مهاجرت کادر درمان به سوئد
تیم نویسندگان رویال مهاجرت اکتبر 17, 2023

مهاجرت کادر درمان به سوئد

سوئد نیاز زیادی به متخصصان مراقبت‌های بهداشتی دارد و فرصت‌های شغلی در زمینه‌های مختلف را به خارجی‌ها برای استخدام و کار ارائه می‌دهد. مهاجرت کادر درمان به سوئد شامل پزشکان، پرستاران، دندانپزشکان، داروسازان و سایر متخصصان مراقبت‌های بهداشتی می‌شود.

درخواست فوری مشاوره

  درخواست فوری مشاوره

   مزایای انتخاب سوئد برای مهاجرت کادر درمان

   سوئد به‌خاطر سیستم مراقبت‌های بهداشتی سازمان‌یافته و مدرن خود در نتیجه فناوری پیشرفته، بهبود مستمر و جامعه آزاداندیشی خود شناخته شده است. شرایط‌کاری برای مهاجرت کادر درمان به سوئد بسیار عالی خواهد بود و همین امر بر محبوبیت زندگی در سوئد می‌افزاید. از جمله مزیت‌های کار و زندگی در این کشور برای متخصصان مراقبت‌های بهداشتی می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

   ساعات کاری مناسب برای تعادل بین کار و زندگی

   تعادل‌کار و زندگی در این کشور عالی در نظر گرفته می‌شود، زیرا خانواده در لیست اولویت‌های آنها است. برنامه کاری ثابت خواهد بود و در صورت‌نیاز به‌ اضافه کاری، شما مستحق دریافت پرداخت اضافی هستید.

   آموزش و امکانات رشد حرفه ای

   در سیستم مراقبت‌های بهداشتی سوئد، بر آموزش و دانش عمیق تشخیص و درمان تاکید می‌شود. آموزش در حالی صورت می‌گیرد که پزشکان در حال کار هستند، بنابراین هیچ‌وقت اضافه از آن‌ها نمی‌گیرد. چنین متخصصانی فرصت رشد حرفه ای و یادگیری چیزهای جدید را پیدا می‌کنند.

   برابری و کارگروهی

   سوئد یکی از توسعه‌یافته‌ترین کشورهای اروپایی در زمینه برابری است. یک سازمان مراقبت‌های بهداشتی غیر سلسله‌مراتبی در این کشور وجود دارد که فرصتی برای داشتن وضعیت حرفه‌ای را فراهم می‌کند و امکان رشد حرفه‌ای به افراد را ارائه می‌دهد.

   کار تیمی در سیستم مراقبت‌های بهداشتی سوئد ضروری خواهد بود. بنابراین متخصصان پزشکی از یکدیگر حمایت می‌کنند و یکدیگر راهنمایی می‌خواهند. آنها دانش را به اشتراک می‌گذارند و به اهداف مشترک در مراقبت از بیمار یاری می‌رسانند. همکاری‌های حرفه‌ای می‌تواند فرایندها و نتایج مراقبت‌های بهداشتی را بهبود بخشد.

   حقوق خوب

   پزشکان و پرستاران در سوئد حقوق خوبی دارند. اکثر پزشکان در سوئد بین ۶ تا ۶٫۵ هزار یورو در ماه حقوق می‌گیرند.

   روش‌ های مهاجرت کادر درمان به سوئد

   برای مهاجرت کادر درمان  به سوئد باید مجوز کار در آنجا را دریافت کنید. هر تبعه خارجی که مدرک پزشکی خود را از یک کشور دیگر و نه در سوئد دریافت می‌کند، نیاز به مجوز برای کار در آنجا دارد. دو روش برای درخواست مجوز کار در سوئد وجود دارد. این به شما بستگی دارد که کدام را انتخاب کنید. هر گزینه‌ای که برگزیدید، پس از اتمام مراحل باید برای مجوز اقدامات لازم را انجام دهید.

