زندگی در روسیه
تیم نویسندگان رویال مهاجرت می 27, 2024

زندگی در روسیه

روسیه از بزرگ‌ترین کشورهای جهان است که بیش از 146 میلیون نفر در آن زندگی می‌کنند. هرچند به خاطر هوای سردسیر و نزدیکی به قطب شمال، بخش‌های زیادی از این کشور خالی از سکنه است. پایتخت این کشور مسکو است و زبان رسمی مردم روسیه، روسی می‌باشد. واحد پول روسیه روبل نام دارد. روسیه را یک کشور گران قلمداد می‌کنند؛ با این حال هزینه‌های زندگی در این کشور، تا 85 درصد کمتر از ایران است. فرصت‌های شغلی و موقعیت خوب اجتماعی سبب شده است که خیلی از مهاجرین به زندگی در روسیه فکر کنند.

نظام سیاسیجمهوری فدرال
ریاست حکومترئیس‌جمهور
رئیس‌دولتنخست‌وزیر
قوه مقننهپارلمان دو‌مجلسی
پایتختمسکو
مساحت17 میلیون و 75 هزار و 200 کیلومترمربع
جمعیتحدود 143.800 میلیون نفر
زبان رسمیروسی
دینمسیحیت (ارتدوکس)
واحد پولیروبل

مزایای زندگی در روسیه

روسیه از بزرگ‌ترین کشورهای جهان و سرشار از منابع طبیعی و انرژی است که فرصت‌های شغلی خوبی در آن به چشم می‌خورد. برخی از مهم‌ترین مزایا زندگی در کشور روسیه عبارت‌اند از:

 • گزینه‌های متنوع و آزادی عمل بیشتر
 • درآمد بالا در برخی از مشاغل
 • سیستم بهداشت و درمان قابل‌قبول
 • امنیت روبه‌بهبود
 • یک کشور خوب برای زندگی اید‌ه‌آل
 • سیستم حمل‌ونقل بهتر
 • فراوانی مدارس بین‌المللی

شرایط زندگی در روسیه

شایعاتی درباره زندگی در روسیه همیشه به گوش می‌رسد. برخی از افراد، روسیه را کشوری سرد با مردمانی افسرده تصور می‌کنند. درواقع زمستان‌های روسیه واقعا سرد هستند؛ بنابراین اولین تجربه شما در این کشور هوای سرد و یخ‌بندان و خیابان‌های یخ‌بسته و لغزنده هستند. در زمستان آفتاب کم‌جان است؛ بنابراین شما همیشه برای زندگی در روسیه به چندین لایه لباس نیاز دارید. سرما روسیه باعث شده است که مصرف چای گرم به عادت روزانه زندگی در روسیه تبدیل شود. مصرف ودکا و نوشیدنی‌های الکلی هم رواج زیادی دارد.

اولین چیزی که در آغاز زندگی در روسیه توجه شما را جلب می‌کند؛ عبوس بودن مردم روس است. آن‌ها هرگز لبخند نمی‌زنند. حتی قهقهه زدن ممکن است زشت و بی‌ادبانه به نظر برسد؛ اما تصور نکنید که هرگز نمی‌توانید با روس‌ها خوش بگذرانید. روس‌ها زمانی که یخ آن‌ها بشکند؛ مردمانی خونگرم با رفتار دوستانه هستند. یک ضرب‌المثل در خصوص رفتار روس‌ها وجود دارد که می‌گوید روس‌ها مانند گردو هستند که از بیرون سخت هستند و زمانی که پوست آن را بشکنید تازه همه چیز را به دست می‌آورید.

شرایط زندگی در روسیه

پیشرفت‌های شرایط زندگی در روسیه

روسیه در دهه‌های گذشته برخی پیشرفت‌ها در زندگی شهروندان ایجاد کرده است. هرچند در برخی شاخصه‌ها، این کشور هنوز در جایگاه بالایی قرار ندارد؛ اما وضعیت سلامتی، ارتباطات اجتماعی، کیفیت محیط، ایمنی و رضایت از زندگی همواره رتبه‌های خوبی دارند.

می‌دانید که پول در بسیاری از زمینه‌ها می‌تواند تامین کننده خوشبختی افراد باشد. شاخصه متوسط درآمد روسیه حدود 20 هزار دلار در سال است که کمتر از نرخ میانگین OECD 30490 دلار است.

از نظر اشتغال حدود 70 درصد از افراد 15 تا 64 ساله در فدراسیون روسیه مشغول به کار هستند که این میزان بالاتر از میانگین اشتغال OECD 66 درصد است. حدود 75 درصد از مردان در مقایسه با 65 درصد از زنان در کار دستمزدی هستند. در روسیه بیشتر مشاغل در ساعات متوسط و دارای درآمد متوسط است. به‌عبارتی مردم روسیه مجبور نیستند برای کسب درآمدهای متوسط، ساعت‌های طولانی را کار کنند.

داشتن تحصیلات در روسیه امتیاز مهمی برای پیدا کردن شغل و زندگی در روسیه است. در روسیه 95 درصد از افراد بزرگسال 25 تا 64 سال، تحصیلات متوسطه را به اتمام رسانده‌اند. امکان تحصیل در روسیه به رایگان برای ساکنان روسیه فراهم شده است. این رقم نیز بالاتر از میانگین OECD 79٪ است. کیفیت سیستم آموزشی نیز در سیستم امتیازدهی و ارزیابی دانش‌آموزان بین‌المللی (PISA) امتیاز 481 را کسب کرد. این امتیاز کمتر از میانگین OECD 488 است. امید به زندگی در روسیه حدود 73 درصد است که هشت سال از میانگین OECD کمتر است. میزان آلودگی هوا نیز بیشتر از استاندارد تعیین شده است.

از نظر میزان معاشرتی بودن مردم و داشتن روابط دوستانه، 89 درصد از مردم معتقدند که کسی را دارند که در زمان ناراحتی به او تکیه کنند. این میزان کمی از میانگین ٪ 92 OECD پایین‌تر است. مردم این کشور مشارکت خوبی در وضعیت سیاسی کشور و رای‌گیری‌ها دارند.

هزینه زندگی در روسیه

هزینه زندگی در روسیه

روسیه به‌عنوان یکی از گران‌ترین کشورهای اروپایی شناخته می‌شود و به گفته خیلی از تحلیل‌گران این وضعیت تا چند سال آینده نیز ادامه دارد. در بررسی هزینه‌های زندگی در روسیه در سال 2012 مسکو به عنوان چهارمین شهر گران جهان برای مهاجرین انتخاب شد. سن‌پترزبورگ نیز بیست‌وهشتمین شهر گران‌قیمت روسیه است.

با‌ این‌حال زندگی در روسیه و دریافت تابعیت روسیه برای مهاجران مقرون‌به‌صرفه است. درصورتی که از خرید تجملات خانه صرف‌نظر کنند و استانداردهای زندگی محلی را بپذیرند؛ می‌توانند با هزینه‌های کمتر زندگی کنند. مسکن در این کشور می‌تواند بسیار گران باشد؛ اما اقلام دیگری مانند مواد غذایی، حمل‌ونقل و بنزین قیمت معقولی دارند.

از طرفی اقتصاد روسیه از سریع‌ترین اقتصادهای درحال‌رشد جهان است و خیلی از شرکت‌های بین‌المللی در آن فعالیت می‌کنند. برخی از فرصت‌های شغلی به‌واسطه همین اقتصاد درحال‌رشد ایجاد شده است. به‌همین دلیل است که دولت روسیه بستری را برای مهاجرت آسان افراد از کشورهای دیگر فراهم کرده است.

مواردمخارج
    مسکونی آپارتمان دو خوابه678.35 دلار
    آپارتمان دو خوابه بدون مجهز602.98 دلار
    مسکونی خانه دو خوابه1356.70 دلار
    اتاق‌خواب دوخوابه بی‌نظیر1205.95 دلار
    تخم‌مرغ (دوازده)1.16 دلار
    شیر (1 لیتر)0.98 دلار
    برنج (1 کیلوگرم)1.06 دلار
    کرفس نان سفید0.57 دلار
    سینه مرغ (1 کیلوگرم)4.18 دلار
    بسته سیگار (مارلبورو)1.91 دلار
    هزینه غذا در روسیه5.28دلار
    کوکاکولا (330 میلی لیتر)0.87 دلار
    کاپوچینو2.58 دلار
    سه وعده‌غذایی برای دو نفر در رستورانمتوسط  37.69 دلار
    نرخ تماس تلفنی به تلفن همراه (در هر دقیقه)0.030 دلار
    اینترنت (ADSL یا کابلی– متوسط در هر ماه)7.10 دلار
    امکانات عمومی (در هر ماه برای یک آپارتمان کوچک)118.42 دلار
    نرخ تاکسی (در هر کیلومتر)0.17 دلار
    کرایه اتوبوس / قطار به مرکز شهر0.83 دلار
    بنزین / بنزین (در لیتر)0.63 دلار
    مسکونی آپارتمان دوخوابه678.35 دلار
    آپارتمان دوخوابه بدون مجهز602.98 دلار

برترین کشورها برای مهاجرت

مهاجرت به آلمان   مهاجرت به کانادا  مهاجرت به ترکیه   مهاجرت به فرانسه   مهاجرت به انگلستان  مهاجرت به اسپانیا  مهاجرت به سوئد  مهاجرت به دانمارک  مهاجرت به اتریش مهاجرت به مجارستان مهاجرت به آمریکا مهاجرت به ایتالیا مهاجرت به هلند 

تهیه مسکن

یکی از اصلی‌ترین مخارج زندگی در روسیه مخارج مربوط به تهیه مسکن و وسایل آن است. آمارها نشان می‌دهد که مردم روسیه حدود 17 درصد از درآمدشان را صرف نگه داشتن سقف بالای سرشان می‌کنند که کمتر از میانگین OECD 20٪ است. تهیه مسکن به تنهایی حائز اهمیت نیست؛ چرا که کیفیت آن مسکن هم مهم است.

خانه‌های روسیه کوچک نیستند و طوری ساخته می‌شوند که هر نفر یک اتاق شخصی داشته باشد. از نظر امکانات اولیه هم 86 درصد از خانه‌های روسیه، توالت سیفون‌دار دارند. این آمار به شدت از میانگین OECD (97%) کمتر است. ازطرفی در روسیه می‌توانید بدون پرداخت پول پیش، خانه اجاره کنید. مالک به‌عنوان ضمانت، اجاره یک ماه را در روز اول از شما دریافت می‌کند. هرچند مهاجرین می‌توانند با خرید خانه در روسیه شانس دریافت اقامت موقت این کشور را داشته باشند. با مشورت با کارشناسان ما می‌توانید ببینید که خرید خانه برای کیس مهاجرتی شما مفید است یا بهتر است از گزینه‌های دیگر استفاده کنید.

اطلاعاتمسکوسن‌پترزبورگولادی واستوکایرکوتسک
خرید خانه مرکز شهر (مترمربع)$۶۱۵۳.۶۶$۳۳۲۶.۲۶$۲۳۴۰.۴۸$۱۶۵۹.۹۲
خرید خانه خارج از مرکز شهر (مترمربع)$۳۰۱۲.۹۴$۲۰۹۱.۵۰$۱۵۹۰.۷۵$۱۳۹۲.۱۷
اجاره ماهانه یک خوابه مرکز شهر$۷۴۴.۵۹$۴۵۹.۸۱$۴۷۰.۳۱$۲۸۷.۷۲
اجاره ماهانه یک خوابه خارج از مرکز شهر$۴۴۹.۰۱$۲۸۶.۰۲$۳۱۲.۳۱$۱۷۷.۰۶
اجاره ماهانه سه خوابه مرکز شهر$۱۴۷۹.۱۷$۹۶۶.۰۴$۸۲۰.۷۴$۶۵۰.۱۳

هزینه خوردوخوراک

از هزینه‌های روتین زندگی در روسیه، خرید مواد غذایی است. شما در سطح تمام شهرهای روسیه می‌توانید فروشگاه‌هایی را پیدا کنید که مواد خوراکی و اجناس مقرون‌به‌صرفه را برای فروش می‌گذارند. بااین‌حال خرید مواد خوراکی باکیفیت نیازمند پرداخت هزینه‌های بیشتر است. زمستان‌های طولانی و سرد روسیه باعث می‌شود که سبزیجات تازه در شرایط سخت‌تری به دست بیایند. متوسط تهیه خواروبار برای هر نفر حدود 130 تا 170 دلار است.

