تابعیت دانمارک
تیم نویسندگان رویال مهاجرت نوامبر 26, 2023

تابعیت دانمارک

متقاضیان برای دریافت تابعیت دانمارک باید براساس قانون اقدام کنند. بازدید، کار، تحصیل و زندگی در کشور دانمارک آسان است، اما اخذ تابعیت این کشور قوانین و شرایط مخصوص خود را دارد. وقتی صحبت از اخذ شهروندی این کشور به‌میان می‌آید، مقامات کشور دانمارک هیچ کار غیرقانونی انجام نمی‌دهند. برای اینکه شهروند دانمارک شوید، باید تمام شرایط شهروندی دانمارک را آماده و ارائه کنید. در صورتی‌که به مشاوره نیاز دارید، می‌توانید از کارشناسان ما در رویال مهاجرت راهنمایی دریافت کنید.

درخواست فوری مشاوره

  درخواست فوری مشاوره

   تابعیت دانمارک

   دانمارک نه‌تنها در کشورهای مستقل مشترک‌المنافع و اروپا بلکه در سرتاسر جهان یک مقصد مهاجرتی بسیار محبوب است. با دریافت مجوز اقامت دانمارک، افراد از استاندارد بالای زندگی، دستمزدهای جذاب و فرصت‌های توسعه عالی بهره‌مند می‌شوند.

   این کشور تمایل شدیدی برای اعطای شهروندی به افراد بسیار ماهر با دانش بالا دارد. زیرا دولت دانمارک کارآفرین دوست است و علاقه زیادی به استارتاپ‌های آینده‌دار دارد. این کشور یکی از بهترین سیستم‌های رفاه اجتماعی در جهان را دارد.

   به‌منظور اخذ تابعیت و شهروندی دانمارک، متقاضیان باید سوگندنامه به دانمارک و جامعه آن، پیروی از قوانین این کشور و احترام به ارزش‌های سیاسی این کشور ارائه دهند. متقاضیان باید مجوز اقامت نامحدود دریافت کنند و به‌مدت 9 سال بدون وقفه در دانمارک اقامت داشته باشند.

   مزایای تابعیت دانمارک

   متقاضیان با اخذ شهروندی دانمارک مزایای زیادی به‌دست می‌آورند که شامل موارد زیر می‌شوند:

   • آن‌ها واجد شرایط دریافت اقامت کشور دانمارک و واجد شرایط پیداکردن کار و ادامه تحصیل در دانمارک و سایر کشورهای اتحادیه اروپا می‌شوند.
   • آن‌ها با دریافت تابعیت کشور دانمارک می‌توانند هر زمان که بخواهند به داخل و خارج از این کشور سفر کنند.
   • فرزندان آن‌ها به‌طور خودکار تابعیت این کشور را دریافت خواهند کرد.
   • با دریافت شهروندی و زندگی در دانمارک، افراد از آموزش، بهداشت و درمان رایگان بهره‌مند می‌شوند.
   • دانمارک بالاترین تعادل بین کار و زندگی را در جهان دارد. در این کشور مرسوم است که افراد کار را بعد از ساعت 3 بعدازظهر به پایان برسانند. در محل کار احتمال دارد به افراد بگویند کندتر یا کمتر کار کنند.
   • استاندارد زندگی در کشور دانمارک از بالاترین سطح در اروپا و جهان است.
   • این کشور سیستم مالیاتی، حقوقی و قضایی شفاف با حداقل بوروکراسی و بدون فساد دارد.
   • دانشگاه‌های دانمارک آموزش باکیفیت براساس روش‌های آموزشی مدرن و برنامه‌های بورسیه تحصیلی زیادی را برای خارجی‌ها ارائه می‌دهند.

   راه‌های گرفتن تابعیت دانمارک

   راه‌های متعددی برای زندگی در کشور دانمارک و گرفتن تابعیت این کشور وجود دارد. برخی از متقاضیان ازطریق ازدواج قانونی با یکی از شهروندان دانمارکی به این کشور نقل مکان می‌کنند. بسیاری از بازرگانان با تاسیس یک شرکت خصوصی یا تملک یک سازمان دانمارکی موجود، تابعیت این کشور را به‌دست می‌آورند.

