مهاجرت به اتریش

درخواست فوری مشاوره

  درخواست فوری مشاوره

   افراد خارجی برای مهاجرت به اتریش باید برای ویزای بلندمدت دسته D بر اساس شغل، تحصیل، الحاق خانواده، تجارت، اجازه اقامت و… درخواست دهند. این دسته از افراد پس از پنج سال اقامت می‌توانند برای اقامت دائم اقدام کنند. متقاضیان در صورت تمایل برای دریافت تابعیت بسته به وضعیت باید از 6 تا 30 سال در اتریش حضور داشته باشند.

   جمعیت۹۰۶۳۲۴۱ نفر
   جمعیت مهاجرین2240000 نفر
   رتبه جهانی شاخص رفاه5
   پول رایجیورو

   دلایل مهاجرت به اتریش

   هر ساله تعداد افرادی که مایل به مهاجرت به این کشور هستند در حال افزایش است و در سال‌های آینده نیز این روند افزایش خواهد یافت. بر اساس داده‌های سازمان ملل، این کشور در سال 2023 در فهرست 10 کشور برتر اروپا از نظر شاخص کیفیت زندگی قرار دارد.

   در تدوین این رتبه‌بندی معیارهایی مانند امنیت، محیط‌زیست، مراقبت‌های بهداشتی، قدرت خرید و سایر شاخص‌ها در نظر گرفته می‌شود. از جمله دلایل مهاجرت به کشور اتریش می‌توان موارد ذیل را نام برد:

   • استاندارد بالای زندگی در یک کشور توسعه‌یافته اقتصادی
   • برابری جنسیتی و حقوق یکسان بین مردان و زنان
   • حقوق بازنشستگی مناسب و مزایای زیاد برای کودکان
   • خدمات پزشکی باکیفیت
   • شرایط آب‌وهوایی مناسب
   • نرخ بیکاری پایین و داشتن شغلی با درآمد خوب
   • دریافت تحصیلات معتبر در مدارس و دانشگاه ‌های اتریش
   • عدم وجود تاخیر‌های بوروکراتیک
   • پایین‌بودن نرخ جرم و جنایت آن در بین کشورهای اروپایی
   • سطح خوب جاده‌ها، تمیزی در شهرها و فراتر از آن
   • فرصت برای بازدید از کشورهای اتحادیه اروپا بدون ویزا

   روش‌ های مهاجرت به اتریش

   در صورت داشتن یکی از دلایل زیر برای اقامت طولانی‌مدت در قلمرو این کشور این امکان هست تا به اتریش مهاجرت کنید:

   کاراتباع سایر کشورها این امکان را دارند با مجوز و ویزا به‌صورت رسمی در جمهوری اتریش کار کنند.
   تجارت و سرمایه گذاریبازرگانان می‌توانند تلاش خود را بر توسعه و راه‌اندازی یک ایده تجاری متمرکز سازند یا یک کسب‌وکار کارآمد را از یکی از کارآفرینان محلی بخرند.
   تحصیلمهاجرت به این کشور برای خارجی‌هایی که تحصیل در یک موسسه آموزشی دولتی یا خصوصی را انتخاب کرده‌اند، در دسترس است.
   الحاق خانوادهاعضای خانواده اتباع اتریش یا اعضای خانواده افرادی که اقامت اتریش را دارند این امکان را دارند تا به این کشور مهاجرت کنند.
   ازدواجدریافت اقامت دائم در صورتی امکان‌پذیر است که شوهر/زن دارای اقامت دائم باشد.
   تولد کودکبه کودکی که مادر یا پدرش دارای پاسپورت اتریشی باشد، به‌طور خودکار تابعیت اعطا می‌شود.

   تحصیل در اتریش

   متقاضیان پذیرفته‌شده در کالج یا دانشگاه‌های این کشور می‌توانند مجوز اقامت برای یک سال تحصیلی را با حق تمدید کارت در هنگام انتقال به دوره بعدی دریافت کنند. برای مهاجرت تحصیلی به اتریش هدف مطالعه نباید صرفا یادگیری زبان باشد، بلکه باید شامل 40 واحد سیستم انتقال و انباشت اعتبار اروپایی (ECTS) شود.

