مهاجرت کاری به سوئد

مهاجرت کاری به سوئد

سوئد از جمله پیشرفته‌ترین کشورهای اروپایی است که شهروندان آن مردمی مرفه و قانون مدار هستند. پیشرفت اقتصادی و صنعتی در این کشور در چند سال اخیر چشمگیر بوده است و شرکت‌های بین المللی بسیاری در این کشور سرمایه گذاری کرده‌اند. همچنین سطح رفاه زندگی در این کشور بالا است و تقاضا برای مهاجرت به این کشور به خصوص از نوع مهاجرت کاری به سوئد زیاد است. آیا می‌دانید برای گرفتن اقامت سوئد از طریق کار چه شرایط و مدارکی لازم است؟ با ما همراه باشید تا با جزییات این موضوع بیشتر آشنا شوید.

از ما مشاوره رایگان دریافت کنید!

با ما در ارتباط باشید و سوالات، ابهامات و نگرانی های خود را از طریق راه های ارتباط زیر با ما در میان بگذارید. از طریق شماره تماس زیر میتوانید با مشاورین ما گفتگو کنید 

درخواست فوری مشاوره

  جدیدترین شرایط مهاجرت به سوئد از طریق کار

  قبل از هرگونه اقدام برای گرفتن ویزای کاری سوئد متقاضیان باید با جدیدترین شرایط مهاجرت به سوئد از طریق کار در سال 2023 آشنا شوند و شرایط خود را نسبت به آن بسنجند. شرایط اخذ ویزای کاری سوئد برای افرادی که ساکن کشورهای اتحادیه اروپا هستند با کسانی که خارج از اتحادیه اروپا هستند متفاوت است.

  شرایط اخذ ویزای کاری سوئد برای افرادی که ساکن کشورهای اتحادیه اروپا هستند با کسانی که خارج از اتحادیه اروپا هستند متفاوت است.

  متقاضیان مهاجرت کاری به سوئد که اقامت کشورهای عضو اتحادیه اروپا را دارند می‌توانند به سوئد رفته و در آنجا به دنبال شغل مطلوب خود باشند. در صورت پیدا کردن شغل دلخواه خود، می‌توانند مجوز کاری بگیرند و در آن کشور مشغول به کار شوند.

  اما دیگر متقاضیانی که مقیم اتحادیه اروپا نیستند برای مهاجرت به سوئد برای کار نیاز دارند تا شرایط عمومی زیر را داشته باشند. مهم‌ترین مدرک برای گرفتن ویزای کاری سوئد داشتن گواهی استخدام از سوی یک کارفرمای سوئدی است. اما همین نامه استخدام نیز باید شرایط مورد نظر دولت سوئد را داشته باشد در غیر این صورت با صدور مجوز کار برای متقاضیان موافقت نخواهد شد.

  شرایط عمومی مهاجرت به سوئد

  توضیحات

  شرایط متقاضیان

  سن بالای 18 سال

  تسلط به زبان سوئدی

  داشتن نامه استخدام از سوی کارفرمای سوئدی برای دریافت مجوز کار

  اجاره یک خانه در سوئد قبل از گرفتن مجوز کار

  شرایط کارفرمای استخدام کننده

  ایجاد آگهی استخدام در سوئد، سوئیس و اتحادیه اروپا به مدت 10 روز

  مطابق بودن پیشنهاد شغلی با توافق نامه‌های رسمی سوئد

  در نظر گرفتن حداقل 13000 کرون به عنوان حقوق

  لیست مشاغل مورد نیاز در سوئد

  اطلاع از لیست مشاغل مورد نیاز سوئد باعث می‌شود تا متقاضیان با دید بازتری دست به انتخاب بزنند و بازار کار سوئد را با توجه به تحصیلات و تخصص‌ها و مهارت‌های خود بسنجند. متقاضیان برای استخدام شدن در برخی از مشاغل مورد نیاز سوئد نیاز به تحصیلات آکادمیک دارند اما در برخی دیگر نیاز به تحصیلات دانشگاهی نیست و مهارت بالا و تجربه به متقاضیان کمک می‌کند تا در آن شغل استخدام شوند. در این قسمت به معرفی برخی از مشاغل هر 2 گروه می‌پردازیم.

