وکیل و مشاوره مهاجرت به فرانسه

وکیل و مشاور مهاجرت به فرانسه

استخدام وکیل مهاجرت به فرانسه، روند مهاجرت و اخذ اقامت به این کشور را ساده‌تر می‌کند، زیرا یک وکیل حرفه‌ای با همه قوانینی که شانس اخذ اقامت را بیشتر کرده و احتمال ریجکت شدن درخواست متقاضی مهاجرت را کاهش می‌دهند، آشنایی دارد. اگر مهاجرت به شکل قانونی انجام شود، مشکلات فرد در کشور مقصد کمتر خواهد بود. این موضوع آنقدر اهمیت زیادی دارد که امروزه بیشتر موسسات امور مهاجرت بخشی از خدمات خود را به طور تخصصی به قوانین مهاجرت اختصاص داده‌اند، همانگونه که ما در موسسه حقوقی مهاجرتی رویال مهاجرت، این خدمت را به شما ارائه می‌کنیم. کارشناسان ما تیمی از وکلا و مشاوران حقوقی با تجربه در زمینه مهاجرت هستند و به شما کمک می‌کنند تا مهاجرتی کم دردسر، راحت و مطمئن داشته باشید.

از ما مشاوره رایگان دریافت کنید!

با ما در ارتباط باشید و سوالات، ابهامات و نگرانی های خود را از طریق راه های ارتباط زیر با ما در میان بگذارید. از طریق شماره تماس زیر میتوانید با مشاورین ما گفتگو کنید 

درخواست فوری مشاوره

  وکیل مهاجرت به فرانسه

  این روزها گزینه‌های زیادی برای مهاجرت، چه از نظر مقصد و چه از نظر روش مهاجرتی وجود دارد. هر کدام از گزینه‌های مهاجرتی شرایطی دارند که متقاضی باید از آن‌ها برخوردار باشد، همچنین هر روش و مقصد مهاجرتی قوانینی دارد که اطلاع از آن‌ها برای انجام سریع و راحت پروسه مهاجرت الزامی است. هر چند امروزه بیشتر اطلاعات لازم برای مهاجرت را می‌توان با جستجویی در اینترنت پیدا کرد اما تغییرات قوانین و جزئیات اجرای هر کدام، موضوعاتی هستند که منبع مطمئنی در اینترنت برای آن‌ها وجود ندارد. در چنین شرایطی می‌توان از راهکار ساده‌تر یعنی استخدام یک وکیل مهاجرتی استفاده کرد.

  ویژگی های وکیل مهاجرت به فرانسه

  استخدام وکیلی برای مهاجرت به فرانسه راهکار خوبی برای کاهش مشکلاتی است که در مسیر مهاجرت کشور فرانسه وجود دارد؛ اما هر وکیلی شایستگی لازم برای انجام این کار را ندارد. به عبارتی زمانی می‌توانید در امر مهاجرت با کمک یک وکیل موفق باشید که وکیلی خبره و ماهر در این زمینه را پیدا کنید. پیدا کردن وکیلی ماهر در امر مهاجرت کار چندان سختی نیست اگر با ویژگی‌های یک وکیل خوب در این زمینه آشنایی داشته باشید. بعضی از این ویژگی‌ها به شرح زیر هستند.

  دانش و تجربه کافی

  یک وکیل ماهر در زمینه مهاجرت در درجه اول باید دانش و تجربه کافی در این زمینه داشته باشد. البته صرف داشتن مدرک وکالت و گرفتن پرونده‌های مهاجرتی به معنی توانایی فرد در امر مهاجرت نیست و علاوه بر تعداد پرونده‌های وکیل باید سابقه پرونده‌ها را نیز در نظر داشت. در واقع برای بررسی تجربه کافی وکیل باید به این موضوع توجه کرد که چه تعداد از پرونده‌های وکیل نتیجه‌ موفقی داشته است.

  متعهد و دلسوز

  تعهد و دلسوزی دو ویژگی مهم دیگری است که وکلای مهاجرتی باید از آنها برخوردار باشند. در صورتی که به دنبال یک وکیل مهاجرت به فرانسه خوب برای کمک به پروسه مهاجرت خود هستید حتما به این دو ویژگی توجه داشته باشید.