هزینه حمل‌ونقل

انواع سیستم حمل‌ونقل عمومی در اغلب شهرهای روسیه وجود دارند که می‌توانید از آن‌ها برای جابه‌جایی استفاده کنید. وجود این امکانات هزینه جابه‌جایی را به حداقل می‌رساند.

هزینه تحصیل

مدارس دولتی روسیه آموزش استاندارد و ارزان را در اختیار متقاضی قرار می‌دهند؛ اما تنها مشکلی که وجود دارد این است که این مدارس تنها به زبان روسی تدریس می‌شود. از طرفی این مدارس برای تمام متقاضیان حتی مهاجران رایگان است. درمقابل در دو شهر مسکو و سن‌پترزبورگ مدارس بین‌المللی وجود دارند که در مطابق سیستم آموزشی آمریکا یا بریتانیا تدریس می‌کنند. البته مدارس فرانسوی و روسی هم موجود هستند. هزینه تحصیل در این مدارس 18.600.000 تا 36.200.000 است.

هزینه تحصیل در روسیه

هزینه زندگی یک نفر

هزینه زندگی در روسیه برای هر فرد مجرد بین 400 الی 500 دلار در ماه است. البته شهری که در آن زندگی می‌کنید تاثیر زیادی در هزینه‌ها دارد. مثلا هزینه‌ها در شهر مسکو بسیار بیشتر از هزینه‌ها در شهر سن¬پترزبورگ و ولگوگراد است.

هزینه زندگی خانواده 4 نفره

سرانه درآمد خانوارها برای زندگی در روسیه 19546 دلار است که کمتر از میانگین OECD 30490 دلار است. ثروت خالص خانواره‌ها ارزش مالی و غیرمالی مانند پول، سهام نگهداری شده در حساب‌های مایل، محل سکونت اصلی، دیگر املاک و مستغلات، وسایل نقلیه، اشیا قیمتی و دیگر دارایی‌های غیرمالی را شامل می‌شود. در روسیه میانگین ثروت خانوارها کمتر از میانگین OECD 323960 دلار است. هزینه زندگی یک خانواده 4 نفره در روسیه ماهانه حدود ۱۷۱۱.۶ دلار آمریکا است.

هزینه آب و برق و گاز در روسیه

قوانین دولت روسیه مستاجران را ملزم می‌کند که قبوض و هزینه شارژ خانه خود را بپردازند. هزینه قبض‌های خانه برای یک خانه 85 متری حدود 92 دلار است. قبوض آب و برق و گاز و اینترنت هم جداگانه محاسبه می‌شود. متوسط این هزینه‌ها برای هر خانه حدود 5 دلار است. درصورت دیرکرد در پرداخت قبوض، مستاجر ملزم به پرداخت جریمه است.

میزان درآمد در روسیه

مهاجران با داشتن جاب‌آفر می‌توانند در یک موقعیت شغلی مناسب مشغول به کار شوند. درصورت یافتن یک شغل مناسب، شانس خوبی برای کسب درآمد مناسب و تامین مخارج زندگی دارید. از طرفی در این کشور همواره فرصت‌های خوبی برای معلمان انگلیسی وجود دارد. درصورتی‌که جز معلمان واجد شرایط باشید؛ هیچ مشکلی برای پیدا کردن شغل و زندگی در روسیه نخواهید داشت. هرچند مدارس روسیه معلمان را به‌صورت پاره‌وقت استخدام می‌کنند که ممکن است حقوق خوبی نداشته باشند. این شرایط معلمان را وادار می‌کند که بیش از یک شغل برای خودشان پیدا کنند. این نکته را هم به یاد داشته باشید که برای مشغول شدن در بسیاری از موقعیت‌های شغلی این کشور، به تسلط بر زبان روسی نیاز دارید. دستمزدها و مزایا ناشی از اشتغال در روسیه کمتر از میانگین OECD (49165) دلار است.

شاخص‌هارتبه
نرخ اشتغال69.99٪
روند رشد+0.2٪
میانگین افزایش درآمد سالانهاز سال 2005
نابرابری جنسی شغلی1.14
نابرابر اجتماعی بین افراد ثروتمند و فقیر2.98
نرخ بیکاری بلندمدت1.09٪
میانگین افزایش سالانهاز سال 2005
درآمد شخصی~ 25612 USD
امنیت شغلی~4.50٪

میزان مالیات در روسیه

زندگی در روسیه مشروط به این است که همه شاغلین در روسیه چه در ارگان‌ها یا افراد خوداشتغال، بخشی از حقوق خود را به‌عنوان مالیات به دولت روسیه پرداخت کنند. کسانی که بیش از 183 روز ساکن روسیه بوده‌اند؛ مقیم روسیه محبوب شده و باید 13 درصد از درآمد خود را به دولت بپردازند.

میزان مالیات برای افراد غیرمقیم که تنها منبع درآمد آن‌ها در روسیه است؛ باید 30 درصد از درآمد ماهیانه خود را به‌عنوان مالیات پرداخت کند.

هزینه بیمه در روسیه

برای تهیه بیمه درمانی خصوصی باید 110 هزار تا 495 هزار دلار در سال هزینه کنید. این بیمه در روسیه از نوع خصوصی معمولا هزینه درمان بیماری‌های سرطانی را پوشش می‌دهند.

بهترین شهرهای روسیه برای زندگی

پیش از مهاجرت به روسیه و تصمیم برای زندگی در روسیه بهتر است با شهرهای ایده‌آل این کشور برای کار و تحصیل آشنا شوید. شهرهای مسکو، سن‌پترزبورگ، ولادی‌واستوک، ایرکوتسک و کازان جز بهترین شهرهای روسیه هستند.

بهترین شهرهای روسیه

مسکو

مسکو پایتخت روسیه و یک شهر تاریخی است. هزینه‌های زندگی در این شهر بیشتر از شهرهای دیگر است. اما به خاطر بازار کار بهتر، درآمد بیشتر و زمینه‌های تجارت، آموزش و خدمات دیپلماتیک، انتخاب بهتری برای مهاجران است.

شهر سن‌پترزبورگ

سن‌پترزبورگ از دیگر شهرهای تاریخ روسیه است که فعالیت‌های هنری نیز در آن جریان دارد. درآمد در این شهر 2 تا 3 بار کمتر از درآمدهای شغل مشابه در مسکو هستند. درمقابل هزینه‌های تهیه مسکن و هزینه‌های زندگی نیز در این شهر کمتر است.

شهر کازن

کازن نیز از شهرهای قدیمی روسی است که از قطب‌های مهم صنعتی این کشور است. همین موضوع سبب شده است که فرصت‌های شغلی زیادی در این شهر موجود باشد. از طرفی هزینه زندگی در کازن نیز پایین و مقرون‌به‌صرفه است. همه این موارد کازن را به یک شهر ایده‌آل برای زندگی در روسیه تبدیل کرده است.

ارزان‌ترین شهر روسیه برای زندگی

هزینه زندگی در روسیه در شهرهای مختلف با هم متفاوت است. همچنین کیفیت زندگی، دستمزد و موارد دیگر هم با هم تفاوت‌هایی دارند.

بالاشوف

بالاشوف شهری است که شاید تاکنون اسم آن را نشنیده باشید؛ اما ارزان‌ترین شهر روسیه است. در این شهر گزینه‌های زندگی بسیار پایین است و در مقابل فرصت‌های شغلی خوبی هم وجود دارد. هزینه خدمات و تهیه کالاهای اساسی تا 73 درصد ارزان‌تر از کشورهای دیگر است.

یکاترینبورگ

از دیگر شهرهای ارزان برای مهاجرت به روسیه، یکاترینبورگ است. در این شهر فرصت‌های شغلی زیادی وجود دارد و شغل پیدا کردن در آن آسان است.

شهر صنعتی کراسنودار

از دیگر شهرهای ارزان روسیه کراسنودا است که شانس پیدا کردن شغل در آن بسیار بالا است. میانگین حقوق در این شهر 550 هزار دلار است.

شهرهزینه‌های زندگیشهرهزینه‌های زندگی
مسکو1253 دلارکازان732 دلار
سن‌پترزبورگ956 دلارچلیابینسک516 دلار
نووسیبیرسک770 دلاراومسک565 دلار
یکاترینبورگ787 دلارسامارا714 دلار
نیژنی نووگورود736 دلارروستوف – آن – دون764 دلار

معایب زندگی در روسیه

 • روسیه یک کشور بسیار سرد است.
 • میزان آلودگی هوا در این کشور بالا است.
 • آمار جرم و جنایت در روسیه بالا است.
 • ضعف بوروکراسی و خدمات ناکارآمد به مشتریان
 • خطرات امنیتی در روسیه
 • سخت بودن زبان روسی
 • ضعف مراقبت‌های بهداشتی و درمانی در بیمارستان‌های دولتی
 • مدارس دولتی که تنها به زبان روسی تدریس می‌کنند.
 • شهریه بالای مدارس بین‌المللی
 • هزینه بالای خرید ملک
 • هزینه‌های بالای یک زندگی خوب
 • فرهنگ پایین رانندگی و حوادث زیاد رانندگی

هزینه زندگی دانشجویی در روسیه

هزینه زندگی دانشجویی معمولا کمتر از سایر موارد است. حتی برخی از دانشجویان می‌توانند با دریافت بورسیه از میزان شهریه و هزینه‌ها بکاهند.

موردهزینه
خوابگاه دانشجویی۷-۶۷ دلار در ماه
اجاره آپارتمان۲۰۰-۴۸۰ دلار در ماه
بیمه دانشجویی۹۰-۳۱۰ دلار در سال
هزینه حمل‌ونقل۶ دلار در ماه
قبض تلفن۵-۶ دلار در ماه
هزینه سرگرمی (تئاتر، کنسرت، سینما)۵۰-۷۰ دلار در ماه
۱ قرص نان۵/. دلار
تخم‌مرغ (۱۲ عدد)۱.۱۰ دلار
سیب (۱ کیلو)۱.۳۰ دلار
موز (۱ کیلو)۹/. دلار
۱ وعده‌غذا در رستوران متوسط۷ دلار

زندگی در روسیه بهتر است یا اسپانیا؟

زندگی در روسیه برای مهاجرت به‌خصوص مهاجرت کاری، گزینه خوبی بوده است. اما بروز جنگ در این کشور سبب شد که برخی برای مهاجرت به روسیه دچار تردید شوند. بهتر است با وکیل مهاجرت روسیه صحبت کنید و یک بار دیگر همه شرایط را بسنجید. کارشناسان ما همواره از جدیدترین تغییرات در هر کشور آگاه هستند و شما را برای انتخاب بهتر راهنمایی می‌کنند.

دراین‌صورت شما می‌توانید اسپانیا را به‌عنوان یک جایگزین انتخاب کنید. اسپانیا شاخص امید به زندگی بالایی دارد. در این کشور تا 50 درصد از بزرگسالان تحصیلات متوسطه را پشت سر گذاشته‌اند. اقتصاد اسپانیا در رتبه چهاردهم دنیا قرار دارد و آب‌وهوای مدیترانه‌ای دارد. خرید خانه در این کشور به‌واسطه قیمت‌های متوسط آن چندان سخت نیست. مردم اسپانیا تعادل خوبی بین کار و زندگی ایجاد کرده‌اند و به همان اندازه که کار برای آن‌ها مهم است؛ به تفریح هم اهمیت می‌دهد. امنیت هم در این کشور بالا است. نرخ جرم و جنایت در اسپانیا پایین بوده و شاهد کمترین میزان درگیری‌های خشونت‌آمیز هستید. در اسپانیا نیز به جز مخارج تهیه مسکن که بسیار زیاد است؛ سایر هزینه‌ها مناسب و قابل‌قبول است.

