مهاجرت به سوئد
رویال مهاجرت جولای 24, 2023

مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری

سوئد یکی از کشورهای عضو اتحادیه اروپا است که در منطقه اسکاندیناوی و شمال اروپا واقع شده است. رشد اقتصادی و وجود فرصت‌های زیاد برای درآمدزایی از جمله دلایلی است که متقاضیان زیادی قصد مهاجرت به این کشور را دارند. یکی از روش‌های کم ریسک و بی دردسر برای گرفتن اقامت این کشور، مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری است. در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعاتی را که کارشناسان موسسه رویال مهاجرت درباره شرایط و مدارک لازم و انواع سرمایه گذاری در سوئد را گردآوری کرده‌اند را با هم مرور کنیم.

شرایط سرمایه گذاری در سوئد

اخذ اقامت سوئد از طریق سرمایه گذاری و راه‌اندازی کسب و کار در این کشور نیازمند این است که شرایط لازم برای این کار را داشته باشید و به دولت سوئد ثابت کنید که برنامه‌های سرمایه گذاری‌ای که در سر دارید همگی اجرا شده و باعث اشتغال زایی در این کشور خواهند شد. سرمایه گذاری در سوئد به روش‌های مختلفی انجام می‌شود اما تقریبا شرایط عمومی یکسانی برای گرفتن ویزای سرمایه گذاری وجود دارد که عبارتند از:

 

شرایط سرمایه گذاری در سوئد

داشتن تجربه کاری در حوزه‌ای که متقاضیان قصد سرمایه گذاری در آن را دارند و همینطور سابقه مدیریت و کار اجرایی در آن دوره

تسلط به زبان سوئدی و یا زبان انگلیسی

ارائه یک بیزنس پلن جامع و معرفی کانال‌های فروش محصولات و خدمات توسط سرمایه گذار

داشتن تمکن مالی کافی برای حمایت مالی خود و اعضای خانواده تا 2 سال آینده

اثبات اینکه سرمایه گذاری با هدف مهاجرت به سوئد انجام می‌شود و حداقل نصف شرکت ثبت شده به نام متقاضی است

انواع روش های سرمایه گذاری در سوئد

این کار به طرق مختلفی انجام می‌شود که عبارتند از:

 • ثبت شرکت در سوئد
 • خرید سهام در سوئد
 • خرید ملک در سوئد
 • کارآفرینی در سوئد
 • خرید اوراق قرضه دولتی در سوئد

برترین کشور ها برای سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در آلمان سرمایه گذاری در کانادا سرمایه گذاری در ترکیه سرمایه گذاری در فرانسه سرمایه گذاری در اسپانیا سرمایه گذاری در سوئد سرمایه گذاری در انگلیس سرمایه گذاری در دانمارک سرمایه گذاری در اتریش سرمایه گذاری در هلند سرمایه گذاری در ایتالیا سرمایه گذاری در آمریکا سرمایه گذاری در مجارستان 


سرمایه‌گذاری از طریق ثبت شرکت در سوئد

یکی از روش‌های گرفتن اقامت از طریق سرمایه گذاری ثبت شرکت در سوئد است. مهم‌ترین قدم برای ثبت شرکت این است که سرمایه گذاران شرکت خود را در اداره مالیات سوئد ثبت کنند. برای این کار لازم است تا به صورت آنلاین فرم‌های مربوطه را پر کنند و با وارد کردن شناسه شخصی صاحب کسب و کار و یا شماره کسب و کار اقدام به ثبت شرکت در اداره مالیات نمایند.  برای گرفتن اقامت در سوئد با سرمایه گذاری از طریق ثبت شرکت لازم است تا متقاضیان چند نکته را مدنظر داشته باشند:

 • سرمایه گذاران باید قوانین و اصول وضع شده توسط دولت سوئد را رعایت نمایند.
 • حداقل 2 سال سابقه در حوزه مربوطه داشته باشند.
 • همچنین سرمایه گذاران باید یک برنامه کسب و کار یا بیزنس پلن قوی به سازمان‌های مرتبط در سوئد ارائه دهند و آنها را مجاب به پذیرش طرح خود کنند.
 • سرمایه گذاران برای ثبت شرکت باید هزینه اولیه معادل 150 هزار کرون را در حساب بانکی خود داشته باشند.
 • سرمایه اولیه برای راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت در این کشور نیز مبلغی در حدود 600 هزار کرون است.

