شما برای اثبات تمکن مالی باید حدود 20 تا 30 هزار یورو برای هر نفر در حسابی در یک بانک فرانسوی یا بین‌المللی دیگر داشته باشید یا درآمد ثابتی معادل ۱۷۵۰ یورو در ماه برای هر نفر دریافت کنید.

   توصیه می‌شود چندین منبع درآمد متفاوت مانند حقوق، املاک اجاره‌ای، سپرده‌ها، کارمزدها، پس‌انداز بانکی و غیره را در اختیار بگیرید. برای دریافت این اقامت نیازی به دانستن زبان فرانسه نیست. اما اگر یک خارجی قصد اقامت دائم و تابعیت فرانسه را دارد، باز هم یادگیری زبان فرانسه ضروری خواهد بود.

   شما برای حفظ وضعیت اجازه اقامت خود، نیازی به اقامت دائم در کشور و تبدیل‌شدن به مقیم مالیاتی فرانسه ندارید. یک خارجی که بر اساس تمکن مالی اجازه اقامت دریافت کرده باشد، درصورتی‌که بیش از ۱۸۳ روز در سال در این کشور زندگی کند، مقیم مالیاتی فرانسه می‌شود.

   سن یک فرد برای مهاجرت به کشور فرانسه با تمکن مالی بالای ۱۸ سال تعیین شده است. اگر متقاضی منابع مالی ناکافی، ارائه اطلاعات نادرست یا مشکلاتی با قانون داشته باشد، مقامات فرانسوی از صدور اجازه اقامت به وی خودداری می‌کنند.

   مهاجرت به فرانسه از طریق زبان

   یادگیری زبان فرانسه می‌تواند راهی مناسب برای مهاجرت از طریق ثبت‌نام در یک آموزشگاه موردتایید در فرانسه باشد. شما این امکان را دارید تا از سن ۱۶ سالگی برای اکثر مدارس زبان درخواست دهید. متقاضیان بدون درنظرگرفتن سطح تحصیلات یا حرفه خود این امکان را دارند تا در این دوره‌ها شرکت کنند. تنها چالش این روش هزینه‌های بالای آن است. برای مثال در پاریس قیمت‌ها به ۵۰۰ یورو در هفته می‌رسد.

   توجه ویژه ‌به انتخاب مدرسه اهمیت دارد. متقاضیان با داشتن نامه پذیرش در دوره‌هایی به مدت حداقل ۲۰ ساعت در هفته می‌توانند ویزای تحصیلی بلندمدت نوع D را بگیرند. شما با چنین ویزایی قادر خواهید بود تا چهار ساعت در روزکار کنید.

   ضمن آنکه این امکان را دارید تا پس از اتمام تحصیلات خود قرارداد کاری بگیرید و ویزای خود را به ویزای کاری تغییر دهید. برای ویزای تحصیلی، اقامت طولانی برای دوره‌ای از چهار ماه تا یکسال اعطا می‌شود. این ویزا در فرانسه قابل‌تمدید است.

   بنابراین مناسب‌ترین ویزا برای افرادی خواهد بود که ابتدا می‌خواهند زبان فرانسه را یاد بگیرند و سپس بلافاصله اقدامات لازم برای مهاجرت تحصیلی به فرانسه را شروع کنند. ما در رویال مهاجرت اطلاعات کافی دررابطه‌با مدارس زبان، روش‌های پذیرش و گزینه‌های شهریه را به شما ارائه می‌دهیم.

   مهاجرت به فرانسه از طریق همراه

   افراد می توانند از طریق ویزای پیوست به فرانسه مهاجرت کنند. به عنوان مثال فردی که همسرش مقیم فرانسه باشد این امکان را دارد که با ارائه مدارک رسمی ازدواج به فرانسه مهاجرت کند. همچنین والدین این امکان را دارند تا فرزندان زیر ۱۸ سال خود را به عنوان همراه به فرانسه ببرند.

   در صورتی که علاقمند به تحصیل پزشکی در فرانسه هستید می توانید با مشاوران ما در موسسه مهاجرتی رویال مهاجرت تماس بگیرید.

