خرید ملک و خانه در انگلیس

خریدملک وخانه در انگلیس رویال مهاجرت

خرید ملک و خانه در انگلیس رویال مهاجرت

نظرتان درباره داشتن خانه در انگلستان چیست؟ انگلیس کشوری خوش آب و هوا، با رشد اقتصادی بسیار زیاد است که یکی از روش های سرمایه گذاری در آن، خرید خانه می باشد. شما نیز می توانید از طریق خرید ملک در انگلستان سرمایه گذاری سودآوری را تجربه کنید؛ اما چگونه می توانیم یک خانه مناسب در انگلیس خریداری کنیم؟ شرایط اخذ اقامت انگلستان از طریق خرید ملک چیست؟ در این نوشته از رویال مهاجرت با ما همراه باشید تا اطلاعات لازم درباره خرید ملک در انگلیس را به دست بیاورید.

از ما مشاوره رایگان دریافت کنید!

با ما در ارتباط باشید و سوالات، ابهامات و نگرانی های خود را از طریق راه های ارتباط زیر با ما در میان بگذارید. از طریق شماره تماس زیر میتوانید با مشاورین ما گفتگو کنید 

درخواست فوری مشاوره

  اقامت انگلیس از طریق خرید ملک + هزینه و شرایط خرید خانه

  انگلستان به عنوان یکی از برترین قدرت های جهانی، دارای اقتصادی پویا و قدرتمند است که افراد می توانند از طریق سرمایه گذاری در آن به سود خوبی دست پیدا کنند. یکی از روش های سرمایه گذاری در اقتصاد این کشور، خرید ملک می باشد. در حال حاضر بسیاری از افراد به دنبال دریافت اقامت انگلیس از طریق خرید ملک هستند و می خواهند با شرایط خرید خانه در این کشور زیبا آشنا شوند. خوشبختانه در شهرهای مختلف این کشور املاک زیادی برای فروش وجود دارد. از خانه های قدیمی گرفته تا آپارتمان های جدید و نوساز، که شما می توانید بسته به نیاز خود مکانی را انتخاب و خریداری نمایید.

   سرمایه گذاران و خریداران خارجی هیچ محدودیتی برای خرید ملک در انگلستان ندارند و می توانند بر اساس بودجه مالی خود نسبت به خرید خانه اقدام کنند. حتی امکان دریافت وام مسکن نیز وجود دارد. البته به این نکته توجه داشته باشید که در صورت خرید ملک در انگلیس باید مالیات آن را بپردازید. در حال حاضر مالیات بر املاک برای شهروندان انگلیسی و اتباع خارجی یکسان است ؛بنابراین اگر قصد دارید بعد از خرید خانه آن را اجاره دهید باید به موضوع مالیات نیز توجه داشته باشید.

  شرایط خرید ملک در انگلیس و اقامت به این صورت است که تمامی اتباع خارجی در صورت داشتن سن بالای ۱۸ سال و سرمایه کافی امکان خرید ملک در این کشور را دارند. هیچ گونه محدودیتی در زمینه منطقه، نوع یا متراژ ملک در این زمینه وجود ندارد. برای خرید خانه ارزان در انگلیس باید شناخت درستی نسبت به مناطق مختلف و شهرهای این کشور داشته باشید تا بتوانید بر اساس بودجه مالی خود، ملک ارزان و خوش قیمتی را خریداری نمایید.

  شرایط خرید ملک در انگلیس

  افرادی که به دنبال اخذ اقامت انگلیستان از طریق خرید ملک هستند، در قدم اول باید با قوانین مهاجرتی و شرایط خرید ملک در این کشور آشنایی داشته باشند. انگلیس از آن دست کشورهایی است که افراد می توانند از طریق سرمایه گذاری اقامت این کشور را به دست بیاورند. با این حال ناگفته نماند که در حال حاضر امکان اخذ اقامت کشور انگلیس از طریق خرید ملک وجود ندارد؛ اما خرید ملک در این کشور یک روش هوشمندانه برای سرمایه گذاری و کسب سود است.

