کشور آلمان

مهاجرت یکی از مراحل مهم و از جمله نقاط عطف زندگی افراد محسوب می شود. به همین دلیل افراد باید نسبت به کشوری که قصد مهاجرت به آن را دارند شناخت کاملی داشته باشند. اگر شما تصمیم دارید به کشور آلمان مهاجرت کنید یا این کشور جزو گزینه های مهاجرتی شما می باشد، این مقاله از رویال مهاجرت را از دست ندهید. ما در این مقاله به همه سوالات شما پیرامون شرایط زندگی در آلمان، بهترین شهر آلمان از نظر آب و هوا و هزینه های زندگی در آن پاسخ می دهیم. اگر می خواهید بدانید کشور آلمان چگونه کشوری است؟ تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

درخواست فوری مشاوره

  درخواست فوری مشاوره

   همه چیز درباره کشور آلمان + هزینه و شرایط زندگی 2023

   شناخت یک کشور مستلزم مطالعه فراوان در زمینه فرهنگ، تاریخ، جمعیت، شرایط اقتصادی، اجتماعی و سیاسی آن می باشد. با این حال ما در این مقاله سعی می کنیم در بخش های مختلف به ابعاد زندگی در آلمان، شرایط و مزایای آن بپردازیم. آلمان جزو کشورهای غربی در قاره اروپا بوده و با کشورهای دانمارک، فرانسه، سوئیس، اتریش، لهستان و چک مرز مشترک دارد. مساحت کشور المان برابر با ۳۵۷ هزار کیلومتر مربع بوده و این کشور از نظر آب و هوایی، زمستان های سرد و تابستان های گرمی دارد. در سال های اخیر بسیاری از مردم دنیا به دنبال مهاجرت به این کشور بوده اند زیرا شرایط اقتصادی و اجتماعی آلمان برای مهاجران بسیار مناسب می باشد.

   جمعیت کشور آلمان حدود ۸۲ میلیون نفر تخمین زده شده است که تقریباً 8 میلیون نفر این جمعیت را مهاجران تشکیل می دهند. همان طور که به احتمال زیاد می دانید زبان کشور آلمان، آلمانی می باشد و با این که این کشور مهاجرانی بسیار زیادی دارد اما زبان انگلیسی در آن چندان کاربردی نیست و مهاجران برای ارتباط با مردم نیازمند به تسلط به زبان آلمانی هستند. گفتنی است که هامبورگ یکی از بهترین شهرهای آلمان بوده و ۳۰ درصد از جمعیت آن را مهاجران تشکیل می دهند.

   درباره کشور آلمان

   کشور آلمان پرجمعیت ترین کشور عضو اتحادیه اروپا می باشد و از نظر اقتصادی نیز یکی از کشورهای برتر و برجسته در جوامع بین المللی است و از قدیم آلمان را سرزمین شاعران و متفکران دانسته اند. علاقه مندان به هنر به ویژه موسیقی کلاسیک علاقه زیادی به آهنگسازان معروف آلمانی همچون باخ، بتهوون، برامس، شومان و واگنر دارند. افرادی که قصد مهاجرت به کشور آلمان را دارند یا می خواهند این کشور را به عنوان یکی از گزینه های مهاجرتی خود بررسی کنند، باید معلومات درباره کشور آلمان را افزایش دهند. در جدول زیر سعی کرده ایم مهم ترین اطلاعات را درباره کشور آلمان به شما ارائه دهیم.

   نام کشور

   جمهوری فدرال آلمان

   پایتخت

   برلین

   مساحت

   ۳۵۷٬۳۸۶ کیلومتر مربع

   جمعیت

   83 میلیون نفر

   دین

   مسیحیت

   زبان رسمی آلمان

   آلمانی- دانمارکی- فرانسوی

   ایالت ها

   16 ایالت

   همسایگان

   لهستان- جمهوری چک- اتریش- سوئیس- فرانسه- لوکزامبورگ- بلژیک- هلند

   واحد پول

   یورو

   کشور آلمان برای زندگی چگونه است ؟

   کشور آلمان 16 ایالت دارد که بزرگترین آن ایالت باواریا یا بایرن می باشد. یکی از سوالات پرتکراری که افراد درباره زندگی در آلمان می پرسند این است که آیا این کشور برای زندگی مناسب می باشد یا خیر؟ برای رسیدن به پاسخ این سوال باید کشور جرمنی را از جهات مختلف از جمله شرایط اقتصادی، شرایط اجتماعی، میزان مهاجر پذیری و حتی وضعیت آب و هوایی بررسی کنیم.

