ارزان ترین دانشگاه های کانادا
تیم نویسندگان رویال مهاجرت دسامبر 31, 2023

ارزان ترین دانشگاه های کانادا

کانادا یک مقصد محبوب برای دانشجویان بین المللی است که می خواهند تحصیلات عالی را در کشوری با کیفیت، چند فرهنگی و امن دنبال کنند. کانادا دارای برخی از بهترین دانشگاه های جهان است که فرصت های تحصیلی و تحقیقاتی با کیفیت بالا را ارائه می دهند. با این حال، تحصیل در کانادا می تواند گران باشد، به خصوص برای دانشجویان بین المللی که باید شهریه بیشتری نسبت به دانشجویان داخلی بپردازند. خوشبختانه، برخی از دانشگاه ها در کانادا هستند که هزینه های تحصیلی مقرون به صرفه ای را برای دانشجویان بین المللی ارائه می کنند. در این مقاله تعدادی از ارزان ترین دانشگاه های کانادا را برای دانشجویان بین المللی معرفی می کنیم.

ارزان ترین دانشگاه های کانادا + جدول نام و هزینه و رنکینگ

شهریه دانشجویان بین المللی بیشتر از دانشجویان داخلی است و اغلب سه برابر گران تر است. اگر به دنبال پذیرش از مقرون به صرفه ترین گزینه ها در کانادا برای تحصیلات عالی هستید، لیست زیر به شما در انتخاب درست کمک می کند. این موسسات برنامه های مختلف کارشناسی و کارشناسی ارشد را با هزینه کمتر در مقایسه با سایر گزینه ها ارائه می دهند.

قبل از ادامه توجه به دو نکته مهم است. اول این که نوع شهریه در دانشگاه های خارجی بسایر متفاوت است و هر دانشگاهی شهریه خود را بر اساس ترم، واحد درسی (Course) یا ساعات تدریس تعیین می کنند. پس حتما هزینه های دقیق مربوط به رشته تحصیلی خود را از سایت دانشگاه مشاهده کنید. دوم این که ددلاین دانشگاه های کانادا را حتما مطلع باشید تا پذیرش شما به تعویق نیفتد. دانشگاه های برتر ارزان کانادا را به همراه میانگین شهریه آن ها در ادامه بررسی می کنیم.

دانشگاه سایمون فریزر

دانشگاه سایمون فریزر در برنابی، استان بریتیش کلمبیا واقع شده است و دوره های هنر، علوم، تجارت، آموزش، علوم بهداشتی و غیره ارائه می دهد. شهریه سالانه متناسب برای دانشجویان بین المللی، این دانشگاه را به یکی از ارزان ترین دانشگاه های کانادا تبدیل کرده است.

رتبه در QS318
رنکینگ تایمز251-300
میانگین شهریه (دلار کانادا)5842-57000 سالانه
رشته های پر طرفدار

کارشناسی: علوم بهداشتی، مدیریت کسب و کار

کارشناسی ارشد: ریاضیات کاربردی، روانشناسی، جامعه شناسی، علوم بهداشتی

بورسیه ها

بورسیه های Schulich Leader

بورسیه های برنامه USES – متقاضیان بین المللی

بورسیه تحصیلی لوید کار هریس

بورسیه ورودی تعالی بین المللی

دانشگاه گوئلف

دانشگاه گوئلف در گوئلف، استان انتاریو واقع شده است و به دلیل برتری در رشته های کشاورزی، علوم محیطی و دامپزشکی شناخته شده است. همچنین در مهندسی، علوم انسانی و علوم اجتماعی شهرت زیادی دارد. به جز رشته دامپزشکی که شهریه سالانه آن بالاتر از 80000 دلار کانادا می باشد، شهریه سالانه دانشجویان بین المللی سایر رشته ها متوسط 35000 دلار کانادا است که آن را به یکی دیگر از ارزان ترین دانشگاه های کانادا تبدیل کرده است.

