خرید ملک در کانادا
رویال مهاجرت مارس 1, 2023

خرید ملک در کانادا

خرید خانه در یک کشور خارجی برای بسیاری از افراد ممکن است چالش‌برانگیز و پراسترس باشد. این موضوع باعث شده تا افرادی که قصد خرید ملک در کانادا را دارند، این سؤال بسیار مهم را مطرح کنند که برای انجام این کار نیاز است تا به چه نکاتی توجه داشت. در همین راستا در این مطلب از سایت رویال مهاجرت قصد داریم تا شما را با نکات مهم برای خرید خانه در کانادا آشنا کنیم. پس با ما همراه باشید.

خرید خانه در کانادا با شرایط اخذ اقامت + قیمت آپارتمان

در صورتی که قصد دارید تا با خرید خانه در کانادا اقدام به دریافت اقامت و تابعیت کانادا کنید، باید به چند نکته مهم توجه کنید. در حال حاضر تنها برخی از کشورها هستند که به افراد خارجی اجازه خرید ملک و دریافت اقامت از این طریق را می‌دهند. البته دولت کانادا جز این کشورها نمی­باشد. به همین دلیل اگر قصد دارید تا به کانادا مهاجرت کنید، نیاز است تا به جای خرید خانه ارزان در کانادا به سراغ سایر روش‌های مهاجرت آمده و از این طریق اقامت این کشور را دریافت کنید. همچنین پس از بررسی این مسئله اگر بخواهیم در مورد قیمت آپارتمان و هزینه خرید خانه در کانادا توضیحاتی را به شما ارائه دهیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

میانگین قیمت هر متر مربع آپارتمان در مرکز شهر در کانادا          8972.85 دلار کانادا
میانگین قیمت هر متر مربع آپارتمان در خارج از شهر در کانادا6619.83 دلار کانادا

البته قیمت خانه در هر یک از شهرهای کانادا متفاوت است که در بخش‌های بعدی به‌صورت کامل به این مسئله می­پردازیم.

خرید خانه در کانادا

قوانین و شرایط خرید ملک در کانادا

اگر بخواهیم شما را با قوانین و شرایط خرید خانه در کانادا آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امکان خرید ملک برای مهاجرین و افراد غیرمقیم وجود دارد
 • با خرید ملک در کانادا امکان اخذ اقامت نخواهید داشت
 • برای خرید ملک امکان دریافت وام از مؤسسات مالی کانادا و بانک‌ها وجود دارد
 • افراد غیر کانادایی می‌توانند 65 درصد قیمت ملک را به‌صورت وام دریافت کنند
 • افراد باید حداقل 35 درصد از قیمت ملک را به‌عنوان پیش‌پرداخت ارائه دهند

برترین کشور ها برای سرمایه گذاری

سرمایه گذاری در آلمان سرمایه گذاری در کانادا سرمایه گذاری در ترکیه سرمایه گذاری در فرانسه سرمایه گذاری در اسپانیا سرمایه گذاری در سوئد سرمایه گذاری در انگلیس سرمایه گذاری در دانمارک سرمایه گذاری در اتریش سرمایه گذاری در هلند سرمایه گذاری در ایتالیا سرمایه گذاری در آمریکا سرمایه گذاری در مجارستان 

فرایند خرید ملک در کانادا

در صورتی که قصد دارید تا اقدام به خرید آپارتمان در کانادا کنید، نیاز است تا مراحل مختلفی را طی کنید. به‌منظور بررسی مراحل خرید خانه در تورنتو و سایر شهرهای کانادا می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. پیدا کردن خانه از طریق املاک، اپلیکیشن خرید خانه در کانادا یا سایت خرید خانه در کانادا
 2. توافق بین خریدار و فروشنده در مورد قیمت ملک در کانادا
 3. ارائه نسخه‌ای از توافق نامه برای وکیل
 4. بررسی شرایط و مشخص شدن تاریخ عقد قرارداد
 5. بازدید از ملک تا تاریخ عقد قرارداد
 6. بررسی عدم سوءپیشینه و عدم بدهی خریدار و فروشنده از سوی وکلا
 7. تنظیم سند و درج مبلغ قرارداد و مبلغ پیش‌پرداخت
 8. امضا قرارداد
 9. پرداخت هزینه‌های مرتبط
 10. انتقال مالکیت

