تحصیل پزشکی در اتریش
تیم نویسندگان رویال مهاجرت اکتبر 22, 2023

تحصیل پزشکی در اتریش

پزشکی پرطرفدارترین رشته بین داوطلبان گروه آزمایشی تجربی است. قبولی در این شاخه برخلاف سایر رشته‌ها بسیار سخت و پیچیده خواهد بود. شرایط و نابرابری‌های آموزشی در ایران نیز این مسئله را سخت‌تر می‌کند. مهاجرت یکی از راه‌های اصلی برای تحقق اهداف و آرزو‌های دانش‌آموزان به‌حساب می‌آید. تحصیل پزشکی در اتریش به‌دلیل نظام آموزشی هدفمند و تسهیل شرایط برای ورود به بازار کار برگ برنده منظور می‌شود.

درخواست فوری مشاوره

  درخواست فوری مشاوره

   مزایای تحصیل پزشکی در اتریش

   مهاجرت تحصیلی یکی از روش‌های اصلی برای ورود به قلب اروپا به‌شمار می‌آید. تحصیل در دانشگاه‌هایی که در لیست ۴۰۰ موسسه آموزشی برتر دنیا قرار دارند وسوسه‌انگیز است. ورود به این مسیر تنها از طریق دریافت پذیرش از دانشگاه مقصد و ویزای تحصیلی دو مرحله اصلی برای ورود به دانشگاه‌های پزشکی Austria خواهد بود.

   شناخت مزایای تحصیلی تنها راه برای انتخاب هوشمندانه به منظور مهاجرت و زندگی در اتریش خواهد بود. مهم‌ترین مواردی که باید به آن اشاره کنیم عبارتند از:

   • کیفیت بالای سیستم آموزشی
   • شانس تحصیل در برترین دانشگاه جهان
   • رفاه اجتماعی مطلوب
   • مدارک معتبر و‌امان اشتغال در ایران و سایر نقاط جهان بعد از اتمام تحصیل
   • امکان تحصیل رایگان از طریق دریافت بورسیه
   • قابلیت دریافت ویزای همراه
   • هزینه کم تحصیل در مقایسه با سایر کشور‌های اروپایی یا آمریکا

   موسسه مهاجرتی رویال مهاجرت با تکیه بر تجربیات خود ساده‌ترین مسیر برای پذیرش و ادامه تحصیل متقاضیان را نشان خواهد داد.

   دانشگاه‌ های پزشکی اتریش مورد تایید وزارت بهداشت

   اغلب متقاضیان مهاجرت تحصیلی با این چالش مواجه هستند که آیا مدرک دریافتی آن‌ها ازنظر وزارت بهداشت ایران معتبر است یا خیر. بر اساس آخرین مصوبه جلسه شورای عالی ارزشیابی مدارک دانش‌آموختگان خارج کشور دانشگاه‌ها موردتایید وزارت علوم عبارتند از:

   • University of Vienna
   • Med University Graz
   • Johannes Kepler University of Linz
   • Med University Innsbruk
   • Med University Vienna
   • University Graz
   • University Nat Resources& Life Sci-Boku
   • University Innsbruk
   • Karl-Franzens University Graz

   آزمون ورودی برای تحصیل پزشکی در اتریش

   آزمون ورودی تحصیل پزشکی در اتریش یا MedAT هر سال یک بار و در ماه ژوئیه برگزار می‌شود. آزمون در تمام دانشگاه‌ها به‌صورت همزمان خواهد بود. پس، داوطلبان نمی‌تواند هر سال بیش از یک مرتبه در آزمون پزشکی شرکت کنند.

   این آزمون به زبان آلمانی انجام می‌شود و برای موفقیت باید تسلط خود به این زبان را افزایش دهید. برای شرکت در این آزمون هشت ساعته باید مبلغ ۱۱۰ یورو به حساب دانشگاه واریز کنید. این آزمون کتبی دارای چند بخش مختلف است:

   • مطالعات پزشکی: در این مرحله توانایی متقاضی در دروس زیست، شیمی، ریاضی و فیزیک ارزیابی می‌شود.
   • درک متون: این مرحله به ارزیابی مهارت و تسلط داوطلب به زبان آلمانی اختصاص دارد.
   • تست هوش: این بخش شامل پنج گروه تمرین است که به جمع‌آوری ارقام، توالی عددی، مهارت زبان، حافظه و درک مفاهیم می‌پردازد.
   • مهارت‌های اجتماعی و عاطفی: در این مرحله داوطلب باید به سوالاتی درباره احساسات بیماران و تصمیم‌گیری‌های مناسب با توجه‌به شرایط او پاسخ دهد.

