روش‌های اخذ شهروندی و تابعیت فرانسه + شرایط و هزینه
رویال مهاجرت می 29, 2023

تابعیت فرانسه

طبیعی است کشور فرانسه را بنا به دلایل خاصی برای ادامه تحصیل، کار یا زندگی انتخاب کنید. اقتصاد و سیستم آموزشی خوب در کنار طبیعت زیبا و سطح زندگی بالا در این کشور باعث شده فرانسه انتخابی مطمئن برای مهاجران باشد. در این مقاله، به کلیه موارد مهم جهت اخذ تابعیت فرانسه پرداخته و اطلاعات ضروری در این رابطه را به شما ارائه می‌دهیم.

ویژگی‌های اخذ شهروندی فرانسه

از جمله ویژگی‌های اخذ تابعیت و شهروندی فرانسه می‌توان به موارد ذیل اشاره کرد:

 • پنج سال متوالی زندگی در فرانسه
 • اتحاد و یکپارچگی با زبان و فرهنگ فرانسه
 • امضا قرارداد و همخوانی با جامعه فرانسه (CAI)
 • شرکت در کلاس‌های مهارت اجتماعی
 • شرکت در کلاس‌های مرتبط با تخصص شما

ارزش و اعتبار پاسپورت فرانسه چقدر است؟

پاسپورت، کارکردی همچون شناسنامه دارد. البته هویت فرد را در سطح بین‌المللی نمایان می‌کند. پاسپورت در کشورهای مختلف درجه اهمیت‌ مختلفی دارد. پاسپورت کشورهایی مثل ترکیه به دلیل سیاست درست از وضعیت خوبی برخوردار است. با توجه به گزارشات سال ۲۰۲۰، پاسپورت فرانسه جایگاه ششم را بین پاسپورت‌های معتبر جهان از آن خود کرده است. این کشور در لیست ۲۰ کشور با پاسپورت برتر دنیا قرار دارد و سالیانه میزبان مسافران زیادی از گوشه و کنار دنیا است. به همین علت، اعتبار پاسپورت این کشور برای مهاجران جایگاه بالایی دارد. افرادی که پاسپورت فرانسه را اخذ کرده‌‌اند، به مزایای بسیار زیادی در زمینه بین‌المللی دست می‌یابند.

این افراد در اتحادیه اروپا بدون هیچ محدودیتی می‌توانند سفر کنند. علاوه بر این، این اشخاص می‌توانند به کشورهای زیادی از طریق ویزای فوری یا ویزای الکترونیکی سفر کنند. افرادی با پاسپورت فرانسوی می‌‌توانند به صورت آزادانه به ۱۸۶ کشور دنیا بدون ویزا سفر کنند.

افامت ازدواج فرانسه

کشورهای بدون ویزا با پاسپورت فرانسه کدام ­اند؟

شما می‌توانید بدون ویزا با پاسپورت فرانسه به کشورهای زیادی همچون کشورهای زیر سفر کنید.

قاره آسیا

قزاقستاننپالتاجیکستانکامبوجلائوسقرقیزستان 
فیلیپینتایلندهنگ کنگماکائوکره جنوبیسنگاپور 
تیمورشرقیاندونزیمالزیسری لانکاویتنامازبکستان 
ژاپنمالدیوتایوانبرونئیبنگلادش  

قاره اروپا

بلغارستانبوسنی و هرزگوینبلژیکبلاروساتریشآندوراآلبانی
فنلاندجزایر فارواستونیدانمارکجمهوری چکقبرسکرواسی
ایرلندایسلندمجارستانگرینلندیونانجبل الطارقآلمان
مولداویمالتلوکزامبورگلیتوانیلیختن اشتاینکوزووایتالیا
پرتغاللهستاننروژمقدونیه شمالیهلندمونته نگروموناکو
سوئداسپانیااسلوونیاسلواکیصربستانسان مارینورومانی
سوئیساوکراینانگلستانواتیکان   

قاره آفریقا

اتیوپیاسواتینیوتسوانابورکینافاسوجزایرکیپ وردجزایر قمرمصر
مالاویماداگاسکاگابنگامبیاگینه بیسائوکنیالسوتو
رئونیوننامیبیاموریتانیموریسمایوتمراکشموزامبیک
سنت هلناآفریقای جنوبیروانداسنگالسیشلسیرالئونسومالی
سائو تومه و پرینسیپزیمباوهتانزانیاتوگوتونساوگاندازامبیا

