مهاجرت به آمریکا

درخواست فوری مشاوره

  درخواست فوری مشاوره

   راه های بسیار مختلف و متفاوتی وجود دارد که افراد می توانند برای مهاجرت به آمریکا از طریق آن اقدام نمایند. افراد به منظور اخذ اقامت آمریکا باید به صورت دائم و همیشگی بین 5 تا 7 سال در این کشور اقامت داشته و بعد از 10 سال سکونت در آن می تواند برای دریافت گرین کارت اقدام نماید. به عنوان روش های مهاجرت به آمریکا می توان به روش های زیر اشاره کرد:

   • مهاجرت کاری: ویزاهای مختلف کاری وجود دارد که باید از انواع آن ها و تفاوت هایشان اطلاع داشته باشید.
   • سرمایه گذاری در آمریکا: 4 نوع ویزای سرمایه گذاری به نام های E1, E2, EB5, L1 وجود دارد که افراد می توانند از بنا به شرایط خود از طریق یکی از این موارد جهت مهاجرت به آمریکا اقدام نمایند.
   • مهاجرت تحصیلی: افراد برای اخذ ویزای تحصیلی باید در یکی از آزمون های SAT / ACT قبول شوند.
   • ازدواج: ویزای نامزدی آمریکا 3 ماهه بوده و روند آن حدود یک سال طول می کشد.
   • قبولی در لاتاری: راحت ترین راه برای مهاجرت به آمریکا را میتوان قبولی در لاتاری دانست. کشورهایی که مهاجران کمتری در آمریکا دارند می توانند هر ساله در لاتاری ثبت نام کرده و یکی از 55 هزار نفر باشند.
   • پناهندگی: از آن جایی که این روش خطرات بسیاری را با خود به همراه دارد و می توان زمینه ساز سواستفاده ی افراد سودجو از مال و یا جان شما شود، چندان پیشنهاد نمی شود.
   • تولد: درصورتی که والدینی فرزند خود را در این کشور به دنیا بیاورند، کودک تابعیت آمریکا را به دست می آورد.

   مزایای مهاجرت به آمریکا

   این کشور که در طی سالیان متمادی همواره توانسته یکی از مقاصد جذاب برای افراد مختلف به خصوص ایرانیان باشد، هر ساله ایرانیان زیادی را جذب خود می کند. به عنوان اولین و مهم ترین مزایای مهاجرت به آمریکا می توان اقتصاد قوی این کشور را نام برد. به گونه ای که با وجود ضررهای ایجاد شده تواستند به خاطر ویروس کرونا، نرخ بیکاری ایجاد شده در آن دوران که 14.7% بود را به 3.5% برسانند که پیشرفتی چشمگیر است.

   علاوه بر اقتصاد، این کشور دارای برترین دانشگاه های دنیا با رتبه های زیر 100 می باشد و یکی از بهترین سیستم های آموزشی دنیا را داراست. بورسیه های فول فاند را هم می توان یکی دیگر از جذابیت های این کشور در اخذ پذیرش و مهاجرت تحصیلی به آن دانست.

   به عنوان برخی مزایای مهاجرت به آمریکا می توان به اقتصاد قوی، نرخ بیکاری پایین و دانشگاه های برتر اشاره کرد.

   شرایط مهاجرت به آمریکا

   شرایط مهاجرت به آمریکا بنا به روش انتخابی شما می تواند متفاوت باشد. شما برای بعضی از این روش ها به صرفا به شانس و برای بعضی دیگر به در دست داشتن مدرک زبان، مدارک تحصیلی، مقالات متعدد و غیره نیاز دارید.

