مشاغل مورد نیاز دانمارک
تیم نویسندگان رویال مهاجرت اکتبر 24, 2023

مشاغل مورد نیاز دانمارک

دانمارک یکی از کشورهای پیشرفته در شمال اروپا است که با سیستم اقتصادی پویا و زیرساخت‌های مدرن خود، فرصت‌های شغلی فراوانی برای افراد علاقه‌مند به‌کار در این کشور ارائه می‌دهد. از جمله ویژگی‌های منحصر‌به‌فرد مشاغل در دانمارک، تمرکز بر کیفیت زندگی و توازن میان کار و زندگی شخصی خواهد بود. شناخت مشاغل مورد نیاز دانمارک برای مهاجران اهمیت زیادی دارد.

درخواست فوری مشاوره

  درخواست فوری مشاوره

   مشاغل مورد نیاز دانمارک

   دانمارک یک کشور با اقتصاد پویا و سیستم آموزش عالی معتبر است که فرصت‌های شغلی فراوانی را برای مهاجران ارائه می‌دهد. در این کشور، مشاغل موردنیاز متنوعی وجود دارند. به‌خصوص در حوزه‌های فناوری اطلاعات، مهندسی، علوم پزشکی، کشاورزی و انرژی تجدیدپذیر، فرصت‌های شغلی بسیار خوبی به‌چشم می‌خورد. افراد مجرب و متخصص در این زمینه‌ها به‌راحتی خواهند توانست مشاغل موردنیاز را پیدا کنند.

   علاوه‌بر این، دانمارک به توسعه کسب‌وکارهای کوچک و متوسط (SME) توجه ویژه‌ای دارد. بنابراین، می‌توانید در این کشور کسب‌وکارهای خود را راه اندازی کنید یا به آنها ملحق شوید و فرصت‌های بسیاری برای پیشرفت و توسعه را در اختیار بگیرید.

   کشور دانمارک با تمرکز بر توازن میان کار و زندگی شخصی شناخته می‌شود. این ویژگی به افراد امکان می‌دهد تا زمان کافی برای وقت‌گذرانی خود در کنار دوستان و خانواده‌شان داشته باشند، در حالی‌که به کاری با درآمد عالی مشغول هستند.

   لیست مشاغل مورد نیاز دانمارک

   اگر قصد مهاجرت کاری به دانمارک را دارید و می‌خواهید اطلاعاتی کامل در زمینه مشاغل موردنیاز این کشور، قبل از انجام پروسه مهاجرت به‌دست آورید، در این بخش با ما همراه باشید تا به بررسی مشاغل مورد نیاز دانمارک بپردازیم.

   نوع شغلتوضیح
   مشاغل هتل در دانمارکصنعت هتلداری در دانمارک به‌دلیل جاذبه‌های گردشگری فراوان، رونق دارد. از مدیریت هتل تا پذیرش و رستوران‌ها، شغل‌های مختلف در این حوزه وجود دارد.
   مشاغل هوانوردی در دانمارکهوانوردی در دانمارک به‌عنوان یک صنعت پرسود و مهم شناخته می‌شود. از خلبانان و خدمه کابین تا مهندسان هواپیما و متخصصان فرودگاهی، فرصت‌های شغلی متعددی در این حوزه برای انواع مهاجران وجود دارد.
   مشاغل در بخش بهداشت و درمانبهداشت و درمان یکی از زمینه‌های حیاتی در دانمارک است. پزشکان، پرستاران، دندان‌پزشکان و متخصصان بهداشت عمومی در این کشور موردنیاز هستند.
   مشاغل مهندسیمهندسان در لیست مشاغل مورد نیاز دانمارک، در زمینه‌های مختلف از جمله مهندسی برق، مکانیک، نرم‌افزار و علوم محیطی فرصت‌های شغلی زیادی دارند. مهندسی سازه و انرژی تجدیدپذیر در این کشور بسیار مهم هستند.
   مشاغل در بانکداری دانمارکبانکداری و مالیات در دانمارک به‌عنوان یک صنعت رونق‌دار و مورد توجه است. شغل‌های مختلف مانند مشاوران مالی، مدیریت ریسک و کارشناسان تجزیه و تحلیل مالی درخواست‌های شغلی متعددی دارند.
   مشاغل در دانشگاه‌های دانمارکاساتید و پژوهشگران در دانمارک برای تدریس در دانشگاه‌ها و انجام تحقیقات علمی در زمینه‌های مختلف نیازمندند. دانمارک از دانشگاه‌های برجسته و محیط مطالعاتی موثری برخوردار است.
   مشاغل در بخش لجستیک دانمارکبرای توزیع و حمل و نقل کالاها در اروپا، دانمارک به‌عنوان یک مرکز لجستیکی مهم شناخته می‌شود. از مدیریت زنجیره تامین تا کارشناسان حمل‌ونقل، این حوزه شغلی ارزشمند است.

