مهاجرت سرمایه گذاری به انگلیس

انگلیس یکی از برترین اقتصاد های دنیا است که ساکنان آن از کیفیت بالای زندگی، خدمات آموزشی و بهداشتی و درمانی بهره مند هستند. به همین دلیل بسیاری از افراد علاقه مند به مهاجرت به این کشور و دریافت اقامت آن می باشند. از طرفی دولت انگلیس برنامه های ویژه ای را برای سرمایه گذاران خارجی تدوین کرده است.

از ما مشاوره رایگان دریافت کنید!

با ما در ارتباط باشید و سوالات، ابهامات و نگرانی های خود را از طریق راه های ارتباط زیر با ما در میان بگذارید. از طریق شماره تماس زیر میتوانید با مشاورین ما گفتگو کنید 

درخواست فوری مشاوره

  افرادی که می خواهند از طریق سرمایه گذاری در انگلستان اقامت این کشور را به دست بیاورند، باید با تمامی شرایط دریافت ویزای سرمایه گذاری انگلیس آشنا شوند. ما در این نوشته از بلاگ رویال مهاجرت، تمامی شرایط دریافت ویزای سرمایه گذاری انگلستان را توضیح می دهیم.

  روش های سرمایه گذاری در انگلیس و شرایط اخذ ویزای سرمایه گذاری انگلیس

  انگلستان کشوری با حدود ۵۵ میلیون نفر جمعیت بوده که پایتخت آن لندن و زبان رسمی آن انگلیسی است. این کشور عمدتاً آب و هوای سردسیر و بارانی دارد و واحد پول آن پوند می باشد. اقتصاد کشور انگلیس یکی از با ثبات ترین و قویترین اقتصاد های دنیا به شمار می رود. به همین دلیل تعداد زیادی از سرمایه گذاران بین المللی مشتاق سرمایه گذاری در این کشور هستند.

  افرادی که از طریق ویزای سرمایه گذاری وارد کشور انگلیس می شوند، در مدت زمان کوتاهی شاهده سودآوری سرمایه خود خواهند بود. همچنین امکان دریافت ویزا برای اعضای خانواده نیز در این روش وجود دارد. البته به این نکته توجه داشته باشید برای دریافت اقامت انگلیس با سرمایه گذاری، این کشور شرایط سختی را تعیین کرده است که باید تمامی این شروط را داشته باشید. از جمله مهم ترین شرایط اقامت سرمایه گذاری در انگلستان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • حداقل سرمایه مورد نیاز جهت سرمایه گذاری در انگلستان دو میلیون پوند می باشد.
  • ویزای سرمایه گذاری انگلیس تنها برای افرادی که خارج از منطقه اقتصادی اروپا و کشور سوئیس باشند وجود دارد.
  • متقاضی باید حداقل ۱۸ سال سن داشته باشد.
  • متقاضی باید ثابت کند که مالکیت کامل سرمایه مورد نظر را دارد.
  • همچنین باید ثابت کند که دسترسی به سرمایه و امکانات تصرف در آن وجود دارد.
  • افتتاح یک حساب بانکی در انگلیس

  البته چنانچه شما بخواهید در انگلیس سرمایه گذاری کنید باید، شروط دیگری را نیز رعایت کنید. به عنوان مثال چنانچه قصد دارید در این کشور کسب و کاری راه اندازی کنید باید بیزینس پلن یا طرح تجاری مورد قبولی ارائه دهید تا دولت انگلیس مجاب شود که ویزای سرمایه گذاری را برای شما صادر کند.

  شرایط سرمایه گذاری در انگلستان

  اگر علاقه مند به دریافت اقامت انگلیس از طریق سرمایه گذاری هستید حتماً باید با شرایط دریافت این نوع ویزا آشنایی داشته باشید. به طور کلی انگلیس از آن دست کشورهایی است که تلاش می کند تا سرمایه گذاران برتر را به بخش های مختلف خود جذب کند. از این رو باید نشان دهید که ضمن داشتن سرمایه کافی، از سوابق کاری و تجربیات فراوان در این زمینه برخوردار هستید. شرایط مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری را در جدول زیر آورده ایم.