اقیانوسیه

ساموآآمریکاییاسترالیاجزایر کوکفیجیپلی نزی فرانسهجزایرماریانای شمالیکیریباتی
جزایر مارشالمیکرونزیکالدونیای جدیدنیوزلندنیوگوامجزایر پالائو
پاپوا گینه نوساموآجزایر سلیمانتونگاتووالوواناتو 

کارائیب

آنگولاآنتیگوا و باربودابونیر؛ سنت اوستاتیوسجزایر ویرجین انگلیسجمهوری دومینیکنهند غربی فرانسهسنت کیتز و نوویس
آروباباهاماباربادوسجزایر کیمنکوراکائودومینیکاگرنادا
هائیتیجامائیکامونتسراتپورتوریکوسنت لوسیاسنت مارتنترینیداد و توباگو
جزایر تورکس و کایکوسسنت وینسنت و گرنادینهاجزایر ویرجین ایالات متحده    

قاره آمریکا

آرژانتینبلیزبرمودابولیویبرزیلکاناداشیلی
کلمبیاکاستاریکااکوادورالسالوادورجزایر فالکلندگویان فرانسهگواتمالا
گویانهندوراسمکزیکنیکاراگوئهپاناماپاراگوئهپرو
ایالات متحدهاروگوئهونزوئلا    

خاورمیانه

ارمنستانبحرینگرجستانایراناسرائیلاردنکویت
لبنانسرزمین فلسطینقطرعربستان سعودیترکیهامارات متحده عربی 

کشورهای نیازمند ویزا با پاسپورت فرانسه کدام­ اند؟

سفر به کشورهای زیر با پاسپورت فرانسه میسر نیست.

قاره آسیا

افغانستانبوتانچینهندمغولستانمیانمارکره شمالی
پاکستانترکمنستان     

قاره آفریقا

الجزایرآنگولابنینبروندیکامرونجمهوری آفریقا مرکزیساحل عاج
کنگوجیبوتیگینه استواییاریترهغناگینهلیبریا
لیبیمالینیجر    

اقیانوسیه

نائورو      

کارائیب

کوبا      

قاره آمریکا

سورینام      

خاورمیانه

آذربایجانعراقعمانسوریهیمن  

برترین کشور ها برای مهاجرت کاری

مهاجرت کاری به آلمان  مهاجرت کاری به کانادا مهاجرت کاری به ترکیه مهاجرت کاری به فرانسه مهاجرت کاری به انگلستان مهاجرت کاری به اسپانیا مهاجرت کاری به سوئد مهاجرت کاری به اتریش مهاجرت کاری به مجارستان مهاجرت کاری به دانمارک مهاجرت کاری به آمریکا مهاجرت کاری به هلند مهاجرت کاری به ایتالیا

روش‌های اخذ تابعیت فرانسه

در این بخش به روش‌های اخذ تابعیت فرانسه اشاره می‌کنیم:

 • تولد در فرانسه
 • داشتن والدین فرانسوی
 • ازدواج با یک فرد فرانسوی
 • اقامت به مدت ۵ سال متوالی در فرانسه
 • فرزندانی با شهروندی فرانسه

استثناهای اخذ شهروندی فرانسه به شرح زیر است:

 • کسانی که در خدمت ارتش فرانسه هستند، یا در ارتش متوفقین به صورت داوطلب شرکت کرده‌اند.
 • شرایط پناهندگی در فرانسه را داشته باشند.
 • خدمات مفید و ویژه‌ای به این کشور ارائه داده باشند.
 • اتباع کشورهایی که زبان فرانسوی، زبان رسمی یا مادری آنها است.
 • اتباع کشورهایی که در مدرسه پنج سال زبان فرانسوی خوانده‌اند.