   درخواست مستقیم به اداره ملی بهداشت و رفاه سوئد

   اولین راه این است که مستقیما از طریق اداره ملی بهداشت و رفاه سوئد درخواست دهید. برای این منظور شما باید این لیست از مدارک پشتیبان را جمع‌آوری کنید و برای شناسایی به اداره ملی بهداشت و رفاه سوئد بفرستید. مدارک متقاضیان باید به زبان‌اصلی و ترجمه آن به انگلیسی یا سوئدی باشد. یک دفتر ترجمه رسمی باید اسناد شما را به انگلیسی یا سوئدی ترجمه کند. لیست این مدارک عبارتند از:

   • یک کپی از مدرک شما به‌همراه ترجمه
   • یک کپی از گواهی که مدت و دوره‌هایی را که گذرانده‌اید ذکر می‌کند.
   • گواهی تغییر نام اگر نام خود را تغییر داده‌اید.

   درخواست مجوز کار پس از آموزش تکمیلی و تحصیل پزشکی در سوئد

   راه دوم برای مهاجرت کادر درمان به سوئد و تحصیل پزشکی در سوئد، گذراندن دوره آموزشی قبل از درخواست مجوز است. شما باید برای دانشگاهی که آموزش‌های تکمیلی ارائه می‌دهد درخواست دهید و پذیرش بگیرید. پس از اخذ پذیرش، باید برای ویزا تحصیل در سوئد اقدامات لازم را انجام دهید.

   شما باید مدارک پشتیبان ویزا را جمع‌آوری کنید و به سفارت یا کنسولگری سوئد در کشور خود درخواست دهید. پس از پایان تحصیلات تکمیلی خود در این کشور باید به اداره ملی بهداشت و رفاه سوئد مراجعه کنید و مدارک مورد نیاز را ارائه دهید.

   اینها برخی از دانشگاه‌هایی هستند که برای افرادی که در خارج از سوئد مدرک گرفته‌اند، آموزش‌های اضافی ارائه می‌دهند:

   • موسسه کارولینسکا
   • دانشگاه گوتنبرگ
   • دانشگاه گاول

   کادر درمان مورد نیاز کشور سوئد

   سوئد به کادر درمان نیاز دارد و تقاضا زیادی برای بخش‌های مختلف دراین‌رابطه موجود است. همه مناطق از کمبود ماما، کمک پرستار، پرستار، پزشک با مهارت‌های تخصصی و رادیولوژیست رنج می‌برند. سایر مشاغلی که اکثر مناطق کمبود آنها را گزارش کرده‌اند، تحلیلگران زیست‌پزشکی، روان‌شناسان، دندانپزشکان و بهداشت دهان و دندان هستند. در جدول زیر برخی از مهم‌ترین این مشاغل آورده شده است:

   حوزه کادر درمانشغل مورد نیاز
   متخصصین اتاق عملمتخصص بیهوشی، دستیار اتاق عمل، پرستار
   بهداشت دهان و دنداندندانپزشک
   پزشک عمومی، جراح و متخصصمتخصص اطفال، متخصص اورتوپد، متخصص زنان، پزشک اورژانس، جراح و متخصص داخلی، داروساز، چشم‌پزشک
   سایر مشاغل کادر درمانبینایی‌سنج، شنوایی‌سنج، روانپزشک، ماما، رادیولوژیست، کارشناسی آزمایشگاه بالینی، تکنسین رادیولوژی

    

   برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد روند مهاجرت به سوئد به‌همراه خانواده و بهره‌مندی از خدمات دراین‌رابطه با ما در رویال مهاجرت تماس بگیرید و اطلاعات به‌روز دررابطه‌با مهاجرت کادر درمان به سوئد را دریافت کنید.