   دانشجو برای تمدید کارت اقامت اتریش در هر سال باید اظهارنامه‌ای از دانشگاه های اتریش مبنی بر اتمام موفقیت‌آمیز سال قبلی ارائه دهد. اتباع خارجی با این نوع اجازه اقامت تا 20 ساعت در هفته به‌صورت قانونی کار می‌کنند، مشروط بر اینکه این امر بر تحصیل آنها تاثیری نداشته باشد.

   دانشجویان پس از اتمام موفقیت‌آمیز یک برنامه تحصیلی در اتریش این امکان را دارند تا برای یافتن شغل به مدت 6 ماه دیگر در اتریش بمانند. اگر به‌دنبال فرصت‌های بورسیه تحصیلی اتریش هستید با ما در رویال مهاجرت در ارتباط باشید تا اطلاعات جامع در این ‌خصوص در اختیارتان قرار داده شود.

   مهاجرت کاری به اتریش

   یکی از راه‌های مهاجرت به اتریش، یافتن شغل در این کشور است. شما برای به‌دست‌آوردن شغل، باید یک مجوز اقامت یا مجوز کار خاص دریافت کنید. در جدول زیر می‌توانید روش‌های مهاجرت کاری به اتریش را ببینید.

   Red-White-Red Cardافراد واجد شرایط از کشورهای غیراروپایی با کارت قرمز – سفید – قرمز حق اقامت دائم و کار در اتریش را دریافت می‌کنند. دسترسی به این برنامه از طریق یک سیستم امتیاز داده می‌شود.
   Red-White-Red Card Plus

   کارت قرمز – سفید – قرمز پلاس به متقاضی این حق را می‌دهد که دسترسی نامحدود به بازار کار داشته باشد.

   افرادی که قبلا با کارت قرمز – سفید – قرمز به مدت 21 ماه در 24 ماه گذشته شاغل بوده‌اند این امکان را دارند تا برای کارت قرمز – سفید – قرمز پلاس درخواست دهند.

   EU Blue Card

   این کارت مشابه کارت قرمز – سفید – قرمز است که به متقاضیان حقوق کاری برابر با شهروندان اتریشی می‌دهد.

   این کارت برای مشاغل بسیار ماهر قابل‌اجرا خواهد بود. اگرچه هیچ سیستم مبتنی بر امتیاز برای دریافت آن وجود ندارد.

   ویزای جستجوی کار

   این ویزا برای افراد بسیار ماهر صادر می‌شود که هنوز شغل خود را پیدا نکرده‌اند. آنها خواهند توانست وارد کشور شوند و به‌دنبال کار باشند.

   کارگران فصلی

   ویزای کار فصلی اتریش یک مجوز موقت است که برای اشتغال موقت در کشاورزی و گردشگری صادر می‌شود.

   یک کارفرما باید برای سهمیه‌ای که برای کارگران فصلی در نظر گرفته می‌شود درخواست دهد تا نیروی موردنیاز خود را استخدام کند.

    

   مهاجرت برای کار به اتریش

   سرمایه گذاری در اتریش

   خارجی‌هایی که مایل به راه‌اندازی کسب‌وکار در اتریش هستند باید حداقل سرمایه مجاز 35 هزار یورو داشته باشند. اگر سرمایه شما برای این‌کار کافی نباشد مقامات کشور احتمال دارد به شما اجازه دهند ابتدا 50٪ از مبلغ موردنیاز را واریز کنید.

   یکی از مزایای بزرگ سرمایه گذاری و مهاجرت به اتریش در این کشور این است که مقامات این کشور مهاجران جدید را از مالیات‌های مربوط به پرداخت حقوق به کارمندان و ثبت شرکت در اتریش به مدت 12 ماه از تاریخ افتتاح شرکت معاف می‌کنند.