سخن آخر

روسیه از پرطرفدارترین کشورها برای مهاجرت است. دولت این کشور شرایط خوبی برای مهاجرت کاری فراهم کرده است و متقاضی در صورت داشتن شرایط شغلی و تحصیلی به‌سادگی می‌تواند راهی روسیه شود. درآمد در روسیه نسبتا بالا است بااین‌حال هزینه‌های زندگی در روسیه بالا است و روسیه جز کشورهای گران محسوب می‌شود. مردم روسیه بخش اصلی درآمد خود را صرف تهیه مسکن می‌کنند. ازطرفی تامین یک زندگی خوب در این کشور هزینه‌بر و گران است. هزینه‌هایی که صرف زندگی در روسیه می‌کنید؛ به شهری که در آن زندگی می‌کنید نیز بستگی دارد. شهرهای بزرگ‌تر و معروف‌ترین روسیه معمولا از کیفیت زندگی بالاتر و امکانات بیشتری برخوردار هستند.

سؤالات متداول

1- بهترین شهرها برای زندگی در روسیه، کدام شهرها هستند؟

مسکو، سن‌پترزبورگ، ولادی واستوک، ایرکوتسک و کازن، بهترین شهرهای روسیه برای زندگی هستند.

2- با مهاجرت به این کشور، امکان پیدا کردن شغل و کار وجود دارد؟

بله؛ هرچند بهتر است ابتدا یک جاب‌آفر پیدا کرده و بعد مهاجرت کنید.

3- چه روش‌هایی برای سرمایه‌گذاری در روسیه وجود دارد؟

کارهایی ماند خرید ملک، خرید اوراق‌قرضه ولتی، کارآفرینی، ثبت شرکت و ازدواج با تبعه روس از روش‌های مهاجرت سرمایه‌گذاری به روسیه است.

4- برای دریافت اقامت دائم این کشور، تا چند سال باید از آغاز زندگی در روسیه گذشته باشد؟

متقاضی بعد از 5 سال اقامت در روسیه می‌تواند برای اقامت دائم اقدام کند.

5- آیا روسیه کشور گران قیمتی است؟

بله؛ روسیه از کشورهای گران‌قیمت دنیا است. با این حال هزینه زندگی در روسیه از ایران کمتر است.

مقالات مرتبط

شرایط و هزینه زندگی در فرانسه

شرایط و هزینه زندگی در فرانسه

فرانسه یکی از بزرگترین کشورهای اتحادیه اروپا بوده که از گذشته تا کنون یکی از محبوب ترین مقاصد مهاجرتی برای ایرانیان محسوب می شود. بسیاری …

تحصیل دندانپزشکی در مجارستان

تحصیل دندانپزشکی در مجارستان

تحصیل دندانپزشکی در مجارستان به‌عنوان یک مقصد محبوب برای دانشجویان بین المللی از سراسر جهان شناخته شده است. این کشور با دارا بودن دانشگاه‌های برجسته …

تحصیل دندانپزشکی در فرانسه

تحصیل دندانپزشکی در فرانسه

تحصیل دندانپزشکی در فرانسه یکی از مسیرهای پرچالش و پرمسئولیت در حوزه علوم پزشکی است. در فرانسه، سیستم آموزش دندانپزشکی بسیار حرفه‌ای محسوب می‌شود و …

دانشگاه های سوئیس

دانشگاه های سوئیس

دانشگاه‌ های سوئیس به عنوان یکی از مقاصد برجسته برای تحصیل در سطح بین ‌المللی شناخته می ‌شوند. این کشور دارای دانشگاه‌ های بسیاری با …

دانشگاه های فرانسه

دانشگاه های فرانسه

فرانسه یکی از بهترین گزینه‌های برای مهاجرت تحصیلی برای ایرانیان به شمار می‌رود. دانشگاه‌های خوب و سیستم آموزشی باکیفیت و نیز هزینه بالایی که دولت …

سرمایه گذاری در دانمارک

سرمایه گذاری در دانمارک

سرمایه گذاری در دانمارک به شما و بیزنستان شرایط خوب و مناسبی را ارائه می دهد. بنابراین، اگر قصد راه‌اندازی یک کسب‌ و کار یا …

ثبت شرکت در دانمارک

ثبت شرکت در دانمارک

دانمارک به‌دلیل برخورداری از اقتصاد قوی و زیرساخت‌های مناسب، مقصد ایده‌آلی برای سرمایه‌گذاری به‌حساب می‌آید. بر اساس قانون، کارآفرینان بین‌المللی حتی با مبلغی در حدود …

دانشگاه های سوئد و چگونگی اپلای در آن ها در سال 2023-2024v

اپلای به دانشگاه های سوئد

سوئد، کشوری دارای تعادل و تنوع به عنوان مقصدی برتر در زمینه آموزش عالی برای دانشجویان بین المللی محسوب می شود. دانشگاه ‌های معتبر کشور …

زندگی در هلند

زندگی در هلند

جمعیت هلند در سال 2024 حدود 18 میلیون نفر است. این کشور از نظر جمعیتی در رتبه 62 جهان قرار دارد. تراکم جمعیت در هلند …

اخذ تابعیت و شهروندی ترکیه + شرایط و روش های اخذ تابعیت ترکیه

اخذ شهروندی و تابعیت ترکیه

این روزها کمتر کسی پیدا می‌شود که آوازه‌ی پیشرفت اقتصادی کشور ترکیه به گوشش نرسیده باشد. از آنجایی که پاسپورت ترکیه دارای رده‌بندی خوبی در …

ویزای ICT کانادا

ویزای ICT کانادا

یکی از روش‌های مهاجرت به کانادا ویزای ICT کانادا است. ICT مخفف کلمه Intra-Company Transfer و به معنای انتقال درون شرکتی است. این ویزا برای …

تحصیل در دانمارک

تحصیل در دانمارک

دانمارک یکی از کشورهای پیشرو در اروپا در زمینه تحصیلات بین ‌المللی است. با داشتن سیستم آموزشی مدرن و امکانات بسیار عالی، دانمارک یکی از …

مشاغل مورد نیاز استرالیا

مشاغل مورد نیاز استرالیا

استرالیا بازار کار پویا و گسترده‌ای دارد که نیازمند متخصصان و کارگران ماهر از انواع حرفه‌ها است. هر حوزه‌ای از مشاغل در استرالیا، از مهندسان …

تحصیل دندانپزشکی در سوئیس

تحصیل دندانپزشکی در سوئیس

تحصیل دندانپزشکی در سوئیس یکی از مسیرهای محبوب برای دانشجویان بین ‌المللی است که به دنبال یادگیری و تخصص در این حوزه حرفه ‌ای هستند. …

انواع بیمه در ترکیه

انواع بیمه در ترکیه

بیمه سلامت ترکیه برای همه شهروندان مقیم ترکیه و همچنین برای متقاضیان خارجی که در این کشور اقامت و زندگی می کنند، اجباری است. در …

تابعیت سوئیس

تابعیت سوئیس

تابعیت سوئیس، که نمادی از ورود رسمی به جامعه سوئیسی است، از طریق روش ‌های متنوعی قابل کسب است. به دلیل قوانین سختگیرانه و دقیق …

حقوق پناهندگی در ترکیه در سال 2023

حقوق پناهندگی در ترکیه

ترکیه همچنان میزبان بیشترین تعداد پناهندگان در سراسر جهان است، زیرا تعداد افرادی که به اجبار در سراسر جهان به دلیل درگیری، خشونت و آزار …

زندگی در انگلستان

یکی از کشورهای پرطرفدار برای زندگی در بین مهاجرین، کشور انگلستان است. ویژگی‌ها و مزایا مختلفی که کشور انگلیس دارد باعث شده تا بسیاری از …

لیست مشاغل مورد نیاز ترکیه + نرخ بیکاری در ترکیه

لیست مشاغل مورد نیاز ترکیه

برای اینکه درباره مشاغل مورد نیاز ترکیه اطلاعاتی بدست آورید، لازم است تا در ابتدا با روند کاریابی و استخدام شهروندان خارجی در این کشور …

مهاجرت کاری به اسپانیا

مهاجرت کاری به اسپانیا

مهاجرت همواره به‌عنوان یکی از راه‌های افزایش فرصت‌های شغلی و بهبود شرایط زندگی انتخاب می‌شود. اسپانیا یکی از مقاصد محبوب برای مهاجرت کاری است. با …

زندگی در اسپانیا

زندگی در اسپانیا

اسپانیا کشوری در جنوب غربی اروپا است که به دلیل آب و هوای مدیترانه ای، فرهنگ غنی و تاریخ طولانی خود شناخته شده است. این …

حقوق پناهندگی در کشور فرانسه

حقوق پناهندگی در فرانسه

کشور فرانسه یکی از کشورهای مهاجر پذیر است و به همین دلیل می‌توان با آگاهی کامل نسبت به شرایط اقدام به مهاجرت کرد. اگر قصد …

خرید ملک در ترکیه

خرید و قیمت ملک در ترکیه

کشور ترکیه یکی از محبوب‌ترین کشور­های خاورمیانه است. عوامل مهمی مانند موقعیت استراتژیک، تاریخ غنی، معماری زیبا و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در ترکیه را جز برترین …

تحصیل در کالج های آلمان

کالج های آلمان

کشور آلمان به دلیل برخورداری از سیستم آموزشی قوی و امکانات سطح بالا در این زمینه، همواره مورد توجه بسیاری از دانشجویان در سراسر دنیا …

دانشگاه های دانمارک

دانشگاه های دانمارک

دانمارک از نظر سیستم آموزش عالی‌رتبه پنجم را در مقایسه با 50 کشور دیگر در جهان دارد. دانشگاه های دانمارک بیش از 600 دوره را …

ثبت شرکت در استرالیا

ثبت شرکت در استرالیا

ایالت‌های استرالیا، نقشی حیاتی در توسعه کلی کشور ایفا می‌کنند و عمدتا به‌دلیل کمبود جمعیت به سرمایه‌گذاری مستقیم خارجی روی آورده‌اند.اخیرا، این کشور در فرصت‌های …

سرمایه گذاری در سوئیس

سرمایه گذاری در سوئیس

مهاجرت به کشور زیبای سوئیس از طریق سرمایه گذاری یک راهکار جذاب برای کسانی است که تمایل دارند در این کشور اقتصادی پیشرفته و زیبا …

پیکاپ ویزا آمریکا

پیکاپ ویزا آمریکا

پس از تایید ویزا برای سفر به آمریکا به پاسپورت و مدارک شما برای پردازش بیشتر در اداره مهاجرت نیاز خواهد بود. پس از آماده‌شدن …

دانشگاه های استرالیا

دانشگاه های استرالیا

دانشگاه‌ های استرالیا از جمله مهم‌ترین مراکز آموزش عالی جهان محسوب می‌شوند. با تاریخچه‌ای بیش از یک قرن، این دانشگاه‌ها به‌عنوان مراکزی برای ارائه آموزش …

تحصیل در مقطع دکترا در کانادا

افرادی که قصد دارند تا در مقطع دکترا تحصیل کنند، ترجیح می‌دهند تا برای ادامه تحصیل به سراغ بهترین دانشگاه‌های دنیا بروند. در بین کشورهای …

تحصیل پزشکی در اسپانیا

تحصیل پزشکی در اسپانیا

اسپانیا مقصد خوبی برای دانشجویانی است که برای تحصیل پزشکی با هزینه مناسب می‌خواهند به خارج از کشور بروند. برای گرفتن مشاوره در خصوص تحصیل …

لیست جامع بورسیه های تحصیلی دانشگاه های آلمان

بورسیه تحصیلی آلمان

کشور آلمان به دلیل داشتن دانشگاه های معتبر در سطح جهانی و اعتبار مدرک این دانشگاه ها، به یکی از محبوب ترین مقاصد تحصیلی برای …

تحصیل دندانپزشکی در دانمارک

تحصیل دندانپزشکی در دانمارک

دندانپزشکی یکی از رشته‌های پرتقاضا و محبوب در سراسر جهان است. کشورهایی مانند دانمارک نیز دوره‌های تحصیلی باکیفیت عالی در این زمینه ارائه می‌دهند. دانشجویان …

ویزای کاری آمریکا

ویزای کاری آمریکا

داشتن شغل همواره یکی از دغدغه های مهم جوانان در تمامی جوامع بوده است. به خاطر مشکلات اقتصادی، تورم و نرخ بالای بیکاری در کشور …

