ثبت شرکت در انگلیس
رویال مهاجرت جولای 25, 2023

ثبت شرکت در انگلیس

کشور انگلستان از نظر اقتصادی شرایط مطلوب و ایده آلی برای سرمایه گذاران خارجی دارد. به همین دلیل هم تعداد زیادی از سرمایه گذاران بین المللی تمایل دارند تا فعالیت های تجاری و اقتصادی خود را در این کشور ادامه دهند. در همین راستا دولت بریتانیا شرایطی را فراهم کرده تا سرمایه گذاران بتوانند اقامت این کشور را دریافت نمایند. یکی از این روش ها ثبت شرکت است.

 ثبت شرکت در انگلیس به متقاضی این امکان را می دهد که علاوه بر انجام فعالیت های اقتصادی و تجاری، در نهایت بتواند اقامت این کشور را نیز دریافت کند؛ اما شرایط هزینه ثبت شرکت در انگلیس چگونه است؟ در این مقاله از رویال مهاجرت با ما همراه باشید تا شما را با جزئیات ثبت شرکت در انگلستان آشنا کنیم.

ثبت شرکت در انگلستان + شرایط و هزینه ثبت شرکت

فارغ از این که فعالیت تجاری شما در چه حوزه ای باشد، داشتن یک شرکت رسمی و ثبت شده کمک های زیادی در راستای توسعه و اهداف تجاری شما خواهد داشت. به این ترتیب شما می توانید از مزایای قانونی آن نیز بهره مند شوید. در حال حاضر تجار و سرمایه گذاران بین المللی این امکان را دارند تا از طریق ثبت شرکت، به سرمایه گذاری در کشور خوش آتیه انگلستان بپردازند. هزینه های ثبت شرکت در این کشور تا حدود زیادی بسته به کسب و کار مورد نظر شما و نوع شرکتی که می خواهید ثبت کنید بستگی دارد.

به طور کلی افراد می توانند از طریق تاسیس شرکت در انگلستان، اقامت موقت این کشور را برای خود و اعضای خانواده دریافت کرده و در نهایت نیز بعد از گذشت چند سال اقامت دائم این کشور را دریافت کنند. این روش یکی از بهترین روش ها برای دریافت ویزا و مهاجرت به انگلستان محسوب می شود زیرا محدودیت سنی یا دیگر محدودیت ها و قوانین سختگیرانه مربوط به سابقه کار یا مدرک تحصیلی را ندارد.

این کشور که ششمین اقتصاد بزرگ جهان است تلاش کرده تا قوانین ساده تری را نسبت به کشورهای اروپایی وضع کند تا به این ترتیب سرمایه گذاران بتوانند در کمترین زمان ممکن شرکت مورد نظر را در انگلیس ثبت کرده و حتی بدون حضور در این کشور مراحل ثبت شرکت را انجام دهند. بر اساس آخرین آمارها حدود ۶ میلیون کسب و کار ثبت شده در کشور انگلیس وجود دارد؛ بنابراین این کشور سرزمینی مناسب برای راه اندازی کسب و کار و ثبت شرکت می باشد.

 انگلیس، ششمین اقتصاد بزرگ جهان است.

روش های ثبت شرکت در انگلیس

برای این که بتوانید اقامت دائم و تابعیت انگلستان را از طریق ثبت شرکت به دست بیاورید در مرحله اول باید با روش های ثبت شرکت در این کشور آشنایی داشته باشید. به طور کلی بر اساس نوع فعالیت های تجاری که قصد دارید انجام دهید، ساختار قانونی شرکت شما تعیین می شود؛ بنابراین در وهله اول شما باید با انواع ساختارهای موجود برای ثبت شرکت در بریتانیا آشنایی داشته باشید.

 به این ترتیب می توانید شرکت مناسب با حوزه فعالیت خود را انتخاب کنید. به طور کلی سه نوع شرکت مسئولیت محدود، شرکت سهامی عام و شرکت مسئولیت محدود با گارانتی در انگلیس وجود دارد که سرمایه گذاران می توانند بر اساس فعالیت ها و حوزه کاری خود یکی از این شرکت ها را ثبت کنند. در ادامه هر یک از این ساختارها توضیح خواهیم داد.