   آلمان کشوری با دموکراسی فدرال و احزاب سیاسی قوی می باشد که در راس آن رئیس  جمهور قرار گرفته است. البته نقش رئیس جمهور بیشتر تشریفاتی بوده و صدر اعظم در این کشور نفوذ بالا و نقش تعیین کننده ای دارد. همانطور که گفتیم کشور آلمان یکی از اقتصاد های قدرتمند در میان کشورهای دنیا بوده و بر اساس آمارها پنجمین اقتصاد بزرگ از نظر PPP و بزرگترین اقتصاد در قاره اروپا محسوب می شود.

   بخش زیادی از جمعیت این کشور را مهاجران تشکیل می دهند و این موضوع نشان می دهد که کیفیت زندگی در آلمان بالا بوده و شرایط زندگی در آن برای مهاجران بسیار مناسب می باشد. فرقی نمی کند که دانشجو باشید یا برای سپری کردن دوران بازنشستگی بخواهید به این کشور مهاجرت کنید، در هر حال کشور آلمان مزایا و موقعیت های مناسبی برای تمام اقشار فراهم کرده است. در سال های گذشته قانون جدید الحاق خانواده در آلمان نیز صادر شده که به موجب آن مهاجران می توانند در صورت احراز شرایط لازم، اعضای خانواده را نیز با خود به آلمان ببرند.

   اما اگر قصد دارید آلمان را به عنوان کشور مقصد خود برای مهاجرت انتخاب کنید باید اشراف کاملی بر قوانین مهم آلمان در زمینه مهاجرت داشته باشید. این قوانین معمولا سالانه تغییر می کند و به همین دلیل اطلاع از جدیدترین قوانین این کشور اهمیت زیادی دارد. در ادامه این مطلب به صورت جزئی تر درباره کشور آلمان از جمله بهترین شهرها، آب و هوا، فرهنگ و اقتصاد می پردازیم.

   زبان مردم آلمان

   زبان مردم کشور آلمان عمدتاً آلمانی معیار می باشد. البته نوع دیگری از گویش آلمانی با نام آلمانی پایین نیز در این کشور وجود دارد؛ اما آنچه که از تلویزیون و مراجع رسمی این کشور می شنوید همان زبان آلمانی معیار است . این زبان از جمله رایج ترین زبان ها در قاره اروپا بوده و در آن واژه های یونانی، فرانسوی، انگلیسی و لاتین به چشم می خورد.

   جالب است بدانید بخش زیادی از مهاجران آلمانی را ترک زبان ها تشکیل می دهند و به همین دلیل زبان ترکی نیز در این کشور آمار بالایی دارد. به طور کلی مردم شمال آلمان، گویش زبان آلمانی پایین و جنوب این کشور گویش معیار دارند. افرادی که قصد مهاجرت به کشور آلمان و زندگی در آن را دارند برای یادگیری زبان باید زبان آلمانی معیار را بیاموزند.

   جمعیت کشور آلمان

   بر اساس آخرین آمارها و تخمین های موجود از سال ۲۰۱۷ جمعیت آلمان به حدود ۸۱ میلیون نفر رسیده است. حدود ۹۲ درصد از جمعیت کل این کشور ملیت آلمانی دارند و 7.7 درصد باقی مانده را اتباع خارجی تشکیل می دهند. به طور کلی کشور آلمان یکی از کشورهای مهاجر پذیر است که تعداد بسیار زیادی از نیروی کار و تحصیل آن مهاجر هستند. ایالت نوردراین وستفالن ۱۷ میلیون نفر جمعیت داشته و پرجمعیت ترین ایالت این کشور محسوب می شود. بعد از آن ایالت های بایرن و بادن وورتمبرگ با ۱۲ و ۱۰ میلیون نفر جمعیت در جایگاه دوم و سوم ایالت های پرجمعیت آلمان قرار گرفته اند.

