همه چیز درباره وکیل مهاجرت در ترکیه
رویال مهاجرت می 3, 2023

وکیل مهاجرت ترکیه

ترکیه یکی از کشورهایی است که به دلایل گوناگون، از دیرباز میزبان مهاجران ایرانی پرشماری بوده است. این کشور به دلیل هم مرز بودن با ایران و نزدیکی فرهنگ و آداب و رسوم مردم به ایران، همراه مقصد مهم برای گردشگری و مهاجرت مردم ایران است. به علاوه این کشور به دلیل این که بر سر راه غرب و اروپا قرار دارد، مانند پلی برای مهاجرت ایرانیان به سایر کشورها بوده است. اما مهاجرت به تنهایی و بدون مشاور و وکیل مهاجرت در ترکیه، می‌تواند باعث سوء استفاده سودجویان و یا عدم موفقیت شما برای اقامت در این کشور شود.

در این مقاله قصد داریم تا با بهترین خدمات مشاوره مهاجرت به ترکیه و راه‌های شناخت وکیل مهاجرت به ترکیه برای مقاصد گوناگون آشنا شویم. در ادامه مقاله نیز با مؤسسه مهاجرتی و حقوقی رویال که در این زمینه فعالیت می‌کند، آشنا خواهیم شد.

وکیل مهاجرت به ترکیه + وظایف و خدمات وکیل

مهاجرت به ترکیه از راه‌های گوناگون می‌تواند باعث پیشرفت و توسعه کسب و کار شما شود، امکان تحصیلات موفق و سطح بالا را در اختیار شما قرار دهد و یا باعث ارتباط بهتر شما با اقتصاد جهانی شود. قوانین مربوط به مهاجرت به کشور ترکیه هر چند وقت یک بار به‌روزرسانی می‌شود. این قوانین همچنین در برخی از موارد بسیار پیچیده و همراه با تبصره و نکات زیاد است. افراد به تنهایی نمی‌توانند به این قوانین مهاجرتی به صورت به روز و جدید دسترسی کامل داشته باشند. یکی از خدمات مهم وکیل مهاجرتی ترکیه، این است که به قوانین مهاجرتی و نیز شرایط روز اقتصادی و اجتماعی و سیاسی اشراف داشته و می‌توانند بهترین راه برای مهاجرت به ترکیه را به افراد پیشنهاد کنند.

علامه بر این، آشنایی به زبان ترکی یکی دیگر از مزایایی است که هر کسی از آن بهره نبرده است. به همین دلیل است که استفاده از وکلای مهاجرتی مجرب به شما برای پیش بردن پرونده مهاجرت کمکی بزرگی خواهد کرد.

وکیل مهاجرت به ترکیه چه کسی است؟

وقتی شما به مؤسسات مهاجرتی برای استخدام وکیل مهاجرت در ترکیه، مراجعه می‌کنید، با افرادی که وکیل مهاجرت و یا مشاور مهاجرتی نامیده می‌شوند، سر و کار خواهید داشت. این افراد بیشتر در زمینه حقوق و قوانین ترکیه کارشناس هستند و از قوانین این کشور به صورت به روز اطلاع دارند.

شما می‌توانید با گرفتن مشاوره از وکلای مهاجرت به ترکیه، در وهله اول، بهترین راه را برای مهاجرت به ترکیه از بین روش‌های گوناگون مانند خرید ملک، مهاجرت تحصیلی به ترکیه، سرمایه‌گذاری و دیگر روش‌ها انتخاب کنید. در ادامه این وکلا با داشتن دانش کافی در این زمینه شما را در راه اخذ اقامت موقت، دائم و یا پاسپورت این کشور، یاری خواهند کرد.

چرا برای مهاجرت به ترکیه باید وکیل داشته باشیم؟

قوانین مهاجرتی به ترکیه مدام در حال به‌روزرسانی و تغییر است. این امر ممکن است باعث سردرگمی شما و تاخیر و یا عدم موفقیت پرونده مهاجرتی شما در این کشور شود. به علاوه شما برای پیشبرد پرونده مهاجرتی خود به ترکیه، نیاز به یک وکیل مستقر در این کشور دارید تا کارهای حقوقی شما در به صورت محلی پیش ببرد. داشتن وكيل مهاجرت در تركيه، می‌تواند تا حد زیادی سرعت و دقت را در پرونده مهاجرتی شما بالا ببرد.

