حقوق و مزایای کار در کشور انگلستان رویال مهاجرت
رویال مهاجرت جولای 16, 2023

حقوق و مزایای کار در کشور انگلستان 2023 | معرفی مشاغل برتر

مهاجرت کاری به انگلیس به دلیل مزایای زیادی که این کشور دارد یکی از روش های محبوب برای مهاجرت در سال های اخیر بوده است. افرادی که از طریق کار وارد انگلیس می شوند می توانند در نهایت اقامت دائم این کشور را نیز دریافت کنند. به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال اطلاع از شرایط مهاجرت کاری به انگلیس و میزان حقوق و مزایای کار در این کشور هستند. ما نیز بر آن شدیم تا در این مقاله از رویال مهاجرت شما را با مشاغل مورد نیاز انگلیس و همچین مزایا و درآمد ماهیه هر یک آشنا کنیم.

حقوق و درآمد در انگلستان + مزایای کار در انگلیس

انگلستان کشوری توسعه یافته است که بسیاری از افراد دنیا علاقه مند به دریافت ویزای آن هستند. در سال های اخیر اداره مهاجرت این کشور با تسهیل شرایط دریافت ویزای کاری، تلاش کرده تا بخشی از نیروی کار مورد نیاز این کشور را به این ترتیب تامین کند. به همین دلیل مردم دیگر کشورها می توانند از طریق پیدا کردن کار در انگلیس ویزای کاری این کشور را دریافت کرده و وارد این کشور شوند.

به این منظور متقاضیان باید با ارسال رزومه کاری خود برای کارفرماهای مختلف در انگلیس دعوت نامه یا جاب آفر دریافت کنند. شما می توانید از طریق آژانس ها و وب سایت های آنلاین کاریابی یا جستجو در آگهی های آنلاین، مشاغل مختلف را پیدا کرده و برای کارفرما ها رزومه خود را ارسال کنید. میزان حقوق و درامدها در این کشور متناسب با ساعت های کاری است که افراد در طول هفته فعالیت می کنند.

همچنین حداقل حقوق در این کشور سالانه و با توجه به شرایط جامعه تعیین می شود تا به این ترتیب افراد  بتوانند با استفاده از درآمد خود مخارج زندگی را پرداخت کنند. از جمله مزایای کار در انگلیس می توان به مواردی همچون کسب درامد به پوند، زندگی در یک کشور آزاد و توسعه یافته و دریافت اقامت دائم بعد از گذشت چند سال اشاره کرد.

میزان حقوق مشاغل مختلف در انگلستان

برای این که به کشوری مهاجرت کنید باید با درآمد ماهانه مشاغل مختلف در آن آشنایی داشته باشید. برای مهاجرت به انگلستان در حال حاضر درآمد ماهیانه در انگلیس تحت تاثیر عواملی همچون نوع شغل، سوابق کاری و حتی منطقه محل سکونت متغیر است؛ اما به طور کلی میزان حقوق پرداختی حدود 9.5 پوند به ازای هر ساعت کار می باشد.

البته ناگفته نماند بسیاری از مشاغل در این کشور دستمزدی بالاتر از این مبلغ دریافت می کنند. میانگین درآمد در انگلستان نیز به طور سالانه حدود 37400 پوند می باشد. در جدول زیر برخی از شغل های پردرآمد در انگلیس را مشاهده می کنید.

عنوان شغل

درآمد سالانه

دندان پزشک

۷۲ هزار پوند

مهندس

۴۸ هزار پوند

داروساز

۴۰,۲۵۰ پوند

لوله کش

۳۲ هزار پوند

پرستار

۳۱ هزار پوند

تعویض کننده تایر

۲۶,۳۰۰ پوند

کارگر

۲۴,۸۰۰ پوند

تکنیسین کامپیوتر

۲۳,۳۰۰ پوند

منشی

۲۲ هزار پوند

پرستار بچه

۱۹,۲۰۰ پوند

میانگین حقوق در شهرهای انگلستان(جدول)

همانطور که گفتیم یکی از عوامل تاثیر گذار بر میزان درآمد ماهیانه در انگلیس، منطقه ای است که شما در آن سکونت دارید. طبیعتاً چنانچه در شهرهای گران تر زندگی کنید میانگین حقوق بالاتر از دیگر مناطق خواهد بود. البته به این نکته توجه داشته باشید که به همان نسبت که میانگین حقوق بالاتر است، میانگین هزینه ها و مخارج نیز بالاتر خواهد بود.