انواع شرکت در انگلستان

در حال حاضر متقاضیان می توانند برای مهاجرت به انگلستان از طریق ثبت شرکت یکی از ساختارهای زیر را برای کمپانی خود انتخاب کنند:

 • شرکت مسئولیت محدود با گارانتی
 • شرکت با مسئولیت محدود LLC
 • شرکت سهامی عام PLC

شرکت با مسئولیت محدود رایج ترین ساختاری است که سرمایه گذاران برای راه اندازی کسب و کار خود از آن استفاده می کنند. در این روش فقط به یک سرمایه گذار و یک شریک نیاز دارید. در روش شرکت سهامی عام نیز حداقل به دو فرد به عنوان شریک و دو فرد به عنوان هدایت گر شرکت نیاز دارید. این روش کمی بیشتر از روش قبلی طول می کشد و سرمایه بیشتری مورد نیاز است. شرکت مسئولیت محدود با گارانتی برای کسب و کارهایی که خیریه، ورزشی و غیر انتفاعی هستند مناسب است. این نوع شرکت را می توانید در عرض چند ساعت ثبت کنید.

اگر علاقه مند به دریافت اقامت انگلستان از طریق ثبت شرکت هستید باید به خوبی ساختار شرکت های قابل ثبت در این کشور را بشناسید و با جزئیات و مراحل اداری و قانونی آن آشنایی داشته باشید. به همین دلیل توصیه می کنیم و از در این زمینه از تیم های باتجربه و وکلای متخصص در زمینه ثبت شرکت انگلیس کمک بگیرید تا دچار ضرر و زیان مالی نشوید و بتوانید اقامت این کشور را دریافت کنید.

شرکت های سهامی خاص در انگلستان

منظور از شرکت های سهامی خاص، شرکت های خصوصی هستند که هدف آنها معامله های تجاری و فعالیت های تجاری خاص می باشد. این شرکت ها محدودیت هایی در زمینه خرید و فروش دارند. شما برای این که بتوانید چنین شرکتی ثبت کنید به یک فرد سهامدار و یک مدیر احتیاج دارید.

شرکت سهامی عام در انگلیس  PLC

شرکت های سهامی عام گسترده تر هستند و برای ثبت به چندین سهامدار و اشتراک گذاری سهام نیازمند می باشند. دارندگان چنین شرکت هایی هیچ گونه محدودیتی برای انجام فعالیت های تجاری و معاملات نخواهند داشت. برای آغاز فعالیت خود به سرمایه مناسب، یک سهامدار و دو مدیر نیاز دارید. حداقل سرمایه ای که متقاضیان برای تاسیس چنین شرکت هایی نیاز دارند ۵ هزار پوند است که در زمان ثبت شرکت باید ۲۵ درصد از آن پرداخت شود.

ثبت شرکت سهامی عام، به شما کمک می کند تا به راحتی به سرمایه شرکت دست پیدا کرده و بتوانید سهام شرکت تان را در بورس بفروشید. ثبت چنین شرکتی مزایای زیادی برای شما دارد. به عنوان مثال می توانید از این طریق از بانک ها و موسسه های مالی وام بگیرید. مراحل ثبت چنین شرکتی ساده تر از دیگر شرکت ها می باشد. همچنین هیچ گونه محدودیتی برای افراد غیر انگلیسی برای ثبت این گونه شرکت ها وجود ندارد.

عکس: پروسه ثبت شرکت از طریق LLP حدود یک هفته زمان می برد.

شرکت های مسئولیت محدود انگلیس  LLP

این نوع شرکت ها رایج ترین ساختاری هستند که موسسین برای مجموعه خود انتخاب می کنند. در این نوع ساختار تعهدات مالی محدود شده و سود سهامداران هم تقسیم می شود؛ بنابراین بدهی های شرکت با توجه به میزان سهام هر شخص تقسیم می شود و از طرفی اگر شرکت با مشکل رو به رو شود امکان محافظت از دارایی های شخصی سهامداران فراهم شده است.

