وکیل و مشاور مهاجرت روسیه کیست؟
تیم نویسندگان رویال مهاجرت ژوئن 12, 2024

وکیل و مشاور مهاجرت روسیه کیست؟

روسیه چهارمین مقصد مهاجرت بین‌المللی است. شرایط خوب این کشور سبب شده است که در سال‌های اخیر تقاضا برای استخدام وکیل مهاجرت روسیه افزایش پیدا کند. این کشور به‌خاطر سیاست خارجی و داخلی قوی که دارد؛ همواره از ثبات خوبی برخوردار است. از طرفی دموکراسی در این کشور برقرار است و به نسبت کشورهای غربی، مردم روسیه آزادی بیشتری دارند. دراین کشور مقررات گسترده مسکن، تجاری و غیره مردم را محدود نمی‌کند. از طرفی مردم روسیه مزایای تجاری زیادی دارند. هر شهروند بعد از بازنشستگی می‌تواند مراقبت‌های پزشکی رایگان، آموزش حرفه‌ای رایگان و مستمری دولتی داشته باشد. از طرفی جامعه روسیه به خانواده و اصول اخلاقی خودشان پایبند هستند. در این کشور می‌توانید با آزادی و امنیت زندگی کنید. فرصت‌های شغلی مناسب، فرهنگ غنی این کشور و رفتار خوب با مهاجران، روسیه را به یک گزینه خوب برای مهاجرت تبدیل کرده است.

با این اوصاف افراد زیادی برای مهاجرت به روسیه، تمایل نشان می‌دهند. برای مهاجرت به این کشور شما به یک وکیل مهاجرت روسیه نیاز دارید. وکلا مهاجرت روسیه استراتژی‌های مهاجرت را برای شما تشریح کرده و به‌نسبت شرایطی که دارید؛ اطلاعات خوبی در خصوص فرصت‌های شغلی، آزمون‌های زبان و غیره در اختیار شما قرار می‌دهند. مشاوران مهاجرت کمک می‌کنند تا نقص‌ها و اشکالات کیس مهاجرتی شما برطرف شده و شانس بیشتری برای مهاجرت به روسیه داشته باشید.

وکیل مهاجرت روسیه

ویژگی‌های وکیل مهاجرت به روسیه

اگر در پروسه مهاجرت به روسیه هستید؛ احتمالا به دنبال یک وکیل مهاجرت روسیه با ویژگی‌های خوب می‌گردید. برای اینکه بتوانید وکیل خوبی انتخاب کنید؛ باید با پارامترها و ویژگی‌های یک وکیل مهاجرتی خوب آشنا باشید:

 • یک وکیل مهاجرتی خوب باید با قوانین مهاجرتی آشنا بوده و همواره بهترین روش مهاجرتی را به موکل خود نشان بدهد.
 • یک وکیل مهاجرتی خوب، همواره کیس مهاجرتی فرد و ویژگی‌ها و مشخصات وی را بررسی کرده و بهترین روش مهاجرت را به او معرفی می‌کند.
 • وی به لیست مدارک لازم برای مهاجرت تسلط دارد.
 • وی برای ارائه مشاوره به‌صورت آنلاین و غیرحضوری امکانات و بستر مناسب را فراهم کرده است.
 • یک وکیل مهاجرتی خوب مسئولیت‌پذیر بوده و به تمام مفاد قرارداد عمل کند.
 • خدمات مهاجرتی مختلف مانند اخذ ویزا، انتخاب بهترین روش مهاجرت و غیره را به فرد ارائه می‌دهد.
 • یک وکیل خوب، ریسک ریجکت شدن کیس مهاجرتی را به حداقل می‌رساند.
 • از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که در یک وکیل مهاجرت روسیه می‌توانید انتظار داشته باشید؛ این است که وی در انجمن وکالت روسیه عضو باشد.
 • یک وکیل مهاجرتی خوب، ارتباطات گسترده‌ای با سایر وکلا مهاجرتی دارد تا در مواقع لزوم بتوانند از کمک سایر وکلا نیز بهره‌مند شود.
 • وکیل مهاجرتی باید مدرک معتبر و رسمی و قانونی داشته باشد.
 • برای شناختن یک وکیل مهاجرتی خوب، می‌توانید رزومه وی را چک کنید.
 • وکیل مهاجرت روسیه باید در کشور مبدا و مقصد به‌عنوان یک وکیل رسمی فعالیت کند.
 • وکیل مهارتی باید بتواند در حداقل زمان، ویزا متقاضی را بگیرد.
 • داشتن پروانه وکالت دادگستری از اهمیت زیادی برخوردار است.
 • وکیل مهاجرتی روسیه بهتر است به زبان کشور روسیه مسلط باشد.
 • وی مجوز ارائه خدمات حقوقی بین‌المللی دارد.

