تحصیل در مدارس آلمان
رویال مهاجرت ژانویه 7, 2023

تحصیل در مدارس آلمان

آلمان یکی از کشور های برتر در زمینه آموزش و تحصیل می باشد که سالانه متقاضیان زیادی به دنبال اخذ پذیرش و مهاجرت تحصیلی به این کشور هستند. تحصیل در مدارس آلمان با توجه به نظام آموزشی با کیفیت و معتبر محبوبیت خاصی را بین والدین و دانش آموزان سراسر کشور کسب کرده است. اگر شما هم یکی از علاقه مندان به تحصیل در مدارس آلمان هستید و قصد اخذ ویزای دانش آموزی آلمان را دارید، در این مقاله با ما همراه باشید تا اطلاعات جامعی را در خصوص تحصیل در این مدارس کسب نمایید.

اگر شما هم قصد مهاجرت، اقامت تحصیلی، کاری یا سرمایه گذاری در کوتاه ترین زمان را دارید، کافیست با شماره 90003515 تماس گرفته تا وکلای مهاجرتی رویال شما را راهنمایی نمایند

آلمان کشوری توسعه یافته است که نظام آموزشی با کیفیتی را داراست. دانش آموزان از سراسر دنیا شانس ورود به مدارس آلمان را دارا هستند. عموما زبان تحصیل در مدارس دولتی در کشور آلمان به زبان آلمانی می باشد. تحصیل رایگان در مدارس آلمان تنها برای دانش آموزانی که به زبان این کشور مسلط هستند، امکان پذیر می باشد.

موسسه مهاجرتی آوام، با تیم برگزیده خود آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد. شما در زمینه مهاجرت تمامی سوالات خود را می توانید از مشاوران ما بپرسید. همچنین می توانید با رزرو وقت مشاوره تخصصی با وکلا متخصص و مجرب ما مشورت نمایید و پرونده مهاجرتی تان را به ما بسپارید.

شرایط تحصیل در مدارس آلمان

جدیدترین شرایط تحصیل در مدارس المان

اخذ ویزای دانش آموزی آلمان و شرایط تحصیل در مدارس این کشور با توجه به شرایطی که دانش آموزان بین المللی دارا هستند، متفاوت است. یکی از شرایط اخذ پذیرش از مدارس این کشور ارائه مدرک زبان آلمانی می باشد. البته دانش آموزانی که قصد تحصیل در مدارس خصوصی این کشور را دارند، باید به زبان انگلیسی مسلط باشند. همچنین باید هزینه مدارس خصوصی را پرداخت نمایند.

تحصیل در مدارس کشور آلمان، برای کودکان از سن 3 سالگی تا 6 سالگی از مهدکودک شروع شده که البته حضور در آن اختیاری می باشد. پس از آن کودکان باید به مدت 10 سال به صورت اجباری در مدارس تحصیل نمایند. در ابتدا دانش آموزان در مقاطع 1 تا 4 تحصیل کرده و پس از آن به مقطع دبیرستان وارد شوند.

تحصیل در دبیرستان های آلمان

دانش آموزان پس از اتمام مقطع دبستان می توانند برای ادامه تحصیل در مقطع دبیرستان مغول به تحصیل شوند. برخی از دبیرستان های آلمان در زیر آورده شده است.

 • Mittelschule
 • realschule
 • Gymnasium

تحصیل در مقطع دبیرستان در کشور آلمان از حساسیت بالایی برخوردار است. دانش آموزان بین المللی برای تحصیل در مدارس realschule و   Gymnasium باید دارای نمرات بالا و خوبی باشند. در غیر این صورت می توانند در Mittelschule تحصیل نمایند. تحصیل در این مدرسه دانش آموزان را برای ورود به بازار کار کشور آلمان آماده کرده و به آنان مدرک رسمی ارائه می دهد. البته دانش آموزان پس از اتمام این دوره می توانند در دوره اوسبیلدونگ آلمان نیز شرکت نمایند.

برای کسب اطلاعات دقیق در رابطه با دوره های اوسبیلدونگ می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و اطلاعات دقیقی را از کارشناسان ما دریافت کنید.