    

   این مشاغل تنها نمونه‌ای از فرصت‌های شغلی و مشاغل مورد نیاز دانمارک هستند. ضمن آنکه این کشور به‌دلیل اقتصاد پویا و سیستم آموزش عالی، به افراد بسیاری فرصت‌های شغلی جذاب ارائه می‌دهد. در نظر داشته باشید با کمک کارشناسان موسسه مهاجرتی رویال مهاجرت، برای اخذ ویزا اقدام کنید و در یکی از مشاغل ذکرشده به‌راحتی تابعیت دانمارک را بگیرید.

    

   مهاجرت کاری به کشور دانمارک

   مشاغل پر تقاضا در دانمارک

   مشاغل پر تقاضا در این کشور به‌عنوان نماینده‌ای از سلامت اقتصاد این کشور در اروپا شناخته می‌شوند. اگر برایتان سوال پیش آمده است که چرا افراد برای مهاجرت به دانمارک به‌دنبال این مشاغل هستند، در این بخش یک به یک این موارد را بررسی می‌کنیم.

   سیستم آموزشی برجسته

   دانمارک یک سیستم آموزش عالی بی‌نقص دارد که افراد را با مهارت‌ها و دانش لازم برای ورود به بازار کار آماده می‌سازد. همین موضوع باعث می‌شود تا بسیاری از مهاجران که در کشور مقصد از آموزش مناسب بهره برده‌اند، بتوانند در کنار دانمارکی‌ها بدرخشند.

   سلامت عامه و رفاه اجتماعی

   سیستم بهداشت و درمان بسیار عالی در دانمارک وجود دارد و این امر مراقبت‌های پزشکی و مشاغل مرتبط را پرتقاضا می‌کند.

   تمرکز بر نوآوری و تکنولوژی

   دانمارک به توسعه فناوری‌های نوآورانه توجه ویژه‌ای دارد، که شغل‌های مرتبط با فناوری اطلاعات، مهندسی و فعالیت‌های تحقیق و توسعه را تقویت می‌کند. بر این اساس، بسیاری از افرادی که به‌دنبال مشاغل مورد نیاز دانمارک هستند تا بتوانند از این طریق به این کشور مهاجرت کنند، معمولا در حوزه‌های ذکرشده مشغول به‌کار می‌شوند.

   اقتصاد پایدار

   اقتصاد پایدار دانمارک و ارزش‌های برجسته در زمینه محافظت از محیط زیست و توسعه پایدار، شغل‌های مرتبط با انرژی تجدیدپذیر و حفاظت از محیط زیست را موردتوجه قرار می‌دهد.

   از این‌رو، مشاغل در حوزه‌های مختلف از جمله بهداشت و درمان، فناوری اطلاعات، مهندسی، زمینه‌های پژوهشی و توسعه، خدمات رفاهی و حمل‌ونقل به‌عنوان بخش‌هایی از بازار کار معتبر دانمارک شناخته می‌شوند. افراد با تخصص‌های متنوع در این زمینه‌ها فرصت‌های شغلی فراوانی دارند.