ضرورت استخدام وکیل مهاجرت روسیه

اتباع خارجی به‌محض اینکه از مرز روسیه عبور می‌کنند؛ شامل قانون مهاجرت می‌شوند. این افراد باید از قوانین و مراحل مهاجرت به روسیه باخبر باشند و آن‌ها را رعایت کنند. در غیر این صورت امکان جریمه شدن، دیپورت شدن یا حتی ممنوع‌الورودی به روسیه وجود دارد. از طرف مهاجران خارجی در موارد زیر بهتر است با یک وکیل مهاجرت روسیه صحبت کنند:

 • استخدام
 • گرفتن ویزای توریستی/تجاری
 • گرفتن اقامت موقت یا دائم
 • گرفتن تابعیت فدراسیون روسیه

هرچند که گرفتن ویزای توریستی یا تجاری پروسه ساده‌ای دارد. اما شروع کار با یک خارجی همواره زمان‌بر است. از طرفی گرفتن ویزای کار هم از ضروریات شروع فعالیت تجاری در روسیه است که بدون کمک یک وکیل مهاجرت، کمی دشوار می‌شود.

به‌نسبت روش مهاجرت و شرایط متعددی که وجود دارد؛ مدارک و روش‌های مهاجرت متفاوت است. شما ممکن است از طریق ثبت شرکت در روسیه یا خرید خانه یا ویزای کاری و غیره به روسیه مهاجرت کنید. از طرفی همواره قوانین دولت روسیه در برخی از موارد و جزئیات تغییر می‌کند. یک وکیل مهاجرت به روسیه همیشه اطلاعات به‌روز و مفیدی در خصوص قوانین و ضروریات مهاجرت به روسیه دارد که در پروسه مهاجرت شما موثر و مفید است.

مهاجرت به روسیه

وکیل مهاجرت برای انواع روش‌های مهاجرت روسیه

روسیه نیز مانند هر کشور دیگری روش‌های مختلفی برای مهاجرت در نظر گرفته است. روش‌هایی مانند مهاجرت کاری به روسیه، مهاجرت تحصیلی، مهاجرت سرمایه‌گذاری در روسیه و غیره از روش‌های مرسوم مهاجرت به این کشور هستند. متقاضی به‌نسبت شرایطی که دارد؛ می‌تواند هر کدام از طرق مهاجرت را انتخاب کند. یکی از مهم‌ترین کارهایی که متقاضی بعد از تصمیم به مهاجرت باید انجام دهد؛ مشاوره با یک وکیل مهاجرت روسیه است. با این کار وی می‌تواند بهترین روش مهاجرت را به‌نسبت شرایط خود انتخاب کند. وکلا مهاجرت روسیه گاها به نسبت حوزه فعالیت خود یا حوزه‌ای که در آن بیشترین مهارت و تسلط را دارند؛ شناخته می‌شوند و در حوزه‌های متعدد مشغول به کار می‌شوند:

وکیل مهاجرت تحصیلی روسیه

در روسیه مدارک و دانشگاه‌های زیادی برای ادامه تحصیل وجود دارند که افراد با هدف دریافت مدارک تحصیلی معتبر این کشور، آن‌ را انتخاب می‌کنند.