سیستم آموزشی مدارس آلمان

سیستم آموزشی مدارس در آلمان

تحصیل در مدارس آلمان و ورود به سیستم آموزشی این کشور برای تمامی دانش آموزان سراسر جهان امکان پذیر می باشد. رفتن به مدرسه برای تمامی دانش آموزان در اروپا اجباری است و از سن 6 سالگی آغاز می شود. برخی از ویژگی هایی که دانش آموزان باید دارا باشند عبارت است از:

 • هر مدرسه ای در آلمان دارای لباس فرم مخصوصی است تا دانش آموزان در سطح شهر قابل شناسایی باشد. دانش آموزان دختر و پسر در مدارس لباس فرم نسبتا یکسانی دارند. لباس فرم دانش آموزان دختر معولا دامن و پیراهن می باشد. لباس فرم دانش آموزان پسر نیز معمولا پیرن و شلوار و یا کت و شلوار است.
 • دانش آموزانی که قصد مهاجرت به آلمان و تحصیل در مدارس را دارند، باید از کتب درسی که در مدارس این کشور تدریس می شود اطلاعات مناسبی را دارا باشند. برخی از این کتب درسی عبارت است از:

Text books for maths، history، physics، chemistry، Biology، languages، Economics etc and novels، poetry and drama for german languade.

 • یکی از جذاب ترین تقویم ها برای دانش آموزان، تعطیلات مدارس می باشد. در کشور آلمان تعطیلات مدارس به شرح زیر است:
 • تعطیلات کریسمس که معمولا نزدیک به 2 هفته است
 • تعطیلات پاییز بازه زمانی دو هفته ای است
 • تعطیلات زمستان معمولا چند روز تا حداکثر دو هفته است
 • تعطیلات عید پاک معمولا بین دو تا 3 هفته است
 • تعطیلات تابستانی معمولا 6 تا 7 هفته است

تحصیل در مدارس ایرانی

برای دانش آمزوان بین المللی این شرایط فراهم شده که می توانند در مدارس ایرانی که در برخی از شهر های آلمان وجود دارد تحصیل نمایند.

مدارس ایرانی در آلمان

معمولا دانش آموزانی که از کشور ایران به اقدام به مهاجرت تحصیلی به آلمان می کنند، به دنبال مدارسی هستند که بتوانند راحت تر در آنها تحصیل نمایند. این مدارس علاوه بر اینکه با نظارت آموزش و پرورش جمهوری اسلامی ایران است، شرایط مناسبی را برای دانش آموزان ایرانی مقیم خارج فراهم کرده است. دانش آموزان می توانند در دوره های ابتدایی، متوسطه و پیش دانشگاهی در این مدارس تحصیل نمایند.

مدارس ایران و آلمان تفاوت های بسیاری با یک دیگر دارند. دانش آموزانی که در مدارس آلمان مشغول به تحصیل هستند، از امکانات آموزشی بیشتری استفاده می نمایند. البته امکانات ارائه شده در مدارس دولتی آلمان به صورت رایگان به دانش آموزان ارائه می گردد. برنامه های فوق العاده درسی، کلاس های تفریحی و برنامه های ورزشی، موسیقی، هنر و… نیز برای دانش
آموزان آلمانی ارائه شده است که آنها می توانند به صورت رایگان در آن شرکت کنند. در مدارس ایران، کلاس های موسیقی، ورزشی، هنری و… در داخل مدرسه ارائه نمی شود و دانش آموزان باید برای شرکت در این کلاس ها به صورت خصوصی و خارج از مدرسه شرکت کنند.

یکی از مدارس ایرانی در آلمان مجتمع آموزشی شهید بهشتی در هامبورگ است که از سال 1361 در این کشور تاسیس شده است و زیر نظر وزارت آموزش وپرورش جمهوری اسلامی ایران می باشد.