نکات مهم خرید ملک در کانادا

اگر قصد دارید تا بدون مشکل اقدام به خرید خانه کانادا کنید، نیاز است تا به چند نکته مهم توجه کنید تا بتوانید بدون مشکل این فرایند را انجام دهید. در وهله اول باید گفت که امکان خرید خانه و گرفتن اقامت کانادا از این طریق وجود ندارد. از سوی دیگر نیاز است تا با مقررات خرید خانه در کانادا برای تازه واردین آشنا شوید تا در طی روند خرید خانه با مشکل مواجه نشوید. همچنین پیشنهاد می‌شود که اطلاعات کاملی در مورد هزینه مربوط به پیش‌پرداخت داشته باشید.

به‌منظور بررسی این مسئله باید گفت که هزینه خرید خانه در کانادا در بخش پیش‌پرداخت بر اساس ارزش خانه و به شرح زیر مشخص می‌شود:

قیمت آپارتمان در کانادادرصد مشخص شده برای پیش‌پرداخت
خانه به ارزش 500000 دلار یا کمتر5 درصد
خانه به ارزش 500000 دلار تا 999,999 دلار5 درصد برای 500,000 دلار اول و 10 درصد برای بیش از 500,000 دلار
خانه به ارزش 1000000 دلار یا بیشتر20 درصد

یکی دیگر از مواردی که برای خرید خانه در کانادا باید به آن توجه کنید این است که به سراغ خانه‌ای با قیمت مناسب بیایید. انجام این کار باعث می‌شود تا شما بتوانید با توجه به بودجه‌ای که دارید بر روی خانه خوبی سرمایه‌گذاری کنید. همچنین پیشنهاد ما این است که برای خرید خانه وام‌های تشویقی اولین خرید خانه را بررسی و از این وام‌ها استفاده کنید. در واقع بر اساس قوانین کشور کانادا، این دولت وام تشویقی برای خرید اولین خانه را با نام FTHBI به افراد علاقه‌مند به خرید خانه ارائه می‌دهد. بر اساس قوانین کشور کانادا این وام بدون بهره بوده و 25 ساله است. همچنین شما می‌توانید زمانی که قصد دارید تا خانه خود را به فروش برسانید، این وام را بازپرداخت کنید. همچنین برای دریافت این وام نیاز است تا شرایط آن را بررسی کنید.

خرید خانه در کانادا برای تازه واردین با وکیل رویال مهاجرت

به دلیل چالش‌هایی که ممکن است برای خرید خانه در کانادا با آن روبه‌رو شوید، پیشنهاد ما این است که از یک وکیل مهاجرت به کانادا خبره و متخصص در این زمینه کمک بگیرید. ما در مجموعه مهاجرتی آوام با وکلا خبره و متخصصی که داریم به شما کمک می‌کنیم تا بتوانید به بهترین شکل ممکن روند خرید خانه را در این کشور طی کنید. وکلا ما از ابتدا تا انتها مسیر خرید خانه در کنار شما هستند تا بتوانید خانه رویایی خود را در کشور کانادا خریداری و از مزایا آن بهره‌مند شوید.

وکیل مهاجرت به کانادا موسسه مهاجرتی آوام

تذکرات در خصوص قرارداد خرید خانه در کانادا

افرادی که قصد خرید خانه در مونترال کانادا و یا سایر شهرها را دارند، یکی از سؤالات مهمی که مطرح می‌کنند این است که در هنگام ثبت قرارداد خرید خانه در این کشور نیاز است تا به چه مواردی توجه داشت.

به‌منظور بررسی این مسئله باید گفت که برای خرید خانه در این کشور نیاز است تا در قرارداد خود موارد زیر را مشخص کنید:

 • مشخص کردن قیمت ملک در کانادا
 • تعیین پیش‌پرداخت
 • تعیین مبلغ وام برای خرید خانه
 • تعیین مبلغ وثیقه برای خرید ملک
 • تعیین زمان اعتبار پیشنهاد خرید
 • تعیین تاریخ انعقاد قرارداد

قانون نانوشته‌ای در کشور کانادا وجود دارد که بر اساس آن تاریخ انعقاد قرارداد باید بین 60 تا 90 روز از توافق اولیه صورت گیرد. در طی این مدت شما می‌توانید وضعیت خانه را به‌صورت کامل بررسی کنید.

