وکیل مهاجرت به مجارستان
تیم نویسندگان رویال مهاجرت اکتبر 16, 2023

وکیل مهاجرت به مجارستان

بی‌ثباتی شرایط اقتصادی، تقاضا برای مهاجرت را افزایش داده است. مجارستان یکی از کشور‌های اروپای شرقی و عضو اتحادیه اروپا محسوب می‌شود که مقصد مناسبی برای زندگی، تحصیل و کار ایرانیان خواهد بود. استفاده از راهنمایی و تجربه وکیل مهاجرت به مجارستان بهترین عامل برای موفقیت در مسیر دستیابی به اهداف کاری و تحصیلی به‌حساب می‌آید. موسسه رویال مهاجرت نقش موثری در امور مهاجرتی و پیشگیری از سو استفاده‌های کلاهبرداران بازی می‌کند.

وکیل و مشاور مهاجرت به مجارستان کیست؟

در تعریف کلی از وکیل یا مشاور مهاجرت باید به این نکته اشاره کنیم که او فردی دارای پروانه وکالت دادگستری و مسلط به مسائل قانونی و حقوقی است. او اطلاعات کافی درباره قوانین، اسناد و روش‌های مختلف مهاجرت دارد.

وکیل مهاجرت به‌خوبی می‌داند که نیاز، هدف و شرایط مالی متقاضیان با یکدیگر تفاوت دارد. از روش یکسان برای موفقیت در مسیر مهاجرت تمام متقاضیان استفاده نمی‌کند. برای انتخاب روش مناسب به بررسی جنبه‌های مختلف زندگی شخصی و کاری متقاضیان متکی است.

تجربه و مهارت در خدمات مشاوره مهاجرت به مجارستان باعث‌شده است که او توانایی لازم برای ارائه خدمات در این حوزه را داشته باشد. او پس از دریافت وکالت از متقاضی و تشکیل پرونده تمام امور مهاجرت موکل خود را به‌عهده می‌گیرد.

مشاور تمام تلاش خود را برای تحقق تمام اهداف شما به‌کار خواهد گرفت. او در تمام مسیر کنار شما خواهد بود و پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد. او از دانش کافی درباره قوانین و روش‌های مختلف مهاجرت در سراسر دنیا برخوردار است و نقش مهمی در انتخاب بهترین مقصد و روش مهاجرت برای هر متقاضی دارد.

ویژگی‌ های وکیل مهاجرت به مجارستان

انتخاب یک وکیل مجرب در حوزه مهاجرت و اعتماد به او چندان ساده نیست. یک وکیل کاربلد با ارسال مدارک در زمان مناسب و انجام اقدامات لازم مسیر دستیابی به ویزا یا اقامت را ساده می‌کند. اما برای انتخاب خردمندانه نیازمند شناخت ویژگی‌های کلیدی بهترین وکیل مهاجرت به مجارستان هستید. در انتخاب چنین فردی باید به ویژگی‌های زیر دقت کنید:

تجربه

مهاجرت یک مقوله سخت و پیچیده است. بدون تسلط به قوانین مهاجرتی راهی برای دستیابی به اهداف وجود ندارد. در پرونده‌های مهاجرتی برای حل هر مشکل و غلبه بر چالش‌ها نیازمند دریافت راهنمایی و مشاوره از یک فرد مجرب هستید. تنها فردی که تجربه و سابقه فعالیت در حوزه مهاجرت دارد، می‌تواند راهکاری مناسب برای حل مشکلات شما پیشنهاد کند.

مهارت ارتباطی

برای رفع مشکلات پرونده‌های تابعیت مجارستان، یک وکیل مجرب نیازمند برقراری ارتباط با با همکاران خود و افسران سفارت است. توانایی برقراری ارتباط با وکلای بین‌المللی نیز به افزایش دانش و مهارت وی در این حوزه کمک می‌کند. وکیلی که از مهارت ارتباطی بالایی برخوردار باشد شانس موفقیت موکل خود را افزایش می‌دهد.

دسترسی آسان

ممکن است در مسیر مهاجرت با مشکلات متعددی روبرو شوید. برای حل این مشکلات نیازمند دسترسی ساده به وکیل خود هستید. یک وکیل مجرب هموار مسیر‌های ارتباطی مناسبی برای خود تعریف می‌کند. در زمان نیاز می‌توانید به‌راحتی با او تماس بگیرید. به‌علاوه، او باید زمان‌بندی مناسبی برای برقراری جلسات هفتگی یا ماهانه با موکل خود داشته باشد. شرکت در این جلسات به بررسی روند پیشرفت پرونده و کاهش استرس متقاضی کمک خواهد کرد.