رتبه در QS486
رنکینگ تایمز351-400
میانگین شهریه (دلار کانادا)35000 سالانه
رشته های پر طرفدار

لیسانس: تاریخ هنر، علوم کامپیوتر، مهندسی، مهندسی کامپیوتر، روانشناسی

MBA

کارشناسی ارشد: مطالعات بالینی، علوم کامپیوتر

بورسیه ها

بورسیه دکتر فرانکو جی. واکارینو رئیس جمهور

بورسیه های ورودی بین المللی

بورسیه دانشجویی بین المللی هاردی

دانشگاه وینیپگ

دانشگاه وینیپگ در وینیپگ، استان منیتوبا یکی دیگر از ارزان ترین دانشگاه ها برای تحصیل در کانادا است که تمرکز زیادی بر تحقیق و نوآوری در دوره های هنر، علم، تجارت، آموزش، پرستاری و غیره دارد. این دانشگاه در بین 50 دانشگاه برتر کانادا توسط Maclean’s رتبه بندی شده است.

رنکینگ جهانی1975
میانگین شهریه (دلار کانادا)10244-26847 سالانه
رشته های پر طرفدار

کارشناسی: مدیریت کسب و کار، شیمی

MBA

کارشناسی ارشد: علوم کاربردی کامپیوتر

بورسیه ها

برنامه بورسیه بین المللی ورودی ویژه 2023-24

بورسیه های ورودی پیشرفته (AP) و مدرک بین المللی (IB)

دانشگاه های کانادا به طور کلی ارزان نیستند اما می توان گزینه های مقرون به صرفه پیدا کرد

دانشگاه ساسکاچوان

دانشگاه ساسکاچوان در ساسکاتون، استان ساسکاچوان واقع شده است و طیف گسترده ای از برنامه ها را در زمینه هنر، علم، مهندسی، تجارت، آموزش، علوم بهداشتی و غیره ارائه می دهد. این دانشگاه به دلیل برتری در تدریس و تحقیق شهرت دارد. شهریه سالانه دانشجویان بین المللی 4932 دلار کانادا است که آن را به یکی از ارزان ترین دانشگاه های کانادا تبدیل می کند.

رتبه در QS345
رنکینگ تایمز351-400
میانگین شهریه (دلار کانادا)19500 – 40000 سالانه
رشته های پر طرفدار

لیسانس: علوم اعصاب زیست پزشکی، مهندسی کامپیوتر

کارشناسی ارشد: علوم کامپیوتر، مالی، بازاریابی، بهداشت عمومی، هنر در تعاونی اقتصاد، محیط زیست و پایداری

بورسیه ها

جوایز تعالی بین المللی دانشگاه ساسکاچوان – 10000 دلار

جوایز عالی مدرک بین المللی (IB) –  20000 دلار

جوایز مدرسه بین المللیMaple Leaf   10000 دلار

دانشگاه کلگری

دانشگاه کلگری که در بین دانشگاه های تحقیقاتی برتر کانادا قرار دارد، به دلیل ارائه برنامه های تحصیلات عالی برای دانشجویان بین المللی و داخلی مشهور است. این دانشگاه همچنین در لیست دانشگاه های ارزان کانادا برای دانشجویان بین المللی در سال 2022 ایستاده است و دارای نرخ اشتغال 94% می باشد.

رتبه در QS182
رنکینگ تایمز201-250
میانگین شهریه (دلار کانادا)14450 تا 42600 سالانه
رشته های پر طرفدار

کارشناسی: انسان شناسی، جغرافیا، مدیریت کسب و کار

کارشناسی ارشد: حسابداری، مهندسی نرم افزار، مدیریت کسب و کار، زبان انگلیسی، معماری