با تحصیل در روسیه فرد می‌تواند ویزا تحصیلی دریافت کرده و برای مدت‌زمان تحصیل در این کشور اقامت کند. مشاور و وکلا مهاجرتی روسیه می‌توانند ساده‌ترین راه برای مهاجرت تحصیلی به روسیه را به شما نشان دهند.

برترین کشورها برای مهاجرت

مهاجرت به آلمان   مهاجرت به کانادا  مهاجرت به ترکیه   مهاجرت به فرانسه   مهاجرت به انگلستان  مهاجرت به اسپانیا  مهاجرت به سوئد  مهاجرت به دانمارک  مهاجرت به اتریش مهاجرت به مجارستان مهاجرت به آمریکا مهاجرت به ایتالیا مهاجرت به هلند 

وکیل مهاجرت به روسیه از طریق ازدواج

از جمله روش‌های مرسوم برای گرفتن تابعیت روسیه، ازدواج با یک فرد روس است. از این طریق متقاضی می‌تواند اجازه اقامت در روسیه را دریافت کند. درصورتی‌که متقاضی بتواند دولت روسیه را در خصوص واقعی بودن ازدواج خود قانع کند؛ شانس گرفتن اقامت روسیه را پیدا می‌کند. وکیل مهاجرت روسیه می‌تواند در خصوص جزئیات این نوع اقامت و نحوه دریافت سریع‌تر آن به شما کمک کند.

وکیل مهاجرت کاری روسیه

با داشتن پیش‌نیازهایی مانند سوابق تحصیلی یا کاری، می‌توانید به کمک مشاوره‌های وکیل مهاجرت روسیه، ویزای کاری روسیه را هم دریافت کنید و برای زندگی در روسیه آماده شوید. از ویژگی‌های مهم قانون کار این است که دولت روسیه هیچ تبعیض نژادی و ملیتی برای ارائه جواز کار ندارد و همه کارکنان از ملیت‌های مختلف در شرایط یکسان می‌توانند جواز کار دریافت کنند. برای مهاجرت کاری به روسیه داشتن جاب‌آفر یا مهاجرت کارآفرینی، مرسوم‌تر است.

وکیل مهاجرت سرمایه‌گذاری به روسیه

از روش‌های محبوب مهاجرت به روسیه، سرمایه‌گذاری در روسیه است. در این شیوه از مهاجرت می‌توانید اقدام به ثبت شرکت، خرید خانه در روسیه، راه‌اندازی استارتاپ و غیره بکنید. وکیل مهاجرتی بهترین شیوه مهاجرت سرمایه‌گذاری را به نسبت بودجه و شرایط‌تان به شما معرفی کند.

هزینه وکیل مهاجرت

هزینه وکیل مهاجرت روسیه

عوامل مختلفی میزان هزینه استفاده از خدمات وکیل مهاجرت روسیه را تغییر می‌دهد. عوامل متعددی مانند میزان تجربه و سابقه کار وکلا، نوع ویزا موردنظر، میزان پیچیدگی پرونده شما، نوع خدماتی که مد نظرتان است، محل زندگی و غیره درنهایت روی میزان هزینه مشاوره وکیل مهاجرتی تاثیر دارد. برای آگاهی از میزان دقیق هزینه‌های وکیل مهاجرتی روسیه می‌توانید با کارشناسان ما در رویال مهاجرت تماس گرفته و بعد از شرح کلی کیس مهاجرت خود، از متوسط هزینه مورد نظر آگاه شوید.

