بهترین رشته های تحصیلی در کانادا
تیم نویسندگان رویال مهاجرت جولای 11, 2024

بهترین رشته های تحصیلی در کانادا

اگر با این سؤال مواجه هستید که چرا کانادا باید به عنوان یکی از مقاصد برتر برای تحصیل در جهان در نظر گرفته می‌شود، می‌توانید دلایل مختلفی را در نظر بگیرید. در وهله اول این کشور، طیف متنوعی از دوره‌ها از مقطع کارشناسی تا کارشناسی ارشد و دکتری را ارائه می‌دهد. همچنین، تحقیقات بخش مهمی از برنامه دانشگاه‌ها و مؤسسات کانادایی است که معمولا دانشجویان پس از فارغ‌التحصیلی به دنبال آن هستند. زیرا به آنها کمک می‌کند تا اطلاعات خود را به راحتی به‌روزرسانی کنند. با توجه به این موارد، سعی داریم شما را با بهترین رشته های تحصیلی در کانادا آشنا کنیم که معمولا توسط دانشجویان بین‌المللی دنبال می‌شوند.

بهترین رشته های کالج کانادا

از آنجایی که یک فرد جوان فاقد مدارک تحصیلی عالی، تجربه کاری حرفه‌ای یا مسیر شغلی روشن است، مهاجرت به کشور کانادا ممکن است برای او چشم اندازی دلهره‌آور به نظر برسد. با این حال، اگر به دنبال تغییر این مسیر با ادامه تحصیلات هستید، برنامه اجازه کار پس از فارغ‌التحصیلی (PGWP) ممکن است مسیر ایده‌آلی برای مهاجرت شما باشد. البته به این شرط که با ویزای تحصیلی کانادا وارد این کشور شده باشید. در اصل، تکمیل تحصیلات در یک مؤسسه آموزشی تعیین شده (DLI) ممکن است به شما اجازه کار موقت مطابق با مدت تحصیل را حداکثر برای 3 سال ارائه دهد.

البته مهم است که بتوانید رشته‌های تحصیلی در کشور کانادا را بر اساس علاقه و البته بازار کار جهانی مد نظر قرار دهید. رشته‌های پیشنهادی ما برای داشتن آینده‌ای درخشان با تحصیل در کالج‌های کانادا به این ترتیب هستند.

عکاسیآشپزیانیمیشن
هتلداریبازیگریبازاریابی
مهمانداریحسابداریگردشگری
توسعه وبمهندسی برقمنابع انسانی
طراحی لباسعلوم بهداشتیمدیریت شبکه
طراحی داخلیروزنامه‌نگاریمهندسی عمران
طراحی گرافیکمطالعات حقوقیمدیریت ورزشی
تکنسین داروسازمهندسی مکانیکمدیریت کسب‌وکار
علوم محیط زیستمدیریت هوانوردیبرنامه‌نویسی کامپیوتر

بهترین رشته برای تحصیل در کانادا

یکی از مهم‌ترین گام‌هایی که باید قبل از مهاجرت به کانادا برداشته شود، انتخاب رشته مناسب و مطابق با علایق شما است. اگر هنوز تصمیمی برای این مسئله در نظر ندارید جستجو برای پیدا کردن بهترین رشته تحصیلی در کانادا امری ضروری است. در میان این جستجوها حتما به رشته روانشناسی بر می‌خورید که جزو پیشنهادهای برتر مشاوران و کارشناسان امور مهاجرتی است.

اگرچه ممکن است برای برخی تعجب‌آور باشد، اما مدرک روان‌شناسی در میان جمعیت دانش آموزی و دانشجویی کانادایی بسیار محبوب (و سودآور) است. این رشته تحصیلی به فرد اجازه می‌دهد تا شغلی را به عنوان متخصص منابع انسانی، مددکار اجتماعی یا روان‌شناس را دنبال کند و به طور متوسط حقوق سالانه حدود 90000 تا 150000 دلار را به دست آورد. همچنین دانشجویان می‌توانند در یکی از تخصص‌های اصلی و یا فرعی در سطح تحصیلات تکمیلی، از جمله روان‌شناسی صنعتی-سازمانی و روان‌شناسی تجربی هم تمرکز کنند.