البته با ید به خاطر داشته باشید که داشتن وکیل برای انجام امور حقوقی و مهاجرتی و اقامتی به ترکیه، اجباری نیست اما مزایای زیادی در موفقیت پرونده اقامت شما دارد.

بهترین وکیل برای مهاجرت به ترکیه چه ویژگی‌هایی دارد؟

پیدا کردن بهترین وکیل مهاجرت در ترکیه، یکی از دغدغه‌های مهاجران به این کشور است. همه افراد با هر نوع شرایط و تحصیلات نمی‌توانند به صورت رسمی به عنوان وكيل مهاجرت تركيه انتخاب شوند. بهتر است در انتخاب وکیل این شرایط و ویژگی‌ها را در نظر بگیرید تا انتخاب بهتری داشته باشید:

 • اولین و مهم‌ترین شرط برای انتخاب وکیل برای مهاجرت به ترکیه این است که این شخص باید مدرک وکالت در ترکیه داشته و در کشور ترکیه، تحصیلات حقوقی داشته باشد.
 • یکی دیگر از ویژگی‌های مهم برای انتخاب وکیل رسمی این است که فرد ویل باید تابعیت ترکیه را داشت باشد تا بتواند کارها و امور حقوقی شما در این کشور و به صورت حضوری نیز پیش ببرد.
 • وکیل رسمی مهاجرتی باید دارای مدرک رسمی وکالت در این کشور باشد و مجوز وکالت را کسب کرده باشد.
 • شخص وکیل مهاجرت در ترکیه باید دارای حسن سابقه در دادگستری مستقر در کشور ترکیه بوده و مورد اعتماد سیستم قضایی و حقوقی این کشور باشد.
 • این وکیل باید داری آشنایی کامل با قوانین حقوقی و مهاجرتی ترکیه به صورت به روز، باشد.
 • فرد وکیل باید آشنایی کامل به زبان فارسی و نیز ترکی برای پیشبرد مراحل گوناگون پرونده مهاجرتی شما داشته باشد.
 • انتخاب شخص وکیل مهاجرتی با سابقه بالا و حسن شهرت و نیز با تجربه بیشتر می‌تواند برای شما مفیدتر باشد.

وکیل مهاجرتی ترکیه

خدمات وکیل مهاجرت در ترکیه

وقتی شما به عنوان مشتری، متقاضی خدمات وکیل اقامت ترکیه هستید، در طی عقد قرارداد باید به صورت شفاف بدانید که قرار است از چه خدماتی بهره‌مند شوید. در ادامه خدماتی را که یک مشاوره اقامت ترکیه یا وکیل مهاجرت تحصیلی به ترکیه و یا خرید ملک در ترکیه باید برای شما انجام دهد را بررسی خواهیم کرد:

 • افتتاح حساب بانکی در ترکیه
 • گرفتن استعلام‌های لازم برای مراحل قانونی و حقوقی مهاجرت به این کشور
 • گرفتن کد و یا شماره مالیاتی در سیستم بانکی ترکیه
 • انجام مراحل کسب اقامت موقت
 • انجام مراحل پیشبرد پرونده برای کسب اقامت دائم ترکیه
 • پیشبرد و انجام مراحل اخذ پاسپورت ترکیه
 • انجام مراحل قانونی و بانکی برای انتقال پول به این کسور برای خرید و یا سرمایه‌گذاری و انجام مراحل مهاجرت با هر روش

وکیل مهاجرت به سایر کشور ها

وکیل مهاجرت به آلمان وکیل ماجرت به کانادا وکیل مهاجرت به مجارستان وکیل ماجرت به دانمارک وکیل مهاجرت به اسپانیا وکیل ماجرت به سوئد وکیل مهاجرت به فرانسه وکیل ماجرت به انگلستان وکیل مهاجرت به ترکیه وکیل مهاجرت به آمریکا وکیل مهاجرت به اتریش