  مشاغلی که نیاز به تحصیلات و تخصص دارند

  مشاغلی که نیاز به مهارت و تجربه دارند

  معلمی

  قصاب

  استاد دانشگاه

  بهیار

  مهندسی ساختمان و تاسیسات

  منشی

  برنامه نویسی نرم افزار

  بازاریاب

  طراحی سایت

  راننده ماشین‌های سنگین

  مهندسی مخابرات

  مکانیک

  مامایی

  شیشه بر

  مددکاری اجتماعی

  لوله کش

  پرستاری سالمندان

  نصاب کفپوش

  پرستاری کودک

  تکنسین برق

  پرستاری اورژانس

  نقاش ساختمان

  پرستاری عمومی

  کاشی کار

  تکنسین اتاق عمل

  نجار

  خدمات روانپزشکی

  آشپز

  مهندسی سازه و عمران

  بنا

  مهندسی برق

  نانوا

  مهندسی آی تی

  کارگر ماهر در صنعت خودرو

  رادیولوژیست

  تور لیدر

  مدیریت در بخش های مختلف

  پزشکی در شاخه‌های مختلف

  اطلاع از لیست مشاغل مورد نیاز سوئد باعث می‌شود تا متقاضیان با دید بازتری دست به انتخاب بزنند و بازار کار سوئد را با توجه به تحصیلات و تخصص‌ها و مهارت‌های خود بسنجند.

  انواع ویزای کاری سوئد

  افرادی که خواهان اخذ اقامت سوئد از طریق کار هستند باید در ابتدا شرایط دریافت ویزای کاری و همچنین مشاغل مورد نیاز در سوئد را مورد بررسی قرار دهند. در صورتی که واجد شرایط مهاجرت کاری به سوئد باشند و آگهی استخدام کافی برای شغل آنها وجود داشته باشد، می‌توانند به طور جدی به این نوع مهاجرت فکر کنند. به طور کلی 2 نوع ویزای کاری سوئد وجود دارد که عبارتند از:

  1. ویزای کاری سوئد از طریق پیشنهاد کار از سوی کارفرمای سوئدی (جاب آفر)
  2. ویزای جست و جوی کار

  ویزای کاری سوئد به کسانی تعلق می‌گیرد که با توجه به شغل و تخصص خود، یک پیشنهاد کاری را از سوی یک کارفرما یا شرکت سوئدی دریافت کنند. در این مورد نکته حائز اهمیت این است که برای اخذ ویزای کار سوئد متقاضیان واجد شرایط، اداره مهاجرتی سوئد باید مطمئن شود که برای آن آگهی استخدام و جایگاه شغلی، هیچ کس از شهروندان سوئد واجد شرایط نبوده‌اند و این کارفرما مجبور به استخدام نیروی خارجی است.

  در نوع دوم، به متقاضیان کار در کشور سوئد یک فرصت 6 ماهه داده می‌شود تا در این کشور حضور داشته باشند و به دنبال شغل مورد نظر خود باشند. این نوع ویزا به شهروندان کشورهای اتحادیه اروپا تعلق می‌گیرد و متاسفانه این ویزا به ایرانیان داده نمی‌شود.