چگونگی پرداخت هزینه ملک خریداری شده در کانادا

به‌منظور پرداخت هزینه قیمت خرید خانه در کانادا نیاز است تا به چند نکته مهم توجه کنید. شما باید در کنار هزینه‌های خرید ملک، توجه بسیار زیادی به هزینه‌های جانبی آن داشته باشید.

از مهم‌ترین این هزینه‌های جانبی می‌توان به موارد زیر اشاره داشت:

 • هزینه مالیات
 • هزینه بررسی فنی ملک
 • عوارض شهرداری
 • بیمه حق مالکیت
 • هزینه بیمه خانه
 • هزینه‌های شارژ ساختمان برای ماه اول
 • هزینه ارزیابی از سوی بانک
 • هزینه گواهینامه
 • هزینه تست مخزن فاضلاب
 • تست چاه آب

در راستای بررسی هر یک از این هزینه‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

مالیات انتقال زمین

یکی از هزینه‌های خرید خانه، مالیات انتقال زمین است. این مالیات بین 0.5 تا 2 درصد است از کل ارزش خانه است. البته موضوع مهمی که باید به آن توجه کنید این است که خانه‌هایی که در شهرهای آلبرتا، نوآ اسکوشیا و ساسکاچوآن هستند، مشمول هزینه مالیات انتقال زمین نمی‌شوند.

هزینه‌های حقوقی

یکی دیگر از هزینه‌های خرید ملک، هزینه‌های حقوقی است. این مبلغ بین طرفین اما شامل حق‌الزحمه حقوقی تا 10% ارزش ملک نیز می‌شود.

مالیات کالا و خدمات

به‌منظور خرید خانه‌های نوساز باید 5% مالیات کالا و خدمات که به آن GST گفته می‌شود را پرداخت کنید. هزینه GST در قیمت فروش در نظر گرفته می‌شود.

هزینه گواهینامه Estoppel

یکی دیگر از مواردی که به‌عنوان هزینه خرید خانه باید پرداخت کنید، هزینه دریافت گواهینامه استوپل است. دریافت این گواهینامه باعث می‌شود تا وضعیت حقوقی و مالی آپارتمان بررسی و مشخص شود. برای دریافت این گواهینامه باید 100 دلار کانادا پرداخت کنید. البته اگر قصد خرید خانه در ایالت کبک را دارید، نیازی نیست تا این گواهینامه را دریافت کنید.

هزینه‌های حقوقی و اسناد رسمی

افرادی که قصد خرید ملک را دارند باید سند خانه را به افراد متخصص بسپارند تا وکلا وضعیت آن را بررسی کنند. برای انجام این کار باید هزینه‌های حقوقی را پرداخت کنید که بر اساس استان، پیچیدگی فرایند خرید و فروش، ارزش ملک و… تعیین می‌شود. حداقل هزینه‌های حقوقی برای انجام این کار 370 دلار آمریکا است.

هزینه مربوط به نماینده املاک و مستغلات

برای خرید ملک نیاز است تا بین 3 تا 7 درصد ارزش ملک را به‌عنوان هزینه‌های جانبی به نماینده املاک و مستغلات پرداخت کنید. فروشنده معمولاً این کارمزد را پرداخت می‌کند، با این حال در برخی از موارد باید خریدار هم بخشی از این مبلغ را پرداخت کند.

مالیات خرید خانه در کانادا

قیمت خرید خانه در کانادا

عوامل مختلفی بر روی قیمت ملک در کانادا وابسته است. در همین راستا اگر بخواهیم شما را با این عوامل آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

ارزش دلار کانادا

ارزش دلار کانادا نقش مهمی در قیمت خانه در این کشور دارد. کاهش ارزش دلار کانادا باعث کاهش قیمت خانه می‌شود. از سوی دیگر افزایش ارزش دلار کانادا باعث افزایش قیمت خانه‌ها در این کشور خواهد شد.

