همه چیز درباره وکیل مهاجرت در ترکیه

وکیل مهاجرتی ترکیه

ترکیه یکی از کشورهایی است که به دلایل گوناگون، از دیرباز میزبان مهاجران ایرانی پرشماری بوده است. این کشور به دلیل هم مرز بودن با ایران و نزدیکی فرهنگ و آداب و رسوم مردم به ایران، همراه مقصد مهم برای گردشگری و مهاجرت مردم ایران است. به علاوه این کشور به دلیل این که بر سر راه غرب و اروپا قرار دارد، مانند پلی برای مهاجرت ایرانیان به سایر کشورها بوده است. اما مهاجرت به تنهایی و بدون مشاور و وکیل مهاجرت در ترکیه، می‌تواند باعث سوء استفاده سودجویان و یا عدم موفقیت شما برای اقامت در این کشور شود.

از ما مشاوره رایگان دریافت کنید!

با ما در ارتباط باشید و سوالات، ابهامات و نگرانی های خود را از طریق راه های ارتباط زیر با ما در میان بگذارید. از طریق شماره تماس زیر میتوانید با مشاورین ما گفتگو کنید 

درخواست فوری مشاوره

  در این مقاله قصد داریم تا با بهترین خدمات مشاوره مهاجرت به ترکیه و راه‌های شناخت وکیل مهاجرت به ترکیه برای مقاصد گوناگون آشنا شویم. در ادامه مقاله نیز با مؤسسه مهاجرتی و حقوقی رویال که در این زمینه فعالیت می‌کند، آشنا خواهیم شد.

  وکیل مهاجرت به ترکیه + وظایف و خدمات وکیل

  مهاجرت به ترکیه از راه‌های گوناگون می‌تواند باعث پیشرفت و توسعه کسب و کار شما شود، امکان تحصیلات موفق و سطح بالا را در اختیار شما قرار دهد و یا باعث ارتباط بهتر شما با اقتصاد جهانی شود. قوانین مربوط به مهاجرت به کشور ترکیه هر چند وقت یک بار به‌روزرسانی می‌شود. این قوانین همچنین در برخی از موارد بسیار پیچیده و همراه با تبصره و نکات زیاد است. افراد به تنهایی نمی‌توانند به این قوانین مهاجرتی به صورت به روز و جدید دسترسی کامل داشته باشند. یکی از خدمات مهم وکیل مهاجرتی ترکیه، این است که به قوانین مهاجرتی و نیز شرایط روز اقتصادی و اجتماعی و سیاسی اشراف داشته و می‌توانند بهترین راه برای مهاجرت به ترکیه را به افراد پیشنهاد کنند.

  علامه بر این، آشنایی به زبان ترکی یکی دیگر از مزایایی است که هر کسی از آن بهره نبرده است. به همین دلیل است که استفاده از وکلای مهاجرتی مجرب به شما برای پیش بردن پرونده مهاجرت کمکی بزرگی خواهد کرد.

  وکیل مهاجرت به ترکیه چه کسی است؟

  وقتی شما به مؤسسات مهاجرتی برای استخدام وکیل مهاجرت در ترکیه، مراجعه می‌کنید، با افرادی که وکیل مهاجرت و یا مشاور مهاجرتی نامیده می‌شوند، سر و کار خواهید داشت. این افراد بیشتر در زمینه حقوق و قوانین ترکیه کارشناس هستند و از قوانین این کشور به صورت به روز اطلاع دارند.

  شما می‌توانید با گرفتن مشاوره از وکلای مهاجرت به ترکیه، در وهله اول، بهترین راه را برای مهاجرت به ترکیه از بین روش‌های گوناگون مانند خرید ملک، مهاجرت تحصیلی به ترکیه، سرمایه‌گذاری و دیگر روش‌ها انتخاب کنید. در ادامه این وکلا با داشتن دانش کافی در این زمینه شما را در راه اخذ اقامت موقت، دائم و یا پاسپورت این کشور، یاری خواهند کرد.