بورسیه ها

بورسیه بین المللی ورودی دانشگاه کلگری

بورسیه ورودی بین المللی CIBC

جایزه دانشگاه کلگری برای ورزشکاران دانشجوی بین المللی

برترین کشورها برای تحصیل

تحصیل در آلمان   تحصیل در کانادا   تحصیل در ترکیه   تحصیل در فرانسه   تحصیل در انگلستان    تحصیل در سوئد   تحصیل در مجارستان تحصیل در اسپانیا تحصیل در دانمارک تحصیل در اتریش تحصیل در ایتالیا تحصیل در آمریکا تحصیل در هلند

دانشگاه بریتیش کلمبیا شمالی

دانشگاه بریتیش کلمبیا شمالی که به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های کوچک کانادا توسط رتبه بندی مجله Maclean در نظر گرفته می شود، در لیست دانشگاه های ارزان کانادا برای دانشجویان بین المللی در سال 2022 قرار می گیرد. این دانشگاه سطوح تحصیلی مختلفی را در طیف گسترده ای از رشته ها ارائه می دهد.

رتبه در QS781-790
رنکینگ تایمز801-1000
میانگین شهریه (دلار کانادا)10994-25813 سالانه
رشته های پر طرفدار

لیسانس: علوم کاربردی

MBA

کارشناسی ارشد: علوم بهداشتی، مهندسی طراحی یکپارچه چوب، آموزش و پرورش

بورسیه ها

محققان UNBC

جوایز ورودی اولیه

جوایز دوره کارشناسی

جوایز تحصیلات تکمیلی

جوایز رهبری ورزشی نوردیک

دانشگاه آلبرتا

دانشگاه آلبرتا یک دانشگاه بسیار برجسته است که به دلیل تحقیقات بسیار فشرده در سراسر جهان شناخته شده است. این دانشگاه به دانشجویان خود فرصت های شغلی برجسته ای در کانادا ارائه می دهد. همچنین دارای نرخ اشتغال بیش از 90% است و به عنوان یکی از ارزان ترین دانشگاه های کانادا در نظر گرفته می شود!

رتبه در QS111
رنکینگ تایمز109
میانگین شهریه سالانه (دلار کانادا)

کارشناسی: 24100

ارشد: 9400

رشته های پر طرفدار

کارشناسی: مهندسی عمران

کارشناسی ارشد: بهداشت دندان، مهندسی مکانیک

بورسیه ها

بورسیه پذیرش بین المللی

بورسیه تمایز بین المللی رئیس جمهور

بورسیه لیدر بین المللی

بورسیه لیسانس May Quon

دانشگاه مموریال نیوفاندلند

دانشگاه مموریال در سنت جانز استان نیوفاندلند واقع شده است و از مقرون به صرفه ترین دانشگاه های کانادا به حساب می آید. – این دانشگاه بیش از 100 برنامه برای لیسانس، کارشناسی ارشد، و انواع گواهینامه ها ارائه می دهد. دانشگاه مموریال همچنین خدمات تخصصی مانند مشاوره دانشجویی، دفتر بین المللی سازی و گروه های دانشجویی بین المللی را برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهد.

رتبه در QS641-650
رنکینگ تایمز501-600
میانگین شهریه5580-5731 برای هر دوره 9 ساعته
رشته های پر طرفدار

لیسانس: موسیقی، شیمی، پرستاری، مهندسی مکانیک

کارشناسی ارشد: بازرگانی و حسابداری، خدمات بهداشتی کاربردی، علوم کامپیوتر، مدیریت فناوری

بورسیه ها

دانشگاه مموریال نیوفاندلند بین المللی

بورسیه ورودی IUGS برای دانشجویان مقطع کارشناسی

Fortis Inc. – H. Stanley Marshall Scholarship

جایزه ورودی Shona Perry-Maidment

از دیگر دانشگاه های مقرون به صرفه کانادا برای برنامه های آموزشی مختلف می توان به دانشگاه های مانیتوبا، منونیت، مونترال، براندون و رویال رودز اشاره کرد. برای تحصیل در دانشگاه های کشور کانادا باید ویزای تحصیلی کانادا را به عنوان یک دانشجوی بین المللی اخذ کنید.