   کادر درمان مورد نیاز کشور سوئد

   رشته ‌های مورد نیاز سوئد در کادر درمان

   رشته‌های مورد نیاز سوئد در کادر درمان عبارتند از:

   • مامایی
   • پرستاری
   • اتاق عمل
   • هوشبری
   • رادیولوژی
   • علوم آزمایشگاهی
   • فیزیوتراپی
   • بینایی‌سنجی
   • پزشکی
   • دندانپزشکی
   • داروسازی

   شرایط مهاجرت کادر درمان به سوئد

   همان‌طور که می‌دانید برای یکسان‌سازی مدارک پزشکی در سوئد ابتدا باید ویزا دریافت کنید. اما قبل از اخذ ویزا باید گواهی پزشکی و سوابق کاری خود را به این کشور بفرستید تا درخواست شما توسط وزارت بهداشت سوئد تایید شود.

   بنابراین، اولین قدم برای مهاجرت کاری به سوئد بررسی صلاحیت متقاضیان و سوابق کاری آنها محسوب می‌شود. پروسه تایید مدارک حدود ۶ تا ۸ ماه طول می‌کشد، پس از تایید، پزشکان، پرستاران و… می‌توانند برای خود و اعضای خانواده خود درخواست ویزا را بفرستند.

   برای اینکه بتوانید فرایند معادل‌سازی را پشت سر بگذارید، باید به زبان سوئدی تسلط داشته باشید. زیرا کادر درمان باید بتوانند با بیماران در سوئد ارتباط برقرار کنند. متقاضیان مجاز به گذراندن دوره‌های زبان سوئدی به مدت یک سال هستند و باید به سطح زبان سوئدی مورد نیاز در آن سال برسند.

   سطح زبان مورد نیاز برای این فرایند C1 است. این دسته از افراد بعد از یادگیری زبان سوئدی باید دوره تئوری و عملی را با موفقیت بگذرانند تا بتوانند در سوئد به‌کار مشغول شوند.

   سابقه کار مورد نیاز کادر درمان

   برخی از محبوب‌ترین مشاغل در مراقبت‌های بهداشتی بیشترین رشد را در آینده نزدیک در سوئد تجربه خواهند کرد. اکثر افراد مهاجر می‌توانند به‌عنوان کادر درمان حتی با کمترین تجربه کار و معادل‌سازی مدرک خود و گذراندن دوره‌های تکمیلی کار کنند.

   شما برای مهاجرت کادر درمان در سوئد باید به‌دنبال کارفرمایی باشید که آماده استخدام شما به‌عنوان کارآموز باشد. متقاضیان مهاجرت بخش درمان به سوئد باید ۱۸ ماه به‌عنوان کارآموز مشغول به‌کار شوند. اگر می‌خواهید به‌صورت پاره‌وقت کار کنید، باید ۳۶ ماه برای کارفرما به کار مشغول شوید.

   سابقه کارآموزی شما باید به این صورت باشد:

   • حداقل ۹ ماه در فوق‌تخصص داخلی و جراحی
   • حداقل ۳ ماه در رشته روانپزشکی
   • حداقل ۶ ماه دوره داخلی (پزشک عمومی)

   کارفرمای شما مسئول ارزیابی دوره کارآموزی شما و تایید آن است. پس از تکمیل، می‌توانید برای مجوز طبابت در سوئد اقدام کنید.

   مدارک لازم جهت مهاجرت از طریق کادر درمان

   مدارک زیر برای مهاجرت کادر درمان به سوئد نیاز خواهد بود:

   • یک کپی از صفحه اول پاسپورت
   • گواهی دریافت‌شده از دانشگاه مبنی بر اینکه تحصیلات تکمیلی را گذرانده‌اید.
   • گواهی مبنی بر اینکه شما دوره کارآموزی را تکمیل کرده‌اید.
   • مدرک تحصیلی
   • مدرک زبان
   • دعوت‌نامه کاری
   • مدرک معادل‌سازی

   برای دریافت لیست کامل مدارک لازم برای مهاجرت کادر درمان به سوئد بر اساس حرفه خود با کارشناسان ما در رویال مهاجرت ارتباط برقرار کنید تا مشاوره‌های لازم در این خصوص به شما داده شود.