  حداقل سرمایه مورد نیاز جهت سرمایه گذاری در انگلستان دو میلیون پوند

  ویزای سرمایه گذاری انگلیس تنها برای افراد خارج از منطقه اقتصادی اروپا و کشور سوئیس

  متقاضی باید حداقل ۱۸ سال سن داشته باشد

  متقاضی باید ثابت کند که مالکیت کامل سرمایه مورد نظر را دارد

  باید ثابت کند که دسترسی به سرمایه و امکانات تصرف در آن وجود دارد

  افتتاح یک حساب بانکی در انگلیس

  انواع روش های سرمایه گذاری در انگلیس

  کشور انگلیس بخش های متنوعی در اقتصاد خود دارد به همین دلیل مهاجران می توانند بر اساس صلاحدید خود، سرمایه شان را وارد یکی از این بخش ها کنند؛ بنابراین روش های متنوعی برای سرمایه گذاری در انگلیس وجود دارد. مسیر مهاجرت به انگلیس از طریق سرمایه گذاری پستی ها و بلندی های فراوانی دارد، برای این که بتوانید این مسیر را به بهترین شکل ممکن طی کنید و دچار اتلاف وقت یا ضرر و زیان های مالی نشوید باید روش های مختلف سرمایه گذاری انگلستان را شناخته و بر اساس آن بهترین روش را انتخاب کنید. در جدول زیر انواع روش های سرمایه گذاری در انگلیس را مشاهده می کنید.

  روش ها

  توضیحات

  سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی

  حداقل سرمایه لازم ۵۰ هزار پوند

  سطح زبان آیلتس 4.5 یا ۵

  ارائه طرح تجاری یا بیزینس پلن نوآورانه

  امکان دریافت ویزای همراه برای اعضای خانواده

  حق تحصیل رایگان برای فرزندان زیر ۱۸ سال

  سرمایه گذاری از طریق کار شرکت

  متقاضی باید سهام شرکتی را که در آن کار می کند خریداری کند

  سرمایه مورد نیاز ۵۵ هزار پوند

  30 تا 40 هزار پوند آن بازگردانده می شود

  سرمایه گذاری از طریق خرید ملک

  قیمت هر متر مربع آپارتمان در انگلستان ۴۳۰۰ پوند

  قیمت ملک در انگلستان از دیگر کشورهای اروپایی گران تر است

  سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت

  سرمایه مورد نیاز ۵۰ الی ۱۰۰ هزار پوند

   امکان دریافت ویزای همراه برای خانواده

  مدت زمان اقامت سه ساله

  سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق قرضه دولتی

  حداقل سرمایه لازم ۲ میلیون پوند

   امکان دریافت ویزای همراه برای همسر و فرزندان

  اقامت معمولاً دو الی سه ساله

  سرمایه گذاری در انگلستان از طریق کار آفرینی

  همانطور که در بخش قبل گفتیم کارآفرینی یکی از انواع روش های دریافت اقامت انگلیس سرمایه گذاری است. در این روش متقاضی باید سرمایه ای به مبلغ ۵۰ هزار پوند داشته باشد. البته دولت انگلیس ارزیابی هایی را انجام می دهد تا مطمئن شود که کسب و کار شما سودآور است. در این روش امکان دریافت ویزای همراه به صورت همزمان وجود دارد .

  شرایط سرمایه گذاری از طریق کارآفرینی در انگلستان

  Column1

  نوع سرمایه گذاری

  کارآفرینی یا ارائه طرح تجاری خلاقانه

   حداقل سرمایه مورد نیاز

   ۵۰ هزار پوند

  مدرک زبان

   آیلتس با نمره حداقل چهارونیم

   مزایا

  امکان دریافت ویزای همراه و تحصیل رایگان برای فرزندان زیر ۱۸ سال متقاضی

  سرمایه گذاری در انگلستان از طریق  post-study work

  این نوع ویزا یکی از انواع ویزا های سرمایه گذاری و کارآفرینی انگلیس است که متقاضی برای دریافت آن باید امتیاز ۹۵ را به دست بیاورد. به این منظور متقاضی باید ۵۰ هزار پوند سرمایه نقد داشته باشد یا بتواند این سرمایه را از سازمان ها و موسسات معتبر انگلیس دریافت کند.

  داشتن این مبلغ سرمایه ۷۵ امتیاز را برای متقاضی به دنبال خواهد داشت. افرادی که در حال تحصیل در انگلیس هستند یا مدرک تحصیلی خود را از دانشگاه های این کشور گرفته اند واجد شرایط دریافت این نوع ویزا هستند. همچنین برای دریافت این ویزا تسلط بر زبان انگلیسی و داشتن مدرک آیلتس با حداقل نمره ۴ الزامی است و ۱۰ امتیاز برای متقاضی به همراه دارد. اعتبار ویزایی که در این روش صادر می شود سه سال و چهار ماه می باشد و چنانچه در ادامه مبلغ ۵۰ هزار پوند موجود باشد متقاضی می تواند دو سال دیگر ویزا را تمدید کند.

