وکیل مهاجرت به اسپانیا

یکی از موارد مهم در اخذ ویزای اسپانیا انتخاب مشاور و وکیل مهاجرت به اسپانیا است که نقش مهمی در دریافت اقامت اسپانیا ایفا می‌کند. اسپانیا یکی از زیباترین کشورهای ساحل مدیترانه در غرب اروپا است و طی سال‌های اخیر به یکی از محبوب‌ترین مقصدهای مهاجرتی و گردشگری جهان تبدیل شده است. دریافت اقامت این کشور زیبا از طریق کار، تحصیل و یا سرمایه‌گذاری نیاز به آشنایی با قوانین مهاجرتی آن دارد. بنابراین استفاده از دانش یک وکیل مهاجرت اسپانیا الزامی است. اما ویژگی یک وکیل مهاجرتی خوب چیست؟ در این مقاله با ما همراه باشید، تا پاسخ را بیابید.

از ما مشاوره رایگان دریافت کنید!

با ما در ارتباط باشید و سوالات، ابهامات و نگرانی های خود را از طریق راه های ارتباط زیر با ما در میان بگذارید. از طریق شماره تماس زیر میتوانید با مشاورین ما گفتگو کنید 

درخواست فوری مشاوره

  وکیل مهاجرت به اسپانیا رویال مهاجرت

  اگر علاقه‌مند به زندگی و دریافت اقامت اسپانیا هستید، بسیار مهم است که روند مهاجرت شما زیر نظر یک وکیل مجرب و مطلع از قوانین مهاجرتی اسپانیا طی شود. دلایل زیادی برای این موضوع وجود دارد؛ از جمله اینکه پیچیدگی روند مهاجرت ممکن است باعث سردرگمی و اشتباه در پروسه دریافت ویزا شده و هزینه و زمان شما هدر برود. همچنین در صورت رد شدن درخواست ویزا، شانس موفقیت مجدد شما کاهش پیدا می‌کند.

  موسسه مهاجرتی رویال مهاجرت از جمله موسسات برگزیده مهاجرتی است که با بهره‌گیری از دانش و تخصص وکلای مهاجرتی مجرب به اسپانیا می‌تواند شما را در پروسه آماده‌سازی مدارک و دریافت ویزای اسپانیا همراهی کند. وکلا و مشاوران مهاجرتی رویال مهاجرت با سال‌ها تجربه در زمینه اخذ ویزای اسپانیا تا آخرین مرحله از دریافت اقامت این کشور کنار شما خواهند بود و پرونده شما را مدیریت خواهند کرد.

  ویژگی های مشاور و وکیل مهاجرت به اسپانیا

  اسپانیا به دلیل سطح رفاه اجتماعی و بهداشتی خوب، آب و هوای آفتابی شبیه به ایران، مردمانی سرزنده، شاد و مهمان‌نواز و داشتن بستری مناسب برای سرمایه‌گذاری در اروپا، همیشه مورد توجه ایرانیان بوده است. به همین دلیل دریافت اقامت این کشور در حال حاضر بسیار رقابتی شده و کوچکترین اشتباه در پروسه دریافت ویزا باعث رد شدن ویزای شما خواهد شد. از همین رو، استخدام وکیل و مشاور مهاجرت اسپانیا اهمیت زیادی پیدا کرده است.

  آلمان یکی از مناسب ترین کشور ها به منظور تحصیل است که هر ساله متقاضیان و دانشجویان زیادی را برای تحصیل، از تمام کشور ها پذیرش می کند. این کشور بسیار پیشرفته و مدرن بوده…
  کشور آلمان به دلیل کیفیت و سطح بسیار بالای آموزش و فرصت‌های شغلی زیاد خود، به یک مقصد جذاب برای تحصیل تبدیل‌شده است. از دیگر دلایل علاقه زیاد دانشجویان بین‌المللی…
  سرمایه گذاری یکی از روش های مهاجرت به برخی کشور ها نظیر آلمان، محسوب می شود که مورد توجه بسیاری از افراد در سراسر جهان قرار گرفته است. کشور آلمان از شرایط اقتصادی مناسبی برخوردار است….
  آلمان یکی از کشور های مناسب برای مهاجرت می باشد که دارای شرایط مناسبی برای تحصیل و زندگی است. امروزه متقاضیان زیادی قصد مهاجرت به این کشور را دارند؛ اما از شرایط و قوانین این کشور آگاهی لازم را دارا نیستند. وکیل مهاجرت به آلمان با توجه به تسلط به قوانین و مقررات کشور های مبدا و مقصد، آگاهی کامل …
  آلمان به عنوان مهم ترین قطب صنعتی در قاره اروپا و جهان شناخته می شود و کشوری وسیع در قلب اروپا می باشد. این کشور به دلیل برخورداری از اقتصاد پویا و قوی، فرصت های شغلی مناسب، تحصیل رایگان و امکانات رفاهی بالا به یکی از محبوب ترین مقاصد مهاجرتی تبدیل شده است.