   اخذ مجوز کار برای درمان

   شهروندان غیر اروپایی که مایل به‌کار در سوئد هستند، ابتدا باید یک مجوز کار و اقامت برای فعالیت حرفه‌ای دریافت کنند. برای دریافت مجوز کار باید یک پیشنهاد شغلی در سوئد داشته باشید. کارفرما باید حداقل ۱۰ روز قبل از استخدام شما، شغل خود را در سوئد، در اتحادیه اروپا، منطقه اقتصادی اروپا و سوئیس آگهی کرده باشد.

   یک کارفرما در سوئد درخواست مجوز کار را با تکمیل یک پیشنهاد کار آغاز می‌کند. کارفرما به اطلاعاتی در مورد نام، تاریخ تولد، ملیت، تحصیلات و آدرس ایمیل شما نیاز دارد. اداره مهاجرت سوئد از این آدرس ایمیل برای برقراری ارتباط با شما در طول فرایند درخواست استفاده خواهد کرد.

   هنگامی که کارفرما پیشنهاد استخدام را می‌فرستد، ایمیلی حاوی اطلاعاتی در مورد نحوه درخواست مجوز کار دریافت خواهید کرد. در برنامه، اطلاعاتی در مورد خودتان ارائه می‌دهید. اگر خانواده خود را نیز با خود به سوئد می‌برید، باید هم‌زمان برای آنها مجوز نیز درخواست کنید.

   در‌خصوص اخذ مجوز جهت مهاجرت کادر درمان به سوئد توجه داشته باشید که اطلاعات مربوط به شرایط استخدام در پیشنهاد شغلی با آنچه شما و کارفرما با آن موافقت کرده‌اید مطابقت داشته باشد.

   معادل سازی مدرک پرستاری در سوئد

   هر پرستاری که می‌خواهد در سوئد کار کند نیاز به مجوز دارد. اگر مدرک خود را از کشوری غیر از سوئد دریافت کرده‌اید، برای دریافت مجوز باید مراحل معادل‌سازی را پشت سر بگذارید. متقاضیان برای این‌کار باید مدارک خود را به وزارت بهداشت سوئد ارسال کنند. انجام این پروسه مانند معادل‌سازی مدرک پزشکان است که در زیر به‌صورت مفصل توضیح داده می‌شود:

   معادل‌سازی مدرک پرستاری در سوئد

   معادل‌ سازی مدرک پزشکان در سوئد

   پزشکان برای شروع فرایند معادل‌سازی ابتدا باید مدارک خود را مانند گواهی تحصیلی، مدارک هویتی و سوابق کاری را برای تایید وزارت بهداشت سوئد بفرستند که این مرحله حدود ۶ تا ۸ ماه طول می‌کشد. در صورت تایید درخواست، می‌توانید برای ویزا اقدام کنید.

   مرحله دوم در برنامه مهاجرت کادر درمان به سوئد، یادگیری زبان سوئدی محسوب می‌شود و این مرحله باید در خاک سوئد گذرانده شود. برای شروع فرایند معادل‌سازی، کادر پزشکی باید حداقل ۵۴۰ ساعت یادگیری زبان سوئدی را تکمیل کنند و به سطح سوئدی C1 برسند. سطوح زبان سوئدی شامل A1، A2، B1، B2، C1 است؛ بنابراین رسیدن به این سطح سوئدی کار آسانی نیست.

   اگر نتوانید در بازه زمانی مشخص‌شده یک‌ساله به‌سطح مورد نیاز زبان برسید در تمدید اقامت خود در سوئد با مشکل مواجه خواهید شد. پزشکان پس از یادگیری زبان سوئدی باید در آزمون‌های نظری و عملی مرتبط با رشته کاری شرکت کنند و در صورت قبولی در هر دو آزمون کارتی به آنها داده می‌شود که از طریق آن بتوانند در رشته‌های پزشکی مشغول به کار و ادامه تحصیل دهند.