در صورتی که تمامی شرایط بالا توسط سرمایه گذاران رعایت شود، در ابتدا ویزای سرمایه گذاری 2 ساله به افراد و اعضای خانواده ایشان تعلق می‌گیرد و پس از گذشت 2 سال اداره مهاجرت سوئد بیزنس و شرکت سرمایه گذاران را مورد بررسی قرار می‌دهد و در صورت سود ده بودن شرکت، اقامت آنها تمدید می‌شود. در کشور سوئد سرمایه داران خارجی به چند روش می‌توانند ثبت شرکت انجام دهند:

شغل‌های کوچک و شخصی

برخی از افراد هستند که شرکت خود را با هدف ایجاد یک شغل پاره وقت ثبت می‌کنند و قصد استخدام نیرو را ندارند. اینگونه سرمایه گذاران ترجیح می‌دهند تا اوقات خالی و یا اوقات فراغت خود را در این شرکت گذرانده و در آن کسب درآمد کنند. از جمله کسانی که می‌توانند به این روش کار کنند فریلنسرها و مشاورین هستند. نکته قابل توجه در این مورد آن است که گردش مالی این نوع از شرکت‌ها نباید از 50 هزار کرون در سال بیشتر شود.

مالکیت اختصاصی

در این نوع از ثبت شرکت کسانی که در خرید سهام شرکت مشارکت می‌کنند، مسئولیت تام در برابر شرکت دارند. در این نوع شرکت‌ها اگر کارمندی استخدام شود باید در مراجع مالیاتی ثبت شود.

مشارکت عمومی

برای اینکه سرمایه گذاران بتوانند از این طریق ثبت شرکت کنند، حداقل 2 نفر باید مشارکت داشته باشند و هر دو در قبال تمام مسائل مربوط به شرکت مسئول هستند.

 

شرکت محدود خصوصی

برای ثبت شرکت محدود خصوصی فقط به یک نفر سرمایه گذار نیاز است و لزوما نباید سوئدی باشد. حداقل سرمایه برای ثبت چنین شرکتی 40 هزار کرون است.

شرکت محدود عمومی

در این نوع از ثبت شرکت سهام شرکت به صورت عمومی به سهامداران واگذار می‌شود و بین افراد مختلف داد و ستد می‌شود اما سهامداران در قبال تعهدات شرکت مسئولیتی ندارند. حداقل سرمایه برای این نوع از ثبت شرکت 40 هزار کرون است.

سرمایه‌گذاری در سوئد با روش خرید سهام

در این روش متقاضیان می‌توانند صندوق قابل معامله در بورس را خرید کنند. بازار بورس سوئد از دسامبر سال 2020 دارای 38 دارایی خالص است و در مجموع 7.963 میلیون دلار دارایی دارد بنابراین یکی از گزینه‌های محبوب برای سرمایه داران است.

خرید سهام فرایند پیچیده‌ای نیست اما قبل از ورود به دنیای بورس سوئد لازم است تا در ابتدا متقاضیان درباره آن تحقیق کنند و یاد بگیرند. برای این کار می‌توانید یک کارگزاری آنلاین سهام را پیدا کنید و درباره سهام مورد نظر خود در آنجا به تحقیق و جستجو بپردازید.

سرمایه‌گذاری از طریق خرید ملک در سوئد

از مطمئن‌ترین روش‌های سرمایه گذاری در سوئد خرید املاک و مستغلات در این کشور اروپایی است. خبر خوب این است که برای خرید و فروش املاک در سوئد هیچ گونه محدودیتی برای اتباع خارجی وجود ندارد و به صورت کاملا قانونی می‌توانند این کار را انجام دهند. تمامی مجوزها و حمایت‌های سرمایه گذاری که سوئد برای شهروندان خود رعایت می‌کند برای اتباع خارجی نیز اعمال می‌کند. اما مهم‌ترین نکته در رابطه با خرید ملک در سوئد این است که این کار منجر به گرفتن اقامت سوئد از طریق سرمایه گذاری نمی‌شود بلکه فقط یک روش پر بازده برای سرمایه گذاری و کسب سود است. پس اگر به طور جدی در فکر مهاجرت به سوئد هستید، دور خرید ملک را خط بکشید.