  از جمله مهم ترین شرایط خرید ملک در کشور انگلیس داشتن سرمایه کافی و سن بالای ۱۸ سال است. در سایر زمینه ها هیچگونه محدودیت یا شرط خاصی برای خرید خانه توسط اتباع خارجی تعیین نشده است. شما کافی است ملک مورد نظر را در این کشور پیدا کرده و مذاکرات خود را با فروشنده به پایان برسانید تا بتوانید خانه موردنظرتان را خریداری کنید.

  خرید خانه یا اجاره خانه در انگلستان؟

  بسیاری از افراد علاقه دارند تا برای سفرهای خود به کشور انگلستان، محلی برای اقامت داشته باشند. شما می توانید در این کشور ملک مناسبی را خریداری یا اجاره کنید؛ اما سوالی که پیش می آید این است که خرید خانه یا اجاره خانه، کدام بهتر است؟ پاسخ این سوال به اهداف و شرایط شما بستگی دارد. در حال حاضر شما می توانید املاک مختلفی را در اقصی نقاط کشور انگلیس پیدا کرده و برای مدت کوتاه یا طولانی اجاره نمایید. میانگین اجاره مسکن در شهری مثل لندن ۱۶۰۰ پوند در ماه و میانگین هزینه مورد نیاز جهت خرید ملک حدود ۴۶۰ هزار پوند می باشد.

  اگر صرفاً به دنبال محلی موقت برای اقامتی کوتاه مدت در انگلیس هستید به نظر می رسد اجاره ملک گزینه مناسبی برای شما باشد. اما اگر می خواهید در دوره های زمانی متعدد به انگلیسی سفر کنید و یک محل اقامت داشته باشید یا به دنبال سرمایه گذاری سودآور هستید، خرید ملک گزینه مناسب تری می باشد. در این روش شما می توانید بر اساس بودجه مالی خود ملک مناسبی را خریداری کرده و در زمان هایی که در انگلیس حضور ندارید نیز ملک را اجاره دهید. اگر در زمینه مهاجرت به انگلیس از طریق خرید ملک، به راهنمایی و مشاوره تخصصی نیاز دارید می توانید با کارشناسان و وکلای با تجربه ما در رویال مهاجرت تماس بگیرید. کارشناسان ما به بهترین شکل ممکن درباره شرایط خرید خانه در انگلستان شما را راهنمایی می کنند.

  قیمت خرید ملک در انگلستان

  قیمت خانه در کشور انگلیس یکی از دغدغه های بسیار مهم افرادی است که می خواهند از طریق خرید ملک به سرمایه گذاری در این کشور بپردازند. به طور کلی یکی از عوامل تاثیرگذار بر قیمت خانه در این کشور منطقه یا شهری است که انتخاب می کنید. در حال حاضر میانگین قیمت ملک در شهر لندن ۴۶۰ هزار پوند و در جنوب شرقی این کشور ۳۱۸ هزار پوند می باشد؛ بنابراین شما میتوانید با انتخاب مناطق حاشیه ای و یا حومه شهر املاک ارزان تری را نیز پیدا کنید. البته ناگفته نماند که قیمت خرید ملک در کشور انگلیس نسبت به دیگر کشورهای اروپایی بالاتر است. در جدول زیر شهرهای کشور انگلیس را به همراه قیمت هر متر مربع ملک در آنها مشاهده می کنید.