بر اساس آخرین آمارها لندن به عنوان پایتخت انگلیس بالاترین میزان درآمد را در این کشور دارد. همانطور که می دانید این شهر همزمان یکی از گرانترین شهرهای دنیا نیز می باشد. در جدول زیر شهرهای مختلف بریتانیا را به همراه میانگین درآمد سالانه آنها مشاهده می کنید.

نام شهر

میانگین درآمد سالانه

لندن

۳۹,۷۱۶ پوند

جنوب شرقی

۳۲,۸۱۰ پوند

اسکاتلند

۳۱,۶۷۲ پوند

شرق

۳۰,۸۶۷ پوند

شمال غربی

۲۹,۵۲۹ پوند

جنوب غربی

۲۹,۰۸۰ پوند

ایرلند شمالی

۲۹,۱۰۹ پوند

هامبر و یورکشایر

۲۸,۸۰۸ پوند

ولز

۲۸,۵۰۶ پوند

شمال شرقی

۲۷,۵۱۵ پوند

پردرآمدترین مشاغل در انگلستان

یکی از سوالاتی که معمولا افراد می پرسند این است که درآمد آرایشگری در انگلستان یا درآمد دیگر مشاغل در این کشور چقدر است؟ برای این که درآمد یک شغل را به صورت دقیق در کشور انگلیس بدانید، باید فاکتورها و عوامل مختلفی را بررسی کنید.

برای تعیین پردرآمدترین مشاغل در انگلیس نیز باید به این نکته توجه داشته باشید که افراد در صورتی به درآمدهای بالا در مشاغل مختلف می رسند که تجربه، تخصص، مهارت و شهرت زیادی در حیطه کاری خود داشته باشند. بر اساس اطلاعاتی که سایت indeed منتشر کرده پردرآمدترین مشاغل کشور انگلیس در سال ۲۰۲۳ به همراه درآمد سالانه آنها عبارت است از:

نام شغل

میزان درآمد سالانه

مدیریت ارشد امور مالی

۱۲۴,۶۷۷ پوند

معاونت رییس فروش

۹۸,۶۸۷ پوند

اورتودنتیست (متخصص اورتودنسی)

۹۴,۶۵۸ پوند

نفرولوژی (متخصص کلیه)

۹۴,۱۱۸ پوند

چشم پزشکی

۹۳,۳۳۱ پوند

متخصص بیهوشی

۹۳,۰۷۲ پوند

پزشک متخصص اطفال

۹۲,۸۶۴ پوند

جراح پلاستیک

۹۰,۵۳۱ پوند

درماتولوژیست (متخصص پوست)

۸۶,۷۳۴ پوند

مهندسی

۷۸,۳۶۸ پوند

مدیریت IT

۷۷,۴۴۶ پوند

مدیر عامل

۷۴,۴۵۰ پوند

میانگین درآمد در انگلستان برای مقاطع تحصیلی

در حال حاضر بسیاری از افراد قصد دارند برای مهاجرت تحصیلی کشور انگلیس را انتخاب کنند. برای این افراد اهمیت زیادی دارد که بدانند بعد از فارغ التحصیلی میانگین درآمد آن ها چقدر خواهد بود؛ بنابراین بد نیست کمی درباره میانگین درآمد افراد بر اساس مدرک و مقطع تحصیلی آنها در انگلیسی صحبت کنیم. عوامل زیادی باعث می شود که میانگین درامد دانشجویان فارغ التحصیل در انگلیس متغیر باشد. برخی از این عوامل عبارت اند از:

  • کارفرما
  • صنعت و حوزه مورد نظر
  • منطقه محل سکونت
  • میزان رقابتی که در بازار کار وجود دارد

در حال حاضر فارغ التحصیلان در کشور انگلیس میانگین درآمدی بین ۱۶ هزار تا ۲۴ هزار پوند دارند. البته ناگفته نماند که این درآمد کاملاً به رشته مورد نظر بستگی دارد. به عنوان مثال مشاغلی مثل مهندسی کامپیوتر و آی تی میانگین درآمد نسبتاً بالایی دارند و فارغ التحصیلان از مقاطع تحصیلی مختلف می توانند درآمدی بین ۱۷ هزار تا ۷۰ هزار پوند کسب کنند.