   بر اساس آمارهای موجود حدود ۴۱ میلیون نفر از جمعیت این کشور را زنان تشکیل می دهند و ۱۵ درصد از کل جمعیت آلمان افراد زیر ۱۸ سال هستند. همچنین قریب به ۴۰ درصد از جمعیت کشور آلمان افراد بالاتر از ۵۰ سال هستند. این آمار نشان می دهد که آلمان با پیری جمعیت مواجه شده است و به همین دلیل هم به نیروی کار جوان و تازه نفس نیاز دارد.

   مساحت آلمان

   آلمان با مساحتی حدود۳۵۷ هزار کیلومتر مربع در قلب نقشه اروپا قرار گرفته و از نظر مساحت هفتمین کشور این قاره سبز محسوب می شود. بعد از کشور روسیه، آلمان از نظر جمعیتی بزرگترین کشور اروپا شناخته شده است. اگر می خواهید به کشور آلمان مهاجرت کنید و از جدیدترین قوانین و روش های مهاجرت به این کشور بی اطلاع هستید می توانید با مشاوران ما در رویال مهاجرت تماس گرفته و سوالات خود را بپرسید.

   نقشه ایالتی

   ایالت های آلمان

   همانطور که گفتیم آلمان در واقع یک کشور فدرال است و نام کامل آن جمهوری فدرال آلمان می باشد. منظور از حکومت فدرال نوعی حکومت است که از ترکیب دولت های مستقل ایالتی و یک دولت مرکزی که توسط تمام مردم کشور انتخاب می شود، تشکیل شده باشد. آلمان به عنوان کشوری که از ۱۶ ایالت تشکیل شده و هر ایالت دولت مستقل خود را دارد.

   هر یک از این ایالت ها وظایف ایالتی خود را به صورت مستقل انجام می دهند و از این رو هر کدام از ویژگی ها، قوانین، فرهنگ ها و چشم اندازهای منحصر به فرد خود برخوردار هستند. حتی جالب است بدانید هر یک از ایالت های کشور آلمان، پرچم و نشانه مخصوص خود را دارند. در جدول زیر با اسامی ایالت ها و مراکز آنها آشنا می شوید.

   مرکز

   ایالت

   اشتوتگارت (Stuttgart)

   بادن-وورتمبرگ (Baden-Württemberg)

   مونیخ (Munich)

   بایرن (Bayern)

   پوتسدام (Potsdam)

   براندنبورگ (Brandenburg)

   برلین (Berlin)

   برلین (Berlin)

   برمن (Bremen)

   برمن (Bremen)

   ارفورت (Erfurt)

   تورینگن (Thüringen)

   ماینز (Mainz)

   راینلاند-فالتز (Rhineland-Palatinate)

   زاربروکن (Saarbrücken)

   زارلاند (Saarland)

   درسدن (Dresden)

   زاکسن (Sachsen )

   ماگدبورگ (Magdeburg)

   زاکسن-آنهالت (Sachsen-Anhalt)

   کیل (Kiel)

   شلسویگ-هولشتاین (Schleswig-Holstein)

   شورین (Chorin)

   مکلنبورگ-فورپومرن (Mecklenburg-Vorpommern)

   دوسلدورف (Düsseldorf)

   نوردراین-وستفالن (Nordrhein-Westfalen)

   هانوفر (Hannover)

   نیدرزاکسن (Niedersachsen)

   هامبورگ (Hamburg)

   هامبورگ (Hamburg)

   ویسبادن (Wiesbaden)

   هسن (Hessen )

   مهم ترین و بهترین شهرهای آلمان

   کشور آلمان دارای شهرهای بسیار زیبا و پرجمعیتی می باشد. پایتخت این کشور شهر زیبای برلین است که حدود سه و نیم میلیون نفر جمعیت دارد. اگر می خواهید به آلمان مهاجرت کنید هیچ لزومی ندارد که برای بهره مندی از امکانات در برلین ساکن شوید شهرهای دیگر آلمان نیز شرایط بسیار مناسبی برای سکونت مهاجران دارند.

