سرمایه گذاری در فرانسه
رویال مهاجرت می 30, 2023

سرمایه گذاری در فرانسه

افرادی که قصد مهاجرت به کشور فرانسه را دارند، همواره این سؤال بسیار مهم را مطرح می‌کنند که آیا امکان مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه گذاری وجود دارد یا خیر؟در همین راستا در مقاله قصد داریم تا در مورد چگونگی سرمایه گذاری در فرانسه صحبت کرده و بیان کنیم که اگر قصد دریافت اقامت فرانسه از طریق سرمایه گذاری را دارید، نیاز است تا چه کارهایی انجام دهید.

سرمایه گذاری در فرانسه

به‌منظور سرمایه گذاری در فرانسه باید به این نکته توجه داشته باشید که این کشور مساحت بیش از ۶۴۰ هزار کیلومتر مربعی و داشته و جمعیت آن بیش از ۶۷ میلیون نفر است. این جمعیت باعث شده تا فرانسه دومین کشور پرجمعیت اتحادیه اروپا باشد و افرادی که قصد راه‌اندازی کسب و کار در فرانسه را دارند، بتوانند به بازار قابل‌توجهی دسترسی داشته باشند.

همچنین کشور فرانسه در حوزه گردشگری نیز جایگاه ویژه‌ای دارد. یکی از مواردی که باعث شده تا بسیاری از افراد علاقه‌مند به مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه گذاری شوند این است که فرانسه جز کشورهای توسعه‌یافته محسوب می‌شود و یکی قدرت‌ اقتصادی بزرگ در جهان به حساب می‌آید.

بالا بودن استانداردهای زندگی، شرایط مناسب حوزه آموزش، امید به زندگی بالا، سطح سلامت عالی و… از دیگر دلایل محبوبیت این کشور در بین مهاجرین است. همچنین باید به این نکته توجه کنید که فرانسه در کنار آن که عضویت سازمان ملل و شورای امنیت سازمان ملل، عضو گروه هشت، ناتو و سازمان تجارت جهانی نیز بوده و این موضوع باعث شده تا این کشور شرایط فوق‌العاده‌ای برای سرمایه گذاری داشته باشد.

از مهم‌ترین صنایع کشور فرانسه که می‌توان بر روی آن سرمایه گذاری کرد می‌توان به صنعت تولید ماشین‌آلات، وسایل نقلیه، مواد شیمیایی، صنایع اتمی و مواد خوراکی نظیر ذرت، گندم، سیب‌زمینی، انگور، پنیر، ماهی، خوک، سیب و چغندرقند اشاره کرد. همچنین این کشور معادن فراوانی نظیر آهن، پتاس، زغال‌سنگ، نفت، گاز طبیعی، سرب، روی و… دارد. سرمایه گذاری بر روی این معادن نیز یک کار فوق‌العاده سودآور است.

شرایط سرمایه گذاری در فرانسه

در صورتی که قصد دارید تا اقامت از طریق سرمایه گذاری در فرانسه را دریافت کنید، باید به این نکته توجه داشته باشید که فرانسه جز کشورهایی است که میزان مهاجرپذیری بالایی ندارد. به همین دلیل است که مهاجران نمی‌توانند به‌راحتی پاسپورت و اقامت کشور فرانسه را دریافت کنند. البته اگر با رعایت قوانین اقدام به سرمایه گذاری و ایجاد کسب و کار در فرانسه کنید، این امکان برای شما وجود دارد تا با گذشت چند سال، اقامت این کشور را دریافت کنید.

اگر اقدام به مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه گذاری و ثبت شرکت کنید، در ابتدا ویزای سرمایه گذاری فرانسه یک‌ساله دریافت می‌کنید. این ویزا را می‌توانید تا ۵ سال تمدید کنید. پس از گذشت 5 سال، قادر خواهید بود تا ویزا ۱۰ ساله کشور فرانسه را دریافت و اقدام به اخذ اقامت دائم این کشور کند. در واقع می‌توان گفت به‌منظور اخذ اقامت دائم فرانسه، باید 5 سال در این کشور زندگی کنید تا در نهایت بتوانید اقامت دائم و تابعیت این کشور را دریافت کنید.