البته موضوع مهمی که باید به آن توجه کنید این است که به دلیل ثبات اقتصادی در کشور کانادا تغییر ارزش دلار کانادا شدید نیست.

نرخ بهره بانک مرکزی

از دیگر عوامل تأثیرگذار بر روی قیمت اپارتمان در تورنتو و سایر شهرهای کانادا می‌توان به نرخ بهره بانک مرکزی اشاره کرد.

وضعیت اقتصادی کانادا

از دیگر عوامل تأثیرگذار بر روی قیمت خانه در کشور کانادا، وضعیت اقتصاد این کشور است. در صورتی که اقتصاد کانادا پر چالش شود و به‌تبع آن نرخ بهره وام افزایش پیدا کند، تعداد خریداران داخلی کاهش پیدا می‌کند و این مسئله باعث کاهش قیمت خانه در کشور خواهد شد. این مسئله باعث شده تا با رسیدن فصول سرد سال نظیر زمستان، بازار املاک و مستغلات کشور کانادا دچار کاهش عرضه و تقاضا شود.

نقش خریداران خارجی

به دلیل ثبات قابل‌توجهی که در کشور کانادا در بخش‌های مختلف دارد، بسیاری از افراد خارجی که به دنبال خرید خانه هستند، به سراغ کشور کانادا می‌آیند. در صورتی که تمایل خریداران خارجی به خرید خانه در کشور کانادا افزایش پیدا کند، این مسئله باعث افزایش قیمت مسکن در کانادا می‌شود.

شهر و استان

قیمت خرید خانه در کشور کانادا به شهر و استانی که ملک در آن وجود دارد نیز وابسته است. از آن جایی که کشور کانادا ساختار فدرالی دارد، هر یک از استان‌ها می‌توانند قوانین و مقررات مختلفی را برای بازار املاک خود در نظر بگیرند.

قیمت خرید خانه در شهرهای برتر کانادا

اگر بخواهیم شما را با قیمت خرید خانه در شهرهای مهم و برتر کشور کانادا آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

قیمت خرید خانه در تورنتو
قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در مرکز شهر13,005.86 دلار کانادا
قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان خارج از مرکز10,005.97 دلار کانادا
قیمت خرید خانه در کبک
قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در مرکز شهر11,260.65 دلار کانادا
قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان خارج از مرکز3,013.50 دلار کانادا
قیمت خرید خانه در هالی فاکس
قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در مرکز شهر5,079.43 دلار کانادا
قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان خارج از مرکز2,833.33 دلار کانادا
قیمت خرید خانه در وینیپگ
قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در مرکز شهر3,875.00دلار کانادا
قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان خارج از مرکز3,274.65 دلار کانادا
قیمت خرید خانه در ویکتوریا
قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در مرکز شهر11,674.93 دلار کانادا
قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان خارج از مرکز9,564.98 دلار کانادا
قیمت خرید خانه در شارلوت تاون
قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در مرکز شهر3,229.17 دلار کانادا
قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان خارج از مرکز2,109.73 دلار کانادا
قیمت خرید خانه در رجاینا
قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در مرکز شهر2,690.98 دلار کانادا
قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان خارج از مرکز 2,610.25دلار کانادا
قیمت خرید خانه در مونترال
قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان در مرکز شهر8,189.52 دلار کانادا
قیمت هر متر مربع برای خرید آپارتمان خارج از مرکز4,705.99 دلار کانادا

قیمت و شرایط خرید خانه در شهر تورنتو

پس از آن که شما را با قیمت خرید خانه در شهرهای مختلف کشور کانادا آشنا کردیم، حال بهتر است تا توضیحات کاملی را دررابطه با قیمت و شرایط خرید خانه در شهرهای مختلف به شما ارائه دهیم.

خرید خانه در تورنتو کانادا

به‌منظور بررسی این مسئله باید گفت که تورنتو جز بزرگ‌ترین شهرهای کانادا به حساب می‌آید و به همین دلیل قیمت خرید خانه و آپارتمان در این شهر تقریباً بالا است. متوسط قیمت آپارتمان در شهر تورنتو 570,000 تا 860,000 دلار کانادا است. همچنین به‌منظور بررسی قیمت خرید خانه ویلایی در تورنتو نیز باید گفت که میانگین قیمت خانه‌های ویلایی 1.7 میلیون دلار است.