   برخی دیگر از متقاضیان نیز با استخدام دائم و بلندمدت در شرکت‌های دانمارکی و یا ازطریق تحصیل طولانی‌مدت در یکی از دانشگاه‌های دانمارک تابعیت این کشور را دریافت می‌کنند. برخی دیگر نیز به‌منظور فرار از مشکلات سیاسی و اجتماعی درخواست پناهندگی ارائه می‌دهند. در این بخش تمامی روش‌های ذکرشده با جزئیات توضیح داده شده‌اند.

   اخذ تابعیت و شهروندی دانمارک از طریق تحصیل

   اگر شما شهروند یکی از کشورهای غیراتحادیه اروپا هستید که امیدوار است ازطریق مهاجرت تحصیلی به دانمارک و تابعیت دانمارک را دریافت کنید، باید بیش از 3 تا 6 ماه قبل از ورود به دانمارک برای اخذ مجوز اقامت تحصیلی در این کشور درخواست دهید.

   رسیدگی به درخواست اخذ مجوز اقامت تحصیلی حدود دو ماه طول می‌کشد و تقریبا هزینه‌ای معادل 1900 کرون (255 یورو) برای متقاضی دارد. مجوز اقامت به اندازه مدت زمان تحصیل متقاضی معتبر است. مراحل درخواست دریافت مجوز اقامت تحصیلی به‌عنوان مثال تحصیل پزشکی در دانمارک شامل موارد زیر می‌شود:

   • دریافت پذیرش از یک موسسه دانمارکی معتبر
   • وارد کردن اطلاعات متقاضی در پورتال آنلاین جهت ایجاد شناسه سفارش پرونده
   • پرداخت هزینه درخواست مجوز اقامت تحصیلی
   • جمع‌آوری مدارک متقاضی
   • تکمیل فرم درخواست توسط متقاضی
   • ارسال درخواست
   • ثبت اطلاعات بیومتریک متقاضی در نمایندگی دیپلماتیک دانمارک ظرف 14 روز

   پس از انجام مراحل فوق متقاضی باید منتظر بماند تا مقامات این کشور تصمیمی دررابطه‌با درخواست او برای مهاجرت تحصیلی اتخاذ کنند. سپس درصورتی‌که متقاضی تمایل به دریافت تابعیت این کشور را دارد، باید پس از 9 سال اقامت در این کشور درخواست خود را برای دریافت شهروندی ارسال کند.

   اخذ تابعیت کشور دانمارک

   اخذ تابعیت و شهروندی دانمارک از طریق کار

   افرادی که مایل هستند ازطریق مهاجرت کاری به دانمارک تابعیت دانمارک را دریافت کنند، باید برای اخذ ویزای کار و مجوز اقامت درخواست دهند. به‌منظور واجد شرایط بودن برای اخذ ویزای کار دانمارک، متقاضیان باید شغلی بیابند و نامه رسمی استخدام از یک کارفرمای دانمارکی دریافت کنند. مراحل اخذ ویزای کار دانمارک شامل موارد زیر می‌شود:

   1. متقاضیان باید باتوجه‌به شرایط کاری مناسب خود، یک طرح ویزای کار دانمارک را برگزینند.
   2. پس از انتخاب نوع ویزا متقاضی باید با اطلاعات شخصی، شماره پاسپورت و ایمیل خود یک شناسه سفارش پرونده ایجاد کنند.
   3. سپس نوبت به پرداخت هزینه ویزای کار دانمارک می‌رسد.
   4. در این مرحله لازم است متقاضی مدارک مورد نیاز برای اخذ ویزا را جمع‌آوری کند.
   5. متقاضی باید در این مرحله درخواست خود را بفرستد.
   6. به‌مدت 14 روز پس از ارسال درخواست اخذ ویزای کار متقاضی زمان دارد تا اطلاعات بیومتریک خود را در یکی از نمایندگی دیپلماتیک دانمارکی در خارج از کشور ثبت کند.

   در نهایت متقاضی باید منظر پاسخ مقامات این کشور برای درخواست مهاجرت کاری بماند و درصورت پذیرفته‌شدن درخواست متقاضی پس از 9 سال اقامت در این کشور واجد شرایط دریافت شهروندی می‌شود.