فرانسه یکی از برترین اقتصادهای دنیا محسوب می‌شود

روش‌های سرمایه گذاری در فرانسه

روش‌های مختلفی به‌منظور سرمایه گذاری در فرانسه وجود دارد. البته اگر قصد دریافت اقامت فرانسه از طریق سرمایه گذاری را دارید، باید بدانید که برخی از این روش‌ها به شما تابعیت فرانسه را نمی‌دهد. با این حال اگر بخواهیم شما را با اصلی‌ترین روش‌های سرمایه گذاری در فرانسه آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

مهاجرت به فرانسه از طریق ثبت شرکت

در صورتی که به‌منظور مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه گذاری قصد دارید تا در این کشور ثبت شرکت کنید، باید به این موضوع توجه کنید که اگر در ایران صاحب شرکت هستند، قادر خواهید بود تا در فرانسه نیز شرکت خود را ثبت کنید.

برای انجام این کار باید فرد کارمند شرکت باشد و حقوقی نیز داشته باشد. حقوق فرد باید ماهانه بیش از 2.000 یورو باشد و اثبات شود که فرد نقشی در امور شرکت دارد و دارای سمتی مهم است.

سپس باید برای ثبت شرکت در فرانسه اقدام به افتتاح حسابی متعلق به شرکت در این کشور کنید. همچنین باید اقدام به ارائه یک بیزینس پلن یا طرح تجاری کنید. هزینه سرمایه گذاری در فرانسه و ثبت شرکت با توجه به نوع شرکت شما متفاوت است. به‌عنوان‌مثال شرکت سهامی ساده نیاز به سرمایه ۲۳.۰۰۰ یورویی دارد. این در حالی است که برای ثبت شرکت سهامی عام باید ۳۷.۰۰۰ یورو به‌عنوان سرمایه شرکت در نظر بگیرید.

پس از طی مراحل قانونی و انجام مراحل ثبت شرکت، کشور فرانسه به شما یک اقامت یک‌ساله می‌دهد تا بتوانید با استفاده از این اقامت تا زمانی کسب و کار شما در آن کشور ادامه دارد وارد کشور فرانسه شوید. این اقامت قابل‌تمدید است.

با گذشت پنج سال، فردی که شرکت را ثبت کرده باشد، می‌تواند برای دریافت اقامت 10 ساله و یا اقامت دائم درخواست داده و از این طریق تابعیت فرانسه را دریافت کند.

برترین کشور ها برای سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در آلمان سرمایه گذاری در کانادا سرمایه گذاری در ترکیه سرمایه گذاری در فرانسه سرمایه گذاری در اسپانیا سرمایه گذاری در سوئد سرمایه گذاری در انگلیس سرمایه گذاری در دانمارک سرمایه گذاری در اتریش سرمایه گذاری در هلند سرمایه گذاری در ایتالیا سرمایه گذاری در آمریکا سرمایه گذاری در مجارستان 

مهاجرت به فرانسه از طریق خرید اوراق‌قرضه

یکی دیگر از روش‌هایی که می‌توانید از طریق آن اقدام به سرمایه گذاری در فرانسه کنید، خرید اوراق‌قرضه این کشور است. نکته مهمی که باید در مورد خرید اوراق‌قرضه بدانید این است که این روش به نحوی است که برای انجام آن نیاز به سرمایه و پرداخت هزینه بیشتری است. در واقع می‌توان گفت از بین روش‌های سرمایه گذاری در فرانسه خریدن اوراق‌قرضه یکی از پر هزینه ‌ترین روش‌ها محسوب می‌شود. بر اساس قوانین فرانسه، افراد که قصد دارند تا اقدام به خرید اوراق‌قرضه کنند، باید بیش از ۱۰ میلیون دلار داشته باشند تا بتوانند این اوراق‌قرضه را خریداری کنند.