اگر متقاضیان از قبل اقامت سوئد را داشته باشند به راحتی می‌توانند در هنگام خرید املاک 100% مالکیت آن را داشته باشند. این مورد در سرمایه گذاری‌های بزرگ بین المللی یک امتیاز ویژه به حساب می‌آید.

پس از انتخاب ملک یا آپارتمان یا هرگونه مستغلات مورد نظر توسط خریدار و توافق بین خریدار و فروشنده بر سر قیمت و دیگر شرایط، قراردادی بین آنها بسته می‌شود و پس از فراهم شدن تمامی تاییدیه‌های رسمی مبنی بر سلامت ملک، ارزش گذاری آن و واریز پول ملک به حساب فروشنده، قرارداد نهایی به صورت کاملا رسمی در محضرهای سوئد بسته می‌شود و طرفین باید آن را امضا کنند. در آخر خریدار باید قبض خرید را به سازمان ثبت زمین سوئد ارسال کند تا دولت سوئد نیز با این معامله موافقت نماید. نکته مهم در اینگونه معاملات این است که پرداخت مالیات بر عهده خریدار می‌باشد. حق کمیسیون مشاورین املاک در سوئد چیزی در حدود 3 الی 5 درصد ارزش ملک است و هزینه ثبت قرارداد بین خریدار و فروشنده نیز 96 یورو است.

قیمت ملک و یا آپارتمان در سوئد به موارد بسیاری بستگی دارد. شهر مورد نظر، امکانات رفاهی موجود در آن شهر،

 

قرار داشتن ملک در مرکز شهر یا اطراف شهر، امکانات خود ملک و … از جمله عواملی هستند که بر قیمت آن تاثیرگذارند. به طور میانگین قیمت هر متر مربع از یک ملک در مرکز شهر چیزی حدود 55 هزار کرون و در اطراف شهر حدود 35 هزار کرون است.

افرادی که از قبل اقامت سوئد را دارند (از طریق ویزای کار یا هر نوع ویزای دیگر) می‌توانند از خدمات وام‌های بانکی این کشور نیز برای خرید خانه استفاده کنند. این وام‌ها تا 85% قیمت اصلی ملک و یا خانه را پوشش می‌دهند و خریدار می‌تواند تنها با پرداخت 15% از قیمت، صاحب آن ملک شود.

سرمایه‌گذاری از طریق کارآفرینی در سوئد

کارآفرینی در همه نقاط جهان کاری پیچیده و دشوار اما پسندیده و مورد حمایت دولت‌ها است چرا که باعث رونق اقتصادی، اشتغال زایی برای افراد جامعه، ارزش آفرینی و … می‌شود. کارآفرینی و ایجاد اشتغال در سوئد و ارائه یک بیزنس پلن قوی که منجر به رشد اقتصادی شود نیز دولت این کشور را ترغیب می‌کند تا با خیال راحت به افراد خارجی ویزای سرمایه گذاری سوئد را اعطا کند. سیاست‌های دولت سوئد در رابطه به دادن ویزا به کارآفرینانی که عضو اتحادیه اروپا هستند و یا عضو اتحادیه نیستند متفاوت است.

شهروندان اتحادیه اروپا

افرادی که شهروند اتحادیه اروپا هستند و یا اقامت دائم یکی از کشورهای این اتحادیه را دارند به راحتی می‌توانند در سوئد مستقر شوند و فعالیت‌های تجاری خود را انجام دهند. این افراد می‌توانند به طور آزادانه در سوئد به تجارت بپردازند و از حقوق و مزایای شهروندان سوئدی نیز برخوردار باشند و در صورت نیاز به ثبت شرکت بپردازند. متقاضیانی که به طور موقت می‌خواهند در این کشور فعالیت بیزنسی داشته باشند، باید مدارک و مستندات لازم را ارائه دهند و توافق دولت سوئد را برای انجام کارهای خود دریافت کنند.