   هزینه تحصیل پزشکی در اتریش

   هزینه تحصیلی در دانشگاه‌های قلب اروپا به عوامل مختلفی مانند دانشگاه و شهر محل تحصیل بستگی دارد. در یک روند کلی می‌توان دانشگاه‌ها را به دو دسته دولتی و خصوصی تقسم کرد. تحصیل در دانشگاه‌های دولتی تقریبا رایگان خواهد بود و دانشجو هر ترم تنها موظف به پرداخت مبلغی معادل ۷۲۷ یورو است. باید به این مبلغ حدود ۲۱ یورو برای حق عضویت دانشجویی و هزینه بیمه را اضافه کنید.

   شهریه دانشگاه‌های خصوصی برای دانشجویان خارج از اتحادیه اروپا نیز بین ۱۴۲۰۰ تا ۲۴۲۰۰ یورو در سال متفاوت خواهد بود. دانشجویان بین‌المللی موفق به دریافت بورسیه تحصیلی، از پرداخت شهریه دانشگاه معاف هستند. در برخی موارد، استفاده از روش تبادل دانشجو نقش مهمی در معافیت از شهریه برای تحصیل پزشکی در اتریش دارد.

   بورسیه پزشکی اتریش

   بر اساس قوانین آموزشی شرایط برای تحصیل رایگان پزشکی در اتریش وجود دارد. البته، برخی دانشجویان بین‌المللی مشغول به تحصیل در دانشگاه‌های خصوصی نیازمند دریافت کمک‌های مالی هستند. بر همین اساس، دولت شرایط تحصیل رایگان در اتریش از طریق دریافت بورسیه تحصیلی اتریش را فراهم کرده است:

   بورسیه دولتی برای تحصیل پزشکی در اتریش

   این نوع کمک هزینه دانشجویی تمام هزینه‌های بیمه، اقامت و تحصیل را پوشش می‌دهد. با دریافت بورسیه دولتی، دانشجو برای تامین هزینه‌های زندگی ماهانه مبلغی بین ۲۲۰ تا ۵۵۰ یورو از دولت دریافت می‌کند. رزومه قوی، نامه پذیرش از دانشگاه، پاسپورت معتبر، مهارت زبانی، انگیزه‌نامه، توصیه‌نامه و مقالات ISI پیش‌شرط‌های اصلی دریافت این کمک هزینه هستند.

   بورسیه تحصیلی راهی مطمئن برای تحصیل رایگان در اتریش

   بورسیه بین‌المللی ارنست ماخ

   این کمک مالی به‌منظور ارتقا عملکرد دانشمندان جوان و همکاری‌های علمی پرداخت می‌شود و محدودیت رشته‌ای ندارد. اما دانشجویان مقطع دکترا شانس بالاتری برای استفاده از این بورسیه دارند. رزومه قوی، مقالات بین‌المللی، توصیه نامه، پذیرش از دانشگاه و عملکرد علمی مطلوب برای دریافت بورسیه ارنست ماخ ضروری است.

   تحصیل پزشکی در اتریش با بورسیه فرانتس ورفل

   این بورسیه بیشتر به دانشجویان رشته ادبیات پرداخت می‌شود. متقاضی می‌تواند در دوره ۵۷ ماهه از این کمک هزینه استفاده کند. اما شرایط برای تمدید اعتبار آن تا ۱۸ ماه دیگر نیز فراهم است. تنها افرادی که ۱۲ ماه از دوره دریافت بورسیه آن‌ها می‌گذرد مجاز به استفاده از گزینه تمدید بورسیه هستند.

   بورسیه ریچارد پلاسکا

   زمان اعتبار این کمک هزینه بین ۴ تا ۱۲ ماه خواهد بود. اما شرایط برای تمدید اعتبار آن تا ۱۸ ماه دیگر نیز فراهم خواهد بود. افرادی که ۱۲ ماه از دریافت کمک هزینه آن‌ها می‌گذارد شانس بالاتری برای تمدید بورسیه تحصیل پزشکی در اتریش دارند.