از دانشگاه های مقرون به صرفه کانادا می توان به سایمون فریزر، مانیتوبا، وینیپگ و گوئلف اشاره کرد

ارزان ترین دانشگاه های کانادا برای ارشد + جدول نام و هزینه و رنکینگ

اکثر دانشگاه هایی که در بخش قبلی به عنوان ارزان ترین دانشگاه های کانادا معرفی شدند برنامه های کارشناسی ارشد را نیز در رشته های مختلف ارائه می دهند. در جدول زیر این دانشگاه ها با شهریه متوسط آن ها آورده شده اند:

دانشگاهمتوسط شهریه برای ارشد (دلار کانادا)
مموریال نیوفاندلند

6390 برای ارشد 1 ساله

9666 برای ارشد 2 ساله

براندون8591
ساسکاچوان6730
بریتیش کلمبیا شمالی7641
سیمون فریزر5300
کلگری12695 ( 25300 برای رشته MBA)
آلبرتا9400

ارزانترین کالج های ونکوور

کانادا فقط محدود به دانشگاه نیست و هدف تعدادی از افراد هم از مهاجرت به کانادا تحصیل در کالج های این کشور به خصوص شهر ونکوور است. کالج های زیادی در ونکوور وجود دارد که هزینه های تحصیلی مقرون به صرفه ای را برای دانشجویان بین المللی ارائه می دهند. برخی از ارزان ترین کالج های ونکوور عبارتند از:

1. کالج کلمبیا: این کالج یک کالج مستقل غیرانتفاعی دو ساله متصل به دانشگاه است که در ونکوور کانادا واقع شده است.شهریه سالانه دانشجویان بین المللی 18000 دلار کانادا می باشد.

2. کالج وانوست: این کالج در قلب مرکز شهر ونکوور واقع شده است و برنامه هایی در زبان انگلیسی، کسب و کار و خدمات توریست ها ارائه می دهد. شهریه سالانه دانشجویان بین المللی 14400 دلار کانادا می باشد.

3. کالج کانادایی: این کالج در مرکز شهر ونکوور واقع شده است و برنامه هایی در زمینه کسب و کار، مهمان پذیری، فناوری اطلاعات و مراقبت های بهداشتی ارائه می دهد. شهریه سالانه دانشجویان بین المللی 13500 دلار کانادا می باشد.

علاوه بر ونکوور، کالج های با کیفیت و کم هزینه دیگری نیز در شهرهای دیگر کانادا وجود دارد. در صورتی که قصد تحصیل در کالج های کانادا را دارید، بهره مندی از یک وکیل مهاجرت به کانادا بسیار می تواند در کاهش هزینه ها و همچنین افزایش شانس پذیرش به شما کمک کند. موسسه رویال مهاجرت به عنوان بهترین موسسه کشور در حوزه مهاجرت، آماده خدمات رسانی به متقاضیان عزیز می باشد.

ارزان ترین دانشگاه های کانادا در مقطع دکتری + جدول نام و هزینه

به طور معمول هزینه تحصیل در مقطع دکتری به دلیل کم بودن واحدهای درسی از مقاطع قبلی پایین تر است. همچنین اکثر دانشگاه ها برای مقطع دکتری بورسیه تحصیلی ارائه می دهند. در جدول زیر تعدادی از ارزان ترین دانشگاه های کانادا در مقطع دکتری مطرح شده اند:

دانشگاهمتوسط شهریه سالانه برای دکتری (دلار کانادا)
مموریال نیوفاندلند12530
رجینا13100
رویال رودز14075
ساسکاچوان14420
آتاباسکا10650

ارزان ترین دانشگاه های کانادا در مقطع کارشناسی + جدول نام و هزینه

تمام دانشگاه هایی که قبلا معرفی شدند شامل برنامه های کارشناسی در رشته های مختلف می باشند. در جدول زیر ارزان ترین دانشگاه های کانادا در مقطع کارشناسی آورده شده اند:

دانشگاهمتوسط شهریه برای کارشناسی (دلار کانادا)
مموریال نیوفاندلند20000
براندون7203
سینت بانیفیس (DE Saint-Boniface)10570 – 16850
منونیت10200

ارزان ترین دانشگاه های کانادا در رشته پزشکی جدول نام و هزینه

هنگامی که صحبت از ادامه تحصیل پزشکی می شود، دانشجویان مشتاق اغلب عواملی مانند شهرت، کیفیت آموزش و البته مقرون به صرفه بودن را در نظر می گیرند. کانادا به عنوان مقصدی جذاب برای دانشجویان بین المللی که به دنبال گزینه های اقتصادی پزشکی و اخذ بورسیه تحصیلی کانادا برای تحصیل در رشته پزشکی هستند. توجه داشته باشید که هزینه ها نسبت به عوامل مختلفی مثل نوع دوره، مقطع تحصیلی، رشته تخصصی، میزان دروس عملی و … بسیار متفاوت می باشد و ارقامی که در بستر جست و جوی اینترنت نشان داده می شوند فقط تقریبی از هزینه های موجود هستند. برای اطلاع از هزینه های دقیق حتما به وب سایت دانشگاه مورد نظر مراجعه کرده و لیست همه هزینه ها را به صورت تفکیک شده ملاحظه نمایید.

برخی از ارزان ترین دانشگاه های کشور کانادا برای تحصیل رشته های پزشکی عبارتند از:

دانشگاهمتوسط شهریه سالانه (دلار آمریکا)
مموریال نیوفاندلند

دکتری: 30000

تکمیلی: 19000

کلگری، دانشکده پزشکی

دکتری: 25500

تکمیلی: 5000

آلبرتا، دانشکده پزشکی و دندانپزشکی

دکتری: 15565

تکمیلی: 1252

مک گیل، دانشکده پزشکی8700-12600
دالهاوزی، دانشکده پزشکی

دکتری: 25765.29

تکمیلی: 3665

رشته دندانپزشکی: 53000

از مقرون به صرفه ترین دانشگاه های کانادا برای تحصیل پزشکی، مموریال، دالهاوزی و آلبرتا هستند

ارزان ترین دانشگاه های کانادا در رشته مهندسی + جدول نام و هزینه و رنکینگ

هزینه سالانه یک برنامه مهندسی در کانادا برای دانشجویان بین المللی ممکن است بین 25463 تا 63000 دلار باشد و بسته به دانشگاه انتخابی، برنامه مهندسی و سطح سال متفاوت است. بیشترین تقاضای رشته های مهندسی برای دانشگاه های تورنتو و ونکوور می باشد اما جزو دانشگاه های مقرون به صرفه نیستند.

دانشگاهرنکینگهزینه سالانه کارشناسی (دلار کانادا)هزینه سالانه کارشناسی ارشد (دلار کانادا)
مانیتوبا671-6801968613185
ساسکاچوان345350719396
سایمون فریزر3183177424800
دالهاوزی2984080010341
وسترن1145396915604

سخن پایانی

کشور کانادا دانشگاه های معتبر زیادی دارد و آموزش با کیفیتی را برای دانشجویان ارائه می دهد. از همین رو به مقصدی محبوب برای دانشجویان ایرانی تبدیل شده است اما هزینه های بالای آموزش این کشور شاید برخی را از تلاش کردن نا امید کند. واقعیت این است که کانادا کشوری ارزان برای تحصیل نیست اما ما در این مقاله تلاش کردیم ارزان ترین دانشگاه های کانادا را نسبت به سایر دانشگاه های کشور خودش معرفی نماییم. موسسه مهاجرتی رویال با دارا بودن وکلای مجرب می تواند شما را در اخذ انواع کمک هزینه های تحصیلی کانادا کمک کرده تا هزینه های تحصیل شما تا حد ممکن کاهش یابد.

