مهاجرت کاری به اسپانیا
رویال مهاجرت جولای 26, 2023

ویزای کار اسپانیا

اسپانیا با فرصت‌های شغلی غنی، فضای آزاد، مساعد و استانداردهای بالای زندگی، هر ساله بهعنوان مقصد شمار زیادی از متقاضیان مهاجرت کاری به اسپانیا را جذب می‌کند. در درجه اول، مهاجران از کشورهایی مانند مراکش، رومانی و انگلیس بیشتر برای تحصیل و اهداف کاری به این کشور می‌روند. دریافت ویزای کار اسپانیا که در حیطه وظایف وزارت امور خارجه این کشور است برای کار شهروندان سایر کشورها الزامی شمرده میشود. مشاوران رویال مهاجرت خدمات خود را دراین‌خصوص به هم‌وطنان عزیز تقدیم میکنند.

ویزای کار اسپانیا + شرایط و مشاغل موردنیاز

ویزاها و مجوزهای اقامت متفاوتی وجود دارد که به شما امکان می‌دهد زندگی در اسپانیا را شروع کنید. یکی از مواردی که بیشتر خارجی‌ها خواهان دریافت آن هستند، مجوز کار است. دولت هر ساله لیست مشاغل موردنیاز برای استخدام افراد خارجی را منتشر می‌کند. ما در مورد لیستی صحبت می‌کنیم که شامل مشاغل متعددی با صلاحیت متوسط تا بالا همچون استادان، پزشکان، موقعیت‌های شغلی در رستوران‌ها و هتل‌ها، متخصصان فناوری اطلاعات و رسانه و غیره می‌شود.

بخش خدمات در اسپانیا بر بازار کار مسلط است و حدود 70 درصد از کل نیروی کار کشور در این بخش مشغول به کار هستند. بخش انرژی و بخش ساخت‌وساز 14.1 درصد و 9.9 درصد از نیروی کار کشور را تشکیل می‌دهند. این بخش‌ها به‌وضوح تنوع در اقتصاد و بازار کار اسپانیا را نشان می‌دهند.

برترین کشور ها برای مهاجرت کاری

مهاجرت کاری به آلمان  مهاجرت کاری به کانادا مهاجرت کاری به ترکیه مهاجرت کاری به فرانسه مهاجرت کاری به انگلستان مهاجرت کاری به اسپانیا مهاجرت کاری به سوئد مهاجرت کاری به اتریش مهاجرت کاری به مجارستان مهاجرت کاری به دانمارک مهاجرت کاری به آمریکا مهاجرت کاری به هلند مهاجرت کاری به ایتالیا

فرصت‌های زیادی برای اشتغال در صنایع مختلف مانند خدمات مالی، تولید، نساجی و پوشاک، کفش، مواد شیمیایی و دارویی در این کشور وجود دارد. علاوه بر این، اسپانیا دارای بخش گردشگری پر رونقی است که فرصت‌های شغلی زیادی را در اختیار خارجی‌ها قرار می‌دهد. بنابراین، انتخاب اسپانیا به‌عنوان یک مقصد مهاجرتی در اروپا بدون شک یک انتخاب عالی خواهد بود.

شرایط مهاجرت کاری به اسپانیا

برای یافتن شغل و مهاجرت به اسپانیا از طریق کار شرایط و قوانین مختلفی وجود دارد. در جدول زیر مهم‌ترین شرایط و مدارک برای این منظور ذکر شده است.

 

سندی از کارفرما در اسپانیا مبنی بر اینکه متقاضی در اسپانیا برای او کار می‌کند.

گواهی حسن رفتار یا عدم داشتن سابقه کیفری

گذرنامه معتبر با حداقل دو صفحه خالی

صورت‌حساب بانکی برای 3 ماه گذشته حاوی حداقل 945 یورو

احتمال دارد گواهی مهارت زبان اسپانیایی برای فرصت‌های شغلی در اسپانیا موردنیاز باشد. البته داشتن این گواهی برای همه شرکت‌های بین‌المللی که مقر اصلی آن ها در اسپانیا است، صدق نمی‌کند. زیرا این شرکت‌ها اغلب به زبان‌های دیگری مانند انگلیسی نیاز دارند.

شماره شناسایی خارجی (NIE) یک شماره‌سریال را در بر میگیرد که شما را به‌عنوان یک شهروند غیر اسپانیایی ساکن اسپانیا به مقامات معرفی می‌کند.