   توجه داشته باشید با روش‌هایی مانند خرید خانه در اتریش به شما اجازه اقامت داده نمی‌شود. در این خصوص می‌توانید راهنمایی و مشاوره‌های لازم را از کارشناسان رویال مهاجرت دریافت کنید. آنها بر اساس تخصص و تجربه خود در حوزه مهاجرت، شما را یاری خواهند کرد.

   روش‌های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری در اتریش عبارتند از:

   ثبت شرکتحداقل سرمایه موردنیاز 35هزار یورو است که 50 درصد آن باید با ثبت شرکت پرداخت شود.
   سرمایه گذاری با ایجاد فرصت‌های شغلیاین نوع سرمایه‌گذاری مستلزم ارائه یک طرح نوآورانه خواهد بود که شامل عرضه محصول جدید در بازار یا ارائه خدمات خلاقانه یا فناوری‌های جدید می شود.
   خرید فرانچایزدر این روش حداقل به 100هزار یورو نیاز است.
   سرمایه گذاری از طریق برنامه خود حمایتیاین روش مستلزم اثبات داشتن 22هزار یورو در حساب بانکی و درآمد ماهیانه بین 2500 تا 3000 یورو خواهد بود.

   مهاجرت از طریق ازدواج و تولد

   هنگام اقامت در جمهوری اتریش با ویزای مهمان یا توریستی این امکان را دارید تا با یک فرد اتریشی ازدواج کنید و مدارک اقامت را به‌صورت ساده بگیرید. شما فقط باید گواهی عدم ازدواج در کشور دیگر و گذرنامه ایرانی خود را ارائه دهید.

   ازدواج با یک شهروند اتریشی به‌طور قابل‌توجهی روند دریافت مجوز اقامت اتریش را ساده می‌کند. در این‌صورت می‌توان بیش از سهمیه‌های اختصاص‌داده‌شده سالانه اجازه اقامت در کشور را اخذ کرد. وضعیت اقامت از این طریق با شرایط خاصی اعطا می‌شود:

   • حداقل یک سال زندگی مشترک با همسری که حداقل سه سال در کشور زندگی می‌کند.
   • حداقل دو سال زندگی مشترک با همسری که حداقل چهار سال در کشور حضور دارد.
   • حداقل پنج سال زندگی مشترک داشته باشند.

   در این‌صورت همسر و فرزندان خردسال ساکنان اتریش می‌توانند اجازه اقامت در اتریش را دریافت کنند. با ازدواج اجازه اقامت برای مدت یک سال، با امکان تمدید صادر می‌شود. پس از سال دوم اقامت در کشور با این روش، این امکان وجود دارد تا اجازه اقامت برای مدت طولانی‌تری (به مدت 3 سال) دریافت کنید. این سند در مجموع به مدت پنج سال قابل‌تمدید است.

   به کودکی که مادر یا پدرش پاسپورت اتریشی داشته باشند، به‌طور خودکار تابعیت داده خواهد شد. بنابراین با تولد فرزند در جمهوری اتریش بدون داشتن پاسپورت اتریشی امکان گرفتن اقامت نیست.

   هزینه مهاجرت به اتریش

   در روند مهاجرت هزینه‌های مختلفی را باید در نظر گرفت. بسته به گزینه موردنظر، هزینه مدارک احتمال دارد متفاوت باشد. عمده هزینه‌های مهاجرت شامل بیمه درمانی، هزینه‌های دولتی و اجاره مسکن در داخل کشور است.

   صاحبان مشاغل باید تایید کنند که سرمایه اولیه لازم برای راه‌اندازی یک تجارت و مهاجرت به اتریش را دارند. هر چه میزان سرمایه موجود بیشتر باشد، احتمال تصمیم‌گیری مثبت برای صدور اجازه اقامت بیشتر می‌شود. مهاجرانی که قرارداد کاری ندارند باید صورت‌حساب بانکی ارائه دهند که مبلغ موردنیاز برای سال آینده را نشان دهد.