مهاجرت کاری به آمریکا

مهاجرت کاری به آمریکا

مهاجرت کاری به ایالات متحده توسط افراد در سراسر جهان به دلیل فرصت های متنوع و اقتصاد قوی این کشور مورد توجه است. این موضوع، …

ثبت شرکت در کانادا

ثبت شرکت در کانادا

ثبت شرکت یکی از روش های مهاجرت به کانادا می باشد که سرمایه گذاران بسیاری در سراسر دنیا را به خود جذب کرده است. برای …

زندگی در سوئیس

زندگی در سوئیس

زندگی در سوئیس می ‌تواند تجربه‌ ای بی ‌نظیر و متفاوت باشد. این کشور با داشتن مناظر طبیعی خیره‌ کننده، سیستم آموزشی برجسته و کیفیت …

خرید ملک در کانادا

خرید ملک در کانادا

خرید خانه در یک کشور خارجی برای بسیاری از افراد ممکن است چالش‌برانگیز و پراسترس باشد. این موضوع باعث شده تا افرادی که قصد خرید …

ثبت شرکت در هلند

ثبت شرکت در هلند

ثبت شرکت در هلند به عنوان یک کشور عضو اتحادیه اروپا به دلیل قوانین تجاری مدرن و محیط کسب و کار مستعد، جذابیت بسیاری دارد. …

ثبت شرکت در آلمان

ثبت شرکت در آلمان

ثبت شرکت در کشور های خارجی پیشرفته، یکی از محبوب ترین روش ها برای سرمایه گذاری محسوب می شود. ثبت شرکت در آلمان در میان …

خرید خانه در سوئد

خرید خانه در سوئد

خرید خانه در کشور سوئد می تواند یک سرمایه گذاری عالی باشد. با انجام تحقیقات و آماده سازی کافی، می توانید فرآیند را آسان تر …

زندگی در روسیه

زندگی در روسیه

روسیه از بزرگ‌ترین کشورهای جهان است که بیش از 146 میلیون نفر در آن زندگی می‌کنند. هرچند به خاطر هوای سردسیر و نزدیکی به قطب …

مشاغل مورد نیاز سوئد

مشاغل مورد نیاز سوئد

سوئد، یکی از کشورهای اروپایی با حقوق مناسب و کیفیت زندگی بالا، بازار کاری بسیار رقابتی دارد. این کشور شهروندان خود را تشویق به تسلط …

ثبت شرکت در سوئیس

ثبت شرکت در سوئیس

ثبت شرکت در سوئیس یک فرایند حیاتی برای کسب و کارهای جدید یا شرکت‌ های خارجی است که تمایل به فعالیت در این کشور دارند. …

مشاغل مورد نیاز دانمارک

مشاغل مورد نیاز دانمارک

دانمارک یکی از کشورهای پیشرفته در شمال اروپا است که با سیستم اقتصادی پویا و زیرساخت‌های مدرن خود، فرصت‌های شغلی فراوانی برای افراد علاقه‌مند به‌کار …

خرید ملک در استرالیا

خرید ملک در استرالیا

استرالیا به‌عنوان یکی از کشورهای توسعه‌یافته و پرطرفدار جهان، بهترین مقصد برای سرمایه‌گذاری در بخش مسکن است. با وجود مناظر طبیعی زیبا، زیرساخت‌های پیشرفته، سیستم …

خرید ملک در مجارستان

خرید ملک در مجارستان

سرمایه‌گذاری یکی از روش‌های مطمئن برای دریافت دریافت مجوز اقامت و مهاجرت به شرق اروپا است. با بررسی شرایط و مخارج زندگی در Hungary خرید …

مهاجرت کاری به دانمارک

مهاجرت کاری به دانمارک

بخاطر شرایط مطلوب زندگی در دانمارک، همواره افراد بسیاری به این کشور مهاجرت می کنند. به عنوان یکی دیگر از دلایل مهم مهاجرت به دانمارک …

مهاجرت کاری به کانادا

مهاجرت کاری به کانادا

مهاجرت کاری به کانادا، به دلیل هزینه هایی پایینی که نسبت به شیوه های دیگر مهاجرت دارد گزینه مناسبی برای مهاجرت به این کشور می …

مهاجرت کاری به سوئیس

مهاجرت کاری به سوئیس

مهاجرت کاری به سوئیس می ‌تواند یک فرصت عالی برای توسعه حرفه ‌ای و بهره ‌مندی از استانداردهای بالای زندگی در این کشور باشد. سوئیس، …

مهاجرت سرمایه گذاری به انگلیس

انگلیس یکی از برترین اقتصادهای دنیا است که ساکنان آن از کیفیت بالای زندگی، خدمات آموزشی، بهداشتی و درمانی بهره‌مند هستند. به همین دلیل بسیاری …

اپلای به دانشگاه های انگلیس

کشور انگلستان سالانه میزبان بیش از 300.000 دانشجو از بیش از 150 کشور مختلف جهان است. در واقع این کشور یکی از محبوب ترین مقاصد …

ثبت شرکت در آمریکا

ثبت شرکت در آمریکا

ثبت شرکت در آمریکا یک فرآیند حیاتی برای کسب و کارهای جدید یا شرکت ‌های خارجی است که می‌ خواهند در بازار آمریکا فعالیت کنند. …

خرید خانه در آلمان

خرید خانه در آلمان

کشور آلمان یکی از پیشرفته ترین کشور های جهان به شمار می رود و به عنوان قطب اقتصادی و صنعتی اروپا شناخته شده است. سالانه …

مهاجرت کاری به اتریش

مهاجرت کاری به اتریش

اتریش برای افرادی که به دنبال یک زندگی بهتر هستند، فرصت‌های شغلی مختلفی را ارائه می‌دهد. این کشور در حوزه اقتصادی و فناوری، پیشرو است …

ثبت شرکت در اسپانیا

ثبت شرکت در اسپانیا

اسپانیا کشور ایده­آلی برای خارجی­های سراسر جهان جهت راه اندازی شرکت خود می­باشد. زیرساخت‌های ایده‌آل، استعدادهای جهانی و اکوسیستم کارآفرینی شهرهایی مانند بارسلونا یا مادرید، …

دانشگاه های آمریکا

دانشگاه های آمریکا

تحصیل در دانشگاه‌ های آمریکا برای دانشجویان بین ‌المللی یک فرصت عالی است. آمریکا با دارا بودن بیش از 4000 دانشگاه و مؤسسه آموزشی معتبر، …

مهاجرت کاری به هلند

مهاجرت کاری به هلند

هلند، کشوری واقع در شمال غربی اروپا، کشوری است که به خاطر مناظر زیبا، شهرهای پر جنب و جوش و میراث فرهنگی غنی اش شناخته …

تابعیت هلند

تابعیت هلند

کشور هلند شرایط و قوانین خاصی را برای اعطای تابعیت به افراد وضع کرده است. افرادی که خواهان دریافت تابعیت هلند هستند باید ابتدا یک …

تحصیل پزشکی در دانمارک

تحصیل پزشکی در دانمارک

از این رو که دانمارک شادترین کشور دنیا شناخته شده و با شرایط فوق العاده ی زندگی نظیر اقتصاد قوی و رفاه اجتماعی فوق العاده …

خرید خانه در هلند

خرید خانه در هلند

خرید یک خانه در هلند ممکن است به یک فرایند پیچیده و هزینه‌ بر تبدیل شود. بازار مسکن در هلند معمولا پرطرفداری و رقابت بسیار …

سرمایه گذاری در اسپانیا

سرمایه گذاری در اسپانیا

اسپانیا در جنوب غربی اروپا به عنوان یکی از محبوب ترین مقاصد مهاجرت سرمایه گذاری در جهان شناخته می شود. اسپانیا کشور پرجنب و جوشی …

ویزای خود حمایتی کانادا

ویزای خود حمایتی کانادا

یکی از روش‌هایی که از طریق آن می‌توانید به کشور کانادا مهاجرت کنید، دریافت ویزای خود حمایتی کانادا است. استفاده از این خدمات با نام …

تحصیل دندانپزشکی در ترکیه

تحصیل دندانپزشکی در ترکیه

پیچیدگی‌های قبولی در کنکور سراسری ایران و شرایط مطلوب تحصیل دندانپزشکی در ترکیه سالانه تعداد زیادی دانشجوی ایرانی و بین‌المللی را به سمت این کشور …

بورسیه مجارستان

بورسیه تحصیلی مجارستان

برنامه بورسیه تحصیلی مجارستان توسط دولت این کشور به‌منظور ترویج بین‌المللی شدن آموزش عالی و جذب بهترین دانشجویان خارجی از سراسر جهان ایجاد شد. بورسیه …

مشاغل مورد نیاز آمریکا

مشاغل مورد نیاز آمریکا

در چشم‌ انداز شغلی در حال تکامل ایالات متحده، چندین شغل همچنان در صنایع مختلف با تقاضای بالا همراه هستند. موقعیت ‌های مرتبط با فناوری …

سرمایه گذاری در فرانسه

سرمایه گذاری در فرانسه

افرادی که قصد مهاجرت به کشور فرانسه را دارند، همواره این سؤال بسیار مهم را مطرح می‌کنند که آیا امکان مهاجرت به فرانسه از طریق …

تابعیت و شهروندی اتریش

تابعیت و شهروندی اتریش

اتریش به‌عنوان یکی از ثروتمندترین کشورهای جهان طبقه‌بندی می‌شود. این کشور دارای بالاترین استانداردهای زندگی و یکی از بهترین سیستم‌های آموزشی در جهان است. همه …

مهاجرت کاری به مجارستان

مهاجرت کاری به مجارستان

مهاجرت کاری به مجارستان یکی از گزینه‌های محبوب برای کسانی است که به دنبال فرصت‌های شغلی و زندگی بهتر هستند. این کشور اروپایی فرصت‌های شغلی …

مهاجرت کاری به سوئد

مهاجرت کاری به سوئد

پیشرفت اجتماعی و اقتصادی در کنار رفاه بالا، نرخ بیکاری پایین، درآمد مطلوب و امنیت اجتماعی سوئد را به مقصد مناسبی برای مهاجرت کاری تبدیل …

وکیل و مشاوره مهاجرت به سوئد

وکیل و مشاوره مهاجرت به سوئد

سوئد یک مقصد محبوب برای مهاجران است و بسیاری از آن‌ها برای عبور از پیچیدگی‌های قوانین مهاجرتی در این کشور به‌دنبال دریافت مشاوره حقوقی هستند. …

مهاجرت کاری به ایتالیا

مهاجرت کاری به ایتالیا

نام و آوازه‌ی کشور ایتالیا به دلیل تاریخ و فرهنگ غنی آن در سراسر جهان پیچیده است و این کشور اروپایی به دلیل داشتن هزینه‌های …

مهاجرت کادر درمان به ایتالیا

مهاجرت کادر درمان به ایتالیا

در سال‌های اخیر، مهاجرت کادر درمان به ایتالیا به موضوعی مهم تبدیل شده است. این کشور، با جمعیت سال‌خورده و کمبود متخصصان پزشکی آموزش دیده، …

کارآفرینی در ترکیه

کارآفرینی در ترکیه

در سال های اخیر، شاهد داغ شدن کارآفرینی و ظهور شرکت های فناوری نوین و استارت آپ های جدید برای ایجاد و توسعه کسب و …

روش‌های اخذ شهروندی و تابعیت فرانسه + شرایط و هزینه

تابعیت فرانسه

طبیعی است کشور فرانسه را بنا به دلایل خاصی برای ادامه تحصیل، کار یا زندگی انتخاب کنید. اقتصاد و سیستم آموزشی خوب در کنار طبیعت …

مشاغل مورد نیاز اسپانیا

مشاغل مورد نیاز اسپانیا

اسپانیا به‌عنوان یکی از اعضای اتحادیه اروپا فرصت‌های شغلی مختلفی را ارائه می‌دهد. مشاغل مورد نیاز اسپانیا بیشتر در بخش‌های ساخت‌وساز، گردشگری، فناوری اطلاعات و …

زندگی در فرانسه

زندگی در فرانسه

در صورتی که قصد زندگی در یک کشور اروپایی را دارید، گزینه‌های مختلفی پیش روی شما وجود دارد. در این بین فرانسه یکی از بهترین …