  به طور کلی 2 نوع ویزای کاری سوئد وجود دارد که عبارتند از: ویزای کاری سوئد از طریق پیشنهاد کار از سوی کارفرمای سوئدی (جاب آفر) ویزای جست و جوی کار

  نرخ بیکاری در سوئد

  متقاضیان مهاجرت کاری به هر کشوری لازم است تا در ابتدا با نرخ بیکاری کشور مقصدشان که یکی از مهم‌ترین مولفه‌های تاثیرگذار در پیدا کردن شغل است اطلاعات کسب کنند.  نرخ بیکاری در هر کشور بیان کننده وجود فرصت‌های شغلی در آن جامعه است. کشور سوئد نیز از این مسئله مستثنی نیست و بد نیست تا نگاهی به نرخ بیکاری این کشور در طول سال‌های اخیر داشته باشیم تا با روند سختی یا آسانی پیدا کردن شغل در این کشور بیشتر آشنا شویم. در طول 30 سال اخیر بیشترین نرخ بیکاری سوئد مربوط به سال 1997 است که در آن حدود 13% نرخ بیکاری وجود داشت و کمترین میزان این نرخ مربوط به سال 2001 است که عددی بالغ بر 4.5% بود. میانگین نرخ بیکاری در طول این سال‌ها نزدیک به 6.5% است که نشان‌دهنده‌ی فرصت‌های شغلی زیاد و کمبود نیروی کار ماهر و متخصص در این کشور است.

  میانگین درآمد و حداقل حقوق برای کار در سوئد

  مردم سوئد زندگی مرفهی دارند و کسانی که در این کشور شاغل هستند امتیازهای ویژه دیگری علاوه بر دستمزدی که دریافت می‌کنند دارند. افراد شاغل در سوئد از مزایایی همچون تعطیلات، استفاده از خدمات بهداشتی، طرح‌های متنوع بازنشستگی و امنیت شغلی برخوردارند.

  مشاغلی مانند کارگر ساده در کارخانه که از شغل‌های رده پایین محسوب می‌شود، به طور میانگین حدود 33000 کرون در ماه درآمد دارند. اما شغل‌های دیگری نیز وجود دارند که دارای کمبود نیروی کار هستند و کشور سوئد نیاز به استخدام نیروهای خارجی در این جایگاه‌ها دارد. حوزه آی تی از جمله پر تقاضاترین و پر درآمدترین مشاغل سوئد است و برای کسانی که قصد مهاجرت کاری به سوئد را دارند یک گزینه بسیار خوب به شمار می‌رود. افراد فعال در حوزه آی تی به طور میانگین درآمدی بالغ بر 3000 الی 4000 یورو در ماه دارند.

  مشاغلی مانند کارگر ساده در کارخانه که از شغل‌های رده پایین محسوب می‌شود، به طور میانگین حدود 33000 کرون در ماه درآمد دارند.

  در این قسمت به معرفی برخی از مشاغل سوئد که نسبت به سایرین درآمد بهتری دارند را برایتان لیست کرده‌ایم:

  مشاغل پردرآمد سوئد

  میانگین درآمد ماهانه

  مدیر بازاریابی یا مارکتینگ

  5200 پوند یا 60.400 کرون

  مدیر ارشد مالی

  8100 پوند یا 94000 کرون

  دندانپزشک

  5800 پوند یا 67.100 کرون

  مدیر ارشد اجرایی

  8700 پوند یا 101000 کرون

  خلبان

  5800 پوند یا 67.100 کرون

  پزشک جراح

  14.500 پوند یا 168000 کرون

  وکیل

  9800 پوند یا 114000 کرون

  قاضی

  12.200 پوند یا 141000 کرون

  نکته قابل توجه این است که در کنار تمام مزایا و درآمدهای خوبی که برای مشاغل مختلف در سوئد وجود دارد، نرخ مالیات نیز در این کشور بالا است. سوئد از جمله کشورهایی است که مالیات‌های سنگینی دارد و شهروندانش موظف به پرداخت این مالیات‌ها به دولت هستند. بنابراین اگر مایل به گرفتن اقامت سوئد از طریق کار را دارید، حتما این نکته را در تصمیم گیری خود لحاظ کنید.