به‌دست‌آوردن کارت شناسایی خارجی که به شما اجازه می‌دهد که به‌عنوان مقیم در اسپانیا زندگی و کار کنید.

شغلی که فرد قرار است در شرکت انجام دهد باید در کاتالوگ مشاغل موردنیاز اسپانیا گنجانده شده

باشد که اداره استخدام دولتی هر سه ماه یکبار آن را منتشر می‌کند.

فرایند دریافت ویزای کار در اسپانیا

مراحل دریافت ویزا برای مهاجرت کاری به اسپانیا شامل مراحل مختلفی می‌شود که عبارت‌اند از:

مرحله 1: دریافت مجوز

برای اینکه بتوانید برای ویزای ملی درخواست دهید، شرکت کارفرما باید قبلا مجوز اقامت و کار یک متخصص بسیار ماهر را پردازش کند. پس از پذیرش و اعطای مجوز ذکرشده باید پردازش ویزا را شروع و شرایط درخواستی را برآورده کنید.

مرحله 2: تکمیل فرم درخواست و جمع‌آوری مدارک

شما باید فرم درخواست ویزای ملی را با ذکر دلیل سفر خود دانلود، تکمیل و امضا کنید. این فرم به زبان اسپانیایی موجود است و گاهی اوقات کنسولگری ذی‌صلاح نسخه‌ای را به زبان کشوری که درخواست ارسال می‌شود در دسترس فرد قرار می‌دهد. قبل از رسیدگی به درخواست می‌توانید درباره مدارک لازم برای حرفه خود از مشاوران رویال مهاجرت مشورت و کمک بگیرید. بالاخص وکیل مهاجرت به اسپانیا میتواند در این زمینه به شما بسیار کمک نماید.

مرحله 3: درخواست قرار ملاقات

شما باید شخصا یا از طریق نماینده‌ای معتبر برای دریافت ویزای کار اسپانیا اقدام کنید. به‌طورکلی، برای رفتن به رسیدگی به ویزا در نمایندگی دیپلماتیک یا دفتر کنسولی کشور محل اقامت خود باید از قبل از طریق وب‌سایت آنها یا از طریق ایمیل، وقت قبلی بگیرید.

مرحله 4: پرداخت هزینه مربوط به ویزا

برای درخواست ویزا باید هزینه تعیینشده آن پرداخت شود.

مرحله 5: مراجعه به سفارت و ارائه مدارک

متقاضی باید مدارک را به نمایندگی دیپلماتیک یا دفتر کنسولی کشور محل اقامت خود تحویل دهد تا فرایند پردازش ویزای مربوطه شروع شود.

 فرایند دریافت ویزای کار در اسپانیا

مرحله 6: دریافت ویزا

پس از تایید مدارک و پرداخت هزینه در صورت قبولی درخواست، ویزای کار اسپانیا به شما اطلاع داده خواهد شد. معمولا از طریق ایمیل اطلاع‌رسانی لازم صورت می‌گیرد. برای این منظور ممکن است آن را همراه با پاسپورت در کشور خودتان در اختیارتان قرار دهند یا شاید مجبور شوید شخصا به نمایندگی دیپلماتیک یا دفتر کنسولی کشور خود مراجعه کنید تا ویزا در گذرنامه شما مهر شود. از زمان اطلاعیه تا دریافت ویزا فقط یک ماه فرصت دارید. در غیر این صورت، ویزای شما را لغو خواهند کرد.

در صورت رد درخواست ویزا نیز این موضوع به اطلاع‌ شما رسانده خواهد شد. پس از دریافت ویزا، به یاد داشته باشید که باید ظرف سه ماه آینده وارد اسپانیا شوید.

مشاغل موردنیاز اسپانیا

خدمات استخدامی دولتی (SEPE) ارگانی است که بخشی از سیستم ملی اشتغال اسپانیا را تشکیل می‌دهد. این سازمان مسئولیت بررسی نیازها و تضمین ورود به بازار کار عموم مردم در این کشور را برعهده دارد.

این نهاد ذی‌صلاح هر سهماه یک‌بار گزارشی به نام لیست مشاغلی را منتشر می‌کند که پوشش آنها دشوار است. در واقع این لیست نیازهای شغلی نیروی کار داخلی کشور اسپانیا را نشان می‌دهد. در جدول زیر می‌توانید لیست این مشاغل را مشاهده کنید.