   به طور کلی می توان گفت بهتر است برای مهاجرت به این کشور موارد زیر را دارا باشید:

   • دارا بودن رزومه ی مناسب
   • دارا بودن بودجه متناسب با نوع روش مهاجرتی انتخابی
   • آشنایی کافی با زبان انگلیسی

   برخی از روش های مهاجرتی و شرایط لازم برای آن ها در این بخش به صورت اختصاصی بیان شده اند:

   مهاجرت به آمریکا با لاتاریثبت نام در لاتاری، دارا بودن حداقل مدرک دیپلم
   مهاجرت تحصیلی به آمریکااخذ پذیرش از دانشگاه یا مدارس، دریافت ویزا، دارا بودن مدرک زبان
   مهاجرت با ویزای خانوادگیدارا بودن اقوام درجه یک در این کشور

   دقت کنید که جز موارد بیان شده ی بالا، مصاحبه و انگشت نگاری در سفارت آمریکا برای تمامی افرادی که قصد دارند با اخذ ویزا به این کشور سفر کنند، الزامی است. همینطور لازم است بدانید که آمریکا در ایران سفارت نداشته و افراد متقاضی باید برای مصاحبه به یکی از سفارت های آمریکا در کشورهای همسایه مراجعه نمایند.

   مهاجرت به آمریکا از طریق مکزیک

   دقت کنید که این یک روش غیرقانونی به حساب می آید و افراد پس از ورود به آمریکا باید پناهنده شوند که روش چندان مناسبی نیست. قاچاقچیان سعی می کنند تا افراد را از مرز بین مکزیک و آمریکا رد کرده و به این کشور وارد کنند. خوب است بدانید که این روش، یک روش به شدت پر ریسک و خطرناک می باشد. به این شکل می باشد که افراد در ابتدا ویزای مکزیک را برای خود حاضر کرده و پس از آن به وسیله ی قاچاقچیان سعی می کنند تا به آمریکا وجود کنند. در این مرزها ایست بازرسی های بسیاری وجود داشته و به احتمال بسیار بالا این افراد توسط ماموران شناسایی خواهند شد.

   هزینه مهاجرت به آمریکا

   یکی دیگر از سوالات مهاجرت به آمریکا همواره هزینه ی این کار بوده است که می تواند بنا به روش انتخابی مهاجرتی شما متفاوت باشد. حداقل سرمایه برای مهاجرت به آمریکا می تواند از 4 هزار دلار تا 12 هزار دلار متغیر باشند.

   • هزینه ی دادخواست: فرد باید هزینه ای را تحت عنوان هزینه ی دادخواست بپردازد که این هزینه با توجه به درخواست شما متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال؛ پناهجویان مبلغی برای این کار نمی پردازند.
   • فرم های USCIS: برای درخواست خدمات شهروندی آمریکا لازم است تا هزینه های مختلفی را بپردازید. این هزینه بنا به نوع درخواست شما متغیر خواهد بود.
   • فرآیند Naturalization: هزینه ی امروزی اخذ تابعیت 725 دلار می باشد که 640 دلار آن به منظور پردازش برنامه و مابقی برای خدمات بیومتریک می باشد. دقت کنید که این هزینه بدون در نظر گرفتن تایید یا رد شدن درخواست شما، قابل بازگشت نیست.
   • هزینه های حقوقی: همراه بودن یک وکیل با شما در مسیر مهاجرت می تواند مسیر را برای شما هموار کند. علی الخصوص که قوانین مهاجرتی به صورت مداوم در حال تغییر هستند. اما استخدام وکیل اجباری نیست و شما می توانید شخصا اقدام نمائید.
   • هزینه های پزشکی: آمریکا از همه ی افراد درخواست می کند تا قبل از ورود به خاک این کشور تمامی معاینات لازم را انجام داده و واکسیناسیون دریافت نمایند. به عنوان مثال شما باید واکسن بیماری هایی مانند فلج اطفال، اوریون یا سرخک را دریافت کنید.
   نوع ویزانوع هزینهمبلغ هزینه (دلار آمریکا)
   ویزای نامزدیکارمزد صدور ویزا265 دلار
   ویزای لاتاریکارمزد صدور ویزا330 دلار
   ویزای تحصیلی کارمزد صدور ویزا160 دلار
   ویزای ازدواج و خانوادگیهزینه فرم I-130 و تشکیل پرونده860 دلار

   دقت کنید که جدول بیان شده؛ صرفا هزینه های صدور ویزا بوده و شما هزینه های دیگر هم باید پرداخت کنید.