مورد دیگری که حتما در لیست بهترین رشته های تحصیلی در کانادا با آن روبرو خواهید شد، علوم کامپیوتر (CS) است. با توجه به استفاده از فناوری در همه صنایع، فارغ التحصیلان علوم کامپیوتر برای شرکت‌های سراسر کانادا مفید هستند. به گفته سالواتوره استولفو (استاد CS دانشگاه کلمبیا)، «نهایت پیشرفت» برای کسانی است که مدرک این رشته را دنبال می‌کنند، زیرا ما در «عصر طلایی» علوم کامپیوتر زندگی می‌کنیم.

اکثر دوره‌های علوم کامپیوتر در کانادا شامل مطالعه کامپایلرها و سیستم عامل‌ها، توسعه و تست نرم افزار و تئوری محاسبات است. فارغ التحصیلان می‌توانند انتظار داشته باشند که در زمینه‌های مهندسی، مالی، مراقبت‌های بهداشتی، همراه با هر زمینه سنتی تکنولوژیکی دیگر، شغل مناسبی پیدا کنند.

بهترین رشته ها برای اپلای کانادا

دانشگاه های کانادا همیشه برای اپلای و ایجاد مسیر جدید در زندگی، فرصت‌های مناسبی را ارائه می‌کنند. به خصوص اگر تحصیل در کانادا را با رشته‌های پزشکی مد نظر داشته باشید که جزو رشته‌های پول‌ساز هستند.

رشته های پولساز در کانادا

دانشجویان بین المللی به طور ویژه به رشته پرستاری علاقه نشان می‌دهند، زیرا این رشته تحصیلی همیشه با ثبات شغلی و الزامات ثابت بازار کار برای پرستاران ثبت نام شده (RN) همراه است. در طول 3 سال آینده هم انتظار می‌رود فرصت‌های شغلی جدیدی هم برای پرستاران و هم برای فعالان عرصه روانپزشکی مد نظر قرار بگیرد. علاوه بر این، افراد متخصص در زمینه پرستاری می‌توانند انتظار داشته باشند که میانگین درآمد زیر را به دست آورند.

پرستار مراقبت‌های ویژهبین 75000 تا 106000 دلار
مشاور پرستاریبین 78000 تا 109000 دلار
پرستار سلامت روانحدود 72717 دلار
پرستار بهداشت حرفه‌ایحدود 67481 دلار
پرستاران با تجربه بهداشت حرفه‌ایبیش از 102000 دلار
پرستاران بالینیمتوسط حقوق 81335 دلار

همچنین اگر قصد دارید با آپلای کردن یکی از رشته‌های پولساز در کانادا را مد نظر قرار دهید، می‌توانید به دندانپزشکی هم فکر کنید. 4 تا 5 سال طول می‌کشد تا مدرک دندانپزشکی را به دست آورید. نیازهای بازار کار در این صنعت تنها طی 10 سال آینده چند برابر افزایش می‌یابد و فارغ التحصیلان می‌توانند انتظار داشته باشند که دستمزدهای کنونی به درآمدهای شش رقمی برسند. اگر این مورد از لیست بهترین رشته های تحصیلی در کانادا را در نظر دارید، توجه کنید که همه دانشگاه‌ها برای تحصیل در این رشته یک شرط مشترک دارند. این شرط مهم ارائه نمرات آزمون استعداد دندانپزشکی شما (DAT) است. DAT آزمونی است که توسط انجمن دندانپزشکی کانادا برگزار می‌شود.

برترین کشورها برای تحصیل

تحصیل در آلمان   تحصیل در کانادا   تحصیل در ترکیه   تحصیل در فرانسه   تحصیل در انگلستان    تحصیل در سوئد   تحصیل در مجارستان تحصیل در اسپانیا تحصیل در دانمارک تحصیل در اتریش تحصیل در ایتالیا تحصیل در آمریکا تحصیل در هلند

رشته های هنری محبوب در کانادا

اگر به ادامه تحصیلات در حوزه هنر علاقه دارید، در ادامه فهرستی از گستره‌های تحصیلی هنری در کانادا به شما ارائه می‌شود. این پیشنهادها شامل رشته‌هایی در دانشگاه‌ها و کالج‌ها در مقاطع مختلف از دیپلم تا دکترا است. همچنین به این نکته هم توجه کنید که تخمین زده می‌شود در طی دوره سالیانه از 2020 تا 2030، فعالیت‌های مرتبط با هنر در این کشور 14 درصد افزایش خواهند یافت. بنابراین، تحصیل در کشور کانادا با رشته‌های هنری فرصت مناسبی برای حضور در بازار کار مربوطه است. در اصل، کانادا اعلام کرده به متخصصان خلاق در زمینه‌های هنری نیاز دارد. بنابراین، بهترین راه برای فعالیت در این عرصه، کسب دانش آکادمیک و تحصیل در دانشگاه‌ها یا کالج‌های کانادایی است.