   شرایط مهاجرت به فرانسه

   بر اساس آمارهای اعلام شده از سوی سازمان ملل متحد، 7 میلیون نفر از جمعیت ۶۷ میلیونی فرانسه را مهاجران تشکیل می دهند. این یعنی بیش از ۱۰ درصد کل جمعیت این کشور مهاجر هستند. ایرانیان موجود در این کشور نیز حدود ۱۰۰ هزار نفر می باشند. برای مهاجرت به فرانسه متقاضی باید بتواند از یکی از روش هایی که گفتیم ویزای این کشور را دریافت کند. شرایط مهاجرت به فرانسه، با توجه به روشی که برای ورود به این کشور انتخاب می کنید متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال اگر بخواهید از طریق تحصیل در فرانسه وارد شوید باید مدارک پذیرش و سوابق تحصیلی خود را نیز ارائه دهید.

   شرایط مهاجرت به فرانسه

   هزینه مهاجرت به فرانسه

   افرادی که می‌خواهند در این کشور اقامت بگیرند باید ویزای نوع D دریافت کنند. درصورتی‌که ویزای آنها VLS-TS باشد پس از ورود به کشور فرانسه باید برای ویزای نوع D ثبت‌نام انجام دهند. اگر ویزای فرد VLS-TS نباشد، باید با پرداخت هزینه مشخص اجازه اقامت بگیرد. هزینه درخواست اجازه اقامت در این کشور ۲۲۵ یورو تعیین شده است.

   به‌طور معمول، افراد خارجی باید نشان دهند که درآمد سالانه یا ماهانه آنها بیش از حداقل دستمزد فرانسه است. این مبلغ در سال ۲۰۲۳ معادل ۱۷۴۷.۲ یورو در ماه (ناخالص) و حدود ۱,۳۸۳.۰۸ یورو در ماه (خالص) بود. این ارقام برای هر نفر جداگانه در نظر گرفته می‌شوند.

   بنابراین اگر شما یک زوج هستید، هر فرد باید نشان دهد که درآمد خالص حداقل ۱۳۸۳ یورو در ماه (یا مجموع درآمد ۲۸۰۰ یورو در ماه برای هر زوج) دارد. در صورت نداشتن درآمد ماهانه منظم مقامات انتظار دارند که شما به‌عنوان یک مهاجر برای حداقل دو تا سه سال پس‌انداز در حساب خود داشته باشید.

   بنابراین بر اساس حداقل دستمزد سالانه فرانسه باید ثابت کنید که حدود 60 هزار یورو برای هر نفر در حساب خود دارید. در جدول زیر می‌توانید دیگر هزینه‌های مهاجرت به کشور فرانسه را مشاهده کنید:

   هزینه مهاجرت

   مبلغ به یورو

   ویزا بلندمدت

   ۹۹

   مجوز اقامت

   ۲۲۵ یورو

   هزینه زندگی در فرانسه

   یکی از نکات مهم برای افرادی که قصد مهاجرت به کشور فرانسه را دارند، اطلاع از هزینه‌های مهاجرت به این کشور به‌خصوص هزینه‌های زندگی است. هزینه زندگی در هر شهر، استان یا منطقه بدون شک متفاوت خواهد بود و بستگی به نحوه زندگی مردم دارد. در جدول زیر برخی از این هزینه‌ها را مشاهده می‌کنید:

   دلار (ایالات متحده)بودجه لازم برای
   ۸۰۰-۱۴۰۰اجاره خانه
   ۶۰۰مواد غذایی
   ۷۵خودرو (بیمه/نگهداری)
   ۱۰۰گاز (دیزل / بنزین برای ماشین)
   ۵۹گاز (گرمایش)
   ۴۸برق
   ۲۱تلفن (تلفن ثابت)
   ۲۹بیمه سلامت
   ۳۲اینترنت
   ۲۲طرح تلفن همراه
   ۲۰۰غذا بیرون (پنج بار در ماه)
   ۸۰متفرقه (قهوه، کروسان و…)
   ۱۴بلیت سینما
   ۲,۰۸۰ الی ۲,۶۸۰ دلارجمع:

   شرایط اخذ اقامت دائم فرانسه

   از جمله دغدغه های مهم متقاضیان مهاجرت این است که بعد از چند سال اقامت در فرانسه بتوانند اقامت دائم این کشور را دریافت کنند. خوشبختانه شرایطی وجود دارد تا مهاجران بتوانند اقامت دائم این کشور را به دست بیاورند. به این منظور متقاضی، باید چند سال در این کشور ساکن شده باشد. همچنین ناگفته نماند که فرانسه جزو کشورهایی است که قانون تابعیت دوگانه را به رسمیت می شناسد.