   اگر چندین عضو خانواده در برنامه گنجانده شوند، محاسبه هزینه چندین برابر افزایش می‌یابد. خدمات مترجم محضری و الصاق آپوستیل روی مدارک نیز به‌صورت اضافه ‌پرداخت می‌شود. در جدول زیر برخی از هزینه‌های دیگر نیز ذکر شده است:

   ویزا بلند مدت150 یورو
   اجازه اقامت120 یورو
   کارت اجازه اقامت20 یورو
   شخصی‌سازی (عکس و امضا)20 یورو
   اقامت دائم120 یورو برای هر بزرگسال،75 یورو برای هر کودک زیر 6 سال
   کارت اقامت دائم70 یورو برای هر بزرگسال، 100 برای هر کودک زیر 6 سال
   اجاره ماهانه یک آپارتمان یک‌خوابه در وینحداقل 1200 یورو
   بیمه درمانی به مدت یک سال400 یورو
   ترجمه اسناد و آپوستیل200 یورو

   هزینه زندگی در اتریش

   هزینه‌های لازم برای مهاجرت به اتریش و زندگی در این کشور به تعداد اعضای خانواده، محل زندگی، داشتن فرزند و غیره بستگی دارد. خوشبختانه، بسیاری از شرکت‌ها هنگام ارائه حقوق، به‌ویژه برای مهاجران، هزینه زندگی در این کشور را در نظر می‌گیرند.

   هزینه زندگی در اتریش از شهری به شهر دیگر نیز متفاوت است، اما در کل، اقامت احتمال دارد گران باشد. اما سایر موارد مانند خرید مواد غذایی ارزان هستند.

   اجاره‌خانه800 تا 1200 یورو
   هزینه تحصیل شهروندان خارجی در دانشگاه‌ها726.72 یورو در هر ترم
   هزینه سفر و حمل‌ونقل

   حمل‌ونقل عمومی 2 تا 2.60 یورو برای هر سفر

   رستوران رده متوسطهر پرس غذا 65 یورو
   خدمات آب، برق و گرمایشی260 یورو در هر ماه
   بلیت سینما13 یورو
   اشتراک ماهانه باشگاه ورزشی38 یورو
   خوردوخوراک

   1 لیتر شیر – 1.13 یورو

   یک قرص نان – 1.90 یورو

   12 عدد تخم‌مرغ – 3.12 یورو

   یک کیلوگرم پنیر محلی – 13.27 یورو

   یک کیلوگرم فیله مرغ – 10.40 یورو

    

   هزینه‌های لازم برای زندگی در این کشور به‌اندازه خانواده، محل زندگی، داشتن فرزند و غیره بستگی دارد.

   شرایط مهاجرت به اتریش

   الزامات متقاضیان برای مهاجرت به اتریش به نوع اجازه اقامت بستگی دارد. به‌عنوان‌مثال، برای دریافت مجوز اقامت با حق کار یا انجام تجارت، باید شرایط عمومی را برآورده کنید و علاوه‌بر این، یک انتخاب واجد شرایط را بگذرانید.

   متقاضیان برای این‌منظور باید حداقل امتیاز را طبق سیستم ارزیابی خدمات استخدام اتریش (AMS) کسب کنند. امتیاز متقاضی به تحصیلات، سابقه کار، حقوق و سن بستگی دارد. شرایط عمومی برای اخذ اقامت اتریش عبارتند از:

   • گذراندن یک بررسی امنیتی
   • اجاره مسکن در اتریش و گرفتن بیمه درمانی
   • تایید سطح درآمد یا حقوق مشخص خود در اتریش
   • عدم داشتن سابقه کیفری و محکومیت جنایی

   مدارک مورد نیاز برای مهاجرت به اتریش

   یک فرد خارجی برای درخواست اقامت دائم در اتریش باید مدارک زیر را به نزدیک‌ترین دفتر کنسولی ارسال کند:

   سند مسافرتی معتبرگذرنامه
   عکسعکس پاسپورتی با زمینه سفید
   اثبات محل اسکان در اتریش

   سند مالکیت املاک یا قرارداد اجاره مسکن

   بیمه پزشکییک بیمه‌نامه که تمام خطرات پزشکی را پوشش می‌دهد.
   اثبات تمکن مالی کافی