شرایط ثبت نام در مدارس آلمان

شرایط ثبت نام در مدارس آلمان

از آنجایی که دانش آموزان برای تحصیل در این مدارس باید با شرایط و قوانین لازم آشنایی داشته باشند، ما در این بخش به صورت کامل در خصوص شرایط تحصیل در آلمان صحبت کرده ایم. یکی از مهم ترین مواردی که در مهاجرت تحصیلی دانش آموزان حائز اهمیت است، جمع آوری و ارائه مدارک لازم برای اخذ ویزای دانش آموزی آلمان می باشد. از مزیت های برخی از مدارس آلمان برای دانش آموزان بین المللی، ثبت نام آنها بدون مدرک زبان آلمانی است. البته این بدین معنا نیست که دانش آموز هیچ زمینه ای از زبان آلمانی را نداشته باشد.

شرایط لازم برای تحصیل در مدارس آلمان عبارت است از:

 • داشتن پاسپورت معتبر
 • اخذ پذیرش از مدارس آلمان
 • داشتن بیمه
 • ارائه بیمه سلامت
 • داشتن مدرک زبان در صورت نیاز
 • ارائه انگیزه نامه
 • ارائه مدارک تحصیلی به همراه ریز نمرات
 • ارائه نامه تمکن مالی
 • ارائه دو قطعه عکس پاسورتی

تحصیل رایگان در مدارس آلمان

یکی از سوالات پرتکرار در زمینه مهاجرت تحصیلی به کشور آلمان، چگونگی تحصیل رایگان است. قطعا رایگان بودن تحصیل جذابیت بسیار زیادی برای دانش آموزان و والدین دارد؛ چرا که آنها این فرصت را دارند که در معتبرترین مدارس به صورت رایگان تحصیل نمایند. تحصیل رایگان در مدارس آلمان برای دانش آموزانی امکان پذیر است که اقامت این کشور را دارا باشند. به همین خاطر دانش آموزانی که اقامت این کشور را ندارند، نمی توانند در مدارس این کشور به صورت رایگان تحصیل نمایند.

هزینه تحصیل در مدارس آلمان

یکی از مهم ترین موضوعاتی که برای والدین و دانش آموزان حائز اهمیت است، هزینه های تحصیل در مدارس آلمان می باشد. از آنجایی که هزینه تحصیل در مدارس دولتی، مدارس شبانه روزی و مدارس خصوصی با یک دیگر متفاوت است، والدین باید قبل از هر اقدامی از هزینه های حدودی تحصیل در هر یک از مدارس و مقاطع تحصیلی اطمینان حاصل نمایند.

هزینه تحصیل در مدارس شبانه روزی آلمان چگونه است؟

برای پاسخ به این سوال باید بگوییم، شما برای تحصیل در مدارس شبانه روزی در آلمان باید علاوه بر هزینه های زندگی باید هزینه های تحصیل خود را نیز بپردازید. به طور متوسط می توان گفت که هزینه های تحصیل در مدارس شبانه روزی آلمان از 48.000 یورو تا 70.000 یورو می باشد. این هزینه ها بسته به نوع مدرسه و مقطع تحصیلی دانش آموز متغیر است. نزدیک به 300 مدرسه شبانه روزی در کشور آلمان وجود دارد که برخی از آنها دخترانه و برخی دیگر پسرانه می باشند. معمولا اکثر این مدارس مدرک Abitur را به دانش آموزان خود ارائه می دهند.

مدرک Abitur مدرکی است که دانش آموزان می توانند پس از دریافت آن برای تحصیلات آکادمیک در سراسر جهان درخواست دهند.

هزینه تحصیل در مدارس دولتی آلمان چقدر است؟

برای تحصیل در مدارس دولتی کشور آلمان، دانش آموزان باید هزینه های تحصیل و زندگی شان را تامین کنند. البته اگر دانش آموزی دارای اقامت و یا شهروندی آلمان باشد، می تواند به صورت رایگان در این مدارس تحصیل نماید. هزینه های تحصیل در مدارس دولتی آلمان با توجه به نوع مدرسه و مقطع تحصیلی دانش آموزان مشخص می شود که حدود 5.000 الی 8.000 یورو می باشد.

