مهاجرت کادر درمان به دانمارک
تیم نویسندگان رویال مهاجرت اکتبر 17, 2023

مهاجرت کادر درمان به دانمارک

بدون شک مهاجرت کادر درمان به دانمارک یکی از گزینه‌های محبوب و پرطرفدار به‌حساب می‌آید. برای موفقیت در این مسیر، برخورداری از بخشی پیش‌شرط‌ها در کنار ارائه مدارک موردنیاز اهمیت فراوانی دارد. یادگیری زبان دانمارکی، معادلسازی مدرک، مشاغل موردنیاز، بررسی میزان حقوق هر رشته، هزینه دریافت ویزا و شرایط اقامت مهم‌ترین موارد برای افزایش احتمال دریافت ویزای کاری هستند.

درخواست فوری مشاوره

  درخواست فوری مشاوره

   مزایای انتخاب دانمارک برای مهاجرت کادر درمان

   دامنه مزایای مهاجرت کاری به کشور دانمارک بسیار گسترده است. کادر درمان در این کشور از احترام و جایگاه ویژه‌ای برخوردار هستند. نقش کلیدی کادر درمان به‌عنوان خط مقدم مبارزه با کووید ۱۹ عامل مهمی در افزایش اهمیت و محبوبیت آن‌ها شد. اگر دانمارک را برای مقصد نهایی مهاجرت خود انتخاب کرده‌اید از مزایای زیر بهره‌مند خواهید شد:

   • دستیابی به تحصیل رایگان فرزندان
   • دریافت ویزای همراه برای خانواده
   • صدور مجوز کار برای همراهان
   • برخورداری از خدمات بیمه درمان
   • دستیابی به مزایای بازنشستگی
   • مجوز کار پاره‌وقت هنگام شرکت در دوره‌های آموزشی
   • استفاده از امکانات رفاهی مانند شهروندان عادی
   • مجوز زندگی بدون محدودیت در دانمارک
   • هزینه نسبتا پایین دریافت ویزا

   روش ‌های مهاجرت کادر درمان به دانمارک

   مهاجرت برای کار تنها از طریق دریافت ویزا‌های مختلف امکان‌پذیر خواهد بود. باید بر اساس نیاز، رشته تحصیلی، سابقه کار، سن و تمکن مالی در مناسب‌ترین برنامه شرکت کنید. مهم‌ترین روش‌های مهاجرت کادر درمان به Denmark شامل موارد زیر است:

   برنامه مجوز دانمارک یا Danish Authorisation

   این برنامه بهترین روش مهاجرت کادر درمان به دانمارک به‌حساب می‌آید. کادر درمان مانند پزشکان، دندانپزشکان و پرستاران در صورت برخورداری از شرایط لازم محدودیتی برای شرکت در این برنامه ندارند. برای آشنایی با مشاغل مجاز به شرکت در این برنامه به جدول زیر دقت کنید:

   پزشک عمومیدندانپزشک و متخصص ارتودنسی یا پروتزهای دندانی
   تکنسین آزمایشگاهمامایی و متخصص زنان و زایمان
   متخصص پروتزهای دندانیبینایی سنج
   متخصص تغدیهدستیار بخش مراقبت‌های پزشکی
   کار درمانیرادیولوژیست
   تکنسین دندانپزشکیفیزیوتراپ
   کارشناس بهداشت دهان و دندانکایروپراکتر

   برنامه مهاجرت پرستاران برای مهاجرت کادر درمان به دانمارک

   سیستم درمانی پیشرفته، رفاه اجتماعی بالا و وضعیت مطلوب بازار کار Denmark را به مقصد مناسبی برای پرستاران تبدیل می‌کند. پرستاران این امکان را دارند تا با دریافت ویزای XG1 در این سرزمین زیبا و کوچک مشغول به‌کار شوند.

   برای دریافت این مجوز، ارائه مدرک زبان الزامی نیست. پرستاران بعد از ورود به این کشور موظف به شرکت در دوره‌های زبان دانمارکی هستند. برای شرکت در این برنامه محدودیت سنی وجود دارد. پرستاران بازنشسته و بالای ۷۵ سال نمی‌توانند در این برنامه شرکت کنند.