   در مرحله بعد باید یک دوره دانشگاهی را بگذرانند. تعداد واحدهای این درس از ۱۵ واحد تحصیلی بیشتر نمی‌شود. در این مرحله متقاضی این امکان را دارد تا هم‌زمان با دوره دانشگاه وارد دوره آموزشی شود. مطابق برنامه مهاجرت کادر درمان به سوئد، دوره آموزشی برای پرستاران سه ماه و برای پزشکان 6 ماه است. پس از گذراندن موفقیت‌آمیز تمام این مراحل، می‌توان مجوز حرفه‌ای را از سازمان بهداشت سوئد دریافت کرد.

   میزان درآمد و حقوق کادر درمان در سوئد

   حقوق کادر درمان در سوئد به عوامل مختلف زیر بستگی دارد:

   • تجربه کاری
   • تحصیلات
   • کلینیک یا بیمارستانی که با آن کار می‌کنید.
   • شهری که در آن به کار مشغول هستید.
   • وظایف و مسئولیت‌ها

   حقوق کارکنان کادر پزشکی در سوئد معمولا از ۱۶۳۳۲ کرون (حداقل دستمزد) تا ۴۴۰۸۸ کرون (بالاترین میانگین) متغیر است.

   هزینه مهاجرت کادر درمان به سوئد

   هزینه‌های فرایند مهاجرت کادر درمان به سوئد به‌عوامل مختلفی بستگی دارد. هزینه‌هایی که فرد متقاضی برای فرایند اصلاح گواهی‌های پزشکی در سوئد باید پرداخت کند، تفاوت دارد. اما هزینه‌های زیر در این فرایند مهم‌ترین هستند:

   • هزینه دوره زبان سوئدی از ۷ تا ۹ هزار یورو می شود.
   • هزینه تایید مدارک برای هر فردی که به سن قانونی رسیده است ۱۰۰۰ کرون و برای کودکان زیر ۱۸ سال ۲۰۰ کرون در نظر گرفته می‌شود.
   • متقاضی باید برای خود و همراهانش بیمه سلامت دریافت کند. هزینه بیمه ۲۵۰۰ یورو در سال برای کل خانواده در نظر گرفته می شود.

   اخذ اقامت سوئد برای کادر درمان

   پس از دریافت مجوز کار، دولت به متقاضیان مهاجرت کادر درمان به سوئد ویزای کار یک‌ساله می‌دهد که همان ویزای کاریابی (جستجوی کار) است. متقاضی این امکان را دارد تا پس از سه ماه کار برای اقامت دائم اقدام کند. انتقال خانواده متقاضی از ابتدای ورود وی به خاک سوئد امکان‌پذیر می‌شود. پس از آن نیز امکان اخذ تابعیت سوئد میسر خواهد شد.

   برای اطلاعات بیشتر در مورد فرصت‌های شغلی پزشک و پرستار در سوئد می‌توانید با مشاورین ما در رویال مهاجرت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره‌مند شوید.

   برترین کشور ها برای مهاجرت کاری

   مهاجرت کاری به آلمان  مهاجرت کاری به کانادا مهاجرت کاری به ترکیه مهاجرت کاری به فرانسه مهاجرت کاری به انگلستان مهاجرت کاری به اسپانیا مهاجرت کاری به سوئد مهاجرت کاری به اتریش مهاجرت کاری به مجارستان مهاجرت کاری به دانمارک مهاجرت کاری به آمریکا مهاجرت کاری به هلند مهاجرت کاری به ایتالیا

   جمع‌بندی

   سوئد گزینه جذابی برای متخصصان مراقبت‌های بهداشتی خارجی محسوب می‌شود که می‌خواهند در این صنعت‌ کار کنند. سیستم مراقبت‌های بهداشتی پیشرفته این کشور، شرایط کاری خوب و امنیت شغلی فرصت‌های عالی را برای کادر درمان فراهم می‌کند. با این‌حال، درخواست ویزای کار و سایر مراحل برای مهاجرت کادر درمان به سوئد احتمال دارد پیچیده باشد و به رعایت شرایط خاصی احتیاج شود.