  اما باید دقت کنید که هر شخصی که مدعی آشنایی با قوانین اسپانیا است، نمی‌تواند وکیل مناسبی باشد و یک وکیل خوب دارای ویژگی‌هایی است که عبارتند از:

  • اطلاعات دقیق و به روز از قوانین مهاجرتی اسپانیا داشته باشد.
  • دارای دفتر کار حضوری و مجوز فعالیت از سازمان‌های مربوطه در ایران باشد.
  • فردی مسئول و متعهد باشد و تا آخرین مرحله دریافت اقامت شما را همراهی کند.
  • دلسوز باشد و تمام تلاش خود را برای حل مشکلات پرونده شما به کار گیرد.
  • دارای ارتباطات مناسب در کشور اسپانیا باشد.
  • شما را به طور مداوم از روند پرونده مطلع کند و مستندات پیشروی در پرونده شما را در اختیارتان قرار دهد.
  • در مورد هزینه‌هایی که نیاز است پرداخت کنید واضح و شفاف باشد.
  • صلاحیت انعقاد قرارداد طبق قوانین را داشته باشد.
  • به زبان انگلیسی و اسپانیایی مسلط باشد تا در موارد لازم بتواند مشکلات پرونده را به درستی متوجه شده و حل کند.

  خدمات مشاور و وکیل مهاجرت به اسپانیا

  اطلاع از خدمات مشاور و وکیل مهاجرت اسپانیا به شما کمک خواهد کرد تا در جلسه دیدار با وکیل انتظارات درستی از او داشته باشید و دچار مشکل نشوید. وکیل مهاجرتی اسپانیا علاوه بر ارائه مشاوره مهاجرت به اسپانیا باید بتواند پرونده شما را مدیریت کرده و به نتیجه برساند. همچین وکیل باید در موارد زیر تجربه و دانش کافی داشته باشد و خدمات ارائه کند:

  • امور مربوط به ویزای اسپانیا
  • اخذ مجوز کار خوداشتغالی در اسپانیا
  • اخذ اقامت اسپانیا
  • اخذ ویزای طلایی و سرمایه‌گذاری اسپانیا
  • اخذ تابعیت اسپانیا
  • اجاره و خرید ملک در اسپانیا
  • درخواست شهروندی اسپانیا
  • تنظیم اساسنامه شرکت‌های تجاری در اسپانیا
  • افتتاح حساب بانکی در اسپانیا
  • اخذ ویزای همراه در اسپانیا
  • نحوه درخواست تجدید نظر اداری

  لازم به ذکر است که علاوه بر موارد ذکر شده دامنه خدمات وکیل می‌تواند گسترده‌تر باشد و بسته به شرایط پرونده شما ممکن است که نیاز باشد تا وکیل در خصوص موارد دیگری نیز اطلاعات و خدمات ارائه کند. بنابراین تسلط به تمام موارد حقوقی و مهاجرتی اسپانیا مورد مهمی است که باید در انتخاب وکیل در نظر بگیرید.

  موارد حقوقی ضروری برای وکیل مهاجرت به اسپانیا

  در گذشته مهاجرت و سرمایه‌گذاری در اسپانیا به دلیل وجود تحریم‌ها و محدودیت در ایجاد حساب بانکی دشوار بود. اما در چند سال اخیر مسیر مهاجرتی اسپانیا برای ایرانیان آسان‌تر شده است. با این وجود، همچنان سخت‌گیری‌های از سمت دولت اسپانیا وجود دارد و اگر متقاضیان موارد قانونی را رعایت نکنند ممکن است در مسیر اقامت خود در اسپانیا دچار مشکل شوند.