البته باید به این نکته توجه داشته باشید که در فرانسه با مبالغ بیش از ۱۰۰ هزار یورو نیز امکان سرمایه گذاری بر روی اوراق‌قرضه وجود دارد؛ اما این مبلغ منجر به دریافت اقامت فرانسه از طریق سرمایه گذاری نمی‌شود.

 • عدم نیاز به اقامت فرد و سابقه حضور در کشور فرانسه
 • ارائه ویزای فرانسه در کمتر از ۲ ماه
 • عدم نیاز به ارائه مدرک تحصیلی یا مدرک زبان
 • امکان سرمایه گذاری به‌صورت شخصی و یا مشارکتی
 • امکان درخواست ویزا برای متقاضی و خانواده

ثبت استارتاپ در فرانسه

در صورتی که قصد دارید تا در یک حوزه جدید استارتاپ ایجاد کنید، دولت فرانسه خدمات مختلفی را به این منظور به شما ارائه می‌دهد. در وهله اول باید گفت که مدت زمان دریافت ویزای استارتاپ فرانسه بین چند روز تا چند هفته است. یکی از مهم‌ترین مواردی که باید بدانید این است که با دریافت ویزا استارتاپ فرانسه نمی‌توانید اقامت دائم دریافت کنید. همچنین این ویزا تنها ۴ سال اعتبار داشته و قابل‌تمدید نیز نخواهد بود. به‌منظور دریافت این ویزا باید ثابت کنید که برای هر سال زندگی در فرانسه ۱۹٬۲۳۷ یورو تمکن مالی دارید.

اقامت فرانسه از طریق خودحمایتی یا تمکن مالی

اگر سرمایه قابل‌توجهی داشته باشید، می‌توانید برای اقامت فرانسه از طریق سرمایه گذاری به سراغ طرح‌های خود حمایتی آمده و ویزای تمکن مالی فرانسه را دریافت کنید.

برای دریافت اقامت کشور فرانسه از طریق اثبات تمکن مالی باید با ارائه مدارک ثابت کنید که در داخل کشور تمکن مالی بالایی دارید و می‌توانید به‌صورت ماهانه بدون نیاز به دریافت هزینه‌ای از دولت فرانسه در این کشور زندگی کنید.

البته باید به این موضوع توجه داشته باشید که دولت فرانسه تا زمانی که اقامت دائم این کشور را دریافت نکنید، با داشتن ویزا تمکن مالی به شما اجازه کار در این کشور را نمی‌دهد. همچنین برای آن که بتوانید اقامت دائم فرانسه را از طریق ویزا تمکن مالی دریافت کنید، باید ۵ سال در این کشور زندگی کنید.

سرمایه گذاری تجاری در فرانسه

در صورتی که به‌عنوان سرمایه‌گذار خارجی مایل به اقامت در فرانسه و سرمایه گذاری در این کشور هستید، می‌توانید برای دریافت گذرنامه استعداد درخشان با علامت سرمایه‌گذار تجاری درخواست دهید. به‌منظور دریافت این علامت باید یا شخصاً اقدام به سرمایه گذاری تجاری در فرانسه کنید و یا از طریق شرکتی که در آن حداقل ۳۰ درصد سهام‌ دارید، اقدام به سرمایه گذاری در این کشور کنید.

مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک

از دیگر روش‌های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، خرید ملک در فرانسه است. با خرید ملک مسیر دریافت اقامت فرانسه برای شما هموار خواهد شد. در واقع شما می‌توانید با خرید ملک در فرانسه اجازه اقامت Talent Passport که به آن ویزای سرمایه‌گذار تجاری نیز می‌گویند اخذ کنید.