هزینه تحصیل در مدارس آلمان

هزینه زندگی دانش آموزی در آلمان

هزینه های زندگی دانش آموزان در آلمان متغیر است و به سبک و نوع زندگی شان وابسته است. به طور متوسط می توان گفت که یک دانش آموز در آلمان از 8000 الی 10.000 یورو در سال هزینه دارد. البته این مبلغ می تواند کمتر و بیشتر باشد. برخی از هزینه های زندگی در آلمان عبارت است از:

مواد غذاییهزینه ها به یورو
1 کیلوگرم پنیر9.89 یورو
12 عدد تخم مرغ2.40 یورو
یک کیلوگرم فیله مرغ6.99 یورو
500 گرم نان1.39 یورو
1 لیتر شیر0.9 یورو
1 کیلوگرم گوشت گاو10.61 یورو
1 کیلوگرم برنج1.93 یورو
1 کیلو سیب2.39 یورو
یک کیلو موز1.66 یورو
1 کیلوگرم گوجه فرنگی1.45 یورو
یک کیلو گرم پیاز1.29 یورو
بلیط یک طرفه حمل و نقل2.80 یورو
یک بطری آب معدنی2.10 یورو
یک بطری کوکا کولا2.39 یورو
کاپوچینو2.84 یورو

هزینه های دیگری مثل اجاره خانه و خرید بلیط مترو نیز شامل این هزینه ها می باشد. برای اجاره خانه 1 خوابه در مرکز شهر آلمان باید حدود 740 یورو به بالا به صورت ماهانه پرداخت نمایید. اجاره خانه 1 خوابه در خارج از مرکز شهر ماهانه نزدیک به 555 یورو می باشد. اجاره خانه 3 خوابه در مرکز شهر ماهانه نزدیک به 1400 یورو و اجاره خانه 3 خوابه در خارج از مرکز شهر ماهانه 1000 یورو می باشد.

بورسیه تحصیل در مدارس المان

یکی از هیجان انگیز ترین موارد برای دانش آموزان و والدین اخذ بورسیه تحصیلی آلمان برای فرزندان شان است. معمولا دانش آموزان خارجی هزینه های بالاتری نسبت به دانش آموزان مقیم آلمان دارند، به همین خاطر والدین آنها همواره به دنبال راهی برای کاهش هزینه های شان هستند. از آنجایی که تحصیل رایگان در مدارس آلمان برای دانش آموزان مهیا شده است، بورسیه های تحصیلی با شرایط بسیار دشوار و با ظرفیت های بسیار محدود به دانش آموزان ارائه می شود. در رابطه با اخذ بورسیه تحصیلی در مدارس خصوصی آلمان نیز این موضوع صدق می کند.

در نتیجه اگر قصد مهاجرت و اخذ ویزای دانش آموزی آلمان را دارید، هزینه های تحصیل و زندگی در این کشور را تامین نمایید.

برترین مدارس در آلمان

بهترین و برترین مدارس بین المللی در آلمان

دانش آموزانی که قصد تحصیل در مدارس آلمان را دارند، باید با برترین و بهترین مدارس در آلمان آشنایی داشته باشند تا بتوانند مدرسه ای را که مطابق با شرایط آنهاست و امکانات مناسبی را به دانش آموزان ارائه می دهد را انتخاب نمایند. در این بخش برخی از برترین مدارس در آلمان را به شما عزیزان معرفی می کنیم تا با آنها بیشتر آشنا شوید.

 • مدرسه بین المللی مونیخ
 • مدرسه بین المللی برلین-براندنبورگ
 • مدرسه بین المللی هامبورگ
 • مدرسه بین المللی فرانکفورت
 • مدرسه بین المللی بن آلمان
 • مدرسه بین المللی لایپزیگ
 • مدرسه بین المللی دوسلدولف

مدرسه بین المللی مونیخ در آلمان

یکی از برترین مدارس بین المللی که در آلمان در سال 1966 تاسیس شده است، مدرسه مونیخ می باشد. این مدرسه با دریافت مجوز IBO از آموزش و پرورش کار خود را ادامه داد. مدرسه بین المللی مونیخ یکی از معتبر ترین مدارس در آلمان است که هم به زبان آلمانی وهم به زبان انگلیسی در آن تدریس می شود. دانش آموزان می توانند از سن 4 سالگی تا 18 سالگی تحصیلات خود را در این مدارس تکمیل کنند. دانش آموزان می توانند کلاس های ورزشی، هنری، سرگرمی، موسیقی و… را در ساعات خارج از مدرسه نیز ثبت نام کنند.