شهروندان خارج از اتحادیه اروپا

کسانی که قصد گرفتن اقامت سرمایه گذاری سوئد را دارند و عضو اتحادیه اروپا نیستند لازم است تا در ابتدا شرایط مورد نیاز برای گرفتن اقامت این کشور را داشته باشند و سپس مدارک لازم برای درخواست ایجاد کارآفرینی در این کشور را به اداره مهاجرت تحویل دهند. در صورتی که طرح بیزنسی آنها توسط اداره مهاجرت سوئد پذیرفته شود، اقامت 2 ساله به آنها و اعضای خانواده‌شان تعلق می‌گیرد و پس از آن می‌توانند فعالیت‌های مربوط به کارآفرینی خود را شروع کنند. مدارکی که متقاضیان کارآفرینی در سوئد باید گردآوردی کنند و به اداره مهاجرتی سوئد تحویل دهند عبارتند از:

 • ارائه پاسپورت دارای اعتبار
 • ارائه مدارکی که ثابت کند متقاضی تجربه کافی در زمینه شغل مورد نظر و راه اندازی بیزنس در آن حیطه را دارد.
 • تسلط به زبان انگلیسی و یا زبان سوئدی
 • اثبات اینکه متقاضی می‌تواند کالا یا خدماتی که در سوئد تولید می‌کند را به فروش برساند.
 • تمکن مالی کافی برای حمایت مالی از خود و اعضای خانواده به مدت 2 سال (مبلغ 200 هزار کرون به ازای متقاضی و همسرش و 100 هزار کرون به ازای هر فرزند)
 

سرمایه‌گذاری از طریق خرید اوراق قرضه دولتی در سوئد

یکی دیگر از روش‌های سرمایه گذاری در سوئد خرید سهام و خرید اوراق قرضه دولتی است. بسیاری از مردم بر این باورند که خرید اوراق قرضه دولتی از گزینه‌های مناسب برای مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری است ولی متاسفانه خرید اوراق منجر به گرفتن اقامت نمی‌شود و دولت سوئد اقامت این کشور را به کسانی که صرفا در اوراق قرضه سرمایه گذاری کرده‌اند اعطا نمی‌کند. متقاضیان قبل از اینکه پول و سرمایه خود را برای خرید اوراق قرضه خرج کنند بهتر است تا تحقیقات گسترده‌ای درباره شرکت مورد نظر، شرایط آن، میزان پرداخت مالیات، بدهی‌های شرکت و … انجام دهند و اطلاعات دقیقی از ان بدست بیاورند. با اینکه سوئد در تجارت دارای رویکرد لیبرال است و سیاست‌های بازی را برای پذیرش سرمایه گذاران خارجی دارد و بازار سوددهی دارد، اما قبل از هرگونه اقدام لازم است تا با ریزبینی بسیار درباره حوزه سرمایه گذاری در این کشور جستجو کرد. نکته قابل توجه در هنگام خرید اوراق قرضه در سوئد این است که سرمایه گذاران خارجی بیشترین سهامی را که می‌توانند از یک شرکت سوئدی خریداری کنند 51% است.

اخذ اقامت سوئد از طریق سرمایه گذاری

سوئد کشوری پیشرفته در شمال اروپا است که منبع عظیمی از فرصت‌های شغلی، تحصیلی، بهداشتی و تجاری را در خود جای داده است. سوئد به عنوان یکی از با ثبات‌ترین و امن‌ترین کشورهای جهان از لحاظ سیاسی و اقتصادی می‌باشد که استراتژی‌های نوینی برای جذب سرمایه داران خارجی دارد و گزینه‌ای مطمئن برای تضمین بازدهی سرمایه گذاری آنها محسوب می‌شود.

میزان سرمایه گذاری برای اقامت سوئد بستگی به روش‌های انتخاب شده افراد برای سرمایه گذاری دارد چرا که میزان سرمایه اولیه برای ثبت شرکت متفاوت از خرید ملک و یا خرید سهام است. اما به طور کلی سرمایه دارانی که از طریق روش‌های ثبت شرکت و یا کارآفرینی اقدام به سرمایه گذاری نمایند، ویزای 2 ساله را دریافت می‌کنند. پس از گذشت 2 سال، کسب و کار آنها مورد بازرسی قرار می‌گیرد و در صورت داشتن تعادل و بازدهی اعتبار ویزای آنها تا 2 سال دیگر تمدید می‌شود. اگر پس از گذشت 2 سال دیگر نیز کسب و کار آنها فعالیت‌های خود را به روال قبل ادامه دهد و همچنان فعال باشد، سرمایه گذاران می‌توانند برای گرفتن اقامت دائم سوئد اقدام کنند. متقاضیانی که بتوانند پاسپورت سوئد را دریافت کنند، اجازه رفت و آمد به 180 کشور جهان را دارند و به طور آزادانه می‌توانند به کشورهای حوزه شینگن نیز تردد داشته باشند.