کمتر کشور اروپایی است که امکان دریافت اقامت با خرید ملک را به افراد خارجی می‌دهد؛ اما کشور فرانسه این روش را نیز ارائه کرده است.

شما می‌توانید خرید ملک به ارزش بیش از ۳۵۰ هزار یورو، اقامت دائم فرانسه را دریافت کرده و همچنین از مزایای شهروندی فرانسه بهره‌مند شوید. نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید این است که برخلاف روش تمکن مالی، با خرید ملک شما محدودیتی در درآمدزایی داخل این کشور نخواهید داشت.

مهاجرت به فرانسه از طریق خرید ملک

مزایای سرمایه گذاری در فرانسه چیست؟

سرمایه گذاری در فرانسه مزایای بسیار زیادی دارد که اگر بخواهیم شما را با این مزایا آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بازار بزرگ فرانسه برای تجارت
 • فرانسه یکی از 10 قدرت اقتصادی جهان است
 • ارتباط این کشور با بازار اروپای غربی
 • وجود قوانین و مقررات راحت برای فعالیت شرکت‌ها
 • امکان انجام کارهای اداری به‌صورت اینترنتی و آنلاین
 • سرمایه گذاری دولت بر روی مجموعه‌های نوآورانه
 • زیرساخت‌های پیشرفته
 • وجود نیروی کار ماهر و متخصص

معایب سرمایه گذاری در فرانسه چیست؟

در کنار مزایا مختلفی که در سرمایه گذاری در فرانسه دارد، مثل هر کشور دیگری نیز فرانسه دارای چالش‌های مختلفی است. از مهم‌ترین این چالش‌ها و معایب، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • نرخ بالای مالیات
 • هزینه بالای کارآفرینی و ایجاد کسب و کار
 • زیاد بودن ساعات کاری
 • نرخ بیکاری بالا
 • افزایش نابرابری
 • بالا بودن مخارج عمومی

مدارک لازم جهت سرمایه گذاری در فرانسه

با توجه به شیوه‌ای که قصد دارید تا از طریق آن اقدام به سرمایه گذاری در فرانسه کنید، نیاز است تا مدارک مختلفی را ارائه دهید. به‌عنوان‌مثال مدارک لازم برای ثبت شرکت و سرمایه گذاری در فرانسه به شرح زیر است:

 • فرم انتخاب اسم شرکت
 • مدارک ثبت تجاری
 • شرح زمینه کاری شرکت
 • اسامی سهام‌داران شرکت، به همراه پاسپورت‌ها و آدرس
 • اسامی مدیران، کپی پاسپورت و سایر مدارک شناسایی آن‌ها
 • اطلاعات مربوط به تقسیم سهام‌های شرکت

از سوی دیگر اگر قصد دارید تا از طرح‌های خود حمایتی دولت فرانسه برای دریافت ویزا استفاده کنید، باید مدارک زیر را ارائه دهید:

 • اثبات داشتن ۴۰ هزار یورو یا معادل آن به مدت 6 ماه
 • داشتن ۱۸ هزار یورو در صورت داشتن همسر
 • به ازاء هر فرزند، وجود ۱۰ هزار یورو در حساب

وکیل سرمایه گذاری در فرانسه رویال مهاجرت

در صورتی که قصد دارید تا روند سرمایه گذاری در فرانسه را با کمترین چالش و بدون مشکل طی کنید، می‌توانید اقدام به استخدام وکیل سرمایه گذاری کنید. ما در مجموعه رویال مهاجرت با داشتن تیم متخصص و خبره، از ابتدا تا انتهای سرمایه گذاری در فرانسه در کنار شما هستیم.

شما می‌توانید با کمک مشاورین سرمایه گذاری که در مجموعه ما یعنی رویال مهاجرت فعالیت دارند، متناسب با پیش‌نیازهای خود، اقدام به سرمایه گذاری در فرانسه کنید. همچنین وکلا ما به شما کمک می‌کنند تا بتوانید با سرعت بالاتری، از طریق سرمایه گذاری در فرانسه، اقامت این کشور را دریافت کنید.