رشته هنرهای زیبا (Fine Arts)رشته طراحی گرافیک

دانشگاه تورنتو

دانشگاه بریتیش کلمبیا

دانشگاه آلبرتا

دانشگاه مک مستر

دانشگاه هنر و طراحی امیلی کار

دانشگاه واترلو

مدرسه طراحی دانشگاه لاوال

دانشگاه فریزر ولی

کالج هنر و طراحی انتاریو (OCAD)

دانشگاه یورک

دانشگاه هنر و طراحی امیلی کار

دانشگاه کی پی یو (KPU)

رشته هنرهای دیجیتال (Digital Arts)رشته فیلم‌برداری و تولید فیلم/ویدئو

دانشگاه بریتیش کلمبیا

دانشگاه یورک

کالج لانگارا

دانشگاه فریزر ولی

دانشگاه رایرسون

دانشگاه کنکوردیا

دانشگاه یورک

مدرسه فیلمسازی ونکوور (Vancouver Film School)

مدرسه فیلمسازی تورنتو (Toronto Film School)

بهترین رشته ها برای بورسیه کانادا

به طور معمول می‌توان بهترین رشته ها برای تحصیل در کانادا را با بورسیه تحصیلی هم در نظر گرفت. اگر چنین مسئله‌ای را در نظر دارید، فراموش نکنید که بورسیه تحصیلی کانادا، مبتنی بر شایستگی است و به کسانی ارائه می‌شود که از نظر تحصیلی بسیار خوب عمل کرده‌اند. این افراد علاوه بر معدل بالا، در آزمون‌های زبان مانند آیلتس، GMAT، GRE و غیره هم نمره عالی به دست آورده‌اند.

از سوی دیگر، بورسیه‌های مبتنی بر نیاز به کسانی تعلق می‌گیرد که قادر به پرداخت هزینه تحصیل خود بدون کمک خارجی نیستند. به همین دلیل است که بورسیه‌های تحصیلی زیادی به افراد با تمکن مالی کمتر از حد معمول ارائه می‌شود. با این حال، اگر می‌خواهید برای بورسیه تحصیلی مبتنی بر نیاز درخواست دهید، باید مدرکی دال بر نیاز به بودجه را نشان دهید تا مورد بررسی و تأیید قرار بگیرد.

کانادا چه رشته‌‌هایی را بورسیه می‌‌کند؟

بهترین رشته های تحصیلی در کانادا برای بورسیه عبارتند از:

مطالعات مدیریتیمطالعات معماری
مطالعات هنرهوانوردی
مطالعات بازرگانیساخت و ساز
مطالعات آرایشیمطالعات طراحی
مطالعات اقتصادیآموزش و پرورش
مطالعات انرژیمطالعات مهندسی
مطالعات محیطیمد و فشن
مطالعات غذا و نوشیدنیمطالعات عمومی
مراقبت‌های بهداشتیمطالعات علوم انسانی
روزنامه نگاری و ارتباطات جمعیمطالعات حقوقی زبان
علوم زندگیمهارت‌های زندگی
مطالعات مدیریتمطالعات بازاریابی
علوم طبیعیهنرهای نمایشی
مطالعات حرفه‌ایخودسازی
علوم اجتماعیمطالعات ورزش و ورزش
مطالعات پایداریمطالعات فناوری
گردشگری و هتلداریحمل و نقل و تدارکات

بهترین رشته های تحصیلی برای مهاجرت به کانادا

زمان برنامه ریزی برای مهاجرت به کشور کانادا، مهم است که رشته تحصیلی را در دانشگاه‌های مختلف مورد بررسی قرار دهید. خوب است بدانید که هر کدام از دانشگاه‌های این کشور، برای ارائه چند رشته تحصیلی خاص، مورد توجه هستند. برای بررسی این مسئله می‌توانید نگاهی به اطلاعات ارائه شده در جدول زیر داشته باشید.