   از دیگر شهرهای زیبا و با کیفیت برای زندگی در آلمان می توانیم به هامبورگ، مونیخ و کلن اشاره کنیم. این شهرها از جاذبه های توریستی و دیدنی منحصر به  فردی برخوردارند و به دلیل داشتن مراکز تحصیلی و دانشگاه های معتبر و فرصت های شغلی برتر گزینه مناسبی برای مهاجران بین المللی هستند.

   آب و هوای آلمان

   یکی از موارد بسیار مهم برای افرادی که قصد مهاجرت دارند بررسی آب و هوای کشور مقصد است. آب و هوای آلمان از این نظر که این کشور همچون ایران چهار فصل است، یک آب و هوای معتدل و دلچسب می باشد. تابستان های آلمان گرم و زمستان های آن سرد است. شهرهای ساحل شمالی در این کشور معمولاً کم ترین دما را دارند اما سایر مناطق آلمان نسبتاً معتدل تر هستند.

   در برخی از بخش های این کشور بادهای غربی می وزد و آب و هوا خنک و معتدل است. پایین ترین دما برای زمستان آلمان، منفی ۱۰ درجه و بالاترین دما در ماه های تابستان به ۳۵ درجه می رسد. اگر علاقه مند به شهرهای گرم هستید می توانید در فرانکفورت آلمان ساکن شوید زیرا این شهر در تابستان گرم ترین شهر آلمان می باشد. به طور کلی شهر هایی که بالاترین میانگین دما در آلمان را دارند در ایالت های غربی این کشور واقع شده اند و جالب است بدانید که محروم از آفتاب هستند.

   دین مردم آلمان

   به طور کلی مسیحیت دین رسمی و غالب در آلمان است. با این حال سایر ادیان نیز در این کشور رواج دارند. به عنوان مثال دین اسلام یکی از بزرگترین اقلیت ها در این کشور محسوب می شود. تقریبا حدود 3 الی 4 درصد از ادیان موجود در این کشور را سایر ادیان و اقلیت ها تشکیل می دهند. از دیگر ادیانی که در آلمان وجود دارد می توان به موارد زیر اشاره کرد؛

   • یهودیت
   • بودیسم
   • هندوئیسم

   همچنین بر اساس آمارهای موجود، درصد کاتولیک های رومی در آلمان 29 درصد، پروتستان ها 28 درصد و ارتدکس ها 1.3 درصد می باشد.

   فرهنگ در آلمان

   آلمان کشوری با فرهنگ و تمدنی کهن و غنی است. در طول 1000 سال گذشته، این کشور همواره از پیشتازان در عرصه هنر، موسیقی، اندیشه و سیاست بوده است. به جرعت می توان گفت آلمان بهشتی برای منطق، فلسفه، هنر و ادبیات و علاقه مندان به آن محسوب می شود.

   هزینه های زندگی در این کشور

   اقتصاد در آلمان

   یکی از موارد بسیار مهم و قابل توجه برای کشورها، شرایط اقتصادی آنان می باشد. خوشبختانه اقتصاد کشور آلمان یک اقتصاد توسعه یافته و رو به رشد است. این کشور بزرگترین اقتصاد ملی در قاره اروپا و چهارمین اقتصاد بزرگ دنیا از نظر تولید ناخالص داخلی را دارد. در گذشته آهنگ رشد اقتصادی کشور آلمان سرعت آهسته ای داشت اما در سال های اخیر رشد اقتصادی این کشور سرعت بیشتری پیدا کرده و نسبت به گذشته ۳ درصد افزایش یافته است.

   آلمان از جمله بزرگترین و مهم ترین سازندگان و صادرکنندگان در زمینه خودرو و قطعات خودرو، صنایع برق و دارو و صنایع شیمیایی می باشد. از مهمترین شرکای اقتصادی آلمان می توانیم به آمریکا، فرانسه، چین و هلند اشاره کنیم. پیری جمعیت، افزایش رشد اقتصادی و وجود صنایع بزرگ در کشور آلمان باعث شده تا این کشور نیاز شدیدی به حضور متخصصان و نیروی کار جوان خارجی داشته باشد. به همین دلیل در سال های اخیر آلمان به عنوان یکی از بهترین گزینه ها برای مهاجرت تحصیلی و کاری شناخته شده است.