   بورسیه‌های فول فاند اتریش

   بورسیه‌های فول فاند دسته دیگری از کمک هزینه‌های مالی هستند که به دانشجویان در مقاطع مختلف تحصیلی داده می‌شود. اطلاعات این کمک‌های مالی در جدول زیر نوشته شده است:

   بورسیهمیزان پوشش هزینهمقطع تحصیلی
   بورسیه دولتیپرداخت کامل شهریه + 210 یورو هزینه ماهه برای دانشجویان بین 18 تا 35 سالتمام مقاطع
   بورسیه اراسموس پلاستنها برای دانشجویان مشغول به تحصیل با زبان آلمانیکارشناسی ارشد
   بورسیه ماریتا بالمبلغ 1660 یورو به صورت ماهانهمقطع دکترا
   بورسیه هلموت ون استپندمبلغ 6 هزار یورو به صورت سالانهکارشناسی ارشد
   بورسیه بنیاد لیکیمبلغی بین 3 هزار تا 15هزار و قابل افزایش تا 30 هزار دلاردکترا و پسا دکترا

    

   شرایط تحصیل پزشکی در اتریش

   برای تحصیل در رشته پزشکی، شرکت در دوره آماده‌سازی یا پیش پزشکی ضرورت دارد. دوره مقدماتی برای تمام داوطلبان به زبان آلمانی برگزار می‌شود. بدون ثبت نام در این دوره مسیر برای ورود به رشته پزشکی آماده نیست.

   آماده‌سازی داوطلبان برای موفقیت در آزون ورودی دانشگاه هدف اصلی برگزاری این دوره به‌حساب می‌آید. شرایط تحصیل در دانشگاه‌های مختلف پزشکی در جدول زیر بیان شده است:

   مرحلهمدارک موردنیاز
   شرکت در آزمون ورودیزبان سطح C1، پرداخت مبلغ 120 یورو، انجام فرایند ثبت نام تا 31 مارس
   پذیرش تحصیلی از دانشگاهارائه مدرک دیپلم دوازده ساله و شرکت در دوره مقدماتی
   شرایط سنیمتقاضی باید بالای 18 سال سن داشته باشددو شکاف تحصیلی زیادی بین اتمام دوره قبل تا درخواست مجدد برای تحصیل نباشد.
   دریافت ویزای تحصیلیتکمیل فرم درخواست ویزا، پاسپورت دارای اعتبار بیش از 3 ماه، دو قطعه عکس، بیمه مسافرتی، اثبات تمکن مالی

    

   بهترین دانشگاه های اتریش برای پزشکی

   سیستم آموزشی قدرتمند در قلب اروپا تقاضا برای تحصیل پزشکی در اتریش را افزایش داده است. رابطه‌ای مستقیم به رتبه علمی دانشگاه‌ های اتریش، کیفیت آموزش و تضمین آینده شغلی وجود دارد. تحصیل در دانشگاه‌های خصوصی برای متقاضیان بین‌المللی ساده‌تر خواهد بود. اما در این مسیر نیازمند پرداخت هزینه هستید. همین امر اهمیت شناخت برترین دانشگاه‌های پزشکی را بیشتر می‌کند.

   تحصیل پزشکی در اتریش در دانشگاه Vienna University of Medicine

   این مجموعه آموزشی یکی از چهار دانشکده اصلی دانشگاه وین محسوب می‌شود. قدمت آن به اواسط قرن چهاردهم باز می‌گردد. قدیمی‌ترین دانشگاه در قلب اروپا است و بیش از ۹۴ هزار دانشجو در آن تحصیل می‌کنند. در سال ۲۰۰۴، دانشگاه پزشکی به‌عنوان یک موسسه آموزشی مستقل از دانشگاه وین افتتاح شد.

   این موسسه از نظر رتبه علمی و کیفیت آموزش در جایگاه ۵۰ جهانی و ۱۴ اروپا قرار دارد. کسب رتبه سه بین تمام دانشگاه‌های آلمانی زبان یکی دیگر از افتخارات دانشگاه پزشکی وین است.