   درآمد مشاغل مختلف در دانمارک

   با انتخاب یک وکیل مهاجرت به دانمارک می‌توانید به‌راحتی پروسه مهاجرتی خود را آغاز کنید و به‌خوبی نیز آن را به‌پایان برسانید. از طرفی دیگر، برخی از تحقیقات در این پروژه باید توسط شما صورت‌پذیرد که شامل بررسی درآمد مشاغل مورد نیاز دانمارک خواهد شد.

   این‌کار باعث می‌شود تا بسیار بهتر و با دیدی وسیع‌تر برای حضور در این کشور و کار در آن برنامه‌ریزی کنید. جدول زیر این اطلاعات را در اختیار شما خواهد گذاشت:

   نوع شغلمیانگین درآمد ( DKK در ساعت یا ماه)
   کارگر مزرعهاز 75 DKK در ساعت
   کارگر گلخانهاز 80 DKK در ساعت
   کارگر گلخانه (دسته دیگر)130-140 DKK  در ساعت
   تمیز کردن110-130 DKK در ساعت (کپنهاگ: حدود 15000 DKK در ماه)
   کارگر تولیدیاز 127 DKK در ساعت (از 1 مارس 2022)
   Glazier (شیشه‌بند)تقریبا 150 DKK در ساعت
   کارگر ساختمانی150-160 DKK در ساعت
   کارگر انبار150-170 DKK در ساعت
   قفل‌سازتقریبا 160 DKK در ساعت
   مکانیک خودرو و اپراتور CNC160-170 DKK در ساعت
   راننده حمل‌ونقل ترکیبی و کابوتاژی163 DKK در ساعت
   جوشکار170-220 DKK در ساعت
   مونتاژکننده170-190 DKK در ساعت
   نجار ساختمان175-180 DKK در ساعت
   برق و لوله‌کش180-190 DKK در ساعت
   صندوقدارتقریبا 14000 DKK در ماه
   مدیرتقریبا 14700 DKK در ماه
   منشی26000-27500 DKK در ماه
   کارکنان حوزه پزشکیتقریبا 18500 DKK در ماه
   متخصص فناوری اطلاعات25000-40000 DKK در ماه

    

   اخذ تابعیت کشور دانمارک

   مشاغل مهندسی در دانمارک

   مشاغل مهندسی از مشاغل مورد نیاز دانمارک هستند. مهندسی در این کشور برای مهاجران یک فرصت جذاب برای شروع یا توسعه حرفه‌ای خواهد بود. دانمارک با بازار کار پویا، تمرکز بر توسعه فناوری و سیستم آموزشی برجسته‌ای که مهاجران را تشویق به یادگیری و پیشرفت مهارت‌های جدید می‌کند، این کشور را به مقصدی مطلوب برای مهندسان جهانی تبدیل کرده است. اگر در خصوص مهاجرت به این کشور و مشاغل پرتقاضای آن نیاز به مشاوره دارید، می‌توانید از خدمات رویال مهاجرت بهره ببرید.

   مهندسی مکانیک

   یکی از مشاغل مورد نیاز دانمارک در این زمینه، مهندسی مکانیک است. مهندسان مکانیک در دانمارک در طراحی و توسعه ماشین‌آلات، سیستم‌های انرژی تجدیدپذیر و فناوری‌های متقدم مشغول به کار می‌شوند. با بازار رقابتی و فرصت‌های بسیار برای مهاجران با تجربه، مهندسان مکانیک این امکان را دارند تا به توسعه حرفه‌ای خود ادامه دهند.