  چرا برای مهاجرت به ترکیه باید وکیل داشته باشیم؟

  قوانین مهاجرتی به ترکیه مدام در حال به‌روزرسانی و تغییر است. این امر ممکن است باعث سردرگمی شما و تاخیر و یا عدم موفقیت پرونده مهاجرتی شما در این کشور شود. به علاوه شما برای پیشبرد پرونده مهاجرتی خود به ترکیه، نیاز به یک وکیل مستقر در این کشور دارید تا کارهای حقوقی شما در به صورت محلی پیش ببرد. داشتن وكيل مهاجرت در تركيه، می‌تواند تا حد زیادی سرعت و دقت را در پرونده مهاجرتی شما بالا ببرد.

  البته با ید به خاطر داشته باشید که داشتن وکیل برای انجام امور حقوقی و مهاجرتی و اقامتی به ترکیه، اجباری نیست اما مزایای زیادی در موفقیت پرونده اقامت شما دارد.

  بهترین وکیل برای مهاجرت به ترکیه چه ویژگی‌هایی دارد؟

  پیدا کردن بهترین وکیل مهاجرت در ترکیه، یکی از دغدغه‌های مهاجران به این کشور است. همه افراد با هر نوع شرایط و تحصیلات نمی‌توانند به صورت رسمی به عنوان وكيل مهاجرت تركيه انتخاب شوند. بهتر است در انتخاب وکیل این شرایط و ویژگی‌ها را در نظر بگیرید تا انتخاب بهتری داشته باشید:

  • اولین و مهم‌ترین شرط برای انتخاب وکیل برای مهاجرت به ترکیه این است که این شخص باید مدرک وکالت در ترکیه داشته و در کشور ترکیه، تحصیلات حقوقی داشته باشد.
  • یکی دیگر از ویژگی‌های مهم برای انتخاب وکیل رسمی این است که فرد ویل باید تابعیت ترکیه را داشت باشد تا بتواند کارها و امور حقوقی شما در این کشور و به صورت حضوری نیز پیش ببرد.
  • وکیل رسمی مهاجرتی باید دارای مدرک رسمی وکالت در این کشور باشد و مجوز وکالت را کسب کرده باشد.
  • شخص وکیل مهاجرت در ترکیه باید دارای حسن سابقه در دادگستری مستقر در کشور ترکیه بوده و مورد اعتماد سیستم قضایی و حقوقی این کشور باشد.
  • این وکیل باید داری آشنایی کامل با قوانین حقوقی و مهاجرتی ترکیه به صورت به روز، باشد.
  • فرد وکیل باید آشنایی کامل به زبان فارسی و نیز ترکی برای پیشبرد مراحل گوناگون پرونده مهاجرتی شما داشته باشد.
  • انتخاب شخص وکیل مهاجرتی با سابقه بالا و حسن شهرت و نیز با تجربه بیشتر می‌تواند برای شما مفیدتر باشد.

  وکیل مهاجرتی ترکیه

  خدمات وکیل مهاجرت در ترکیه

  وقتی شما به عنوان مشتری، متقاضی خدمات وکیل اقامت ترکیه هستید، در طی عقد قرارداد باید به صورت شفاف بدانید که قرار است از چه خدماتی بهره‌مند شوید. در ادامه خدماتی را که یک مشاوره اقامت ترکیه یا وکیل مهاجرت تحصیلی به ترکیه و یا خرید ملک در ترکیه باید برای شما انجام دهد را بررسی خواهیم کرد:

  • افتتاح حساب بانکی در ترکیه
  • گرفتن استعلام‌های لازم برای مراحل قانونی و حقوقی مهاجرت به این کشور
  • گرفتن کد و یا شماره مالیاتی در سیستم بانکی ترکیه
  • انجام مراحل کسب اقامت موقت
  • انجام مراحل پیشبرد پرونده برای کسب اقامت دائم ترکیه
  • پیشبرد و انجام مراحل اخذ پاسپورت ترکیه
  • انجام مراحل قانونی و بانکی برای انتقال پول به این کسور برای خرید و یا سرمایه‌گذاری و انجام مراحل مهاجرت با هر روش