مدرسه بین المللی برلین-براندنبورگ

یکی دیگر از برترین مدارس بین المللی در آلمان، مدرسه برلین-براندنبورگ است که در سال 1990 تاسیس شده است. این مدرسه در حال حاضر در کلاین ماچنوف بین برلین و پوتسدام واقع شده است. تحصیل در مدارس آلمان برای دانش آموزان بین المللی که به زبان آلمانی تسلط ندارند، مشکل است. به همین خاطر این مدرسه تمام دروس خود را به زبان انگلیسی آموزش می دهد. مدرسه برلین دارای امکانات آموزشی فوق العاده ای برای دانش آموزان است مانند استودیو، کلاس های موسیقی، سالن ورزشی، سال های نمایش و… .

مدرسه بین المللی هابورگ

یکی دیگر از مدارس بین المللی در آلمان، مدرسه هامبورگ می باشد. این مدرسه در سال 1957 تاسیس شد. دانش آموزان ی توانند در این مدرسه از سن 3 تا 19 سالگی تحصیل کنند. از آنجایی که این مدرسه بین المللی است، دانش آموزان می توانند به زبان انگلیسی در این مدرسه تحصیل نمایند. از آنجایی که این مدرسه دارای امکانات متفاوتی برای دانش آموزان است، محبوبیت زیادی نیز بین دانش آموزان داراست.

مدرسه بین المللی فرانکفورت

از دیگر مارس بین المللی در آلمان می توان به مدرسه فرانکفورت اشاره کرد. این مدرسه محبوب در سال 1961 تاسیس شده و به دو زبان آلمانی و انگلیسی در این دانشگاه تدریس داده می شود. دانش آموزان در این مدرسه می توانند تا سن 18 سالگی تحصیل کنند.

مدرسه بین المللی بن آلمان

از دیگر مدارس بین المللی در آلمان که در شهر بن قرار گرفته است، مدرسه بین المللی بن می باشد که به صورت خصوصی است. اداره این مدرسه به صورت امنایی صورت می پذیرد. دانش آموزان می توانند از سن 3 سالگی تا 18 سالگی در این مدرسه مشغول به تحصیل شوند. دانش آموزان پس از پایان تحصیلات شان می توانند دیپلم IB آمریکایی را دریافت نمایند.

مدرسه بین المللی لایپزیگ

یکی از مدارس غیر انتفاعی و معتبر در آلمان، مدرسه بین المللی لایپزیگ ی باشد. دانش آموزان می توانند از سن 1 تا 18 سالگی در این مدرسه تحصیل نمایند. تحصیل در این مدرسه به زبان انگلیسی می باشد؛ اما برای دانش آموزان آلمانی به زبان آلمانی نیز تحصیل می شود. در این مدرسه زبان های فرانسه، اسپانیایی و.. نیز تدریس می شود.

مدرسه بین المللی دوسلدولف

از دیگر دانشگاه های بین المللی در آلمان می توان به مدرسه دوسلدولف اشاره کرد. این مدرسه در سال 1986 به عنوان یک مدرسه آمریکایی-آلمانی تاسیس شد. تحصیل در این مدرسه به زبان انگلیسی است و دانش آموزان می توانند پس از پایان تحصیلات شان دیپلم IB آمریکا را دریافت نمایند.

هزینه تحصیل در مدارس دولتی آلمان

مدارس دولتی آلمان

یکی دیگر از مواردی که متقاضیان باید از آن آگاهی مناسبی را دارا باشند، مدارس دولتی در آلمان است. از آنجایی که مدارس دولتی آلمان از اعتبار بالایی برخوردار هستند، بسیاری از دانش آموزان به دنبال راهی برای وارد شدن به این مدارس هستند. تحصیل در مدارس دولتی آلمان معمولا رایگان است و دانش آموزان هزینه ای را برای تحصیل در این مدارس پرداخت نمی کنند.