درآمد شغل های مهندسی و آی تی در انگلستان

میانگین درامد بر اساس مقاطع تحصیلی

Column1

رشته هایی مثل طراحی هنرهای نمایشی موسیقی 

حدود ۱۸ هزار تا ۲۵ هزار پوند

مشاغلی مثل حسابداری

۴۰ هزار پوند

مشاغل مرتبط با مدیریت

۱۷ هزار تا ۲۳ هزار پوند

مشاغل آی تی و مهندسی کامپیوتر

۱۷ هزار تا ۷۰ هزار پوند

میانگین درآمد در انگلستان بر اساس سابقه کار

میزان سابقه کاری از جمله فاکتورهای موثر بر درآمد ماهیانه در انگلیس است. هرچه فرد سابقه کاری بیشتری دارد میانگین درآمد سالانه بالاتری خواهد داشت؛ بنابراین اگر قصد دارید از طریق ویزای کاری وارد انگلیس شوید حتماً در زمینه مورد نظر سابقه کاری خوبی کسب کنید تا به این ترتیب هم شانس دریافت ویزا را افزایش دهید و هم از طرفی از درآمد بالایی در این کشور برخوردار باشید.

اما اگر در یک حوزه سابقه کار زیادی ندارید، ناامید نشوید زیرا می توانید از طریق کارآموزی در شرکت ها و محیط های کاری مختلف برای خود سابقه کاری کسب کرده و به این ترتیب وارد بازار کار شوید. همچنین شما می توانید به مرور زمان سابقه کار بلندمدتی به دست آورید که منجر به کسب درآمد زیادی شود.

درآمد رشته های پزشکی در انگلستان

رشته های علوم پزشکی از جمله پزشکی، پرستاری، دندانپزشکی و غیره همواره جزو رشته های محبوب برای مهاجرت تحصیلی هستند. بسیاری از افراد می خواهند بدانند که درآمد پزشکان در انگلستان چقدر است؟ واقعیت این است که درآمد کادر درمان نیز در این کشور تحت تاثیر سوابق کاری، تخصص و محل کار آن ها متفاوت می باشد.

ناگفته نماند که کشور انگلیس مراکز درمانی بسیار پیشرفته و توسعه یافته ای دارد. همین موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد آرزوی تحصیل در رشته های علوم پزشکی انگلیس را داشته باشند تا به این ترتیب بتوانند در بیمارستان ها و کلینیک های این کشور مشغول به کار شوند.

از این رو بسیاری از افراد به دنبال اطلاع از درآمد رشته های پزشکی از جمله میزان حقوق پرستار در انگلیس هستند. در حال حاضر این کشور شرایط خوبی را برای جذب پرستاران و دیگر اعضای کادر درمان فراهم کرده است به همین دلیل در سال های اخیر شاهد موج عظیمی از مهاجرت پرستاران به انگلیس بوده ایم. در این کشور پرستاران، پزشکان و دیگر اعضای کادر درمان از شرایط شغلی و رفاهی نسبتاً خوبی برخوردار هستند.

درآمد ماهانه این افراد نیز تحت تاثیر سوابق کاری و مرکزی که در آن مشغول به کار هستند، تعیین می شود. همچنین اگر پزشک یا پرستار هستید و می خواهید در انگلستان مشغول به کار شوید باید ابتدا مدرک تحصیلی خود را در این کشور معادل سازی کرده و کد نظام پزشکی دریافت کنید تا بتوانید در این کشور مشغول به کار شوید. درامد رشته های مختلف پزشکی را در جدول زیر مشاهده می کنید.

مشاغل

میزان درآمد به پوند

پرستاران

32,338

پزشکان

59,280

مدیران بخش مراقبت های بهداشتی

53,560

چشم پزشکان

36,920

مامایی

36,920

دندانپزشکان

36,400

روانشناسان

35,880

متخصص زنان و زایمان

74,300

پرستار بهداشت روان

33,100

ماما

36,800

متخصص مغز و اعصاب

88,900

جراح مغز و اعصاب

98,400

فیزیوتراپیست

31,720

متخصصین بهزیستی

35,133

متخصصان درمان

35,591

داروساز

40,250

متخصص بیهوشی

86,900

شنوایی شناسی

42,100

جراح قلب

103,600

متخصص قلب

89,500

جراح قلب و عروق

109,400

روانشناس کودک

43,200

متخصص بهداشت دندان

29,000

پرستار دندانپزشکی

25,000

متخصص پوست

90,150

متخصص تغذیه

32,300

جنین شناسی

52,300

متخصص گوارش

92,100

درآمد رشته های مهندسی در انگلستان(جدول)