اخذ تابعیت فرانسه از طریق کار

کار در این کشور و اخذ شهروندی فرانسه به یک پیشنهاد شغلی و دریافت مجوز کار از اداره کشور فرانسه نیاز دارد. کار در این کشور برای افراد زیادی ایده آل است. یکی از روش‌های اخذ پاسپورت فرانسه یافتن شغل است. در این روش، باید اطلاعات تحصیلی به‌ صورت کامل درج شود و رزومه‌ای منحصر به فرد و خلاقانه ایجاد شده باشد. در کنار رزومه خوب، باید مهارت‌های زیادی هم کسب کرده باشید. علاوه بر این، باید مدارک زبان شما از کشور فرانسه به رسمیت شناخته شده باشد. صدور دعوت نامه کاری نیازمند صدور آگهی است. این آگهی باید در کشور فرانسه و اتحادیه اروپا منتشر شود. پس از آن کارفرما باید ثابت کند که نیروی کار مدنظرش نیروی کار خاص است.

کارفرما خواهان استخدام باید گواهی و مجوزهای لازم برای جذب نیروی کار ارائه کند. بعد از پذیرفته شدن شما باید اطلاعات لازم را به اداره مهاجرت فرانسه ارسال کنید. شما از طریق آگهی‌های کاریابی می‌توانید شغل مدنظرتان را به دست آوردید. پس از طی مراحل فوق برای شما یک ویزای کاری ۵ ساله صادر می­شود. در این مدت که شما می‌توانید در محل کار حضور پیدا کنید. اگر در مدت زمان خاصی به دستاوردها و پیشرفت‌های قابل قبولی برسید، می‌توانید ویزای خود را به مدت ۵ الی ۱۰ سال تمدید کنید. یک سال بعد از تمدید ویزا به اداره مهاجرت مراجعه کرده و برای تابعیت فرانسه درخواست دهید. پس از بررسی درخواست تابعیت به شما تعلق می­گیرد.

اقامت کاری در فرانسه به صورت سالیانه تمدید می‌شود. پس از 5 سال کار و پرداخت مالیات افراد می‌توانند اقامت دائم یا پاسپورت فرانسه را اخذ کنند. این اقامت باید به صورت مستمر باشد و شخص هم نباید بیش از 6 ماه فرانسه را ترک کرده باشد. اقامت دائم فرانسه برای مدت 10 سال صادر می گردد و قابل تمدید است.

کاری فرانسه اقامت

اخذ پاسپورت فرانسه از طریق تحصیل

یکی از روش‌های اخذ پاسپورت و اقامت فرانسه تحصیل هست. کشور فرانسه به واسطه تحصیل برای دانشجویان بین الملل پاسپورت و تابعیت فرانسه را در نظر گرفته است. افراد متقاضی می‌توانند برای تحصیل در مقاطع مختلف این کشور اقدام کنند. باید توجه داشته باشید، تحصیل در فرانسه به زبان‌های انگلیسی و فرانسوی قابل انجام است. متقاضیان دریافت پاسپورت فرانسه و اقامت این کشور می‌توانند با ارائه مدارک لازم جهت تحصیل رایگان اقدام کنند.

قبل از هر اتفاقی باید سطح ورودی خود را آغاز کنید. اگر برای کارشناسی قصد پذیرش از دانشگاه‌های فرانسه را دارید باید معدل و نمرات بالایی اخذ کنید. همچنین، باید بتوانید به زبان فرانسوی مسلط شوید. پس از ۵ سال، اخذ پاسپورت فرانسه برای شما امکان پذیر خواهد بود. در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری هم باید مدارک و سوابق پژوهشی به همراه معدل و ریز نمرات برای دانشگاه ارسال می‌شود. همچنین، فارغ التحصیلی از دانشگاهی با جایگاه مناسب نیاز نتایج مثبت زیادی دارد. تحصیل در دانشگاه‌های مورد تایید کشور فرانسه برای دانشجویان امتیاز محسوب می­شود. به همین علت، فرآیند اخذ پاسپورت فرانسه بسیار آسان است.

تابعیت فرانسه از طریق سرمایه گذاری

رئیس جمهور فرانسه (فرانسوا اولاند)، در سال 2013 برنامه ویزای سرمایه گذاری را برای جذب سرمایه گذاران خارجی معرفی کرد. به دلیل وجود، شرایط اقتصادی و استاندارد این کشور، زندگی مطلوب در این کشور مورد توجه مهاجرین و سرمایه‌گذاران بسیاری قرار گرفته ­است. این روش مهاجرتی یکی از مطمئن‌ترین و بهترین راه‌ها برای اخذ اقامت کشور فرانسه است. اقامت از طریق سرمایه گذاری از روش‌های مختلفی مانند خرید ملک در فرانسه هم امکان پذیر است.