   جاذبه های گردشگری در آلمان

   آلمان از جمله کشورهایی است که ریشه های عمیق تاریخی و فرهنگی دارد و از سوی دیگر جاذبه های طبیعی زیادی در این کشور نهفته است. این کشور برای افرادی که به دنبال تجربه دیدن تاریخ و فرهنگ و شکوه طبیعت هستند بهترین مقصد محسوب می شود. در کشور آلمان جنگل ها و کوه ها و طبیعت شگفت انگیزی برای بازدیدکنندگان وجود دارد.

   اگر علاقه مند به دیدن مناظر زیبا و تجربه هنر در آلمان هستید باید به شهرهایی مثل هامبورگ، فرانکفورت و مونیخ سفر کنید. اگر می خواهید سفر خود را در آلمان با فعالیت های تفریحی ترکیب کنید باید از مکان هایی مثل آلپ باواریا، جنگل سیاه و دره راین بازدید کنید. این کشور سرشار از جاذبه های طبیعی و تاریخی است تا حدی که به احتمال زیاد بعد از یک بار سفر به این کشور برای سفرهای بعدی خود به آلمان برنامه ریزی خواهید کرد.

   مهاجرت به آلمان

   در سال های اخیر بسیاری از افراد متقاضی مهاجرت به کشور آلمان بوده اند، این کشور از نظر اقتصادی شرایط بسیار مناسبی دارد و از طرفی با برخورداری از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی برجسته و معتبر جهانی توانسته توجه مهاجران بین المللی را به خود جلب کند. وجود مشاغل خوب، حقوق مناسب، نرخ پایین جرم و جنایت، جاذبه های فرهنگی، تفریحات مناسب، آب و هوای خوب و حمل و نقل با کیفیت از جمله مواردی هستند که رضایت از زندگی در آلمان را افزایش می دهند.

   اگر شما هم متقاضی مهاجرت به آلمان هستید در ابتدا باید از روش های مهاجرت به این کشور و قوانین آلمان از جمله قانون خانواده در آلمان باخبر باشید. زندگی در آلمان برای مهاجران سخت نیست اما به شرطی که شخص از روش های مناسب برای مهاجرت استفاده کرده باشد.

   قوانین کشور آلمان

   آلمان جامعه قانونمندی دارد و قوانین در ادارات این کشور به خوبی اجرا می شود. با این حال اگر سر و کارتان به ادارات این کشور بیفتد به احتمال زیاد وقت زیادی را از دست می دهید زیرا همچنان بروکراسی اداری در آلمان گسترده و کند می باشد. در هر حوزه ای قوانین خاصی در این کشور وجود دارد که به عنوان مهاجر باید بتوانید کم  کم به این قوانین مسلط شوید. به عنوان مثال اگر قصد نامه  نگاری داشته باشید، در کشور آلمان قوانین نگارشی خاصی وجود دارد که باید حتماً رعایت شود.

   نرخ رضایت زندگی در آلمان

   منظور از شاخص رضایت از زندگی، تعیین درجه رضایتمندی شهروندان در کشورهای مختلف است. شاخص رضایت از زندگی در آلمان میزان سلامتی، ثروت و دسترسی افراد به آموزش و بهداشت را ارزیابی می کند. مطالعات و آمارها نشان می دهد که شاخص رضایت از زندگی در کشور آلمان ۲۴۰ است. آلمان از نظر این شاخص در جایگاه 35 دنیا می باشد. این آمار نشان می دهد که میزان رضایت از زندگی در کشور آلمان در مقایسه با بسیاری از کشورهای دنیا در سطح خوبی قرار گرفته است.

   وکیل برای مهاجرت به کشور آلمان رویال مهاجرت

   افرادی که بعد از شناخت کشور آلمان و ارزیابی روش های مهاجرتی تصمیم گرفته اند به این کشور زیبای اروپایی مهاجرت کنند برای این که دچار اشتباه و خطا نشوند بهتر است با مشاورین و وکلای برتر در زمینه مهاجرت به آلمان مشورت نمایند. اگر در زمینه مهاجرت به آلمان به مشاوره یا کمک افراد متخصص نیاز دارید می توانید با کارشناسان و وکلای رویال مهاجرت تماس بگیرید.