   هزینه ی مهاجرت بر اساس روش مهاجرتی انتخابی شما متغییر است.

   قوانین مهاجرت به آمریکا

   پایه ی قوانین آمریکا بر اساس موارد زیر می باشد:

   • حفظ تنوع نژادی
   • اتحاد مجدد بین خانواده ها
   • محافظت هرچه بیشتر از پناهندگان
   • پذیرش مهاجران با توانایی های بالا جهت رشد این کشور

   به مجموعه ی این قوانین قانون مهاجرت و ملیت گفته می شود. این قانون به ایالات متحده این اجازه را می دهد تا هر ساله 675 هزار ویزا مهاجرت دائمی را برای افراد مختلف صادر کرده و به آنان اجازه ورود و سکونت در این کشور را بدهد. از طرفی این قانون هیچ گونه محدودیتی به منظور پذیرش هر ساله ی فرزندان (زیر 21 سال)، همسران و والدین افراد مشخص نکرده است.

   از طرفی رئیس جمهور سالانه با مشورت با کنگره به تعیین حد نصابی برای پناهندگانی که از طریق برنامه پذیرش پناهندگان در این کشور پذیرفته می شوند، می پردازد. نیاز به یادآوری است که پناهندگی همواره بدترین روش برای مهاجرت به ایالات متحده بوده و در اغلب مواقع با شکست مواجه می شود.

   مدرک زبان برای مهاجرت به آمریکا

   احتمالا این سوال برای شما هم ایجاد شده است که مدرک زبان مورد نیاز جهت درخواست مهاجرت به آمریکا چیست! در پاسخ به این سوال باید گفت بنا به نوع مهاجرت شما، مدرک مورد نیاز شما هم متفاوت خواهد بود. برای مثال شما به عنوان یک دانشجو و برای تحصیل در ایالات متحده به آیلتس 5.5 تا 6.5 نیاز خواهید داشت. این که شما به چه مدت زمانی برای دریافت مدرک زبان انگلیسی خود جهت مهاجرت نیاز داشته باشید، به سطح فعلی شما بستگی دارد. اما بهتر است اگر قصد مهاجرت به این کشور را دارید هر چه سریع تر تمرین کنید تا در زمان درخواست و اخذ ویزا با مشکل مواجه نشوید.

   سربازی  در سپاه و مهاجرت به آمریکا

   سوالی که شاید افراد بسیاری به دنبال جواب آن باشند این است که آیا امکان دریافت ویزای آمریکا برای سربازان سپاه وجود دارد؟

   بر اساس قوانین جدید تصویب شده؛ افرادی که تنها به دلیل سربازی اجباری در سپاه امکان دریافت ویزای آمریکا و ورود به این کشور را نداشتند، اکنون می توانند بدین منظور اقدام کنند.

   از آنجایی که سپاه یکی از ارگان هاییست که آمریکا آن را به عنوان دشمن به حساب می آورد، کسانی که به صورت اختیاری در این ارگان خدمت کرده اند نمی توانند به این کشور مهاجرت نمایند.

   مشاوره مهاجرت به آمریکا در رویال مهاجرت

   در صورتی که شرایط این را دارید که از چندین روش برای مهاجرت خود اقدام نمائید و نمیدانید که کدام روش برای شما مناسب تر است یا ترجیح می دهید که یک متخصص در این زمینه مسیر را به جای شما طی کند، پیشنهاد ما به شما استفاده از خدمات موسسه رویال مهاجرت می باشد، چرا که در طی سالیان فعالیت خود همواره توانسته است تجربیات با ارزشی کسب نموده و به افراد زیادی جهت دستیابی به اهداف خود جهت مهاجرت کمک کند. شما می توانید با کارشناسان این مجموعه ارتباط برقرار کرده و پاسخ سوالات خود را بیابید.