  توانایی مدیریت روند مهاجرت

  هر کشور قوانین خاصی در زمینه مهاجرت دارد و این قوانین بسته به اینکه متقاضی مهاجرت تبعه چه کشوری بوده یا چه شرایطی داشته باشد، متفاوت است. اگر برای مهاجرت به فرانسه وکیل نیاز دارید این موضوع را هم در نظر داشته باشید که توانایی وکیل مورد نظر شما در زمینه مدیریت روند مهاجرت به چه صورت است. بررسی توانایی وکیل در جلسات مشاوره و با محک زدن اطلاعات وکیل و البته صحبت با مراجعان قدیمی امکان‌پذیر است.

  مشاوره مهاجرت به فرانسه

  صادق بودن

  داشتن صداقت یکی دیگر از ویژگی‌های مهمی است که یک وکیل خوب باید از آن برخوردار باشد. یک وکیل صادق مشکلات و چالش‌های پیش رو در روند مهاجرت را صادقانه برای متقاضی مهاجرت مشخص می‌کند حتی اگر این کار به قیمت گرفتن پرونده و فسخ وکالت از سمت موکل تمام شود. صداقت از مهم‌ترین ویژگی‌های یک وکیل مهاجرتی است و معمولا در جلسات مشاوره اول، بودن یا نبودن این ویژگی در وکیل مشخص می‌شود.

  در دسترس بودن

  دیگر ویژگی یک وکیل خوب، در دسترس بودن او است. یک وکیل خوب علاوه بر اینکه متقاضی مهاجرت را از روند پیشرفت پرونده مطلع می‌کند، راه‌های ارتباطی مختلفی را برای موکل خود مشخص می‌کند تا در صورت نیاز دسترسی به او مشکل نباشد. این خدمتی است که ما هم در موسسه مهاجرتی رویال مهاجرت  آن را ارائه می‌کنیم. در صورتی که دچار ابهامی در روند پرونده خود شدید، راه‌های مختلفی برای ارتباط با مشاور پرونده برای شما وجود دارد و اگر به هر دلیل کارشناس پرونده شما در دسترس نباشد هم سایر کارشناسان موسسه پاسخگوی شما خواهند بود.

  توانمند در برقراری ارتباط

  یک وکیل مهاجرت به فرانسه ماهر، در برقراری ارتباط توانمند است و مهارت‌های لازم برای انجام این کار را دارد. توانایی وکیل در برقراری ارتباط به خصوص با مقامات مهاجرت کشور مورد نظر، شانس متقاضی مهاجرت برای افزایش اقامت را افزایش می‌دهد. مد نظر قرار دادن این ویژگی هم به انتخاب وکیل خوب کمک می‌کند.

  ضرروت استخدام وکیل مهاجرت

  همان‌طور که گفته شد، امکان اقدام برای اخذ ویزای فرانسه به طور شخصی هم وجود دارد. افراد زیادی همه روزه در سراسر دنیا به طور شخصی و بدون وکیل و مشاوره مهاجرت به فرانسه، برای اخذ اقامت این کشور اقدام می‌کنند که در میان آن‌ها تنها تعداد کمی موفق به دریافت اقامت این کشور می‌شوند. پروسه مهاجرت صرفا درخواستی ساده نیست.

  برای درخواست ویزا و مهاجرت به فرانسه نیاز به مدارک مختلف، اثبات تمکن مالی، گواهی‌های سلامت روحی، جسمی و اخلاقی و… است که آماده ‌سازی تمام آن‌ها بدون کمک گرفتن از فردی آشنا به امور مهاجرت امکان‌پذیر نیست. به علاوه وکیل مهاجرتی فرانسه با اطلاعات و دانش کافی در زمینه قوانین مهاجرتی به این کشور، شرایط فرد را بررسی کرده و بعد از پیشنهاد بهترین گزینه‌های مهاجرتی بر حسب شرایط و توضیح قوانین در روش انتخابی، فرآیند مهاجرت را برای متقاضی انجام این کار ساده‌تر می‌کند.