   سخن پایانی

   هدف اصلی ما در این مقاله آشنایی با کشور آلمان و ارزیابی ابعاد مختلف اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی این کشور بود. اگر قصد زندگی در هامبورگ یا هایدلبرگ آلمان یا سایر شهرهای این کشور زیبا را دارید می توانید با کارشناسان ما در رویال مهاجرت تماس حاصل کرده و سوالات خود را مطرح کنید. وکلای برجسته ما صفر تا صد امور مهاجرت شما به کشور آلمان را انجام می دهند.

   سؤالات متداول 

   میزان حقوق یک کارگر ساده در آلمان ماهانه ۲۶۰۰ یورو می باشد.

   آلمان یکی از بهترین مقاصد مهاجرت تحصیلی، کاری و سرمایه گذاری در بین کشورهای مختلف می باشد.

   زبان رسمی این کشور آلمانی و دین رسمی آن مسیحیت است.

   آلمان کشوری چهار فصل بوده و آب و هوای نسبتا معتدلی دارد.

   شاخص رضایت از زندگی در آلمان ۲۴۰ بوده و آلمان از نظر این شاخص رتبه ۳۵ دنیا را دارد.

   مقالات مرتبط

   مشاغل مورد نیاز آلمان

   مشاغل مورد نیاز آلمان

   سال‌های زیادی است که کشور آلمان به دلیل پیری جمعیت و کاهش نیروی کار، سیاست جذب نیروهای جوان و متخصص خارجی را در پیش گرفته...
   آوسبیلدونگ آلمان

   آوسبیلدونگ آلمان

   مهاجرت به کشور آلمان از طریق اوسبیلدونگ یکی از روش‌های محبوب مهاجرت به این کشور است. اوسبیلدونگ یک دوره آموزشی و کارآموزی دو تا سه...
   دانشگاه های آلمان

   دانشگاه های آلمان

   آلمان دارای بیش از 425 دانشگاه و مرکز آموزش عالی است که شامل دانشگاه‌ها، مدارس فنی، هنری، مذهبی، مدیریتی و… می‌شوند. این مراکز آموزشی در...
   تحصیل دندانپزشکی در آلمان

   تحصیل دندانپزشکی در آلمان

   دوره‌های دندانپزشکی در آلمان به دلیل آموزش دقیق و باکیفیت، متقاضیان زیادی دارند. مدت زمان رشته دندانپزشکی در دانشگاه های کشور آلمان، حدود 6 سال...
   هزینه و شرایط زندگی در آلمان در سال 2023

   زندگی در آلمان

   اگر قصد مهاجرت به آلمان را دارید، یکی از اولین سوالاتی که ذهن شما را به خود مشغول می کند، این است: “آیا درآمدم در...
   مهاجرت کادر درمان به آلمان

   مهاجرت کادر درمان به آلمان

   آلمان یکی از محبوب ترین کشور های جهان است و سالانه افراد زیادی برای مقاصد کاری، تحصیلی و سرمایه گذاری اقدام به مهاجرت به این...
   حقوق و مزایای کار در کشور آلمان

   حقوق و دستمزد در آلمان

   از مهم ترین موارد مربوط به مهاجرت کاری به آلمان اطلاع از میزان حقوق و درآمد در این کشور است. در سال های اخیر بسیاری...
   ویزای خودحمایتی آلمان

   ویزای خود حمایتی آلمان

   کشور آلمان یکی از بهترین و ارزان ترین مقاصد مهاجرتی برای متقاضیان بین المللی و از جمله ایرانی ها است. این کشور با دارا بودن...
   انواع بیمه در آلمان

   بیمه در آلمان

   متقاضیانی که از هر روش اخذ اقامت به کشور آلمان مهاجرت می کنند، باید از انواع بیمه های این کشور استفاده کنند. در واقع زندگی،...
   کار آفرینی در آلمان