در ابتدا، متقاضی باید تضمینی برای حفظ سرمایه خود در فرانسه به مدت ده سال ارائه کند  و در فرانسه اقامت داشته باشد. سرمایه گذاران ایرانی می‌توانند پس از گذشت سه سال شهروندی و پاسپورت فرانسه را اخذ کنند. ویزا سرمایه گذاری فرانسه در بازار جهانی از اهمیت زیادی برخورداراست. به همین خاطر، اشخاص زیادی خواهان اخذ تعهدات زیادی از این طریق هستند. اگر ثروت زیادی داشته و خواهان اخذ تابعیت فرانسه هستید، روش سرمایه گذاری از طریق ویزا همان چیزی است که به آن نیاز دارید. اخذ اقامت از طریق سرمایه گذاری یا CBI با ویزای سرمایه گذاری فرق دارد. در سرمایه­گذاری خارجی باید کلیه مراحل و مدت زمانی که فرد به اخذ شهروندی فرانسه می‌پردازد را در نظر می‌گیرند. شما در ازای سرمایه گذاری مالی وارد مرحله دریافت شهروندی و اخذ پاسپورت می­شوید.

اگر یک سرمایه گذار خارجی تصمیم به اقامت کشور فرانسه بگیرد و پس از مدتی برای گرفتن شهروندی فرانسه اقدام کند،  باید مبلغ بسیار زیادی پول به شهروند ارائه دهد. حداقل مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری ده میلیون یورو است. حداقل مدت زمان سرمایه گذاری در کشور فرانسه هم 10 سال است. سرعت صدور مجوز در این کشور بسیار کند است. پس از گذشت دو ماه از تکمیل درخواست و پایه گذاری سرمایه گذاری مجوز صادر می­شود. طبق این برنامه متقاضیان برای سرمایه گذاری و اقامت در کشور فرانسه به مدت زمان 10 سال نیاز دارند. پس از گذشت سه سال از اقامت در این کشور  فرد متقاضی می‌تواند برای دریافت شهروندی و تابعیت فرانسه اقدام کند.

اغلب کشورهای دنیا برنامه اخذ ویزا از طریق سرمایه گذاری ارائه می‌کنند. فرصت سرمایه گذاری برای شهروندان خارجی ثروتمند باعث اخذ اقامت کشور فرانسه می‌شود. پس از چندین سال اگر سرمایه گذاران از سرمایه گذاری راضی باشند، سرمایه گذار می‌تواند برای اخذ تابعیت فرانسه اقدام کند. بسیاری از کشورها برنامه­ ویزا از طریق سرمایه گذاری ارائه می­دهند که این برنامه برای جذب علاقمندان به کسب و کار مفید است. اغلب کشورها می‌توانند پاسپوررت و شهروندی فرانسه را از طریق قرارداد ارائه ­دهند. برنامه ویزای سرمایه گذاری فرانسه برنامه­ پر هزینه‌ای است که نیازمند پول و زمان زیادی است.

تابعیت فرانسه از طریق خود حمایتی

از جذاب‌ترین راه‌ها برای اخذ پاسپورت فرانسه، روش اخذ تابعیت فرانسه از طریق خود حمایتی است. در این شیوه باید تمکن مالی کافی برای زندگی در فرانسه اثبات شود. در این روش فرد از طریق ارائه مدارک خاصی اعلام می‌کند که برای زندگی در این کشور نیاز به کمک دولت فرانسه ندارد.  در واقع، این برگه نشانگر این است که شخص بدون کار کردن در این کشور از پس هزینه‌های زندگی خود در فرانسه بر می‌آیید. در این روش اقامتی به سرمایه گذاری و انتقال سرمایه نیازی نیست. فقط باید میزان 40 هزار یورو برای شخص، 20 هزار یورو برای همسر وی و 10 هزار یورو برای هر یک از فرزندان زیر 17 سال در حساب بانکی خود ذخیره پول داشته باشد. این روش اقامت یک ساله فرانسه را  ارائه می‌دهد و هر ساله قابل تمدید است. به همین علت، پس از 5 سال می‌توانید برای اقامت دائم فرانسه اقدام کنید.

