مهاجرت کاری به اسپانیا
تیم نویسندگان رویال مهاجرت اکتبر 28, 2023

مهاجرت کاری به اسپانیا

مهاجرت همواره به‌عنوان یکی از راه‌های افزایش فرصت‌های شغلی و بهبود شرایط زندگی انتخاب می‌شود. اسپانیا یکی از مقاصد محبوب برای مهاجرت کاری است. با زبان زیبا، فرهنگ پایدار و بازار کار پویا، این کشور به شما فرصت‌های بی‌شماری برای ساخت یک زندگی تازه را ارائه می‌دهد. مهاجرت کاری به اسپانیا یکی از سریع‌ترین روش‌ها برای اخذ اقامت این کشور خواهد بود. شما به‌عنوان یک مهاجر می‌توانید این مشاغل را بیابید و زندگی جدیدی را در اسپانیا آغاز کنید.
درخواست فوری مشاوره

  درخواست فوری مشاوره

    
   شغلجمعیت مهاجرین کاریحداقل حقوق کارگری
   پزشک21,000€ 40,000 سالانه
   برنامه‌نویس16,000€ 30,000 سالانه
   مهندس مکانیک12,500€ 32,000 سالانه
   مدیر پروژه10,000€ 35,000 سالانه

   مشاغل مورد نیاز اسپانیا

   برای این‌که بتوانید راحت‌تر برای شروع یک زندگی تازه در اسپانیا اقدام کنید و مهاجرت کاری خود را به این کشور انجام دهید باید شغل و منبع درآمد خوبی داشته باشید. در این بخش قصد داریم مشاغل مورد نیاز این کشور را مطابق با جدیدترین اخبار در اختیار شما قرار دهیم:
   شغلمیانگین حقوق (یورو/سال)شرایط کاری
   مشاور بازرگانی24 هزار تا 40 هزاردوشنبه تا جمعه (9 صبح – 6 عصر) و جمعه (8 صبح – 3 عصر)
   جای خالی در رشته IT34هزار تا 79هزارکار از راه دور
   کار در بخش مهندسی مکانیک30هزار تا 35هزاردوشنبه تا پنج شنبه (8 صبح – 5 عصر) و جمعه (8 صبح – 2 بعد از ظهر)
   کارکنان پزشکی40هزار تا 60 هزارشیفت (35 یا 37.5 ساعت در هفته)
   فعالیت در زمینه گردشگری و مهمان نوازی20هزار تا 40 هزارحدود 40 ساعت در هفته
   معلم زبان انگلیسی15هزار تا 30هزارحدود 37.5 ساعت در هفته
   کارگران ماهر28هزار تا 31هزارحدود 40-50 ساعت در هفته
    مهاجرین می‌توانند با توجه به تحصیلات و مهارت‌های خود پس از مهاجرت به اسپانیا شغل مناسبی بیابند و از فرصت‌های حرفه‌ای این کشور بهره ببرند. در این راستا می‌توانید از خدمات مشاوره موسسه مهاجرتی رویال مهاجرت نیز استفاده کنید.

   روش های مهاجرت کاری به اسپانیا

   برای مهاجرت کاری به این کشور، پنج نوع ویزای مختلف وجود دارد. هر کدام از این ویزاها شرایط و اهداف مختلفی دارند. در ادامه به تفصیل به هر یک از آن‌ها می‌پردازیم:

   ویزای کار بلند مدت

   ویزای کار بلندمدت، ویزای کاری استاندارد اسپانیا محسوب می‌شود. اعتبار آن یک سال است و دارندگان می‌توانند تا زمانی که شرایط را رعایت کنند، برای تمدید آن به‌طور نامحدود اقدامات لازم را انجام دهند. برای اخذ این ویزا، متقاضیان باید به مراحل زیر توجه داشته باشند:
   • قرارداد کاری با یک شرکت محلی که در اسپانیا ثبت شده است را امضا کنند.
   • مقامات محلی باید موقعیت شغلی نامزد را “شغل کمبود” در نظر بگیرند یا کارفرما باید ثابت کند که هیچ نامزد جایگزین مناسبی در اتحادیه اروپا وجود ندارد.