 

روانپزشک

خلبان

مهندسان هوانوردی

معماران

تحلیلگر داده

اساتید دانشگاه با سابقه تدریس

مددکاران اجتماعی

مهندسان برق

نوازندگان موسیقی

راننده

مشاغل حسابداری و مالی

مشاغل منابع انسانی

مشاغل بازاریابی

مدیر فناوری اطلاعات و ارتباطات

مدیران مالی

متخصصان حقوقی

آشپز

مهندسان مکانیک

توسعه‌دهندگان نرم‌افزارهای کامپیوتری

کارگران ICT

کارکنان بهداشت

خدمات بهداشتی، پزشکی و پرستاری

کارگزاران حقوقی

چه کارفرمایانی به اتباع خارجی دعوتنامه کاری می‌دهد؟

یک کارفرمای اسپانیایی درصورتی می‌تواند به یک اتباع خارجی دعوت‌نامه بدهد که هیچ شهروند اسپانیایی یا اروپایی تمایلی برای کار در موقعیت شغلی موردنیاز را نداشته باشد. وزارت کار باید در سند مذکور تایید کند که کارفرما (حامی مالی) قادر به یافتن نیروی کار نیست که بتواند آن شغل را انجام دهد.

مدرک زبان برای مهاجرت کاری به اسپانیا

به‌طورکلی برای به دست آوردن ویزای کار اسپانیا با هر کدام از دو زبان انگلیسی و اسپانیایی، حداقل به   سطح زبانی B1 و B2 نیاز است. زیرا با داشتن این دو سطح، توانایی درک همکاران خود و همچنین مکالمه کم‌وبیش روان با آنها و مشتریان را به دست خواهید آورید.

ویزای همراه برای مهاجرت کاری به اسپانیا

همان‌طور که می‌دانید، بسیاری از مجوزهای اقامت در اسپانیا امکان ارسال درخواست ویزای همراه را فراهم میسازند. به‌عبارت‌دیگر، متقاضی می‌تواند برای اعضای درجه اول خانواده خود، اقامت برای کار قانونی و زندگی در اسپانیا را نیز درخواست کند. اما متقاضی با ویزا و اقامت کار، حق بردن خانواده خود به این کشور را ندارد. بااین‌حال از طریق ویزای اتحاد خانواده میتوانید به‌راحتی خانواده خود را به اسپانیا ببرید. پس از یک سال کار و زندگی در اسپانیا و تمدید موفقیت ویزای خود، درخواست ویزای اتحاد خانواده باید داده شود.

شرایط اخذ اقامت کاری اسپانیا

اجازه اقامت بر اساس درخواست یک شهروند کشور ثالث (که تابعیت اسپانیایی ندارد) برای اقامت در داخل مرزهای اسپانیا بهمدت 90 روز تا 5 سال صادر خواهد شد. شرایط دریافت اقامت برای کار در اسپانیا در زیر آورده شده است.

 

شرایط دریافت

توضیحات

درخواست اقامت کاری

درخواست اجازه اقامت و اجازه کار در اسپانیا از طریق ایستگاه‌های پلیس یا اداره روابط خارجی انجام می‌شود.

پرداخت هزینه

هزینه برای هر مجوز درخواستی 80 یورو است.

ارائه اسناد و مدارک

مدارکی که باید هنگام مراجعه به این درخواست ارائه شود شامل گذرنامه، عکس پاسپورت رنگی، فرم درخواست پرشده، محل سکونت، سند حساب بانکی، بیمه درمانی و قرارداد کار می‌شود.

شرایط اخذ تابعیت از طریق کار در اسپانیا

نیروی کار خارجی اگر بهمدت پنج سال بهطور مداوم در این کشور اقامت داشته باشد، امکان دریافت اجازه اقامت دائم اسپانیا را به دست خواهد آورد. اولین شرط لازم برای امکان فوق این است که متقاضی درآمد یا سرمایه‌ای داشته باشد که بتواند هم خود و هم‌ خانواده‌اش را تامین کند.

شهروندان ایرانی که بهمدت 10 سال بدون وقفه در اسپانیا کار می‌کنند، درصورت تمایل به اخذ تابعیت اسپانیا، باید از تابعیت ایرانی خود انصراف دهند. پس از مهاجرت کاری به اسپانیا و اخذ شهروندی این کشور، تمامی حقوق شهروندان اسپانیایی برای این افراد محفوظ است.

 

شرایط اخذ تابعیت

توضیحات

5 سال کار و زندگی بدون وقفه در اسپانیا

متقاضی باید به مدت 5 سال بدون وقفه در اسپانیا کار کند.