   اخذ تابعیت و شهروندی دانمارک از طریق سرمایه‌گذاری

   اگر کارآفرینی هستید که قصد اقامت در دانمارک را دارید، باید ازطریق طرح ویزای استارتاپ این کشور اقدام کنید. دانمارک درنظر دارد تا کارآفرینان ماهر را به کشور خود دعوت کند و استارتاپ‌های موفق در این کشور ایجاد سازد. طرح ویزای استارتاپ برای ثبت شرکت در دانمارک یک برنامه ویزا است که برای اخذ مجوز اقامت یا اخذ شهروندی اتباع کشورهای غیراتحادیه اروپا صادر می‌شود.

   متقاضیانی که مایل به اخذ تابعیت دانمارک و شهروندی این کشور ازطریق سرمایه گذاری در دانمارک هستند، باید یک طرح تجاری به‌عنوان بخشی از درخواست خود ارائه دهند. متقاضیان باید برای دریافت ویزای استارتاپ دانمارک شرایط خاصی را برآورد کنند. درصورت دارا بودن شرایط دریافت این ویزا، متقاضیان باید مراحل زیر را انجام دهند:

   • متقاضیان باید با اطلاعات هویتی خود، یک شناسه سفارش پرونده را ایجاد کنند.
   • آن‌ها باید هزینه ویزا را بپردازند.
   • سپس آنها باید اسناد و مدارک لازم را جمع‌آوری کنند.
   • پس از آن فرم درخواست اخد ویزای استارتاپ باید توسط متقاضیان تکمیل شود.
   • متقاضیان باید اطلاعات بیومتریک خود را کامل کنند.

   پس از انجام مراحل فوق متقاضیان باید منتظر بمانند تا مقامات این کشور به درخواست متقاضی برای سرمایه‌گذاری در کشور دانمارک پاسخ دهند.

   اخذ تابعیت و شهروندی دانمارک از طریق ازدواج

   اگر به‌دنبال سریع‌ترین و ارزان‌ترین راه برای اخذ تابعیت و شهروندی دانمارک هستید، علاوه‌بر خرید خانه در دانمارک، بهترین راه ازدواج با یک شهروند دانمارکی است. ازآنجایی‌که متقاضیان زیادی برای این روش اخذ تابعیت دانمارک وجود دارد، این کشور با وضع قوانین خاص برای اعطای این نوع ویزا از ورود افراد متقلب جلوگیری می‌کند.

   متقاضیان ازدواج با شهروندان دانمارکی باید 160 روز قبل از تاریخ ازدواجشان در دانمارک حضور داشته باشند. به‌همین‌دلیل برخی از متقاضیان پس از دریافت ویزای توریستی به این کشور سفر می‌کنند و پس از ازدواج در دانمارک، اقامت خود را تغییر می‌دهند. متقاضیان برای دریافت ویزای ازدواج، باید مدارکی که ازدواج رسمی آن‌ها را اثبات می‌کند، مانند عکس و فیلم ارائه دهند.

   افراد با ازدواج با یک شهروند دانمارکی ابتدا مجوز اقامت دو ساله و سپس چهار ساله دریافت خواهند کرد. برخلاف ثبت شرکت یکی از مزایای ازدواج در دانمارک این است که تعداد سال‌های اقامت برای اخذ تابعیت، کمتر می‌شود. توجه‌به این نکته ضروری است که افراد زیر 18 سال نمی‌توانند بدون اجازه دفتر ازدواج، به‌طور رسمی ازدواج کنند. افرادی که درخواست پناهندگی داده‌اند، امکان اخذ شهروندی دانمارک ازطریق ازدواج را ندارند.

   شرایط و مدارک لازم برای گرفتن تابعیت کشور دانمارک

   اخذ تابعیت و شهروندی دانمارک از طریق تولد فرزند

   اگر یکی از والدین شهروند دانمارکی باشد، کودک با تابعیت این کشور متولد می‌شود که این روش به‌عنوان اخذ تابعیت دانمارک ازطریق تبار شناخته شده است. درصورتی‌که کودکی در سرزمین دانمارک متولد شود، به‌عنوان شهروند دانمارکی به‌حساب می‌آید. به کودکان زیر 12 سال که توسط شهروندان دانمارکی به فرزندخواندگی پذیرفته شده‌اند نیز تابعیت این کشور اعطا می‌شود.