   ارائه مدرک تحصیلی کارشناسی یکی از پیش‌شرط‌های اصلی مهاجرت کادر درمان به دانمارک است. مدارک متقاضی باید توسط دولت و وزارت بهداشت تایید شود. شرکت در آزمون زبان پزشکی و آزمون مطابقت برای دریافت مجوز کار بعد از مهاجرت ضروری خواهد بود. با شرکت در این برنامه مجوز کار با اعتبار سه ساله دریافت می‌کنید.

   برنامه مهاجرت پزشکان برای مهاجرت کادر درمان به دانمارک

   پزشکان برای شرکت در این برنامه موظف به دریافت تاییدیه EPIC هستند. شرکت در آزمون زبان پزشکی و مطابقت دو شرط دیگر برای دریافت مجوز کار محسوب می‌شود. اعتبار مجوز اقامت پزشکان سه ساله است و در صورت برخورداری از شرایط می‌توان اعتبار آن را تا دو سال دیگر تمدید کرد. در این خصوص کارشناسان رویال مهاجرت راهنمایی‌های لازم را در اختیارتان خواهند گذاشت.

   برنامه مهاجرت دندانپزشکان

   متخصصان پروتز دندانی، ارتودنتیست‌ها، دندانپزشکان عمومی و متخصص، تکنسین‌های بهداشت دهان و دندان از طریق این برنامه وارد Denmark می‌شوند. متقاضیان شرکت در این برنامه بعد از موفقیت در آزمون زبان و آزمون‌های پزشکی باید در یک دوره معتبر دندانپزشکی شرکت کنند.

   نکته مهم برای استفاده از برنامه مهاجرتی کادر درمان این است که با دریافت ویزای توریستی و ورود به این منطقه نمی‌توانید مجوز کار کسب کنید.

   برنامه مهاجرتی Fast-track Scheme

   این برنامه برای افرادی قابل‌اجرا است که از یک کارفرمای معتبر جاب آفر دریافت کرده باشند. افراد باید تحصیلات و سابقه کاری مرتبط با شغل موردنظر داشته باشند. تنها کارفرمایان دارای مجوز SIRI این امکان را دارند تا برای جذب نیروی کار بین‌المللی از این طریق اقدام کنند.

   تا زمانی که قرارداد کاری شما معتبر باشد محدودیتی برای کار ندارید. با ورود به حوزه اسکاندیناوی محدودیتی برای سفر و تردد در حوزه شنگین ندارید.

   برنامه Pay-limit scheme برای مهاجرت کادر درمان به دانمارک

   افرادی که پیشنهاد کاری با حقوق بالا دریافت کرده‌اند از شرایط کافی برای مهاجرت کادر درمان به دانمارک برخوردار هستند. حقوق سالانه شما نباید کمتر از ۴۴۵ هزار کرون باشد. مزایای این برنامه قابلیت تمدید مجوز کار، تغییر شغل، دریافت ویزای همراه برای همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال است.

   کادر درمان برای مهاجرت به Denmark نیازمند سابقه کار و معادلسازی مدرک هستند

   کادر درمان مورد نیاز کشور دانمارک

   برای موفقیت در مسیر مهاجرت کاری باید با مشاغل موردنیاز در بخش بهداشت و درمان این کشور آشنا باشید. بنابراین، مطالعه جدول زیر برای شما مفید خواهد بود.

   پزشکدندانپزشک
   تکنسین آزمایشگاهمنخصص تغذیه
   لیسناس بهداشت دهان و دندانکاردرمانگر
   متخصص ارتودنسیبیولوژیست
   پرستارفلوشیپ علوم بهداشت
   رادیولوژیستمتخصص قلب

   رشته‌ های مورد نیاز دانمارک در کادر درمان

   علاوه‌بر جدول فوق، موقعیت‌های شغلی متعددی برای پیراپزشکان و سایر مشاغل حوزه پزشکی در بیمارستان‌ها، درمانگاه‌ها، کلینیک‌های خصوصی و دولتی وجود دارد. این مشاغل عبارتند از:

   • روانشناس
   • ماما
   • فیزیوتراپ
   • کارکنان بخش مراقبت
   • دستیار پزشک
   • آسیب‌شناسی
   • شنوایی سنجی
   • تکنسین بیهوشی
   • میکروبیولوژیست
   • بینایی سنج