انگلستان کشوری است که در بخش های مختلف صنعت رشد بسیار خوبی در سال های اخیر داشته و جزو کشورهای صنعتی در دنیا محسوب می شود. کمپانی های بزرگ و صنایع مطرحی در انگلیس قرار گرفته اند، به همین دلیل رشته های فنی و مهندسی بازار کار خوبی در این کشور دارند. بر اساس آمارها نیز مشاغل مرتبط با مهندسی درآمد بسیار بالایی در انگلیس دارد.

بنابراین اگر شما جز فارغ التحصیلان این رشته ها هستید می توانید شانس خود را برای مهاجرت کاری انگلیس در این مشاغل امتحان کنید. همچنین افرادی که می خواهند رشته خوبی را در انگلیس تحصیل کنند می توانند با انتخاب رشته های مهندسی آینده کاری خود را نیز تضمین کنند و از میزان حقوق و مزایای بالایی بهره مند شوند.

با توجه به محبوبیت این مشاغل برخی از پرطرفدارترین مشاغل حوزه های فنی و مهندسی را به همراه میزان درآمد سالانه آنها به پوند در جدول زیر آورده ایم. نا گفته نماند که اگر شما علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر پیرامون درآمد ماهیانه در انگلیس و نحوه مهاجرت کاری به این کشور هستید، می توانید با وکلا و کارشناسان با تجربه ما در رویال مهاجرت تماس حاصل کرده و مشاوره دریافت کنید.

مشاغل 

میزان درآمد به پوند 

مدیر ساخت و ساز 

50,200

مدیر پروژه ساختمانی 

53,600

معمار 

37,500

تکنسین معماری 

29,800

مهندس هوافضا 

48,000

تکنسین فناوری اطلاعات 

26,800

مهندس برق خودرو 

30,700

مهندس مکانیک ماشین 

32,400

مهندس انرژی 

53,000

مهندس زیست پزشکی 

31,500

مهندس شیمی 

50,000

مهندس عمران 

45,000

مشاور امنیت فناوری اطلاعات 

41,600

تکنسین کامپیوتر 

23,300

مدیر پروژه دیجیتال 

48,600

مهندس محیط زیست 

45,500

مهندس داده 

49,100

مهندس برق 

52,000

مهندس الکترونیک 

44,000

مهندس ساختمان 

44,500

تحلیلگر تجارت فناوری اطلاعات 

46,100

حقوق کارگر در انگلیس چقدر است؟

یکی از روش های کاری در انگلیس، مهاجرت کارگران به این کشور است. در این روش افراد نیازی به ارائه مدرک تحصیلی و سوابق کاری زیادی ندارند و می توانند در مشاغلی که مهارت زیادی نمی طلبد مشغول به کار شوند؛ بنابراین اگر شما قصد دارید در مشاغل کارگری انگلیس مشغول به کار شوید و از حقوق و قوانین کارگری در این کشور با خبر باشید.

به همین علت، در این بخش از مقاله قصد داریم شما را با شرایط و حقوق کارگران در انگلیس نیز آشنا کنیم. کارگرانی که در انگلیس مشغول به کار هستند تحت حمایت منشور حقوق کار در این کشور هستند و حمایت های خوبی از آنها به عمل می آید. حداقل دستمزد یک کارگر در انگلیس 9.5 پوند به ازای هر ساعت کار برای افراد بالای ۲۳ سال می باشد.

همچنین بر اساس قوانین این منشور، کارگران ۲۸ روز تعطیلات و مرخصی با حقوق در سال دارند. بر اساس این قانون کارگران حق دریافت مرخصی جهت مراقبت از کودکان خود و حق درخواست الگوهای کاری منعطف را دارند؛ بنابراین به طور کلی شرایط کارگران در انگلیس نیز شرایط مناسبی است و افراد می توانند برای مشاغل کارگری در این کشور نیز اقدام کنند.