سؤالات متداول

1- ارزان ترین دانشگاه های کشور کانادا برای تحصیل مهندسی کدامند؟

مانیتوبا، سایمون فریزر، ساسکاچوان

2- ارزان ترین دانشگاه های کانادا برای تحصیل پزشکی کدامند؟

مموریال، آلبرتا، دالهاوزی

مقالات مرتبط

مشاور مهاجرت به کانادا

مشاور و وکیل مهاجرت به کانادا

یکی از موضوعاتی که برای متقاضیان مهاجرت به کانادا بسیار مهم تلقی می شود، انتخاب موسسه مهاجرتی معتبر و وکیل مهاجرت به کانادا مجرب و …

ارزان ترین دانشگاه های کانادا

ارزان ترین دانشگاه های کانادا

کانادا یک مقصد محبوب برای دانشجویان بین المللی است که می خواهند تحصیلات عالی را در کشوری با کیفیت، چند فرهنگی و امن دنبال کنند. …

مهاجرت کاری به کانادا

مهاجرت کاری به کانادا

مهاجرت کاری به کانادا، به دلیل هزینه هایی پایینی که نسبت به شیوه های دیگر مهاجرت دارد گزینه مناسبی برای مهاجرت به این کشور می …

بورسیه تحصیلی کانادا

بورسیه تحصیلی کانادا

کانادا یکی از پر طرفدار ترین کشور های جهان به عنوان مقصد تحصیلی برای دانشجویان بین المللی به شمار می رود. دلایلی همچون سیستم آموزشی …

تحصیل پزشکی در کانادا

تحصیل پزشکی در کانادا

کانادا یکی از کشور‌های پیشگام در ارائه خدمات آموزشی باکیفیت برای دانشجویان بومی و بین‌المللی به‌حساب می‌آید. رشته پزشکی نیز در دسته رشته‌های پرمتقاضی و …

بهترین شهر کانادا برای ایرانیان

بهترین شهر کانادا برای ایرانیان

از همان ابتدای رونق گرفتن مهاجرت ایرانیان به کشورهای خارجی، کشور کانادا جزو محبوب­ترین مقاصد برای ایرانی­ها بوده و اکنون نیز در صدر کشورهای محبوب …

تحصیل در مدارس کانادا

تحصیل در مدارس کانادا

کانادا به عنوان کشوری پیشرفته و جذاب، همواره به عنوان اولین اولویت برای افرادی است که قصد تحصیل در کشور های خارجی را دارند. هر …

تحصیل در کالج‌های کانادا

تحصیل در کالج‌های کانادا

ورود به کالج‌های کانادا به عنوان نقطه آغاز مسیر زندگی در این کشور به حساب می‌آید و اگر قصد دارید تا به سرعت در خارج …

ثبت شرکت در کانادا

ثبت شرکت در کانادا

ثبت شرکت یکی از روش های مهاجرت به کانادا می باشد که سرمایه گذاران بسیاری در سراسر دنیا را به خود جذب کرده است. برای …

مزایا و معایب زندگی در کانادا

مزایا و معایب زندگی در کانادا

کشور کانادا در صدر مقاصد محبوب ایرانیان برای مهاجرت و زندگی می­باشد. این اتفاق از زمانی پر رنگ­تر شد که کشور آمریکا محدودیت­های سختگیرانه­ای برای …

ویزای ICT کانادا

ویزای ICT کانادا

یکی از روش‌های مهاجرت به کانادا ویزای ICT کانادا است. ICT مخفف کلمه Intra-Company Transfer و به معنای انتقال درون شرکتی است. این ویزا برای …

خرید ملک در کانادا

خرید ملک در کانادا

خرید خانه در یک کشور خارجی برای بسیاری از افراد ممکن است چالش‌برانگیز و پراسترس باشد. این موضوع باعث شده تا افرادی که قصد خرید …