تابعیت از طریق ویزای خود حمایتی فرانسه بدون انتقال سرمایه، بدون نياز به مدرك زبان و بدون مجوز کاری و فقط با اثبات سرمایه كافي انجام مي‌شود. شرایط اشتغال به کار در اقامت تمکن مالی فرانسه و نحوه اثبات دارایی نیازمند اطلاعاتی است که بهتر است قبل از انجام آن مقاله را بررسی کنید. اقامت تمکن مالی فرانسه در ابتدا یک ساله است و پس از 5 سال (به شرط داشتن شرایط مورد نیاز) تبدیل به اقامت دائم می‌شود.

جهت دریافت اقامت دائم فرانسه ابتدا باید ویزای این کشور را تهیه نمایید که پروسه آن 4 الی 7 ماه به طول می‌انجامد. پس از اخذ ویزا و تمدید آن به مدت 5 سال  می‌توانید برای اخذ اقامت دائم اقدام کنید. همچنین، پس از صدور مجوز اقامت دائم می‌توان بلافاصله درخواست پاسپورت کرد. شرایط لازم برای دریافت تابعیت فرانسه شامل موارد ذیل است:

 • داشتن مجوز اقامت دائم فرانسه
 • آشنایی با فرهنگ و تاریخ کشور فرانسه و ادغام با جامعه
 • داشتن فعالیت‌های اجتماعی در فرانسه
 • تسلط بر زبان رسمی فرانسه

خودحمایتی فرانسه

شهروندی فرانسه از طریق ازدواج

اگر شما می‌خواهید با یک شهروند فرانسوی ازدواج کنید، می‌توانید از طریق اخذ اقامت فرانسه تابعیت این کشور را به دست آورید اما این موضوع بستگی به شرایط طرف مقابلتان هم دارد، که با برآورده کردن چند شرط مهم امکان پذیر است. گرچه، این مسیر مهاجرتی مزایای زیادی دارد. شرایط برای کسانی که اقامت دائم این کشور را دارند، متفاوت است. متقاضیان می‌توانند در صورت ازدواج با فردی که اقامت دائم این کشور را دارد ویزای همراه درخواست کنند و به عنوان همراه متقاضی وارد این کشور شوند. افراد خواهان اقامت دائم، باید درخواست خود را از طریق ازدواج ثبت کنند. در صورتی که فرد سه سال متوالی در فرانسه زندگی کرده باشد، می‌تواند برای اقامت دائم فرانسه و تمدید پاسپورت فرانسه درخواست دهد. ویزای فرانسه از طریق ازدواج با يك شهروند فرانسوي دریافت می‌شود. این ویزا به شما اجازه اقامت دائم در این کشور را می‌دهد. یعنی با دریافت این ویزا می‌توانید به مدت 10 سال در فرانسه زندگی کنید. البته که بسیاری از افراد با گذشت مدت زمان کمتری اقدام به دریافت اقامت دائم فرانسه می­کنند. به طور معمول 4 سال پس از سکونت شما در این کشور و تداوم زندگی شما، اقدام به دریافت کارت اقامت دائم یا شهروندی فرانسه قابل انجام است.

پس از ازدواج با یک تبعه فرانسوی می‌توانید وارد مرحله گرفتن شهروندی فرانسه شوید. مرحله اول، گرفتن روادید است. همسران تبعه‌های فرانسوی می‌توانند مجوز اقامت یک ساله (به آن رواديد مي‌گویند) دریافت کنند. پس از آن باید در هنگام ورود به کشور فرانسه به یکی از ادارات مهاجرت و تابعیت فرانسه مراجعه کنند و کارت اقامت موقتشان را دریافت کنند. در این صورت، می‌توانید برای ویزای فرانسه از طریق ازدواج اقدام کنید. این ویزا با عنوان ویزای نامزدی فرانسه شناخته می‌شود. البته توجه داشته باشید، اینکه همسر شما تابعیت فرانسوی داشته باشد لازم است ولی کافی نیست. شرایط دیگری نیز برای این کار تعریف شده که در ادامه به آنها اشاره می‌کنیم. تبدیل ویزای ازدواج فرانسه به اقامت دائم نیازمند شرایط زیر است.