   ویزای کار فصلی

   ویزای کار فصلی به اتباع خارجی اجازه می‌دهد تا با قراردادهای کاری کوتاه‌مدت برای چندین ماه زندگی در اسپانیا و کار در این کشور را تجربه کنند. هنگام مهاجرت کاری به اسپانیا، برای اخذ این ویزا، متقاضیان باید مدارک تحصیلی مشابه ویزای کار بلند مدت را داشته باشند و مقررات اضافی را به اجرا درآورند که شامل موارد زیر است:
   • مدرک اقامت
   • سفر توسط کارفرما
   • تعهد داوطلب مبنی بر بازگشت به کشور مبدا پس از اتمام قرارداد کار

   ویزای کاری Au Pair

   این ویزا برای اتباع خارجی ارائه می‌شود که برای ارائه خدمات Au Pair به یک خانواده محلی به اسپانیا می‌آیند. ویزای کاری Au Pair یک سال اعتبار دارد و حداکثر برای یک سال و در مجموع دو سال قابل تمدید است. در نظر داشته باشید که با این ویزا می‌توانید بیمه در اسپانیا داشته باشید. شرایط درخواست این ویزا عبارتند از:
   • سن بین 17 تا 30 سال
   • صلاحیت در زبان‌های انگلیسی، فرانسوی یا آلمانی
   • صلاحیت اولیه در زبان اسپانیایی
   • فاقد فرزند باشند
   • تضمین از خانواده میزبان

   ویزای کارت آبی اتحادیه اروپا

   ویزای کارت آبی اتحادیه اروپا یک مسیر منحصربه‌فرد را برای مهاجرت کاری به اسپانیا است. این ویزا به مدت یک سال اعتبار دارد و تا زمانی که دارنده شرایط لازم را داشته باشد، قابلیت تمدید دارد. برای اخذ این ویزا، متقاضیان باید شرایط زیر را ارائه کنند:
   • مدرک تحصیلی عالی سه ساله یا حداقل پنج سال تجربه حرفه‌ای در همان سطح.
   • قرارداد کار امضاشده از یک شرکت اسپانیایی که حقوق محلی دارد.
   • حقوق حداقل سالانه مشخص‌شده برای کارت آبی اتحادیه اروپا در اسپانیا.
   ویزای کاری مربوط به اسپانیا

   ویزای خوداشتغالی

   ویزای خوداشتغالی به اتباع خارجی اجازه می‌دهد تا به‌عنوان فریلنسر در این کشور کار کنند. این ویزا یک‌سال اعتبار دارد و تا چهار سال دیگر قابل تمدید است. در نظر داشته باشید که پس از گذشت مدت زمان مشخص، می‌توانید تابعیت اسپانیا را با این ویزا دریافت کنید. در برنامه مهاجرت کاری به اسپانیا، برای اخذ این ویزا، متقاضیان باید شرایط زیر را داشته باشند:
   • بالای 18 سال سن داشته باشند.
   • سابقه کیفری نداشته باشند.
   • مدارک یا تجربه حرفه‌ای مناسبی داشته باشند.
   • مدرکی دال بر منابع مالی کافی برای انجام کار خود ارائه دهند.
   • وضعیت مهاجرت غیرقانونی به اسپانیا را داشته باشند.
   این ویزاها مسیرهای مختلفی برای اتباع خارجی برای کار و زندگی در این کشور فراهم می‌کنند. با اخذ یک وکیل مهاجرت به اسپانیا کاربلد می‌توانید به‌راحتی ویزاهای مدنظر خود را دریافت کنید.

   برترین کشور ها برای مهاجرت کاری

   مهاجرت کاری به آلمان  مهاجرت کاری به کانادا مهاجرت کاری به ترکیه مهاجرت کاری به فرانسه مهاجرت کاری به انگلستان مهاجرت کاری به اسپانیا مهاجرت کاری به سوئد مهاجرت کاری به اتریش مهاجرت کاری به مجارستان مهاجرت کاری به دانمارک مهاجرت کاری به آمریکا مهاجرت کاری به هلند مهاجرت کاری به ایتالیا

   شرایط مهاجرت کاری به اسپانیا

   مهاجرت کاری به این کشور برای افرادی که به‌دنبال فرصت‌های شغلی و زندگی بهتر در این کشور هستند، یک مسیر جذاب است. اما برای موفقیت در این روند، باید با شرایط و الزامات مربوطه آشنا شوید.