   موسسه رویال مهاجرت با تجربه ی خود مسیر مهاجرت به آمریکا را برای شما هموار می سازد.

   آسان ترین راه مهاجرت به آمریکا

   کسانی که قصد دارند به آمریکا مهاجرت نمایند، پس از آشنایی با راه های مهاجرتی به ایالات متحده، بهترین روش را بنا بر سابقه ی کاری یا تحصیلی، بودجه ی خود، تمکن مالی و شرایط انتخاب می کنند. ما در بخش های قبل به روش های مهاجرت به آمریکا اشاره کردیم و بیان کردیم که مدارک مورد نیاز جهت مهاجرت از طریق هر کدام از موارد بیان شده، متفاوت خواهد بود.

   پس لازم است افراد پس از انتخاب روش مورد نظر خود مدارک را به طور کامل تهیه کرده و به سفارت تحویل دهند چون در صورت وجود هرگونه نقص در مدارک می تواند باعث ریجکت ویزا و پایین آمدن شانس دریافت ویزا در دفعات بعد شود.

   آسان ترین راه مهاجرت به آمریکا بسته به شخص می تواند متفاوت باشد. به عنوان مثال افرادی که در یک زمینه ی کاری متخصص به شمار می روند می توانند نظر کارفرمایان آمریکایی را جلب کرده و شانس گزینش و اخذ ویزای ایالات متحده را داشته باشند.

   برخی دیگر از افراد هم با رزومه ی تحصیلی پربار خود می توانند از بورسیه های تحصیلی در این کشور بهره ببرند.

   به عنوان آسان ترین روش شاید بتوان به برنده شدن در لاتاری اشاره کرد که به هیچ رزومه قوی برای پذیرش نیاز ندارد چراکه این روش تنها بر اساس شانس می باشد. ثبت نام این روش اغلب هر سال صورت گرفته و شش ماه پس از ثبت نام نتایج مشخص می گردد.

   اگر شما یکی از افراد خوش شانس باشید؛ باید پس از برنده شدن به سفارت آمریکا در یکی از کشورهای همسایه جهت مصاحبه مراجعه نمائید.

   مهاجرت از طریق ویزای خانوادگی یا ازدواج را هم می توان یکی دیگر از روش های آسان دانست.

   مشکلات مهاجرت به آمریکا

   مهاجرت به ایالات متحده مانند هر کشور دیگری می تواند با مشکلاتی همراه باشد که در این قسمت به صورت خلاصه به بررسی هرکدام میپردازیم:

   نژاد پرستی:

   علیرغم قوانین وضع شده برای رفع تبعیضات نژادی در این کشور، همواره شاهد تبعیض های بسیاری در برابر سیاه پوستان و بعضا رنگین پوستان هستیم. سیاه پوستان همواره با مشکلاتی نظیر محرومیت های پزشکی و بهداشتی، تبعیض در مالکیت ملک و خانه و تفکیک در آموزش روبرو هستند.

   سیستم بهداشت و درمان

   با وجود هزینه های بالایی که برای توسعه پزشکی در ایالات متحده صورت می گیرد، اما متاسفانه همچنان سیستم درمانی در این کشور با مشکلات بسیاری مانند خطاهای پزشکی، عدم پوشش بیمه ای، دشواری در یافتن پزشک خوب، کمبود پزشک و کادر درمان روبرو است.

   حمل و نقل عمومی

   ایالات متحده سومین کشور پرجمعیت جهان است و با این حال جالب است بدانید که حدودد 45 درصد از مردم این کشور به حمل و نقل عمومی دسترسی ندارند.