صداقت

برای اعتماد به وکیل مهاجرت به مجارستان باید مطمئن باشید او در هر مرحله تمام حقایق و چالش‌های مسیر را با شما درمیان می‌گذارد. او صادقانه درباره احتمال موفقیت شما در هر روش مهاجرتی صحبت می‌کند. در جلسه اول مشاوره علاوه‌بر ارزیابی وکیل حتما به سراغ مراجعه‌کنندگان هم بروید. میزان رضایت آن‌ها نشان‌دهنده صداقت و عملکرد وکیل است.

مجوز یا پروانه معتبر

یک وکیل مجرب باید دانش آموخته رشته‌حقوق باشد و پس از شرکت در آزمون وکالت و دوره ۱۸ ماهه کارآموزی پروانه وکالت دریافت کند. او باید به تمام قوانین مهاجرتی و اسناد مورد نیاز برای ثبت درخواست آشنا باشد.

برای موفقی در مسیر مهاجرت به راهنمایی یک وکیل مجرب نیاز داریم

ضرورت استخدام وکیل مهاجرت به مجارستان

در مسیر ثبت درخواست برای دریافت ویزا نیازمند استفاده از وکیل نیستید. اما موفقیت در ادامه مسیر بدون استفاده از یک وکیل مهاجرتی مجرب غیرممکن است. او به شما کمک خواهد کرد تمام اسناد و مدارک مورد نیاز را در زمان مناسب ارسال کنید. پیگیری‌های لازم برای پیشرفت پرونده را انجام می‌دهد.

در صورت ریجکت‌شدن درخواست شما خدمات مشاوره مهاجرت به مجارستان اقدامات لازم برای حل مشکل را انجام می‌دهد. در مواردی که منع قانونی برای مهاجرت متقاضی وجود دارد او از روش‌های مناسب برای دریافت مجوز اقامت بهره می‌برد.

طبیعی است که به‌دلیل دغدغه‌های شغلی و زندگی، وقت کافی برای پیگیری مداوم پرونده خود نداشته باشید. وکیل مهاجرت به جای شما به پرونده رسیدگی می‌کند. رویال مهاجرت، با توجه به تخصص و تجربه خود در این حوزه شما را یاری خواهد کرد.

وکیل مهاجرت برای انواع روش ‌های مهاجرت به مجارستان

گزینه‌های مختلفی برای مهاجرت به کشور مجارستان وجود دارد. انتخاب روش مناسب توسط وکیل مهاجرت به مجارستان به عوامل مختلفی مانند تحصیلات، سن، سرمایه و سابقه‌کاری وابسته است. برای موفقیت در این مسیر می‌توانید از وکیل مهاجرت در حوزه تحصیل، سرمایه‌گذاری یا کار استفاده کنید.

وکیل مهاجرت تحصیلی به مجارستان

این کارشناس به‌صورت تخصصی در حوزه مهاجرت تحصیلی فعالیت می‌کند. او از تمام قوانین تحصیل در دانشگاه‌ها و رشته‌های مختلف آگاه است. وکیل می‌تواند اطلاعات کاملی درباره نحوه و روند پذیرش تحصیلی، انتخاب رشته و دانشگاه، مدارک مورد نیاز برای اپلای یا دریافت ویزا و زمان لازم برای بررسی درخواست به شما ارائه دهد. او با بررسی مدرک تحصیلی، ریز نمرات و بودجه بهترین رشته و دانشگاه های مجارستان را برای ادامه تحصیل پیشنهاد خواهد کرد.

خدمات وکیل مهاجرت تحصیلی

 • مشاوره برای انتخاب مناسب‌ترین رشته تحصیلی
 • هم‌فکری برای انتخاب دانشگاه
 • ارائه اطلاعات لازم درباره هزینه‌تحصیل و زندگی در مجارستان
 • ارائه لیست کامل از مدارک مورد نیاز برای دریافت پذیرش تحصیلی یا ویزا
 • انجام اقدامات لازم برای دریافت پذیرش تحصیلی از دانشگاه مقصد
 • بررسی شانس شما برای استفاده از بورسیه یا کمک هزینه تحصیلی
 • اقدامات لازم برای تهیه انگیزه‌نامه، توصیه‌نامه و تدوین رزومه قوی
 • همکاری با متقاضی برای انتقال ارز
 • ارائه مشاوره‌های لازم برای تبدیل ویزای تحصیلی به کاری یا اقامت دائم

وکیل مهاجرت تحصیلی اطلاعات کافی درباره شهریه دانشگاه‌ها، هزینه زندگی و نحوه دریافت بورسیه تحصیلی در مجارستان دارد.