   قرارداد کار، فیش حقوقی یا صورت‌حساب بانکی به‌عنوان مدرکی مبنی بر وجود بودجه کافی برای حمایت از خود در اتریش

   مدرک زبانگواهی مهارت در زبان آلمانی در سطح B1 یا بالاتر، گواهی اتمام یک مدرسه محلی، دوره ادغام یا آموزش حرفه ای موفق

   ویزا اتریش

   شهروندان کشورهای عضو اتحادیه اروپا، منطقه اقتصادی اروپا (EEA) و سوئیس برای ورود به جمهوری اتریش نیازی به ویزا ندارند. اتباع سایر کشورها باید برای ورود به منطقه شنگن یا قلمرو اتریش نیاز به ویزا خواهند داشت. لطفا اطلاعات مربوط به نیاز به ویزا یا عدم نیاز به ویزا را در وب‌سایت وزارت کشور فدرال بررسی کنید.

   خارجیانی که اتباع یک کشور EEA یا سوئیس نیستند و تمایل دارند به‌دنبال شغل پرسود یا فعالیت کوتاه‌مدت مشابه شغل پرسود (مانند کارآموزی) باشند، همیشه نیاز به ویزا دارند. اتباع کشورهایی که الزام ویزا برای آنها به‌موجب مقررات اتحادیه اروپا لغو شده است، در صورت عدم اشتغال سودمند، حق ورود بدون ویزا به اتریش را برای حداکثر 90 روز در هر 180 روز دارند.

   دسته‌بندی ویزا اتریش

   • ویزای C (ویزای کوتاه‌مدت): ویزای شنگن C برای مقاصد گردشگری، تجاری یا بازدید (بدون اشتغال سودمند) برای اقامت حداکثر 90 روز در هر 180 روز در نظر گرفته شده است. اگر اقامت بیش از 90 روز برنامه‌ریزی‌شده باشد، باید برای ویزای D درخواست دهید که به دارنده این اجازه را می‌دهد که تا 6 ماه در اتریش اقامت داشته باشد.
   • ویزای A (ویزای ترانزیت فرودگاهی): اصولا افرادی که منطقه ترانزیت بین‌المللی فرودگاه را در طول توقف، بخش پرواز یا پروازهای بین‌المللی ترک نمی‌کنند، نیازی به ویزا ندارند. با این‌حال، اتباع ایرانی برای اقامت در منطقه ترانزیت بین‌المللی فرودگاه اتریش نیاز به ویزا (دسته A) خواهند داشت.
   • ویزای D (ویزای ملی): ویزای D تابع قوانین ملی اتریش می‌شود که به دارندگان اجازه اقامت از 91 روز تا 6 ماه در اتریش را می‌دهد و می‌تواند برای یک یا چند ورودی صادر شود. لطفا توجه داشته باشید که تمدید ویزای D در اتریش امکان‌پذیر نیست. در صورت تمایل شما برای اقامت اتریش بیشتر از 6 ماه، باید برای اجازه اقامت درخواست کنید.

   اقامت در اتریش

   اخذ اقامت موقت اولین قدم برای مهاجرت به اتریش است. اجازه اقامت در کشور اتریش معمولا برای یک سال صادر می شود. برخی از انواع مجوزهای اقامت امکان تمدید دارند. مجوز اقامت تا پنج سال اعتبار خواهد داشت. دریافت اجازه اقامت در اتریش با خرید ملک ارتباطی ندارد و در سال اول پس از نقل‌مکان، مسکن باید اجاره شود.

   طبق قوانین اتریش، یک خارجی برای خرید خانه نیاز به مجوز اقامت دارد. وضعیت اجازه اقامت اتریش شما را ملزم می‌کند که حداقل 183 روز در اتریش زندگی کنید. مقامات اتریشی بر مدت اقامت در این کشور نظارت دارند.

   در صورت تخلف، آنها ممکن است از تمدید اجازه اقامت خودداری کنند. اجازه اقامت در کشور زیبای اتریش به شما این حق را می‌دهد که بدون ویزا به اروپا سفر کنید و در کشورهای شنگن تا 90 روز در هر شش ماه اقامت داشته باشید.