   سیستم مالی با پیچیدگی های عجیب

   اکثر کشورها و دولت ها برای تامین هزینه های عمومی از مالیات بهره می برند. در ایالات متحده سیستم مالیاتی پیچیده حاکم است. از طرفی مالیات این کشور از 36 کشور دیگر با اقتصاد قوی حدود 10 برابر بیشتر است. برخی افراد معتقدند که افراد ثروتمند و شرکت ها مالیات درستی را پرداخت نمی کنند و افرادی با درآمد متوسط و بعضا پایین ملزم می شوند تا درآمد بالاتری را پرداخت نمایند.

   تقسیم بندی سیاسی

   مشکل بعدی زندگی و مهاجرت به ایالات متحده تقسیم بندی سیاسی این کشور می باشد که شکاف های حزبی بزرگی در این کشور بین جمهوری خواهان و دموکرات ها وجود دارد. این اختلافات می تواند تاثیر به سزایی روی افراد و زندگی اجتماعی آن ها داشته باشد.

   نقش مهم نظام سرمایه داری

   احتمالا می دانید که ایالات متحده از نظام سرمایه گذاری آزاد که مبنی بر مداخله محدود دوست است، پیشتیبانی می کند. طرفداران این حیطه بر این باورند که سرمایه داری را می توان کارآمدترین سیستم اقتصادی در دنیا دانست که استانداردهای زندگی با آن رو به افزایش خواهند بود. اما برخی اقتصاد دانان از آن انتقاد کرده و برخی مشکلات مانند آسیب به محیط زیست، مادی گرایی، نابرابری، شکست بازار و غیره را برای آن نام می برند.

   خشونت با اسلحه

   امنیت قطعا از مهم ترین موارد برای هر شخص در یک جامعه به شمار می رود که متاسفانه در ایالات متحده آمار بسیار بالای خشونت با اسلحه حاکم است. درواقع آمریکا هشتمین کشور در بین 64 کشور پردرآمد دنیا به خاطر خشونت با اسلحه می باشد. نرخ قتل در این کشور بسیار بالاتر از بسیاری از کشورهاست.

   هزینه های بالای تحصیل

   همانطور که در بخش های قبل هم اشاره کردیم، آمریکا یکی از قوی ترین و بهترین سیستم های آموزشی دنیا را داراست و بودجه های عظیمی هم برای این منظور در اختیار موسسات و دانشگاه ها قرار می گیرد. در حالت عادی هزینه ی تحصیل در دانشگاه ها بسیار بالا بوده و افراد بسیاری توان پرداخت آن را ندارند اما باید این نکته را هم در نظر داشت که در صورت دارا بودن رزومه تحصیلی قوی می توان از شرایط فول فاند این کشور بهره برد.

   در آمریکا هم مشکلات متعددی وجود دارد که فرد باید قبل از مهاجرت به آن ها توجه کند.

   مدارک لازم برای مهاجرت به آمریکا

   در هر شرایطی اعم از دانشجویی، مسافرتی یا تجاری شما به برخی مدارک جهت ورود به ایالات متحده نیاز دارید. شما با توجه به ویزایی که دارید ممکن است مدارک مختلفی را نیاز داشته باشید. در این بخش به بررسی برخی مدارک مشترک بین انواع ویزاها می پردازیم:

   • پاسپورت معتبر با اعتبار حداقل یک ساله
   • گواهی عدم سوپیشینه کیفری
   • نامه تمکن مالی
   • گواهی معاینه پزشکی
   • دو قطعه عکس رنگی
   • پر کردن فرم DS-260

   بهترین شهرهای آمریکا

   بنا به آمارهای دریافت شده، شهرهای غرب میانه آمریکا را می توان بهترین شهرهای ایالات متحده دانست. شهرهایی مانند سانفرانسیسکو، هانتسویل، سیاتل، آن آربر، دنور، فایت ویل و آستین از جمله شهرهایی هستند که به عنوان بهترین شهرها برای زندگی در این کشور انتخاب شده اند. در ادامه به معرفی بهترین و ارزان ترین شهرهای آمریکا برای زندگی می پردازیم.