  انواع روش‌های مهاجرتی نیازمند به وکیل مهاجرت به فرانسه

  کمی قبل گفته شد که استخدام وکیل مهاجرت به فرانسه، به منظور انتخاب بهترین روش مهاجرتی اهمیت زیادی دارد. متقاضیان مهاجرت به این کشور گزینه‌های زیادی پیش روی خود دارند که بسته به شرایط خود باید یکی از آن‌ها را انتخاب کرده و سپس اقدامات لازم مانند جمع‌آوری مدارک و… را بر اساس روش انتخابی انجام دهند. کمک به کسب آمادگی برای روش انتخابی متقاضیان مهاجرت به فرانسه، وظیفه اصلی وکیل مهاجرت در فرانسه است که جزئیات آن بسته به هر روش متفاوت و به شرح زیر است.

  وکیل مهاجرت از طریق تحصیل

  یکی از روش‌های مهاجرت به فرانسه، مهاجرت از طریق تحصیل است. متقاضیان مهاجرت تحصیلی به فرانسه این امکان را دارند که در هر کدام از مقاطع تحصیلی این کشور ثبت‌نام کرده و حین یا پس از تحصیل به کار در این کشور بپردازند. لازمه تحصیل در فرانسه اخذ ویزای مرتبط است و برای دریافت ویزای تحصیلی فرانسه هم نیاز به مدارک و طی کردن مراحل مختلفی است.

  وکیل مهاجرت به فرانسه با تحصیل کمک می‌کند که این مراحل در کمترین زمان سپری شده و فرد هر چه سریع‌تر موفق به اخذ اقامت تحصیلی فرانسه شود. برای مثال لازمه مهاجرت تحصیلی به فرانسه دریافت پذیرش یکی از دانشگاه‌ها یا مدارس فرانسه، داشتن تمکن مالی، مدارک کامل، انگیزه‌نامه یا توصیه‌نامه است که آماده ‌سازی تمام آن‌ها با کمک وکیل مهاجرت به سادگی انجام شود.

  مشاور مهاجرت از طریق کار

  مهاجرت کاری به فرانسه یکی دیگر از روش‌های پرمتقاضی مهاجرت به این کشور است. متقاضیان کار در این کشور ابتدا باید دعوتنامه کاری از یک کارفرمای فرانسوی را دریافت کنند و سپس براساس آن دعوتنامه برای اخذ ویزای کاری فرانسه اقدام کنند. پروسه اخذ دعوتنامه و ویزای کاری قوانین و شرایطی دارد که برای حل آن‌ها باید با از تجربیات یک وکیل مهاجرت در فرانسه استفاده کرد.

  وکیل اخذ اقامت فرانسه از طریق سرمایه‌‌گذاری

  یکی دیگر از روش‌های مهاجرتی به فرانسه، روش سرمایه گذاری است. شانس اخذ اقامت دائم فرانسه با روش سرمایه‌گذاری بسیار زیاد است و به همان نسبت هزینه این روش نسبت به تمام روش‌های مهاجرتی بالاتر است و این مسائل حساسیت این روش را نسبت به روش‌های دیگر افزایش می‌دهند. استخدام یک وکیل اقامت در فرانسه و استفاده از راهنمایی‌های او در این روش الزامی است زیرا کوچک‌ترین خطا از سمت متقاضی مهاجرت باعث ضرر و زیان‌های سنگین برای او می‌شود.