اهمیت استفاده از وکیل برای مهاجرت تحصیلی

تجربه و مهارت وکیل مهاجرت به مجارستان بهترین ابزار برای اطلاعات از جزئیات پذیرش از دانشگاه و تحصیل در مجارستان است. تحصیل در یک دانشگاه خارجی نیازمند دسترسی به اطلاعات دقیق و معتبر خواهد بود. اطلاعاتی که او در اختیار شما قرار می‌دهد عبارتند از:

 • ارائه جدیدترین شرایط برای پذیرش دانشجو
 • بررسی زمان دقیق برای جذب دانشجو در دانشگاه‌های مختلف
 • ارائه اطلاعات کافی درباره شروع کلاس‌ها، شهریه، مدارک مورد نیاز برای دریافت پذیرش و دریافت ویزا
 • اقدامات لازم برای رزرو خوابگاه یا محل اسکان
 • بررسی اهمیت ارائه مدرک زبان
 • بررسی شرایط کار دانشجویی برای دانشجویان بین‌المللی
 • بررسی تعداد ترم‌ها یا طول دوره تحصیلی در مقاطع مختلف
 • بررسی اعتبار مدرک صادرشده از دانشگاه‌های مجارستان بر اساس معیار‌های وزارت علوم، تحقیقات و فناوری

وکیل مهاجرت کاری به مجارستان

مشاوره مهاجرت به مجارستان توانایی بالایی در برقراری ارتباط با کارفرمایان و دریافت پیشنهاد شغلی دارد. برای مهاجرت کاری نیازمند دریافت اطلاعات کافی درباره قوانین و مقررات کشور مقصد هستید. دولت مجارستان مانند سایر کشور‌های عضو اتحادیه اروپا روش‌های مختلفی برای مهاجرت کاری نیرو‌های متخصص بین‌المللی تعریف کرده است. وکیل تنها فردی محسوب می‌شود که در انتخاب بهترین روش به شما کمک می‌کند.

خدمات وکیل مهاجرت کاری

برای پیدا کردن شغل مناسب در مجارستان دو روش وجود دارد. در روش اول باید از طریق دریافت پیشنهاد شغلی یا دعوت‌نامه برای مهاجرت استفاده کنید. اما روش دیگر، دریافت ویزای جستجوی شغل یا جاب سیکر است. با دریافت این ویزا حدود ۶ ماه فرصت دارید که در کشور مورد نظر شغل مناسبی پیدا کنید. خدماتی که یک مشاوره یا وکیل مهاجرت به مجارستان در حوزه کار به شما ارائه می‌دهد شامل موارد زیر است:

 • ارائه خدمات لازم برای یافتن شغل و تماس با کارفرما
 • ارائه مشاوره‌های لازم درباره بازار کار، درآمد ماهانه و آینده شغلی در مجارستان
 • ارائه اطلاعات کامل درباره روش‌های مختلف مهاجرت کاری به مجارستان
 • ارزیابی قوانین‌کاری نیرو‌های بین‌المللی
 • ارزیابی هزینه‌های دریافت ویزا و مهاجرت کاری
 • دریافت دعوت‌نامه کاری از کارفرمایان معتبر
 • ارائه لیست کاملی از مدارک مورد نیاز برای دریافت جاب آفر یا ویزای کاری
 • بررسی شرایط دریافت ویزا و مهاجرت خانواده
 • انجام تمام امور مربوط به اقامت دائم یا دریافت تابعیت
 • ارائه مشاوره‌های لازم برای انتخاب شغل مناسب بر اساس سابقه کاری و رشته تحصیلی

وکیل مهاجرت سرمایه‌ گذاری به مجارستان

سرمایه‌گذاری در مجارستان یکی از روش‌های مطمئن برای مهاجرت به کشور‌های عضو اتحادیه اروپا محسوب می‌شود. بازه زمانی برای دریافت ویزا از طریق سرمایه‌گذاری کوتاه‌تر است. دسترسی به اقامت دائم از طریق سرمایه‌گذاری بسیار ساده‌تر خواهد بود.

اما برای دسترسی به اطلاعات کافی در این حوزه به یک وکیل مجرب در حوزه سرمایه‌گذاری یا کارآفرینی در مجارستان نیازمند هستید. این وکلا معمولا شرایط و قوانین سرمایه‌گذاری در کشور‌های مختلف آشنا هستند. پس، استفاده از دانش، مهارت و تجربه آن‌ها عامل مهمی برای یک سرمایه‌گذاری موفق خواهد بود.