پارامترهای اثرگذار روی حقوق کارگر در انگلستان

وقتی درباره میزان حقوق ماهیانه در انگلیس صحبت می کنیم یا درباره حقوق کارگران در این کشور سوال می پرسیم، باید به این نکته توجه داشته باشیم که عوامل مختلفی روی میزان حقوق مشاغل در این کشور تاثیرگذار است. فاکتورهایی مثل جنسیت، میزان سواد یا سطح تحصیلات، سوابق کاری، میزان تخصص و مهارت فرد، سن و نوع شغل و حتی منطقه محل زندگی از جمله فاکتورهایی هستند که حقوق کارگران و کارمندان را در انگلیس تعیین می کند.

بهترین سن برای مهاجرت کاری به انگلیس ۲۷ تا ۳۲ سال است که افراد در این سن می توانند از حقوق خوبی برخوردار شوند. از طرفی داشتن حداقل مدرک فوق لیسانس و حداقل سابقه کاری ۵ سال مرتبط با سوابق تحصیلی می تواند نقش تعیین کننده ای در حقوق مهاجران داشته باشد.

بدیهی است که تسلط بر زبان انگلیسی نیز از جمله شرایط الزامی برای مهاجرت کاری به انگلیس است و نقش بسزایی در میزان حقوق دریافتی متقاضی خواهد داشت. تجربه نیز نشان داده است افرادی که تحصیلات خود را در انگلیس به پایان می رسانند شرایط راحت تری برای ورود به بازار های کاری این کشور دارند.

میزان مالیات بر حقوق در انگلستان

احتمالا شنیده اید که در کشورهای اروپایی مالیات یکی از موضوعات بسیار مهم است که افراد باید به آن توجه داشته باشند. به همین دلیل اگر قصد دارید برای کار به کشور انگلیس مهاجرت کنید توصیه می کنیم حتماً میزان مالیات بر درآمدها را در این کشور ارزیابی کنید تا بتوانید از نظر مالی برنامه ریزی بهتری داشته باشید. به طور کلی اگر شخصی ساکن انگلستان باشد از محلی که درآمد دارد مشمول مالیات خواهد شد.

همچنین اگر شخص مقیم این کشور نباشد و در انگلستان درآمدی داشته باشد باز هم باید مالیات بپردازد. موضوع مالیات ها برای دولت این کشور اهمیت بسیار زیادی دارد و حتی افرادی که املاک دارند و از محل اجاره دادن خانه ها در آمد کسب می کنند نیز باید مالیات بر درآمد خود را که ۲۸ درصد است بپردازند.

بنابراین فارغ از این که کسی مقیم انگلستان باشد یا نباشد، چنانچه در این کشور سرمایه و درآمدی داشته باشد باید مالیات خود را بپردازد. میزان مالیات هر فرد با توجه به میزان درآمد فرد مشخص می شود. هرچه فرد درآمد بالاتری داشته باشد مالیات بیشتری نیز پرداخت می کند؛ بنابراین وقتی درباره حداقل حقوق و دستمزد در انگلیسی صحبت می کنیم باید توجه داشته باشید که مالیات از آن کسر می شود.

حقوق بیکاری در انگلستان

بسیاری از افراد ممکن است که بنا به دلایل مختلف برای مدتی بیکار باشند و درآمدی نداشته باشند. در این شرایط دولت انگلیس تلاش کرده تا از شخصی که بیکار شده حمایت کند تا در نهایت بتواند شغل مناسبی را پیدا کند. قوانین مربوط به حقوق بیکاری انگلیس در سال های اخیر تغییرات بسیاری داشته است. بر اساس قوانین قبلی، دولت این کشور افرادی را که شغل خود را از دست می دادند به مدت سه ماه تحت پوشش خود قرار می داد و به آنها حقوق بیکاری پرداخت می کرد تا افراد بتوانند در این مدت سه ماه شغل دیگری پیدا کنند.

الان اگر کسی شغل خود را از دست دهد فقط ۴ هفته فرصت دارد تا شغل دیگری پیدا کند و فقط یک ماه از بیمه بیکاری استفاده خواهد کرد. میزان حقوق بیکاری در این کشور کاملاً متفاوت است؛ اما در حال حاضر برای افراد بالای ۲۵ سال مبلغ ۳۲۵ پوند به عنوان حقوق بیکاری پرداخت می شود.