برای ثبت شرکت با این ساختار، به حداقل یک موسس و یک شریک نیاز دارید. حداقل سرمایه مورد نیاز برای ثبت این شرکت تعیین نشده است و محدودیتی در این زمینه وجود ندارد. تجربه نشان داده است که حداقل هزینه برای ثبت شرکت با این ساختار ۸ هزار پوند می باشد. پروسه ثبت شرکت از طریق  LLP حدود یک هفته زمان می برد. مهاجران نیز برای ثبت شرکت انگلستان با این ساختار هیچ گونه محدودیتی ندارند.

شرکت های مسئولیت محدود با گارانتی در انگلیس

شرکت های مسئولیت محدود با گارانتی را می توانید در عرض چند ساعت ایجاد کنید. این نوع از شرکت ها بیشتر مناسب باشگاه های ورزشی، سازمان های خیریه یا مراکزی است که افراد را به عضویت خود در می آورند. این شرکت ها محدودیت های خاص خود را دارند ولی روند ثبت آنها با سرعت زیادی انجام می شود.

مراحل ثبت شرکت در انگلیس به صورت حضوری چگونه است؟

اگر شما هم تصمیم خود را برای ثبت شرکت در انگلستان و اقامت این کشور قطعی کرده اید، باید با مراحل راه اندازی یک شرکت در این کشور آشنایی داشته باشید. افرادی که غیر انگلیسی هستند و اقامت این کشور را نیز ندارند باید مراحل ثبت شرکت این کشور را به درستی طی کنند. این مراحل عبارت اند از:

مرحله اول گرفتن ویزا:

متقاضیان می توانند از طریق ویزاهایی همچون ویزای استارتاپ یا ویزای نوآوری وارد انگلیس شوند. بنابراین افرادی که می خواهند از طریق ثبت شرکت به انگلیس مهاجرت کند باید در وهله اول یک ویزای استارتاپ یا ویزای نوآوری دریافت کنند. برای دریافت ویزای نوآوری و استارتاپ شما باید ایده جدیدی داشته باشید که قبلاً در انگلیس اجرا نشده باشد. ایده شما باید توجیه اقتصادی داشته و کاملا خلاقانه باشد.

مرحله دوم انتخاب نوع شرکت:

همانطور که در بخش های قبلی گفتیم چندین نوع ساختار برای ثبت شرکت در انگلیس وجود دارد. رایج ترین و محبوب ترین نوع شرکت، شرکت های با مسئولیت محدود هستند که قوانین آسان تری برای ثبت دارند؛ بنابراین در این مرحله شما باید نوع شرکت مورد نظر خود را انتخاب نمایید.

مرحله سوم درخواست شماره بیمه ملی  NIN:

افرادی که می خواهند شرکتی در کشور انگلیس ثبت کنند باید شماره بیمه ملی یا NIN دریافت کنند. به این نکته توجه داشته باشید که تا زمانی که این شماره را دریافت نکنید نمی توانید شرکت تان را در سامانه مالیاتی یا سامانه بیمه ملی ثبت کنید. برای دریافت شماره بیمه ملی باید ابتدا تشکیل پرونده داده و نامه ای از سازمان کار و بازنشستگی DWP دریافت کنید. معمولا بعد از چند هفته شماره NIN  را از طریق پست دریافت می کنید.

عکس: برای ثبت شرکت در انگلیس، باید شماره بیمه ملی یا NIN را از سازمان کار و بازنشستگی یا DWP دریافت کنید.

مرحله چهارم ثبت اطلاعات شرکت:

 در این مرحله شما باید نام و نشان برند خود را انتخاب کنید. این نام نباید توسط دیگر شرکت ها مورد استفاده قرار گرفته باشد شما می توانید قبل از انتخاب نام شرکت نسبت به آزاد بودن این نام در سامانه ثبت شرکت انگلستان اطمینان حاصل کنید. از دیگر موارد مورد نیاز برای ثبت شرکت در انگلیس می توان به مواردی همچون داشتن آدرس، داشتن حداقل یک مدیر، حداقل یک سهامدار و بررسی کد SIC که نشان دهنده حوزه کاری شماست اشاره کرد.