   پیمان کاری

   برای ورود به اسپانیا به‌عنوان کارمند یا کارفرما، معمولا باید یک پیمان کاری (contrato de trabajo) داشته باشید. این پیمان کاری باید توسط کارفرما اسپانیایی تایید شود و شامل شرایط حقوقی و مالی مورد نیاز باشد. در برخی از رشته‌های حرفه‌ای مانند مهندسی، پزشکی، فناوری اطلاعات و غیره، درخواست‌ها برای اخذ پذیرش ویزا به‌صورت سریع‌تر انجام می‌شوند.

   مراحل گرفتن ویزا

   پس از دریافت پذیرش کاری، باید مراحل ویزا گرفتن را طی کنید. برخی از انواع ویزاهای مرتبط با کار می‌توانند ویزای کاری (visado de trabajo)، ویزای کارفرما (visado de empleador) و یا ویزای تجاری (visado de negocios) باشند.

   تضمین وضعیت مالی

   به‌علاوه، برای مهاجرت کاری به اسپانیا، شما باید از نظر مالی و تضمین حقوق خود در وضعیت پایداری باشید. این موضوع معمولا شامل پذیرش مسئولیت‌های مالی در قبال خانواده‌تان و تامین کافی منابع مالی برای هزینه‌های زندگی در کشور اسپانیا است.مهاجرت کاری به این کشور می‌تواند یک فرصت شغلی و زندگی جدید را فراهم کند، اما به شرایط و الزامات مربوطه توجه کافی داشته باشید تا به موفقیت در این روند دست یابید.

   هزینه مهاجرت به اسپانیا از طریق کار

   درخواست ویزای کار برای ورود به اسپانیا به تعدادی عوامل مختلف بستگی دارد و کشوری که از آن درخواست می‌کنید، سن شما، نوع ویزا و منطقه‌ای که قصد کار در آن را دارید را شامل خواهد شد.

   ویزای کار خوداشغالی

   یکی از انواع ویزای کاری که احتمال دارد هنگام مهاجرت کاری به اسپانیا انتخاب کنید، ویزای کار خوداشغالی است. این نوع ویزا به افرادی اعطا می‌شود که قصد دارند به‌عنوان کارآفرین یا صاحب کسب‌وکار در اسپانیا فعالیت کنند. هزینه ویزای کار خوداشغالی در حدود 219.10 یورو قابل تصور است.

   ویزای کار کارمند

   دیگر گزینه ویزای کاری اسپانیا که برای شما در نظر گرفته می‌شود، ویزای کار کارمند محسوب می‌شود. این نوع ویزا به افرادی اعطا خواهد شد که توسط یک کارفرما در اسپانیا استخدام شده‌اند. هزینه ویزای کار کارمند حدود 154.20 یورو است.

   هزینه‌های مجوز کار در برخی مناطق

   بسته به منطقه‌ای که در آن کار می‌کنید، هزینه‌های مجوز کار تفاوت دارد. در برخی از مناطق اسپانیا، مجوز کاری با هزینه‌های بسیار کمتری به‌دست می‌آید که معمولا حدود 80 یورو در نظر گرفته می‌شود. این امکان فراهم است تا پیش از هر اقدامی، مشاوره‌های کارشناسی را از رویال مهاجرت دریافت کنید.

   هزینه‌های Arraigo

   در صورتی‌که از مسیر Arraigo برای مهاجرت استفاده کنید، هزینه‌ها احتمال دارد بسیار کمتر باشند. به‌عنوان مثال، هزینه‌های Arraigo می‌تواند تنها 15.75 یورو باشد. این مسیر معمولا برای افرادی که مدت زمان طولانی در اسپانیا زندگی کرده است و اتصالات قوی با این کشور دارند، مناسب خواهد بود.در نهایت، این هزینه‌ها تنها بخشی از هزینه‌های مهاجرت به این کشور هستند. هزینه‌های زندگی روزمره، مسائل مسکن، مالیات و سایر امور مرتبط نیز باید در نظر گرفته شود.