   مهندسی برق و الکترونیک

   مهندسی برق و الکترونیک نیز در دانمارک بین مهاجران، تقاضای بسیاری دارد. از توسعه سیستم‌های انرژی تجدیدپذیر تا طراحی دستگاه‌های الکترونیکی پیشرفته، این حرفه‌ها فرصت‌های شغلی فراوانی را به مهاجران ارائه می‌دهند.

   مهندسی نرم‌افزار و فناوری اطلاعات IT

   مهندسان نرم‌افزار و فناوری اطلاعات نیز در دانمارک به‌عنوان پایگاه صنعت فناوری داده‌ها و نرم‌افزار شناخته می‌شوند. با رشد شتاب‌دهنده‌ها و شرکت‌های فناوری اطلاعات در کشور، این حرفه‌ها به مهاجران فرصت‌های شغلی بسیاری را ارائه می‌دهند.

   در کل، مهاجران با تمرکز بر ارتقا مهارت‌ها و انعطاف پذیری، در مشاغل مهندسی در کشور دانمارک موفق می‌شوند و به توسعه حرفه‌ای خود خواهند پرداخت.

   برترین کشور ها برای مهاجرت کاری

   مهاجرت کاری به آلمان  مهاجرت کاری به کانادا مهاجرت کاری به ترکیه مهاجرت کاری به فرانسه مهاجرت کاری به انگلستان مهاجرت کاری به اسپانیا مهاجرت کاری به سوئد مهاجرت کاری به اتریش مهاجرت کاری به مجارستان مهاجرت کاری به دانمارک مهاجرت کاری به آمریکا مهاجرت کاری به هلند مهاجرت کاری به ایتالیا

   مشاغل پزشکی در دانمارک

   همان‌طورکه در ابتدای این مطلب به آن اشاره کردیم، بخش پزشکی، بهداشت و سلامت کشور دانمارک یکی از بخش‌های بسیار فعال و مهم تلقی می‌شود که سالانه تعداد زیادی از مهاجران نیز در آن شروع به کار می‌کنند. مشاغل مورد نیاز دانمارک در حوزه پزشکی را در جدول زیر خدمت شما عزیزان ارائه می‌دهیم.

   نوع شغلمدرک مورد نیازمجوز مورد نیاز
   مراقبت‌های بهداشتی
   مدیر بیمارستانمدرک کارشناسی ارشدمجوز دانمارکی
   پرستارمدرک لیسانس حرفه‌ایمجوز دانمارکی
   دامپزشکمدرک کارشناسی ارشدمجوز دانمارکی
   دندانپزشکمدرک کارشناسی ارشدمجوز دانمارکی
   فیزیوتراپیستمدرک لیسانس حرفه‌ایمجوز دانمارکی
   کاردرمانگرمدرک لیسانس حرفه‌ایمجوز دانمارکی
   روانشناسمدرک کارشناسی ارشدتایید رسمی دانمارکی
   متخصص بهداشت دندانمدرک لیسانس حرفه‌ایمجوز دانمارکی

    

   جاب آفر دانمارک

   اگر به‌دنبال مشاغل مورد نیاز دانمارک و مهاجرت به این کشور هستید، جاب آفر یکی از بهترین انتخاب‌ها برای شما خواهد بود. این سیستم به نام “فهرست مثبت” شناخته می‌شود و به شما این امکان را می‌دهد که بدون نیاز به دریافت مجوز اقامت جداگانه، مجوز کار را درخواست کنید.

   برای اطلاع از اینکه آیا شغل موردنظر شما در لیست مثبت قرار دارد یا خیر، می‌توانید به وب‌سایت رسمی اداره مهاجرت دانمارک مراجعه کنید. اگر شغل شما در این لیست نباشد، باید با کارفرمای خود به توافق برسید. وی پیش از پذیرش شما، باید نشان دهد که قادر نیست نامزد مناسبی از اتحادیه اروپا یا منطقه اقتصادی اروپا برای این شغل پیدا کند. در این صورت، همچنان خواهید توانست مجوز کار را درخواست کنید.

