آلمان

جمهوری فدرال آلمان ، با بیش از ۸۰ میلیون نفر جمعیت ، یکی از موفق ترین و پیشرفته ترین کشورهای اروپایی است که با نرخ پایین بیکاری ، اقتصاد پیشرو ، دانشگاه های بسیار معتبر در سطح جهان ، و سطح سواد بالای مردم مقصد بسیار جذابی برای گردشگری و مهاجرت است ؛ امکان تحصیل رایگان ، دانشجویان بین المللی را به یادگیری زبان آلمانی و اقدام برای مهاجرت تشویق می کند و اقتصاد و سیاست قوی ، سرمایه داران را ! هزینه های زندگی پایین و رفاه و آرامش و شادی هم مردم عادی را برای داشتن ادامه زندگی مدرن تر و راهی این کشور می کند ، پس خوب است آلمان را بهتر بشناسید و با مردم وطن پرست و شهرهای آن آشنا شوید.

از ما مشاوره رایگان دریافت کنید!

با ما در ارتباط باشید و سوالات، ابهامات و نگرانی های خود را از طریق راه های ارتباط زیر با ما در میان بگذارید. از طریق شماره تماس زیر میتوانید با مشاورین ما گفتگو کنید 

درخواست فوری مشاوره

  همه چیز درباره کشور آلمان

  کشور آلمان یا جمهوری فدرال آلمان، در قاره اروپا واقع شده است. جمعیت این کشور خوش آب و هوا حدود ۸۲ میلیون نفر است که یکی از پر جمعیت ترین کشور ها در قاره اروپا محسوب می شود. پایتخت آلمان شهر برلین است که طول پرواز از تهران تا این شهر، نزدیک به ۴ ساعت و نیم می باشد. زبان رسمی این کشور آلمانی است و نوع حکومت آن جمهوری می باشد. کشور آلمان از نظر اقتصادی و صنعتی بسیار پیشرفته است و نرخ بیکاری در آن نزدیک به ۳.۲ درصد می باشد. صنعتی بودن این کشور و پایین بودن نرخ بیکاری باعث شده، المان سالانه با کمبود نیروی کار مواجه شود.

  همین امر باعث شده مهاجرت های کاری زیادی از سراسر جهان به این کشور صورت گیرد. البته کشور آلمان نیاز به نیروی متخصص و ماهر دارد و به هرکسی مهاجرت کاری نمی دهد. واحد پول کشور آلمان یورو است که این واحد پولی با ۱۹ کشور اروپا یکسان است. بیش از ۸۳ درصد جمعیت این کشور تحصیلات متوسطه را به پایان رسانده اند که نشان دهنده سطح بالای سواد در این کشور است. شما می توانید برای اخذ ویزا و اقامت کشور آلمان، با موسسه مهرآفرین تماس بگیرید و شرایط خود را بیان کنید. این موسسه مشاوران و وکلای با تجربه ای دارد و می تواند شما را به خواسته ای که دارید برساند.

  المان دارای دانشگاه های معتبری است که در رتبه بین المللی جایگاه های مناسبی دارند. تحصیل در این کشور رایگان است. همین امر باعث شده سالانه مهاجرت های تحصیلی به این کشور بسیار افزایش یابد. کیفیت زندگی در این کشور بالا و هزینه های زندگی بسیار پایین است. دانشجویان نیز پس از فارغ التحصیلی از دانشگاه می توانند طبق تخصصشان در این کشور، مشغول به کار شوند. مردم المان حس وطن پرستی بسیار زیادی داشته و نزدیک به ۹۰ درصد به هموطنان خود اطمینان دارند. مردم این کشور حس مسئولیت پذیری بالایی نیز دارند.

  بهترین شهر های آلمان برای مهاجرت

  کشور المان ۱۶ ایالت دارد و همه آنها برای زندگی و کار، بسیار مناسب می باشند. شهر برلین، اشتوتگارت، مونیخ، هامبورگ، فرانکفورت، کلن و دوسلدورف از بهترین شهر های آلمان هستند که شاخص های زندگی در این شهر ها بسیار بالا است. اگر می خواهید اقامت دائم کشور آلمان را اخذ نمایید، بهتر است محل زندگی خود را در یکی از این ایالات انتخاب نمایید. البته بهتر بودن این شهر ها به این معنای بد بودن دیگر شهر های المان نمی باشد. مکان های گردشگری و تفریحی در آلمان بسیار زیاد می باشد به طوری که سالانه گردشگران و توریست های زیادی برای تفریح به این کشور می آیند.

  موسسه مهرآفرین قادر است با کمترین هزینه بهترین خدمات را اعم از مهاجرت از طریق تحصیل، مهاجرت از طریق کار، اخذ ویزا کاری، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری، اخذ ویزا نمایشگاهی  و… را  به شما مشتریان عزیز ارائه دهد. اخذ پناهندگی شامل ارائه خدمات این موسسه نمی باشد و اخذ ویزا از طریق ازدواج نیز با دارا بودن شرایط خاص امکان پذیر می باشد.

  مقالات مرتبط

  مشاوره رایگان مهاجرت