   قوانین مهاجرت کاری به اسپانیا

   قوانین مهاجرت کاری این کشور، مجموعه مقررات و الزاماتی هستند که برای اشخاصی که قصد مهاجرت به این کشور به‌عنوان کارمند یا کارآفرین را دارند، اعمال می‌شوند. این قوانین شامل موارد زیر خواهند شد:
   • ویزا و اقامت: برای کار در اسپانیا به‌عنوان کارمند یا کارفرما، باید ابتدا ویزای کاری یا اقامت مربوطه را به‌دست آورید.
   • انطباق با معیارهای مهارتی: برخی از ویزاهای کاری به مهارت‌های خاص می‌پردازند، مانند ویزای کار تخصصی یا مهاجرت متخصصانه.
   • معاملات مالی: متقاضیان ویزای کار باید دارای منابع مالی کافی برای تامین هزینه‌های زندگی خود و خانواده‌شان در اسپانیا باشند.
   • زبان: برخی از ویزاهای کاری احتمال دارد نیاز به مدرک زبان داشته باشند.
   • قوانین مهاجرتی و اقامت: مهاجرین باید مقررات مهاجرتی و اقامتی را رعایت کنند و به مواردی نظیر بیمه در این کشور و پرداخت مالیات پایبند باشند.
   این قوانین تا حد زیادی از نوع ویزای کار، مهارت‌ها و شرایط مالی شما بستگی دارند.

   مراحل مهاجرت کاری به اسپانیا

   با توجه‌به این که مراحل مهاجرت به این کشور با توجه به نوع ویزای کاری تفاوت دارد، در این بخش مراحل اصلی مهاجرت کاری به این کشور را توضیح می‌دهیم:
   1. تعیین نوع ویزا: انتخاب نوع ویزا بر اساس وظایف شغلی و میزان مهارت و تجربه شغلی شما انجام می‌شود.
   2. ایجاد قرارداد کاری: در صورتی‌که به‌عنوان کارمند اشتغال یابید، باید با یک کارفرما اسپانیایی یک قرارداد کاری منعقد کنید.
   3. تایید قرارداد کاری: پس از ایجاد قرارداد کاری، آن را به وزارت امور خارجه اسپانیا ارائه می‌دهید تا تایید شود.
   4. درخواست ویزا: پس از تایید، درخواست ویزای کاری را از سفارتخانه یا کنسولگری اسپانیا در کشور مبدا درخواست دهید. این درخواست می‌توانید برای مشاغل مورد نیاز اسپانیا باشد.
   5. مصاحبه و تست زبان: بعضی از انواع ویزاهای کاری احتمال دارد نیاز به مصاحبه شخصی یا تست زبان داشته باشند.
   6. پرداخت هزینه‌های ویزا: هزینه‌های مرتبط با ویزای کاری، از جمله هزینه‌های ویزا و معاملات مربوطه، باید پرداخت شود.
   7. درخواست اقامت: بعد از ورود به اسپانیا، شما باید درخواست اقامت رسمی را ارائه دهید.
   8. پیگیری و انعقاد قرارداد: پس از درخواست اقامت، شما باید به مراحل پیگیری و انعقاد نهایی قرارداد کاری با کارفرمای اسپانیایی بپردازید.
   درخواست ویزای کار اسپانیا

   نحوه اخذ ویزای کار اسپانیا

   هنگام مهاجرت کاری به اسپانیا، باید برای اخذ ویزای کار از روش‌های زیر اقدام کنید:

   درخواست مجوز کار از وزارت کار

   در ابتدا، کارفرما (کارفرما اسپانیایی) باید مجوز کار برای کارمند خارجی خود از وزارت کار اسپانیا درخواست کند. این مرحله تا سه ماه طول می‌کشد، بنابراین باید از قبل برنامه‌ریزی شود.

   ارائه مدارک مورد نیاز

   کارفرما باید مدارک مهمی مانند کپی پاسپورت کارمند، مدارک تحصیلی و تخصصی کارمند و مدارک شناسایی شرکت را به وزارت کار ارائه دهد. آنها باید هزینه‌های مربوط اداری را پرداخت کنند.