   اجازه اقامت در اتریش معمولا برای یک سال صادر می‌شود. برخی از انواع مجوزهای اقامت را می‌توان تمدید کرد.

   اقامت دائم و تابعیت اتریش

   اجازه اقامت دائم در اتریش با مجوز اقامت تفاوت دارد، زیرا نیازی به تمدید نخواهد داشت و برای مدت نامحدود معتبر است. اقامت دائم را می‌توان پس از پنج سال زندگی در این کشور با مجوز اقامت دریافت کرد. پس از هشت سال زندگی در کشور اتریش این امکان را دارید تا برای شهروندی اتریش اقدام کنید.  برای دریافت اجازه اقامت اتریش شما باید مراحل زیر را طی کنید:

   • اسناد را مطابق فهرست جمع‌آوری و به آلمانی ترجمه کنید.
   • مسکن مناسب با یک قرارداد اجاره برای حداقل یک سال امضا کنید و بیمه درمانی بگیرید.
   • مدارک را به کنسولگری اتریش در کشور خود ارسال کنید، منتظر تایید باشید، برای دریافت کارت اجازه اقامت به اتریش بروید.

   لیست مدارک به نوع اجازه اقامتی که متقاضی دریافت می‌کند بستگی دارد. در برخی جاها به گواهی دانش زبان آلمانی نیاز است و در برخی از موارد دیگر شما به مدرک تحصیلات عالی، دیپلم یا دکترای علوم نیاز دارید.

   کنسولگری احتمال دارد در هنگام بررسی درخواست مجوز اقامت اتریش اسناد اضافی را درخواست کند. اگر به‌شرط اخذ مجوز اقامت، نیاز به تایید سطح درآمد خود دارید. در این‌گونه موارد مقامات اغلب از صورت‌حساب بانکی یا گواهی درآمد از اداره مالیات استفاده می‌کنند.

   خدمات رویال مهاجرت

   شما عزیزان با دریافت مشاوره تخصصی در اولین مشاوره با کارشناسان ما در رویال مهاجرت می‌توانید حول مسائل اصلی در مورد ثبت مجوز اقامت، اقامت دائم و شهروندی اتریش، شرایط خرید یا اجاره املاک، شرایط خرید کسب‌وکار موجود و مالیات در اتریش اطلاعات لازم را به‌دست آورید.

   مشاوران و کارشناسان ما آماده هستند تا در تمام مراحل مهاجرتی در کنار شما باشند و خدمات دریافت ویزا را به شما ارائه دهند. همه مشاوره‌ها توسط وکیل مهاجرت به اتریش به شما عزیزان ارائه می شود.

   جمع‌بندی

   اخذ اقامت در کشوری موفق مانند اتریش به معنای گام برداشتن به‌سوی آینده‌ای ایمن در کشوری اروپایی است. زیرا مرحله بعدی پس از دریافت اقامت، اجازه اقامت دائم و شهروندی خواهد بود. صرف‌نظر از اینکه کدام گزینه را برای مهاجرت به اتریش مناسب‌تر می‌دانید، متخصصان ما در رویال مهاجرت به شما کمک می‌کنند تا تمام مراحل آماده‌سازی اسناد را در سریع‌ترین زمان ممکن و در بالاترین سطح طی کنید.

   سؤالات متداول درباره مهاجرت به اتریش

   کل هزینه‌های مربوط به مهاجرت به کشور زیبای اتریش در سال 2023 به چندین هزار یورو می‌رسد.

   اخذ مجوز ورود احتمال دارد چندین هفته یا چند ماه (تا یک سال) طول بکشد. طول دوره بستگی به نوع ویزا دارد.

   مدت اعتبار اقامت با ویزای کوتاه‌مدت بیش از سه ماه نیست. اگر نیاز به اقامت بیش از 90 روز در اتریش دارید، توصیه می شود برای ویزای ملی اقدام کنید.

   سرمایه یک شرکت سهامی عام 35 هزار یورو در نظر گرفته می‌شود. 50 درصد این سرمایه باید در جریان تاسیس شرکت تامین شود.