   ویزا کارآفرینی در آلمان

   آلمان به عنوان یکی از صنعتی ترین کشورهای دنیا، بخش مهمی از پیشرفت های خود را مدیون سرمایه گذاری در زمینه های مختلف کاری و...
   وکیل مهاجرت به آلمان

   وکیل مهاجرت آلمان

   آلمان یکی از کشور های مناسب برای مهاجرت می باشد که دارای شرایط مناسبی برای تحصیل و زندگی است. امروزه متقاضیان زیادی قصد مهاجرت به...
   شهروندی و اخذ تابعیت آلمان

   شهروندی و تابعیت آلمان

   آلمان از بهترین کشور های اروپایی برای کار و زندگی به شمار می رود و از شرایط اقتصادی خوبی برخوردار است. همچنین این کشور دارای...
   حقوق پناهندگی در آلمان

   حقوق پناهندگی در آلمان

   کشور آلمان یکی از قوی ترین اقتصاد های دنیا به شمار می رود و سالانه مهاجران زیادی را به خود جذب می کند. افرادی که...
   خرید خانه در آلمان

   خرید خانه در آلمان

   کشور آلمان یکی از پیشرفته ترین کشور های جهان به شمار می رود و به عنوان قطب اقتصادی و صنعتی اروپا شناخته شده است. سالانه...
   ثبت شرکت در آلمان

   ثبت شرکت در آلمان

   ثبت شرکت در کشور های خارجی پیشرفته، یکی از محبوب ترین روش ها برای سرمایه گذاری محسوب می شود. ثبت شرکت در آلمان در میان...
   کاریابی در آلمان

   کاریابی در آلمان

   آلمان یکی از کشور های قدرتمند در اتحادیه اروپا می باشد و به عنوان قطب صنعتی اروپا و جهان شناخته شده است. این کشور دارای...
   ویزای جاب سیکر آلمان

   ویزای جاب سیکر آلمان

   آلمان یکی از کشور هایی است که پایین ترین نرخ بیکاری را در جهان دارد و دارای فرصت های شغلی فراوانی می باشد. این مسئله...
   نحوه اخذ جاب آفر آلمان

   جاب آفر آلمان

   آلمان به عنوان یکی از قدرت های اقتصادی جهان؛ برای افرادی که در جستجوی شغل هستند مقصدی بسیار ایده آل به شمار می رود. به...
   مهاجرت کاری به آلمان

   مهاجرت کاری به آلمان

   آلمان به عنوان مهم ترین قطب صنعتی در قاره اروپا و جهان شناخته می شود و کشوری وسیع در قلب اروپا می باشد. این کشور...
   تحصیل در مدارس آلمان

   تحصیل در مدارس آلمان

   آلمان یکی از کشور های برتر در زمینه آموزش و تحصیل می باشد که سالانه متقاضیان زیادی به دنبال اخذ پذیرش و مهاجرت تحصیلی به...
   لیست جامع بورسیه های تحصیلی دانشگاه های آلمان

   بورسیه تحصیلی آلمان

   کشور آلمان به دلیل داشتن دانشگاه های معتبر در سطح جهانی و اعتبار مدرک این دانشگاه ها، به یکی از محبوب ترین مقاصد تحصیلی برای...
   تحصیل در کالج های آلمان

   کالج های آلمان

   کشور آلمان به دلیل برخورداری از سیستم آموزشی قوی و امکانات سطح بالا در این زمینه، همواره مورد توجه بسیاری از دانشجویان در سراسر دنیا...
   تحصیل در مقطع دکتری در آلمان

   تحصیل در مقطع دکتری در آلمان

   کشور آلمان از نظر کیفیت آموزش عالی و زیرساخت های پژوهشی، دارای جایگاه مناسبی می باشد و همواره مورد توجه بسیاری از دانشجویان سراسر دنیا...
   تحصیل پزشکی در آلمان

   تحصیل پزشکی در آلمان

   یکی از محبوب‌ترین مقاصد برای تحصیل پزشکی در جهان، آلمان است. هزینه‌های اندک دانشگاه‌ها و همچنین سطح بالای آموزشی و فناوری باعث شده‌اند آلمان هدف...
   مشاوره رایگان مهاجرت