  توصیه‌های مشاور مهاجرت به ترکیه

  زمان صحبت با وکیل مهاجرت در ترکیه متوجه می‌شوید که مهاجرت به ترکیه می‌تواند با اهداف و روش‌های گوناگونی انجام شود. روش‌های اقامت در این کشور نیز متنوع است و در سال‌های اخیر استقبال از این روش‌های مهاجرتی با استقبال بیشتری نیز روبه‌رو شده است. اما ممکن است به هر دلیلی شما به عنوان متقاضی مهاجرت از قوانین مربوط به مهاجرت، مانند طول دوره اجازه اقامت، مجوز کار و تحصیل در ترکیه، تمدید مدت اقامت و روش‌های گوناگون دریافت پاسپورت این کشور، اطلاع کافی نداشته باشید.

  اولین و مهم‌ترین مزیت مشاوره  و استخدام وکیل مهاجرت در ترکیه، این است که وکیل و یا مشاور مهاجرت، مشاوره برای اقامت ترکیه را به صورت به روز و هدفمند در اختیار شما قرار دهد. نکته مهم در این زمینه و در ابتدای راه، راهنمایی و مشاوره برای روش مهاجرت است. یک وکیل خوب با توجه به بودجه و بضاعت و شرایط شما، می‌تواند بهترین و سریع‌ترین راه برای مهاجرت را به شما اطلاع دهد.

  مشاوره برای مهاجرت به ترکیه در مراحل بعدی مهاجرت نیز به شما کمک خواهد کرد تا بهترین راه‌ها و کوتاه‌ترین مسیرها را برای گرفتن اقامت و پاسپورت ترکیه، انتخاب کنید. مشاور و وکیل مهاجرت در تمام مسیر گرفتن اقامت به شما راهنمایی کرده و برخی کارها را به نیابت از شما در این کشور انجام خواهد داد.

  هزینه مشاوره وکیل مهاجرت در ترکیه

  مشاوره مهاجرت ترکیه می‌تواند هزینه‌های گوناگونی داشته باشد. این هزینه‌ها بسته به نوع مشاوره، طول مدت ارائه خدمات و نیز نوع پرونده مهاجرت کاملاً متفاوت است. به عنوان مثال پرونده مشاوره مهاجرت تحصیلی به ترکیه با پرونده مهاجرت سرمایه‌گذاری و یا خرید منزل در این کشور تفاوت‌های کلی با هم دارند. برای اطلاعت بیشتر در مورد هزینه‌ها و نیز مشاوره رایگان مهاجرت تحصیلی به ترکیه، می‌توانید با کارشناسان ما در مؤسسه رویال مهاجرت تماس بگیرید.

  وکیل مهاجرتی در ترکیه

  عوامل تأثیرگذار بر روی هزینه وکیل مهاجرت

  به طور کلی می‌توان از این موارد برای تأثیرگذاری بر روی هزینه‌های وکیل مهاجرت در ترکیه ، نام برد:

  • شرایط، بضاعت و سرمایه افراد متقاضی مهاجرت
  • نوع مهاجرت که به صورت فردی و یا به صورت خانوادگی انجام می‌شود.
  • نوع خدماتی که قرار است در طول دوره وکالت به مشتری داده شود. به عنوان مثال وکیل رسمی که قرار است در ترکیه کارهای مالی و قراردادها را به انجام برساند، با مشاوره تحصیلی برای مهاجرت به این کشور، تفاوت زیادی دارد.
  • روش مهاجرت که می‌تواند سرمایه‌گذاری، تحصیلی و مهاجرت کاری به ترکیه باشد.