مشاغل مور دنیاز کانادا

مشاغل مورد نیاز کانادا

کانادا برنامه‌های مهاجرتی بسیار موثری دارد که به‌طور خاص برای جذب جویندگان کار با مهارت‌های کمیاب در این کشور طراحی شده است. هر کسی می‌تواند …

تحصیل در مقطع دکترا در کانادا

افرادی که قصد دارند تا در مقطع دکترا تحصیل کنند، ترجیح می‌دهند تا برای ادامه تحصیل به سراغ بهترین دانشگاه‌های دنیا بروند. در بین کشورهای …

دانشگاه های تورنتو

دانشگاه های تورنتو

تورنتو مرکز استان انتاریو و پرجمعیت ترین شهر کانادا با 3 میلیون نفر جمعیت است که حدود نیمی از آن ها مهاجر هستند. به همین …

دانشگاه های کانادا

دانشگاه های کانادا

دانشگاه های معتبر زیادی در کانادا وجود دارد که دانشجویان در سدد اخذ پذیرش از آن دانشگاه ها می باشند. این دسته از دانشگاه ها …

پیکاپ ویزا کانادا

پیکاپ ویزا کانادا

هم‌وطنان ایرانی به‌منظور سفر به کشور کانادا باید دارای ویزای معتبر باشند. افراد برای اخذ و طی مراحل ویزا باید به سفارت این کشور مراجعه …

تحصیل دندانپزشکی در کانادا

تحصیل دندانپزشکی در کانادا

سیستم آموزشی در کشور کانادا یکی از بهترین‌های دنیا محسوب می‌شود. دانشگاه‌های دندانپزشکی این کشور دارای زیرساخت‌های بسیار شگفت‌انگیز و آزمایشگاه‌های مدرن مجهز به آخرین …

تابهیت و شهروندی کانادا

تابعیت و شهروندی کانادا

کانادا یکی از بهترین کشور ها برای مهاجرت می باشد و اغلب مردم در سراسر دنیا آرزوی زندگی در این کشور پیشرفته را دارند. می …

ویزای اسکیل ورکر کانادا

ویزای اسکیل ورکر کانادا

با توجه به نیازی که به نیروی کار ماهر و متخصص در کشور های مختلف جهان از جمله کانادا وجود دارد، این کشور ها برای …

مهاجرت از طریق تحصیل داروسازی در کانادا

تحصیل داروسازی در کانادا

تحصیل در کانادا یکی از بهترین گزینه های موجود برای دانشجویان بین المللی است که طرفداران بسیاری نیز دارد. از طرفی رشته داروسازی نیز از …

ددلاین دانشگاه های کانادا

ددلاین دانشگاه های کانادا

ددلاین دانشگاه کانادا آخرین مهلتی است که متقاضیان می توانند درخواست پذیرش خود را برای تحصیل در یک دانشگاه کانادایی ارسال کنند. ددلاین های دانشگاه …

ویزای کارآفرینی کانادا

ویزای کارآفرینی کانادا

یکی از روش های مطمئن برای اخذ اقامت دائم کانادا، اخذ ویزای کاری می باشد. انواع ویزای کاری با شرایط مختلف توسط دولت کانادا برای …

ویزای استارتاپ کانادا

ویزای استارتاپ کانادا

افرادی که کارآفرین یا بیزینس من هستند، بر اساس قوانین کشور کانادا این امکان را دارند تا بتوانند با داشتن شرایط و پیش‌نیازهای خاصی اقدام …

خرید سهام در کانادا

خرید سهام در کانادا

یکی از رایج ترین روش های سرمایه گذاری در کانادا خرید سهام در این کشور می باشد. بازار سهام کانادا تا چند سال پیش در …

ویزای خود حمایتی کانادا

ویزای خود حمایتی کانادا

یکی از روش‌هایی که از طریق آن می‌توانید به کشور کانادا مهاجرت کنید، دریافت ویزای خود حمایتی کانادا است. استفاده از این خدمات با نام …

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان مهاجرت