رشته‌های دانشگاه بریتیش کلمبیاعلوم پایه، هنر، مهندسی، مدیریت، علوم‌انسانی و علوم اجتماعی
رشته‌های دانشگاه سایمون فریزرمدیریت و تجارت، علوم بهداشتی، محاسبات و مطالعات محیطی، علوم‌انسانی و علوم اجتماعی
رشته‌های دانشگاه تورنتو کاناداحوزه‌ هنر، علوم‌انسانی، علوم پایه و مهندسی
رشته‌های تحصیلی دانشگاه یورک کاناداهنر، تجارت و مدیریت، بهداشت، علوم اجتماعی
رشته‌های دانشگاه ساسکاچوانکشاورزی، مهندسی، بهداشت، علوم اجتماعی و علوم طبیعی

درآمد بهترین رشته های تحصیلی در کشور کانادا

قبلا هم اشاره کردیم که وقتی صحبت از درآمد در میان باشد، رشته‌های علوم پزشکی در جایگاه بالایی قرار دارند. اما تحصیل در علوم بازرگانی یا مدیریت (MS) هم می‌تواند این ویژگی را به همراه داشته باشد. دوره‌های بازرگانی در مقطع کارشناسی که به طور گسترده به عنوان علوم مدیریت شناخته می‌شود، یکی از محبوب‌ترین مقاطع تحصیلی در کانادا هستند. طبق گزارش آمار کانادا در سال 2023، مدرک MS به طور متوسط بالاترین حقوق را برای زنان ارائه داده است.

میانگین حقوق این رشته 110,000 تا 115,000 دلار (USD) است و میزان شهریه برای تحصیل در آن حدود 5,400 تا 8,000 دلار خواهد بود. برخی از دانشگاه‌های برتر ارائه دهنده این دوره برای دانشجویان بین المللی عبارتند از دانشگاه تورنتو، دانشگاه بریتیش کلمبیا و دانشگاه مک گیل. همچنین مشاغل بالقوه در این رشته هم شامل خدمات اداری، تحلیلگران بودجه و مدیریت و مدیران بازاریابی است.

مهندسی نفت یا شیمی هم جزو بهترین رشته های تحصیلی در کانادا است که همیشه با درآمد خوبی همراه است. این رشته هم یکی از باارزش‌ترین مدارک تحصیلی در کانادا را به شما ارائه می‌دهد که در آن بر مکانیک سیالات، انتقال حرارت و جرم و مدل سازی فرایند را مسلط خواهید شد. این مسیر به منظور توسعه عملیاتی طراحی شده که مواد خام (مانند نفت و گاز، دارو یا انرژی) را به محصولات مشخص برای استفاده در بخش‌هایی مختلف، تبدیل می‌کند.

میانگین حقوق افراد در این رشته 104000 دلار بوده و شهریه مورد نیاز 6000 تا 15000 دلار است. همچنین برخی از دانشگاه‌های برتر ارائه دهنده این رشته برای دانشجویان بین المللی عبارتند از دانشگاه آلبرتا، دانشگاه رجینا و دانشگاه کلگری. مهندسان نفت و شیمی می‌توانند از شرکت‌های انرژی پایدار، موسسات تحقیقاتی و دولت انتظار اشتغال داشته باشند.

سایر رشته های پردرآمد در کانادا

رشتهامور مالیفارماکولوژیجغرافیا
میانگین حقوق103,376 دلار102,398 دلار100006 دلار
میانگین شهریه5,400 تا 7,632 دلار7600 تا 20000 دلار5800 تا 8000 دلار
دانشگاه‌های برتر

دانشگاه تورنتو

دانشگاه بریتیش کلمبیا

دانشگاه مک گیل

دانشگاه تورنتو

دانشگاه بریتیش کلمبیا

دانشگاه دالاهو

دانشگاه اتاوا

دانشگاه واترلو

دانشگاه کلگری

بازار کار

تحلیلگر امنیت

تحلیلگر تحقیقات بازار

مدیر بانک

کارگزار وام مسکن

مدیر پورتفولیو

داروسازی

مهندسی معدن

مهندسی و اکتشاف نفت

مشاوره محیط‌زیست توسعه شهری

اپلای در بهترین رشته‌های تحصیلی کانادا با رویال مهاجرت

سخن پایانی

اگر انتخاب بهترین رشته‌های تحصیلی در کشور کانادا برای شما چالش‌برانگیز است، با مشاوران موسسه مهاجرتی رویال مهاجرت در تماس باشید. ما در تلاش هستیم تا در انتخاب بهترین رشته تحصیلی و دستیابی به آینده‌ای روشن به دانش‌آموزان و دانشجویان ایرانی، کمک کنیم. مشاوران ما با داشتن تجربه و دانش کافی در حوزه تحصیل در کشور کانادا، در کنار دانشجویان هستند تا برای انتخاب مسیر ایده‌آل و متناسب با توانایی‌ها و علاقه‌های خود بهترین برنامه ریزی را مد نظر داشته باشند.