   البته براساس قانون حکومت 22 ساله کودکی که در خارج از دانمارک متولد شده است و هرگز در این کشور مقیم نبوده است، پس از رسیدن به سن 22 سالگی، تابعیت خود را از دست می‌دهد، مگر اینکه انجام این کار باعث بی‌تابعیتی فرد شود.

   بنابرابن اتباع دانمارکی متولد خارج از این کشور و بالای 22 سال باید گواهی شهروندی ارائه دهند یا شرایط لازم را برای حفظ پاسپورت دانمارکی براورده سازند. کودکانی که در ازدواج از یک مادر دانمارکی و یک پدر تبعه خارجی بین یکم ژانویه 1961 تا 31 دسامبر 1978 متولد شدند، ازطریق تولد تابعیت این کشور را کسب نکرده‌اند.

   براساس قانون شاهزاده خانم این افراد می‌توانند با سه ماه اقامت مستمر در دانمارک یا مجموع 12 ماه سفر قبل از سن 22 سالگی به این کشور، برای دریافت تابعیت این کشور درخواست دهند.

   اخذ تابعیت و شهروندی دانمارک از طریق پناهندگی

   هر تبعه خارجی به‌منظور اخذ تابعیت دانمارک تنها درصورتی می‌تواند درخواست پناهندگی بدهد که در این کشور حضور داشته باشد. متقاضیان این امکان را دارند تا بدون توجه‌به اینکه به‌طور غیرقانونی وارد دانمارک شده‌اند یا بدون داشتن مجوز اقامت یا ویزا، درخواست پناهندگی ارائه دهند. درحالی‌که افرادی که در کشورهایی غیر از دانمارک هستند، امکان ارائه درخواست پناهندگی در دانمارک را ندارند.

   به‌منظور پذیرش درخواست پناهندگی، متقاضیان باید ترس موجهی از آزار و اذیت به دلایل نژاد، مذهب، ملیت، عضویت در یک گروه اجتماعی خاص یا عقاید سیاسی داشته باشند. متقاضیان باید اثبات کنند که درصورت بازگشت به کشور خود، در معرض مجازاتی همچون اعدام، شکنجه و رفتار یا مجازات غیرانسانی یا تحقیرآمیز قرار نمی‌گیرند.

   درصورت برخورداری از چنین شرایطی دولت دانمارک می‌تواند آن‌ها را به‌عنوان پناهنده با وضعیت محافظت‌شده تایید کند. بنابراین متقاضیان درصورت برخورداری از شرایط لازم می‌توانند مجوز اقامت این کشور را دریافت کنند و پس از 9 سال اقامت برای دریافت تابعیت یا شهروندی این کشور درخواست دهند.

   برترین کشورها برای مهاجرت

   مهاجرت به آلمان   مهاجرت به کانادا  مهاجرت به ترکیه   مهاجرت به فرانسه   مهاجرت به انگلستان  مهاجرت به اسپانیا  مهاجرت به سوئد  مهاجرت به دانمارک  مهاجرت به اتریش مهاجرت به مجارستان مهاجرت به آمریکا مهاجرت به ایتالیا مهاجرت به هلند 

   شرایط گرفتن تابعیت دانمارک

   متقاضیان می‌توانند درصورت برخورداری از شرایط زیر تابعیت کشور دانمارک را دریافت می‌کنند:

   • قبل از ارائه درخواست، یک تبعه خارجی باید حداقل به مدت 9 سال متوالی با مجوز معتبر همچون مجوز اقامت تحصیل پزشکی در کشور دانمارک، در این کشور اقامت داشته باشد.
   • استقلال مالی متقاضیان در دو سال گذشته نیز از معیارهای مهم پذیرفته‌شدن درخواست شهروندی این کشور به‌حساب می‌آید. به‌منظور رعایت این شرط، متقاضی نباید بیش از چهار ماه (در مجموع) در طول پنج سال گذشته برای حمایت مالی درخواست داده باشد.
   • شرط دیگر دریافت تابعیت این کشور بدون بدهی‌بودن متقاضی است. منظور از بدهی، اقساط عمومی که افراد برای تسهیلات قابل بازپرداخت مانند تسهیلات مراقبت از کودک، تسهیلات مسکن و مالیات پرداخت می‌کنند. وکیل مهاجرت به دانمارک می‌تواند جزئیات بیشتری را در این رابطه به متقاضیان ارائه دهد.
   • آزمون شهروندی یکی از شرایط اجباری برای دریافت شهروندی دانمارک است. در این آزمون متقاضی باید سوالاتی در مورد فرهنگ، جامعه و تاریخ دانمارک پاسخ دهد. این آزمون هرساله در دو نوبت برگزار می‌شود.
   • یکی دیگر از معیارهای پذیرفته‌شدن متقاضیان بدون جرم بودن آن‌ها است. این معیار از این جهت اهمیت دارد که متقاضیانی که مرتکب جرائم سنگین شده‌اند، برای شهروندی دانمارک نمی‌توانند درخواست دهند.