مرحله پنجم ثبت نام در سامانه مالیاتی:

 شما می توانید ثبت شرکت را به صورت آنلاین انجام دهید. متقاضیان باید ظرف مدت سه ماه بعد از شروع، صورت های مالیاتی خود را ثبت کنند. این شامل خریدها فروش ها هزینه تبلیغات اجاره ملک را استخدام می شود. قبل از ثبت این اطلاعات، شما نیازمند کد یکتای ده رقمی برای پرداخت مالیات یا UTR هستید. این کد معمولاً چند روز بعد از ثبت شرکت در سامانه کمپانی هاوس، به وسیله سازمان HM  یا سازمان درآمد و گمرک به آدرس شرکت شما پست خواهد شد.

مرحله ششم باز کردن حساب بانکی:

برای این که بتوانید فعالیت های اقتصادی و مالی خود را در انگلیس ادامه دهید، باید نسبت به افتتاح حساب بانکی در این کشور اقدام کنید. شرایط افتتاح حساب بانکی در بانک های انگلیسی یکسان است و برای آن باید مدارکی مثل پاسپورت و گواهی های ثبت شرکت را ارائه دهید. بعد از طی کردن این مراحل شما شرکت خود را در انگلیس ثبت کرده و می توانید فعالیت های خود را در این کشور آغاز کنید.

ثبت شرکت غیر حضوری در انگلیس

متقاضیان می توانند به صورت غیر حضوری مراحل ثبت شرکت را در کشور انگلیس انجام دهند. به این منظور نیاز به داشتن حساب بانکی یا داشتن آدرس نیست. متقاضی باید نوع ساختار شرکت، میزان سرمایه، نوع خدمات، تعداد افراد شرکت، نام و مواردی از این دست را تعیین کرده و مراحل ثبت شرکت غیرحضوری را انجام دهد.

البته برای این کار متقاضی باید یک فرد با تجربه در انگلیس داشته باشد تا به نیابت از آن مراحل ثبت شرکت را انجام دهد. شما به این منظور می توانید مراحل ثبت شرکت غیر حضوری در انگلیس را به کارشناسان و وکلای با تجربه ما در رویال مهاجرت محول کنید. ما تمامی مراحل ثبت شرکت غیر حضوری را حتی بدون نیاز به حساب بانکی برای شما انجام می دهیم.

ثبت شرکت غیر حضوری در انگلیس

تاسیس شعبه شرکت در انگلیس

ممکن است شما در کشور خودتان یک شرکت فعال و سودآور داشته باشید، در این حالت شما می توانید از طریق ثبت یک شعبه از شرکت خود در کشور انگلیس، اقامت این کشور را دریافت کنید. به این منظور شما بعد از ثبت شرکت در این کشور، باید نشان دهید که کسب و کارتان سودآور و فعال است.

در ادامه می توانید به عنوان یکی از اعضا یا مدیران شرکت به شعبه آن در انگلیس منتقل شوید. در این روش نیز شما باید بعد از انتخاب ساختار مورد نظر خود مراحل ثبت شرکت در انگلستان را طی کرده و مواردی ازجمله کد بیمه، کد مالیاتی و افتتاح حساب را انجام دهید. از جمله مزایای ثبت شعبه شرکت در انگلستان می توان به مواردی همچون دریافت اقامت و تابعیت این کشور اشاره کرد.

هزینه ثبت شرکت در انگلستان

بعد از بررسی شرایط و مراحل ثبت شرکت در انگلستان، یکی از سوالاتی که معمولا افراد می پرسند درباره هزینه ثبت شرکت می باشد. پیش از آن که هرگونه اقدامی را در راستای ثبت یک و کار در انگلستان انجام دهید باید با هزینه های آن آشنایی داشته باشید. به طور کلی هزینه های ثبت شرکت در انگلیس با توجه به حوزه کاری و نوع شرکتی که می خواهید راه اندازی کنید، متفاوت است.