  Column1 Column2 Column3
  عنوان شهر قیمت هر متر مربع خانه در مرکز شهر قیمت خرید هر متر مربع خانه در حومه شهر
  لندن ۱۳۳۱۲/۵۱ پوند ۶۴۱۳/۹۵ پوند
  منچستر ۳۹۷۶/۸۱ پوند ۲۵۳۱/۳۳ پوند
  لیورپول ۴۰۸۳/۳۳ پوند ۱۸۳۸/۵۰ پوند
  نیوکاسل ۲۲۲۸/۱۳ پوند
  بیرمنگام ۶۲۰۴/۰۳ پوند ۳۴۶۶/۹۹ پوند
  کاردیف ۲۴۷۰/۰۰ پوند
  بریستول ۴۰۸۸/۹۷ پوند ۳۱۰۵/۶۸ پوند
  بلفاست ۶۰۷۵/۵۶ پوند ۵۸۵۱/۶۳ پوند

  عوامل موثر بر قیمت خانه در انگلستان

  نگاهی به نمودار قیمت املاک در انگلیس به این نتیجه می رسیم که بازار خرید و فروش و اجاره ملک در این کشور همواره نوسانات زیادی را تجربه کرده است. به این ترتیب باید عوامل موثر بر قیمت خانه در انگلیس را به خوبی ارزیابی کنید تا بتوانید خرید مناسبی را در بازار این کشور داشته باشید. البته به این نکته نیز توجه داشته باشید که بازار مسکن در این کشور همواره با کمبود قابل توجهی رو به رو بوده و همین موضوع باعث شده تا در بسیاری از مقاطع زمانی، قیمت ملک در انگلیس بالا برود.

  از جمله اصلی ترین عوامل تاثیر گذار بر قیمت مسکن در این کشور می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • افزایش رشد اقتصادی و میزان درآمدها در انگلیس
  • بالا بودن امنیت شغلی در این کشور که تمایل مردم را جهت دریافت وام مسکن بالا میبرد
  • نوسانات نرخ بهره که باعث افزایش یا کاهش قیمت ملک می شود
  • دسترسی مردم به وام مسکن که باعث افزایش تقاضا شده است
  • عوامل جمعیتی
  • افزایش تعداد مهاجران از سایر کشورها
  • افزایش شاخص های امید به زندگی
  • افزایش انگیزه مردم برای سرمایه گذاری در بخش املاک

  مدارک موردنیاز برای خرید ملک در انگلستان

  گرچه دریافت اقامت انگلستان با خرید ملک در حال حاضر ممکن نیست؛ اما همچنان بسیاری از افراد علاقه مند به خرید ملک در انگلیس هستند زیرا از این طریق می توانند بخشی از سرمایه خود در یکی از بازارهای پرسود یعنی بازار املاک انگلیس وارد کنند. اگر شما هم علاقه مند به خرید ملک در انگلستان هستید باید مدارک مورد نیاز برای خرید ملک در این کشور تهیه کنید. مدارک مورد نیاز عبارت اند از:

  • پاسپورت با حداقل یک صفحه خالی
  • نتیجه برخی از آزمایشات پزشکی مثل تست سل
  • گواهی عدم سوء پیشینه کیفری
  • اسنادی که نشان دهد سرمایه مورد نیاز را دارید
  • مدارکی که نشان دهد یک حساب بانکی در انگلستان دارید
  • مدارک مورد نیاز برای همراهان از جمله سند ازدواج، شناسنامه و پاسپورت

  مراحل قانونی خرید ملک در انگلیس و اقامت

  افراد برای دریافت اقامت انگلیس با خرید ملک می توانند در ابتدا از طریق یکی از روش های رایج سرمایه گذاری، تحصیل یا کار اقامت انگلیس را دریافت کرده و در ادامه برای خرید ملک اقدام کنند. همانطور که گفتیم بازار املاک این کشور در طول سال نوساناتی را تجربه می کند. به همین دلیل بهتر است در ابتدا شناخت درستی نسبت به این بازار داشته باشید تا بتوانید در زمان مناسب به خوبی را خریداری کنید. در ادامه باید مراحل زیر را طی کنید:

  1. پیدا کردن ملک مورد نظر و مذاکره با فروشنده
  2. امضای پیش قرارداد و پرداخت بخشی از مبلغ ملک به فروشنده
  3. ارزیابی خانه از نظر نداشتن بدهی یا قبوض معوقه
  4. انجام مراحل تنظیم سند و انتقال سند ملک
  5. پرداخت باقی مانده مبلغ خانه

  با توجه به این که خرید خانه در انگلیس نیازمند تسلط شما برای انجام امور حقوقی می باشد، شما میتوانید در این مسیر از مشاوره حقوقی کمک بگیرید تا کارهای مربوط به انتقال مالکیت را به صورت قانونی و به درستی انجام شود. معمولاً مشاوران حقوقی مربوط به حوزه املاک هزینه ای را در این زمینه از شما می گیرند تا تمام کارها را برای شما انجام دهند.

  اقامت انگلستان با خرید ملک

  برخی از کشورهای اتحادیه اروپا مثل پرتغال یا یونان این امکان را برای مهاجران فراهم کرده اند که از طریق خرید ملک اقامت را نیز دریافت کنند. در حال حاضر امکان دریافت اقامت از طریق خرید ملک در انگلستان وجود ندارد؛ بنابراین افرادی که به دنبال دریافت اقامت این کشور هستند باید از طریق دیگر روش های سرمایه گذاری مثل ثبت شرکت یا کارآفرینی اقدام کرده تا اقامت انگلیس را دریافت کنند. ما نیز در تمامی مراحل خرید خانه در انگلیس و دریافت اقامت این کشور در کنار شما هستیم.

  اخذ ویزا از طریق خرید ملک در انگلستان

  همانطور که گفتیم بازار املاک کشور انگلیس جزو بازارهای پرسودی است که بخش زیادی از سرمایه گذاران بین المللی علاقه مند به سرمایه گذاری در آن هستند. افراد با خرید ملک در این کشور می توانند آینده خوبی را برای خود و فرزندانشان نیز رقم بزنند. با این حال امکان دریافت اقامت انگلیس یا تابعیت این کشور از طریق خرید ملک وجود ندارد؛ بنابراین اگر هدف شما از خرید ملک در انگلیس مهاجرت به این کشور و دریافت ویزای آن است، باید از دیگر روش ها اقدام کنید.

  اما همانطور که گفتیم خرید ملک در این کشور سود زیادی را به متقاضیان می رساند. به همین دلیل بسیاری از افراد علاقه مند به خرید ملک در انگلیس هستند. خوشبختانه برای این کار نیازی به حضور در انگلیس نیست و شهروندان دیگر کشورها می توانند به صورت غیر حضوری نیز ملک مورد نظر را در انگلیس خریداری کرده و از مزایای فراوان آن برخوردار شوند. همچنین امکان دریافت وام مسکن، تسهیلات و حمایت های اینچنینی باعث شده تا بسیاری از افراد مشتاق خرید ملک در انگلیس باشند.

  هزینه های اجاره ملک در انگلستان

  برای افرادی که تمایل به خرید ملک در کشور انگلیس ندارند، اجاره ملک راه مناسبی برای تهیه یک محل سکونت می باشد. هزینه های اجاره ملک در این کشور نیز تحت تاثیر منطقه ای که انتخاب می کنید تعیین می شود. به عنوان مثال هزینه اجاره یک خانه در لندن ۱۶۰۰ پوند در ماه و هزینه اجاره یک خانه در اسکاتلند حدود ۶۰۰ پوند در ماه می باشد؛ بنابراین شما می توانید با انتخاب شهرهای کوچک تر یا املاکی که در حومه شهر و خارج از مرکز شهر هستند هزینه کمتری را برای اجاره مسکن بپردازید.

  اجاره ماهانه به تفکیک شهر های انگلیس

  در جدول زیر مناطق مختلف بریتانیا را به همراه میانگین اجاره ماهانه مسکن در آنها مشاهده می کنید.