خدمات وکیل مهاجرت سرمایه‌گذاری

 • او در انتخاب بهترین روش برای سرمایه‌گذاری در مجارستان به شما کمک می‌کند.
 • آن‌ها اطلاعات زیادی درباره حوزه خرید ملک، بورس و شرکت‌های خصوصی فعال در مجارستان دارند.
 • دانش وکیل مهاجرت به مجارستان برای استفاده درست و اصولی از سرمایه برای دریافت ویزا و اقامت دائم مفید است.
 • انجام اقدامات لازم برای دریافت ویزای خود حمایتی مجارستان به منظور ایجاد اشتغال یا راه‌اندازی کسب‌وکار در این کشور یکی دیگر از خدمات وکلای مهاجرت به حساب می‌آید.

هزینه وکیل مهاجرت به مجارستان

در بسیاری از موارد هزینه استفاده از خدمات وکلای مهاجرت به‌صورت ساعتی محاسبه می‌شود. پیچیدگی پرونده و شرایط متقاضی دو عامل کلیدی در محاسبه هزینه نهایی هستند. هزینه ماهانه بر اساس تجربه وکیل تغییر می‌کند. در حالت کلی، متقاضی باید مبلغی بین‌۱۵۰ تا ۵۰۰ دلار برای هر ساعت مشاوره بپردازد. عوامل مؤثر بر هزینه وکیل مهاجرت عبارتند از:

پیچیدگی پرونده

برای حل پرونده‌های پیچیده نیازمند دانش، مهارت و ارتباطات قوی‌تری هستیم. طبیعی است این عامل بر افزایش هزینه مشاوره تاثیر بگذارد.

میزان تقاضا

تعداد متقاضیان وکلای مهاجرت به تجربه و مهارت آن‌ها وابسته خواهد بود. تقاضا برای ارجاع پرونده به وکلای ماهر دارای کارنامه کاری موفق بیشتر خواهد بود. برای استفاده از تجربه آن‌ها باید هزینه بالاتری بپردازید.

محل فعالیت وکیل مهاجرت به مجارستان

شهر و منطقه فعالیت وکیل نیز در محاسبه هزینه مشاوره تاثیر مهمی دارد. هزینه استفاده از تجربه وکلای فعال در شهر‌های بزرگ یا محله‌های گران قیمت، بیشتر خواهد بود.

بهترین وکیل مهاجرت به مجارستان

چالشی که در مسیر مهاجرت با آن روبرو می‌شوید انتخاب وکیل یا موسسه مهاجرت است. بهترین وکیل بر اساس نیاز متقاضیان با یکدیگر فرق دارد. برای مثال، معیار انتخاب یک بهترین وکیل برای مهاجرت تحصیلی یا وکیل مهاجرت کاری متفاوت است. اما توجه به چند معیار ساده مسیر انتخاب وکیل را ساده‌تر می‌کند:

 • بهترین وکیل مهاجرت به مجارستان باید از دانشگاهی معتبر در رشته حقوق فارغ‌التحصیل شده باشد.
 • او باید از طریق شرکت در آزمون وکالت، کسب نمره حدنصاب و گذراندن دوره کارآموزی پروانه قانونی دریافت کرده باشد.
 • باید شناخت کافی درباره قوانین و روش‌های مختلف مهاجرتی داشته باشد.
 • ارتباط بین‌المللی و داخلی بسیار قوی معیار دیگری برای انتخاب بهترین وکیل است.
 • ارزیابی کارنامه کاری به شما در تشخیص یک وکیل مجرب کمک می‌کند.
 • وکلای مجرب یک دفتر حقوقی دارند.

تفاوت وکیل مهاجرت قانونی و غیرقانونی مجارستان

با جستجوی ساده در شبکه‌های اجتماعی و سایت‌ها با لیست طولانی از موسسات یا دفاتر ارائه دهنده خدمات مشاوره مهاجرت به کشور مجارستان روبرو می‌شوید. آیا واقعا همه آن‌ها صلاحیت ارجاع پرونده‌های مهاجرتی را دارند؟ طبیعی است که پاسخ ما به این سؤال منفی خواهد بود.