  نحوه کاریابی در سوئد

  همانطور که قبلا هم اشاره کردیم مهاجرت به سوئد از طریق کار و گرفتن ویزای کاری این کشور مستلزم پیدا کردن شغل و داشتن نامه استخدام از سوی یک کارفرمای سوئدی می‌باشد. همین امر دغدغه بسیاری از متقاضیان است چرا که با روش‌های پیدا کردن شغل و نحوه کاریابی در این کشور آشنا نیستند. به طور کلی 2 روش برای پیدا کردن کار در سوئد وجود دارد:

  ·         مراجعه حضوری در این کشور و فرستادن رزومه برای موقعیت‌های شغلی مختلف و رفتن به شرکت‌های مختلف برای مصاحبه به صورت حضوری

  • اقدام از طریق آژانس‌های کاریابی
  • اقدام از طریق سایت‌های کاریابی سوئد

  افرادی که در کشورهای اتحادیه اروپا اقامت داشته باشند می‌توانند با گرفتن ویزای 6 ماهه به سوئد مهاجرت کنند و در آنجا مشغول پیدا کردن شغل دلخواهشان شوند. این امکان برای ایرانیان فراهم نیست. در چنین شرایطی متقاضیانی که عضوی از خانواده آنها، دوستان و یا خویشاوندانشان در سوئد اقامت دارند می‌توانند با گرفتن دعوت نامه از سوی آنها به طور موقت به سوئد مهاجرت کنند و در آنجا به دنبال کار باشند.

  در روش دیگر، متقاضیان می‌توانند با فرستادن رزومه‌‌ی کامل خود به آژانس‌های کاریابی و یا سایت‌های کاریابی آنلاین در سوئد از آنها برای پیدا کردن شغل کمک بگیرند.

  سایت های کاریابی سوئد

  سایت‌های کاریابی زیادی در سوئد وجود دارند که به متقاضیان در پیدا کردن شغل دلخواهشان کمک می‌کنند. این سایت‌ها رزومه افراد را می‌گیرند و با توجه به مهارت‌ها، تحصیلات و تخصص متقاضیان، آنها را به شرکت‌هایی که به دنبال نیروی کار با شرایط مشابه هستند معرفی می‌کنند. تسلط به زبان سوئدی برای متقاضیان یک امتیاز ویژه محسوب می‌شود و امکان پیدا کردن شغل در سوئد را برای آنها راحت‌تر می‌کند چرا که شرکت‌های سوئدی بیشتر تمایل به استخدام نیروهای مسلط به زبان مادریشان دارند. اما برخی شرکت‌های کاریابی نیز وجود دارند که در زمینه پیدا کردن شغل برای افراد مسلط به زبان انگلیسی فعالیت می‌کنند. در ادامه به معرفی برخی از سایت‌های کاریابی معروف سوئد می‌پردازیم:

  سایت های معروف پیدا کردن شغل به زبان سوئدی

  Careerbuilder.se

  Jobb.blocket.se

  Jobbsafari.se

  Studentjob.se

  Metrojobb.se

  Stepstone.se

  Monster.se

  سایت های معروف پیدا کردن شغل به زبان انگلیسی

  Linkedin

  Thelocal.se/jobs

  Neuvoo

  آژانس های استخدام

  Academic work

  Manpower

  Tng

  Adecco

  Onepartnergroup

  Undutchables

  Incluso

  Proffice

  علاوه بر سایت‌ها و آژانس‌های معروفی که در بالا معرفی کردیم، یک پایگاه شغلی معتبر نیز به نام Eures وجود دارد که در آن اطلاعات کاملی از آگهی‌های استخدام شرکت‌های اتحادیه اروپا در دسترس است. متقاضیان می‌توانند به طور مستقیم با شرکت‌هایی که برای جایگاه شغلی مناسب آنها آگهی داده‌اند ارتباط برقرار کنند و رزومه ارسال کنند.