بعد از اینکه شرایط دریافت ویزا از طریق ازدواج با یک شخص فرانسوی را فراهم کردید و وارد کشور شدید، می‌توانید برای اقامت دائم فرانسه درخواست دهید. به طور معمول ۴ سال زندگی شما در این کشور و البته تداوم زندگی با همسرتان می‌تواند به مجوز اقامت دائم فرانسه منتهی شود. از دیگر حالت‌های اقامت دائم فرانسه از طریق ازدواج شامل موارد زیر است:

 • ازدواج با شهروندی فرانسوی می‌تواند باعث اخذ ویزای فرانسه شود. اگر همسر شما اقامت فرانسه را از طریق تحصیل یا شغل داشته ‌باشد، شما می‌توانید برای ویزای همراه در کمتر از ۶ ماه اقدام کنید.
 • همچنین، ازدواج با شخصی که اقامت دائم فرانسه را کسب کرده نیز باعثاخذ اقامت فرانسه می‌شود. در این روش نیز امکان دریافت شهروندی فرانسه به عنوان همراه برای شما امکان‌پذیر است.
 • ازدواج با شخصی که تابعیت فرانسه دارد. مدت زمان پردازش این درخواست ۶ تا ۱۲ ماه ‌است.

وکیل معتبر برای اخذ پاسپورت فرانسه با موسسه رویال مهاجرت

اولین مزیت مهاجرت به فرانسه این است که این کشور در زمینه آموزش و پرورش، هنر و تاریخ بسیار محبوب و غنی است. آب و هوای این کشور بسیار مطبوع است. این ویژگی­ها فرانسه را به کشوری ایده­آل برای مهاجرت تبدیل کرده است. مهاجرت به فرانسه به معنای تجربه زندگی در کشوری پرجنب و جوش است که خدمات بسیار قابل توجهی برای ساکنان و شهروندانش در نظر گرفته شده است. اگر قصد رفتن به این کشور و گرفتن پاسپورت فرانسه را دارید، بهتر است با یک موسسه مهاجرتی مطمئن مشورت کنید. موسسه مهاجرتی رویال مهاجرت خدمات مختلفی نظیر استفاده از مشاوره و راهنمایی وکلای عالی رتبه در انواع روش‌های مهاجرت به کشور فرانسه، اعم از تحصیلی، کاری، سرمایه گذاری و غیره را ارائه می‌دهد. این موسسه، فرآیند مهاجرت را با توجه به شرایط اختصاصی شما  هموار می‌سازد. کافی است شما با وکیل‌های معتبری که در این مرکز حضور دارند، ارتباط و مشاوره بگیرید. به همین علت، اخذ پاسپورت این کشور بسیار آسان و راحت است.

جمع بندی

اگر با هدف تحصیل، کار، سرمایه گذاری یا برنامه خود حمایتی قصد مهاجرت به کشور فرانسه را دارید، باید بدانید کشور بسیار خوبی را برای مهاجرت و زندگی انتخاب کرده‌اید. چرا که در این کشور امکان تحصیل رایگان با بورسیه تحصیلی، امکان دریافت ویزای کاری با مشغول شدن در شغل مورد نظر و اخذ شهروندی با سرمایه گذاری و خود حمایتی را به خارجی‌ها ارائه می‌دهد.  کلیه این موارد مهاجرت به فرانسه را برای شما به گزینه‌ای مطلوب تبدیل کرده است. پس اگر شما فردی کارآفرین، سرمایه­گذار، دانشجو یا نیروی کار ماهری هستید، این امکان برای شما وجود دارد تا بتوانید تابعیت فرانسه را اخذ کنید. کشور فرانسه یکی از منحصر به­ فردترین کشورهای جهان برای زندگی و کار است. ما در این مقاله راه­هایی که بتوانید شهروندی و تابعیت فرانسه را بگیرید ذکر کرده‌ایم تا بتوانید با خواندن این اطلاعات به هدف خود دست یابید.ف

سؤالات متداول درباره  روش‌های اخذ شهروندی و تابعیت فرانسه 

بله، این امکان برای دانشجویان بین الملل وجود دارد.

کشور فرانسه یکی از مطرح‌ترین کشورها برای اخذ پاسپورت است.

میزان سرمایه و آشنایی با زبان فرانسه جز مهمترین نکات برای اخذ شهروندی فرانسه است.

قطعا، مجموعه ما می‌تواند به شما کمک‌های لازم در این رابطه را ارائه دهد.

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان مهاجرت