تمدید کارت اقامت هر 5 سال یک‌بار

متقاضی باید هر 5 سال کارت اقامت خود را تمدید کند.

 
 

قبولی در آزمون‌های DELE A2 و CCSE

این آزمون‌ها برای اثبات برخورداری از سطح زبانی کافی و آشنایی با فرهنگ اسپانیایی برگزار می‌شوند.

داشتن تمکن مالی کافی

متقاضی باید اثبات کند که از درآمد کافی برای ادامه زندگی در این کشور برخوردار است.

شرایط اخذ تابعیت از طریق کار در اسپانیا

مزایای کار در اسپانیا

کار در خارج از کشور یک فرصت عالی برای رشد حرفه‌ای است. گسترش شبکه کاری خود به کشورهای جدید این امکان را به شما می‌دهد که به موقعیت‌ها و حقوق بهتری دسترسی داشته باشید. به‌طورکلی مهاجرت به اسپانیا از طریق کار مزیت‌های زیادی دارد ؛از جمله:

میانگین کار تمام‌وقت اسپانیا در هفته حدود 40 ساعت است.

اکثر شرکت‌های بزرگ حاضر در اسپانیا چندملیتی هستند.

نیروی کار تحت قراردادهای کاری اسپانیا و حتی در مشاغل و حرفه‌های موقت از حمایت نسبتا خوبی برخوردار هستند.

نیروی کار این کشور علاوهبر تعطیلات اسپانیا، حداقل 22 روز مرخصی با حقوق در سال دریافت می‌کنند.

این کشور بهدلیل نرخ پایین جرم و جنایت در بین 40 کشور امن جهان قرار دارد.

سیستم حمل‌ونقل عمومی آن یکی از بهترین و ارزان‌ترین در قاره اروپا بهشمار می‌رود.

معایب مهاجرت کاری به اسپانیا

دشواری پیداکردن کار در اسپانیا: در واقع پیداکردن کارفرمایی که برای فرد درخواست ویزا کند، بزرگ‌ترین چالش متقاضی خواهد بود.

زندگی بدون وقفه حداقل بهمدت 5 سال در اسپانیا

امکان کار در مشاغلی که هیچ داوطلبی در اسپانیا و اتحادیه اروپا برای آن پیدا نشود.

از دست دادن ملیت ایرانی درصورت اخذ تابعیت

مدت‌زمان اخذ ویزای کار اسپانیا

درخواست ویزای اجازه کار به سفارت اسپانیا بهطور متوسط در دو هفته نهایی می‌شود. کل پروسه شروع به کار قانونی در این کشور شامل امضای قرارداد کار، اخذ مجوز کار توسط کارفرما، اخذ ویزای D اسپانیا از کشور فرد و درخواست اجازه اقامت پس از مهاجرت، بین 6 تا 8 ماه طول خواهد کشید.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای کار اسپانیا

اتباع خارجی که به انجام هر گونه فعالیت حرفه‌ای یا کاری برای کار در اسپانیا مایل هستند، به ویزا نیاز دارند. پیش‌ازاین، کارفرما – اعم از شرکت یا تاجر – باید مجوز اقامت و کار را از طریق سازمان منطقه‌ای ذی‌صلاح دریافت کرده باشد. الزامات اخذ ویزای کار اسپانیا به شرح زیر است:

 

1. فرم درخواست تکمیلشده که از وب‌سایت کنسولگری اسپانیا قابل‌ دریافت خواهد بود.

2. یک کپی از مجوز اقامت و کار که توسط کارفرما ارسال می‌شود.

3. پاسپورت به‌روز با حداقل اعتبار چهار ماه قبل از تاریخی که قرار است فرد به اسپانیا وارد شود و همچنین حداکثر ده سال قبل از آن صادر شده باشد.

4. دو قطعه عکس رنگی با زمینه سفید در اندازه پاسپورتی

5. گواهی سوءپیشینه کیفری

6. گواهی پزشکی که ثابت کند فرد از هیچ بیماری جدی یا مسری رنج نمی‌برد که خطری برای امنیت عمومی باشد.