  مدارک مورد نیاز جهت اخذ ویزا کاری سوئد

  مهم‌ترین شرط مهاجرت به سوئد با ویزای کار داشتن نامه استخدام از سوی کارفرمای سوئدی است. بعد از پیدا کردن شغل مناسب و داشتن جاب آفر از سوی شرکت یا کارفرمای سوئدی باید به دنبال جمع آوری مدارک لازم برای درخواست ویزای کار سوئد باشید و تمامی این مدارک را با دقت کامل تهیه کنید. مدارک لازم برای درخواست ویزای کار کشور سوئد عبارتند از:

  • ارائه نامه رسمی استخدام و یا قرارداد با شرکت سوئدی
  • ارائه پاسپورت متقاضی
  • ارائه مدرک زبان انگلیسی و یا زبان سوئدی (آیلتس 6 به بالا)
  • ارائه مدارک دانشگاهی (حداقل لیسانس)
  • ارائه تجربه و سوابق کاری
  • ارائه نامه تایید تمکن مالی متقاضی
  • اثبات داشتن درآمد کافی برای مدیریت هزینه‌های زندگی در سوئد

  پس از گرفتن ویزای کار، نوبت به گرفتن مجوز کاری سوئد می‌رسد. برای گرفتن این مجوز مدارک زیر لازمند:

  • ارائه پاسپورت
  • ارائه جاب آفر و یا قراردادی که تمام شرایط آن بر اساس قوانین کار کشور سوئد باشد
  • پوشش بیمه از سوی کارفرما
  • داشتن درآمد حداقل 13000 کرون در ماه برای مدیریت هزینه‌های زندگی در سوئد
  • گرفتن دستمزد از کارفرما مطابق با قرارداد
  • ارائه مدارک کافی مبنی بر داشتن تحصیلات و سابقه کار مرتبط با جایگاه شغلی جدید در سوئد

  مهم‌ترین شرط مهاجرت به سوئد با ویزای کار داشتن نامه استخدام از سوی کارفرمای سوئدی است.

  اخذ اقامت از طریق مهاجرت کاری به سوئد

  کیفیت زندگی در کشور سوئد برای افرادی که از کشورهای در حال توسعه به آن مهاجرت می‌کنند بسیار لذت بخش است بنابراین بسیاری از این مهاجران ترجیح می‌دهند تا اقامت سوئد را بگیرند و ادامه زندگی خود را در این کشور زیبا و سرد بگذرانند. افرادی که از طریق مهاجرت کاری به سوئد می‌روند، پس از 4 سال کار کردن و پرداخت مالیات در این کشور می‌توانند برای گرفتن اقامت دائم اقدام کنند. البته در صورتی اقامت دائم به متقاضیان تعلق می‌گیرد که در طول 4 سال زندگی در سوئد هیچ کار خلاف قوانین کشور سوئد انجام نداده باشند و دارای سوء پیشینه کیفری نباشند. در صورت ادامه همین روند، اقامت دائم سوئد منجر به گرفتن تابعیت آن نیز می‌شود.

  اخذ تابعیت از طریق مهاجرت کاری به سوئد

  پاسپورت کشور سوئد در رده بندی پاسپورت‌های جهان در رتبه سوم قرار دارد و همین موضوع باعث شده است تا بسیاری از افراد مایل به مهاجرت به این کشور و گرفتن پاسپورت آن باشند.

  پس از 5 سال اقامت دائم در سوئد، متقاضیان می‌توانند برای گرفتن تابعیت این کشور پیشرفته اروپایی اقدام کنند. کسانی که موفق به گرفتن تابعیت این کشور می‌شوند، پاسپورت آن را نیز دریافت می‌کنند. با داشتن پاسپورت سوئد می‌توان به 165 کشور در سراسر جهان رفت و آمد کرد که برای ورود به 127 تا از این کشورها نیازی به ویزا نیست.

  بنابراین کسانی که سختی راه اخذ ویزای کاری سوئد را به جان می‌خرند، در آینده شانس گرفتن تابعیت این کشور عضو اتحادیه اروپا را دارند.

  پاسپورت کشور سوئد در رده بندی پاسپورت‌های جهان در رتبه سوم قرار دارد و همین موضوع باعث شده است تا بسیاری از افراد مایل به مهاجرت به این کشور و گرفتن پاسپورت آن باشند.