  سرمایه گذاری در انگلستان از طریق ثبت شرکت

  ثبت شرکت روشی دیگر برای دریافت اقامت سرمایه گذاری انگلیس در سال ۲۰۲۳ می باشد. در این روش متقاضی باید جزو کشورهای خارج از اتحادیه اروپا بوده و با رعایت تشریفات اداری و قانونی نسبت به ثبت یک شرکت در انگلیس اقدام کند. مدت زمان راه اندازی یک تجارت در انگلیس به طور میانگین ۱۳ روز است.

  در واقع شما با سرعت بسیار بیشتری می توانید شرکت و در نهایت کسب و کار خود را در انگلیس راه اندازی کنید. حداقل سرمایه لازم برای ثبت یک شرکت در انگلیس ۵۰ الی ۱۰۰ هزار پوند می باشد و اقامتی که از این طریق دریافت می کنید سه ساله است. ضمن این که امکان تمدید اقامت نیز وجود دارد.

  ویزای INNOVATOR انگلیس

  این ویزا برای افرادی است که خارج از اتحادیه اروپا هستند و می خواهند در کشور انگلستان تجارتی راه اندازی کنند. برای دریافت این نوع ویزا متقاضی باید طرح تجاری خلاقانه ارائه دهد و به سرمایه حدود ۵۰ الی ۱۰۰ هزار نیاز دارد. طرح تجاری یا ایده خلاقانه یکی از مهم ترین مدارکی است که متقاضی باید ارائه دهد. دولت انگلیس نیز با دقت این طرح را مطالعه می کند تا نسبت به سودآور بودن کسب و کار مورد نظر اطمینان حاصل کند.

  فرزندان بالای ۱۸ سالی که به خانواده وابسته هستند نیز می توانند از طریق این ویزا اقدام کرده و به انگلیس مهاجرت کنند. مدت زمان این ویزا سه ساله است و بعد از ۵ سال امکان دریافت پاسپورت انگلیس برای سرمایه گذاران وجود دارد.

  Column1

  Column2

  سرمایه مورد نیاز

  ۵۰ هزار پوند تا ۱۰۰ هزار پوند

  ویزای همراه

   برای همسر و فرزندان وابسته

  مدت زمان اعتبار ویزا

   سه سال

  ویزای START-UP انگلیس

  در روش استارت آپ نیز ارائه بیزینس پلن یا طرح تجاری نوآورانه الزامی است. در این روش متقاضی باید طرحی را ارائه دهد که قبل از آن در انگلیس اجرا نشده باشد. همچنین متقاضی باید سابقه کار مرتبط با طرح مورد نظر را داشته باشد. ارائه مدرک زبان انگلیسی نیز برای دریافت ویزای استارتاپ انگلیس الزامی است.  

  سرمایه مورد نیاز برای این روش بسته به طرح تجاری شما دارد. در بسیاری از موارد اگر ایده استارتاپی شما به اندازه کافی جذاب و تازه باشد هیچ نیازی به سرمایه اولیه ندارید زیرا سرمایه گذاران داخلی انگلیس شما را ساپورت می کنند با این حال ممکن است تا مبلغ ۵۰ هزار پوند سرمایه اولیه نیاز داشته باشید. ویزایی که در این روش برای شما صادر می شود معمولاً دو سال اعتبار دارد و غیر قابل تمدید است. در بسیاری از موارد افراد برای دریافت ویزای اینویتور اقدام می کنند.

  Column1

  شرایط ویزای استارتاپ انگلیس

  داشتن طرح تجاری یا بیزینس پلن خلاقانه

  مدرک زبان سطح  B2 

  سرمایه حدود ۵۰ هزار پوند

  مدت زمان اعتبار ویزا حدود دو سال و غیرقابل تمدید

  ویزای TIER1 انگلیس

  سرمایه گذارانی که حداقل سرمایه ای به مبلغ ۲ میلیون پوند را به مدت پنج سال در انگلیس سرمایه گذاری کنند، می توانند این نوع ویزا را دریافت کنند. این ویزا روشی برای اقامت در انگلیس از طریق سرمایه گذاری است. همچنین چنانچه متقاضی مبلغ ۵ میلیون پوند را در یکی از بخش های کشور انگلیس سرمایه گذاری کند می تواند در عرض سه سال اقامت دائم کشور انگلیس را دریافت کند. از جمله شرایط اخذ اقامت انگلیس از طریق سرمایه گذاری در این روش این است که متقاضی سرمایه کافی را به انگلیس انتقال دهد.