بهترین وکیل مهاجرت روسیه

همواره با کمی تحقیق و جستجو می‌توانید بهترین وکیل مهاجرت روسیه را برای خودتان انتخاب کنید. برای این منظور می‌توانید کارهای زیر را انجام دهید:

 • تحقیقات کامل انجام دهید: از منابع مختلف برای مطالعه نظرات مراجعین قبلی وکلا استفاده کنید. همچنین مجوزهای آن‌ها را بررسی کرده و مطمئن شوید که بهترین وکیل را در حوزه مورد نظر خودتان انتخاب کنید.
 • قرار شخصی با وکیل: بهتر است پیش از عقد قرارداد با وکیل خود جلسه بگذارید و مطمئن شوید که وی تسلط و علم کافی برای راهنمایی شما را دارد. در این جلسه سعی کنید با سوالات چالشی، میزان تسلط و سواد وکیل مهاجرت روسیه را آنالیز کنید.
 • سوابق کاری وکیل مهاجرتی روسیه را بررسی کنید: پرونده‌های پیشین وکیل مهاجرتی موردنظر شما، میزان سواد و تسلط او را نشان می‌دهد. بهتر است به دنبال وکیلی باشید که در زمینه مورد نظرتان پرونده‌های موفق زیادی داشته باشد.

تفاوت وکیل مهاجرت قانونی و غیرقانونی روسیه

وکیل مهاجرت روسیه قانونی همواره دارای مجوز معتبر و اجازه کار در کشور مبدا و مقصد هستند. این افراد همواره روی تمام قوانین و تبصره‌های آن تسلط داشته و براساس جدیدترین قوانین مهاجرتی دولت روسیه، موکلان خود را راهنمایی می‌کنند. درحالی‌که وکلا غیرقانونی فاقد مجوزهای لازم بوده و برای حل کیس‌های مهاجرتی، به روش‌های غیرقانونی متوسل می‌شوند و همواره ایده‌هایی برای دور زدن قانون دولت روسیه دارند که تا اندازه‌ای ریسک جریمه یا دیپورت شدن موکل را به‌همراه دارد. وکلا قانونی معمولا این ویژگی‌ها را دارند:

 • وجود دفتر فیزیکی: وکلا قانونی در موسسات معتبر با دفاتر رسمی و شعبات متعدد مشغول به کار هستند. نبود دفتر فیزیکی می‌تواند نشانه نداشتن مجوز معتبر باشد.
 • امکان استعلام موسسه مهاجرتی: وکلا تحت موسسات معتبری کار می‌کنند که می‌توانید اعتبار آن‌ها را استعلام کنید. شما می‌توانید با نام شرکت، شناسه ملی شرکت و شماره ثبت شرکت، اقدام به استعلام آن بکنید.
 • بررسی جواز فعالیت: جواز فعالیت وکلا را بررسی کرده و از معتبر بودن آن مطمئن شوید.
 • دانش وکلا مهاجرتی را آنالیز کنید: می‌توانید در جلسات مشاوره با وکلا مهاجرت، دانش آن‌ها را آنالیز کرده و مطمئن شوید که این وکلا از دانش کافی برای پیشبرد اهداف شما برخوردار هستند.
 • پشتیبانی وکلا مهاجرت یکی از نشانه‌های قابل اعتماد بودن آن‌ها است: وکلا مهاجرت همواره در تمام مراحل کیس مهاجرت از گرفتن جواز کار تا بررسی شرایط مختلف در کنار شما بوده و پیگیر تمام مراحل هستند. این نشانه‌ای از مسئولیت‌پذیری و داشتن مهارت کافی است. وکلایی با این ویژگی‌ها دلیلی برای فعالیت غیرقانونی ندارند.
 • سوابق کاری وکلا را بررسی کنید: رزومه کاری وکیل مهاجرت روسیه نشان‌دهنده کیفیت فعالیت او است. با بررسی سوابق وکلا می‌توانید به آن‌ها اعتماد کنید.

مشاوره مهاجرت به روسیه رویال مهاجرت

موسسه رویال مهاجرت متشکل از کارشناسانی است که همواره در زمینه مهاجرت کاری به روسیه، تحصیلی، ازدواج، سرمایه‌گذاری و غیره، شما را راهنمایی می‌کنند. به کمک وکیل مهاجرت روسیه در موسسه رویال مهاجرت، کیس مهاجرتی شما کمترین ریسک را داشته و امکان دریافت ویزا برای شما بیشتر خواهد شد. کارشناسان ما در رویال مهاجرت کیس شما را به دقت بررسی کرده و تمام جوانب را می‌سنجند. تسلط بالای کارشناسان به قوانین مهاجرتی روسیه و آخرین تغییرات آن‌ها، ترتیبی می‌دهد که کیس مهاجرتی شما کمترین تضاد را با قوانین این کشور داشته و شانس شما برای دریافت ویزا بالا برود.