توصیه‌های مشاور مهاجرت به ترکیه

زمان صحبت با وکیل مهاجرت در ترکیه متوجه می‌شوید که مهاجرت به ترکیه می‌تواند با اهداف و روش‌های گوناگونی انجام شود. روش‌های اقامت در این کشور نیز متنوع است و در سال‌های اخیر استقبال از این روش‌های مهاجرتی با استقبال بیشتری نیز روبه‌رو شده است. اما ممکن است به هر دلیلی شما به عنوان متقاضی مهاجرت از قوانین مربوط به مهاجرت، مانند طول دوره اجازه اقامت، مجوز کار و تحصیل در ترکیه، تمدید مدت اقامت و روش‌های گوناگون دریافت پاسپورت این کشور، اطلاع کافی نداشته باشید.

اولین و مهم‌ترین مزیت مشاوره  و استخدام وکیل مهاجرت در ترکیه، این است که وکیل و یا مشاور مهاجرت، مشاوره برای اقامت ترکیه را به صورت به روز و هدفمند در اختیار شما قرار دهد. نکته مهم در این زمینه و در ابتدای راه، راهنمایی و مشاوره برای روش مهاجرت است. یک وکیل خوب با توجه به بودجه و بضاعت و شرایط شما، می‌تواند بهترین و سریع‌ترین راه برای مهاجرت را به شما اطلاع دهد.

مشاوره برای مهاجرت به ترکیه در مراحل بعدی مهاجرت نیز به شما کمک خواهد کرد تا بهترین راه‌ها و کوتاه‌ترین مسیرها را برای گرفتن اقامت و پاسپورت ترکیه، انتخاب کنید. مشاور و وکیل مهاجرت در تمام مسیر گرفتن اقامت به شما راهنمایی کرده و برخی کارها را به نیابت از شما در این کشور انجام خواهد داد.

هزینه مشاوره وکیل مهاجرت در ترکیه

مشاوره مهاجرت ترکیه می‌تواند هزینه‌های گوناگونی داشته باشد. این هزینه‌ها بسته به نوع مشاوره، طول مدت ارائه خدمات و نیز نوع پرونده مهاجرت کاملاً متفاوت است. به عنوان مثال پرونده مشاوره مهاجرت تحصیلی به ترکیه با پرونده مهاجرت سرمایه‌گذاری و یا خرید منزل در این کشور تفاوت‌های کلی با هم دارند. برای اطلاعت بیشتر در مورد هزینه‌ها و نیز مشاوره رایگان مهاجرت تحصیلی به ترکیه، می‌توانید با کارشناسان ما در مؤسسه رویال مهاجرت تماس بگیرید.

وکیل مهاجرتی در ترکیه

عوامل تأثیرگذار بر روی هزینه وکیل مهاجرت

به طور کلی می‌توان از این موارد برای تأثیرگذاری بر روی هزینه‌های وکیل مهاجرت در ترکیه ، نام برد:

 • شرایط، بضاعت و سرمایه افراد متقاضی مهاجرت
 • نوع مهاجرت که به صورت فردی و یا به صورت خانوادگی انجام می‌شود.
 • نوع خدماتی که قرار است در طول دوره وکالت به مشتری داده شود. به عنوان مثال وکیل رسمی که قرار است در ترکیه کارهای مالی و قراردادها را به انجام برساند، با مشاوره تحصیلی برای مهاجرت به این کشور، تفاوت زیادی دارد.
 • روش مهاجرت که می‌تواند سرمایه‌گذاری، تحصیلی و مهاجرت کاری به ترکیه باشد.

ویژگی‌های وکیل مهاجرت موسسه رویال

شما برای مهاجرت به ترکیه می‌توانید از روش‌های گوناگونی مانند مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری، خرید منزل، مهاجرت تحصیلی و… استفاده کنید. وکیل مهاجرت در ترکیه، با توجه به آگاهی کامل از قوانین جاری، می‌تواند استراتژی‌ها و روش‌های درست و اصولی را با توجه به نوع پرونده شما ارائه نماید. این امر به بالا رفتن سرعت مراحل و موفقیت در آن منجر خواهد شد. به علاوه وکیل مهاجرت در استانبول و یا دیگر شهرهای ترکیه به شما در انجام مراحلی مانند باز کردن حساب، انتقال پول، مراحل حقوقی و پیشبرد مراحل اقامت کمک خواهد کرد.