   برترین کشور ها برای مهاجرت کاری

   مهاجرت کاری به آلمان  مهاجرت کاری به کانادا مهاجرت کاری به ترکیه مهاجرت کاری به فرانسه مهاجرت کاری به انگلستان مهاجرت کاری به اسپانیا مهاجرت کاری به سوئد مهاجرت کاری به اتریش مهاجرت کاری به مجارستان مهاجرت کاری به دانمارک مهاجرت کاری به آمریکا مهاجرت کاری به هلند مهاجرت کاری به ایتالیا

   شرایط مهاجرت کادر درمان به دانمارک

   افراد مشغول به تحصیل در دانمارک در رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی، پرستاری و سایر رشته‌های پیراپزشکی در دانشگاه‌های دانمارک محدودیتی برای اشتغال ندارند. همه کادر درمان برای کار در Denmark در صورت برخورداری از شرایط، این امکان را دارند تا مجوز سه ساله دریافت کنند. برای پیشگیری از شرایط اصلی باید اقدامات لازم را از طریق سایت سرویس مهاجرت یا آژانس بین‌المللی استخدام و ادغام یا SIRI پیگیری کنید.

   سابقه کار مورد نیاز کادر درمان

   برای مهاجرت کادر درمان به دانمارک و ورود به بخش بهداشت و درمان باید مجوز کار و اقامت داشته باشید. اما تنها با دریافت مجوز اقامت نمی‌توانید به‌عنوان پزشک، روانپزشک، دندانپزشک، متخصص، پرستار و غیره مشغول به‌کار شوید.

   قبل از هر چیز باید برای دریافت مجوز انطباق و آموزش یا evalueringsansaettelse درخواست دهید. بعد از آن از شرایط شغلی مشابه با شهروندان برخوردار خواهید شد. حداقل سابقه‌کاری موردنیاز برای ورود به این مسیر نیز سه سال است.

   مدارک لازم جهت مهاجرت از طریق کادر درمان

   برای مهاجرت کاری به ویزا نیز دارید. دریافت ویزا و مجوز کار تنها از طریق ارائه مدارک زیر امکان‌پذیر خواهد بود.

   • کپی از تمام صفحه‌های پاسپورت
   • اثبات تمکن مالی برای تامین هزینه‌های ۶ ماه زندگی از طریق بررسی گردش حساب
   • ترجمه مدارک تحصیلی و گواهینامه‌ها به زبان‌های دانمارکی، آلمانی، انگلیسی، سوئدی و نروژی
   • ثبت اطلاعات بیومتریک
   • دریافت تاییدیه از EPIC
   • پرداخت هزینه‌های بیومتریک
   • پرداخت هزینه ویزا

   اخذ مجوز کار برای درمان

   مراحل دریافت مجوز کار به‌عنوان کادر درمان شامل موارد زیر می‌شود:

   مهاجرت کادر درمان به دانمارک؛ دریافت تاییدیه مدرک

   در این مرحله باید درخواست خود را در اداره ایمنی و سلامت یا Danish Patient Safety Authority ثبت کنید. ایجاد حساب EPIC در کمیسیون آموزش فارغ التحصیلان ECFMG پیش‌شرط اصلی برای دریافت تاییدیه است. ارسال مدارک و فرم درخواست از اداره ایمنی و سلامت هنگام آپلود مدارک اهمیت فراوانی دارد.

   شرکت در آزمون زبان دانمارکی

   شرکت در آزمونPrøve i dansk 3 و کسب نمره حدنصاب برای تمام افراد علاقه‌مند به مهاجرت کادر درمان به دانمارک ضروری خواهد بود. این آزمون دو بخش کتبی و شفاهی دارد. کسب حداقل نمره ۱۰ در آزمون شفاهی و نمره ۷ در آزمون کتبی به معنی موفقیت در آزمون تلقی خواهد شد. این آزمون دوبار در سال و در ماه‌های نوامبر و ژوئن برگزار می‌شود.