سخن پایانی

استخدام وکیل مهاجرت روسیه همواره به شما کمک می‌کند تا در سریع‌ترین زمان و با کمترین ریسک ریجکتی، کیس مهاجرتی خود را پیش ببرید. افراد به‌خاطر نداشتن اطلاعات تخصصی درخصوص قوانین مهاجرتی کشورها به یک وکیل مهاجرت به‌عنوان یک فرد متخصص نیاز پیدا می‌کنند. متقاضیان برخی کیس‌ها مانند آن‌هایی که سابقه ریجکتی دارند یا مدت طولانی در انتظار دریافت ویزا بوده‌اند؛ بهتر است حتما از وکیل مهاجرتی کمک بگیرند. وکلا مهاجرتی شرایط کیس را بررسی کرده و بعد از آنالیز تمام جوانب، بهترین روش و گزینه را به فرد پیشنهاد می‌دهند.

سؤالات متداول

چطور از قانونی بودن یک موسسه مهاجرتی مطمئن شویم؟

داشتن پرونده‌های موفق قبلی، داشتن مجوز معتبر و تحقیق درخصوص وضعیت اعتبار موسسات نشان دهنده قانونی و قابل اعتماد بودن موسسات است.

مراجعه به یک وکیل مهاجرت غیرقانونی چه خطری دارد؟

وکلا مهاجرتی غیرقانونی با توصیه‌های پرریسکی که دارند؛ همواره ممکن است کیس شما را در خطر ریجکت شدن یا جریمه شدن قرار دهند.

چه کسانی به وکیل مهاجرت روسیه نیاز دارند؟

افرادی که سابقه ریجکتی دارند یا کسانی که بعد از یک مدت طولانی هنوز موفق به دریافت ویزا خود نشده‌اند؛ به وکیل مهاجرتی نیاز دارند.

چرا داشتن وکیل مهاجرت مفید است؟

وکلا مهاجرتی در تمام مراحل مهاجرت در کنار شما هستند و به شما کمک می‌کنند تا بهترین و کم‌ریسک‌ترین روش را برای مهاجرت انتخاب کنید.

هزینه استفاده از خدمات وکیل مهاجرتی چقدر است؟

هزینه وکیل مهاجرتی به عوامل متعددی از جمله نوع کیس، شرایط متقاضی، میزان پیچیدگی درخواست ویزا و غیره بستگی دارد.

مقالات مرتبط

ثبت شرکت در روسیه

ثبت شرکت در روسیه

روسیه کشوری با فرصت‌های گسترده برای کارآفرینانی است که مایل هستند چالش راه‌اندازی یک تجارت را قبول کنند. دلایل مختلفی وجود دارد تا بدانید چرا …

مهاجرت کاری به روسیه

مهاجرت کاری به روسیه

کمبود فرصت‌های شغلی و پایین بودن دستمزدها همواره سبب شده است که مهاجران زیادی از آسیا و تمام نقاط دنیا، روسیه را برای اشتغال انتخاب …

مشاغل مورد نیاز روسیه

مشاغل مورد نیاز روسیه

بهبود و توسعه اقتصاد روسیه، وابسته به جذب نیروی متخصص و ماهر از کشورهای دیگر است. به‌همین دلیل است که دولت روسیه همواره از مهاجرت …

وکیل و مشاور مهاجرت روسیه کیست؟

وکیل و مشاور مهاجرت روسیه کیست؟

روسیه چهارمین مقصد مهاجرت بین‌المللی است. شرایط خوب این کشور سبب شده است که در سال‌های اخیر تقاضا برای استخدام وکیل مهاجرت روسیه افزایش پیدا …

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان مهاجرت