   مدارک لازم برای اخذ تابعیت دانمارک

   متقاضیان باید برای اخذ تابعیت و شهروندی دانمارک، تمام فیلدهای اجباری در فرم درخواست را تکمیل کنند و مدارک زیر را ضمیمه درخواست خود قرار دهند. در این خصوص وکلای رویال مهاجرت، راهنمایی‌های لازم را ارائه خواهند داد.

   • فرم درخواست شهروندی تکمیل‌شده توسط متقاضی به‌همراه یک قطعه عکس 35*45 میلی‌متر.
   • پاسپورت و کپی صفحات آن (فقط صفحه عکس‌دار پاسپورت و اطلاعات متقاضی).
   • مجوز اقامت معتبر و کپی آن.
   • کپی گواهی آزمون یا امتحان به‌عنوان مدرک تسلط به زبان دانمارکی.
   • کپی گواهی قبولی در آزمون شهروندی.
   • هرگونه مدارک پزشکی درصورتی‌که متقاضی بخواهد به دلایل پزشکی، از الزامات مربوط به تسلط به زبان دانمارکی، قبولی در آزمون شهروندی و یا خودکفایی معاف شود.
   • اگر کودک زیر 18 سال به‌عنوان صغیر تحت‌پوشش درخواست باشد، اسناد حضانت او لازم است.
   • صورت‌حساب بانکی به‌منظور اثبات منبع درآمد.
   • مدارک اثبات‌کننده برخورداری از بیمه سلامت جهت اخذ تابعیت دانمارک.

   بهترین وکیل برای اخذ تابعیت

   اعتبار پاسپورت دانمارکی

   پاسپورت دانمارکی یک سند رسمی است که می‌توان به‌وسیله آن یک فرد را در سفرهای بین‌المللی به‌عنوان شهروند دانمارکی شناسایی کرد. پاسپورت صادرشده توسط دانمارک شبیه یک دفترچه کوچک با جلد مایل به قهوه‌ای است و بر روی آن نشان سلطنتی وجود دارد. داخل پاسپورت یک صفحه عکس و اطلاعات شخصی فرد را ارائه می‌دهد.

   پاسپورت دانمارکی بسیار قدرتمند محسوب می‌شود و متقاضیان باید تمام درخواست‌های مربوط به دریافت پاسپورت دانمارک را شخصا ارسال کنند. دارندگان پاسپورت دانمارکی درصورت گم‌شدن یا دزدیده‌شدن آن، مفقودی این سند را باید سریعا گزارش دهند.

   پاسپورت‌هایی که توسط دانمارک برای بزرگ‌سالان صادر می‌شوند تا 10 سال اعتبار دارند. برای کودکان زیر دو سال پاسپورت با اعتبار دو سال و برای کودکان بین 2 تا 18 سال پاسپورت با اعتبار پنج سال صادر خواهد شد. اگر پاسپورت دانمارکی در آستانه منقضی‌شدن یا در سه ماه گذشته منقضی شده است، متقاضی می‌تواند تا زمان دریافت پاسپورت جدید، آن را تمدید کند.

   تمدیدکردن پاسپورت منقضی‌شده، مستلزم ارائه یک درخواست جداگانه از درخواست پاسپورت جدید است. افراد پس از دریافت شهروندی دانمارک برای سفر به هر کشوری باید حداقل یک یا دو صفحه خالی در پاسپورت دانمارکی خود داشته باشند.