   درخواست ویزا:

   پس از دریافت مجوز کار اسپانیا، کارمند باید ویزای کاری خود را از سفارتخانه یا کنسولگری اسپانیا در کشور مبدا درخواست کند و سپس برای مصاحبه آماده شود.

   تایید ویزا

   به‌طور معمول، مطابق با برنامه‌های مهاجرت کاری به اسپانیا ، پردازش ویزای کاری احتمالا تا سه ماه طول بکشد. پس از تایید ویزا، نامزد باید به کنسولگری محلی اسپانیا در کشور مبدا برگردد تا پاسپورت خود را با ویزا دریافت کند.

   مدارک لازم برای ویزای کاراسپانیا

   برای دریافت ویزای کار اسپانیا، متقاضیان باید بر اساس نوع ویزا و شرایط شخصی خود، مجموعه‌ای از مدارک و الزامات را ارائه کنند. این مدارک معمولا شامل موارد زیر هستند:
   • پیشنهاد کاری: برای اکثر انواع ویزای کاری، نیاز به یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرما اسپانیایی دارید. این پیشنهاد شامل شرایط کاری مانند حقوق ماهانه می‌شود.
   • پاسپورت معتبر: شما باید دارای یک پاسپورت اصلی و منقضی‌نشده با حداقل دو صفحه خالی برای چاپ ویزا باشید.
   • عکس‌های رنگی: عکس‌های رنگی با اندازه پاسپورت که به تعداد مشخصی مورد نیاز خواهد بود.
   • اجازه کار: پیش از مهاجرت کاری به اسپانیا کارفرمای شما باید از وزارت کار این کشور مجوز کارتان را دریافت کند.
   • سابقه کیفری: شما باید سندی از هر کشوری که در آن زندگی کرده‌اید یا مدت زمان مشخصی اقامت داشته‌اید را ارائه دهید تا ثابت کنید که متهم به جرم جنایی نیستید.
   • گواهی پزشکی: برای اطمینان از عدم رنج از بیماری‌هایی که احتمال دارد سلامت عمومی را تهدید کنند، شما باید یک گواهی پزشکی دارای اعتبار ارائه دهید.
   • مدارک اقامت: این مورد شامل قرارداد اجاره مسکن برای مدت ویزای کاری شما خواهد شد.
   • اثبات صلاحیت حرفه‌ای: اگر شما تجربه کاری معادل دارید یا دارای مدارک مرتبط با شغل خود هستید، باید این اطلاعات را ارائه دهید.

   سایت های کاریابی اسپانیا

   سایت‌های کاریابی این زمینه را برای شما مهیا می‌کنند تا قبل و پس از مهاجرت کاری به اسپانیا بتوانید به‌راحتی شغل مدنظر خود را بیابید. از جمله سایت‌های کاریابی برتر در اسپانیا عبارتند از:

   Infojobs (www.infojobs.net)

   Infojobs به‌عنوان وب‌سایت شماره یک استخدام در اسپانیا شناخته می‌شود. این سایت بیش از 48713 شغل فعال آنلاین را ارائه می‌دهد و به کارفرماها در تبلیغ شغل‌ها و برندسازی کمک می‌کند. Infojobs تعداد زیادی از شرکت‌ها و کارفرماها را در زیر سایه خود دارد و نامزدهای کاربلد را برای موقعیت‌های شغلی مختلف فراهم خواهد کرد.

   Infoempleo (www.infoempleo.com)

   Infoempleo نیز یکی دیگر از بهترین پورتال‌های شغلی در اسپانیا محسوب می‌شود. این سایت با نزدیک به 6 میلیون کاربر ثبت‌شده خدمات را ارائه می‌دهد و حدود 80 هزار مشتری از آن برای استخدام کارمندان بهره می‌برند. Infoempleo دارای یک درگاه آموزشی نیز است و ارتقا تبلیغات شغلی با توجه‌به نیازهای شغلیتان را فراهم می‌کند.

   Indeed (www.indeed.com)

   Indeed یکی از سایت‌های کاریابی تاثیرگذار در سراسر جهان است و امکان جذب نامزدهای مناسب برای فرصت‌های شغلی را فراهم می‌کند. اگر مهاجرت کاری به اسپانیا در برنامه شما قرار دارد، آگهی استخدام خود را به‌صورت رایگان در Indeed منتشر کنید. ضمن آنکه با ایجاد نمایه شرکت، نام تجاری کارفرمای خود را ترویج دهید و از خدمات تبلیغی این وب‌سایت بهره‌مند شوید.