برخی از مدارس دولتی آلمان عبارت است از:

 • مدرسه سنت جورج مونیخ
 • مدرسه تجارت اتحادیه اروپا مونیخ
 • مدرسه سنت مارکز
 • مدرسه پسرانه کالج وینچستر
 • مدرسه میل هیل
 • مدرسه کرانکلی
 • مدرسه شبانه روزی Landheim Schondorf
 • مدرسه وارمینستر
 • مدرسه هوری سهیل
 • مدرسه شبانه روزی Schloss Stein Internat Schule Schloss Stein

ویژگی های مدارس آلمان

از دیگر موضوعات مهم در زمینه مهاجرت تحصیلی به آلمان و تحصیل در مدارس این کشور، ویژگی ها و امکاناتی است که مدارس آن دارا هستند. از آنجایی که مدارس آلمان یکی از بهترین و معتبر ترین مدارس در اتحادیه اروپا هستند، امکانات و ویژگی های منحصر به فردی را نیز دارند. اکثر مدارس در آلمان دارای امکاناتی همچون، سالن ورزشی برای ورزش های اسکی، فوتبال، گلف سالن های تاتر، کلاس های فوق العاده برای برنامه های درسی و… می باشند. دانش آموزان در کنار تحصیل شان می توانند به آموزش 2 الی 3 زبان نیز بپردازند.

اخذ ویزای دانش آموزی آلمان

دانش آموزان برای اینکه بتوانند در مدارس آلمان تحصیل کنند باید ابتدا نامه پذیرش از مدارس این کشور اخذ نمایند. پس از آن باید نسبت به اخذ ویزای دانش آموزی آلمان اقدامات لازم را انجام دهند. از آنجایی که دانش آموز برای اخذ ویزا به مدارک دیگری همچون پاسپورت، عکس، انگیزه نامه و… نیاز دارد، شما باید قبل از ارائه مدارک به سفارت با وکیل و یا مشاور مهاجرتی مشورت نمایید. ویزای دانش آموزی همان ویزای تحصیلی است که به مدت 1 سال برای دانش آموزان صادر ی شود. این ویزا قابلیت تمدید دارد و پس از اتمام اعتبار می توانید آن را تمدید نمایید.

اگر فرزند شما به زبان آلمانی تسلط داشته باشد، می تواند شانس بالاتری را برای اخذ ویزای دانش آموزی دریافت کند. معمولا درخواست ویزای دانش آموزی آلمان بین 2 هفته تا 1 ماه به طول می انجامد.

برترین کشورها برای تحصیل

تحصیل در آلمان   تحصیل در کانادا   تحصیل در ترکیه   تحصیل در فرانسه   تحصیل در انگلستان    تحصیل در سوئد   تحصیل در مجارستان تحصیل در اسپانیا تحصیل در دانمارک تحصیل در اتریش تحصیل در ایتالیا تحصیل در آمریکا تحصیل در هلند

وکیل تحصیل در مدارس آلمان

وکیل و مشاور مهاجرتی، به والدین و دانش آموزان کمک می کند تا پرونده شان را زود تر به نتیجه برسانند. موسسه معتبر ما در راستای مهاجرت دانشجویان و دانش آموزان به آلمان و کشور های دیگر، تیم مجرب و حرفه ای را گردآوری کرده است که با تخصص شان می توانند نه تنها از رد شدن پرونده مهاجرتی تان جلوگیری کنند، بلکه آن را زودتر از چیزی که انتظار دارید، به نتیجه برسانند.

از آنجایی که علم حقوقی و تجربه وکیل مهاجرتی برای تحصیل در مدارس آلمان یکی از مهم ترین موضوعات در ارائه پرونده می باشد، نباید به هر فردی اطمینان کنید. معمولا وکلا مجرب می توانند مشکلاتی که ممکن است در پروندتان به وجود آید را پیش بینی کرده و برای آن راه حلی پیدا کنند. همچنین آنها با بررسی شرایط شما بهترین راه را برای رفتن به کشور های اروپایی و آمریکایی پیشنهاد می دهند.