   مدارک لازم جهت اخذ ویزا فرانسه

   یکی از بخش های مهم در زمینه مهاجرت تهیه مدارک مورد نیاز است. بسته به روشی که انتخاب می کنید مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به این کشور متفاوت می باشد؛ اما به طور کلی مهمترین مدارک برای مهاجرت به فرانسه عبارت است از:

   • پاسپورت معتبر و مدت دار متقاضی
   • مدارک شخصی متقاضی
   • مدارک و سوابق تحصیلی متقاضی به همراه ترجمه
   • سوابق کاری
   • گواهی تمکن مالی
   • عکس
   • رسید پرداخت هزینه ها

   وکیل مهاجرت به فرانسه

   وکلای مهاجرتی در انتخاب برنامه و کمک در تهیه اسناد به اخذ ویزا و اقامت کمک بزرگی به متقاضیان می‌کنند. این کارشناسان از اشتباهاتی که امکان دارد منجر به ریجکت ویزا شود ممانعت به‌عمل می‌آورند. با دریافت مشاوره تخصصی از یک وکیل مهاجرتی می‌توانید در اولین مشاوره در مورد مسائل اصلی در خصوص اخذ اقامت و مهاجرت به کشور فرانسه را کسب کنید.

   ضمن آنکه  این امکان را دارید تا درباره شرایط خرید یا اجاره ملک، مالیات برای افراد غیرمقیم و مقیم فرانسه، شرایط قانونی اخذ پاسپورت و… اطلاعات لازم را به‌دست آورید.

   وکلای مهاجرتی در انتخاب برنامه و کمک در تهیه اسناد به اخذ ویزا و اقامت کمک بزرگی به متقاضیان می‌کنند.

   کلام آخر

   ما در این مقاله تلاش کردیم تا شما را با تمامی شرایط مهاجرت از طریق کار، تحصیل، ویزای همراه، سرمایه گذاری و غیره آشنا کنیم. اگر متقاضی مهاجرت هستید و میخواهید در این زمینه از جدیدترین اطلاعات مهاجرتی با خبر شوید یا سوالات خود را بپرسید، می توانید با مشاوران و وکلای متخصص ما علی الخصوص وکیل مهاجرت به فرانسه در رویال مهاجرت تماس حاصل فرمایید تا به بهترین شکل ممکن راهنمایی شوید.

   سؤالات متداول

   آیا امکان اخذ اقامت فرانسه از طریق کار وجود دارد؟

   بله. بعد از چندسال متقاضی می تواند اقامت دائم فرانسه را دریافت کند.

   حداقل هزینه لازم برای خرید ملک در فرانسه چقدر است؟

   حداقل هزینه لازم برای خرید ملک در این کشور، 90 هزار یورو می باشد.

   مهاجرت به فرانسه از طریق پناهندگی ممکن است؟

   مهاجرت از طریق پناهندگی گرچه ممکن است اما راه بسیار خطرناکی می باشد و بهتر است از سایر روش های قانونی و امن استفاده کنید.

   کشور فرانسه یکی از کشورهای اتحادیه اروپا بوده که آب و هوایی معتدل داشته و شرایط تحصیل و کار در‌ آن از کیفیت بالایی برخوردار است. بنابراین به یکی از مقاصد محبوب در دنیا به خصوص ایرانیان تبدیل شده است. در صورتی که مایل هستید تا تحصیلات خود را ادامه دهید…
   مهاجرت تحصیلی به فرانسه یکی از روش های دریافت اقامت دائم این کشور به صورت غیر مستقیم می باشد. در حال حاضر کشور فرانسه، کالج ها و دانشگاه های معتبری دارد که متقاضیان می توانند بنابر علاقه خود در رشته مورد نظر شان به تحصیل بپردازند…
   افرادی که قصد مهاجرت به کشور فرانسه را دارند، همواره این سؤال بسیار مهم را مطرح می‌کنند که آیا امکان مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه گذاری وجود دارد یا خیر؟در همین راستا در مقاله قصد داریم تا در مورد چگونگی سرمایه گذاری در فرانسه صحبت کرده و…
   استخدام وکیل مهاجرت به فرانسه، روند مهاجرت و اخذ اقامت به این کشور را ساده‌تر می‌کند، زیرا یک وکیل حرفه‌ای با همه قوانینی که شانس اخذ اقامت را بیشتر کرده و احتمال ریجکت شدن درخواست متقاضی مهاجرت را کاهش می‌دهند…
   دریافت ویزای کاری یکی از روش های مناسب، برای مهاجرت به فرانسه می باشد. فرانسه جزو کشورهای توسعه یافته بوده که بخش صنعت آن رشد بسیار زیادی داشته است. از این رو نیاز زیادی به نیروی کار در این کشور احساس می شود…