7. ارائه مدرکی به‌عنوان محل اقامت در اسپانیا

8. پرداخت هزینه ویزا

کار در اسپانیا برای ایرانیان

اتباع ایرانی که به اخذ اقامت اسپانیا از طریق کار مایل هستند باید توسط یک کارفرما در اسپانیا پذیرفته شوند. کارفرمای اسپانیایی باید برای مجوز کار کارمندی که استخدام می‌کند به اداره امور خارجی این کشور درخواست دهد. در صورت تایید درخواست کارفرما به فرد ایرانی که برای کار در این کشور پذیرفته شده است مجوز کار داده می‌شود. پس از آن شهروند ایرانی باید پروسه اخذ مجوز کار از ایران برای اسپانیا را آغاز کند. برای رفتن به این کشور، درخواست ویزای کار و اقامت بلندمدت نوع D با مراجعه به سفارت اسپانیا در ایران امکان‌پذیر خواهد بود.

لیست موسسات کاریابی در اسپانیا

برای بسیاری از جوانانی که رویای کار در اروپا را در سر می‌پرورانند، گرفتن قرارداد کاری در اسپانیا از طریق سایت‌های کاریابی ایده بسیار خوبی است. در زیر لیستی از اصلی‌ترین‌ها موسسات کاریابی در اسپانیا را به شما معرفی کردهایم.

Infojobs: این سایت به شما امکان می‌دهد تا با توجه ‌به نوع شغل موردنظر، شهر، سابقه، حقوق، ساعات کاری و نوع قرارداد جست‌وجو خود را انجام دهید.

Corner Job: ثبت‌نام در این سایت بسیار آسان صورت میگیرد و در عرض چند دقیقه پس از ثبت‌نام در آن، موقعیت‌های شغلی خالی را در اختیار شما قرار میدهد.

Monster: این سایت یکی از معروف‌ترین و بهترین سایت‌های کاریابی در اسپانیا است و ثبت‌نام در آن رایگان خواهد بود که به شما کمک می‌کند تا در کمال راحتی و در مدت‌زمان کوتاهی به جست‌وجوی کار موردنظر خود بپردازید.

Indeed: این کاریابی یکی از بهترین سایت‌های آگهی کار در دنیا محسوب می‌شود و بیش از 20 میلیون پیشنهاد شغلی دارد.

Infoempleo: این سایت را بهعنوان یکی از پرکاربردترین کاریابی‌های بازار اسپانیا معرفی میکنند. این کاریابی با بیش از 30 سال تجربه در حال حاضر 6 میلیون کاربر دارد.

 

سایر سایت‌های کاریابی در اسپانیا به شرح زیر هستند:

Jobtoday

Trabajando

Glasdoor

ThinkSpain

Xpatjobs

Reed.co.uk

Europelanguagejobs

JobsinBarcelona

لیست موسسات کاریابی در اسپانیا

خدمات موسسه رویال برای ویزای کاری اسپانیا

وکیل مهاجرت به اسپانیا با ارائه مشاوره و خدمات مهاجرتی خود به اخذ اقامت و تمامی مراحل مهاجرت متقاضی اصلی و خانواده‌اش در کوتاه‌ترین زمان ممکن کمک میکنند. ما یک برنامه موثر با توجه ‌به نیازهای مشتری طراحی می‌کنیم تا مطمئن شوند که زمان و هزینه خود را تلف نمی‌کنند.

از موسسه حقوقی ما می‌توانید در جهت‌گیری، مدیریت، پردازش، پاسخ به درخواست و پیگیری کل پرونده به خود کمک بگیرید تا بتوانید مجوز اقامت و کار در اسپانیا را به دست آورید.

جمع‌بندی

اسپانیا از جمله کشورهای اروپایی است که شرایط کاری خوبی برای خارجی‌ها فراهم میسازد. این کشور هر سه ماه لیستی از مشاغل موردنیاز خود را منتشر می‌کند. چنانچه شغل فردی با موارد موجود در این لیست مطابقت داشته باشد، می‌تواند ویزای کار اسپانیا را دریافت کند. توجه داشته باشید که کارفرمای اسپانیایی باید درخواست خود را برای استخدام فرد خارجی به ادره کار در این کشور بدهد. ما در موسسه مهاجرتی رویال مهاجرت به شما برای یافتن کار و بررسی قوانین کاری و مهاجرتی به اسپانیا کمک خواهیم کرد

سؤالات متداول درباره ویزای کار اسپانیا

این کارت برای 5 سال معتبر و قابل‌تمدید است.

پس از 10 سال می‌توان تابعیت اسپانیا را گرفت.

بخش فناوری اطلاعات، گردشگری و شغل‌های بیمارستانی بیشترین فرصت‌های کاری را برای خارجی‌ها ارائه می‌دهند.