به عنوان مثال افرادی که تابعیت اروپایی ندارند و می خواهند شرکتی در انگلیس راه اندازی کنند، باید حداقل مبلغ ۵۰ هزار پوند سرمایه داشته باشند. این مبلغ ممکن است با توجه به فعالیت ها و هزینه های جانبی افزایش پیدا کند. از طرفی تعداد شرکا نیز روی حداقل هزینه مورد نیاز برای ثبت شرکت تاثیر گذار خواهد بود؛ بنابراین اگر می خواهید برای ثبت شرکت انگلیسی اقدام کنید باید سرمایه به میزان حداقل ۵۰ هزار پوند برای شروع کار داشته باشید.

شرایط مهاجرت به انگلیس از طریق ثبت شرکت

مهم ترین شروط برای ثبت شرکت در انگلیس و مهاجرت به این کشور را در جدول زیر مشاهده می کنید.

Column1

داشتن ایده یا طرح تجاری مورد قبول

سرمایه حداقلی ۵۰ هزار پوند

تسلط بر زبان انگلیسی

داشتن سابقه کار مرتبط یا مدرک تحصیلی مرتبط جزو نقاط قوت محسوب می شود

مدارک لازم برای ثبت شرکت در انگستان

بعد از آشنایی با مراحل و هزینه های ثبت شرکت در انگلستان، نوبت به مدارک لازم برای تعیین پروسه می رسد. افرادی که می خواهند اقامت انگلیس را از طریق ثبت شرکت بدست بیاورند باید مدارک خواسته شده را تهیه و برای سفارت این کشور ارسال کنند. از جمله مهم ترین مدارک برای اخذ اقامت انگلیس از طریق ثبت شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • گذرنامه متقاضی و سهامداران
 • اساسنامه شرکت و ترجمه آن
 • شرکت نامه به همراه ترجمه
 • کد اقتصادی شرکت
 • ترجمه یکی از قبوض خدماتی شرکت
 • اسناد و مدارک مربوط به بیمه و مالیات

علاوه بر این موارد ممکن است مدارک بیشتری نیز از شما خواسته شود. به عنوان مثال اگر اعلام کرده اید که کارمندانی دارید باید مدارک استخدام و بیمه کارمندان را نیز ارائه دهید.

ویزای مورد نیاز برای ثبت شرکت انگلیس

تا چند سال پیش افراد برای ثبت شرکت از ویزای Tier1 که یکی از انواع ویزاهای کاری انگلیس بود استفاده می کردند؛ اما در حال حاضر این نوع ویزا صادر نمی شود و به جای آن متقاضیان می توانند از دو ویزای نوآوری یا استارتاپ استفاده کرده و بعد از ورود به انگلیس برای ثبت شرکت اقدام کنند؛ بنابراین اگر شما نیز به دنبال ثبت شرکت در کشور انگلیس هستید باید در ابتدا ویزای نوآوری innovator یا ویزای استارتاپ startup را دریافت کنید.

ثبت شرکت از طریق ویزای نوآوری انگلستان

دریافت ویزای نوآوری و در نهایت ثبت شرکت یکی از روش های رایج برای مهاجرت به انگلستان است. در این روش فرد سرمایه گذار، اجازه تأسیس یک شرکت یا یک کسب و کار را خواهد داشت. بعد از دریافت ویزای نوآوری متقاضی اقامت سه ساله انگلستان را دریافت می کند که امکان تمدید نیز دارد.

برای ثبت شرکت در انگلیس، متقاضی باید طرح و ایده متفاوتی ارائه دهد. ایده ای ارائه می دهید نباید تا به حال اجرا شده باشد و باید توسط نهادهای مربوطه در انگلیس نیز تأیید شود. حداقل سرمایه لازم برای دریافت ویزای نوآوری ۵۰ هزار پوند است که باید وارد صندوق سرمایه گذاری بریتانیا شود. به طور کلی ویزای نوآوری امکان تمدید بدون محدودیت دارد و متقاضیان می توانند بعد از گذشت چند سال از این طریق اقامت دائم و تابعیت انگلیس را دریافت کنند.