قیمت و شرایط خرید خانه در مونترال کانادا

یکی دیگر از شهرهای جذاب کشور کانادا که بسیاری از افراد برای خرید خانه در کانادا به سراغ آن می‌آیند، شهر مونترال است. این شهر به نحوی است که کیفیت زندگی در آن بالا است. همچنین حمل‌ونقل عمومی در این شهر ارزان بوده و در آن شاهد تعداد بسیار زیادی از رستوران‌های سطح بالا هستیم. هزینه خرید خانه در شهر مونترال بسیار آسان و مقرون‌به‌صرفه است. این مسئله باعث شده تا قیمت متوسط هزینه خرید آپارتمان در مونترال بین 435,000 دلار تا 476,000 دلار کانادا باشد. همچنین باید به این موضوع توجه کنید که هزینه هر فوت مربع خانه‌های ویلایی در شهر مونترال نیز 1.350 دلار کانادا است. یکی از مهم‌ترین مواردی که به‌عنوان شرایط خرید خانه در مونترال باید به آن توجه کنید این است که این شهر تنها منطقه‌ای در کانادا است که جز قلمرو سنتی و خرید و فروش زمین در این بخش مانند سایر استان‌ها رایج نیست.

اقامت کانادا از طریق خرید ملک

یکی از سؤالات مهمی که افراد برای دریافت اقامت کانادا از طریق خرید ملک مطرح می‌کنند این است که آیا دولت کانادا چنین امکانی را برای افراد خارجی فراهم کرده است یا خیر؟

در پاسخ به این سؤال باید گفت که افراد خارجی امکان خرید ملک در کشور کانادا را دارند اما نمی‌توانند اقامت دائم کانادا از طریق خرید ملک را دریافت و اقدام به مهاجرت به کانادا از طریق خرید خانه کنند. دولت کانادا این اجازه را می‌دهد تا افرادی که یک خانه در این کشور را خریداری می‌کنند، با پرداخت ده یا بیست درصد از مبلغ کل خانه، قادر خواهند بود تا ویزای توریستی کشور کانادا را دریافت کنند. البته شما می‌توانید از طریق خرید ملک در کانادا روند دریافت ویزای تحصیل در کانادا یا کار کانادا را به شکل راحت‌تری طی کرده و سپس از این طریق دریافت این ویزاها با گذشت چند سال می‌توانید اقامت دائم کانادا را دریافت کنید.

مالیات خرید خانه در کانادا

مالیات یکی از موضوعات بسیار مهم در سراسر دنیا است و بسیاری از دولت‌ها از طریق دریافت مالیات تلاش می‌کنند تا کشور را به شکل درست مدیریت کنند. دولت کانادا نیز از این قاعده مستثنی نیست و بخش قابل‌توجهی از درآمد دولت از طریق دریافت مالیات است. در همین راستا باید گفت که برای خرید ملک در کشور کانادا باید حتماً اقدام به پرداخت مالیات و هزینه‌های جانبی ملک کنید. مبلغ مالیات در هر یک از استان‌ها و هر ایالت‌های کشور کانادا متفاوت است. البته آن چه که می‌توان به‌صورت دقیق به آن اشاره کرد این است که به‌صورت کلی مالیات برای افراد غیرمقیم و خارجی بیشتر از افراد کانادایی است.

همچنین لازم به ذکر است بر اساس قوانین کشور کانادا، در هر استان این شورای شهر است که وظیفه دارد تا مالیات املاک را تعیین کند. همچنین به‌صورت متوسط افراد خارجی موظف به پرداخت 15 درصد به‌عنوان مالیات املاک هستند. مالیات املاک باید به‌صورت سالیانه پرداخت شود و تغییر آن بر اساس تورم سالیانه انجام می‌شود. در کنار این مسئله، یکی دیگر از مواردی که به‌عنوان مالیات باید پرداخت کنید مربوط به وام خرید ملک از بانک‌های کشور کانادا است. برای خرید ملک نیاز است تا مبلغی را به‌عنوان مالیات نقل‌وانتقال استانی در نظر بگیرید که حدود 1 درصد در 200.000 دلار اول و همچنین 2 درصد هنگام پرداخت باقی‌مانده مبلغ خرید ملک است. البته اگر قصد دارید تا برای اولین‌بار اقدام به خرید خانه در کانادا کنید، ممکن است از پرداخت برخی از این مالیات‌ها معاف شوید.