  بریتانیای میانگین اجاره مسکن در یک ماه (پوند)
  لندن 1,615
  جنوب شرقی 1,041
  انگلستان شرقی 909
  جنوب غربی 818
  شمال غربی 712
  میدلند غربی 701
  اسکاتلند 670
  ایرلند شمالی 653

  هزینه های جاری خرید ملک در انگلیس

  هزینه های خرید ملک در انگلستان به دو بخش هزینه های اولیه و هزینه های جاری تقسیم می شود. هزینه های اولیه شامل مواردی همچون ابطال تمبر، بیعانه، هزینه های وام مسکن، هزینه ارزش گذاری، مخارج حقوقی و هزینه ثبت زمین می باشد. هزینه های جاری نیز شامل هزینه هایی مثل بازپرداخت وام مسکن، تعمیرات و نگهداری، بیمه و قبوض ماهانه است که باید متقاضی پرداخت کند.

  وامی که متقاضی برای خرید مسکن دریافت می کند را باید یک ماه بعد از دریافت وام شروع بازپرداخت کند. همچنین در صورتی که خانه نیاز به نگهداری و تعمیرات خاصی داشته باشد نیز باید این تعمیرات انجام شود. دیگر هزینه های مهمی که متقاضی باید بپردازد هزینه های بیمه است. در انگلیس متقاضیان باید املاک خود را به همراه وسایل آن بیمه کنند.

  هزینه های خرید ملک در انگلستان

  همان طور که گفتیم برخی از هزینه ها برای خرید ملک هزینه های اولیه هستند. به عنوان مثال متقاضی باید هزینه ابطال تمبر را بپردازد که معمولاً املاکی که ارزشی بالای ۱۲۵ هزار پوند دارند باید این هزینه را پرداخت کنند. همچنین چنانچه متقاضی بخواهد برای خرید ملک، وام مسکن دریافت کند باید به طور میانگین ۵ الی ۲۰ درصد از هزینه را به صورت بیعانه پرداخت نماید.

  هزینه ارزش گذاری نیز یکی از مخارج مهمی است که باید در نظر بگیرید. هزینه ارزش گذاری با توجه به ارزش بین ملک مورد نظر بین ۱۵۰ تا ۳۵۰۰ پوند تعیین می شود. بخش دیگری از مخارج شما مربوط به امور حقوقی است. به این منظور لازم است که یک مشاور حقوقی یا یک دفتردار مراحل حقوقی خرید ملک را به کمک شما انجام دهد. این مورد هزینه های بین 800 تا 1000 پوند در پی خواهد داشت. همچنین در مرحله آخر برای انتقال سند و مالکیت خانه نیز باید هزینه ای را بپردازید. معمولاً مخارج انتقال مالکیت از ۴۰۰ پوند آغاز شده و تا هزار پوند نیز افزایش پیدا می کند.

  مالیات خرید ملک در انگلستان

  تمامی افرادی که در انگلستان زندگی می کنند چه مالک خانه باشند و چه مستاجر، باید مالیات آن را پرداخت کنند؛ بنابراین شما نیز بعد از خرید ملک و نقل مکان به خانه موظف هستید که متولی شورای محلی خود را مطلع کنید. این شورا بعد از دریافت اطلاعات شما یک نامه مالیاتی سالانه برای شما ارسال می کند. به طور کلی نرخ مالیاتی که متقاضی می پردازد بر اساس ارزش ملک مورد نظر تعیین می شود. برای افرادی که به تنهایی زندگی می کنند ۲۵ درصد از مالیات آنها کاسته می شود. همچنین متقاضی باید به صورت سالانه مالیات خود را پرداخت کند.