مزایای کار در انگلستان

کار در انگلیس مزایای بسیار زیادی برای مهاجران دارد. به عنوان مثال افراد می توانند از این طریق در نهایت اقامت دائم این کشور را دریافت کنند. همچنین میزان درآمد ماهانه افراد بر اساس تخصص و مهارت آنها تعیین می شود و از این نظر افراد می توانند بعد از کسب سابقه کار به درآمد کافی نیز برسند. از دیگر مزایای کار در انگلستان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • زندگی در یک کشور توسعه یافته و اقتصاد رو به رشد
  • امکان دریافت ویزای همراه برای اعضای خانواده
  • برخورداری فرزندان متقاضی از تحصیلات رایگان
  • امکان اخذ پاسپورت و تابعیت انگلیس بعد از گذشت چند سال
  • کسب درامد به پوند و امکان سرمایه گذاری و پس انداز

شرایط ویزای کار انگلستان برای کارگران

در حال حاضر بسیاری از افراد علاقه دارند تا ویزای کاری انگلستان را دریافت کنند. با توجه به میزان درآمد ماهیانه در انگلیس و بالا بودن سطح رفاه و کیفیت زندگی در انگلستان افراد زیادی به دنبال دریافت ویزای کاری این کشور هستند. از کارگران گرفته تا افراد متخصص و کادر درمان می توانند برای کار در انگلیس اقدام کنند. شرایط دریافت ویزای کاری چیست؟ از جمله مهم ترین شرایط دریافت ویزای کار بریتانیا می توان به مواردی همچون تسلط بر زبان انگلیسی و داشتن دعوت نامه کاری از سوی کارفرما در این کشور اشاره کرد.

متقاضیان باید رزومه و سوابق کاری خود را برای کارفرما های مختلف بریتانیا ارسال کرده و منتظر دعوتنامه کاری باشند تا بتوانند بر اساس آن برای دریافت ویزای کاری اقدام کنند. شرایط سنی از جمله عوامل تاثیر گذار برای دریافت ویزا می باشد. اگرچه هیچ قانونی برای محدودیت سنی وجود ندارد؛ اما هرچه فرد سن کمتری داشته باشد شانس بیشتری برای دریافت ویزای کاری خواهد داشت. در حال حاضر سنین بین 27 تا 35 سال، بهترین سن برای مهاجرت کاری به انگلیس است.

بهترین سن مهاجرت به انگلستان

خدمات موسسه رویال برای کار در انگلستان

انگلستان کشوری است که مردم در آن سطح رفاه بالایی دارند و می توانند با توجه به حقوق و درآمد خود از پس مخارج زندگی بر بیایند. بر اساس آخرین آمارها مردم انگلیس قدرت خرید بالایی دارند همین موضوع باعث شده تا بسیاری از افراد به دنبال مهاجرت کاری به این کشور باشند. یکی از خدمات موسسه رویال مهاجرت نیز اخذ ویزای کاری برای متقاضیان در انگلستان است. شما نیز می توانید برای دریافت مشاوره تخصصی و  پیدا کردن کارفرما در انگلیس با موسسه رویال مهاجرت تماس گرفته تا وکیل مهاجرت به انگلیس شما را به صورت دقیق راهنمایی کند.

سخن پایانی

ما در این نوشتار تلاش کردیم تا شما را با تمامی شرایط حقوق و درآمدها در انگلیس آشنا کنیم. به طور کلی این کشور گزینه مناسبی برای مهاجرت است زیرا در عین نیاز به نیروی کار خارجی، سطح حقوق و مزایای کار در آن نیز بالا می باشد. اگر می خواهید بیشتر از جزئیات مخارج و حقوق ها، در انگلیس آشنا شوید می توانید با وکلای موسسه مهاجرتی رویال مهاجرت تماس حاصل کنید. ما صفر تا صد مهاجرت کاری به انگلستان و دریافت ویزای این کشور را برای شما انجام می دهیم.

سؤالات متداول درباره  حقوق و مزایای کار در کشور انگلستان

حداقل حقوق در انگلیس 9.5 پوند به ازای هر ساعت کاری برای کارگران، می باشد.

 مشاغل مربوط به حوزه درمان، مهندسی کامپیوتر و آی تی درآمد بالایی دارند.

میزان مالیات بر درآمد در این کشور از ۲۸ درصد شروع می شود.

افرادی که مقیم انگلیس باشند می توانند از بیمه بیکاری استفاده کنند.

 شهر لندن میزان درآمد بالاتری در میان دیگر شهرها دارد.

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان مهاجرت