شرایط ویزای همراه برای دانش آموزان بین المللی

یکی از ویژگی هایی که دانش آموزان به دنبال آن هستند، اخذ ویزای همراه برای اعضای خانواده شان است. اینکه شما بتوانید همراه والدین تان به آلمان بروید، باید برای آنها ویزای همراه اخذ کنید. متقاضیانی که زیر 18 سال هستند، امکان اخذ ویزای همراه برای والدین خود را ندارند. به همین خاطر، والدین دانش آموز تنها می توانند به صورت توریستی به آلمان بروند و به فرزندشان سر بزنند.

سخن پایانی

تحصیل در مدارس آلمان برای دانش آموزان بین المللی، بسیار محبوب می باشد. به همین خاطر اکثر والدین به دنبال مهاجرت فرزندان شان هستند. همانطور که گفتیم، مدارس آلمان یکی از برترین و معتبر ترین مدارس می باشد که دارای امکانات رفاهی و خدماتی بسیار زیادی برای دانش آموزان است. مهاجرت به آلمان برای دانش آموزان می تواند راه مناسبی برای تحصیل در برترین مدارس در جهان باشد.

موسسه مهاجرتی رویال مهاجرت، با تیم برگزیده خود آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد. شما در زمینه مهاجرت تمامی سوالات خود را می توانید از مشاوران ما بپرسید. همچنین می توانید با رزرو وقت مشاوره تخصصی با وکلا متخصص و مجرب ما مشورت نمایید و پرونده مهاجرتی تان را به ما بسپارید.

مقالات مرتبط

حقوق و مزایای کار در کشور آلمان

حقوق و دستمزد در آلمان

از مهم ترین موارد مربوط به مهاجرت کاری به آلمان اطلاع از میزان حقوق و درآمد در این کشور است. در سال های اخیر بسیاری …

کارت شانس آلمان

کارت شانس آلمان

آلمان، به لطف اقتصاد قدرتمند، کیفیت بالای زندگی و سیاست‌های مهاجرتی پیشرو، به مقصدی جذاب برای متخصصان ماهر در سراسر جهان تبدیل شده است. برای …

تحصیل پزشکی در آلمان

تحصیل پزشکی در آلمان

یکی از محبوب‌ترین مقاصد برای تحصیل پزشکی در جهان، آلمان است. هزینه‌های اندک دانشگاه‌ها و همچنین سطح بالای آموزشی و فناوری باعث شده‌اند آلمان هدف …

مشاغل مورد نیاز آلمان

مشاغل مورد نیاز آلمان

سال‌های زیادی است که کشور آلمان به دلیل پیری جمعیت و کاهش نیروی کار، سیاست جذب نیروهای جوان و متخصص خارجی را در پیش گرفته …

ویزای خودحمایتی آلمان

ویزای خود حمایتی آلمان

کشور آلمان یکی از بهترین و ارزان ترین مقاصد مهاجرتی برای متقاضیان بین المللی و از جمله ایرانی ها است. این کشور با دارا بودن …

خرید خانه در آلمان

خرید خانه در آلمان

کشور آلمان یکی از پیشرفته ترین کشور های جهان به شمار می رود و به عنوان قطب اقتصادی و صنعتی اروپا شناخته شده است. سالانه …

انواع بیمه در آلمان

بیمه در آلمان

متقاضیانی که از هر روش اخذ اقامت به کشور آلمان مهاجرت می کنند، باید از انواع بیمه های این کشور استفاده کنند. در واقع زندگی، …

ویزای جاب سیکر آلمان

ویزای جاب سیکر آلمان

آلمان یکی از کشور هایی است که پایین ترین نرخ بیکاری را در جهان دارد و دارای فرصت های شغلی فراوانی می باشد. این مسئله …

کار آفرینی در آلمان

ویزا کارآفرینی در آلمان

آلمان به عنوان یکی از صنعتی ترین کشورهای دنیا، بخش مهمی از پیشرفت های خود را مدیون سرمایه گذاری در زمینه های مختلف کاری و …

کاریابی در آلمان

کاریابی در آلمان

آلمان یکی از کشور های قدرتمند در اتحادیه اروپا می باشد و به عنوان قطب صنعتی اروپا و جهان شناخته شده است. این کشور دارای …