وکیل سرمایه گذاری در فرانسه رویال مهاجرت

اقامت دائم فرانسه از طریق سرمایه گذاری

دولت فرانسه به سرمایه گذاران اجازه می‌دهد تا با گذشت چند سال از سرمایه گذاری و حضور د فرانسه اقدام به دریافت اقامت دائم این کشور کنید. در صورت ثبت شرکت در این کشور، یک اقامت 5 ساله به شما داده می‌شود، سپس با گذشت 5 سال می‌توانید درخواست اقامت دائم یا 10 ساله بدهید.

تابعیت فرانسه از طریق سرمایه گذاری

در صورتی که بتوانید اقامت دائم یا اصطلاحاً Ca rte DE Resident فرانسه را دریافت کنید، قادر خواهید بود تا درخواست خود را برای دریافت تابعیت فرانسه نیز ثبت کنید. در حال حاضر بر اساس قوانین فرانسه شما باید حداقل 5 سال در این کشور زندگی کرده، مالیات‌های خود را پرداخت کنید و مشکلات قانونی نداشته باشید، قادر خواهید بود تا درخواست اقامت دائم این کشور را ثبت کرده و از این طریق، تابعیت فرانسه را دریافت کنید.

سرمایه گذاری در فرانسه برای چه افرادی مناسب است؟

افرادی که مهاجرت به فرانسه از طریق سرمایه گذاری را دارند، این سؤال مهم را مطرح می‌کنند که این روش سرمایه گذاری برای چه افرادی مناسب است؟ در پاسخ به این سؤال باید گفت که فرانسه برای افرادی مناسب است که قصد دارند تا در یک کشور مناسب و بستری ایمن اقدام به سرمایه گذاری کنند.

همچنین کشور فرانسه برای افرادی مناسب است که برای کارآفرینی دارای ایده‌های نو و جدیدی هستند. اگر شما دسته از افراد هستید و قصد راه‌اندازی کسب و کار خود را دارید، پیشنهاد ما این است که در فرانسه اقدام به سرمایه گذاری کنید.

حرف آخر

در این مطلب نگاهی به کشور فرانسه انداختیم و در مورد سرمایه گذاری در این کشور اطلاعات جامع و کاملی را به شما ارائه کردیم. توجه به موارد گفته شده در این مطلب به شما کمک می‌کند تا با آگاهی کامل نسبت به قوانین فرانسه، در این کشور سرمایه گذاری کنید.

همچنین اگر قصد دارید تا روند سرمایه گذاری در فرانسه را به یک گروه متخصص و حرفه‌ای بسپارید، می‌توانید از ما در مجموعه رویال مهاجرت کمک بگیرید. ما در تیم رویال مهاجرت دارای وکلا متخصص هستیم که به شما کمک می‌کنند تا با کمترین چالش بتوانید به فرانسه مهاجرت کنید.

سؤالات متداول درباره  سرمایه گذاری در فرانسه 

بله بر اساس قوانین کشور فرانسه، شما می‌توانید با خرید ملک در این کشور، اقامت دائم آن را دریافت کنید.

 

اگر بودجه مناسبی دارید، پیشنهاد ما این است که در شهرهایی مانند پاریس و لیون اقدام به خرید خانه کنید.

شما می‌توانید از طریق خرید ملک، ثبت شرکت، کارآفرینی، خود حمایتی و… در کشور فرانسه سرمایه گذاری کنید.

بازار بزرگ فرانسه برای تجارت، ارتباط این کشور با بازار اروپای غربی، وجود قوانین و مقررات راحت برای فعالیت شرکت‌ها، امکان انجام کارهای اداری به‌صورت اینترنتی، زیرساخت‌های پیشرفته و وجود نیروی کار ماهر و متخصص از مهم‌ترین مزایا سرمایه گذاری در فرانسه است.