مزایای ثبت شرکت در انگلیس

ثبت شرکت و سرمایه گذاری در انگلیس مزایای بسیار زیادی به همراه دارد. البته در کنار مزایای فراوان، معایبی نیز دارد که باید متقاضیان قبل از هرگونه اقدام نسبت به آن آگاهی داشته باشند. یکی از نکات مثبت ثبت شرکت در این کشور آسان بودن مراحل راه اندازی شرکت است. به این ترتیب متقاضی نیاز به طی کردن مراحل پیچیده و سخت ندارد. از جمله مهم ترین مزایای ثبت شرکت در انگلیس می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • راه اندازی شرکت در سریع ترین زمان ممکن و بدون هیچگونه پیچیدگی
 • عدم نیاز به سرمایه اولیه بسیار زیاد
 • امکان دریافت اقامت دائم و تابعیت کشور انگلیس
 • امکان دریافت ویزای همراه برای اعضای خانواده و شرکا
 • پرداخت مالیات ۲۳ درصدی که کمتر از دیگر کشورها می باشد
 • امکان اخذ اجازه تحصیل و کار برای همسر و فرزندان متقاضی
 • زندگی در یک کشور امن و آزاد با رشد اقتصادی خوب
 • ارتباط با بازارهای جهانی و تجارت آزاد
 • بهره مندی از تسهیلات بانکی و حمایت های دولتی

معایب ثبت شرکت در انگلیس

معایب ثبت شرکت چیست؟ همانطور که گفتیم ثبت شرکت در کشور انگلیس در کنار مزایای که دارد، ممکن است معایبی نیز به دنبال داشته باشد. برخی از این معایب عبارت اند از:

 • ممکن است کسب و کاری که راه اندازی می کنید به سودآوری نرسد.
 • یادگیری و تسلط بر زبان یکی از الزامات برای دریافت ویزا و مهاجرت به انگلیس است. شما باید بر زبان انگلیسی مسلط باشید تا بتوانید کسب و کار خود را در این کشور اداره کنید.
 • بدون ایده نمی توانید در این کشور سرمایه گذاری موفقی داشته باشید. شما باید یک ایده تازه و جدید داشته باشید تا بتوانید ویزای نوآوری دریافت کرده و وارد انگلیس شوید.

قوانین نام گذاری شرکت و زمینه های مجاز ثبت شرکت در انگلیس

در کشور انگلیس نیز همچون ایران قوانین خاصی برای نامگذاری شرکت ها وجود دارد. این قوانین را در جدول زیر مشاهده می کنید. همچنین اتباع خارجی هیچ گونه محدودیتی در زمینه ثبت شرکت در حوزه های مختلف ندارند.

Column1

نام شرکت باید منحصر به فرد باشد و تفاوت قابل مشاهده با نام دیگری که در پایگاه داده ها یا ثبت شده است، داشته باشد.

نام شرکت نباید شامل کلمات محموله، غلط  نویسی، شعر، هیئت داوران یا مواردی که برای هرگونه تبلیغاتی، ملموس یا ذهنی استفاده می شوند باشد.

نام شرکت نباید شامل لفظ های توهین آمیز، خلاف شئونات عمومی، منفور یا متجاوز به حقوق دیگران باشد.

نام شرکت نباید شامل ترکیبی از واژه هایی باشد که معنی دار نباشند، به گونه ای که دشواری در تلفظ آن ها وجود داشته باشد و یا کاملاً ابهام زدایی شود.

نام شرکت نباید با شخصیت های مشهور، مدل های خاص، سازمان های دولتی و بخش های مختلف آن، یا برندهای تجاری دیگر تداعی داشته باشد.

مالیات ثبت شرکت در انگلستان

مالیات یکی از موضوعات بسیار مهمی است که سرمایه گذاران قبل از اقدام به ثبت شرکت باید به آن توجه داشته باشند. بر این اساس هر شرکت، بر اساس گردش مالی و میزان سود و درآمدی که کسب می کند باید در مالیات خود را به صورت سالانه بپردازد؛ اما مالیات ثبت شرکت در انگلیس چقدر است؟ با توجه به این که مالیات یکی از منابع درآمدی بسیار مهم دولت انگلستان است برای این کشور اهمیت زیادی دارد که شما به طور منظم مالیات خود را بپردازید.  