   اخذ اقامت اسپانیا پس از مهاجرت کاری

   اخذ اقامت در اسپانیا پس از مهاجرت کاری یک مرحله مهم و ضروری برای کارمندان خارجی است. برای این منظور، از مدارک و رویه‌های خاصی باید پیروی شود. ابتدا، باید مجوز کار و ویزای کاری را از وزارت کار و کنسولگری اسپانیا دریافت کنید.پس از ورود به اسپانیا، شما باید به دفتر اتباع خارجی مراجعه کنید و درخواست کارت شناسایی خارجی (Tarjeta de Identidad de Extranjero) را انجام دهید. این کارت وضعیت قانونی شما را در اسپانیا تایید می‌کند و اجازه می‌دهد که برای مدت مشخصی در این کشور اقامت داشته باشید.مهاجران کاری نیز می‌توانند بعد از مدتی اقامت دائمی در اسپانیا اقدام کنند و حق تبدیل به شهروندی اسپانیایی را داشته باشند. این مراحل اخذ اقامت پس از مهاجرت کاری در اسپانیا را به‌صورت کلی توصیف خواهد کرد.مهاجرت کاری به کشور زیبای اسپانیا

   خدمات رویال مهاجرت

   رویال مهاجرت به‌عنوان یک مجموعه مشاور مهاجرتی با تجربه در ایران شناخته می‌شود. این شرکت تخصص بی‌نظیری در امور مهاجرت کاری به اسپانیا دارد و به متقاضیان از سراسر ایران ارائه می‌دهد. خدمات رویال مهاجرت در تمام مراحل مهاجرتی، از شروع تا انتها برای مشتریان ارائه می‌شود.این خدمات شامل مشاوره در انتخاب ویزای مناسب، تهیه مدارک موردنیاز، ترتیب مصاحبه‌های کنسولی و راهنمایی در فرآیند اقامت و کار در اسپانیا می‌شود. رویال مهاجرت با توجه‌به تخصص و تجربه‌اش، به مهاجران در تحقق رویاهای کاری و زندگی در این کشور کمک می‌کند و خدمات ممتازی را ارائه می‌دهد.

   جمع‌بندی

   مهاجرت کاری به اسپانیا یک فرصت جذاب برای افرادی است که به‌دنبال شغل و زندگی در یک کشور زیبا و پویا هستند. فرآیند مهاجرت کاری به این کشور به تاسیس قرارداد کاری با یک کارفرما محلی، درخواست مجوز کار از وزارت کار و اقامت دائمی از دفتر اتباع خارجی اسپانیا نیاز دارد. شرایط دقیق بسته به نوع ویزا و وضعیت فرد متغیر است. با اخذ ویزای کار، مهاجران این امکان را دارند سفر به اسپانیا را برگزینند و در محیط چندزبانه و فرهنگی این کشور زندگی کنند.

   سؤالات متداول

   برای مهاجرت کاری به اسپانیا، شما باید ابتدا یک پیشنهاد شغلی از یک کارفرما دریافت کنید و سپس مجوز کار و ویزای مرتبط با آن کار را درخواست کنید.

   بله، در اکثر موارد، دانش زبان اسپانیایی ضروری است. این مورد به شغل و مهارت‌های شما بستگی دارد. زبان می‌تواند به شما در یافتن شغل و تعامل با ارباب رجوع کمک کند.

   اسپانیا به مهاجران در حوزه‌های مختلف نیاز دارد، از جمله مهندسی، مراقبت از سلامت، مهارت‌های فنی و فن‌آوری اطلاعات.

   زمان صدور مجوز کار و ویزای کاری در اسپانیا ممکن است متغیر باشد. این مورد معمولا از نوع کار و مقامات مهاجرتی وابسته به استانی که در آن شغلی پذیرفته شده است، بستگی دارد.