   نیاز به یک پیشنهاد کاری

   برای مهاجرت از طریق جاب آفر، شما نیاز به یک پیشنهاد کار از یک کارفرما در دانمارک دارید. کارفرما باید نشان دهد که به تخصص و مهارت‌های شما نیاز دارد و نمی‌تواند یک فرد مناسب از اتحادیه اروپا یا منطقه اقتصادی اروپا بیابد.

   این روند احتمال دارد چندان ساده نباشد، اما اگر شما دارای تخصص و تجربه لازم باشید، فرصت‌های شغلی در دانمارک برایتان باز خواهد شد.

   تامین مدارک مورد نیاز

   پس از انتخاب یکی از مشاغل مورد نیاز دانمارک و درخواست مجوز کار، شما باید مدارک مختلفی از جمله پاسپورت معتبر، نامه پیشنهاد شغلی، مدارک تحصیلی و سابقه کاری را ارائه دهید. زمان پردازش مجوز کار احتمال دارد متغیر باشد، اما معمولا چند ماه طول می‌کشد. تسلط به زبان دانمارکی نیز می‌تواند فرصت مهاجرت شما را تسریع کند.

   پس از گذر 5 سال…

   در نهایت، پس از پنج سال کار در دانمارک، شما اقامت دائمی این کشور را دریافت می‌کنید. بهتر است در هر مرحله از این پروسه با اداره مهاجرت دانمارک یا مشاوران مهاجرتی معتبر مانند مجموعه رویال مهاجرت تماس بگیرید تا راهنمایی لازم را دریافت کنید.

   جاب آفر در دانمارک

   جمع‌بندی

   دانمارک از مشاغل مختلف در حوزه‌های هتلداری، هوانوردی، بهداشت و درمان، مهندسی، بانکداری، دانشگاه‌ها و لجستیک برای مهاجران جذب می‌کند. برخی از این مشاغل در “فهرست مثبت” قرار دارند و مجوز کار آسان‌تری خواهند داشت. مهاجران با تخصص و مدارک مناسب، می‌توانند فرصت‌های شغلی در دانمارک را به‌دست آورند و با پیشرفت حرفه‌ای به زندگی موفق در این کشور دست یابند. مشاغل مورد نیاز دانمارک بهترین فرصت برای اخذ ویزای کاری و زندگی در این کشور هستند.

   سؤالات متداول

   مشاغلی که در حوزه‌های هتلداری، هوانوردی، بهداشت و درمان، مهندسی، بانکداری، دانشگاه‌ها و لجستیک قرار دارند.

   برای دریافت مجوز کار، شغل شما باید در “فهرست مثبت” باشد یا کارفرمای شما باید نشان دهد که نتوانسته است نامزد مناسبی از اتحادیه اروپا یا منطقه اقتصادی اروپا پیدا کند.

   مهاجران با مهارت‌ها و تخصص‌های موردنیاز در دانمارک، فرصت بهبود شرایط زندگی و حقوق مالی بالاتری دارند و به سیستم بهداشت و درمان کشور دسترسی دارند.

   پس از پنج سال کار در دانمارک، مهاجران می‌توانند اقامت دائم دریافت کنند. برای اطلاعات دقیق‌تر و رویه‌های مهاجرت به اداره مهاجرت دانمارک مراجعه کنید.

   مقالات مرتبط

   مهاجرت کاری به دانمارک

   مهاجرت کاری به دانمارک

   بخاطر شرایط مطلوب زندگی در دانمارک، همواره افراد بسیاری به این کشور مهاجرت می کنند. به عنوان یکی دیگر از دلایل مهم مهاجرت به دانمارک …

   تحصیل پزشکی در دانمارک

   تحصیل پزشکی در دانمارک

   از این رو که دانمارک شادترین کشور دنیا شناخته شده و با شرایط فوق العاده ی زندگی نظیر اقتصاد قوی و رفاه اجتماعی فوق العاده …