  خدمات موسسه رویال برای اخذ ویزای کار سوئد

  این روزها بازار مهاجرت کاری به سوئد به دلیل اعتبار بالای پاسپورت این کشور، کیفیت خوب زندگی و همچنین پایین بودن نرخ بیکاری در آن به شدت داغ است. به همین دلیل تعداد متقاضیان زیادی نیز برای گرفتن اقامت سوئد از طریق کار وجود دارد. بسیاری از متقاضیان به دلیل نداشتن تسلط کافی بر زبان انگلیسی و یا زبان سوئدی به تنهایی قادر به انجام پروسه گرفتن جاب آفر از کارفرمای سوئدی نیستند و نقص در همین مرحله باعث ایجاد مشکل در تمامی مراحل بعدی می‌شود. کمک گرفتن از مشاوره‌های وکیل‌های مهاجرتی باتجربه در زمینه مهاجرت کاری به سوئد باعث می‌شود تا متقاضیان با خیال آسوده‌تری کارهای خود را انجام دهند. متقاضیان عزیز می‌توانند با برقراری ارتباط با کارشناسان موسسه رویال مهاجرت از تمامی جزییات این راه آگاه شوند و با دغدغه کمتری برای گرفتن ویزای کاری سوئد اقدام کنند.

  سخن پایانی

  سوئد از جمله پیشروترین کشورهای اروپایی در حوزه صنعت و رشد اقتصادی است و همین عامل باعث شده تا شرکت‌های بین المللی بسیاری در این کشور سرمایه گذاری کنند. نرخ پایین بیکاری و نیاز شدید به نیروی کار ماهر و متخصص باعث شده است تا نیروی کار خارجی از سراسر دنیا راهی این کشور شوند. در سال‌های اخیر مهاجرت کاری ایرانیان به سوئد نیز افزایش داشته است. اولین شرط برای گرفتن ویزای کاری سوئد داشتن جاب آفر و یا پیشنهاد کاری از سوی یک کارفرمای سوئدی است. متقاضیان با داشتن نامه استخدام و شرایط دیگری همچون داشتن تمکن مالی کافی، تسلط به زبان انگلیسی و یا سوئدی، اجاره کردن خانه در سوئد و … می‌توانند به کار در سوئد مشغول شوند و در آنجا اقامت داشته باشند. اما قبل از هر تصمیمی بهتر است این نکته مهم را نیز در نظر داشته باشند که مالیات در کشور سوئد زیاد است و شهروندان در قبال سطح زندگی خوبی که دارند باید مالیات سنگینی را نیز به دولت پرداخت کنند.

  سوالات متداول

  آیا کادر درمان می‌توانند ویزای کاری کشور سوئد را دریافت کنند؟

  مهاجرت پزشکان و پرستاران به سوئد کار دشواری نیست چرا که تقاضا برای این مشاغل در این کشور زیاد است. از جمله شرایط مهاجرت پرستاران و ماماها به سوئد این است که مدارک تحصیلی آنها در آنجا معادل سازی شود که خوشبختانه سوئد قوانین سخت‌گیرانه‌ای را برای معادل سازی مدارک کادر درمان ندارد.

  متقاضیان ایرانی چگونه می‌توانند برای پیدا کردن شغل در کشور سوئد اقدام کنند؟

  امکان پیدا کردن شغل به صورت حضوری در کشور سوئد تنها برای کسانی که اقامت کشورهای اتحادیه اروپا را دارند فراهم است. بهترین گزینه برای پیدا کردن شغل در سوئد برای متقاضیان ایرانی استفاده از سایت‌های کاریابی آنلاین و یا مراجعه به موسسات کاریابی و ارتباط گرفتن با آنها از راه دور است.

  دریافت ویزای کاری سوئد و مهاجرت به این کشور حدودا چقدر زمان می‌برد؟

  بسته به اینکه چقدر زمان برای پیدا کردن جاب آفر و تهیه مدارک لازم صرف کنید، این کار ممکن است چیزی بین 6 تا 12 ماه به طول انجامد.