   بهترین شهرهای آمریکا برای زندگی

   نام شهرنام ایالت
   بوستونماساچوست
   سیاتلواشنگتن
   دالاستگزاس
   پورتلنداورگان
   مدیسونوینسکانسین
   نشویلتنسی
   سن آنتینوتگزاس
   رالی دورهامکارولینای شمالی
   هوستونتگزاس
   کلورادو اسپرینگزکلورادو

   ارزان ترین شهرهای آمریکا برای زندگی

   نام شهرنام ایالت
   پلینوتگزاس
   گرینزبوروکارولینای شمالی
   کورپس کریستیتگزاس
   شهر ممفیستنسی
   لکسزینگتونکنتاکی
   توسانآریزونا
   لینکلننبراسکا
   شهر اوماهانبراسکا
   لوییزویلکنتاکی
   میزاآریزونا
   البوکرکینیومکزیکو
   ویچیتاکنزاس
   شهر تالسااوکلاهاما
   ویرجینیا بیچویرجینیا
   ال پاسوتگزاس

   سخن پایانی

   مهاجرت به هر کشوری با چالش های خاص خود روبرو است که جهت کاهش این چالش ها بهتر است که این راه را هرچه درست تر و اصولی تر پیش ببرید. قطعا شروع زندگی جدید با حداقل نگرانی ها بهترین کار است. شما با مطالعه ی این مقاله یا سایر مقالات وب سایت ما می توانید اطلاعات بسیاری در زمینه ی مهاجرت به آمریکا کسب نمائید. اما از آن جا که قوانین مهاجرتی همواره در حال تغییر هستند و پروسه ی مهاجرت هم پروسه ی چندان آسانی نیست، پیشنهاد ما به شما مشورت با موسسه رویال مهاجرت و سپردن پرونده ی خود به این تیم قوی و با تجربه می باشد تا بتوانید با خیال راحت به سراغ جنبه های جدید زندگی خود بروید. موسسه رویال مهاجرت تمامی خدمات مهاجرت به آمریکا و اخذ ویزا را برای شما به نحو احسن انجام می دهد. در صورت نیاز می توانید با کارشناسان مجموعه تماس حاصل نمائید. لطفا نظرات و پیشنهادات خود را جهت بهبود روند کاری با ما به اشتراک بگذارید.

   سؤالات متداول درباره مهاجرت به آمریکا

   افراد به مدارکی مانند مدرک زبان، مدرک تحصیلی، پاسپورت و ویزا و بعضا رزومه کاری احتیاج دارند تا به آمریکا مهاجرت کنند.

   در حال حاضر بهترین روش مهاجرت به آمریکا، مهاجرت تحصیلی می باشد اما شما می توانید از روش های کاری، لاتاری، پناهندگی، تولد، ازدواج و سرمایه گذاری هم اقدام نمائید.

   افراد نیازمند آشنایی با زبان انگلیسی و همچنین بودجه مالی مناسبی برای مهاجرت به ایالات متحده می باشند.

   تسلط کافی به زبان انگلیسی، سابقه ی سفر به حوزه ی شنگن، تمکن مالی و سابقه کاری یا تحصیلی مناسب

   هزینه بلیط پرواز، هزینه ی ترجمه، هزینه ی آزمایشات پزشکی، هزینه ی درخواست ویزا، هزینه ی ارزشیابی دارایی ها و هزینه ی رفت و آمد به یکی از کشورهای همسایه جهت حضور در سفارت آمریکا

   مقالات مرتبط

   دانشگاه های آمریکا

   دانشگاه های آمریکا

   تحصیل در دانشگاه‌ های آمریکا برای دانشجویان بین ‌المللی یک فرصت عالی است. آمریکا با دارا بودن بیش از 4000 دانشگاه و مؤسسه آموزشی معتبر،...
   ثبت شرکت در آمریکا