از جمله شرایط مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری و اخذ اقامت این کشور عبارتند از:

 • سن متقاضیان باید بالای 18 سال باشد.
 • عدم داشتن سوء سابقه کیفری
 • دارای تاییدیه سلامت و بهداشت
 • تسلط نسبی به زبان انگلیسی و یا زبان سوئدی
 • داشتن تجربه کافی در حوزه شغلی مورد نظر برای سرمایه گذاری
 • داشتن تمکن مالی کافی
 • داشتن حداقل سرمایه 100 هزار یورو برای شروع سرمایه گذاری

نکته قابل توجه برای کسانی که قصد مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری را دارند این است که همراهان متقاضیان مجوز کار و اشتغال در این کشور را نخواهند داشت و فرزندان متقاضیان نیز تا زمانی که اقامت دائم این کشور را دریافت   نکرده باشند اجازه استفاده از خدمات تحصیلی رایگان را ندارند. بنابراین اگر متاهل و دارای فرزند هستید قبل از اقدام به سرمایه گذاری در سوئد بهتر است تا تمامی جوانب مربوط به همراهانتان را در سوئد بسنجید و اگر شرایط برای آنها از نظر تحصیلی و درآمدی مطلوب نبود، کشور دیگری را برای اقامت انتخاب کنید.

مزایا و معایب سرمایه گذاری در سوئد

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به سوئد یک گزینه تمام عیار برای متقاضیان نیست و در کنار همه مزایایی که دولت این کشور به سرمایه گذاران ارائه می‌دهد، معایبی نیز وجود دارد که دانستن آنها ممکن است بر تصمیم گیری افراد برای مهاجرت به این کشور تاثیرگذار باشد.

مزایای سرمایه گذاری در سوئد عبارتند از:

 • سوئد از بزرگ‌ترین بازارهای سرمایه گذاری جهان است.
 • دارای امنیت بالای اقتصادی و سیاسی
 • سوئد جزء 10 کشور برتر جهان از نظر رشد اقتصادی است.
 • کشور سوئد دارای امکانات آموزشی و بهداشتی پیشرفته‌ای است.
 • هزینه مالیات شرکت‌ها در این کشور کم است.
 • سوئد جزء کم ریسک‌ترین کشورها برای سرمایه گذاری است.
 • با ثبت شرکت و یا کارآفرینی در این کشور می‌توانید اقامت سوئد از طریق سرمایه گذاری را دریافت کنید.
 • شهروندان سوئدی از تمامی امکانات رفاهی و اجتماعی خوبی برخوردار هستند.
 • پاسپورت سوئد اعتبار بسیار زیادی دارد و با داشتن پاسپورت آن اجازه ورود به 180 کشور را دارید.

در کنار تمام این مزایا، مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری معایبی نیز دارد که تعدادی از انها عبارتند از:

 • سوئد قوانین و مقررات سخت گیرانه‌ای برای سرمایه گذاری در این کشور برای افراد خارجی دارد.
 • با خرید ملک در این کشور نمی‌توانید اقامت سوئد را دریافت کنید.
 • خرید اوراق قرضه باعث اخذ اقامت این کشور نمی‌شود.
 • هزینه‌های زندگی روزمره در سوئد نسبتا بالاست.
 • نرخ مالیات در سوئد نسبت به بسیاری از کشورهای اروپایی دیگر بالاتر است.
 • در بازار مسکن سوئد تنش وجود دارد.
 • سرمایه گذاران باید هزینه‌های زیادی را بابت راه اندازی کسب و کار در سوئد بپردازند.
 • متقاضیان باید تسلط نسبی به زبان سوئدی داشته باشند.
 • همسر یا فرزندان متقاضیانی که اقامت این کشور را از طریق سرمایه گذاری دریافت کرده‌اند نمی‌توانند از
 • امکانات تحصیلی رایگان بهره مند شوند و یا در سوئد مشغول به کار شوند.
 