   شرکت در آزمون‌های پزشکی

   بعد از موفقیت در آزمون زمان به‌صورت خودکار وارد مرحله آزمون‌های پزشکی می‌شوید. این آزمون شامل دو مرحله کتبی و شفاهی است. آزمون‌های پزشکی نیز دوبار در سال و در ماه‌های مارس و سپتامبر برگزار می‌شود. کسب حداقل نمره ۷ به معنی قبولی در آزمون شفاهی خواهد بود. اما آزمون کتبی فاقد نمره است و بعد از اتمام رد یا قبولی متقاضی تعیین می‌شود.

   شرکت در دوره قوانین بهداشت

   این دوره سه روزه خواهد بود و توسط اداره ایمنی و سلامت دانمارک برگزار می‌شود. هیچ هزینه‌ای برای شرکت در دوره پرداخت نمی‌کنید. اما این دوره تنها به زبان دانمارکی ارائه می‌شود. دوره قوانین بهداشت شامل سه بخش سازمان خدمات بهداشت، حقوق بیمار و تعهدات و حقوق متخصصان است که هر بخش با شرکت در آزمون کتبی به پایان می‌رسد.

   شرکت در دوره کارآموزی برای مهاجرت کادر درمان به دانمارک

   بعد از اتمام تمام مراحل فوق، ۱۲ ماه فرصت دارید که به‌عنوان کارآموز استخدام شوید. به‌محض یافتن کار باید اقدامات لازم برای دریافت مجوز را انجام دهید. یک کپی از قرارداد بیمارستان برای دریافت مجوز کار ضرورت دارد. بر اساس قانون، شرایط دریافت مجوز کار برای افراد دارای قرارداد‌های پاره‌وقت فراهم نیست.

   دریافت مجوز کار

   در ماه آخر دوره کارورزی شرایط برای دریافت مجوز و مهاجرت کادر درمان به دانمارک فراهم می‌شود. برای کار مستقل باید درآمد شما بیش از ۱۲۰۰ کرون در ماه باشد. مرحله ارزیابی مدرک تخصصی یا شرکت در دوره‌های تخصص و ادامه تحصیل پزشکی در دانمارک تنها بعد از دریافت مجوز کار شروع می‌شود.

   با دریافت مجوز کار یا طبابت شرایط برای ادامه تحصیل در دوره تخصص و کار فراهم خواهد شد

   معادل ‌سازی مدرک پرستاری در دانمارک

   معادل‌سازی مدرک قبل از کار برای استخدام ضرورت دارد. پس از صدور مجوز محدودیتی برای کار ندارید. عضویت در سازمان پرستاری یا DNO شرایط دریافت کمک‌های مالی، برخورداری از بیمه، تخفیف در خرید و سایر خدمات را فراهم می‌کند. برای معادل‌سازی مدرک، سابقه کاری سه ساله الزامی است. پس از آن باید برای تایید صلاحیت از سوی وزارت بهداشت اقدام کنید.

   پس از ثبت نام الکترونیکی نوبت به ارسال مدارک می‌رسد. اگر مهارت زبانی شما در سطح C1 باشد با سه سال سابقه کاری معادلسازی مدرک به سادگی انجام می‌شود. پس از آن، باید در دوره کارآموزی بالینی ۶ ماهه با هدف ارزیابی مهارت‌های بالینی و ارتباطی شرکت کنید. مدارک لازم برای معادلسازی مدرک عبارتند از:

   • کپی برابر اصل پاسپورت
   • گواهی تغییر نام در صورت نیاز
   • ارائه سوابق کاری
   • مدرک تحصیلی و گواهینامه‌های معتبر
   • مدرک عضویت نظام پزشکی

   معادل‌ سازی مدرک پزشکان در دانمارک

   فرایند معادل‌سازی مدرک شامل شرکت در آزمون‌های تئوری، عملی و شرکت در دوره‌های کارورزی است. پس از تایید مدرک تحصیلی و سابقه کاری با ارائه مدرک زبان مجوز کار دریافت خواهید کرد. برای معادل‌سازی مدرک برای مهاجرت به دانمارک به ارائه موارد زیر نیاز خواهید داشت:

   • دریافت تاییدیه اولیه مدارک و ارسال آن‌ها همراه با application
   • شرکت در دوره زبان دانمارکی و دریافت نمره حدنصاب برای مهاجرت کادر درمان به دانمارک
   • موفقیت در آزمون پزشکی
   • اتمام دوره مرتبط با شرایط و قوانین وزارت بهداشت
   • دوره کارورزی (طول دوره بر اساس رشته و سابقه کاری متقاضی تعیین می‌شود)
   • دریافت مجوز طبابت