  Column1

  Column2

  حداقل سرمایه لازم

  دو میلیون پوند

  محدودیت سنی

  بالای ۱۸ سال

  مدت زمان صدور ویزا

  حدود سه ماه

  هزینه صدور ویزا

  تقریبا ۱۶۰۰ پوند

   مدت زمان اعتبار ویزا

  ۵ سال قابل تمدید

  ویزای SOLE REPRESENTATIVE انگلیس

  آن دسته از متقاضیانی که در یک کشور دیگر، شرکت فعالی دارند می توانند یک شعبه از شرکت خود را در انگلستان نیز تاسیس کنند. به این منظور ویزای SOLE REPRESENTATIVE برای آن ها صادر می شوند. با توجه به این که تعداد زیادی از سرمایه گذاران و صاحبان شرکت های بین المللی متقاضی دریافت این نوع ویزا هستند، احتمال ریجکت شدن در این روش نسبتاً بالا می باشد. یکی از شروط مهم برای دریافت این ویزا ارائه گردش مالی بالای نیم میلیون پوند می باشد. همچنین سهام شما و خانواده تان در شرکت مورد نظر نباید کمتر از ۴۹ درصد باشد.

  Column1

  تمکن مالی حدود نیم میلیون پوند

   گردش مالی سهام شرکت ۴۹ درصد مالکیت

  مدت زمان اعتبار ویزا سه ساله قابل تمدید

  مدرک زبان مورد نیاز سطح a2

  ویزای اینوویتور و استارت آپ برای isle of man انگلیس

  یک روش دیگر برای افرادی که به دنبال اقامت انگلستان از طریق سرمایه گذاری هستند این است که ویزای استارت آپ یا اینوویتور Isle of man را دریافت کنند. of man Isle در واقع یک جزیره و دولت مستقل از کشور انگلیس است که افرادی که ویزای سرمایه گذاری آن را داشته باشند می توانند اقامت انگلیس را دریافت کنند.

  حداقل سرمایه لازم برای دریافت ویزای سرمایه گذاری این جزیره حدود باشد. این کشور کوچک مزایای بسیار زیادی برای متقاضیان به همراه دارد. به عنوان مثال مالیات در این کشور نصف انگلستان است. آمار بیکاری بسیار پایین و موقعیت های شغلی فراوانی در آن وجود دارد.

  همچنین مالیات بیزینس در این جزیره صفر می باشد؛ بنابراین افرادی که متقاضی مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری هستند می توانند این گزینه را به عنوان یک روش غیر مستقیم برای دریافت اقامت انگلیس از طریق سرمایه گذاری در نظر بگیرند.

  ویزای سرمایه گذاری انگلیس از طریق خرید ملک

  بازار املاک در انگلیس جزء حوزه های سودآور این کشور است. بر اساس آمارها نیز قیمت املاک در انگلیس نسبت به دیگر کشورهای اروپایی بالاتر است. در حال حاضر قیمت هر متر مربع آپارتمان در انگلستان حدود 4300 پوند می باشد. البته متقاضیان می توانند املاک ارزان تری را در خارج از مرکز شهر پیدا کنند. خرید ملک در انگلستان یکی از روش های سرمایه گذاری و دریافت اقامت این کشور می باشد.

  همچنین یکی از ایده های خوب برای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به انگلستان این است که افراد در زمینه بازسازی املاک کهنه، فرسوده و قدیمی وارد شوند. به این منظور متقاضی باید بیزینس پلن یا طرح تجاری ارائه کند و برنامه خود را برای بازسازی املاک قدیمی ارائه دهد تا بتواند ویزای سرمایه گذاری انگلیس را دریافت کند.