   ثبت شرکت در آمریکا

   ثبت شرکت در آمریکا یک فرآیند حیاتی برای کسب و کارهای جدید یا شرکت ‌های خارجی است که می‌ خواهند در بازار آمریکا فعالیت کنند....
   خرید ملک در آمریکا

   خرید ملک در آمریکا

   خرید یک خانه در آمریکا به عنوان یکی از گزینه ‌های سرمایه‌ گذاری و زندگی در این کشور جذابیت دارد. ابتدا باید منطقه مورد نظرتان...
   مهاجرت کاری به آمریکا

   مهاجرت کاری به آمریکا

   مهاجرت کاری به ایالات متحده توسط افراد در سراسر جهان به دلیل فرصت های متنوع و اقتصاد قوی این کشور مورد توجه است. این موضوع،...
   تحصیل دندانپزشکی در آمریکا

   تحصیل دندانپزشکی در آمریکا

   برای تحصیل در رشته دندانپزشکی در ایالات متحده، دانشجویان متقاضی معمولا یک مسیر آموزشی دقیق را پشت سر می گذارند که شامل تکمیل مدرک لیسانس...
   مشاغل مورد نیاز آمریکا

   مشاغل مورد نیاز آمریکا

   در چشم‌ انداز شغلی در حال تکامل ایالات متحده، چندین شغل همچنان در صنایع مختلف با تقاضای بالا همراه هستند. موقعیت ‌های مرتبط با فناوری...
   وکیل مهاجرت آمریکا

   وکیل مهاجرت آمریکا

   وکلای مهاجرت در کمک به افراد و خانواده ‌ها در فرآیندهای پیچیده قانونی مربوط به نقل مکان به ایالات متحده تخصص دارند. این متخصصان در...
   تحصیل در آمریکا

   تحصیل در آمریکا

   تحصیل در ایالات متحده یک تجربه علمی فوق العاده، متنوع و غنی را در اختیار متقاضیان قرار می دهد. ایالات متحده که به دلیل دانشگاه...
   تابعیت و شهروندی آمریکا

   تابعیت و شهروندی آمریکا

   اخذ شهروندی ایالات متحده مزایا و فرصت های متعددی را ارائه می دهد. شهروندی همچنین دسترسی به طیف گسترده ای از حقوق و مزایا را...
   تحصیل پزشکی در آمریکا

   تحصیل پزشکی در آمریکا

   تحصیل پزشکی در ایالات متحده آمریکا مسیری سخت و در عین حال پر ارزش برای پزشک شدن است. سیستم آموزش پزشکی آمریکا در سطح جهانی...
   زندگی در آمریکا

   زندگی در آمریکا

   زندگی در ایالات متحده مظهر ملیله پر جنب و جوش بافته شده از فرهنگ های مختلف، ترکیبی از پویایی شهری و آرامش روستایی، و جستجوی...
   لاتاری آمریکا

   لاتاری آمریکا

   تمام متقاضیان به‌دنبال ارزان‌ترین و ساده‌ترین راه برای مهاجرت هستند. ثبت نام لاتاری آمریکا ساده‌ترین روش مهاجرت است که برای موفقیت به کمی خوش‌شانسی نیاز...
   پیکاپ ویزا آمریکا

   پیکاپ ویزا آمریکا

   پس از تایید ویزا برای سفر به آمریکا به پاسپورت و مدارک شما برای پردازش بیشتر در اداره مهاجرت نیاز خواهد بود. پس از آماده‌شدن...
   ویزای کاری آمریکا

   ویزای کاری آمریکا

   داشتن شغل همواره یکی از دغدغه های مهم جوانان در تمامی جوامع بوده است. به خاطر مشکلات اقتصادی، تورم و نرخ بالای بیکاری در کشور...
   مشاوره رایگان مهاجرت