مشاغل مورد نیاز روسیه

مشاغل مورد نیاز روسیه

بهبود و توسعه اقتصاد روسیه، وابسته به جذب نیروی متخصص و ماهر از کشورهای دیگر است. به‌همین دلیل است که دولت روسیه همواره از مهاجرت …

دانشگاه های ایتالیا

دانشگاه های ایتالیا

ایتالیا یکی از مقاصد بسیار محبوب برای تحصیلات عالی در دنیا است. این کشور دارای دانشگاه‌ های با تاریخچه ‌های باستانی و مدرن، تخصص‌ های …

انواع بیمه در آلمان

بیمه در آلمان

متقاضیانی که از هر روش اخذ اقامت به کشور آلمان مهاجرت می کنند، باید از انواع بیمه های این کشور استفاده کنند. در واقع زندگی، …

کار آفرینی در آلمان

ویزا کارآفرینی در آلمان

آلمان به عنوان یکی از صنعتی ترین کشورهای دنیا، بخش مهمی از پیشرفت های خود را مدیون سرمایه گذاری در زمینه های مختلف کاری و …

سرمایه گذاری در اتریش

سرمایه گذاری در اتریش

اقامت از طریق سرمایه گذاری در اتریش یک فرصت منحصربه‌فرد برای زندگی در اروپا است. سرمایه‌گذاری در این کشور مزایای زیادی به‌همراه دارد. با کمک …

ثبت شرکت در سوئد + هزینه و شرایط

ثبت شرکت در سوئد

ثبت شرکت در سوئد یکی از بهترین روش‌ها برای اخذ اقامت سوئد است. این روزها بسیاری از افراد به دنبال دریافت اقامت اروپا از طریق …

کارآفرینی در فرانسه

بسیاری از افراد در سراسر دنیا، تمایل دارند تا بعد از مهاجرت نیز کسب و کار خود را اداره کرده و از این طریق به …

مهاجرت تحصیلی به فرانسه

مهاجرت تحصیلی به فرانسه

مهاجرت تحصیلی به فرانسه یکی از روش های دریافت اقامت دائم این کشور به صورت غیر مستقیم می باشد. در حال حاضر کشور فرانسه، کالج …

وکیل و مشاوره مهاجرت به فرانسه

وکیل و مشاور مهاجرت به فرانسه

استخدام وکیل مهاجرت به فرانسه، روند مهاجرت و اخذ اقامت به این کشور را ساده‌تر می‌کند، زیرا یک وکیل حرفه‌ای با همه قوانینی که شانس …

بورسیه تحصیلی ترکیه

بورسیه تحصیلی ترکیه

بورسیه تحصیلی همواره جزو برنامه های محبوب میان دانشجویان بین المللی بوده است زیرا دانشجویان به این ترتیب می توانند بخش زیادی از هزینه های …

دانشگاه های آلمان

دانشگاه های آلمان

آلمان دارای بیش از 425 دانشگاه و مرکز آموزش عالی است که شامل دانشگاه‌ها، مدارس فنی، هنری، مذهبی، مدیریتی و… می‌شوند. این مراکز آموزشی در …

ویزای جاب سیکر آلمان

ویزای جاب سیکر آلمان

آلمان یکی از کشور هایی است که پایین ترین نرخ بیکاری را در جهان دارد و دارای فرصت های شغلی فراوانی می باشد. این مسئله …

شهروندی و اخذ تابعیت آلمان

شهروندی و تابعیت آلمان

آلمان از بهترین کشور های اروپایی برای کار و زندگی به شمار می رود و از شرایط اقتصادی خوبی برخوردار است. همچنین این کشور دارای …

بورسیه تحصیلی ایتالیا

بورسیه تحصیلی ایتالیا

بورسیه تحصیلی ایتالیا یک فرصت بی‌نظیر برای دانشجویان جهان است که به‌دنبال ارتقاء دانش و تجربه‌های آموزشی خود هستند. این بورسیه‌ها، برای آن‌ها امکان ادامه …

وکیل مهاجرت به اسپانیا

یکی از موارد مهم در اخذ ویزای اسپانیا انتخاب مشاور و وکیل مهاجرت به اسپانیا است که نقش مهمی در دریافت اقامت اسپانیا ایفا می‌کند. …

تحصیل دندانپزشکی در هلند

تحصیل دندانپزشکی در هلند

تحصیل دندانپزشکی در هلند می ‌تواند تجربه ‌ای بسیار ارزشمند و چالش ‌برانگیز باشد. دانشگاه ‌های کشور هلند به دلیل سطح علمی بالا و رویکردهای …

تحصیل دندانپزشکی در سوئد

تحصیل دندانپزشکی در سوئد

سوئد، کشوری با سیستم آموزشی پیشرفته و دانشگاه های معتبر، فرصت های بی نظیری را جهت تحصیل در رشته دندانپزشکی برای دانشجویان بین المللی ارائه …

مشاغل مور دنیاز کانادا

مشاغل مورد نیاز کانادا

کانادا برنامه‌های مهاجرتی بسیار موثری دارد که به‌طور خاص برای جذب جویندگان کار با مهارت‌های کمیاب در این کشور طراحی شده است. هر کسی می‌تواند …

تحصیل پزشکی در آلمان

تحصیل پزشکی در آلمان

یکی از محبوب‌ترین مقاصد برای تحصیل پزشکی در جهان، آلمان است. هزینه‌های اندک دانشگاه‌ها و همچنین سطح بالای آموزشی و فناوری باعث شده‌اند آلمان هدف …

وکیل مهاجرت ایتالیا

وکیل مهاجرت ایتالیا

مهاجرت به ایتالیا، همانند هر کشور دیگری، تابع قوانین و مقرراتی است که بر اساس سیاست های داخلی و بین المللی تنظیم می شوند. ایتالیا …

مشاغل مورد نیاز مجارستان

مشاغل مورد نیاز مجارستان

مجارستان، کشوری در قلب اروپا با تاریخ و فرهنگی غنی، بازاری مناسب برای تاسیس و توسعه مشاغل متنوع  را ارائه می‌دهد. اقتصاد مجارستان به سرعت …

اقامت دائم ترکیه

در سال های اخیر تعداد زیادی از ایرانیان، به ترکیه مهاجرت کرده اند. برای این دسته از افراد اطلاع از از روش ها و نحوه …

ارزان ترین دانشگاه های کانادا

ارزان ترین دانشگاه های کانادا

کانادا یک مقصد محبوب برای دانشجویان بین المللی است که می خواهند تحصیلات عالی را در کشوری با کیفیت، چند فرهنگی و امن دنبال کنند. …

زندگی در مجارستان

زندگی در مجارستان

مجارستان یکی از جذاب‌ترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت محسوب می‌شود. این کشور در مرکز قاره اروپا واقع شده است و قدمت تاریخی و جاذبه‌های فرهنگی …

تحصیل در کالج‌های کانادا

تحصیل در کالج‌های کانادا

ورود به کالج‌های کانادا به عنوان نقطه آغاز مسیر زندگی در این کشور به حساب می‌آید و اگر قصد دارید تا به سرعت در خارج …

مشاور مهاجرت به کانادا

مشاور و وکیل مهاجرت به کانادا

یکی از موضوعاتی که برای متقاضیان مهاجرت به کانادا بسیار مهم تلقی می شود، انتخاب موسسه مهاجرتی معتبر و وکیل مهاجرت به کانادا مجرب و …

خرید خانه در دانمارک

خرید خانه در دانمارک

کیفیت بالای زندگی، رفاه اجتماعی، آزادی، سیستم بهداشت و درمان پیشرفته، نظام آموزشی مدرن در کنار زیرساخت‌های شهری توسعه‌یافته دلایل اصلی افزایش تقاضای ایرانیان برای …

مهاجرت کاری به انگلیس

مهاجرت کاری به انگلیس

متقاضیان ایرانی که به دنبال مهاجرت یا کار در خارج از کشور هستند، اغلب انگلستان را در فهرست نهایی خود قرار می دهند. در واقع، …

وکیل مهاجرت هلند

وکیل مهاجرت هلند

مردم به دلیل کیفیت بالای زندگی، اقتصاد قوی و محیط اجتماعی مترقی به مهاجرت به هلند جذب می شوند. این کشور دارای سیستم مراقبت های …

نحوه اخذ جاب آفر آلمان

جاب آفر آلمان

آلمان به عنوان یکی از قدرت های اقتصادی جهان؛ برای افرادی که در جستجوی شغل هستند مقصدی بسیار ایده آل به شمار می رود. به …

کشور هلند

مشاغل مورد نیاز هلند

هلند از آن دسته کشورهای شاد و آرامی است که به‌خاطر مناظر زیبا، فرهنگ متفرقی و اقتصاد قدرتمند خود شناخته می‌شود. این کشور به‌عنوان یکی …

تحصیل در مقطع دکتری در آلمان

تحصیل در مقطع دکتری در آلمان

کشور آلمان از نظر کیفیت آموزش عالی و زیرساخت های پژوهشی، دارای جایگاه مناسبی می باشد و همواره مورد توجه بسیاری از دانشجویان سراسر دنیا …

حقوق کارگری در ترکیه

حقوق کارگری در ترکیه

ترکیه به عنوان یکی از بزرگترین اقتصادهای منطقه، جایگاه قوی و مهمی در بازار جهانی دارد. به همین دلیل هم بسیاری از افراد تمایل دارند …

مزایا و معایب زندگی در کانادا

مزایا و معایب زندگی در کانادا

کشور کانادا در صدر مقاصد محبوب ایرانیان برای مهاجرت و زندگی می­باشد. این اتفاق از زمانی پر رنگ­تر شد که کشور آمریکا محدودیت­های سختگیرانه­ای برای …

شرایط و هزینه زندگی در سوئد

شرایط و هزینه زندگی در سوئد

سوئد علاوه‌بر کیفیت بالای زندگی و درآمد سرانه، یک سیستم رفاه اجتماعی قوی نیز دارد. این کشور با ارائه یک سیستم آموزشی باکیفیت و مدرن، …

بورسیه تحصیلی اسپانیا

بورسیه تحصیلی اسپانیا

اسپانیا یکی از کشورهای اروپایی است که دارای سیستم آموزشی با کیفیت و هزینه‌های نسبتاً پایین است. این کشور همچنین دارای بورسیه‌های تحصیلی متعددی برای …

ثبت شرکت در رومانی

ثبت شرکت در رومانی

از آنجایی که کشور رومانی دیگر جزو کشورهای عضو شینگن محسوب می‌شود، ثبت شرکت از طریق سرمایه‌گذاری در این کشور مزایای بسیاری دارد.آینده اقتصادی این …

تحصیل در مدارس آلمان

تحصیل در مدارس آلمان

آلمان یکی از کشور های برتر در زمینه آموزش و تحصیل می باشد که سالانه متقاضیان زیادی به دنبال اخذ پذیرش و مهاجرت تحصیلی به …

خرید خانه در ایتالیا

خرید خانه در ایتالیا

خرید خانه در ایتالیا آغاز یک ماجراجویی فرهنگی و زندگی در کشوری مدرن است. ایتالیا با تاریخ غنی، فرهنگ پویا و طبیعت زیبا، مقصدی محبوب …

بورسیه های تحصیلی سوئد

بورسیه‌های تحصیلی سوئد

دانشگاه‌های سوئد همواره جزء برترین دانشگاه‌های جهان هستند و از نظر کیفیت علمی و پژوهشی تراز بالایی دارند. اما آیا تحصیل در سوئد رایگان است؟ …

تحصیل کارشناسی در ترکیه و کارشناسی ارشد در ترکیه + شرایط پذیرش

تحصیل کارشناسی و ارشد در ترکیه

مهاجرت تحصیلی به کشور ترکیه به ویژه در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد در میان دانشجویان ایرانی بسیار رایج شده است. پس از پیوستن کشور …

زندگی در اتریش

زندگی در اتریش

مهاجرت یکی از سخت‌ترین تصمیم‌های زندگی است. انتخاب مقصد مناسب بزرگ‌ترین چالشی خواهد بود که با آن روبرو می‌شوید. کشور‌های اروپایی به‌دلیل رفاه مطلوب و …