   وکیل اخذ تابعیت دانمارک

   قانون مهاجرت در دانمارک بر الزامات و محدودیت‌های قانونی در مورد اتباع خارجی که مایل به ورود، زندگی و کار در دانمارک از کشور دیگری هستند، حاکم است. اگرچه روند مهاجرت به دانمارک و اخذ تابعیت این کشور برای متقاضیان تا حدودی ساده درنظر گرفته می‌شود، اما شرایط خاصی وجود دارد که متقاضی به کمک یک وکیل مهاجرت به کشور دانمارک احتیاج پیدا کند.

   این موارد شامل رسیدگی به پرونده‌های پیچیده مهاجرت، کمک به فرآیند درخواست ویزا، حمایت از فرآیندهای اخراج یا به‌دست‌آوردن وضعیت پناهندگی و مبارزه با هرگونه تبعیض مرتبط با مهاجرت می‌شوند. برای تفسیر و اطمینان از انطباق با قوانین مختلف و الزامات رویه‌ای که توسط DIS و SIRI تعیین شده‌اند، متقاضیان برای دریافت شهروندی دانمارک به وکیل مهاجرتی متخصص نیاز دارند.

   وکلای مجرب اخذ تابعیت دانمارک در موسسه مهاجرتی آوام می‌توانند مشاوره تخصصی در مورد مسائل حقوقی مربوط به کار، تحصیل و اقامت در دانمارک به متقاضیان ارائه دهند.

   خدمات رویال مهاجرت

   موسسه مهاجرتی رویال مهاجرت با بیش از 10 سال سابقه درخشان در زمینه مهاجرت فعالیت می‌کند. این موسسه بیش از 500 پرونده موفق در کارنامه خود دارد. علاوه‌بر این موسسه مهاجرتی دارای مجوزهای معتبر بین‌المللی، مشاوران و وکلای مهاجرتی خبره و مجرب است.

   این مجموعه دو شعبه فعال در کشور دارد. متقاضیان مهاجرت می‌توانند با مراجعه حضوری به شعب این موسسه از خدماتی همچون ارائه مشاوره دقیق مهاجرتی در زمینه کار، تحصیل، سرمایه‌گذاری، خرید خانه در این کشور و دریافت ویزا و مجوز اقامت بهره‌مند شوند.

   جمع‌بندی

   متقاضیان دریافت تابعیت دانمارک می‌توانند ازطریق دریافت مجوز اقامت تحصیلی، کاری و ازطریق سرمایه‌گذاری و یا ازدواج به هدف خود برسند. با دریافت تابعیت این کشور افراد از مزایای زیادی بهره‌مند می‌شوند. زیرا دانمارک کشوری است که استانداردهای بالایی و زندگی با کیفیتی به شهروندان خود ارائه می‌دهد. متقاضیان با مراجعه به موسسه مهاجرتی و دریافت مشاوره از وکلای مجرب این مجموعه، می‌توانند راحت‌تر به هدف خود دست یابند.

   سؤالات متداول

   انواع مختلف مجوزهای اقامت در دانمارک کدامند؟

   دانمارک انواع مختلفی از مجوزهای اقامت را براساس شرایط و نوع درخواست متقاضیان ارائه می‌دهد. انواع مختلف مجوزهای اقامت شامل مجوز اقامت کاری، تحصیلی، همراهی اعضای خانواده، پناهندگی و غیره می‌شود.

   آیا با ویزای دانشجویی می‌توان در دانمارک کار کرد؟

   بله، دارندگان ویزای تحصیلی دانمارک می‌توانند تا 20 ساعت در هفته در طول ترم و در تعطیلات تابستانی یعنی سه ماه ژوئن، جولای و آگوست به‌صورت تمام‌وقت کار کنند.

   پناهندگان در دانمارک چه حقوقی دارند؟

   قانون دانمارک از حقوق و منافع پناهندگان، ازجمله حق کار، تحصیل، دریافت مراقبت‌های بهداشتی و حمایت از اخراج یا بازگشت حمایت می‌کند.

   آیا افراد می‌توانند اقامت خود را در دانمارک تمدید کنند؟

   بله، امکان تمدید اقامت، تحت شرایط خاصی وجود دارد. بااین‌حال، به افراد توصیه می‌شود قبل از انقضا مجوز اقامت فعلی خود برای تمدید درخواست دهند.