  سرمایه گذاری از طریق خرید اوراق قرضه دولتی در انگلستان

  روش بعدی برای مهاجرت به انگلستان از طریق سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار است. در این روش متقاضی می تواند سهام شرکت های مختلف را خریداری کرده و به این ترتیب اقامت موقت و و در ادامه اقامت دائم انگلیس را دریافت کند. همچنین خرید اوراق قرضه دولتی روشی دیگر برای سرمایه گذاری در این کشور خوش آتیه است. در این روش متقاضی باید سرمایه ای حدود ۵ میلیون پوند ارائه دهد. در این صورت اقامت دائم را در عرض سه سال دریافت می کند.

  همچنین با ارائه ده میلیون پوند سرمایه اقامت دائم انگلیس در عرض دو سال صادر می شود. از جمله مزایای این روش امکان اخذ سریع ویزای سرمایه گذاری و اقامت دائم برای همسر و فرزندان زیر ۱۸ ساله متقاضی می باشد. از طریق خرید سهام سرمایه گذاران می توانند بعد از ۵ سال اقامت دائم انگلیس و بعد از گذشت ۶ سال تابعیت انگلستان را دریافت کنند.

  هزینه ویزای سرمایه گذاری انگلیس

  هزینه دریافت ویزای سرمایه گذاری چقدر است؟ بسیاری از افرادی که به دنبال اخذ اقامت انگلیس از طریق سرمایه گذاری هستند می خواهند بدانند که هزینه دریافت ویزا در در این روش چقدر است. هزینه های دریافت ویزا بسته به شرایط متقاضی و روشی که برای سرمایه گذاری انتخاب می کند متفاوت خواهد بود.

  همچنین در نظر داشته باشید که در این مسیر، هزینه های دولتی و هزینه های اخذ وکیل مهاجرتی نیز وجود دارد. هزینه های دولتی برای دریافت ویزای سرمایه گذاری انگلیس حدود ۱۶۰۰ یورو می باشد. البته به ازای هر یک از همراهان هزینه جداگانه ای دریافت خواهد شد.

  برای این که اطلاعات دقیقی درباره نحوه مهاجرت سرمایه گذاری انگلیس و هزینه های داشته باشید، می توانید با وکلای با تجربه ما در در رویال مهاجرت تماس حاصل فرمایید و مشاوره تخصصی دریافت کنید. در جدول زیر هزینه های صدور ویزا و مدت زمان اخذ اقامت دائم انگلیس را مشاهده می کنید.

  روش سرمایه گذاری

  سرمایه لازم

  هزینه صدور ویزا

  مدت زمان اخذ اقامت دائم

  ویزای سرمایه گذاری Tier 1

  5 میلیون پوند

  1638 پوند

  5 سال

  ویزای نوآوری انگلیس

  50 هزار پوند

  1036 پوند

  3 سال 

  ویزای استارت آپ انگلیس

  نیاز به سرمایه اولیه ندارد

  378 پوند

  5 سال

  ویزای کار آفرینی انگلیس

  200 هزار پوند

  1292 پوند

   2 الی 5 سال 

  لیست مدارک مورد نیاز برای سرمایه گذاری انگلستان

  تهیه مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای سرمایه گذاری انگلیس، یکی از مهم ترین مراحلی است که متقاضیان باید طی کنند. مدارک لازم برای اقامت سرمایه گذاری انگلیس با توجه به روشی که برای سرمایه گذاری انتخاب می کنید تعیین می شود. با این حال برخی از مدارک بین تمامی روش ها مشترک می باشد که عبارت اند از:

  • مدارک هویتی متقاضی از جمله پاسپورت، شناسنامه و مدارک هویتی همراهان
  • مدرکی که نشان دهد متقاضی مالکیت کامل سرمایه مورد نظر را دارد
  • مدارک افتتاح حساب بانکی در انگلیس به نام متقاضی
  • گواهی عدم سوء پیشینه
  • گواهی معاینات پزشکی و سلامتی کامل شخص از جمله عدم ابتلا به بیماری هایی همانند سل
  • مدارکی همچون ثبت شرکت یا خرید سهام یا خرید ملک و غیره در انگلیس

  شرایط اقامت اعضای خانواده با ویزای سرمایه گذاری انگلستان

  در بسیاری از موارد فرد سرمایه گذار تمایل دارد تا برای همسر و فرزندان زیر ۱۸ سال خود نیز ویزای انگلیس را دریافت کند. باید به این نکته توجه داشته باشید که هزینه های صدور ویزا به ازای هر نفر از همراهان افزایش پیدا می کند. همچنین متقاضی می تواند با داشتن سرمایه بین ۵۰ هزار پوند تا ده میلیون پوند در انگلیس سرمایه گذاری کرده و برای اعضای خانواده ویزای همراه دریافت کند. در برخی از روش ها امکان دریافت ویزای همراه برای فرزندان ای وابسته بالای ۱۸ سال نیز وجود دارد.