در اصل، دانش‌آموزان و دانشجویان می‌تواند با همراهی تیم مشاوران با تجربه ما، از تحصیل در کشور کانادا به عنوان یکی از بهترین گزینه‌ها برای شروع یک آینده شغلی موفق بهره‌مند شوند. ما تمام فرایندها و مراحل مهاجرت تحصیلی را به دانشجویان شرح داده و در طول این مسیر همراه آن‌ها هستیم تا برای رسیدن به اهداف و رؤیاهایشان برنامه ریزی صحیحی داشته باشند.

سؤالات متداول

هزینه تحصیل در رشته‌های محبوب کانادا چقدر است؟

دانشجویان بین المللی به طور متوسط سالانه 36000 دلار کانادا بابت شهریه پرداخت می‌کنند. با این حال، این مقدار بسته به رشته‌ای که مطالعه می‌کنید، متفاوت است.

آیا می‌توانیم بدون آیلتس در کانادا تحصیل کنیم؟

جایگزین‌هایی آیلتس عبارتند از TOEFL، آزمون زبان انگلیسی آکادمیک کانادایی (CAEL) یا PTE Academic.

کدام مدرک لیسانس در کانادا بهتر است؟

مطالعات بازرگانی و امور مالی، مدیریت هتل، مهندسی، هنر و طراحی، بهداشت، مطالعات رسانه و علوم کامپیوتر بهترین مدارک لیسانس در کانادا هستند.

مقالات مرتبط

تحصیل در مدارس کانادا

تحصیل در مدارس کانادا

کانادا به عنوان کشوری پیشرفته و جذاب، همواره به عنوان اولین اولویت برای افرادی است که قصد تحصیل در کشور های خارجی را دارند. هر …

بهترین شهر کانادا برای ایرانیان

بهترین شهر کانادا برای ایرانیان

از همان ابتدای رونق گرفتن مهاجرت ایرانیان به کشورهای خارجی، کشور کانادا جزو محبوب­ترین مقاصد برای ایرانی­ها بوده و اکنون نیز در صدر کشورهای محبوب …

تحصیل دندانپزشکی در کانادا

تحصیل دندانپزشکی در کانادا

سیستم آموزشی در کشور کانادا یکی از بهترین‌های دنیا محسوب می‌شود. دانشگاه‌های دندانپزشکی این کشور دارای زیرساخت‌های بسیار شگفت‌انگیز و آزمایشگاه‌های مدرن مجهز به آخرین …

خرید سهام در کانادا

خرید سهام در کانادا

یکی از رایج ترین روش های سرمایه گذاری در کانادا خرید سهام در این کشور می باشد. بازار سهام کانادا تا چند سال پیش در …

تابهیت و شهروندی کانادا

تابعیت و شهروندی کانادا

کانادا یکی از بهترین کشور ها برای مهاجرت می باشد و اغلب مردم در سراسر دنیا آرزوی زندگی در این کشور پیشرفته را دارند. می …

تحصیل در مقطع دکترا در کانادا

افرادی که قصد دارند تا در مقطع دکترا تحصیل کنند، ترجیح می‌دهند تا برای ادامه تحصیل به سراغ بهترین دانشگاه‌های دنیا بروند. در بین کشورهای …

ویزای ICT کانادا

ویزای ICT کانادا

یکی از روش‌های مهاجرت به کانادا ویزای ICT کانادا است. ICT مخفف کلمه Intra-Company Transfer و به معنای انتقال درون شرکتی است. این ویزا برای …

ویزای کارآفرینی کانادا

ویزای کارآفرینی کانادا

یکی از روش های مطمئن برای اخذ اقامت دائم کانادا، اخذ ویزای کاری می باشد. انواع ویزای کاری با شرایط مختلف توسط دولت کانادا برای …

مزایا و معایب زندگی در کانادا

مزایا و معایب زندگی در کانادا

کشور کانادا در صدر مقاصد محبوب ایرانیان برای مهاجرت و زندگی می­باشد. این اتفاق از زمانی پر رنگ­تر شد که کشور آمریکا محدودیت­های سختگیرانه­ای برای …

تحصیل در کالج‌های کانادا

تحصیل در کالج‌های کانادا

ورود به کالج‌های کانادا به عنوان نقطه آغاز مسیر زندگی در این کشور به حساب می‌آید و اگر قصد دارید تا به سرعت در خارج …