   مقالات مرتبط

   تحصیل دندانپزشکی در اسپانیا

   تحصیل دندانپزشکی در اسپانیا

   دندانپزشکی یکی از مشاغل موردنیاز و محبوب در تمام جهان است. تحصیل دندانپزشکی در اسپانیا به‌دلیل فرصت‌های شغلی و حقوق بالا یکی از رشته‌های موردعلاقه …

   مهاجرت کاری به اسپانیا

   مهاجرت کاری به اسپانیا

   مهاجرت همواره به‌عنوان یکی از راه‌های افزایش فرصت‌های شغلی و بهبود شرایط زندگی انتخاب می‌شود. اسپانیا یکی از مقاصد محبوب برای مهاجرت کاری است. با …

   ثبت شرکت در اسپانیا

   ثبت شرکت در اسپانیا

   اسپانیا کشور ایده­آلی برای خارجی­های سراسر جهان جهت راه اندازی شرکت خود می­باشد. زیرساخت‌های ایده‌آل، استعدادهای جهانی و اکوسیستم کارآفرینی شهرهایی مانند بارسلونا یا مادرید، …

   زندگی در اسپانیا

   زندگی در اسپانیا

   اسپانیا کشوری در جنوب غربی اروپا است که به دلیل آب و هوای مدیترانه ای، فرهنگ غنی و تاریخ طولانی خود شناخته شده است. این …

   وکیل مهاجرت به اسپانیا

   یکی از موارد مهم در اخذ ویزای اسپانیا انتخاب مشاور و وکیل مهاجرت به اسپانیا است که نقش مهمی در دریافت اقامت اسپانیا ایفا می‌کند. …

   سرمایه گذاری در اسپانیا

   سرمایه گذاری در اسپانیا

   اسپانیا در جنوب غربی اروپا به عنوان یکی از محبوب ترین مقاصد مهاجرت سرمایه گذاری در جهان شناخته می شود. اسپانیا کشور پرجنب و جوشی …

   مزایا و معایب زندگی در اسپانیا

   مزایا و معایب زندگی در اسپانیا

   اسپانیا یک گزینه عالی برای مهاجرت است، زیرا از نظر حقوقی، اخذ اجازه اقامت برای زندگی و کار در این کشور کاملاً قابل دسترس است. …

   خرید ملک در اسپانیا

   خرید ملک در اسپانیا

   اسپانیا یک مقصد محبوب برای سرمایه گذاران املاک است. این کشور دارای آب و هوای گرم، فرهنگ غنی و مناظر خیره کننده است. قیمت املاک …

   بورسیه تحصیلی اسپانیا

   بورسیه تحصیلی اسپانیا

   اسپانیا یکی از کشورهای اروپایی است که دارای سیستم آموزشی با کیفیت و هزینه‌های نسبتاً پایین است. این کشور همچنین دارای بورسیه‌های تحصیلی متعددی برای …

   مشاغل مورد نیاز اسپانیا

   مشاغل مورد نیاز اسپانیا

   اسپانیا به‌عنوان یکی از اعضای اتحادیه اروپا فرصت‌های شغلی مختلفی را ارائه می‌دهد. مشاغل مورد نیاز اسپانیا بیشتر در بخش‌های ساخت‌وساز، گردشگری، فناوری اطلاعات و …

   دانشگاه های اسپانیا

   دانشگاه های اسپانیا

   تا یکی دو دهه قبل اگر از دانشجویانی که قصد مهاجرت داشتند مقصدشان را سوال می¬کردید، احتمالا اکثر آن¬ها پاسخشان آمریکا، کانادا و تعداد اندکی …

   تحصیل پزشکی در اسپانیا

   تحصیل پزشکی در اسپانیا

   اسپانیا مقصد خوبی برای دانشجویانی است که برای تحصیل پزشکی با هزینه مناسب می‌خواهند به خارج از کشور بروند. برای گرفتن مشاوره در خصوص تحصیل …

   مهاجرت کاری به اسپانیا

   ویزای کار اسپانیا

   اسپانیا با فرصت‌های شغلی غنی، فضای آزاد، مساعد و استانداردهای بالای زندگی، هر ساله به‌عنوان مقصد شمار زیادی از متقاضیان مهاجرت کاری به اسپانیا را …

   نظر خود را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   مشاوره رایگان مهاجرت