   میزان درآمد و حقوق کادر درمان در دانمارک

   بررسی بازار کاری و میزان حقوق دریافتی دو عامل بسیار مهم قبل از درخواست مهاجرت است. پزشکان برای گذراندن دوره‌های ضروری می‌توانند بیمارستان‌های با حقوق را انتخاب کنند. اطلاعات درج‌شده در جدول زیر برای آشنایی با حقوق پزشکان مفید خواهد بود:

   شغلمیزان درآمد ماهانه
   پزشک112178 کرون
   متخصص بیهوشی156438 کرون
   متخصص کاردیولوژی160800 کرون
   پزشک CCU96500 کرون
   درماتولوژیست130715 کرون
   پزشک بخش فوریت‌های ویژه93950 کرون
   پزشک خانواده84888 کرون
   اندوکرینولوژی127261 کرون
   پرستار83640 کرون
   متخصص تغذیه66555 کرون
   مشاور پزشکی90954 کرون
   کار درمانگر86984 کرون
   رادیولوژیست318302 کرون
   تکنسین علوم آزمایشگاه46845 کرون

   هزینه مهاجرت کادر درمان به دانمارک

   هزینه دریافت ویزا و مجوز کار برای کادر درمان با سایر متقاضیان متفاوت است. شما موظف به پرداخت هزینه‌های ویزا، هزینه معادلسازی مدرک، شرکت در آزمون زبان، خرید بلیط و تامین هزینه‌های زندگی در دانمارک هستید. البته، اثبات تمکن مالی برای دریافت ویزا اهمیت زیادی دارد.

   استفاده از خدمات مشاوره و وکلای مهاجرت برگ برنده برای دریافت ویزا، مجوز کار و اقامت است.

   اخذ اقامت دانمارک برای کادر درمان

   بعد از دریافت مجوز کار با اقامت بی‌وقفه پنج ساله و پرداخت مالیات هیچ محدودیتی برای شهروندی و اقامت دائم کار درمان وجود ندارد. برای موفقیت در این مسیر، استفاده از خدمات و مشاوره در بخش مهاجرت و دریافت ویزا نیاز دارید. موسسه مهاجرتی رویال مهاجرت با بهره‌گیری از کارشناسان و وکلای مهاجرت مسیری هموار برای دریافت ویزا، مجوز کار، اقامت و تابعیت دانمارک ایجاد می‌کند.

   جمع‌بندی

   برای مهاجرت کادر درمان به دانمارک دریافت مجوز، شرکت در دوره کارورزی، دوره قوانین بهداشت و آزمون زبان دانمارکی ضروری است. قبل از هر چیز باید اطلاعات کافی درباره مشاغل موردنیاز، میزان درآمد ماهانه، هزینه زندگی و مدارک موردنیاز برای دریافت ویزا و مجوز اشتغال کسب کنید.

   سؤالات متداول

   دریافت مجوز اقامت بعد از اشتغال در بخش بهداشت و درمان دانمارک امکان‌پذیر است؟

   بعد از پنج سال اقامت بی‌وقفه و پرداخت مالیات مسیر برای شهروندی شما فراهم است.

   مدارک موردنیاز برای دریافت مجوز و مهاجرت کادر درمان به دانمارک چیست؟

   اثبات تمکن مالی، ارائه مدرک زبان، سابقه کاری، حداقل مدرک کارشناسی و دریافت پیشنهاد شغلی برای ورود به بخش درمان دانمارک ضرورت دارد.

   مشاغل موردنیاز برای اشتغال در بخش بهداشت و درمان Denmark چیست؟

   پزشک، دندانپزشک، متخصص بیهوشی، رادیولوژیست، متخصص تغذیه، متخصص قلب، ماما، پرستار، روانشناس، دندانپزشک، متخصص فوریت‌های پزشکی و تکنسین آزمایشگاه مشاغل اصلی هستند.

   مدارک لازم برای معادلسازی مدرک چه مواردی است؟

   کپی پاسپورت، اصل و کپی مدرک تحصیلی، کارت عضویت نظام پزشکی، سابقه کار و دریافت تاییدیه مدرک برای معادلسازی الزام دارد.