شما می‌توانید با ثبت شرکت و گذشت چند سال، ویزا و اقامت موقت خود را تبدیل به اقامت دائم کرده و سپس برای دریافت تابعیت فرانسه اقدام کنید.

مقالات مرتبط

تحصیل داروسازی در فرانسه

تحصیل داروسازی در فرانسه

داروسازی یکی از رشته های محبوب در سراسر دنیا می باشد، که بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان تمایل دارند این رشته را تحصیل کنند. …

تحصیل در مدارس فرانسه

تحصیل در مدارس فرانسه

فرانسه یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی ایرانیان در تمام کشورهای اروپایی به شمار می‌رود. این کشور به علت جاذبه‌های فراوان توریستی و شرایط …

روش‌های اخذ شهروندی و تابعیت فرانسه + شرایط و هزینه

تابعیت فرانسه

طبیعی است کشور فرانسه را بنا به دلایل خاصی برای ادامه تحصیل، کار یا زندگی انتخاب کنید. اقتصاد و سیستم آموزشی خوب در کنار طبیعت …

حقوق پناهندگی در کشور فرانسه

حقوق پناهندگی در فرانسه

کشور فرانسه یکی از کشورهای مهاجر پذیر است و به همین دلیل می‌توان با آگاهی کامل نسبت به شرایط اقدام به مهاجرت کرد. اگر قصد …

دانشگاه های فرانسه

دانشگاه های فرانسه

فرانسه یکی از بهترین گزینه‌های برای مهاجرت تحصیلی برای ایرانیان به شمار می‌رود. دانشگاه‌های خوب و سیستم آموزشی باکیفیت و نیز هزینه بالایی که دولت …

مهاجرت تحصیلی به فرانسه

مهاجرت تحصیلی به فرانسه

مهاجرت تحصیلی به فرانسه یکی از روش های دریافت اقامت دائم این کشور به صورت غیر مستقیم می باشد. در حال حاضر کشور فرانسه، کالج …

ویزای خودحمایتی فرانسه

ویزای خودحمایتی فرانسه

بسیاری از افراد دنیا آرزوی مهاجرت به کشور فرانسه را در ذهن خود می پرورانند. از طرفی روش های متنوعی برای ورود به خاک کشور …

همه چیز درباره ثبت شرکت در فرانسه

ثبت شرکت در فرانسه

فرانسه از جمله مقاصد محبوب برای مهاجرت است که در غرب اروپا واقع شده است. این کشور با جمعیتی بالغ بر 66 میلیون نفر پنجمین …

رشته های تحصیلی در فرانسه

رشته های تحصیلی در فرانسه

فرانسه یکی از پیشرفته‌ترین و مهم‌ترین کشورهای اتحادیه اروپا است. این کشور به دلایل گوناگون به یک مقصد جذاب برای مهاجرت تحصیلی برای بسیاری از …

مشاغل مورد نیاز فرانسه

مشاغل مورد نیاز فرانسه

در فرانسه، صنایع مختلف فرصت های شغلی را در بخش های مختلف ارائه می دهند. البته در فرانسه نیز مانند همه نقاط دنیا، بازار کار …

تحصیل در مقطع دکترا در فرانسه در سال 2023-2024

تحصیل دکترا در فرانسه

دانشجویان مقطع دکترا در کشور فرانسه از امکانات آموزشی پیشرفته دانشگاه های جهانی و سیستم آموزش عالی بهره می برند. فرانسه چهارمین برنده جایزه نوبل …

خرید سهام در فرانسه

خرید سهام در فرانسه

سرمایه گذاری در کشور فرانسه، یکی از روش های محبوب برای مهاجرت به این کشور و اخذ اقامت آن می باشد. در این میان خرید …

خرید ملک در فرانسه

خرید ملک در فرانسه

بدون شک فرانسه یکی از زیباترین کشورهای دنیا می باشد که بسیاری از افراد علاقه دارند تا برای ادامه زندگی خود به آن مهاجرت کنند. …