  آیا برای مهاجرت کاری به سوئد تسلط به زبان انگلیسی کافی است؟

  کسانی که به زبان انگلیسی تسلط دارند و آیلتس بالای 6 دارند می‌توانند برای مهاجرت کاری به سوئد اقدام کنند اما کسانی که به زبان سوئدی مسلط هستند شانس بیشتری برای گرفتن جاب آفر از سوی کارفرمای سوئدی دارند و زودتر نتیجه خواهند گرفت.

  سؤالات متداول 

  مهاجرت پزشکان و پرستاران به سوئد کار دشواری نیست چرا که تقاضا برای این مشاغل در این کشور زیاد است. از جمله شرایط مهاجرت پرستاران و ماماها به سوئد این است که مدارک تحصیلی آنها در آنجا معادل سازی شود که خوشبختانه سوئد قوانین سخت‌گیرانه‌ای را برای معادل سازی مدارک کادر درمان ندارد.

  امکان پیدا کردن شغل به صورت حضوری در کشور سوئد تنها برای کسانی که اقامت کشورهای اتحادیه اروپا را دارند فراهم است. بهترین گزینه برای پیدا کردن شغل در سوئد برای متقاضیان ایرانی استفاده از سایت‌های کاریابی آنلاین و یا مراجعه به موسسات کاریابی و ارتباط گرفتن با آنها از راه دور است.

  بسته به اینکه چقدر زمان برای پیدا کردن جاب آفر و تهیه مدارک لازم صرف کنید، این کار ممکن است چیزی بین 6 تا 12 ماه به طول انجامد.

  کسانی که به زبان انگلیسی تسلط دارند و آیلتس بالای 6 دارند می‌توانند برای مهاجرت کاری به سوئد اقدام کنند اما کسانی که به زبان سوئدی مسلط هستند شانس بیشتری برای گرفتن جاب آفر از سوی کارفرمای سوئدی دارند و زودتر نتیجه خواهند گرفت.

  آخرین مقالات وبسایت

  سرمایه گذاری در دانمارک

  سرمایه گذاری در دانمارک

  سرمایه گذاری در دانمارک به شما و بیزنستان شرایط خوب و مناسبی را ارائه می دهد. بنابراین، اگر قصد راه‌اندازی یک کسب‌ و کار یا …

  تحصیل پزشکی در دانمارک

  تحصیل پزشکی در دانمارک

  از این رو که دانمارک شادترین کشور دنیا شناخته شده و با شرایط فوق العاده ی زندگی نظیر اقتصاد قوی و رفاه اجتماعی فوق العاده …

  مهاجرت کاری به دانمارک

  مهاجرت کاری به دانمارک

  بخاطر شرایط مطلوب زندگی در دانمارک، همواره افراد بسیاری به این کشور مهاجرت می کنند. به عنوان یکی دیگر از دلایل مهم مهاجرت به دانمارک …

  وکیل مهاجرت به دانمارک

  وکیل مهاجرت به دانمارک

  از آنجایی که هر ساله افراد زیادی تصمیم به مهاجرت به دانمارک می گیرند، تصمیم گرفتیم تا درباره ی وکیل مهاجرت به دانمارک اطلاعاتی را …

  تحصیل در دانمارک

  تحصیل در دانمارک

  دانمارک یکی از کشورهای پیشرو در اروپا در زمینه تحصیلات بین ‌المللی است. با داشتن سیستم آموزشی مدرن و امکانات بسیار عالی، دانمارک یکی از …

  کشور دانمارک

  کشور دانمارک

  دانمارک کشوری توسعه یافته با استانداردهای بالای زندگی و یکی از اعضای موسس ناتو، شورای شمال اروپا، OECD، OSCE و سازمان ملل و بخشی از …

  مهاجرت به دانمارک

  مهاجرت به دانمارک

  دانمارک که یک کشور با سطح بسیار بالا و رفاه زندگی در اروپا می باشد، با توجه به امکاناتی که برای مردم فراهم کرده باعث …

  نظر خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره رایگان مهاجرت