   سؤالات متداول

   بله. کادر درمان باید در زبان سوئدی به سطح C1 برسند.

   یک پزشک نیاز به مجوز پزشکی دارد و تکمیل دوره‌های دیگر دارد.

   این دسته از افراد بعد از سه ماه کار می‌توانند برای اقامت دائم درخواست دهند.

   بله. متقاضی هم‌زمان می‌تواند برای خانواده خود نیز درخواست دهد.

   متوسط حقوق به عوامل مختلفی همچون نوع تخصص، شعر و مسئولیت‌ها بستگی دارد.

   مقالات مرتبط

   مهاجرت کاری به آلمان

   مهاجرت کاری به آلمان

   آلمان به عنوان مهم ترین قطب صنعتی در قاره اروپا و جهان شناخته می شود و کشوری وسیع در قلب اروپا می باشد. این کشور …

   لیست جامع بورسیه های تحصیلی دانشگاه های آلمان

   بورسیه تحصیلی آلمان

   کشور آلمان به دلیل داشتن دانشگاه های معتبر در سطح جهانی و اعتبار مدرک این دانشگاه ها، به یکی از محبوب ترین مقاصد تحصیلی برای …

   ویزای خودحمایتی آلمان

   ویزای خود حمایتی آلمان

   کشور آلمان یکی از بهترین و ارزان ترین مقاصد مهاجرتی برای متقاضیان بین المللی و از جمله ایرانی ها است. این کشور با دارا بودن …

   انواع بیمه در آلمان

   بیمه در آلمان

   متقاضیانی که از هر روش اخذ اقامت به کشور آلمان مهاجرت می کنند، باید از انواع بیمه های این کشور استفاده کنند. در واقع زندگی، …

   وکیل مهاجرت به آلمان

   وکیل مهاجرت آلمان

   آلمان یکی از کشور های مناسب برای مهاجرت می باشد که دارای شرایط مناسبی برای تحصیل و زندگی است. امروزه متقاضیان زیادی قصد مهاجرت به …

   مهاجرت کادر درمان به آلمان

   مهاجرت کادر درمان به آلمان

   آلمان یکی از محبوب ترین کشور های جهان است و سالانه افراد زیادی برای مقاصد کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری اقدام به مهاجرت به این …

   نحوه اخذ جاب آفر آلمان

   جاب آفر آلمان

   آلمان به عنوان یکی از قدرت های اقتصادی جهان؛ برای افرادی که در جستجوی شغل هستند مقصدی بسیار ایده آل به شمار می رود. به …

   ویزای جاب سیکر آلمان

   ویزای جاب سیکر آلمان

   آلمان یکی از کشور هایی است که پایین ترین نرخ بیکاری را در جهان دارد و دارای فرصت های شغلی فراوانی می باشد. این مسئله …

   تحصیل در مدارس آلمان

   تحصیل در مدارس آلمان

   آلمان یکی از کشور های برتر در زمینه آموزش و تحصیل می باشد که سالانه متقاضیان زیادی به دنبال اخذ پذیرش و مهاجرت تحصیلی به …

   شهروندی و اخذ تابعیت آلمان

   شهروندی و تابعیت آلمان

   آلمان از بهترین کشور های اروپایی برای کار و زندگی به شمار می رود و از شرایط اقتصادی خوبی برخوردار است. همچنین این کشور دارای …

   حقوق پناهندگی در آلمان

   حقوق پناهندگی در آلمان

   کشور آلمان یکی از قوی ترین اقتصاد های دنیا به شمار می رود و سالانه مهاجران زیادی را به خود جذب می کند. افرادی که …