برای کار در اسپانیا حداقل سطح زبانی B1 و B2 در مشاغل انگلیسی و اسپانیایی‌زبان نیاز است.

مهم‌ترین شرط پیداکردن کارفرمایی است که شغل موردنیاز او در لیست مشاغل کمبود مهارت اسپانیا باشد.

 

مقالات مرتبط

مهاجرت کاری به اسپانیا

مهاجرت کاری به اسپانیا

مهاجرت همواره به‌عنوان یکی از راه‌های افزایش فرصت‌های شغلی و بهبود شرایط زندگی انتخاب می‌شود. اسپانیا یکی از مقاصد محبوب برای مهاجرت کاری است. با …

وکیل مهاجرت به اسپانیا

یکی از موارد مهم در اخذ ویزای اسپانیا انتخاب مشاور و وکیل مهاجرت به اسپانیا است که نقش مهمی در دریافت اقامت اسپانیا ایفا می‌کند. …

بورسیه تحصیلی اسپانیا

بورسیه تحصیلی اسپانیا

اسپانیا یکی از کشورهای اروپایی است که دارای سیستم آموزشی با کیفیت و هزینه‌های نسبتاً پایین است. این کشور همچنین دارای بورسیه‌های تحصیلی متعددی برای …

مزایا و معایب زندگی در اسپانیا

مزایا و معایب زندگی در اسپانیا

اسپانیا یک گزینه عالی برای مهاجرت است، زیرا از نظر حقوقی، اخذ اجازه اقامت برای زندگی و کار در این کشور کاملاً قابل دسترس است. …

تحصیل پزشکی در اسپانیا

تحصیل پزشکی در اسپانیا

اسپانیا مقصد خوبی برای دانشجویانی است که برای تحصیل پزشکی با هزینه مناسب می‌خواهند به خارج از کشور بروند. برای گرفتن مشاوره در خصوص تحصیل …

خرید ملک در اسپانیا

خرید ملک در اسپانیا

اسپانیا یک مقصد محبوب برای سرمایه گذاران املاک است. این کشور دارای آب و هوای گرم، فرهنگ غنی و مناظر خیره کننده است. قیمت املاک …

زندگی در اسپانیا

زندگی در اسپانیا

اسپانیا کشوری در جنوب غربی اروپا است که به دلیل آب و هوای مدیترانه ای، فرهنگ غنی و تاریخ طولانی خود شناخته شده است. این …

دانشگاه های اسپانیا

دانشگاه های اسپانیا

تا یکی دو دهه قبل اگر از دانشجویانی که قصد مهاجرت داشتند مقصدشان را سوال می¬کردید، احتمالا اکثر آن¬ها پاسخشان آمریکا، کانادا و تعداد اندکی …

ثبت شرکت در اسپانیا

ثبت شرکت در اسپانیا

اسپانیا کشور ایده­آلی برای خارجی­های سراسر جهان جهت راه اندازی شرکت خود می­باشد. زیرساخت‌های ایده‌آل، استعدادهای جهانی و اکوسیستم کارآفرینی شهرهایی مانند بارسلونا یا مادرید، …

سرمایه گذاری در اسپانیا

سرمایه گذاری در اسپانیا

اسپانیا در جنوب غربی اروپا به عنوان یکی از محبوب ترین مقاصد مهاجرت سرمایه گذاری در جهان شناخته می شود. اسپانیا کشور پرجنب و جوشی …

مهاجرت کاری به اسپانیا

ویزای کار اسپانیا

اسپانیا با فرصت‌های شغلی غنی، فضای آزاد، مساعد و استانداردهای بالای زندگی، هر ساله به‌عنوان مقصد شمار زیادی از متقاضیان مهاجرت کاری به اسپانیا را …

تحصیل دندانپزشکی در اسپانیا

تحصیل دندانپزشکی در اسپانیا

دندانپزشکی یکی از مشاغل موردنیاز و محبوب در تمام جهان است. تحصیل دندانپزشکی در اسپانیا به‌دلیل فرصت‌های شغلی و حقوق بالا یکی از رشته‌های موردعلاقه …

مشاغل مورد نیاز اسپانیا

مشاغل مورد نیاز اسپانیا

اسپانیا به‌عنوان یکی از اعضای اتحادیه اروپا فرصت‌های شغلی مختلفی را ارائه می‌دهد. مشاغل مورد نیاز اسپانیا بیشتر در بخش‌های ساخت‌وساز، گردشگری، فناوری اطلاعات و …

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان مهاجرت