   دانشگاه Medical University of Graz

   تاسیس این موسسه آموزشی نیز به اوایل سال ۲۰۰۴ باز می‌گردد. بیش از ۴۳۰۰ دانشجو در رشته‌های پزشکی، دندانپزشکی و پرستاری مشغول به تحصیل هستند. علاقه‌مندان می‌توانند برای پذیرش در پزشکی عمومی یا تخصص‌های پوست، ارتوپدی، انکولوژی، بیهوشی، چشم پزشکی، روانپزشکی، رادیولوژی، روانشناسی، پرستاری، علوم بهداشت، جراحی، زنان و زایمان، مغز و اعصاب اقدام کنند.

   دانشگاه Medical University of Innsbruck برای تحصیل پزشکی در اتریش

   قدمت این دانشگاه به اواخر قرن هفدهم باز می‌گردد. اما دانشگاه پزشکی از سال ۲۰۰۴ به‌عنوان بخشی مستقل فعالیت خود را آغاز کرده است. این مؤسسه آموزشی در قلب ایالت تیرول قرار دارد و بیش از ۳۰۰۰ دانشجو در گرایش‌های مختلف پزشکی مشغول به تحصیل هستند. این دانشگاه پزشکی همواره در لیست ۳۰۰ دانشگاه برتر جهان قرار دارد. پزشکی، دندانپزشکی و پزشکی مولکولی اصلی‌ترین دوره‌های آموزشی این مجموعه برای تحصیل پزشکی در اتریش به‌حساب می‌آیند.

   دانشگاه‌های Austria مقصدی مناسب برای تحصیل در تخصص‌های مختلف پزشکی

   مدارک مورد نیاز برای تحصیل پزشکی در اتریش

   تمام مدارک و اسناد موردنیاز برای تحصیل در دانشگاه‌های اتریش باید همزمان با مرحله ثبت درخواست پذیرش ارسال شود. ارسال مدارک به دو صورت نسخه اصل، کپی و ترجمه آن‌ها به دو زبان آلمانی یا انگلیسی انجام می‌شود.

   استفاده از تجربه وکیل مهاجرت به اتریش بهترین روش برای دسترسی به لیست دقیق مدارک موردنیاز خواهد بود. مدارک اصلی برای تحصیل در رشته پزشکی عبارتند از:

   • ارائه سند مسافرتی معتبر
   • مدارک هویتی مانند پاسپورت و شناسنامه (اصل و کپی)
   • گواهی اتمام دوره متوسطه از اتریش یا قبولی در آزمون ورودی
   • گواهی پایان تحصیلات دوره دبیرستان از کشور مبدا و معادلسازی با گواهینامه‌های اتریشی
   • مدرک کارشناسی از دانشگاه‌های معتبر اروپایی
   • مدرک زبان آلمانی در سطح C1
   • گواهی اثبات موفقیت تحصیلی برای دانشجویان متقاضی تبادل
   • تکمیل اظهارنامه محرمانگی

   برترین کشورها برای تحصیل پزشکی

   تحصیل پزشکی در آلمان   تحصیل پزشکی در کانادا    تحصیل پزشکی در ترکیه   تحصیل پزشکی در فرانسه    تحصیل پزشکی در اسپانیا   تحصیل پزشکی در انگلیس تحصیل پزشکی در دانمارک تحصیل پزشکی در سوئد تحصیل پزشکی در مجارستان تحصیل پزشکی در هلند تحصیل پزشکی در آمریکا تحصیل پزشکی در اتریش

   مراحل تحصیل پزشکی در اتریش

   یکی از راه‌های اصلی برای ورود به دانشگاه‌های پزشکی کشور اتریش این است که متقاضی، مقطع کالج را در اتریش یا یکی از کشور‌های اروپایی به پایان برساند. بعد از آن نوبت به شرکت در آزمون ورودی دانشگاه می‌رسد.

   تمام بخش‌های آزمون ورودی و تحصیل در دانشگاه به زبان آلمانی انجام می‌شود. طول دوره تحصیل در رشته‌های پزشکی و دندانپزشکی ۶ سال یا ۱۲ ترم تحصیلی خواهد بود. در برخی رشته‌های لیسانس نیز طول دوره بین ۳ تا ۴ سال متغیر خواهد بود. دوره ارشد نیز تنها دو سال طول می‌کشد.

   درآمد پزشکان در اتریش

   قبل از مهاجرت به اتریش باید اطلاعات کافی از میزان حقوق و بازار کاری داشته باشید. درآمد نیرو‌های کاری بعد از تحصیل پزشکی در اتریش با توجه‌به شهر محل اشتغال آن متفاوت خواهد بود. اما میانگین درآمد کادر درمان در وین بالاتر است.