تحصیل دندانپزشکی در اسپانیا

تحصیل دندانپزشکی در اسپانیا

دندانپزشکی یکی از مشاغل موردنیاز و محبوب در تمام جهان است. تحصیل دندانپزشکی در اسپانیا به‌دلیل فرصت‌های شغلی و حقوق بالا یکی از رشته‌های موردعلاقه …

معایب و مزایای زندگی در سوئد

مزایا و معایب زندگی در سوئد دغدغه فکری بسیاری از متقاضیان مهاجرت به خارج از کشور است. سوئد نه فقط به دلیل طبیعت زیبا و …

ویزای کارآفرینی کانادا

ویزای کارآفرینی کانادا

یکی از روش های مطمئن برای اخذ اقامت دائم کانادا، اخذ ویزای کاری می باشد. انواع ویزای کاری با شرایط مختلف توسط دولت کانادا برای …

زندگی در ایتالیا

زندگی در ایتالیا

ایتالیا یک کشور مدیترانه‌ای زیبا است که زندگی در آن می‌تواند یک تصمیم عالی باشد. این کشور طبیعت مثال‌زدنی و تاریخ غنی دارد. ایتالیایی‌ها سهم …

تحصیل پزشکی در آمریکا

تحصیل پزشکی در آمریکا

تحصیل پزشکی در ایالات متحده آمریکا مسیری سخت و در عین حال پر ارزش برای پزشک شدن است. سیستم آموزش پزشکی آمریکا در سطح جهانی …

همه چیز درباره وکیل مهاجرت در ترکیه

وکیل مهاجرت ترکیه

ترکیه یکی از کشورهایی است که به دلایل گوناگون، از دیرباز میزبان مهاجران ایرانی پرشماری بوده است. این کشور به دلیل هم مرز بودن با …

ویزای اسکیل ورکر کانادا

ویزای اسکیل ورکر کانادا

با توجه به نیازی که به نیروی کار ماهر و متخصص در کشور های مختلف جهان از جمله کانادا وجود دارد، این کشور ها برای …

ثبت شرکت در انگلیس

ثبت شرکت در انگلیس

کشور انگلستان از نظر اقتصادی شرایط مطلوب و ایده آلی برای سرمایه گذاران خارجی دارد. به همین دلیل هم تعداد زیادی از سرمایه گذاران بین …

مزایا و معایب زندگی در اسپانیا

مزایا و معایب زندگی در اسپانیا

اسپانیا یک گزینه عالی برای مهاجرت است، زیرا از نظر حقوقی، اخذ اجازه اقامت برای زندگی و کار در این کشور کاملاً قابل دسترس است. …

تابعیت و شهروندی مجارستان

تابعیت و شهروندی مجارستان

مجارستان مقررات قانونی خاصی در مورد تابعیت دارد. برای اخذ تابعیت مجارستان رعایت برخی شرایط ضرورت دارد. اخذ اجازه اقامت در این کشور نیز گام …

کشور دانمارک

کشور دانمارک

دانمارک کشوری توسعه یافته با استانداردهای بالای زندگی و یکی از اعضای موسس ناتو، شورای شمال اروپا، OECD، OSCE و سازمان ملل و بخشی از …

کاریابی در آلمان

کاریابی در آلمان

آلمان یکی از کشور های قدرتمند در اتحادیه اروپا می باشد و به عنوان قطب صنعتی اروپا و جهان شناخته شده است. این کشور دارای …

تحصیل در آمریکا

تحصیل در آمریکا

تحصیل در ایالات متحده یک تجربه علمی فوق العاده، متنوع و غنی را در اختیار متقاضیان قرار می دهد. ایالات متحده که به دلیل دانشگاه …

خرید سهام در کانادا

خرید سهام در کانادا

یکی از رایج ترین روش های سرمایه گذاری در کانادا خرید سهام در این کشور می باشد. بازار سهام کانادا تا چند سال پیش در …

تحصیل دندانپزشکی در استرالیا

تحصیل دندانپزشکی در استرالیا

تحصیل دندانپزشکی در استرالیا، تجربه‌ای چالش برانگیز و در عین حال ارزشمند است. این کشور، به‌دلیل سیستم آموزشی باکیفیت و فناوری پیشرفته دندانپزشکی به مقصدی …

اخذ شهروندی و تابعیت انگلستان

اخذ تابعیت و شهروندی انگلستان یکی از پرطرفدارترین هدف‌های مهاجرتی در بین متقاضیان است. انگلستان کشوری بسیار پیشرفته و مرفه است که شهروندان آن از …

خرید ملک در سوئیس

خرید ملک در سوئیس

هنگامی که به خرید ملک در سوئیس فکر می ‌کنید، بسیار مهم است که از قوانین، رویه ‌ها، و ویژگی‌ های بازار املاک در این …

تابعیت سوئد

تابعیت سوئد

تابعیت سوئد، وضعیتی است که یک فرد از طریق آن به عنوان یک شهروند سوئد شناخته می‌شود. این وضعیت به فرد اجازه می‌دهد تا از …

ددلاین دانشگاه های ترکیه

ددلاین دانشگاه های ترکیه

تقریباً هیچ شهری در ترکیه وجود ندارد که یک یا دو دانشگاه در آنها نباشد. بیش از 200 دانشگاه در ترکیه وجود دارد که از …

تحصیل در مقطع دکترا در فرانسه در سال 2023-2024

تحصیل دکترا در فرانسه

دانشجویان مقطع دکترا در کشور فرانسه از امکانات آموزشی پیشرفته دانشگاه های جهانی و سیستم آموزش عالی بهره می برند. فرانسه چهارمین برنده جایزه نوبل …

زندگی در آمریکا

زندگی در آمریکا

زندگی در ایالات متحده مظهر ملیله پر جنب و جوش بافته شده از فرهنگ های مختلف، ترکیبی از پویایی شهری و آرامش روستایی، و جستجوی …

وکیل مهاجرت استرالیا

وکیل مهاجرت استرالیا

استرالیا، به‌عنوان یکی از مقاصد محبوب مهاجرتی، همواره پذیرای افراد جویای زندگی بهتر و فرصت‌های جدید بوده است. اما پیچیدگی‌های فرآیند مهاجرت، اعم از قوانین …

بورسیه تحصیلی کانادا

بورسیه تحصیلی کانادا

کانادا یکی از پر طرفدار ترین کشور های جهان به عنوان مقصد تحصیلی برای دانشجویان بین المللی به شمار می رود. دلایلی همچون سیستم آموزشی …

تحصیل پزشکی در ایتالیا

تحصیل پزشکی در ایتالیا

تحصیل پزشکی در دانشگاه‌های خارج از کشور به ویژه در آمریکا و اروپا رویای بسیاری از دانشجویان این رشته است اما از آنجایی که دوره‌های …

خرید ملک در فرانسه

خرید ملک در فرانسه

بدون شک فرانسه یکی از زیباترین کشورهای دنیا می باشد که بسیاری از افراد علاقه دارند تا برای ادامه زندگی خود به آن مهاجرت کنند. …

تحصیل داروسازی در فرانسه

تحصیل داروسازی در فرانسه

داروسازی یکی از رشته های محبوب در سراسر دنیا می باشد، که بسیاری از دانش آموزان و دانشجویان تمایل دارند این رشته را تحصیل کنند. …

دانشگاه های مجارستان

دانشگاه های مجارستان

دانشگاه های مجارستان با تاریخچه‌ای غنی و تاریخی که به قرون وسطی بازمی‌گردد، یکی از مقاصد پرطرفدار برای دانشجویان بین‌المللی در اروپا هستند. این کشور …

مهاجرت کادر درمان به سوئد

مهاجرت کادر درمان به سوئد

سوئد نیاز زیادی به متخصصان مراقبت‌های بهداشتی دارد و فرصت‌های شغلی در زمینه‌های مختلف را به خارجی‌ها برای استخدام و کار ارائه می‌دهد. مهاجرت کادر …

تابعیت ایتالیا

تابعیت ایتالیا

تابعیت کشور ایتالیا به معنای داشتن ارتباط قانونی و دائمی با کشور ایتالیا است. شهروندان ایتالیایی از حقوق و مزایای کاملی در کشور ایتالیا برخوردارند، …

مشاغل مورد نیاز ایتالیا

مشاغل مورد نیاز ایتالیا

کشورهایی که می‌توانند با فرهنگ ایتالیا رقابت کنند، خیلی کم هستند. بنابراین جای تعجب ندارد که این کشور در بین مهاجران و گردشگران محبوبیت زیادی …

تحصیل در مدارس کانادا

تحصیل در مدارس کانادا

کانادا به عنوان کشوری پیشرفته و جذاب، همواره به عنوان اولین اولویت برای افرادی است که قصد تحصیل در کشور های خارجی را دارند. هر …

خرید ملک و خانه در انگلیس

خرید خانه در انگلیس

خرید ملک و خانه در انگلیس رویال مهاجرت نظرتان درباره داشتن خانه در انگلستان چیست؟ انگلیس کشوری خوش آب و هوا، با رشد اقتصادی بسیار زیاد …

زندگی در ترکیه

زندگی در ترکیه

اگر به دنبال زندگی باکیفیت، به صرفه، مدرن و به دور از احساس غربت هستید زندگی در ترکیه می‌تواند برای شما انتخاب مناسبی باشد. اگر …

زندگی در استرالیا

زندگی در استرالیا

استرالیا، سرزمینی پرآوازه است که با تنوع فرهنگی، طبیعت آرام‌بخش و زیرساخت‌های پیشرفته، جذابیت زندگی را برای ساکنانش فراهم می‌کند. این کشور، با جمعیت متنوع …

تحصیل پزشکی در سوئیس

تحصیل پزشکی در سوئیس

تحصیل پزشکی در سوئیس یک فرصت عالی برای دانشجویان علاقه ‌مند به حوزه پزشکی است. سوئیس به عنوان یکی از کشورهای پیشرو در علوم پزشکی …

وکیل مهاجرت به دانمارک

وکیل مهاجرت به دانمارک

از آنجایی که هر ساله افراد زیادی تصمیم به مهاجرت به دانمارک می گیرند، تصمیم گرفتیم تا درباره ی وکیل مهاجرت به دانمارک اطلاعاتی را …

حقوق و مزایای کار در کشور آلمان

حقوق و دستمزد در آلمان

از مهم ترین موارد مربوط به مهاجرت کاری به آلمان اطلاع از میزان حقوق و درآمد در این کشور است. در سال های اخیر بسیاری …

مهاجرت کادر درمان به دانمارک

مهاجرت کادر درمان به دانمارک

بدون شک مهاجرت کادر درمان به دانمارک یکی از گزینه‌های محبوب و پرطرفدار به‌حساب می‌آید. برای موفقیت در این مسیر، برخورداری از بخشی پیش‌شرط‌ها در …

وکیل مهاجرت به آلمان

وکیل مهاجرت آلمان

آلمان یکی از کشور های مناسب برای مهاجرت می باشد که دارای شرایط مناسبی برای تحصیل و زندگی است. امروزه متقاضیان زیادی قصد مهاجرت به …

بورسیه تحصیلی استرالیا

بورسیه تحصیلی استرالیا

بورسیه‌های تحصیلی استرالیا، به‌عنوان یکی از مهمترین فرصت‌های تحصیلی بین‌المللی، به دانشجویان از سراسر جهان امکان می‌دهد تا به‌صورت رایگان در دانشگاه‌های معتبر و برجسته‌ …

ثبت شرکت در اتریش

ثبت شرکت در اتریش

اتریش به یک مقصد محبوب برای انجام تجارت در اروپا تبدیل شده است. این کشور به‌دلیل استانداردهای بالای زندگی، اقتصاد پایدار و موقعیت استراتژیک، سرمایه‌گذاران …

تحصیل دندانپزشکی در آلمان

تحصیل دندانپزشکی در آلمان

دوره‌های دندانپزشکی در آلمان به دلیل آموزش دقیق و باکیفیت، متقاضیان زیادی دارند. مدت زمان رشته دندانپزشکی در دانشگاه های کشور آلمان، حدود 6 سال …

دانشگاه های کانادا

دانشگاه های کانادا

دانشگاه های معتبر زیادی در کانادا وجود دارد که دانشجویان در سدد اخذ پذیرش از آن دانشگاه ها می باشند. این دسته از دانشگاه ها …