  مزایا و معایب سرمایه گذاری در انگلیس

  سرمایه گذاری در انگلیس یکی از بهترین اقداماتی است که افراد می توانند برای آینده خود و فرزندانشان انجام دهند؛ اما مزایا و معایب سرمایه گذاری در این کشور چیست؟ از جمله مزایای مهاجرت از طریق سرمایه گذاری می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • عدم نیاز به سوابق کاری زیاد
  • عدم نیاز به دانش زبان انگلیسی سطح بالا
  • حمایت دولت از سرمایه گذاران و کارآفرینان
  • امکان دریافت اقامت دائم بعد از ۵ سال
  • امکان دریافت ویزای همراه برای همسر و فرزندان
  • بهره مندی فرزندان از تحصیل رایگان در انگلیس
  • امکان دریافت شهروندی و تابعیت انگلیس بعد از گذشته چند سال
  • زندگی در یک کشور توسعه یافته امن و آزاد

  از نظر معایب نیز طبیعتاً سرمایه گذاری در انگلیس همچون سرمایه گذاری در دیگر کشورها معایبی به همراه دارد. البته معایب این روش با توجه به شرایط افراد مشخص می شود؛ اما به طور کلی سرمایه گذاری در انگلیس روشی هوشمندانه برای کسب سود و دریافت اقامت دائم یک کشور توسعه یافته به شمار می رود.

  به عنوان مثال ممکن است سرمایه گذاری شما با شکست مواجهه شود یا به دلایلی نتوانید اقامت خود را تمدید کنید. به همین دلیل باید معایب این روش را نیز در نظر داشته باشید.

  بهترین روش سرمایه گذاری در انگلستان

  بهترین سرمایه گذاری در انگلیس کدام روش است؟ این این سوالی است که بسیاری از وکلای مهاجرتی ما می پرسند. برای پاسخ به این سوال باید شرایط هر فرد و میزان سرمایه وی کاملاً مشخص شود. ممکن است برای یک فرد روش خرید ملک مناسب باشد و برای یک شخص دیگر خرید سهام بهترین روش در نظر گرفته شود.

   بنابراین افرادی که به دنبال اقامت سرمایه گذاری انگلستان هستند باید با توجه به شرایط، محدودیت ها و بودجه مالی خود بهترین روش را برای سرمایه گذاری انتخاب کنند تا بتوانند از این طریق آینده خود و خانواده شان را در انگلیس بنا نهند.

  استاندارد های سرمایه گذاری در انگلیس
  اگر تصمیم خود را برای سرمایه گذاری در انگلیس قطعی کرده اید وقت آن است که شاخص ها و استانداردهای سرمایه گذاری در این کشور را به خوبی ارزیابی کنید. با توجه به این که سرمایه گذارییک روش مهاجرتی بسیار حساس و پیچیده است بدون ارزیابی کشور مقصد نمی توان مراحل مهاجرت و سرمایه گذاری را انجام داد. از جمله استانداردهای سرمایه گذاری در انگلیس می توان به شاخص های همچون شاخص خطر سلب مالکیت در انگلستان اشاره کرد.

  این شاخص در حال حاضر در بهترین حالت خود قرار دارد و نشان می دهد که سرمایه گذاران بین المللی با مشکل سلب مالکیت در این کشور مواجه نیستند. شاخص نرخ فساد مالی نیز از جمله مواردی است که برای سرمایه گذاری باید مورد ارزیابی قرار گیرد. این شاخص در حال حاضر در کمترین میزان خود در چند سال اخیر قرار گرفته است؛ بنابراین سرمایه گذاران بین المللی می توانند با اطمینان خاطر نسبت به انتقال سرمایه خود به انگلیس اقدام کنند.

  نحوه تمدید ویزای سرمایه گذاری انگلیس
  اغلب ویزا هایی که در روش سرمایه گذاری انگلیس برای متقاضی صادر می شود اعتبار موقت ۲ الی ۳ ساله دارند که متقاضی می تواند آن را تمدید کند. برای تمدید ویزای سرمایه گذاری متقاضی باید مدارکی همچون تمکن مالی پاسپورت و غیره را به اداره مهاجرت این کشور برده و درخواست تمدید ویزا کند.