   آمار‌ها نشان می‌دهد یک پزشک تقریبا مجرب در وین ماهانه درآمدی حدود ۱۰۶۰۰ یورو دارد. در بدترین حالت ممکن درآمد او کمتر از ۳۹۲۰ یورو نخواهد بود. اما می‌توان این مبلغ را تا حدود ۱۸۰۰۰ یورو در ماه افزایش داد.

   در سایر شهرها نیز حداقل درآمد پزشکان حدود ۳۳۰۰ یورو در نظر گرفته می‌شود. بررسی‌های آماری میانگین ۸۹۰۰ یورو در ماه تا حداکثر ۱۵۰۰۰ هزار یورو را به‌عنوان درآمد پزشکان تعیین کرده‌اند. رشته تحصیلی و تخصص نقش مهمی در تعیین میزان درآمد ماهانه پزشکان دارد. اطلاعات تکمیلی در جدول زیر درج شده است:

   تخصصدرآمد ماهانهتخصصدرآمد ماهانه
   متخصص آلرژی8100 یورومتخصص مغز و اعصاب12700 یورو
   متخصص زنان و زایمان12300 یوروپزشک اورژانس9700 یورو
   متخصص قلب و عروق15900 یوروچشم پزشک9000 یورو
   متخصص داخلی13800 یورواپتومتریست8950 یورو
   متخصص پوست12800 یوروروانشناس بالینی13100 یورو
   پزشک قانونی11100 یورومتخصص اطفال10300 یورو
   هماتولوژیست10900 یورومتخصص گوارش11400 یورو
   متخصص بیماری‌های عفونی10600 یوروپزشک خانواده8400 یورو
   متخصص غدد12100 یورونفرولوژیست12600 یورو

   تحصیل در رشته دندانپزشکی در اتریش

   ادامه تحصیل در رشته دندانپزشکی نیز از طریق شرکت در آزمون ورودی امکان‌پذیر می‌شود. دانشگاه‌های دندانپزشکی نیز به دو دسته دولتی و خصوصی تقسیم می‌شوند. تحصیل در دانشگاه‌های دولتی کامل رایگان است. اما برای آنکه بتوانید در دانشگاه‌های خصوصی تحصیل کنید، باید شهریه بپردازید. طول دوره دندانپزشکی نیز ۶ سال خواهد بود.

   مدارک لازم برای تحصیل پزشکی در اتریش و برای پذیرش در این رشته به نوع دانشگاه بستگی دارد. دانشگاه‌های وین، اینسبروک و گراتس بهترین دانشگاه‌ها برای تحصیل دندانپزشکی در اتریش هستند. دانشجویان این رشته می‌توانند از تمام بورسیه‌های تحصیلی مربوط به شاخه پزشکی بهره‌مند شوند. اصلی‌ترین مدارک برای پذیرش در این رشته عبارتند از:

   • رزومه تحصیلی قوی
   • مقالات علمی ISI
   • ریزنمرات عالی
   • مدرک زبان آلمانی

   شرایط پذیرش و تحصیل در رشته پزشکی و دندانپزشکی اتریش تقریبا مشابه است

   خدمات موسسه رویال مهاجرت

   رویای تحصیل در اتریش بسیار وسوسه‌کننده است. موفقیت در این مسیر پرفرازونشیب بدون استفاده از راهنمایی افراد مجرب غیرممکن خواهد بود. بخش‌های مختلفی مانند ثبت درخواست، ارسال مدارک، دریافت وقت از سفارت، اخذ پذیرش نامه تحصیلی یا ویزا موارد مهمی برای مهاجرت تحصیلی هستند موسسه مهاجرتی رویال مهاجرت با استفاده از کارشناسان و وکلای مجرب در تمام مرحله مهاجرت، تحصیل پزشکی در اتریش و دریافت بورسیه کنار شما خواهد بود.

   سؤالات متداول

   دانشگاه پزشکی وین، اینسبروک و گراتس برترین دانشگاه‌های پزشکی در قلب اروپا هستند.

   دانشگاه‌های پزشکی به دو دسته دولتی و خصوصی تقسیم می‌شوند. تحصیل در دانشگاه‌های دولتی تقریبا رایگان بوده اما برای ادامه تحصیل در دانشگاه‌های خصوصی باید شهریه بپردازید.