سرمایه‌ گذاری در استان‌های سوئد

استکهلم مرکز سیاسی، فرهنگی و اقتصادی سوئد است و یکی از بادانش‌ترین و نوآورترین شهرهای جهان محسوب می‌شود. این شهر حدودا یک میلیون نفر نیروی کار دارد و 14 جزیره دارد که به مجمع الجزایر شهرت یافته است. این شهر مرکز مالی کشور سوئد نیز به شمار می‌رود و بازار کار پر رونقی دارد و همین امر باعث شده است تا به عنوان پایتخت کشورهای حوزه اسکاندیناوی نیز نامیده می‌شود. (کشورهای حوزه اسکاندیناوی عبارتند از: سوئد، فنلاند، دانمارک، نروژ و ایسلند.) بنابراین برای کسانی که قصد ورود به دنیای سرمایه گذاری در بازارهای خارجی را دارند، استکهلم یک گزینه عالی برای تضمین حفظ سرمایه آنها به شمار می‌رود.

خدمات موسسه رویال برای سرمایه گذاری در سوئد

همانطور که در این مقاله به آن اشاره کردیم، مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری یکی از راه‌های کم دردسر برای گرفتن اقامت این کشور است اما متاسفانه اقامت سوئد فقط به برخی از روش‌های سرمایه گذاری تعلق می‌گیرد و دولت سوئد قوانین سختگیرانه‌ای برای اعطای اقامت به سرمایه گذاران در نظر گرفته است. اگر تمایل به مهاجرت به این کشور اروپایی را دارید و از قوانین مهاجرتی آن اطلاعات زیادی ندارید توصیه می‌کنیم تا با وکیل مهاجرت به سوئد باتجربه ما در موسسه مهاجرتی رویال مهاجرت در تماس باشید تا شما را راهنمایی کرده و قدم به قدم در این مسیر پر چالش همراهتان باشند.

سخن پایانی

مهاجرت به سوئد از طریق سرمایه گذاری به روش‌های مختلفی برای متقاضیان امکان پذیر است که برخی از آنها عبارتند از: خرید سهام، خرید ملک، خرید اوراق قرضه دولتی، ثبت شرکت و کارآفرینی و … . متقاضیانی که قصد گرفتن اقامت سوئد از طریق سرمایه گذاری را دارند از طریق ثبت شرکت و یا کارآفرینی می‌توانند برای گرفتن اقامت اقدام کنند و اعضای خانواده‌شان را نیز به همراه خود به سوئد ببرند. بازار سرمایه سوئد از جمله امن‌ترین و برترین بازارهای سرمایه جهان است و رتبه آن در حوزه استارتاپ بعد از سیلیکون ولی آمریکا قرار می‌گیرد. بنابراین کسانی که قصد سرمایه گذاری در سوئد را دارند دغدغه‌ای در رابطه با از دست رفتن میزان سرمایه‌شان نخواهند داشت.

 

سؤالات متداول درباره  

برای گرفتن اقامت دائم کشور سوئد و پاسپورت این کشور از طریق سرمایه گذاری، متقاضیان باید در ابتدا از طریق ثبت شرکت و یا ایجاد کارآفرینی اقامت 2 ساله سوئد را دریافت کنند. پس از گذشت 2 سال و فعال بودن بیزنس متقاضیان، اقامت آنها تمدید می‌شود و پس از اقامت 5 ساله در این کشور می‌توانند برای گرفتن اقامت دائم اقدام کنند.

کسانی که بتوانند یک طرح تجاری ناب را به اداره مهاجرت این کشور تحویل دهند و برای کسب و کار خود شرکت ثبت کنند، شانس بیشتری برای گرفتن اقامت سوئد از طریق سرمایه گذاری دارند.

از آنجایی که استکهلم پایتخت سوئد قطب سیاسی و اقتصادی این کشور و حوزه اسکاندیناوی محسوب می‌شود بنابراین بهتر است سرمایه گذاری را از این شهر آغاز کرد تا با ریسک کمتری مواجه شوید.