اگر به دنبال استخدام یک وکیل مهاجرت در ترکیه هستید و یا برای مهاجرت به ترکیه برای تحصیل، کار و یا سرمایه‌گذاری، نیاز به مشاوره دارید، متخصصان و مشاوران ما در مؤسسه رویال مهاجرت، بهترین راهکارها و خدمات را در اختیار شما خواهند گذاشت. به علاوه اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر درباره مشاوره رایگان مهاجرت به ترکیه، هستید، می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

سؤالات متداول درباره وکیل مهاجرت به ترکیه

این هزینه به نوع خدمات ارائه شده و همچنین به نوع پرورنده مهاجرتی بستگی دارد.

الزامی به استفاده از وکیل رسمی نیست اما استخدام وکیل می‌تواند فرایند مهاجر و کارهای حقوقی شما را تسهیل کرده و سرعت ببخشد.

کارهایی مانند افتتاح حساب، ایجاد پرونده مالیاتی، پیش بردن مراحل اقامت و تبادل و ارسال پول به ترکیه، توسط وکیل رسمی انجام می‌شود.

بله به طور حتم استفاده از شخص آگاه و باسابقه، سرعت پیشبرد پرونده مهاجرتی شما را بالا می‌برد.

شخص وکیل باید در رشته‌های حقوقی در این کشور تحصیل کرده باشد و به زبان‌های فارسی و ترکی مسلط باشد.

مقالات مرتبط

ددلاین دانشگاه های ترکیه

ددلاین دانشگاه های ترکیه

تقریباً هیچ شهری در ترکیه وجود ندارد که یک یا دو دانشگاه در آنها نباشد. بیش از 200 دانشگاه در ترکیه وجود دارد که از …

تحصیل در کالج های ترکیه ۲۰۲۳-۲۰۲۴

تحصیل در کالج های ترکیه

ایده تحصیل در ترکیه همزمان با فراگیری مهارت های شغلی و کسب آمادگی برای کار و اشتغال پس از فارغ التحصیلی مقدمه تحصیل در کالج …

اقامت دائم ترکیه

در سال های اخیر تعداد زیادی از ایرانیان، به ترکیه مهاجرت کرده اند. برای این دسته از افراد اطلاع از از روش ها و نحوه …

خرید ملک در ترکیه

خرید و قیمت ملک در ترکیه

کشور ترکیه یکی از محبوب‌ترین کشور­های خاورمیانه است. عوامل مهمی مانند موقعیت استراتژیک، تاریخ غنی، معماری زیبا و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در ترکیه را جز برترین …

کاریابی در ترکیه

کشور ترکیه به‌ دلیل موقعیت جغرافیایی مناسب و نزدیکی فرهنگی به کشور ما از مقاصد محبوب ایرانیان است. یکی از روش‌های مهاجرت به این کشور، …

اخذ تابعیت و شهروندی ترکیه + شرایط و روش های اخذ تابعیت ترکیه

اخذ شهروندی و تابعیت ترکیه

این روزها کمتر کسی پیدا می‌شود که آوازه‌ی پیشرفت اقتصادی کشور ترکیه به گوشش نرسیده باشد. از آنجایی که پاسپورت ترکیه دارای رده‌بندی خوبی در …

لیست مشاغل مورد نیاز ترکیه + نرخ بیکاری در ترکیه

لیست مشاغل مورد نیاز ترکیه

برای اینکه درباره مشاغل مورد نیاز ترکیه اطلاعاتی بدست آورید، لازم است تا در ابتدا با روند کاریابی و استخدام شهروندان خارجی در این کشور …

تحصیل دندانپزشکی در ترکیه

تحصیل دندانپزشکی در ترکیه

پیچیدگی‌های قبولی در کنکور سراسری ایران و شرایط مطلوب تحصیل دندانپزشکی در ترکیه سالانه تعداد زیادی دانشجوی ایرانی و بین‌المللی را به سمت این کشور …

تحصیل در مقطع دکترا در ترکیه در سال 2023-2024

تحصیل دکترا در ترکیه

دانشگاه های ترکیه در سال های اخیر از مقاصد مهم برای تحصیل در مقاطع تحصیلی کارشناسی ارشد و دکترا برای متقاضیان ایرانی بوده اند. هزینه …