   مقالات مرتبط

   زندگی در فرانسه

   زندگی در فرانسه

   در صورتی که قصد زندگی در یک کشور اروپایی را دارید، گزینه‌های مختلفی پیش روی شما وجود دارد. در این بین فرانسه یکی از بهترین …

   مشاغل مورد نیاز فرانسه

   مشاغل مورد نیاز فرانسه

   در فرانسه، صنایع مختلف فرصت های شغلی را در بخش های مختلف ارائه می دهند. البته در فرانسه نیز مانند همه نقاط دنیا، بازار کار …

   سرمایه گذاری در فرانسه

   سرمایه گذاری در فرانسه

   افرادی که قصد مهاجرت به کشور فرانسه را دارند، همواره این سؤال بسیار مهم را مطرح می‌کنند که آیا امکان مهاجرت به فرانسه از طریق …

   حقوق کارگر در فرانسه چقدر است؟

   حقوق کارگر در فرانسه چقدر است؟

   فرانسه یکی از بهترین بازارهای کار را در کشورهای جهان دارد. اقتصاد پرقدرت و نرخ بیکاری پایین و نیز میزان حقوق و مزایای شغلی بسیار …

   ویزای استارتاپ فرانسه

   ویزای استارتاپ فرانسه

   پیشرفت روزافزون تکنولوژی و رونق بازار های مربوط به آن، باعث شده تا ایده پردازی و راه اندازی کسب و کارهای مبتنی بر ایده های …

   مهاجرت تحصیلی به فرانسه

   مهاجرت تحصیلی به فرانسه

   مهاجرت تحصیلی به فرانسه یکی از روش های دریافت اقامت دائم این کشور به صورت غیر مستقیم می باشد. در حال حاضر کشور فرانسه، کالج …

   تحصیل در مدارس فرانسه

   تحصیل در مدارس فرانسه

   فرانسه یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی ایرانیان در تمام کشورهای اروپایی به شمار می‌رود. این کشور به علت جاذبه‌های فراوان توریستی و شرایط …

   کارآفرینی در فرانسه

   بسیاری از افراد در سراسر دنیا، تمایل دارند تا بعد از مهاجرت نیز کسب و کار خود را اداره کرده و از این طریق به …

   وکیل و مشاوره مهاجرت به فرانسه

   وکیل و مشاور مهاجرت به فرانسه

   استخدام وکیل مهاجرت به فرانسه، روند مهاجرت و اخذ اقامت به این کشور را ساده‌تر می‌کند، زیرا یک وکیل حرفه‌ای با همه قوانینی که شانس …

   خرید سهام در فرانسه

   خرید سهام در فرانسه

   سرمایه گذاری در کشور فرانسه، یکی از روش های محبوب برای مهاجرت به این کشور و اخذ اقامت آن می باشد. در این میان خرید …

   رشته های تحصیلی در فرانسه

   رشته های تحصیلی در فرانسه

   فرانسه یکی از پیشرفته‌ترین و مهم‌ترین کشورهای اتحادیه اروپا است. این کشور به دلایل گوناگون به یک مقصد جذاب برای مهاجرت تحصیلی برای بسیاری از …

   حقوق پناهندگی در کشور فرانسه

   حقوق پناهندگی در فرانسه

   کشور فرانسه یکی از کشورهای مهاجر پذیر است و به همین دلیل می‌توان با آگاهی کامل نسبت به شرایط اقدام به مهاجرت کرد. اگر قصد …