   مهاجرت کادر درمان به دانمارک

   مهاجرت کادر درمان به دانمارک

   بدون شک مهاجرت کادر درمان به دانمارک یکی از گزینه‌های محبوب و پرطرفدار به‌حساب می‌آید. برای موفقیت در این مسیر، برخورداری از بخشی پیش‌شرط‌ها در …

   دانشگاه های دانمارک

   دانشگاه های دانمارک

   دانمارک از نظر سیستم آموزش عالی‌رتبه پنجم را در مقایسه با 50 کشور دیگر در جهان دارد. دانشگاه های دانمارک بیش از 600 دوره را …

   تحصیل دندانپزشکی در دانمارک

   تحصیل دندانپزشکی در دانمارک

   دندانپزشکی یکی از رشته‌های پرتقاضا و محبوب در سراسر جهان است. کشورهایی مانند دانمارک نیز دوره‌های تحصیلی باکیفیت عالی در این زمینه ارائه می‌دهند. دانشجویان …

   خرید خانه در دانمارک

   خرید خانه در دانمارک

   کیفیت بالای زندگی، رفاه اجتماعی، آزادی، سیستم بهداشت و درمان پیشرفته، نظام آموزشی مدرن در کنار زیرساخت‌های شهری توسعه‌یافته دلایل اصلی افزایش تقاضای ایرانیان برای …

   سرمایه گذاری در دانمارک

   سرمایه گذاری در دانمارک

   سرمایه گذاری در دانمارک به شما و بیزنستان شرایط خوب و مناسبی را ارائه می دهد. بنابراین، اگر قصد راه‌اندازی یک کسب‌ و کار یا …

   مهاجرت به دانمارک

   مهاجرت به دانمارک

   دانمارک که یک کشور با سطح بسیار بالا و رفاه زندگی در اروپا می باشد، با توجه به امکاناتی که برای مردم فراهم کرده باعث …

   تحصیل در دانمارک

   تحصیل در دانمارک

   دانمارک یکی از کشورهای پیشرو در اروپا در زمینه تحصیلات بین ‌المللی است. با داشتن سیستم آموزشی مدرن و امکانات بسیار عالی، دانمارک یکی از …

   ثبت شرکت در دانمارک

   ثبت شرکت در دانمارک

   دانمارک به‌دلیل برخورداری از اقتصاد قوی و زیرساخت‌های مناسب، مقصد ایده‌آلی برای سرمایه‌گذاری به‌حساب می‌آید. بر اساس قانون، کارآفرینان بین‌المللی حتی با مبلغی در حدود …

   وکیل مهاجرت به دانمارک

   وکیل مهاجرت به دانمارک

   از آنجایی که هر ساله افراد زیادی تصمیم به مهاجرت به دانمارک می گیرند، تصمیم گرفتیم تا درباره ی وکیل مهاجرت به دانمارک اطلاعاتی را …

   زندگی در دانمارک

   زندگی در دانمارک

   دانمارک یک کشور نوردیک در شمال اروپا است که به‌دلیل کیفیت زندگی بالا، سیستم رفاه اجتماعی فعال و سیاست‌های پیشرو اجتماعی شناخته می‌شود. زندگی در …

   تابعیت دانمارک

   تابعیت دانمارک

   متقاضیان برای دریافت تابعیت دانمارک باید براساس قانون اقدام کنند. بازدید، کار، تحصیل و زندگی در کشور دانمارک آسان است، اما اخذ تابعیت این کشور …

   مشاغل مورد نیاز دانمارک

   مشاغل مورد نیاز دانمارک

   دانمارک یکی از کشورهای پیشرفته در شمال اروپا است که با سیستم اقتصادی پویا و زیرساخت‌های مدرن خود، فرصت‌های شغلی فراوانی برای افراد علاقه‌مند به‌کار …

   نظر خود را بنویسید

   نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   مشاوره رایگان مهاجرت