بازار مناسب مهاجرت باعث ورود بسیاری از کلاهبرداران و شیادان به این حوزه شده است. بار‌ها اشاره کردیم که دفتر حقوقی مهم‌ترین گزینه برای انجام اقدامات قانونی در حوزه مهاجرت محسوب می‌شود. بسیاری از موسسه‌های مهاجرتی بدون دریافت مجوز و تاسیس دفتر تنها در شبکه‌های مجازی فعالیت می‌کنند. اعتماد به این مراکز اشتباه بزرگ و جبران‌ناپذیری خواهد بود.

اما تاسیس دفتر برای ارزیابی یک موسسه کافی نیست. حتما در دفتر وکالت یا موسسه مهاجرتی حضور داشته باشید و میزان پرونده‌ها و متقاضیان را ارزیابی کنید. از طریق مراجع قانونی و قضایی برای بررسی استعلام‌های مربوط به دفاتر مهاجرتی اقدام کنید.

نام موسسه، شماره ثبت و‌شناسه ملی آن سه بخش مهم در ارزیابی اعتبار یک مجموعه هستند. موسسات مهاجرتی باید پروانه فعالیت حقوقی یا حقیقی داشته باشند. پروانه وکیل مهاجرت به مجارستان باید روی دیوار و در معرض دید عموم باشد.

برای انتخاب یک موسسه مهاجرتی مناسبی به دفتر حقوقی، پروانه وکالت و تعداد مراجعان دقت کنید

مشاوره مهاجرت به مجارستان رویال مهاجرت

موسسه رویال مهاجرت یکی از مجموعه‌های معتبر مهاجرتی است که با بهره‌گیری از وکلا و کارشناسان مجرب مسیر برای مهاجرت، دریافت ویزا و اقامت هموطنان را هموار می‌کند. کارشناسان این مجموعه با بررسی شرایط، میزان سرمایه و سابقه کاری یا تحصیلی متقاضی بهترین مسیر برای مهاجرت را پیشنهاد می‌کنند.

مهم‌تر از همه، کارشناسان دلسوز این مجموعه در تمام مسیر ثبت درخواست، ارسال مدارک، دریافت ویزا، یافتن کار، اقامت دائم و تابعیت مجارستان در کنار شما خواهند بود.

جمع‌بندی

وکیل مهاجرت به مجارستان عامل اصلی موفقیت برای یافتن‌کار یا اقامت در این کشور است. این کارشناس مجرب به دلیل شناخت تمام فرصت‌های شغلی، بستر‌های سرمایه‌گذاری، هزینه تحصیل در دانشگاه‌ها یا نحوه پذیرش تحصیلی روش موثری برای مهاجرت به این سرزمین زیبا پیشنهاد می‌کنند. چنین فردی لیست کاملی از مدارک مورد نیاز را به متقاضی ارائه کنید و از ارتباطات خود برای موفقیت پرونده بهره ببرید.

سوالات متداول

 1. بهترین وکیل مهاجرت به مجارستان کیست؟

او باید از دانشگاهی معتبر در رشته حقوق فارغ‌التحصیل شده باشد. دریافت پروانه وکالت، تاسیس دفتر حقوقی و ارتباطات بین‌المللی سایر معیار‌های ارزیابی او هستند.

 1. چرا استفاده از وکیل مهاجرت ضروری است؟

برای آشنایی با قوانین مهاجرتی، آماده‌سازی مدارک، ارسال به موقع اسناد، پیگیری پرونده و حل مشکلات احتمالی به راهنمایی یک مشاوره مجرب نیاز دارید.

 1. چه عواملی بر تعیین هزینه وکیل مهاجرت به مجارستان تاثیر می‌گذارد؟

حق الوکاله معمولا به‌صورت ساعتی محاسبه می‌شود. تجربه، مهارت، کارنامه کاری، محل فعالیت، پیچیدگی پرونده و اعتبار وکیل در تعیین هزینه نهایی نقش مهمی دارند.

 1. بهترین روش مهاجرت به مجارستان چیست؟

انتخاب روش مناسب به نیاز، هدف، سن، سابقه کاری، رشته تحصیلی و میزان سرمایه شما وابسته است.

 

وکیل مهاجرت به سایر کشور ها

وکیل مهاجرت به آلمان وکیل ماجرت به کانادا وکیل مهاجرت به مجارستان وکیل ماجرت به دانمارک وکیل مهاجرت به اسپانیا وکیل ماجرت به سوئد وکیل مهاجرت به فرانسه وکیل ماجرت به انگلستان وکیل مهاجرت به ترکیه وکیل مهاجرت به آمریکا وکیل مهاجرت به اتریش

مقاله قبلی

مقاله بعدی

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان مهاجرت