   مقالات مرتبط

   مهاجرت به دانمارک

   مهاجرت به دانمارک

   دانمارک که یک کشور با سطح بسیار بالا و رفاه زندگی در اروپا می باشد، با توجه به امکاناتی که برای مردم فراهم کرده باعث …

   تحصیل پزشکی در دانمارک

   تحصیل پزشکی در دانمارک

   از این رو که دانمارک شادترین کشور دنیا شناخته شده و با شرایط فوق العاده ی زندگی نظیر اقتصاد قوی و رفاه اجتماعی فوق العاده …

   وکیل مهاجرت به دانمارک

   وکیل مهاجرت به دانمارک

   از آنجایی که هر ساله افراد زیادی تصمیم به مهاجرت به دانمارک می گیرند، تصمیم گرفتیم تا درباره ی وکیل مهاجرت به دانمارک اطلاعاتی را …

   سرمایه گذاری در دانمارک

   سرمایه گذاری در دانمارک

   سرمایه گذاری در دانمارک به شما و بیزنستان شرایط خوب و مناسبی را ارائه می دهد. بنابراین، اگر قصد راه‌اندازی یک کسب‌ و کار یا …

   خرید خانه در دانمارک

   خرید خانه در دانمارک

   کیفیت بالای زندگی، رفاه اجتماعی، آزادی، سیستم بهداشت و درمان پیشرفته، نظام آموزشی مدرن در کنار زیرساخت‌های شهری توسعه‌یافته دلایل اصلی افزایش تقاضای ایرانیان برای …

   ثبت شرکت در دانمارک

   ثبت شرکت در دانمارک

   دانمارک به‌دلیل برخورداری از اقتصاد قوی و زیرساخت‌های مناسب، مقصد ایده‌آلی برای سرمایه‌گذاری به‌حساب می‌آید. بر اساس قانون، کارآفرینان بین‌المللی حتی با مبلغی در حدود …

   زندگی در دانمارک

   زندگی در دانمارک

   دانمارک یک کشور نوردیک در شمال اروپا است که به‌دلیل کیفیت زندگی بالا، سیستم رفاه اجتماعی فعال و سیاست‌های پیشرو اجتماعی شناخته می‌شود. زندگی در …

   تحصیل دندانپزشکی در دانمارک

   تحصیل دندانپزشکی در دانمارک

   دندانپزشکی یکی از رشته‌های پرتقاضا و محبوب در سراسر جهان است. کشورهایی مانند دانمارک نیز دوره‌های تحصیلی باکیفیت عالی در این زمینه ارائه می‌دهند. دانشجویان …

   دانشگاه های دانمارک

   دانشگاه های دانمارک

   دانمارک از نظر سیستم آموزش عالی‌رتبه پنجم را در مقایسه با 50 کشور دیگر در جهان دارد. دانشگاه های دانمارک بیش از 600 دوره را …

   مهاجرت کاری به دانمارک

   مهاجرت کاری به دانمارک

   بخاطر شرایط مطلوب زندگی در دانمارک، همواره افراد بسیاری به این کشور مهاجرت می کنند. به عنوان یکی دیگر از دلایل مهم مهاجرت به دانمارک …

   مشاغل مورد نیاز دانمارک

   مشاغل مورد نیاز دانمارک

   دانمارک یکی از کشورهای پیشرفته در شمال اروپا است که با سیستم اقتصادی پویا و زیرساخت‌های مدرن خود، فرصت‌های شغلی فراوانی برای افراد علاقه‌مند به‌کار …

   تحصیل در دانمارک

   تحصیل در دانمارک

   دانمارک یکی از کشورهای پیشرو در اروپا در زمینه تحصیلات بین ‌المللی است. با داشتن سیستم آموزشی مدرن و امکانات بسیار عالی، دانمارک یکی از …

   مهاجرت کادر درمان به دانمارک

   مهاجرت کادر درمان به دانمارک

   بدون شک مهاجرت کادر درمان به دانمارک یکی از گزینه‌های محبوب و پرطرفدار به‌حساب می‌آید. برای موفقیت در این مسیر، برخورداری از بخشی پیش‌شرط‌ها در …

   تابعیت دانمارک

   تابعیت دانمارک

   متقاضیان برای دریافت تابعیت دانمارک باید براساس قانون اقدام کنند. بازدید، کار، تحصیل و زندگی در کشور دانمارک آسان است، اما اخذ تابعیت این کشور …

   نظر خود را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   مشاوره رایگان مهاجرت