  به عنوان مثال افراد بر اساس نوع اقامت خود دو نوع کارت شناسایی در اسپانیا دریافت خواهند کرد. افرادی که قصد اقامت بیش از 6 ماه را دارند کارت TIE یا کارت شناسایی اتباع خارجی در اسپانیا و افرادی که قصد سرمایه‌گذاری در اسپانیا را دارند، باید کارت NIE یا شماره شناسایی اتباع خارجی را دریافت کنند. بنابراین اطلاع کامل وکیل از این موارد قانونی برای جلوگیری از ایجاد مشکلات قانونی در اسپانیا و سهولت مهاجرت بسیار حائز اهمیت است.

  هزینه‌های وکیل مهاجرت به اسپانیا

  برای بسیاری از خدماتی مهاجرت به اسپانیا از جمله دریافت ویزا و اقامت می‌توان از وکلای مهاجرتی در داخل کشور کمک گرفت که هزینه خدمات آنها بر اساس شرایط پرونده شما متفاوت خواهد بود. اما بعضی امور مهاجرتی مانند افتتاح حساب بانکی، خرید ملک در اسپانیا و دریافت تابعیت اسپانیا نیاز به وکیل مهاجرتی در داخل کشور اسپانیا دارد. بنابراین دستمزد وکیل بر اساس تعرفه کشور اسپانیا تعیین خواهد شد.

  به طور کلی این هزینه از حداقل 30 تا 70 یورو شروع می‌شود و تا بیش از 1000 یورو بسته به نوع خدمات درخواستی شما می‌تواند تعیین شود. میزان تعرفه حق‌الزحمه وکیل مهاجرت اسپانیا در جدول زیر ارائه شده است:

  هزینه وکیل مهاجرتی اسپانیا

  نوع خدمات

  تعرفه

  انجام امور مجوزها اعم از مجوز کار و اقامت

  480-200 یورو

  انجام امور ویزا

  400-120 یورو

  امور مربوط به دریافت ویزای همراه برای خانواده

  370-200 یورو

  انتقال منابع و دارایی

  250-140 یورو

  درخواست تجدید نظر بر پرونده

  980- 400 یورو

  پیگیری امور اخراج

  900-120 یورو

  وکیل مهاجرت به اسپانیا در تهران موسسه رویال مهاجرت

  اگر به دنبال یک وکیل مهاجرت مجرب در تهران برای انجام امور مهاجرتی اسپانیا هستید، باید اطلاع داشته باشید وکلای زیادی در این زمینه فعالیت و خدمات دارند. از این رو، با بررسی سابقه و رزومه کاری وکلای مختلف و بررسی شهرت آنها می‌توانید وکیل مناسب خود را انتخاب کنید. همچنین توصیه می‌کنیم به ویژگی‌های یک وکیل مهاجرتی خوب که پیش‌تر در این مقاله به آن اشاره شد، توجه کنید و هنگام انتخاب وکیل آنها در نظر بگیرید.

  مهمترین ویژگی که یک وکیل را از سایر وکلای مهاجرت اسپانیا متمایز می‌کند علاوه بر تسلط به زبان اسپانیایی و قوانین مهاجرتی کشور اسپانیا، توانایی مدیریت بحران و حل مشکلات غیرمنتظره در پروسه پرونده مهاجرتی شما، در کمترین زمان ممکن است. همچنین اگر به دنبال وکیل پناهندگی اسپانیا برای دریافت تابعیت اسپانیا از طریق پناهندگی هستید، لازم است بدانید که این مسیر به هیچ وجه قانونی نیست و توصیه نمی‌شود.

   شما عزیزان می‌توانید از خدمات مشاوره مهاجرت به اسپانیا و وکلای مجرب ما در موسسه رویال مهاجرت در تهران بهره‌مند شوید.

  وکیل مهاجرت به اسپانیا در شیراز رویال مهاجرت

  آن دسته از متقاضیان عزیزی که در شیراز زندگی می‌کنند و قصد مهاجرت به اسپانیا را دارند، می‌توانند از خدمات وکلای مهاجرتی ما در موسسه رویال مهاجرت در شیراز استفاده کنند. انتخاب وکیل مناسب بر اساس روش مهاجرتی، در موفقیت شما تأثیر به سزایی دارد. به عنوان مثال اگر قصد دارید از طریق تحصیل به اسپانیا مهاجرت کنید، پروسه مهاجرت شما با فردی که قصد دارد از طریق کار وارد اسپانیا شود متفاوت خواهد بود و وکیل شما باید به مراحل قانونی در زمینه مهاجرتی مورد نظر شما کاملا آگاه باشد.