  ویژگی‌های وکیل مهاجرت موسسه رویال

  شما برای مهاجرت به ترکیه می‌توانید از روش‌های گوناگونی مانند مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری، خرید منزل، مهاجرت تحصیلی و… استفاده کنید. وکیل مهاجرت در ترکیه، با توجه به آگاهی کامل از قوانین جاری، می‌تواند استراتژی‌ها و روش‌های درست و اصولی را با توجه به نوع پرونده شما ارائه نماید. این امر به بالا رفتن سرعت مراحل و موفقیت در آن منجر خواهد شد. به علاوه وکیل مهاجرت در استانبول و یا دیگر شهرهای ترکیه به شما در انجام مراحلی مانند باز کردن حساب، انتقال پول، مراحل حقوقی و پیشبرد مراحل اقامت کمک خواهد کرد.

  اگر به دنبال استخدام یک وکیل مهاجرت در ترکیه هستید و یا برای مهاجرت به ترکیه برای تحصیل، کار و یا سرمایه‌گذاری، نیاز به مشاوره دارید، متخصصان و مشاوران ما در مؤسسه رویال مهاجرت، بهترین راهکارها و خدمات را در اختیار شما خواهند گذاشت. به علاوه اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتر درباره مشاوره رایگان مهاجرت به ترکیه، هستید، می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

  سؤالات متداول درباره وکیل مهاجرت به ترکیه

  این هزینه به نوع خدمات ارائه شده و همچنین به نوع پرورنده مهاجرتی بستگی دارد.

  الزامی به استفاده از وکیل رسمی نیست اما استخدام وکیل می‌تواند فرایند مهاجر و کارهای حقوقی شما را تسهیل کرده و سرعت ببخشد.

  کارهایی مانند افتتاح حساب، ایجاد پرونده مالیاتی، پیش بردن مراحل اقامت و تبادل و ارسال پول به ترکیه، توسط وکیل رسمی انجام می‌شود.

  بله به طور حتم استفاده از شخص آگاه و باسابقه، سرعت پیشبرد پرونده مهاجرتی شما را بالا می‌برد.

  شخص وکیل باید در رشته‌های حقوقی در این کشور تحصیل کرده باشد و به زبان‌های فارسی و ترکی مسلط باشد.

  آخرین مقالات وبسایت

  سرمایه گذاری در دانمارک

  سرمایه گذاری در دانمارک

  سرمایه گذاری در دانمارک به شما و بیزنستان شرایط خوب و مناسبی را ارائه می دهد. بنابراین، اگر قصد راه‌اندازی یک کسب‌ و کار یا …

  تحصیل پزشکی در دانمارک

  تحصیل پزشکی در دانمارک

  از این رو که دانمارک شادترین کشور دنیا شناخته شده و با شرایط فوق العاده ی زندگی نظیر اقتصاد قوی و رفاه اجتماعی فوق العاده …

  مهاجرت کاری به دانمارک

  مهاجرت کاری به دانمارک

  بخاطر شرایط مطلوب زندگی در دانمارک، همواره افراد بسیاری به این کشور مهاجرت می کنند. به عنوان یکی دیگر از دلایل مهم مهاجرت به دانمارک …

  وکیل مهاجرت به دانمارک

  وکیل مهاجرت به دانمارک

  از آنجایی که هر ساله افراد زیادی تصمیم به مهاجرت به دانمارک می گیرند، تصمیم گرفتیم تا درباره ی وکیل مهاجرت به دانمارک اطلاعاتی را …

  تحصیل در دانمارک

  تحصیل در دانمارک

  دانمارک یکی از کشورهای پیشرو در اروپا در زمینه تحصیلات بین ‌المللی است. با داشتن سیستم آموزشی مدرن و امکانات بسیار عالی، دانمارک یکی از …

  کشور دانمارک

  کشور دانمارک

  دانمارک کشوری توسعه یافته با استانداردهای بالای زندگی و یکی از اعضای موسس ناتو، شورای شمال اروپا، OECD، OSCE و سازمان ملل و بخشی از …

  مهاجرت به دانمارک

  مهاجرت به دانمارک

  دانمارک که یک کشور با سطح بسیار بالا و رفاه زندگی در اروپا می باشد، با توجه به امکاناتی که برای مردم فراهم کرده باعث …

  نظر خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره رایگان مهاجرت