   خیر. خرید ملک هیچ‌گونه حق اقامتی به افراد خارجی نمی‌دهد.

   مقالات مرتبط

   بورسیه تحصیلی اتریش

   بورسیه تحصیلی اتریش

   بورسیه تحصیلی اتریش، فرصتی گرانبها برای دانشجویان جهت ادامه تحصیلات عالی در یکی از کشورهای پیشرو در حوزه آموزش عالی است. این بورسیه‌ها‌ از طریق...
   خرید خانه در اتریش

   خرید خانه در اتریش

   خرید خانه در اتریش یکی از تصمیمات مهم و جذاب در زندگی است که قطعا تاثیر عمیقی بر آینده و کیفیت زندگی شما دارد. اتریش...
   دانشگاه‌ های اتریش

   دانشگاه‌ های اتریش

   سالانه هزاران نفر از سراسر جهان در دانشگاه‌ های اتریش ثبت‌نام می‌کنند. اغلب تعداد دانشجویان خارجی و داخلی در دانشگاه‌های این کشور یکسان هستند؛ بنابراین...
   ثبت شرکت در اتریش

   ثبت شرکت در اتریش

   اتریش به یک مقصد محبوب برای انجام تجارت در اروپا تبدیل شده است. این کشور به‌دلیل استانداردهای بالای زندگی، اقتصاد پایدار و موقعیت استراتژیک، سرمایه‌گذاران...
   مشاغل مورد نیاز اتریش

   مشاغل مورد نیاز اتریش

   اتریش یک کشور اروپایی با اقتصاد پیشرفته و گسترده محسوب می‌شود که همواره به‌دنبال انتخاب مهارت‌ها و توانایی‌های متناسب با نیازهای بازار کار خود است....
   تحصیل پزشکی در اتریش

   تحصیل پزشکی در اتریش

   پزشکی پرطرفدارترین رشته بین داوطلبان گروه آزمایشی تجربی است. قبولی در این شاخه برخلاف سایر رشته‌ها بسیار سخت و پیچیده خواهد بود. شرایط و نابرابری‌های...
   زندگی در اتریش

   زندگی در اتریش

   مهاجرت یکی از سخت‌ترین تصمیم‌های زندگی است. انتخاب مقصد مناسب بزرگ‌ترین چالشی خواهد بود که با آن روبرو می‌شوید. کشور‌های اروپایی به‌دلیل رفاه مطلوب و...
   وکیل مهاجرت به اتریش

   وکیل مهاجرت اتریش

   در دنیای مدرن، بسیاری از مردم رویای تغییر محل زندگی خود و فرصتی برای شروع زندگی جدید در کشور دیگری را در سر می‌پرورانند. فرآیند...
   تحصیل دندانپزشکی در اتریش

   تحصیل دندانپزشکی در اتریش

   اتریش به‌عنوان یکی از کشورهای پیشرو در زمینه دانش و فناوری دندانپزشکی شناخته می‌شود. سیستم آموزشی دندانپزشکی در این کشور بر اساس استانداردهای بین‌المللی تنظیم...
   سرمایه گذاری در اتریش

   سرمایه گذاری در اتریش

   اقامت از طریق سرمایه گذاری در اتریش یک فرصت منحصربه‌فرد برای زندگی در اروپا است. سرمایه‌گذاری در این کشور مزایای زیادی به‌همراه دارد. با کمک...
   تابعیت و شهروندی اتریش

   تابعیت و شهروندی اتریش

   اتریش به‌عنوان یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان طبقه‌بندی می‌شود. این کشور دارای بالاترین استانداردهای زندگی و یکی از بهترین سیستم‌های آموزشی در جهان است. همه...
   مهاجرت کاری به اتریش

   مهاجرت کاری به اتریش

   اتریش برای افرادی که به دنبال یک زندگی بهتر هستند، فرصت‌های شغلی مختلفی را ارائه می‌دهد. این کشور در حوزه اقتصادی و فناوری، پیشرو است...
   مشاوره رایگان مهاجرت