دانشگاه های تورنتو

دانشگاه های تورنتو

تورنتو مرکز استان انتاریو و پرجمعیت ترین شهر کانادا با 3 میلیون نفر جمعیت است که حدود نیمی از آن ها مهاجر هستند. به همین …

ویزای خود حمایتی کانادا

ویزای خود حمایتی کانادا

یکی از روش‌هایی که از طریق آن می‌توانید به کشور کانادا مهاجرت کنید، دریافت ویزای خود حمایتی کانادا است. استفاده از این خدمات با نام …

بورسیه تحصیلی کانادا

بورسیه تحصیلی کانادا

کانادا یکی از پر طرفدار ترین کشور های جهان به عنوان مقصد تحصیلی برای دانشجویان بین المللی به شمار می رود. دلایلی همچون سیستم آموزشی …

دانشگاه های کانادا

دانشگاه های کانادا

دانشگاه های معتبر زیادی در کانادا وجود دارد که دانشجویان در سدد اخذ پذیرش از آن دانشگاه ها می باشند. این دسته از دانشگاه ها …

ددلاین دانشگاه های کانادا

ددلاین دانشگاه های کانادا

ددلاین دانشگاه کانادا آخرین مهلتی است که متقاضیان می توانند درخواست پذیرش خود را برای تحصیل در یک دانشگاه کانادایی ارسال کنند. ددلاین های دانشگاه …

ویزای استارتاپ کانادا

ویزای استارتاپ کانادا

افرادی که کارآفرین یا بیزینس من هستند، بر اساس قوانین کشور کانادا این امکان را دارند تا بتوانند با داشتن شرایط و پیش‌نیازهای خاصی اقدام …

ویزای اسکیل ورکر کانادا

ویزای اسکیل ورکر کانادا

با توجه به نیازی که به نیروی کار ماهر و متخصص در کشور های مختلف جهان از جمله کانادا وجود دارد، این کشور ها برای …

مهاجرت از طریق تحصیل داروسازی در کانادا

تحصیل داروسازی در کانادا

تحصیل در کانادا یکی از بهترین گزینه های موجود برای دانشجویان بین المللی است که طرفداران بسیاری نیز دارد. از طرفی رشته داروسازی نیز از …

مشاور مهاجرت به کانادا

مشاور و وکیل مهاجرت به کانادا

یکی از موضوعاتی که برای متقاضیان مهاجرت به کانادا بسیار مهم تلقی می شود، انتخاب موسسه مهاجرتی معتبر و وکیل مهاجرت به کانادا مجرب و …

مهاجرت کاری به کانادا

مهاجرت کاری به کانادا

مهاجرت کاری به کانادا، به دلیل هزینه هایی پایینی که نسبت به شیوه های دیگر مهاجرت دارد گزینه مناسبی برای مهاجرت به این کشور می …

تحصیل پزشکی در کانادا

تحصیل پزشکی در کانادا

کانادا یکی از کشور‌های پیشگام در ارائه خدمات آموزشی باکیفیت برای دانشجویان بومی و بین‌المللی به‌حساب می‌آید. رشته پزشکی نیز در دسته رشته‌های پرمتقاضی و …

پیکاپ ویزا کانادا

پیکاپ ویزا کانادا

هم‌وطنان ایرانی به‌منظور سفر به کشور کانادا باید دارای ویزای معتبر باشند. افراد برای اخذ و طی مراحل ویزا باید به سفارت این کشور مراجعه …

خرید ملک در کانادا

خرید ملک در کانادا

خرید خانه در یک کشور خارجی برای بسیاری از افراد ممکن است چالش‌برانگیز و پراسترس باشد. این موضوع باعث شده تا افرادی که قصد خرید …

مشاغل مور دنیاز کانادا

مشاغل مورد نیاز کانادا

کانادا برنامه‌های مهاجرتی بسیار موثری دارد که به‌طور خاص برای جذب جویندگان کار با مهارت‌های کمیاب در این کشور طراحی شده است. هر کسی می‌تواند …

ثبت شرکت در کانادا

ثبت شرکت در کانادا

ثبت شرکت یکی از روش های مهاجرت به کانادا می باشد که سرمایه گذاران بسیاری در سراسر دنیا را به خود جذب کرده است. برای …

ارزان ترین دانشگاه های کانادا

ارزان ترین دانشگاه های کانادا

کانادا یک مقصد محبوب برای دانشجویان بین المللی است که می خواهند تحصیلات عالی را در کشوری با کیفیت، چند فرهنگی و امن دنبال کنند. …

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان مهاجرت