  وکیل اخذ اقامت فرانسه از طریق سرمایه‌‌گذاری

  تفاوت وکیل مهاجرت قانونی از غیر قانونی

  در زمان انتخاب وکیل مهاجرتی باید به قانونی بودن فعالیت‌های وکیل دقت کرد. وکلای غیرقانونی زمان و سرمایه متقاضیان را هدر می‌دهند و حتی اگر موفق به دریافت اقامت برای متقاضی شوند هم در روند اقامت و زندگی در کشور مقصد مشکلاتی به وجود خواهد آمد. تشخیص وکلای قانونی از غیرقانونی چندان ساده نیست اما توجه به چند ویژگی زیر در این امر به شما کمک خواهند کرد:

  اشتیاق برای گرفتن پرونده

  اگر به وکیل مهاجرت به فرانسه مراجعه کردید که بدون تمرکز و مطالعه کافی پرونده شما، وکالت را قبول می‌کند، به قانونی یا حرفه‌ای بودن فعالیت‌های او شک کنید. چنین وکلایی صرفا به فکر کسب درآمد هستند و نتیجه پرونده شما اهمیت چندانی برای آن‌ها ندارد. یک وکیل خبره و با تجربه ابتدا جزئیات پرونده متقاضی را به طور دقیق مطالعه کرده و بعد از مشاوره با فرد، وکالت او جهت انجام فرآیند مهاجرت را به عهده می‌گیرد.

  تضمین موفقیت به صورت صد در صد

  در روند مهاجرت هیچ‌ چیز صد در صدی نیست و یک وکیل ماهر و با تجربه از این موضوع آگاهی دارد. تنها وکلای غیرحرفه‌ای یا در اصطلاح غیرقانونی با این ادعا که مهاجرت و اخذ اقامت صد در صدی است، پرونده متقاضیان را قبول می‌کنند. البته وکیل می‌تواند مهارت و کیفیت کار خود را صد در صد تضمین کند، اما تضمین نتیجه و امکان یا عدم امکان مهاجرت صرفا به جزئیات پرونده و قوانین سیاسی و بین‌المللی در روش مهاجرتی مورد نظر متقاضی بستگی دارد.

  نداشتن دفتر کار

  یک وکیل حرفه‌ای باید دفتر کار مشخصی داشته باشد و در صورتی که وکیل مورد نظر صرفا از طریق سایت، شبکه‌های اجتماعی یا تلفن فعالیت می‌کند، احتمالا وکیل قانونی نیست. دفتر کار وکیل برای مراجعه موکلین جهت مشاوره، بستن قرارداد با وکیل و دسترسی مشخص به او اهمیت زیادی دارد و در صورتی که وکیل دفتر یا محل کار مشخصی نداشته باشد، در درجه اول ارتباط با او سخت خواهد شد.

  حق الوکاله غیر منطقی

  تفاوتی ندارد که نتیجه پرونده مهاجرتی چه چیزی باشد، دریافت دستمزد حق مسلم وکیل مهاجرت به فرانسه یا هر کشوری است و بسته به توافق اولیه باید آن را پرداخت کرد. وکلای حرفه‌ای و ماهر، دستمزدی مشخص دارند و برآوردی از هزینه‌های مورد نیاز برای انجام پروسه مهاجرت را مشخص و به متقاضی اعلام می‌کنند تا در صورت نیاز به تامین بودجه، اقدامات لازم را انجام دهند. همچنین زمان دریافت هزینه‌ها توسط وکلای با تجربه همان ابتدا مشخص می‌شود اما کار با وکلای غیر حرفه‌ای یا غیرقانونی چنین شرایطی ندارد. وکلای غیرقانونی بدون برآورد درست مالی از همان ابتدا مبالغ سنگینی را متقاضی مهاجرت اعلام می‌کنند و در بیشتر موارد بخش زیادی از مبلغ را در زمان بستن قرارداد درخواست می‌کنند.

  مشاوره تخصصی با وکیل مهاجرت به فرانسه رویال مهاجرت

  مشاوره تخصصی با وکیل مهاجرتی راهکار خوبی برای کاهش مشکلاتی موجود در مسیر مهاجرت است. دریافت اطلاعات جامع در مورد هر کدام از روش‌های مهاجرتی، آشنایی با قوانین مهاجرت به کشورهای مختلف، انتخاب بهترین روشی که شرایط زندگی فرد در کشور مورد نظر را ساده‌تر کند، انجام برخی مراحل تخصصی مانند دریافت پیشنهاد شغلی به جای متقاضی و بسیاری مسائل دیگر از مزایای مهم مشاوره تخصصی با وکیل مهاجرتی و استفاده از راهنمایی‌های او هستند.