  در بسیاری از موارد متقاضیان بعد از گذشت ۵ سال می توانند اقامت دائم و در نهایت تابعیت انگلیس را نیز دریافت کنند. البته در نظر داشته باشید که در مواردی که فرد اقدام به راه اندازی استارتاپ کارافرینی یا ثبت شرکت در انگلیس کرده باشد باید نشان دهد که کسب و کار یا تجارت وی سودآوری خوبی داشته است تا به این ترتیب بتواند اقامت خود را تمدید کند.

  خدمات موسسه رویال مهاجرت برای اخذ ویزای سرمایه گذاری انگلیس

  موسسه رویال مهاجرت سال هاست که در زمینه اخذ ویزا های کشور انگلیس از جمله ویزای سرمایه گذاری فعالیت می کند. شما می توانید برای اطلاع از شرایط ویزای کار انگلیس ۲۰۲۳ و دریافت مشاوره تخصصی با وکلای با تجربه رویال مهاجرت تماس حاصل فرمایید. وکیل مهاجرت به انگلیس به خوبی میتواند شما را برای سرمایه گذاری راهنمایی نماید.

  سخن پایانی

  به طور کلی کشور انگلیسی یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت شما و خانواده تان می باشد. چنانچه از طریق سرمایه گذاری بخواهید به انگلیس مهاجرت کنید امکان دریافت ویزای همراه برای خانواده تان نیز وجود دارد. ما در موسسه رویال مهاجرت با تکیه بر سال ها تجربه و فعالیت خود در زمینه سرمایه گذاری در انگلیس، تمامی مراحل سرمایه گذاری و دریافت ویزای انگلیس را برای شما انجام خواهیم داد. به این منظور می توانید با مشاورین و کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

  سؤالات متداول درباره  مهاجرت سرمایه گذاری در انگلیس

  متقاضیان باید آشنایی نسبی با زبان انگلیسی داشته باشند در بسیاری از موارد ارائه آیلتس با نمره 4.5 کفایت می کند.

  حداقل سرمایه لازم ۵۰ هزار پوند می باشد.

  متقاضیان باید سن بالای ۱۸ سال داشته باشند.

   بله متقاضیان می توانند از طریق سرمایه گذاری اقامت دائم و تابعیت انگلیس را دریافت کنند.

  آخرین مقالات وبسایت

  سرمایه گذاری در دانمارک

  سرمایه گذاری در دانمارک

  سرمایه گذاری در دانمارک به شما و بیزنستان شرایط خوب و مناسبی را ارائه می دهد. بنابراین، اگر قصد راه‌اندازی یک کسب‌ و کار یا …

  تحصیل پزشکی در دانمارک

  تحصیل پزشکی در دانمارک

  از این رو که دانمارک شادترین کشور دنیا شناخته شده و با شرایط فوق العاده ی زندگی نظیر اقتصاد قوی و رفاه اجتماعی فوق العاده …

  مهاجرت کاری به دانمارک

  مهاجرت کاری به دانمارک

  بخاطر شرایط مطلوب زندگی در دانمارک، همواره افراد بسیاری به این کشور مهاجرت می کنند. به عنوان یکی دیگر از دلایل مهم مهاجرت به دانمارک …

  وکیل مهاجرت به دانمارک

  وکیل مهاجرت به دانمارک

  از آنجایی که هر ساله افراد زیادی تصمیم به مهاجرت به دانمارک می گیرند، تصمیم گرفتیم تا درباره ی وکیل مهاجرت به دانمارک اطلاعاتی را …

  تحصیل در دانمارک

  تحصیل در دانمارک

  دانمارک یکی از کشورهای پیشرو در اروپا در زمینه تحصیلات بین ‌المللی است. با داشتن سیستم آموزشی مدرن و امکانات بسیار عالی، دانمارک یکی از …

  کشور دانمارک

  کشور دانمارک

  دانمارک کشوری توسعه یافته با استانداردهای بالای زندگی و یکی از اعضای موسس ناتو، شورای شمال اروپا، OECD، OSCE و سازمان ملل و بخشی از …

  مهاجرت به دانمارک

  مهاجرت به دانمارک

  دانمارک که یک کشور با سطح بسیار بالا و رفاه زندگی در اروپا می باشد، با توجه به امکاناتی که برای مردم فراهم کرده باعث …

  نظر خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره رایگان مهاجرت