   مقالات مرتبط

   مشاغل مورد نیاز دانمارک

   مشاغل مورد نیاز دانمارک

   دانمارک یکی از کشورهای پیشرفته در شمال اروپا است که با سیستم اقتصادی پویا و زیرساخت‌های مدرن خود، فرصت‌های شغلی فراوانی برای افراد علاقه‌مند به‌کار …

   تحصیل دندانپزشکی در آمریکا

   تحصیل دندانپزشکی در آمریکا

   برای تحصیل در رشته دندانپزشکی در ایالات متحده، دانشجویان متقاضی معمولا یک مسیر آموزشی دقیق را پشت سر می گذارند که شامل تکمیل مدرک لیسانس …

   دانشگاه های آمریکا

   دانشگاه های آمریکا

   تحصیل در دانشگاه‌ های آمریکا برای دانشجویان بین ‌المللی یک فرصت عالی است. آمریکا با دارا بودن بیش از 4000 دانشگاه و مؤسسه آموزشی معتبر، …

   تحصیل در دانمارک

   تحصیل در دانمارک

   دانمارک یکی از کشورهای پیشرو در اروپا در زمینه تحصیلات بین ‌المللی است. با داشتن سیستم آموزشی مدرن و امکانات بسیار عالی، دانمارک یکی از …

   تحصیل پزشکی در دانمارک

   تحصیل پزشکی در دانمارک

   از این رو که دانمارک شادترین کشور دنیا شناخته شده و با شرایط فوق العاده ی زندگی نظیر اقتصاد قوی و رفاه اجتماعی فوق العاده …

   ثبت شرکت در دانمارک

   ثبت شرکت در دانمارک

   دانمارک به‌دلیل برخورداری از اقتصاد قوی و زیرساخت‌های مناسب، مقصد ایده‌آلی برای سرمایه‌گذاری به‌حساب می‌آید. بر اساس قانون، کارآفرینان بین‌المللی حتی با مبلغی در حدود …

   تحصیل در آمریکا

   تحصیل در آمریکا

   تحصیل در ایالات متحده یک تجربه علمی فوق العاده، متنوع و غنی را در اختیار متقاضیان قرار می دهد. ایالات متحده که به دلیل دانشگاه …

   تحصیل دندانپزشکی در دانمارک

   تحصیل دندانپزشکی در دانمارک

   دندانپزشکی یکی از رشته‌های پرتقاضا و محبوب در سراسر جهان است. کشورهایی مانند دانمارک نیز دوره‌های تحصیلی باکیفیت عالی در این زمینه ارائه می‌دهند. دانشجویان …

   مهاجرت کادر درمان به دانمارک

   مهاجرت کادر درمان به دانمارک

   بدون شک مهاجرت کادر درمان به دانمارک یکی از گزینه‌های محبوب و پرطرفدار به‌حساب می‌آید. برای موفقیت در این مسیر، برخورداری از بخشی پیش‌شرط‌ها در …

   مهاجرت به دانمارک

   مهاجرت به دانمارک

   دانمارک که یک کشور با سطح بسیار بالا و رفاه زندگی در اروپا می باشد، با توجه به امکاناتی که برای مردم فراهم کرده باعث …

   زندگی در دانمارک

   زندگی در دانمارک

   دانمارک یک کشور نوردیک در شمال اروپا است که به‌دلیل کیفیت زندگی بالا، سیستم رفاه اجتماعی فعال و سیاست‌های پیشرو اجتماعی شناخته می‌شود. زندگی در …

   تحصیل پزشکی در آمریکا

   تحصیل پزشکی در آمریکا

   تحصیل پزشکی در ایالات متحده آمریکا مسیری سخت و در عین حال پر ارزش برای پزشک شدن است. سیستم آموزش پزشکی آمریکا در سطح جهانی …

   مهاجرت کاری به دانمارک

   مهاجرت کاری به دانمارک

   بخاطر شرایط مطلوب زندگی در دانمارک، همواره افراد بسیاری به این کشور مهاجرت می کنند. به عنوان یکی دیگر از دلایل مهم مهاجرت به دانمارک …