تحصیل داروسازی در ترکیه + شرایط و هزینه تحصیل داروسازی

تحصیل داروسازی در ترکیه

رشته داروسازی در ترکیه یکی از رشته های محبوب گروه تجربی است که داوطلبان زیادی دارد. ترکیه به دلیل نزدیکی به ایران و دارا بودن …

ثبت شرکت در ترکیه در سال 2023

ثبت شرکت در ترکیه

یکی از رایج ترین روش های سرمایه گذاری و مهاجرت به ترکیه برای متقاضیان ایرانی ثبت شرکت های تجاری در این کشور است. ثبت و …

تحصیل کارشناسی در ترکیه و کارشناسی ارشد در ترکیه + شرایط پذیرش

تحصیل کارشناسی و ارشد در ترکیه

مهاجرت تحصیلی به کشور ترکیه به ویژه در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در میان دانشجویان ایرانی بسیار رایج شده است. پس از پیوستن کشور …

انواع بیمه در ترکیه

انواع بیمه در ترکیه

بیمه سلامت ترکیه برای همه شهروندان مقیم ترکیه و همچنین برای متقاضیان خارجی که در این کشور اقامت و زندگی می کنند، اجباری است. در …

بورسیه تحصیلی ترکیه

بورسیه تحصیلی ترکیه

بورسیه تحصیلی همواره جزو برنامه های محبوب میان دانشجویان بین المللی بوده است زیرا دانشجویان به این ترتیب می توانند بخش زیادی از هزینه های …

مهاجرت کاری به ترکه

مهاجرت کاری به ترکیه

بسیاری از افراد دنیا تمایل دارند تا کاری، مرتبط با تخصص خود پیدا کرده و در یک کشور دیگر مشغول به کار شوند. یکی از …

تحصیل پزشکی در ترکیه

تحصیل پزشکی در ترکیه

ترکیه در دو دهه اخیر در زمینه آموزش پزشکی گام‌های بلندی برداشته است. دانشگاه‌های کشور ترکیه در میان بهترین دانشگاه‌های اروپا قرار دارند. دلایل اصلی …

زندگی در ترکیه

زندگی در ترکیه

اگر به دنبال زندگی باکیفیت، به صرفه، مدرن و به دور از احساس غربت هستید زندگی در ترکیه می‌تواند برای شما انتخاب مناسبی باشد. اگر …

همه چیز درباره وکیل مهاجرت در ترکیه

وکیل مهاجرت ترکیه

ترکیه یکی از کشورهایی است که به دلایل گوناگون، از دیرباز میزبان مهاجران ایرانی پرشماری بوده است. این کشور به دلیل هم مرز بودن با …

کارآفرینی در ترکیه

کارآفرینی در ترکیه

در سال های اخیر، شاهد داغ شدن کارآفرینی و ظهور شرکت های فناوری نوین و استارت آپ های جدید برای ایجاد و توسعه کسب و …

خرید سهام در ترکیه

خرید سهام در ترکیه

سرمایه گذاری در ترکیه می تواند یکی از راه های بهبود معیشت و سطح زندگی باشد. به خصوص با وجود تحریم های مختلف ایران، به …

مهاجرت سرمایه گذاری در ترکیه در سال 2023

مهاجرت سرمایه گذاری در ترکیه

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به ترکیه یکی از بهترین راه های مهاجرت به این کشور است و طبق قوانین ترکیه می تواند منجر به …

حقوق پناهندگی در ترکیه در سال 2023

حقوق پناهندگی در ترکیه

ترکیه همچنان میزبان بیشترین تعداد پناهندگان در سراسر جهان است، زیرا تعداد افرادی که به اجبار در سراسر جهان به دلیل درگیری، خشونت و آزار …

حقوق کارگری در ترکیه

حقوق کارگری در ترکیه

ترکیه به عنوان یکی از بزرگترین اقتصادهای منطقه، جایگاه قوی و مهمی در بازار جهانی دارد. به همین دلیل هم بسیاری از افراد تمایل دارند …

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان مهاجرت