مزایا و معایب خرید خانه در کانادا

در صورتی که قصد دارید تا اقدام به خرید ملک در کشور کانادا کنید، نیاز است تا دید کاملی در مورد مزایا و معایب زندگی در کشور کانادا داشته باشید. در همین راستا اگر بخواهیم شما را با مزایا و معایب زندگی در این کشور آشنا کنیم، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 مزایا خرید خانه در کانادا

از مهم‌ترین مزایا خرید خانه و زندگی در کشور کانادا، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • امنیت بالا کشور کانادا
 • فضای سیاسی آرام
 • عدم جنایات خشونت‌آمیز و اختلافات داخلی
 • طبیعت بی‌نظیر
 • کیفیت بالای زندگی
 • بازار کار قوی
 • افزایش قیمت خانه با گذشت زمان
 • رشد اقتصادی عالی

معایب خرید خانه در کانادا

در راستای بررسی معایب زندگی و خرید خانه، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • آب‌وهوای سرد
 • مشکل در رفت‌وآمد به دلیل پهناوری بیش از اندازه
 • الزام تسلط به زبان فرانسوی برای خرید خانه و زندگی در کبک
 • هزینه بالای زندگی و مسکن در شهرهای بزرگ
 • ارزان نبودن هزینه تحصیل

 حرف آخر

در این مطلب تلاش کردیم تا نگاهی به خرید خانه در کانادا انداخته و بیان کنیم که به‌منظور دریافت ویزای کانادا از طریق خرید ملک باید به چه نکاتی توجه کنید. ما در مجموعه رویال مهاجرت در کنار شما هستیم تا بتوانید روند خرید خانه در کشور کانادا را به بهترین شکل ممکن طی کرده و از این طریق خانه مورد نظر خود را در کشور کانادا خریداری کنید.

سؤالات متداول

    1.آیا می‌توان با خرید خانه در کانادا اقامت این کشور را دریافت کنید؟

شما نمی‌توانید با خرید ملک در کشور کانادا اقامت این کشور را دریافت کنید. به همین دلیل برای اخذ اقامت نیاز است تا به سراغ سایر روش‌های مهاجرت نظیر سرمایه گذاری در کانادا و کارآفرینی بروید.

    2.میانگین قیمت خانه در کانادا چقدر است؟

میانگین قیمت خرید خانه در کشور کانادا به پارامترهای مختلفی وابسته است، با این حال می‌توان گفت که برای خرید هر متر مربع خانه در مراکز شهرهای کانادا باید به‌صورت میانگین 8972 دلار کانادا پرداخت کنید. البته اگر قصد خرید در خارج از شهرها را دارید، این هزینه به 6620 دلار کاهش پیدا می‌کند.

    3.آیا می‌توان برای خرید خانه در کانادا وام گرفت؟

دولت کانادا برای خرید خانه در این کشور امکان دریافت وام را فراهم کرده است؛ اما به‌عنوان یک فرد خارجی نیاز است تا بر اساس آخرین قوانین کشور کانادا بررسی کنید که امکان دریافت وام برای شما وجود دارد یا خیر.

    4.مالیات خرید خانه در کشور کانادا چقدر است؟

مالیات خرید خانه در کشور کانادا به پارامترهای مختلفی وابسته است. به دلیل آن که این مالیات خرید ملک در کشور از سوی شورای شهر هر ایالت تعیین می‌شود، به همین خاطر نمی‌توان رقم دقیقی را اعلام کرد.

    5.مزایا خرید خانه در کشور کانادا چیست؟

مهم‌ترین مزایا خرید خانه در کشور کانادا امنیت بالا این کشور، فضای سیاسی آرام، عدم جنایات خشونت‌آمیز و اختلافات داخلی، طبیعت زیبا، کیفیت بالا زندگی، بازار کار عالی، رشد اقتصادی عالی و… است.

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان مهاجرت