  سخن آخر

  آگاهی از شرایط و قوانین مهاجرت به فرانسه، موضوعی مهم برای همه متقاضیان مهاجرت به این کشور است اما این شرایط آنقدر زیاد هستند که افراد عادی امکان اطلاع از تمام آن‌ها را ندارند. در چنین شرایطی استخدام یک وکیل مهاجرت به فرانسه خبره یا همکاری با موسسات مهاجرتی کمک می‌کند تا روند مهاجرت حتی برای کم تجربه‌ترین افراد هم به راحتی انجام شود. ما نیز در موسسه حقوقی مهاجرتی رویال مهاجرت آماده خدمت‌رسانی در این زمینه هستیم. تمام خدمات در موسسه ما اعم از مشاوره جهت انتخاب مقصد مهاجرت، پیگیری مراحل مهاجرت، اعزام دانشجو و… به صورت کاملا قانونی ارائه می‌شوند تا متقاضیان مهاجرت بدون هیچ مشکلی ویزا و اقامت کشور مورد نظر خود را دریافت کنند.

  سؤالات متداول درباره  وکیل و مشاوره مهاجرت به فرانسه 

  دانش و تجربه کافی، مهارت ارتباطی، توانایی مدیریت روند مهاجرت و صداقت مهم‌ترین ویژگی‌های وکلای مهاجرتی خبره هستند.

  محک زدن اطلاعات مهاجرتی از طریق مطالعه قوانین قبل از مشاوره اولیه و بررسی پرونده‌های موفق وکیل راهکار سنجش توانایی اوست.

  وکیل با دانش و تجربه خود و اطلاع از قوانین به انتخاب بهترین روش مهاجرت با توجه به شرایط متقاضی کمک می‌کند.

  همه روش‌های مهاجرتی اعم از تحصیلی، کاری، سرمایه‌گذاری نیاز به وکیل دارند که در میان آن‌ها اهمیت وکیل مهاجرت سرمایه‌گذاری بیشتر است.

  آخرین مقالات وبسایت

  سرمایه گذاری در دانمارک

  سرمایه گذاری در دانمارک

  سرمایه گذاری در دانمارک به شما و بیزنستان شرایط خوب و مناسبی را ارائه می دهد. بنابراین، اگر قصد راه‌اندازی یک کسب‌ و کار یا …

  تحصیل پزشکی در دانمارک

  تحصیل پزشکی در دانمارک

  از این رو که دانمارک شادترین کشور دنیا شناخته شده و با شرایط فوق العاده ی زندگی نظیر اقتصاد قوی و رفاه اجتماعی فوق العاده …

  مهاجرت کاری به دانمارک

  مهاجرت کاری به دانمارک

  بخاطر شرایط مطلوب زندگی در دانمارک، همواره افراد بسیاری به این کشور مهاجرت می کنند. به عنوان یکی دیگر از دلایل مهم مهاجرت به دانمارک …

  وکیل مهاجرت به دانمارک

  وکیل مهاجرت به دانمارک

  از آنجایی که هر ساله افراد زیادی تصمیم به مهاجرت به دانمارک می گیرند، تصمیم گرفتیم تا درباره ی وکیل مهاجرت به دانمارک اطلاعاتی را …

  تحصیل در دانمارک

  تحصیل در دانمارک

  دانمارک یکی از کشورهای پیشرو در اروپا در زمینه تحصیلات بین ‌المللی است. با داشتن سیستم آموزشی مدرن و امکانات بسیار عالی، دانمارک یکی از …

  کشور دانمارک

  کشور دانمارک

  دانمارک کشوری توسعه یافته با استانداردهای بالای زندگی و یکی از اعضای موسس ناتو، شورای شمال اروپا، OECD، OSCE و سازمان ملل و بخشی از …

  مهاجرت به دانمارک

  مهاجرت به دانمارک

  دانمارک که یک کشور با سطح بسیار بالا و رفاه زندگی در اروپا می باشد، با توجه به امکاناتی که برای مردم فراهم کرده باعث …

  نظر خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره رایگان مهاجرت