مقالات مرتبط

مهاجرت کادر درمان به سوئد

مهاجرت کادر درمان به سوئد

سوئد نیاز زیادی به متخصصان مراقبت‌های بهداشتی دارد و فرصت‌های شغلی در زمینه‌های مختلف را به خارجی‌ها برای استخدام و کار ارائه می‌دهد. مهاجرت کادر …

تابعیت سوئد

تابعیت سوئد

تابعیت سوئد، وضعیتی است که یک فرد از طریق آن به عنوان یک شهروند سوئد شناخته می‌شود. این وضعیت به فرد اجازه می‌دهد تا از …

معایب و مزایای زندگی در سوئد

مزایا و معایب زندگی در سوئد دغدغه فکری بسیاری از متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور است. سوئد نه فقط به دلیل طبیعت زیبا و …

شرایط و هزینه زندگی در سوئد

شرایط و هزینه زندگی در سوئد

سوئد علاوه‌بر کیفیت بالای زندگی و درآمد سرانه، یک سیستم رفاه اجتماعی قوی نیز دارد. این کشور با ارائه یک سیستم آموزشی باکیفیت و مدرن، …

تحصیل پزشکی در سوئد

تحصیل پزشکی در سوئد

تعداد دانشجویانی که مایل به تحصیل پزشکی در سوئد هستند هر ساله در حال افزایش است. کشورهایی مانند سوئد در سال‌های اخیر موفق شده‌اند خود …

تحصیل دندانپزشکی در سوئد

تحصیل دندانپزشکی در سوئد

سوئد، کشوری با سیستم آموزشی پیشرفته و دانشگاه های معتبر، فرصت های بی نظیری را جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی برای دانشجویان بین المللی ارائه …

مهاجرت کاری به سوئد

مهاجرت کاری به سوئد

پیشرفت اجتماعی و اقتصادی در کنار رفاه بالا، نرخ بیکاری پایین، درآمد مطلوب و امنیت اجتماعی سوئد را به مقصد مناسبی برای مهاجرت کاری تبدیل …

خرید خانه در سوئد

خرید خانه در سوئد

خرید خانه در کشور سوئد می تواند یک سرمایه گذاری عالی باشد. با انجام تحقیقات و آماده سازی کافی، می توانید فرآیند را آسان تر …

دانشگاه های سوئد و چگونگی اپلای در آن ها در سال 2023-2024v

اپلای به دانشگاه های سوئد

سوئد، کشوری دارای تعادل و تنوع به عنوان مقصدی برتر در زمینه آموزش عالی برای دانشجویان بین المللی محسوب می شود. دانشگاه ‌های معتبر کشور …

بورسیه های تحصیلی سوئد

بورسیه‌های تحصیلی سوئد

دانشگاه‌های سوئد همواره جزء برترین دانشگاه‌های جهان هستند و از نظر کیفیت علمی و پژوهشی تراز بالایی دارند. اما آیا تحصیل در سوئد رایگان است؟ …

مشاغل مورد نیاز سوئد

مشاغل مورد نیاز سوئد

سوئد، یکی از کشورهای اروپایی با حقوق مناسب و کیفیت زندگی بالا، بازار کاری بسیار رقابتی دارد. این کشور شهروندان خود را تشویق به تسلط …

تحصیل پزشکی در سوئد

تحصیل پزشکی در سوئد

کشور سوئد یکی از پرطرفدارترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت تحصیلی دانشجویان است چرا که علاوه بر داشتن فاکتورهایی مانند رفاه و امنیت اجتماعی، سطح کیفیت …

وکیل و مشاوره مهاجرت به سوئد

وکیل و مشاوره مهاجرت به سوئد

سوئد یک مقصد محبوب برای مهاجران است و بسیاری از آن‌ها برای عبور از پیچیدگی‌های قوانین مهاجرتی در این کشور به‌دنبال دریافت مشاوره حقوقی هستند. …

ثبت شرکت در سوئد + هزینه و شرایط

ثبت شرکت در سوئد

ثبت شرکت در سوئد یکی از بهترین روش‌ها برای اخذ اقامت سوئد است. این روزها بسیاری از افراد به دنبال دریافت اقامت اروپا از طریق …

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان مهاجرت