کارآفرینی در فرانسه

بسیاری از افراد در سراسر دنیا، تمایل دارند تا بعد از مهاجرت نیز کسب و کار خود را اداره کرده و از این طریق به …

تحصیل دندانپزشکی در فرانسه

تحصیل دندانپزشکی در فرانسه

تحصیل دندانپزشکی در فرانسه یکی از مسیرهای پرچالش و پرمسئولیت در حوزه علوم پزشکی است. در فرانسه، سیستم آموزش دندانپزشکی بسیار حرفه‌ای محسوب می‌شود و …

مهاجرت کاری به فرانسه

مهاجرت کاری به فرانسه

دریافت ویزای کاری یکی از روش های مناسب، برای مهاجرت به فرانسه می باشد. فرانسه جزو کشورهای توسعه یافته بوده که بخش صنعت آن رشد …

کاریابی در کشور فرانسه

کاریابی در کشور فرانسه

مردم کشور فرانسه به خوبی توانسته اند، بین زندگی و کار تعادل برقرار کنند. از این رو در این کشور، شاهد رفاه بالا و ارزش …

ویزای استارتاپ فرانسه

ویزای استارتاپ فرانسه

پیشرفت روزافزون تکنولوژی و رونق بازار های مربوط به آن، باعث شده تا ایده پردازی و راه اندازی کسب و کارهای مبتنی بر ایده های …

شرایط و هزینه زندگی در فرانسه

شرایط و هزینه زندگی در فرانسه

فرانسه یکی از بزرگترین کشورهای اتحادیه اروپا بوده که از گذشته تا کنون یکی از محبوب ترین مقاصد مهاجرتی برای ایرانیان محسوب می شود. بسیاری …

تحصیل در کالج‌های فرانسه

تحصیل در کالج های فرانسه

کشور فرانسه یکی از کشورهایی است که همواره بسیاری از دانشجویان بین‌المللی برای تحصیل در خارج از کشور خود، آن را به‌عنوان مقصد انتخاب می‌کنند. به‌ …

وکیل و مشاوره مهاجرت به فرانسه

وکیل و مشاور مهاجرت به فرانسه

استخدام وکیل مهاجرت به فرانسه، روند مهاجرت و اخذ اقامت به این کشور را ساده‌تر می‌کند، زیرا یک وکیل حرفه‌ای با همه قوانینی که شانس …

زندگی در فرانسه

زندگی در فرانسه

در صورتی که قصد زندگی در یک کشور اروپایی را دارید، گزینه‌های مختلفی پیش روی شما وجود دارد. در این بین فرانسه یکی از بهترین …

حقوق کارگر در فرانسه چقدر است؟

حقوق کارگر در فرانسه چقدر است؟

فرانسه یکی از بهترین بازارهای کار را در کشورهای جهان دارد. اقتصاد پرقدرت و نرخ بیکاری پایین و نیز میزان حقوق و مزایای شغلی بسیار …

سرمایه گذاری در فرانسه

سرمایه گذاری در فرانسه

افرادی که قصد مهاجرت به کشور فرانسه را دارند، همواره این سؤال بسیار مهم را مطرح می‌کنند که آیا امکان مهاجرت به فرانسه از طریق …

کار دانشجویی در فرانسه

کار دانشجویی در فرانسه

افرادی که قصد تحصیل در کشور فرانسه را دارند، یکی از موضوعات بسیار مهمی که باید به آن توجه داشته باشند، امکان کار دانشجویی در …

بورسیه تحصیلی فرانسه

بورسیه تحصیلی فرانسه

کشور فرانسه که در قاره اروپا قرار دارد یکی از بهترین کشورهای دنیا برای تحصیل به حساب می‌آید. در واقع کیفیت بالا دانشگاه‌های این کشور …

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان مهاجرت