   خرید ملک در فرانسه

   خرید ملک در فرانسه

   بدون شک فرانسه یکی از زیباترین کشورهای دنیا می باشد که بسیاری از افراد علاقه دارند تا برای ادامه زندگی خود به آن مهاجرت کنند. …

   تحصیل در کالج‌های فرانسه

   تحصیل در کالج های فرانسه

   کشور فرانسه یکی از کشورهایی است که همواره بسیاری از دانشجویان بین‌المللی برای تحصیل در خارج از کشور خود، آن را به‌عنوان مقصد انتخاب می‌کنند. به‌ …

   کاریابی در کشور فرانسه

   کاریابی در کشور فرانسه

   مردم کشور فرانسه به خوبی توانسته اند، بین زندگی و کار تعادل برقرار کنند. از این رو در این کشور، شاهد رفاه بالا و ارزش …

   بورسیه تحصیلی فرانسه

   بورسیه تحصیلی فرانسه

   کشور فرانسه که در قاره اروپا قرار دارد یکی از بهترین کشورهای دنیا برای تحصیل به حساب می‌آید. در واقع کیفیت بالا دانشگاه‌های این کشور …

   ویزای خودحمایتی فرانسه

   ویزای خودحمایتی فرانسه

   بسیاری از افراد دنیا آرزوی مهاجرت به کشور فرانسه را در ذهن خود می پرورانند. از طرفی روش های متنوعی برای ورود به خاک کشور …

   روش‌های اخذ شهروندی و تابعیت فرانسه + شرایط و هزینه

   تابعیت فرانسه

   طبیعی است کشور فرانسه را بنا به دلایل خاصی برای ادامه تحصیل، کار یا زندگی انتخاب کنید. اقتصاد و سیستم آموزشی خوب در کنار طبیعت …

   تحصیل داروسازی در فرانسه

   تحصیل داروسازی در فرانسه

   داروسازی یکی از رشته های محبوب در سراسر دنیا می باشد، که بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان تمایل دارند این رشته را تحصیل کنند. …

   دانشگاه های فرانسه

   دانشگاه های فرانسه

   فرانسه یکی از بهترین گزینه‌های برای مهاجرت تحصیلی برای ایرانیان به شمار می‌رود. دانشگاه‌های خوب و سیستم آموزشی باکیفیت و نیز هزینه بالایی که دولت …

   شرایط و هزینه زندگی در فرانسه

   شرایط و هزینه زندگی در فرانسه

   فرانسه یکی از بزرگترین کشورهای اتحادیه اروپا بوده که از گذشته تا کنون یکی از محبوب ترین مقاصد مهاجرتی برای ایرانیان محسوب می شود. بسیاری …

   مهاجرت کاری به فرانسه

   مهاجرت کاری به فرانسه

   دریافت ویزای کاری یکی از روش های مناسب، برای مهاجرت به فرانسه می باشد. فرانسه جزو کشورهای توسعه یافته بوده که بخش صنعت آن رشد …

   همه چیز درباره ثبت شرکت در فرانسه

   ثبت شرکت در فرانسه

   فرانسه از جمله مقاصد محبوب برای مهاجرت است که در غرب اروپا واقع شده است. این کشور با جمعیتی بالغ بر 66 میلیون نفر پنجمین …

   تحصیل در مقطع دکترا در فرانسه در سال 2023-2024

   تحصیل دکترا در فرانسه

   دانشجویان مقطع دکترا در کشور فرانسه از امکانات آموزشی پیشرفته دانشگاه های جهانی و سیستم آموزش عالی بهره می برند. فرانسه چهارمین برنده جایزه نوبل …

   تحصیل دندانپزشکی در فرانسه

   تحصیل دندانپزشکی در فرانسه

   تحصیل دندانپزشکی در فرانسه یکی از مسیرهای پرچالش و پرمسئولیت در حوزه علوم پزشکی است. در فرانسه، سیستم آموزش دندانپزشکی بسیار حرفه‌ای محسوب می‌شود و …

   کار دانشجویی در فرانسه

   کار دانشجویی در فرانسه

   افرادی که قصد تحصیل در کشور فرانسه را دارند، یکی از موضوعات بسیار مهمی که باید به آن توجه داشته باشند، امکان کار دانشجویی در …

   مشاوره رایگان مهاجرت