   دانشگاه های آلمان

   دانشگاه های آلمان

   آلمان دارای بیش از 425 دانشگاه و مرکز آموزش عالی است که شامل دانشگاه‌ها، مدارس فنی، هنری، مذهبی، مدیریتی و… می‌شوند. این مراکز آموزشی در …

   تحصیل در کالج های آلمان

   کالج های آلمان

   کشور آلمان به دلیل برخورداری از سیستم آموزشی قوی و امکانات سطح بالا در این زمینه، همواره مورد توجه بسیاری از دانشجویان در سراسر دنیا …

   آوسبیلدونگ آلمان

   آوسبیلدونگ آلمان

   مهاجرت به کشور آلمان از طریق اوسبیلدونگ یکی از روش‌های محبوب مهاجرت به این کشور است. اوسبیلدونگ یک دوره آموزشی و کارآموزی دو تا سه …

   تحصیل پزشکی در آلمان

   تحصیل پزشکی در آلمان

   یکی از محبوب‌ترین مقاصد برای تحصیل پزشکی در جهان، آلمان است. هزینه‌های اندک دانشگاه‌ها و همچنین سطح بالای آموزشی و فناوری باعث شده‌اند آلمان هدف …

   ثبت شرکت در آلمان

   ثبت شرکت در آلمان

   ثبت شرکت در کشور های خارجی پیشرفته، یکی از محبوب ترین روش ها برای سرمایه گذاری محسوب می شود. ثبت شرکت در آلمان در میان …

   هزینه و شرایط زندگی در آلمان در سال 2023

   زندگی در آلمان

   اگر قصد مهاجرت به آلمان را دارید، یکی از اولین سوالاتی که ذهن شما را به خود مشغول می کند، این است: "آیا درآمدم در …

   خرید خانه در آلمان

   خرید خانه در آلمان

   کشور آلمان یکی از پیشرفته ترین کشور های جهان به شمار می رود و به عنوان قطب اقتصادی و صنعتی اروپا شناخته شده است. سالانه …

   کار آفرینی در آلمان

   ویزا کارآفرینی در آلمان

   آلمان به عنوان یکی از صنعتی ترین کشورهای دنیا، بخش مهمی از پیشرفت های خود را مدیون سرمایه گذاری در زمینه های مختلف کاری و …

   کاریابی در آلمان

   کاریابی در آلمان

   آلمان یکی از کشور های قدرتمند در اتحادیه اروپا می باشد و به عنوان قطب صنعتی اروپا و جهان شناخته شده است. این کشور دارای …

   حقوق و مزایای کار در کشور آلمان

   حقوق و دستمزد در آلمان

   از مهم ترین موارد مربوط به مهاجرت کاری به آلمان اطلاع از میزان حقوق و درآمد در این کشور است. در سال های اخیر بسیاری …

   تحصیل در مقطع دکتری در آلمان

   تحصیل در مقطع دکتری در آلمان

   کشور آلمان از نظر کیفیت آموزش عالی و زیرساخت های پژوهشی، دارای جایگاه مناسبی می باشد و همواره مورد توجه بسیاری از دانشجویان سراسر دنیا …

   مشاغل مورد نیاز آلمان

   مشاغل مورد نیاز آلمان

   سال‌های زیادی است که کشور آلمان به دلیل پیری جمعیت و کاهش نیروی کار، سیاست جذب نیروهای جوان و متخصص خارجی را در پیش گرفته …

   تحصیل دندانپزشکی در آلمان

   تحصیل دندانپزشکی در آلمان

   دوره‌های دندانپزشکی در آلمان به دلیل آموزش دقیق و باکیفیت، متقاضیان زیادی دارند. مدت زمان رشته دندانپزشکی در دانشگاه های کشور آلمان، حدود 6 سال …

   نظر خود را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   مشاوره رایگان مهاجرت