متقاضیان این امکان را دارند که تا حداکثر سه ماه بعد از آغاز فعالیت، نام و نشان برند خود را در سامانه مالیاتی ثبت کرده و مالیات های خود را بپردازند. البته قبل از آن لازم است که کد ۱۰ رقمی مالیاتی را دریافت کرده باشید. این چند روز بعد از ثبت شرکت به آدرس شما ارسال می شود. بعد از وارد کردن اطلاعات مالی شرکت نهاد HMRC تعیین می کند که میزان مالیات شرکت شما چقدر است؛ اما به طور کلی مالیات ها در انگلیس حدود ۲۳ درصد هستند. این مقدار نسبت به دیگر کشورهای اروپایی کمتر می باشد. همچنین نا گفته نماند که بعد از ثبت شرکت، شما موظف هستید که در پایان هر سال، اظهارنامه مالیاتی خود را تکمیل کنید. این اظهارنامه شامل سود و ضررهای شما در طول سال می باشد.

مدت زمان فرایند ثبت شرکت و روش های ارسال درخواست ثبت شرکت در انگلستان

همانطور که گفتیم شما می توانید از طریق روش های مختلفی ثبت شرکت را در انگلیس انجام دهید. بسته به روشی که انتخاب می کنید مدت زمان فرایند نیز متغیر است. به عنوان مثال اگر همه مدارک مورد نیاز را به صورت آماده داشته باشید می توانید در عرض 24 ساعت تمام مراحل ثبت شرکت را انجام دهید؛ اما ممکن است این زمان تحت شرایطی بیشتر شود. روش های ثبت درخواست برای ثبت شرکت در انگلیس عبارت اند از:

 • ثبت شرکت از طریق نرم افزار
 • ثبت شرکت از طریق پست
 • ثبت شرکت از طریق وکیل یا مدیر برنامه

ثبت شرکت از طریق پست در انگلیس

برای این که مراحل و ثبت درخواست خود را از طریق پست انجام دهید باید فرم IN01 را تکمیل کرده و آن را ارسال کنید. مدت زمان پاسخ به درخواست هایی که از طریق پست ارسال شده اند بین ۸ الی ۱۰ روز است و هزینه های آن ۴۰ پوند می باشد. شما باید درخواست را به آدرسی که روی فرم درج شده ارسال نمایید.

ثبت شرکت در انگلستان از طریق وکیل موسسه رویال

روش دیگر برای ارسال درخواست از طریق وکیل یا مدیر برنامه در انگلیس است. شما می توانید با کمک یک وکیل مهاجرتی متخصص در این زمینه مراحل ثبت درخواست خود را در سریع ترین زمان ممکن انجام دهید. همچنین وکیل مهاجرت به انگلیس می تواند به شما کمک کند تا دیگر مراحل ثبت شرکت از جمله انتخاب نوع ساختار، نامگذاری، افتتاح حساب، گرفتن کد بیمه، کد مالیاتی و غیره را نیز انجام دهید.

ثبت شرکت از طریق نرم افزار در انگلیس

منظور از ثبت شرکت از طریق نرم افزار این است که شما تمامی اطلاعات و مدارک را در یک فایل جمع آوری کرده و از طریق نرم افزار با شرکت های داخلی انگلستان ارتباط برقرار کنید. این نرم افزارها به شما کمک می کنند تا مدارک را در سریع ترین زمان ممکن ارسال کرده و در نهایت از تایید یا رد شدن درخواست خود آگاه شوید.

اخذ اقامت دائم از طریق ثبت شرکت در انگلستان

همانطور که گفتیم یکی از مزایای ثبت شرکت در انگلستان امکان دریافت اقامت دائم و در نهایت تابعیت این کشور می باشد. برای دریافت اقامت دائم متقاضی باید چند سالی را در انگلیس زندگی کرده باشید تا در نهایت بتواند اقامت دائم این کشور را دریافت کنید. ویزایی که در ابتدا به متقاضی اعطا می شود معمولاً اعتبار دو ساله دارد که قابل تمدید است. متقاضی باید حداقل به مدت پنج سال در این کشور زندگی کرده باشد تا بتواند اقامت انگلیس را دریافت کند.