دانشگاه های آلمان

دانشگاه های آلمان

آلمان دارای بیش از 425 دانشگاه و مرکز آموزش عالی است که شامل دانشگاه‌ها، مدارس فنی، هنری، مذهبی، مدیریتی و… می‌شوند. این مراکز آموزشی در …

ثبت شرکت در آلمان

ثبت شرکت در آلمان

ثبت شرکت در کشور های خارجی پیشرفته، یکی از محبوب ترین روش ها برای سرمایه گذاری محسوب می شود. ثبت شرکت در آلمان در میان …

لیست جامع بورسیه های تحصیلی دانشگاه های آلمان

بورسیه تحصیلی آلمان

کشور آلمان به دلیل داشتن دانشگاه های معتبر در سطح جهانی و اعتبار مدرک این دانشگاه ها، به یکی از محبوب ترین مقاصد تحصیلی برای …

تحصیل در کالج های آلمان

کالج های آلمان

کشور آلمان به دلیل برخورداری از سیستم آموزشی قوی و امکانات سطح بالا در این زمینه، همواره مورد توجه بسیاری از دانشجویان در سراسر دنیا …

آوسبیلدونگ آلمان

آوسبیلدونگ آلمان

مهاجرت به کشور آلمان از طریق اوسبیلدونگ یکی از روش‌های محبوب مهاجرت به این کشور است. اوسبیلدونگ یک دوره آموزشی و کارآموزی دو تا سه …

هزینه و شرایط زندگی در آلمان در سال 2023

زندگی در آلمان

اگر قصد مهاجرت به آلمان را دارید، یکی از اولین سوالاتی که ذهن شما را به خود مشغول می کند، این است: "آیا درآمدم در …

وکیل مهاجرت به آلمان

وکیل مهاجرت آلمان

آلمان یکی از کشور های مناسب برای مهاجرت می باشد که دارای شرایط مناسبی برای تحصیل و زندگی است. امروزه متقاضیان زیادی قصد مهاجرت به …

تحصیل در مدارس آلمان

تحصیل در مدارس آلمان

آلمان یکی از کشور های برتر در زمینه آموزش و تحصیل می باشد که سالانه متقاضیان زیادی به دنبال اخذ پذیرش و مهاجرت تحصیلی به …

تحصیل در مقطع دکتری در آلمان

تحصیل در مقطع دکتری در آلمان

کشور آلمان از نظر کیفیت آموزش عالی و زیرساخت های پژوهشی، دارای جایگاه مناسبی می باشد و همواره مورد توجه بسیاری از دانشجویان سراسر دنیا …

شهروندی و اخذ تابعیت آلمان

شهروندی و تابعیت آلمان

آلمان از بهترین کشور های اروپایی برای کار و زندگی به شمار می رود و از شرایط اقتصادی خوبی برخوردار است. همچنین این کشور دارای …

حقوق پناهندگی در آلمان

حقوق پناهندگی در آلمان

کشور آلمان یکی از قوی ترین اقتصاد های دنیا به شمار می رود و سالانه مهاجران زیادی را به خود جذب می کند. افرادی که …

نحوه اخذ جاب آفر آلمان

جاب آفر آلمان

آلمان به عنوان یکی از قدرت های اقتصادی جهان؛ برای افرادی که در جستجوی شغل هستند مقصدی بسیار ایده آل به شمار می رود. به …

مهاجرت کادر درمان به آلمان

مهاجرت کادر درمان به آلمان

آلمان یکی از محبوب ترین کشور های جهان است و سالانه افراد زیادی برای مقاصد کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری اقدام به مهاجرت به این …

مهاجرت کاری به آلمان

مهاجرت کاری به آلمان

آلمان به عنوان مهم ترین قطب صنعتی در قاره اروپا و جهان شناخته می شود و کشوری وسیع در قلب اروپا می باشد. این کشور …

تحصیل دندانپزشکی در آلمان

تحصیل دندانپزشکی در آلمان

دوره‌های دندانپزشکی در آلمان به دلیل آموزش دقیق و باکیفیت، متقاضیان زیادی دارند. مدت زمان رشته دندانپزشکی در دانشگاه های کشور آلمان، حدود 6 سال …

نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مشاوره رایگان مهاجرت