  سایت های معتبر یافتن خانه در انگلستان

  برای خرید ملک در انگلستان نیازی به حضور فیزیکی در این کشور ندارید شما می توانید مراحل پیدا کردن خانه را به صورت آنلاین انجام داده و املاک مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید. به این منظور می توانید آگهی های آنلاین فروش مسکن را ارزیابی می نمایید. همچنین وب سایت های زیادی در این زمینه فعالیت می کنند که می توانید از طریق این وب سایت ها املاک مختلف را بررسی کنید. بهترین وب سایت ها برای خرید ملک در انگلستان عبارت اند از:

  • rightmove.co.uk
  • onthemarket.com
  • zoopla.co.uk
  • primelocation.com
  • homesgofast.com
  • nestoria.co.uk
  • uklanddirectory.org

  دریافت وام در انگلستان برای اتباع خارجی

  یکی از مشوق هایی که دولت انگلیس برای خرید ملک در این کشور قرار داده، امکان دریافت وام مسکن برای اتباع خارجی است ؛بنابراین اتباع خارجی نیز می توانند بر اساس ارزش ملک مورد نظر وام مسکن تهیه کنند. البته افرادی که سابقه اقامتی آنها در انگلیس کمتر از دو سال است و در این کشور شغلی ندارند شرایط سختی برای دریافت وام مسکن دارند. به طور کلی افرادی که حداقل دو سال در انگلیس اقامت دارند و دارای شغل با درامد کافی هستند می توانند بر اساس ارزش ملک مورد نظر وام دریافت کنند.

   بانک های بین المللی مثل بانک HSBC وام هایی را در زمینه مسکن پرداخت می کنند. در اغلب بانک های انگلیس نرخ ثابت یا متغیر است. بانک ها و نهادهای ارائه دهنده وام از متقاضی می خواهند مبلغی را به عنوان بیعانه پرداخت کنند. این مبلغ چیزی حدود ۵ الی 2۰ درصد از ارزش ملک مورد نظر است. البته نرخ این بیعانه برای افرادی که اقامت انگلیس را ندارند بیشتر است. امکان دریافت وام مسکن برای افرادی که خارج از انگلیس هستند نیز وجود دارد؛ اما در نظر داشته باشید که این ولم ها مالیات زیادی در پی خواهد داشت.

  مدت زمان خرید خانه در انگلستان

  دولت انگلیس تلاش کرده تا فرآیند خرید ملک در این کشور را تا حد ممکن کوتاه کند. به این ترتیب اتباع خارجی میتوانند در کوتاه ترین زمان ممکن ملک مورد نظر را در انگلیس پیدا کرده و مراحل خرید و انتقال سند مالکیت را انجام دهند. اگر همه چیز در فرایند خرید ملک به درستی پیش برود شما میتوانید در عرض ۲ الی ۵ ماه مراحل پیدا کردن ملک خرید و انتقال سند مالکیت را سپری کنید. همچنین چنانچه در مراحل مختلف از افراد باتجربه و وکلای حقوقی کمک بگیرید می توانید فرایند خرید ملک را سریع کنید.

  قوانین قراردادهای مسکن در انگلستان

  قراردادهای مسکن در کشور انگلیس به دودسته قراردادهای خرید و قراردادهای اجاره ملک تقسیم می شود. هر یک از این قراردادها به مجموعه تعهداتی گفته می شود که توسط صاحب ملک و مستاجر یا فروشنده و خریدار تعیین شده و هر دو طرف بر سر آن به توافق رسیده اند.

  مشخصات و اطلاعات حقوقی، آدرس و دیگر جزئیات طرفین در قرارداد ذکر می شود و در نهایت به صورت قانونی امضای طرفین ثبت خواهد شد. برای این که درگیر مشکلات قانونی یا کلاهبرداری نشوید توصیه می کنیم قبل از امضا کردن قرارداد، با دقت تمامی بندهای آن را مطالعه کرده و با مشاوره حقوقی خود نیز مشورت نمایید.