اخذ تابعیت از طریق ثبت شرکت انگلیس

دریافت تابعیت انگلیس مزایای بسیار زیادی دارد. به عنوان مثال فرد از تمامی حقوق شهروندان انگلیسی از جمله حق رای برخوردار خواهد شد. از طرفی می تواند پاسپورت انگلیس را که یکی از قدرتمندترین پاسپورت ها در جهان است دریافت کند. افراد می توانند با استفاده از این پاسپورت به تعداد بسیار زیادی از کشورهای دنیا بدون نیاز به ویزا سفر کنند. برای دریافت تابعیت نیز متقاضی در وهله اول باید اقامت دائم را دریافت کرده باشد. در ادامه باید ثابت کنند که در زبان انگلیسی مسلط است و از تمکن مالی کافی برای زندگی در انگلیس برخوردار است تا بتواند تابعیت انگلیس را دریافت کند.

خدمات موسسه رویال برای ثبت شرکت در انگلستان

افرادی که قصد دارند از طریق ثبت شرکت وارد این کشور انگلیس شوند باید با جزئیات ثبت شرکت vfs ویزای انگلیس و هزینه ها و سایر قوانین آن آشنا باشند تا بتوانند مسیر و فرایند ثبت شرکت را به درستی طی کنند. یکی از خدمات موسسه رویال مهاجرت انجام کلیه امور ثبت شرکت در کشور انگلیس به نیابت از شما می باشد. ما در موسسه رویال با تکیه بر سال ها تجربه خود در زمینه ثبت انواع شرکت، تمامی مراحل ثبت شرکت در انگلیس را در سریعترین زمان ممکن برای شما انجام می دهیم.

سخن پایانی

در حال حاضر انگلیس یکی از از کشورهایی است که بسیاری از مردم آرزوی مهاجرت به آن را در سر دارند زیرا این کشور سرشار از فرصت های تحصیلی، اقتصادی و کاری و برای متقاضیان می باشد. شما نیز می توانید با داشتن سرمایه کافی، مراحل ثبت شرکت در کشور انگلیس را طی کرده و از این طریق اقامت این کشور را برای خود و اعضای خانواده دریافت کنید. جهت پرسیدن سوالات خود و دریافت اطلاعات گسترده ای پیرامون دریافت اقامت انگلیس از طریق ثبت شرکت با وکلای مهاجرتی ما تماس حاصل فرمایید. ما در تمامی مراحل ثبت شرکت انگلیس در کنار شما هستیم.

سوالات متداول

 1. شرایط ثبت شرکت در کشور بریتانیا چیست؟

 برای ثبت شرکت متقاضی باید یک ویزای استارتاپ یا نوآوری دریافت کرده و سرمایه کافی داشته باشد.

 1. مدت زمان ثبت شرکت در کشور انگلیس چقدر است؟

 معمولاً ثبت شرکت در انگلیس حدود یک هفته زمان می برد.

 1. هزینه ثبت شرکت در انگلستان چقدر است؟

 متقاضیان باید بین پنج هزار پوند تا ۵۰ هزار تومان سرمایه اولیه داشته باشند.

 1. آیا امکان دریافت اقامت دائم انگلیس از طریق ثبت شرکت وجود دارد؟

 بله متقاضیان می توانند از این طریق اقامت دائم انگلیس را دریافت کنند.

 

سؤالات متداول درباره  

برای ثبت شرکت متقاضی باید یک ویزای استارتاپ یا نوآوری دریافت کرده و سرمایه کافی داشته باشد.

معمولاً ثبت شرکت در انگلیس حدود یک هفته زمان می برد.

متقاضیان باید بین پنج هزار پوند تا ۵۰ هزار تومان سرمایه اولیه داشته باشند.

بله متقاضیان می توانند از این طریق اقامت دائم انگلیس را دریافت کنند.

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان مهاجرت