وکیل مهاجرت سوئیس

وکیل مهاجرت سوئیس

مهاجرت به کشورهای دیگر یکی از امور مهم و پیچیده ‌ای است که نیاز به راهنمایی و حمایت حقوقی دارد. اگر به دنبال مهاجرت به …

تحصیل پزشکی در ترکیه

تحصیل پزشکی در ترکیه

ترکیه در دو دهه اخیر در زمینه آموزش پزشکی گام‌های بلندی برداشته است. دانشگاه‌های کشور ترکیه در میان بهترین دانشگاه‌های اروپا قرار دارند. دلایل اصلی …

ویزای استارتاپ کانادا

ویزای استارتاپ کانادا

افرادی که کارآفرین یا بیزینس من هستند، بر اساس قوانین کشور کانادا این امکان را دارند تا بتوانند با داشتن شرایط و پیش‌نیازهای خاصی اقدام …

خرید ملک در آمریکا

خرید ملک در آمریکا

خرید یک خانه در آمریکا به عنوان یکی از گزینه ‌های سرمایه‌ گذاری و زندگی در این کشور جذابیت دارد. ابتدا باید منطقه مورد نظرتان …

هزینه و شرایط زندگی در آلمان در سال 2023

زندگی در آلمان

اگر قصد مهاجرت به آلمان را دارید، یکی از اولین سوالاتی که ذهن شما را به خود مشغول می کند، این است: "آیا درآمدم در …

پیکاپ ویزا کانادا

پیکاپ ویزا کانادا

هم‌وطنان ایرانی به‌منظور سفر به کشور کانادا باید دارای ویزای معتبر باشند. افراد برای اخذ و طی مراحل ویزا باید به سفارت این کشور مراجعه …

حقوق پناهندگی در آلمان

حقوق پناهندگی در آلمان

کشور آلمان یکی از قوی ترین اقتصاد های دنیا به شمار می رود و سالانه مهاجران زیادی را به خود جذب می کند. افرادی که …

کاریابی در کشور فرانسه

کاریابی در کشور فرانسه

مردم کشور فرانسه به خوبی توانسته اند، بین زندگی و کار تعادل برقرار کنند. از این رو در این کشور، شاهد رفاه بالا و ارزش …

مشاغل مورد نیاز آلمان

مشاغل مورد نیاز آلمان

سال‌های زیادی است که کشور آلمان به دلیل پیری جمعیت و کاهش نیروی کار، سیاست جذب نیروهای جوان و متخصص خارجی را در پیش گرفته …

وکیل و مشاور مهاجرت روسیه کیست؟

وکیل و مشاور مهاجرت روسیه کیست؟

روسیه چهارمین مقصد مهاجرت بین‌المللی است. شرایط خوب این کشور سبب شده است که در سال‌های اخیر تقاضا برای استخدام وکیل مهاجرت روسیه افزایش پیدا …

آپوستیل چیست؟

آپوستیل چیست؟

چنانچه در پروسه مهاجرت قرار دارید ممکن است در مورد آپوستیل مدارک شنیده باشید. اگر قصد دارید به کشورهایی که عضو کنوانسیون لاهه هستند مهاجرت …

مهاجرت سرمایه گذاری در ترکیه در سال 2023

مهاجرت سرمایه گذاری در ترکیه

مهاجرت از طریق سرمایه گذاری به ترکیه یکی از بهترین راه های مهاجرت به این کشور است و طبق قوانین ترکیه می تواند منجر به …

تحصیل پزشکی در سوئد

تحصیل پزشکی در سوئد

تعداد دانشجویانی که مایل به تحصیل پزشکی در سوئد هستند هر ساله در حال افزایش است. کشورهایی مانند سوئد در سال‌های اخیر موفق شده‌اند خود …

بورسیه تحصیلی اتریش

بورسیه تحصیلی اتریش

بورسیه تحصیلی اتریش، فرصتی گرانبها برای دانشجویان جهت ادامه تحصیلات عالی در یکی از کشورهای پیشرو در حوزه آموزش عالی است. این بورسیه‌ها‌ از طریق …

آوسبیلدونگ آلمان

آوسبیلدونگ آلمان

مهاجرت به کشور آلمان از طریق اوسبیلدونگ یکی از روش‌های محبوب مهاجرت به این کشور است. اوسبیلدونگ یک دوره آموزشی و کارآموزی دو تا سه …

مهاجرت کاری به استرالیا

مهاجرت کاری به استرالیا

مهاجرت کاری به استرالیا، تصمیم مهمی است که نیاز به بررسی و برنامه‌ریزی دقیق دارد. این کشور، به‌دلیل اقتصاد قوی، فرصت‌های شغلی متنوع و کیفیت …

تحصیل در کالج‌های فرانسه

تحصیل در کالج های فرانسه

کشور فرانسه یکی از کشورهایی است که همواره بسیاری از دانشجویان بین‌المللی برای تحصیل در خارج از کشور خود، آن را به‌عنوان مقصد انتخاب می‌کنند. به‌ …

رشته های تحصیلی در فرانسه

رشته های تحصیلی در فرانسه

فرانسه یکی از پیشرفته‌ترین و مهم‌ترین کشورهای اتحادیه اروپا است. این کشور به دلایل گوناگون به یک مقصد جذاب برای مهاجرت تحصیلی برای بسیاری از …

بهترین شهر کانادا برای ایرانیان

بهترین شهر کانادا برای ایرانیان

از همان ابتدای رونق گرفتن مهاجرت ایرانیان به کشورهای خارجی، کشور کانادا جزو محبوب­ترین مقاصد برای ایرانی­ها بوده و اکنون نیز در صدر کشورهای محبوب …

تحصیل دندانپزشکی در ایتالیا

تحصیل دندانپزشکی در ایتالیا

تحصیل دندانپزشکی در ایتالیا فرصتی منحصربه‌فرد برای تجربه سفر تحصیلی غنی در قلب تاریخ هنر و علم دندانپزشکی است. این کشور با سابقه‌ای دیرینه در …

زندگی در ایتالیا

زندگی در ایتالیا

ایتالیا کشوری در جنوب اروپا است که جمعیت آن در سال 2023 حدود 60 میلیون نفر است. این کشور از نظر جمعیت 23مین کشور جهان …

خرید سهام در ترکیه

خرید سهام در ترکیه

سرمایه گذاری در ترکیه می تواند یکی از راه های بهبود معیشت و سطح زندگی باشد. به خصوص با وجود تحریم های مختلف ایران، به …

سرمایه گذاری در استرالیا

سرمایه گذاری در استرالیا

سرمایه ‌گذاری در استرالیا به‌عنوان یکی از کشورهای جذاب و مهاجر‌پذیر جهان، بهترین انتخاب محسوب می‌شود. با اقتصاد پایدار و بازارهای مالی پویا، استرالیا به …

مهاجرت کاری به ترکه

مهاجرت کاری به ترکیه

بسیاری از افراد دنیا تمایل دارند تا کاری، مرتبط با تخصص خود پیدا کرده و در یک کشور دیگر مشغول به کار شوند. یکی از …

تابعیت دانمارک

تابعیت دانمارک

متقاضیان برای دریافت تابعیت دانمارک باید براساس قانون اقدام کنند. بازدید، کار، تحصیل و زندگی در کشور دانمارک آسان است، اما اخذ تابعیت این کشور …

ثبت شرکت در ترکیه در سال 2023

ثبت شرکت در ترکیه

یکی از رایج ترین روش های سرمایه گذاری و مهاجرت به ترکیه برای متقاضیان ایرانی ثبت شرکت های تجاری در این کشور است. ثبت و …

تحصیل دندانپزشکی در آمریکا

تحصیل دندانپزشکی در آمریکا

برای تحصیل در رشته دندانپزشکی در ایالات متحده، دانشجویان متقاضی معمولا یک مسیر آموزشی دقیق را پشت سر می گذارند که شامل تکمیل مدرک لیسانس …

تحصیل پزشکی در کانادا

تحصیل پزشکی در کانادا

کانادا یکی از کشور‌های پیشگام در ارائه خدمات آموزشی باکیفیت برای دانشجویان بومی و بین‌المللی به‌حساب می‌آید. رشته پزشکی نیز در دسته رشته‌های پرمتقاضی و …

تابعیت و شهروندی آمریکا

تابعیت و شهروندی آمریکا

اخذ شهروندی ایالات متحده مزایا و فرصت های متعددی را ارائه می دهد. شهروندی همچنین دسترسی به طیف گسترده ای از حقوق و مزایا را …

مهاجرت کادر درمان به عمان

مهاجرت کادر درمان به عمان

در ایران موج مهاجرت هر روز ابعاد جدیدی به‌خود می‌گیرد. در حال‌حاضر نیز مقوله‌های پزشکی و مهاجرت کادر درمان در صدر فهرست درخواست‌های مهاجرت به …

تحصیل پزشکی در هلند

تحصیل پزشکی در هلند

هلند دارای چندین دانشگاه معتبر پزشکی است که تعداد قابل توجهی از دانشجویان بین المللی را به برنامه های پزشکی خود جذب می کند. این …

ویزای استارتاپ فرانسه

ویزای استارتاپ فرانسه

پیشرفت روزافزون تکنولوژی و رونق بازار های مربوط به آن، باعث شده تا ایده پردازی و راه اندازی کسب و کارهای مبتنی بر ایده های …

کار دانشجویی در فرانسه

کار دانشجویی در فرانسه

افرادی که قصد تحصیل در کشور فرانسه را دارند، یکی از موضوعات بسیار مهمی که باید به آن توجه داشته باشند، امکان کار دانشجویی در …

دانشگاه های هلند

دانشگاه های هلند

تحصیل در دانشگاه ‌های هلند به عنوان یکی از گزینه‌ های محبوب برای دانشجویان بین ‌المللی شناخته می ‌شود. هلند با داشتن بیش از 200 …

شرایط و هزینه زندگی در ترکیه

شرایط و هزینه زندگی در ترکیه

یکی از عوامل موثر بر انتخاب یک کشور برای مهاجرت، موضوع هزینه های زندگی می باشد. کشور ترکیه به دلیل رشد اقتصادی خوب، فرهنگ مهاجر …

مشاغل مورد نیاز فرانسه

مشاغل مورد نیاز فرانسه

در فرانسه، صنایع مختلف فرصت های شغلی را در بخش های مختلف ارائه می دهند. البته در فرانسه نیز مانند همه نقاط دنیا، بازار کار …

کاریابی در ترکیه

کشور ترکیه به‌ دلیل موقعیت جغرافیایی مناسب و نزدیکی فرهنگی به کشور ما از مقاصد محبوب ایرانیان است. یکی از روش‌های مهاجرت به این کشور، …

حقوق کارگر در فرانسه چقدر است؟

حقوق کارگر در فرانسه چقدر است؟

فرانسه یکی از بهترین بازارهای کار را در کشورهای جهان دارد. اقتصاد پرقدرت و نرخ بیکاری پایین و نیز میزان حقوق و مزایای شغلی بسیار …

سرمایه گذاری در ایتالیا

سرمایه گذاری در ایتالیا

ایتالیا یکی از بزرگ ترین بازارهای اتحادیه اروپا و همچنین دارای موقعیت استراتژیک، در تقاطع بین اروپا، شمال آفریقا و خاورمیانه است. این کشور طیف …

تحصیل پزشکی در سوئد

تحصیل پزشکی در سوئد

کشور سوئد یکی از پرطرفدارترین کشورهای اروپایی برای مهاجرت تحصیلی دانشجویان است چرا که علاوه بر داشتن فاکتورهایی مانند رفاه و امنیت اجتماعی، سطح کیفیت …

تحصیل دندانپزشکی در انگلیس

تحصیل دندانپزشکی در انگلیس

اگر علاقه مند به تحصیل در رشته دندانپزشکی در انگلستان هستید، گزینه های مختلفی برای انتخاب وجود دارد اما تحصیل دندانپزشکی در انگلیس یک رشته …

خرید خانه در اتریش

خرید خانه در اتریش

خرید خانه در اتریش یکی از تصمیمات مهم و جذاب در زندگی است که قطعا تاثیر عمیقی بر آینده و کیفیت زندگی شما دارد. اتریش …