   وکیل مهاجرت به دانمارک

   وکیل مهاجرت به دانمارک

   از آنجایی که هر ساله افراد زیادی تصمیم به مهاجرت به دانمارک می گیرند، تصمیم گرفتیم تا درباره ی وکیل مهاجرت به دانمارک اطلاعاتی را …

   دانشگاه های دانمارک

   دانشگاه های دانمارک

   دانمارک از نظر سیستم آموزش عالی‌رتبه پنجم را در مقایسه با 50 کشور دیگر در جهان دارد. دانشگاه های دانمارک بیش از 600 دوره را …

   خرید خانه در دانمارک

   خرید خانه در دانمارک

   کیفیت بالای زندگی، رفاه اجتماعی، آزادی، سیستم بهداشت و درمان پیشرفته، نظام آموزشی مدرن در کنار زیرساخت‌های شهری توسعه‌یافته دلایل اصلی افزایش تقاضای ایرانیان برای …

   تابعیت دانمارک

   تابعیت دانمارک

   متقاضیان برای دریافت تابعیت دانمارک باید براساس قانون اقدام کنند. بازدید، کار، تحصیل و زندگی در کشور دانمارک آسان است، اما اخذ تابعیت این کشور …

   سرمایه گذاری در دانمارک

   سرمایه گذاری در دانمارک

   سرمایه گذاری در دانمارک به شما و بیزنستان شرایط خوب و مناسبی را ارائه می دهد. بنابراین، اگر قصد راه‌اندازی یک کسب‌ و کار یا …

   6نظرات

   • سیمین
    ژانویه 10, 2024

    سلام و عرض ادب
    پرستار هستم 45 ساله و 20 سال سابقه کار یه بچه 22 ساله دانشجو دارم و دو بچه 12 و 16 ساله که بچه های شوهرم هستن و ایشون هم 42 ساله هستن،برای کار پرستاری میخوام برای دانمارک اقدام کنم،آیا برای هممون امکان اقامت هست یعنی خودم و پسرم و شوهرم و بچه های شوهرم و اینکه تمکن مالی برای ما سالیانه چقدر باشه و اینکه میتونیم در مدت سه سال که اجازه اقامت در دانمارک رو داریم برای زبان آموزی و معادل سازی مدرک،همینجا ایران بمونیم و بعد از زبان یادگرفتن و قبولی در آزمون زبان بریم اونجا دنبال کار پرستاری بگردیم و اینکه سابقه 20 ساله بیمه من در ایران در دانمارک برای بازنشستگی حساب میشه و سوابق بیمه ایران مورد تایید و قبول دانمارک هست و حقوق که دانمارک بمن میده بر طبق سابقه 20 ساله هست یا پرستار مبتدی،تشکر از بابت وقت و حوصله ای که لطف میکنید

    • کارشناس مهاجرت
     ژانویه 11, 2024

     با سلام و عرض ادب
     با دریافت ویزای کادر درمان دانمارک می توانید تمامی فرزندان زیر 18 سال خود را ببرید. همچنین در نظر داشته باشید که نیاز به ارائه گواهی تمکن مالی برای دوره زبان دارید. شما می توانید با گذراندن دوره زبان در ایران، طول دوره یادگیری زبان خود را در دانمارک کوتاهتر کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر توصیه می کنیم با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید.

   • زهراکدخدا
    ژانویه 31, 2024

    سلام وعرض ادب ببخشید من درحال حاضرساکن کشوراندونزی هستم وبرای مشاوره نمیتونم به این شماره تماس بگیرم ممنون میشک شماره واتس تو برای من ایمیل کنید باتشکر

    • کارشناس مهاجرت
     فوریه 27, 2024

     سلام روزتون بخیر
     شما می توانید در فرم های تماس، شماره خود را ذکر بفرمایید تا ما با شما در اولین فرصت از طریق واتس اپ تماس بگیریم.

   • معصومه
    مارس 22, 2024

    سلام وقت شما بخیر
    همسر من پزشک عمومی هستند با سابقه ی کاری یکسال . امکان مهاجرت به دانمارک رو داریم ؟ ممنون

    • کارشناس مهاجرت
     مارس 24, 2024

     با سلام و عرض ادب
     بله، شما می توانید برای ویزای کادر درمان دانمارک همراه با خانواده اقدام نمایید.

   نظر خود را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   مشاوره رایگان مهاجرت