  مشاوره خرید ملک در انگلیس با موسسه رویال مهاجرت

  خرید ملک در کشور انگلیس کاری تخصصی است که در صورت عدم تسلط بر روال اداری و امور حقوقی ممکن است در دام افراد کلاهبردار یا سودجو بیفتید. به همین دلیل توصیه می کنیم برای این که تمامی مراحل خرید ملک و نقل و انتقال سند را به درستی کنید با یک مشاور حقوقی یا وکیل با تجربه مشورت نمایید تا به این ترتیب بهترین خرید را در این کشور انجام دهید. ما در موسسه رویال مهاجرت تمامی مراحل مربوط به پیدا کردن ملک و خرید ملک را برای شما انجام می دهیم تا به این ترتیب یک تجربه به یادماندنی از خرید ملک در کشور انگلیس داشته باشید.

  سخن پایانی

  به طور کلی در حال حاضر امکان اخذ اقامت انگلیس از طریق خرید ملک وجود ندارد. اگر می خواهید برای خرید خانه در این کشور اقدام کنید یا به دنبال راهی برای دریافت اقامت انگلیس هستید می توانید با وکلا و مشاورین حقوقی ما در رویال مهاجرت تماس حاصل فرمایید. ما بر اساس شرایط شما بهترین روش را به شما پیشنهاد می کنیم. برای پرسیدن سوالات خود و دریافت مشاوره تخصصی با شماره تلفن های ما در تماس باشید.

  سؤالات متداول درباره  خرید ملک و خانه در انگلیس

  حداقل هزینه برای خرید ملک در کشور انگلیس چقدر است؟

  حداقل سرمایه مورد نیاز برای خرید ملک در انگلیس ۱۵۰ هزار پوند است.

  آیا امکان دریافت اقامت انگلیس از طریق خرید خانه وجود دارد؟

  خیر در حال حاضر از طریق خرید ملک نمی توان اقامت این کشور را دریافت کرد.

  آیا خرید ملک از طریق ویزای توریستی انگلیس وجود دارد؟

  بله،  متقاضیان می توانند از طریق ویزای توریستی برای خرید ملک اقدام کنند.

  آخرین مقالات وبسایت

  سرمایه گذاری در دانمارک

  سرمایه گذاری در دانمارک

  سرمایه گذاری در دانمارک به شما و بیزنستان شرایط خوب و مناسبی را ارائه می دهد. بنابراین، اگر قصد راه‌اندازی یک کسب‌ و کار یا …

  تحصیل پزشکی در دانمارک

  تحصیل پزشکی در دانمارک

  از این رو که دانمارک شادترین کشور دنیا شناخته شده و با شرایط فوق العاده ی زندگی نظیر اقتصاد قوی و رفاه اجتماعی فوق العاده …

  مهاجرت کاری به دانمارک

  مهاجرت کاری به دانمارک

  بخاطر شرایط مطلوب زندگی در دانمارک، همواره افراد بسیاری به این کشور مهاجرت می کنند. به عنوان یکی دیگر از دلایل مهم مهاجرت به دانمارک …

  وکیل مهاجرت به دانمارک

  وکیل مهاجرت به دانمارک

  از آنجایی که هر ساله افراد زیادی تصمیم به مهاجرت به دانمارک می گیرند، تصمیم گرفتیم تا درباره ی وکیل مهاجرت به دانمارک اطلاعاتی را …

  تحصیل در دانمارک

  تحصیل در دانمارک

  دانمارک یکی از کشورهای پیشرو در اروپا در زمینه تحصیلات بین ‌المللی است. با داشتن سیستم آموزشی مدرن و امکانات بسیار عالی، دانمارک یکی از …

  کشور دانمارک

  کشور دانمارک

  دانمارک کشوری توسعه یافته با استانداردهای بالای زندگی و یکی از اعضای موسس ناتو، شورای شمال اروپا، OECD، OSCE و سازمان ملل و بخشی از …

  مهاجرت به دانمارک

  مهاجرت به دانمارک

  دانمارک که یک کشور با سطح بسیار بالا و رفاه زندگی در اروپا می باشد، با توجه به امکاناتی که برای مردم فراهم کرده باعث …

  نظر خود را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  مشاوره رایگان مهاجرت