تحصیل دندانپزشکی در اتریش

تحصیل دندانپزشکی در اتریش

اتریش به‌عنوان یکی از کشورهای پیشرو در زمینه دانش و فناوری دندانپزشکی شناخته می‌شود. سیستم آموزشی دندانپزشکی در این کشور بر اساس استانداردهای بین‌المللی تنظیم …

پیکاپ ویزا استونی

پیکاپ ویزا استونی

سفارت استونی به برخی از دلایل سیاسی در ایران هیچ فعالیت و خدماتی برای صدور ویزا ندارد. در این راستا برای پیکاپ ویزا استونی باید …

ثبت شرکت در مجارستان

ثبت شرکت در مجارستان

مجارستان، یکی از محبوب‌ترین کشورهای اروپایی برای ثبت شرکت است. این کشور که 9.75 میلیون نفر در آن زندگی می‌کنند، کشور بسیار مناسبی برای تاسیس …

بورسیه تحصیلی فرانسه

بورسیه تحصیلی فرانسه

کشور فرانسه که در قاره اروپا قرار دارد یکی از بهترین کشورهای دنیا برای تحصیل به حساب می‌آید. در واقع کیفیت بالا دانشگاه‌های این کشور …

وکیل مهاجرت به اتریش

وکیل مهاجرت اتریش

در دنیای مدرن، بسیاری از مردم رویای تغییر محل زندگی خود و فرصتی برای شروع زندگی جدید در کشور دیگری را در سر می‌پرورانند. فرآیند …

بورسیه تحصیلی سوئیس

بورسیه تحصیلی سوئیس

بورسیه تحصیلی در کشور سوئیس یک فرصت بی ‌نظیر برای دانشجویان و پژوهشگران از سراسر جهان است که به دنبال تحصیل در دانشگاه‌ های برجسته …

دانشگاه های اسپانیا

دانشگاه های اسپانیا

تا یکی دو دهه قبل اگر از دانشجویانی که قصد مهاجرت داشتند مقصدشان را سوال می¬کردید، احتمالا اکثر آن¬ها پاسخشان آمریکا، کانادا و تعداد اندکی …

مهاجرت به دانمارک

مهاجرت به دانمارک

دانمارک که یک کشور با سطح بسیار بالا و رفاه زندگی در اروپا می باشد، با توجه به امکاناتی که برای مردم فراهم کرده باعث …

وکیل مهاجرت به انگلیس

کشور انگلستان از جمله کشورهایی است که متقاضیان بسیار زیادی برای مهاجرت خود آنجا را به عنوان مقصد انتخاب می‌کنند. این کشور از جمله کشورهای …

دانشگاه های تورنتو

دانشگاه های تورنتو

تورنتو مرکز استان انتاریو و پرجمعیت ترین شهر کانادا با 3 میلیون نفر جمعیت است که حدود نیمی از آن ها مهاجر هستند. به همین …

تحصیل دندانپزشکی در کانادا

تحصیل دندانپزشکی در کانادا

سیستم آموزشی در کشور کانادا یکی از بهترین‌های دنیا محسوب می‌شود. دانشگاه‌های دندانپزشکی این کشور دارای زیرساخت‌های بسیار شگفت‌انگیز و آزمایشگاه‌های مدرن مجهز به آخرین …

ویزای خودحمایتی آلمان

ویزای خود حمایتی آلمان

کشور آلمان یکی از بهترین و ارزان ترین مقاصد مهاجرتی برای متقاضیان بین المللی و از جمله ایرانی ها است. این کشور با دارا بودن …

وکیل مهاجرت آمریکا

وکیل مهاجرت آمریکا

وکلای مهاجرت در کمک به افراد و خانواده ‌ها در فرآیندهای پیچیده قانونی مربوط به نقل مکان به ایالات متحده تخصص دارند. این متخصصان در …

وکیل مهاجرت به مجارستان

وکیل مهاجرت به مجارستان

بی‌ثباتی شرایط اقتصادی، تقاضا برای مهاجرت را افزایش داده است. مجارستان یکی از کشور‌های اروپای شرقی و عضو اتحادیه اروپا محسوب می‌شود که مقصد مناسبی …

مهاجرت کادر درمان به آلمان

مهاجرت کادر درمان به آلمان

آلمان یکی از محبوب ترین کشور های جهان است و سالانه افراد زیادی برای مقاصد کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری اقدام به مهاجرت به این …

تحصیل در کالج های ترکیه ۲۰۲۳-۲۰۲۴

تحصیل در کالج های ترکیه

ایده تحصیل در ترکیه همزمان با فراگیری مهارت های شغلی و کسب آمادگی برای کار و اشتغال پس از فارغ التحصیلی مقدمه تحصیل در کالج …

ویزای خودحمایتی فرانسه

ویزای خودحمایتی فرانسه

بسیاری از افراد دنیا آرزوی مهاجرت به کشور فرانسه را در ذهن خود می پرورانند. از طرفی روش های متنوعی برای ورود به خاک کشور …

کالج های مجارستان

کالج های مجارستان

ورود آسان به دانشگاه‌های اروپا در کنار سیستم آموزشی بسیار قوی، دلایل اصلی افزایش تقاضای مهاجرت تحصیلی به این قاره است. انتخاب دانشگاه یا کشور …

مشاغل مورد نیاز اتریش

مشاغل مورد نیاز اتریش

اتریش یک کشور اروپایی با اقتصاد پیشرفته و گسترده محسوب می‌شود که همواره به‌دنبال انتخاب مهارت‌ها و توانایی‌های متناسب با نیازهای بازار کار خود است. …

سرمایه گذاری در مجارستان

سرمایه گذاری در مجارستان

سرمایه گذاری در مجارستان، با تنوع اقتصادی و مزایای منحصربه‌فرد، یک مقصد جذاب برای سرمایه‌گذاران به حساب می‌آید. این کشور با موقعیت جغرافیایی استراتژیک در …

ددلاین دانشگاه های کانادا

ددلاین دانشگاه های کانادا

ددلاین دانشگاه کانادا آخرین مهلتی است که متقاضیان می توانند درخواست پذیرش خود را برای تحصیل در یک دانشگاه کانادایی ارسال کنند. ددلاین های دانشگاه …

تابعیت و شهروندی استرالیا

تابعیت و شهروندی استرالیا

تابعیت و شهروندی یک کشور، از مهم‌ترین عناصر هویت و تعلقات اجتماعی افراد در جوامع مدرن محسوب می‌شوند. استرالیا، کشوری با تاریخ و فرهنگ بسیار …

خرید ملک در اسپانیا

خرید ملک در اسپانیا

اسپانیا یک مقصد محبوب برای سرمایه گذاران املاک است. این کشور دارای آب و هوای گرم، فرهنگ غنی و مناظر خیره کننده است. قیمت املاک …

مهاجرت به سوئیس

مهاجرت به سوئیس

سوئیس یکی از مقصدهای جذاب برای افرادی است که به دنبال زندگی در یک کشور با کیفیت بالا، مناظر طبیعی زیبا، فرهنگ متنوع و فرصت‌ …

تحصیل پزشکی در اتریش

تحصیل پزشکی در اتریش

پزشکی پرطرفدارترین رشته بین داوطلبان گروه آزمایشی تجربی است. قبولی در این شاخه برخلاف سایر رشته‌ها بسیار سخت و پیچیده خواهد بود. شرایط و نابرابری‌های …

زندگی در دانمارک

زندگی در دانمارک

دانمارک یک کشور نوردیک در شمال اروپا است که به‌دلیل کیفیت زندگی بالا، سیستم رفاه اجتماعی فعال و سیاست‌های پیشرو اجتماعی شناخته می‌شود. زندگی در …

مهاجرت کاری به اسپانیا

ویزای کار اسپانیا

اسپانیا با فرصت‌های شغلی غنی، فضای آزاد، مساعد و استانداردهای بالای زندگی، هر ساله به‌عنوان مقصد شمار زیادی از متقاضیان مهاجرت کاری به اسپانیا را …

مهاجرت کاری به فرانسه

مهاجرت کاری به فرانسه

دریافت ویزای کاری یکی از روش های مناسب، برای مهاجرت به فرانسه می باشد. فرانسه جزو کشورهای توسعه یافته بوده که بخش صنعت آن رشد …

دانشگاه‌ های اتریش

دانشگاه‌ های اتریش

سالانه هزاران نفر از سراسر جهان در دانشگاه‌ های اتریش ثبت‌نام می‌کنند. اغلب تعداد دانشجویان خارجی و داخلی در دانشگاه‌های این کشور یکسان هستند؛ بنابراین …

خرید سهام در فرانسه

خرید سهام در فرانسه

سرمایه گذاری در کشور فرانسه، یکی از روش های محبوب برای مهاجرت به این کشور و اخذ اقامت آن می باشد. در این میان خرید …

لاتاری آمریکا

لاتاری آمریکا

تمام متقاضیان به‌دنبال ارزان‌ترین و ساده‌ترین راه برای مهاجرت هستند. ثبت نام لاتاری آمریکا ساده‌ترین روش مهاجرت است که برای موفقیت به کمی خوش‌شانسی نیاز …

تحصیل پزشکی در مجارستان

تحصیل پزشکی در مجارستان

یکی از مقاصد محبوب برای تحصیل پزشکی، کشور مجارستان است. این کشور با داشتن دانشگاه‌های معتبر و مدارک پزشکی بین‌المللی شناخته‌شده، به‌عنوان یک مقصد برجسته …

همه چیز درباره ثبت شرکت در فرانسه

ثبت شرکت در فرانسه

فرانسه از جمله مقاصد محبوب برای مهاجرت است که در غرب اروپا واقع شده است. این کشور با جمعیتی بالغ بر 66 میلیون نفر پنجمین …

تحصیل پزشکی در استرالیا

تحصیل پزشکی در استرالیا

تحصیل در حوزه پزشکی در استرالیا، یکی از مسیرهای جذاب و پرفراز و نشیب است که جوانان از سرتاسر جهان به‌دنبال آن هستند. استرالیا، با …

تحصیل در مدارس فرانسه

تحصیل در مدارس فرانسه

فرانسه یکی از بهترین کشورها برای مهاجرت تحصیلی ایرانیان در تمام کشورهای اروپایی به شمار می‌رود. این کشور به علت جاذبه‌های فراوان توریستی و شرایط …

تابهیت و شهروندی کانادا

تابعیت و شهروندی کانادا

کانادا یکی از بهترین کشور ها برای مهاجرت می باشد و اغلب مردم در سراسر دنیا آرزوی زندگی در این کشور پیشرفته را دارند. می …

تحصیل داروسازی در ترکیه + شرایط و هزینه تحصیل داروسازی

تحصیل داروسازی در ترکیه

رشته داروسازی در ترکیه یکی از رشته های محبوب گروه تجربی است که داوطلبان زیادی دارد. ترکیه به دلیل نزدیکی به ایران و دارا بودن …

کارت شانس آلمان

کارت شانس آلمان

آلمان، به لطف اقتصاد قدرتمند، کیفیت بالای زندگی و سیاست‌های مهاجرتی پیشرو، به مقصدی جذاب برای متخصصان ماهر در سراسر جهان تبدیل شده است. برای …

مشاغل مورد نیاز سوئیس

مشاغل مورد نیاز سوئیس

سوئیس به عنوان یکی از پیشرفته‌ ترین کشورهای اروپایی، بازار کار متنوع و رقابتی‌ دارد. این کشور در صنایع مختلفی مانند مالی، داروسازی، تکنولوژی پیشرفته …

مهاجرت کاری به آلمان

مهاجرت کاری به آلمان

آلمان به عنوان مهم ترین قطب صنعتی در قاره اروپا و جهان شناخته می شود و کشوری وسیع در قلب اروپا می باشد. این کشور …

مهاجرت از طریق تحصیل داروسازی در کانادا

تحصیل داروسازی در کانادا

تحصیل در کانادا یکی از بهترین گزینه های موجود برای دانشجویان بین المللی است که طرفداران بسیاری نیز دارد. از طرفی رشته داروسازی نیز از …

مقاله قبلی

مقاله بعدی

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان مهاجرت