  سخن پایانی

  در این مقاله ویژگی‌های مشاور و وکیل مهاجرت به اسپانیا را بررسی کردیم. کمک گرفتن از یک وکیل در پروسه مهاجرت به اسپانیا می‌تواند از هدر رفتن وقت و سرمایه در پروسه مهاجرت جلوگیری کند و شما را سریع و آسان‌تر به مقصد زیبا و آفتابی خود، یعنی کشور اسپانیا برساند. اما باید دقت کنید که در انتخاب وکیل دچار اشتباه نشوید یا مورد سوءاستفاده افراد سودجو قرار نگیرید. بنابراین همواره از خدمات موسسات مهاجرتی معتبر استفاده کنید.

  سؤالات متداول درباره مشاور و وکیل مهاجرت به اسپانیا

  پروسه مهاجرت به اسپانیا می‌تواند برای بعضی افراد پیچیده و سخت باشد. اگرچه بعضی از متقاضیان تمایل دارند به تنهایی این پروسه را طی کنند اما پیشنهاد ما این است که برای جلوگیری از هرگونه اشتباه از یک وکیل مهاجرتی خوب و مجرب کمک بگیرید.

  مهمترین ویژگی یک وکیل مهاجرتی خوب علاوه بر آگاهی کامل به قوانین مهاجرتی، تسلط به زبان اسپانیایی و توانایی حل مشکلات غیرمنتظره در مسیر پرونده شما است.

  مدت زمان اخذ ویزای اسپانیا با توجه به شرایط پرونده شما متفاوت خواهد بود. اما معمولا این زمان بین 1 تا 8 ماه متغیر است.

  انجام اموری مانند افتتاح حساب بانکی، خرید ملک در اسپانیا و دریافت تابعیت اسپانیا نیاز به یک وکیل مهاجرتی در کشور اسپانیا دارد.

  هزینه وکیل مهاجرتی بسته به نوع خدمات مورد نیاز شما بین 30 تا 1000 یورو و حتی بیشتر متفاوت خواهد بود.

  آخرین مقالات وبسایت

  سرمایه گذاری در دانمارک

  سرمایه گذاری در دانمارک

  سرمایه گذاری در دانمارک به شما و بیزنستان شرایط خوب و مناسبی را ارائه می دهد. بنابراین، اگر قصد راه‌اندازی یک کسب‌ و کار یا …

  تحصیل پزشکی در دانمارک

  تحصیل پزشکی در دانمارک

  از این رو که دانمارک شادترین کشور دنیا شناخته شده و با شرایط فوق العاده ی زندگی نظیر اقتصاد قوی و رفاه اجتماعی فوق العاده …

  مهاجرت کاری به دانمارک

  مهاجرت کاری به دانمارک

  بخاطر شرایط مطلوب زندگی در دانمارک، همواره افراد بسیاری به این کشور مهاجرت می کنند. به عنوان یکی دیگر از دلایل مهم مهاجرت به دانمارک …

  وکیل مهاجرت به دانمارک

  وکیل مهاجرت به دانمارک

  از آنجایی که هر ساله افراد زیادی تصمیم به مهاجرت به دانمارک می گیرند، تصمیم گرفتیم تا درباره ی وکیل مهاجرت به دانمارک اطلاعاتی را …

  تحصیل در دانمارک

  تحصیل در دانمارک

  دانمارک یکی از کشورهای پیشرو در اروپا در زمینه تحصیلات بین ‌المللی است. با داشتن سیستم آموزشی مدرن و امکانات بسیار عالی، دانمارک یکی از …

  کشور دانمارک

  کشور دانمارک

  دانمارک کشوری توسعه یافته با استانداردهای بالای زندگی و یکی از اعضای موسس ناتو، شورای شمال اروپا، OECD، OSCE و سازمان ملل و بخشی از …

  مهاجرت به دانمارک

  مهاجرت به دانمارک

  دانمارک که یک کشور با سطح بسیار بالا و رفاه زندگی در اروپا می باشد، با توجه به امکاناتی که برای مردم فراهم کرده باعث …

  نظر خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره رایگان مهاجرت