   شرکت در آزمون ورودی، کسب نمره حدنصاب، پذیرش از دانشگاه و دریافت ویزای تحصیلی مهم‌ترین مراحل تحصیل هستند.

   پزشکان در وین بالاترین میزان درآمد ماهانه را دارند. بر اساس آمار حداقل درآمد پزشکان حدود ۸۹۰۰ و بالاترین آن 18هزار یورو در ماه است.

   مقالات مرتبط

   تحصیل دندانپزشکی در اتریش

   تحصیل دندانپزشکی در اتریش

   اتریش به‌عنوان یکی از کشورهای پیشرو در زمینه دانش و فناوری دندانپزشکی شناخته می‌شود. سیستم آموزشی دندانپزشکی در این کشور بر اساس استانداردهای بین‌المللی تنظیم …

   زندگی در اتریش

   زندگی در اتریش

   مهاجرت یکی از سخت‌ترین تصمیم‌های زندگی است. انتخاب مقصد مناسب بزرگ‌ترین چالشی خواهد بود که با آن روبرو می‌شوید. کشور‌های اروپایی به‌دلیل رفاه مطلوب و …

   خرید خانه در اتریش

   خرید خانه در اتریش

   خرید خانه در اتریش یکی از تصمیمات مهم و جذاب در زندگی است که قطعا تاثیر عمیقی بر آینده و کیفیت زندگی شما دارد. اتریش …

   سرمایه گذاری در اتریش

   سرمایه گذاری در اتریش

   اقامت از طریق سرمایه گذاری در اتریش یک فرصت منحصربه‌فرد برای زندگی در اروپا است. سرمایه‌گذاری در این کشور مزایای زیادی به‌همراه دارد. با کمک …

   بورسیه تحصیلی اتریش

   بورسیه تحصیلی اتریش

   بورسیه تحصیلی اتریش، فرصتی گرانبها برای دانشجویان جهت ادامه تحصیلات عالی در یکی از کشورهای پیشرو در حوزه آموزش عالی است. این بورسیه‌ها‌ از طریق …

   تابعیت و شهروندی اتریش

   تابعیت و شهروندی اتریش

   اتریش به‌عنوان یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان طبقه‌بندی می‌شود. این کشور دارای بالاترین استانداردهای زندگی و یکی از بهترین سیستم‌های آموزشی در جهان است. همه …

   تحصیل پزشکی در اتریش

   تحصیل پزشکی در اتریش

   پزشکی پرطرفدارترین رشته بین داوطلبان گروه آزمایشی تجربی است. قبولی در این شاخه برخلاف سایر رشته‌ها بسیار سخت و پیچیده خواهد بود. شرایط و نابرابری‌های …

   وکیل مهاجرت به اتریش

   وکیل مهاجرت اتریش

   در دنیای مدرن، بسیاری از مردم رویای تغییر محل زندگی خود و فرصتی برای شروع زندگی جدید در کشور دیگری را در سر می‌پرورانند. فرآیند …

   مشاغل مورد نیاز اتریش

   مشاغل مورد نیاز اتریش

   اتریش یک کشور اروپایی با اقتصاد پیشرفته و گسترده محسوب می‌شود که همواره به‌دنبال انتخاب مهارت‌ها و توانایی‌های متناسب با نیازهای بازار کار خود است. …

   ثبت شرکت در اتریش

   ثبت شرکت در اتریش

   اتریش به یک مقصد محبوب برای انجام تجارت در اروپا تبدیل شده است. این کشور به‌دلیل استانداردهای بالای زندگی، اقتصاد پایدار و موقعیت استراتژیک، سرمایه‌گذاران …

   دانشگاه‌ های اتریش

   دانشگاه‌ های اتریش

   سالانه هزاران نفر از سراسر جهان در دانشگاه‌ های اتریش ثبت‌نام می‌کنند. اغلب تعداد دانشجویان خارجی و داخلی در دانشگاه‌های این کشور یکسان هستند؛ بنابراین …

   مهاجرت کاری به اتریش

   مهاجرت کاری به اتریش

   اتریش برای افرادی که به دنبال یک زندگی بهتر هستند، فرصت‌های شغلی مختلفی را ارائه می‌دهد. این کشور در حوزه اقتصادی و فناوری، پیشرو است …

   مقاله قبلی

   نظر خود را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   مشاوره رایگان مهاجرت